Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
AniaA / 2007-05-07 22:08
Miłego wieczoru życzę. Razem z Tobą wrócił spokój, udało mi się dzisiaj kupić MSZ po 14,01 i 14,30. W południe musiałam wyskoczyć z moją 1,5 roczną Emilką do lekarza (ospa:( ale to chyba dobrze, że mnie nie było - takie sesje nie są wskazane w moim stanie.
Big Lebowski / 2007-05-07 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciesze sie ze zakupy sie udaly - dbaj o siebie i o przyszle potomstwo... Pozdrawiam cala rodzinke...
zibi222 / 2007-05-07 21:52 / Bywalec forum
Pisałes że zarobiłes na małe piwo no i mi sie udało w debiucie na 1/4 butelki zarobic
Dzieki że jest taki człowiek jak Ty
Pozdrawiam
needle / 2007-05-07 23:27 / Bez rangi
to chyba się podzielisz?
kazelot / 2007-05-07 23:42 / Tysiącznik na forum
Ja też się piszę...
Big Lebowski / 2007-05-07 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dobrze ze miales debiut udany - ale uwazaj i pracuj nad soba... Pozdrawiam...
krzys inwestor / 2007-05-07 20:37 / portfel / Bywalec forum
dzieki bigu za wczorajsze poparcie kupilem dzis MSZ po 14 po obrotach widac ze bedzie dobrze :)))))
Big Lebowski / 2007-05-07 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
swietny wynik - gratuluje...
Big Lebowski / 2007-05-07 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Specjalisci od AT przewidywali ze Dow Jones po przebiciu 13tys bedzie mial droge wolna do 13200 pkt. - index amerykanski pokonal opor 13200 z marszu i jest powyzej 13300 pkt. co bysmy nie mowili swiadczy to o sile rynku a przy okazji korzystaja na tym indexy innych gield - w tym nasza...
Big Lebowski / 2007-05-07 17:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Swietne wyniki podala Naftobudowa , niezle wyniki wstepne podal MSZ - byc moze to jest zapowiedz dobrych wynikow reszty firm budowlanych..byc moze wzrosty firm budowlanych maja mocne podstawy..
slaw / 2007-05-07 20:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj a ja sie disiaj skorekciłem rozeczke ... nerwusy już sprzedawaly IDMa - niech im bedzie

Big co do budowlanki to teorie mam taka .... a nie jest jescze gloszona na forum ogolnym iż .... Budimex i MostyWar to są ....... ofiary własnej wielkosci brali potęzne inwestycje wieloletnie a Nafta jak piszesz i Mosty Zabrze, poranny raport Mostów Płock, Projprzemu, Enapu --- to jest potwierdzenie Twojej teorii o nowej wycenie zawieranych kontraktów ... kontrakty roczne lub kilkumiesieczne są rentowne .... Zgodzisz sie???
krzys inwestor / 2007-05-07 20:36 / portfel / Bywalec forum
najlepsze sa jak najkrotsze kontrakty ze wzgledu na wyskoka cene wszystkich materialow !!!!!!!!
Big Lebowski / 2007-05-07 20:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Slaw.. juz wczesniej pisalem ze oczekiwania po wynikach BDX, MSW- beda niskie i moga nastapic mile niespodzianki - i to wlasnie mamy.. co do IDM korekta dobrze mu zrobi jutro ja dokupie...kontrakty zawierane przez wyzej wymienionych potentatow maja na celu wyeliminowanie konkurencji - kosztem zyskow.. mysle ze jest tyle do zrobienia ze dumping jest zbedny.. zgadzam sie calkowicie..
Big Lebowski / 2007-05-07 16:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzisiejsza sesja jak dla mnie lekko pozytywna - ciesza mnie papiery ktore moze nie wzrosly ale pokazaly sile.. a teraz maly spacer...
Big Lebowski / 2007-05-07 15:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nadal trwa obnizka cen ropy jest to dobry prognostyk dla gospodarki swiatowej, jak wiadomo ropa i nosniki energi sa znacznym obciazeniem dla kazdego konsumenta jak i kazdej gospodarki.ropa staniala znacznie w usd - w euro i polskim zl jeszcze znaczniej..
risky bez logowania / 83.19.119.* / 2007-05-07 15:48
Bigu...a ja do STX...dziś na wysokich obrotach przy małej zmianie oscylujacej koło 0,5 % i na szczytach...bardziej wygląda to na dystrybucję niż akumulację....a jeśli chodzi o świeczki to mam doji...co zapowiada południe...
Big Lebowski / 2007-05-07 15:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
na swieczkach juz wielu sie przewiozlo np. Mundek.. Slaw pisal ze dzis Londyn ma wolne a oni sa potentatem w handlu na rynkach europejskich - w tym naszym.. i oni glownie handluja stx..
risky bez logowania / 83.19.119.* / 2007-05-07 16:15
Nie no fakt...świeczki to nie prosta sprawa...bo cieżko jej interpretować i np. biała duża świca...zapowiedź wzrostów..może być zgaszona następnego dnia ...albo przez 2 dni...na STX...jedno jest miłe są tak zwanie okna...luki...które się powtórzyły...a to zapowiedź wzrostów...ale nie to jest najważniejsze...stanowią one silne wsparcie...więc 7,5 cięzko będzie przekroczyć...ale to tylko teoria...fajną książeczkę czytałem w pociągu...
Big Lebowski / 2007-05-07 15:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dystrybucja to jest na obrotach rzedu 60mln zl to jest zwykle zachowanie kursu - wszyscy boja sie korekty w USA - i dobrze..
risky bez logowania / 83.19.119.* / 2007-05-07 15:58
To fakt...ale nie spodziewałbym się w najblizszych 2 dniach wzrostów...taki mi wychodzi ze świeczek..(informuje, że to moje początki zabawy woskiem, ale już jestem pełen zachwytu...:) )
needle / 2007-05-07 15:15 / Bez rangi
Wsadziłem swój nos do Twojego portfela...przeanalizowałem dokładnie...
... i co widzę...?
...grasz jak ...zawodowiec :-))
ja - uważasz - nie umiem sprzedać ze stratą, taki mój feler
ktoś powie "no chyba lepiej zarabiać niż tracić, nieprawdaż"...?
Obydwaj się uśmiechniemy kiwając lekko głowami
Z drugiej strony nie mogę zrozumieć Twojego wyjścia z papieru (zapewniałem Cię, że wzrośnie...choćby technicznie..., a przecież strasznie tani jest jak na te czasy)
Sam pisałem, że rozstrzygnie się walka na 23 - 23,5 i co...???
Już go nie mam... ani jednej akcyjki
Dwie transakcje jedna dziś (wyszedłem mamie posiłek zrobić ... i zniknęło - transakcja 133) jedna opisana na samym dole komentarzy do Twojego portfela (wystarczy ctrl +end)
Może i dobrze...wszędzie straszą złem jakowymś...
Jak pisałem- ja nie gram na DT (kiedyś to nawet kontraktów nie zamykałem tygodniami!!!), dlatego ZETKAMY raczej nie odkupię powyżej 20...ale to bdb papier na longa
Big Lebowski / 2007-05-07 15:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Igla - kazdy inwestor jest i powinien byc indywidualista i to jest prawidlowe - Zetkama to b. dobry papier z tym ze wyniki mnie nie zachwycily i wyrzucilem - taka mam zasade i jej sie trzymam . Zetkame widze jako kandydata na przejecie..i long termin..
needle / 2007-05-07 15:39 / Bez rangi
no, powinien...ale chyba masz świadomość, że więcej niż 1/3 patrzy na Twój portfel (nam się nic nie pokrywa i raczej nie będzie...ale gdzieś pisałeś o Ropczycach ...
...miałem 2-3 razy - ostatnio wychodziłem poniżej 30 (może nawet 27)
prezes mówił, że spółka nie będzie się ścigać wynikami z innymi...no i powiedzmy sobie prawdę... nie ściga się
Big Lebowski / 2007-05-07 15:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moja przygode z money zaczeta pod koniec wrzesnia , polecalem forumowiczom STX jak byl po 3zl ja mialem po 2,64 chyba, MSZ polecalem po 3,4 zl MIL polecalem po 6zl- w portfelu nie mam nic do ukrycia - raczej wskazuje ze mozna zarabiac na dobrych firmach..
needle / 2007-05-07 15:59 / Bez rangi
ja to wiem [pisałem niezalogowany o Fasingu po 9 - u mnie król, QUMAKU (w rekomendacjach jest) - książę, GTC - kilka razy itd]
a STX sprzedałem po 6 latach ze stratą...wtedy gdy Ty skupowałeś...no, ciut wcześniej (przy 4 wyszedłbym na swoje bo uśredniałem w dół!) i tak...
do MSX po 1,9 za nisko ustawiłem i gdzieś pojechałem i on pojechał
needle / 2007-05-07 14:38 / Bez rangi
tak zajrzałem...nic na żółto...
...ale patrzę uważnie...a to w czasie realnym wszystko się kręci
no...ładnie...
Big Lebowski / 2007-05-07 14:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tu nie chodzi tylko o Zabrze - tu pokazana jest sila calego segmentu tzn. bud. przemyslowe i ze to bedzie grane ku mojej uciesze i zmartwieniu - malkontentow..Pozdrawiam wszystkich wytrwalych..
kazelot / 2007-05-07 14:30 / Tysiącznik na forum
Gdybyś troszeczkę poczekał z MSX,to byłoby more beer
Big Lebowski / 2007-05-07 14:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zarobilem i to sie liczy - jutro tez jest dzien..
kazelot / 2007-05-07 14:51 / Tysiącznik na forum
Jasne mniej,czy więcej.Ważne,żeby smakowało.Nie żałujemy tego co mogłoby być gdyby...
needle / 2007-05-07 14:30 / Bez rangi
Ty to masz dobrze...
masz własne forum, właściwie bez śmieci
no żyć, nie umierać
kazelot / 2007-05-07 15:04 / Tysiącznik na forum
No i tutaj nie ma Kena.Na razie..
needle / 2007-05-07 15:18 / Bez rangi
poczytaj moje dwie zbitki jego własnych wpisów w kontekście wykresów u nas i za granicą... obydwie w weekendowym wydanie
... a może już po lekturze?
kazelot / 2007-05-07 15:25 / Tysiącznik na forum
Już po lekturze.Jeden nawet opatrzyłem komentarzem haha
Big Lebowski / 2007-05-07 14:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj " Igla " gratuluje Zetkamy - zyczyl bym sobie zebys odwiedzal nas i uzywal igly - bezlitosnie...Pozdrawiam..
needle / 2007-05-07 14:49 / Bez rangi
bezlitośnie?
a do czego tu się czepiać, jak się odciąłeś od ochlokracji???
już pisałem -igła jest pożyteczna...kłuje wyłącznie gdy ktoś się z nią niewłaściwie obchodzi
Big Lebowski / 2007-05-07 14:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nalezy wyszukiwac - slabe punkty i uderzac - no chyba uczyc Cie nie musze..
needle / 2007-05-07 14:54 / Bez rangi
wiadomo...
dopiszę wyżej coś
kazelot / 2007-05-07 14:27 / Tysiącznik na forum
Człowiek wyskakuje na chwilę,wraca,a jego MSZ w ofensywie :-)
JARCIO / 80.51.33.* / 2007-05-07 14:27
Big jest wspaniale-zabrze to mocarz!!!!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy