Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Noxik / 2009-05-18 13:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Adrianoo nadal kukasz na monnari? Kiedy ten wodospad sie zatrzyma :)?

Dodatkowo poprosilbym o informacje czy jedziecie nadal z LCC, PPWK i co z tym ibs - czytam czytam o nim ale jakos przekonania nie mam wielkiego. JKakis spec sie wypowie?
adrianoo / 2009-05-18 13:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
dalem sobie spokoj z monnari, wyglada na to ze firma zostala juz pogrzebana, brakuje jakichs interesujacych inf. na ktorych mozna by bylo oprzec spekulacyjna banke
świeżynka / 2009-05-18 13:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
specem nie jestem, ale ibsa wziąłem
Witam
pozdrawiam
i spadam :)
Noxik / 2009-05-18 13:40 / portfel / Tysiącznik na forum
a jesli mozna wiedziec to po ile go macie?
świeżynka / 2009-05-18 14:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
35 i 40
adam222 / 83.19.122.* / 2009-05-18 11:39
Witam, czy mogłbym prosić o komentarz do wyników spółki PEMUG ? Posiadam trochę tych akcji, a wyniki mocno mnie rozczarowały, wygląda, że w tej spółce nic się nie dzieje i o zyskach należy zapomnieć..
pozdrawiam
Jarg / 2009-05-18 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Raport rzeczywiście jest kiepski,, ale nie tragiczny (widziałem gorsze). Po prostu kryzysowy. Mocny spadek przychodów (i strata) wynika zapewne z niemal zerowej marży. Spólka odczuwa kryzysowy spadek zapotrzebowania na usługi budowlano-montażowe.
Pozytywem jest natomiast redukcja o 50% zadłużenia krótkoterminowego r/r.
Jeśli przetrwa kryzys - wyjdzie wzmocniona. Na pewno są na to szanse... Pozdrawiam.
adam222 / 83.19.122.* / 2009-05-18 14:09
Dzieki za potrzymaniu na duchu, w końcu mam nadziję prezesi wiedzieli po co skupowali te akcje, zobaczymy co z tego wyjdzie:)
Noxik / 2009-05-18 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam was dosc obolalo moi drodzy, neistety ale weekend na Helu skonczyl ise dwoma wypadkami na quadzie :( Dobrze ze kask byl na swoim miejscu.
Jeszcze raz pozdrowionka sle :)

PS. pietrooo...ty w innej dzielnicy mieszkasz chyba skoro mowisz ze w Warszawie zimno :P
pietroo / 2009-05-18 11:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
rano było zimno jak na maj....
teraz już jest wiosennie :))
miałeś szczęście, że nic Ci się nie stało....
pozdrawiam
Thai / 2009-05-18 11:06 / Bez rangi
TVN...
Dywidenda w wysokości 0,57 zł za akcję zaaprobowana przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie TVN S.A.

Walne Zgromadzenie ustaliło, iż dniem dywidendy, według którego ustala się listę akcjonariuszy uprawnionych do dywidendy za rok obrotowy 2008, jest dzień 3 czerwca 2009 roku oraz dniem wypłaty dywidendy jest dzień 18 czerwca 2009 roku.

http://tnij.org/dejm
Thai / 2009-05-18 10:24 / Bez rangi
Muzyka...

http://w205.wrzuta.pl/audio/0oVnctf4n4d/bob_dylan_-_all_along_the_watchtower
Thai / 2009-05-18 10:25 / Bez rangi
Krotka linka...

http://tinyurl.com.pl/2494/
pietroo / 2009-05-18 10:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla wędkarzy długi linek lepszy :)
pozdrawiam Cię
Thai / 2009-05-18 10:34 / Bez rangi
:) oczywiscie Pietroo...
Wzajemnie Cie pozdrawiam :)
pietroo / 2009-05-18 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Unicredit na korekcie.... Ale dlaczego tak mocnej?
Big Lebowski / 2009-05-18 11:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. UNI jest w plusie - nastapilo odciecie dywidendy.. wsio okey .. Pozdr.
Big Lebowski / 2009-05-18 09:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=n_VGaE2odco&feature=related The Return of the DUDE: Big Lebowski 2 w/ Jeff Bridges ;-)
Big Lebowski / 2009-05-18 09:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim.. udanych transakcji zycze..
Jarg / 2009-05-18 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

http://www.youtube.com/watch?v=4CG-DmaAaqE
Big Lebowski / 2009-05-18 09:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. He he ;-) Pozdrawiam serdecznie..
Thai / 2009-05-18 10:11 / Bez rangi
Witaj Dude, powitania Jarg...
Dzien dobry wszystkim...:-)

Milego i udanego dnia zycze oraz w sesji powodzenia...
Posylam serdeczne pozdrowienia...:-)
Big Lebowski / 2009-05-18 10:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.. Co tu duzo mowic - tesknilem ..:) Pozdrowka..
Thai / 2009-05-18 10:39 / Bez rangi
Dude :))) Cuz ja dodac moge - do tesknych pozdrowek, buziaki lacze majowe...
Jarg / 2009-05-18 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Izabelo...

Serdecznie pozdrawiam z ciepłego i słonecznego (jeszcze) Borka... :-)
Thai / 2009-05-18 10:55 / Bez rangi
Jarku... wzajemnie :-)
:-) Cieszy co jest, po 14:00 ma byc zapowiadana w pogodzie zmiana...
pietroo / 2009-05-18 09:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Bioton leci....
człowiek znikąd / 2009-05-18 09:00 / portfel / "Trillium"
Witam, smooth zdaje sie ze Pointgroup dzis wystartuje
smooth / 2009-05-18 09:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj, witajcie!

Skąd ta luka? Jakieś info było? Raport? Moje gratulacje.
człowiek znikąd / 2009-05-18 09:29 / portfel / "Trillium"
i Zenek budzi sie do zycia :-)
pozdrawiam
Jarg / 2009-05-18 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Człowieku...

W łykend była niezła nagonka na Zenka... :-)
niesmiala* / 85.181.189.* / 2009-05-18 08:52
Witam o poranku,
zainteresowala mnie dzisiejsza poranna prasa,a w niej artykul na temat wydawania unijnych pieniedzy,gdzie sie nie ogladne to wszyscy narzekja:budzet jest pusty,brak srodkow,a tu..
.http://praca.wnp.pl/nie-radzimy-sobie-z-wydawaniem-unijnych-pieniedzy,80459_1_0_0.html
Co jest grane?
pietroo / 2009-05-18 08:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam serdecznie z zimnej, ale słonecznej Wawy
udanego dnia życzę
Jarg / 2009-05-18 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A u nas ciepło... :-)
Po południu ma jednak padać...
Witam i pozdrawiam serdecznie z Wrocka...
pietroo / 2009-05-18 08:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powitania....
pozdrawiam Jarku
5424 / 2009-05-17 21:57 / Fan Linuxa Ubu
Jak by ktoś posiadał linka do ksiązki Kostolanego Psychologia Giełdy to byłbym bardzo zobowiązany na allegro mnie gościu oszukał i nie podesłał mi pliku chociaż zapłaciłem w księgarniach książka nie do zdobycia
vonGluza / 2009-05-18 09:22 / portfel / Bywalec forum
Kiedyś proponowałem sprzedaż tu na forum gdyż udało mi się kupić dwa egzemplarze prawdziwego papierowego wydania. Zainteresowanie było dokładnie żadne. Sprzedałem na allegro.
Pozdrawiam
krisman77 / 80.41.4.* / 2009-05-17 22:20
Sprobuj w nexto.pl udalo mi sie kupic ten tytul niestety tylko jako e-booka
serhio / 2009-05-18 07:57 / Bywalec forum
Witajcie. Cyfra, ja tez kupilem ta ksiazke jako e-booka w nexto. Jest to jakies rozwiazanie, czyta sie dobrze. Mozna ewentualnie wydrukowac (ja nie drukowalem). Plik ma jakies zabezpieczenie - klucz, bez tego dodatku pliku ne otworzysz na innym komputerze. Przypuszczam, ze aukcje ktos wystawil na taki wlasnie zabezpieczony e-book :(
5424 / 2009-05-17 22:23 / Fan Linuxa Ubu
ja zapłaciłem za eboka i do dzisiaj nie mogę go otworzyć a aukcję szybciutko zdjęto z portalu nawet nie mogłem się poskarżyć
Big Lebowski / 2009-05-17 22:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra postaram sie z kims porozmawiac w tej sprawie - nie obiecuje ale moze cos z tego bedzie..
5424 / 2009-05-17 21:14 / Fan Linuxa Ubu
nie uważasz że obecny kryzys spowodował w elitach stan bezkarności wyrobił u nich przeświadczenie że obojętnie jakie machloje zrobią w przyszłości im i tak nic się nie stanie rozbuchany interwencjionizm panstwowy doprowadzi w przyszłości do negatywnych skutków cała gospodarkę światową i w myśli powiedzenia że ryba psuje się od głowy zwykli obywatele państw wysokorozwiniętych bez obawy nie licząć się ze zasobnością własnego portfela zaczną żyć na kredyt którego nie będą mogli spłacić przecież państwo i tak im pomoże jak zajdzie taka potrzeba
Big Lebowski / 2009-05-17 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mylisz sie ze ci znaczni nie cierpia - to skad samobujstwa ? , juz Kostolany przedwojenny inwestor pisal ze zyski sa prywatyzowane a straty upanswawiane - tak bylo od zawsze i tak zostanie , bez interwencji panstwa za grosze wiele panstw utracilo by niepodleglosc , jak myslisz dlaczego sa takie rozgrywki miedzy VW a Porsche - boja sie ze zostana przejeci przez japonczykow , chinczykow czy hindusow.. gdyby panstwa nie interweniowaly wowczas za niewielkie pieniadza gospodarka byla by przejeta , nieruchomosci itp. a wowczas takze niepodleglosc..
5424 / 2009-05-17 21:33 / Fan Linuxa Ubu
masz rację że tu wchodzi w gre interes pańswta ale kryzys poniekąd zdjął z elit element ryzyka bo jak coś będzie nie tak to przyjdzie bogaty wujo z workiem mamony i zapłaci za złe decyzje zarządzających wielkimi straganami bo przecież interesy te nie mogą paść w imię nadrzędnego interesu państwa zarządzający wymigają się od odpowiedzialności mi osobistego majątku nikt nie skonfiskuje i z posady nie odwoła
Big Lebowski / 2009-05-17 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Elity to zadne cyborgi tylko tez ludzie i sie myla , panstwo caly czas kasuje podatki i dywidendy i wrazie kryzysu ma obowiazek uzyc tych srodkow w celu ratownia wlasnej egzystencji.. aby potem znowu zbierac danine podatkowa oraz dywidendy..
5424 / 2009-05-17 21:44 / Fan Linuxa Ubu
ten kryzys to nie pomyłka to przemyślane świadome i zamierzone działanie moim zdaniem to sabotaż o globalnym zasięgu wszystko wskazuje że światowa gospodarka go przezwycięży ale następny taki hepening skończy się tragicznie bo przecież budżety państwowe nie są workami bez dna
Pooh / 2009-05-17 22:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam Wszystkich...
Cyfra, to nie jest sabotaż - Mo dość dobrze wyjaśnia cel rozgrywki...
Pzdr.Q
Ps. Tego chyba w kąciku jeszcze nie grali ;) :
http://www.youtube.com/watch?v=xm5DPlNCmtk
Big Lebowski / 2009-05-17 22:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dosyc czesto to gralem - ale to zawsze jest dobre.. ;-)
Big Lebowski / 2009-05-17 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Interpretacje sa rozne , teorie spiskowe sa snute takze rozne , ja uwazam ze ludzie sa tylko ludzmi i nic co ludzkie nie jest im obce ;-) , chciwosc , zawisc , omylnosc i tak bez konca mozna by mnoczyc..
Ciułacz / 2009-05-17 22:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra, odnośnie teori spiskowych to byłbym sceptyczny,Np, najbardziej spiskujący extremiści Islamscy niewiele zdziałali a podobno mieli sporo szmalu.
5424 / 2009-05-17 22:20 / Fan Linuxa Ubu
Islamiści nie mieli za sobą przedstawicieli administracji w rządzie Busha państwo posiada służby specjalne które są zobowiązanie do monitorowania takich procesów od tego te służby są i za to biorą pieniądze aby zareagować
5424 / 2009-05-17 22:07 / Fan Linuxa Ubu
ukrywanie strat w fikcyjnych spólkach córkach na Szeszelach to był klucz do kryzysu
Ciułacz / 2009-05-17 22:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rozluznienie dyscypliny kredytowej to była przyczyne kryzysu finansowego.Rozluzniono kryteria kredytowe bo chciano dolną warstwę społeczną włączyć w aktywnych obywateli bo sądzono że jak kupią dom to staną sie odpowiedzalni i zaczną stawiać na głowie aby go spłacać jak to robili emigranci z Europy pracując na dwa etaty.Jak były łatwe kredyty to sobie wszyscy popuszczali .Inna sprawa że niema jednaj przyczyny tego kryzysu
dianthus5 / 79.191.0.* / 2009-05-18 03:36
Witam serdecznie Gospodarza i pozostałych Forumowiczów.
Ciułaczu naprawdę uważasz ze ktoś chciałby dolną warstwę właczyć do aktywnych obywateli, ma jednocześnie władze by rozluźnic kryteria kredytowe na całym globie?
Bo tak szczerze mówiac to jako filozof uważam że na kryzys złożyło się mnóstwo pojedynczych czynników, nad ktorymi wladze i wole decydowania mieli pojedynczy ludzie, ale robiac dane rzeczy w danej chwili kierujac sie zasadami kapitalizmu i egoizmu wlasnego nie mieli swiadomości ze w przyszlosci suma dzialan ich i innych ludzi stanie sie mnóstwem pojedynczych czynnikow ktore w obrazie calosci dadza obraz kryzysu.
Wiec zeby od razu uciac spekulacje teorii spiskowych, nawet jesli osoba lub grupa osob staralaby sie wywolac kryzys po to zeby sie wzbogacic, i posiadajac wiedze o genezie kryzysow nie bedzie mogla go wywolac bo wola i wladza pojedynczych dzialan ludzi jest poza zasiegiem kogokolwiek poza tymi osobami. Wiec o najwyzej osoba, osoby posiadajace wiedze o genezie kryzysu, moga sie zaczaic na odpowiedni moment.
Idealny moment juz minął był w połowie marca. Sam wtedy napchałem sie pod korek. PKO po 19.00, PKN po 19.00, AGO po 12.00,TVN po 8,6-9,0 (TVN za rada sugestiami Biga, szczere dzieki za rade) ale nie jestem az taki dobry zeby je az tyle trzymac. Wyleszczylem sie po +10-20%:(( (jestem w sprzedazy słabiutki). Mam nadzieje ze ze teraz nie dam sie tak wyleszczec na STX kupionym 1,5-1,6.
A wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to najblizsze 2 tygonie beda nalezaly do STX...
Pooh / 2009-05-17 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Natomiast skutek jest rozgrywany bardzo mądrze z punktu widzenia US.
Spadek znaczenia Rosji i państw arabskich sponsorujących terroryzm będzie skutkiem obecnych działań. Bo surowce po fazie odreagowania polecą...
Kluczem będzie podnoszenie stóp procentowych w Stanach po ustabilizowaniu sytuacji.
Tak to widzę.
Pzdr.Q
Ciułacz / 2009-05-17 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Logicznie myśląc to tak to powinno być, ale jest mały problem , administracja Białego Domu może nie udzwignąć spłat odsetek jak za bardzo podniosą stopę% ,nie wspomnieć szarego obywatela.
Pooh / 2009-05-17 23:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Myślę, że wiedzą co robią - nie będą podnosić stóp, dopóki nie opanują sytuacji wewnętrznej. Anonim twierdzi, że Obama postępuje drogą Reagana - i faktycznie pewne podobieństwa są.
Powiem tak - oni pierwsi wyjdą z kryzysu, bo mają system promujący pracę i kreatywność.
Pzdr.Q
Ciułacz / 2009-05-17 22:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Teraz to już szkoda sobie głowy łamać jaka pyła przyczyna i kto zawinił, raczej sie skupiam na odgadnięciu co mnie czeka przez najbliższe 12 miesiecy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy