Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2009-02-21 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=7sjSHazjrWg&feature=related
glupek / 2009-02-21 19:57
Siemacie
Co sądzicie o złotówce i euroobligacjach?Będzie druga argentyna?
Big Lebowski / 2009-02-21 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .Jestem jednym z niewielu ktory twierdzi ze zloty w tym roku bedzie mocna waluta , wprawdzie graja przeciw zlotemu jednak uwazam ze przewaza wzgledy fundamentalne.. Pozdr.
Ciułacz / 2009-02-21 20:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co do złotego to bym tu upatrywał trochę teori spiskowej , czyli po połowie roku powinien odzyskać siły.To nie jest poparte analizą techniczną, tylko taki filing.Teraz wszelkie analizy biorą w łep bo w Stanach jest problem stulacia i nie wiadomo jak będzie rozwiązany.
al_capponi / 89.228.45.* / 2009-02-21 20:13
Witaj Bigu,
martwi mnie Twoj pesymizm odnosnie kolejnych spadkow,moze Lesiu i Morgan dadza zlapac jakis oddech:-) nalezy sie ,jak w mordke strzelil,obiecali poprawe odnosnie swojego zachowania:-)
Big Lebowski / 2009-02-21 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Re: GPW: Tydzień wielkich wzrostów i spadków
Jak pisze piątkowy "Wall Street Journal", zdaniem ekspertów nie widać jeszcze dołka, od
którego rynek finansowy miałby się odbić, więc spadek może jeszcze potrwać. Sygnałem, że Dow
Jones osiąga najniższy poziom, od którego zaczyna się już wzrost, jest zwykle fala masowej
sprzedaży akcji, po której następuje zaraz fala ich zakupów. Tej ostatniej nie widać. Wkleilem post jednej forumowiczki ktora wczoraj ten tekst zapodala - ja pisze o tym juz od dawna..
Big Lebowski / 2009-02-21 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Alfonso Capone.. :) Nie ma u mnie pesymizmu tylko realizm, jezeli rynki stoja na wsparciach tzn. Dax 4015 pkt , S&P500 w poblizu 750 pkt i Dow jest w poblizu 7 tys pkt - uwazam ze jest pewne ze narusza to tzn zlamia , nie bylo nigdzie paniki a panika potwierdza dolek konkretny . Pozdr.
Myszacz / 2009-02-21 21:25 / Bywalec forum
cześć
powiem jedno
pewne to jest śmierć i podatki...
ale ja się nie znam
cześć
Big Lebowski / 2009-02-21 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Myszacz.. fakty , czekajmy na fakty.. Pozdr.
Big Lebowski / 2009-02-21 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Ciułacz / 2009-02-21 20:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu,
Walls Fargo , ostatnio bardzo sponiewierany
Big Lebowski / 2009-02-21 20:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. Na Twoim miejscu cieszyl bym sie i zacieral rece oraz dobieral.. Pozdr.
Ciułacz / 2009-02-21 20:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bigu , wyczułeś mnie ( pewnie po oczach ) zacieram ręce i wyczekuję na falę masowej
sprzedaży akcj, inaczej panikę na parkiecie.
Big Lebowski / 2009-02-21 20:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To fakt po oczach Cie wyczulem..;-)
Jarg / 2009-02-21 18:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W przypływie dobrego humoru nasunęła mi się taka refleksja, że odcięcie praw poboru na Dudzie dokonało się samoistnie (inwestorsko) od 16 lutego, kiedy kurs wynosił jeszcze ok. 1,16 PLN...
warren buffet / 2009-02-21 19:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
he he he
Jarg / 2009-02-21 17:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Lekka odwilż we Wrocku... Nadal jest zimowo, kanadyjsko, spacerowo... pięknie...
Ciułacz / 2009-02-21 17:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu,To chyba ostatnie podrygi zimy ?Słońce jest już bardzo mocne.
Jarg / 2009-02-21 18:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciułaczu, u nas jeszcze ma padać snieg w przyszły tygodniu... Troszkę zaczynam mieć obawy powodziowe. W wyższych partiach gór leży już podobno ponad 2 m śniegu...
Na początku marca zaś, chociaż to jeszcze zima, potrafi zrobić się naprawdę ciepło...
No coż... pożyjemy... zobaczymy....
warren buffet / 2009-02-21 19:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
u nas w katowicach takie zaspy ze mozesz miec racje, jak to zacznie tajec to bedzie problem
cheapczad / 2009-02-21 15:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czolem Wszystkim,

Wszedlem w Midasa. Czy ktos moze go ma albo mial?
Pogodno-milego weekendu zycze ze slonecznej jeszcze W-wy:)
Jarg / 2009-02-21 17:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czołem Waszmości...
Midasa powiadasz.... Kupa inwestorskiej braci miała kiedyś Midasa... Miałem i ja :-)
krzysiek29 / 2009-02-21 14:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. Faktycznie wszystkie rynki stoja pod gilotyna ale ostanie ruchy na rynkach to raczej cos powaznego. Wczoraj USA uciekla z pod noza i sie wybronila i zatrzymala sie w okolicach DJ 7370 bardzo wazny poziom nasz rynek WIG 20700 tez wytrzymal i dalej jestem optymistycznie nastawiony co do przyszlosci gield mozliwe ze 2 dni pierwsze w tyg beda ciekawe ale potem to powinne nastapic zmiana trendu Marzec powinien zmienic trend.
Polecam zerknac na NETIE!!!
Milego WEEKANDU
Ciułacz / 2009-02-21 17:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj, Krzysku,Nie robię analiz na wykresach jak Ty i za to Cię doceniam, ale mam spore obawy o rynek Amerykański a rykoszetem się odbije na wszystkich.W Stanach się kotłuje od ponad roku i jeszcze najgorsze przed nami, bo wszelkie programy naprawcze jak narazie nie są akceptowane przez świat biznesu.Dalej wisi realne widmo bankructwa ponad 200 banków.
Ciułacz / 2009-02-21 17:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Krzysku, do powyższego dodam że ponad 14 milionów hipotek jest zagrożone.Właściciele tych domów zapewne mają kredyty na maxa gdzie się da, takie kredyty są w aktywach i nawet robią teoretyczne dochody bo są doliczane wysokie odsetki, że nie są spłacane to inne sprawa, sa poprostu rozkładane na inne terminy, aby dalej przepchnąć.Tego się nieda zrobić w nieskończoność.Ten nowy program naprawczy i pomocy dla hipotek może doprowadzić do lawinowych bankruct osobistych, co dla właścicieli będzie bardzo praktyczne.Strata na hipotekach będzie pokryta przez podatnika , ale co się stanie z kartami kredytowymi na maxa?kredyt na auto ? na meble ?itd ?Ano banki będą musiały skreślić zakrywów a takich klijentów jest w milionach.
Ciułacz / 2009-02-21 17:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiekszość inwestorów już się osłuchała złych wiadomości i jak jest chwila przerwy to wydaje się że zaraz bomba w górę.
Jak słyszę że:Obecnie kazdy spadek, nalezy traktowac, jako okazje do dobierania papierow.
to jestem trochę sceptyczny, może dla administratorów OFF to tak, bo na long termin, kilkuletni to może nadrobią a wrazie czego to powiedzą że to tak jest globalnie.
Ja tam wolę dobrze ustawiać stopy i odkupować po spadku.Zresztą miałem niezłą wtopę na Synthosie.
Ciułacz / 2009-02-21 17:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powracając do rynku w Stanach to teraz Clinton pojachała do Azji , chyba po pieniądze na programy socjalne i ratowanie dolara.
Jarg / 2009-02-21 18:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mądrze postepujesz. Trzeba być bardzo ostrożnym... Lepiej nastawić się na łapanie okazji i realizację zysku... Na budowanie długoterminowego portfela będzie sporo czasu... zwłaszcza po takich spadach... rynek będzie długo się otrząsał....
krzysiek29 / 2009-02-21 18:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Jesli teraz nie teraz to kiedy zawsze sa dwie strony medalu i o tym pamietam a fundamenty Ameryki to sa ze styropianu i mysle ze za pare lat sie rozwala tak samo i USD. Ale teraz to szykuje sie wieszka wspinczka. Nie tylko u nas wczoraj popoludniu ktos kupowal akcje u naszych sasiadow rowniez. Czekamy na rozstrzygniecie tego calego horroru.
Wolumen na Nyse w piatek potezny to tez dobra wiadomosc
Jarg / 2009-02-21 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... Na Netię? Sądzisz, że pod spekulacje o zainteresowaniu PTC Netią pociągną jeszcze tego zdechlaka? Może...
krzysiek29 / 2009-02-21 18:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Aktualnie jej nic juz nie rusza nie mowie o spektakularnych wzrostach ale spadac juz nie spada nawet przy tych zwalach. Coraz wiecej roznego rodzaju funduszy sie pakuje aktualnie Free Float 20% i pewnie z tego to duzo maja OFE i TFI wiec moze byc nawet 10%. Fundamenty coraz bardziej lepsze technicznie tez niezle wiec mozna zerknac jedno powiem nie jest to spekulacja lecz bardziej fundamenty. pozdr
Jarg / 2009-02-21 18:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wykres wygląda ciekawie... istotnie...
warren buffet / 2009-02-21 12:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu, posiadasz PPWK ?? papier moim zdaniem stoi przed większym skokiem, w góre oczywiscie.... tak mi sie wydaje, oby....
Jarg / 2009-02-21 12:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak, posiadam :-) Ja już zawsze będę wracał do tej spółeczki... do samego końca... mojego lub jej :-)
5424 / 2009-02-21 13:11 / Fan Linuxa Ubu
Gdzie pisze ten samuraj z waszych postów wnioskuję że to jakiś spec giełdy
warren buffet / 2009-02-21 13:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
znajdź jego nick: samuraj jack
golden boy / 2009-02-21 12:39 / Bywalec forum
kto to jest Samuraj?jakiś guru?ja tu nowy.
Jarg / 2009-02-21 12:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Stary wiarus... jeszcze z czasów, kiedy na głównym forum "wyrabiano" dziennie 150-200 postów :-)
golden boy / 2009-02-21 12:55 / Bywalec forum
a,czyli merytoryczny.rozumiem.
warren buffet / 2009-02-21 13:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo. jeden z bardziej doswiadczonych na gieldzie, jak tutaj np gospodarze
golden boy / 2009-02-21 14:17 / Bywalec forum
rzeczywiście poczytałem,wie o co chodzi,tak jak gospodarze:Big i Jarg
Jarg / 2009-02-21 11:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oglądając wczoraj wieczorem indeksy wywnioskowałem, że to kontrakty powstrzymują jeszcze rynki przed silną zwałą... Widocznie rekinom opłaca się balansowanie na krawędzi i trzepanie narybku... Technicznie, ciągle jest jeszcze szansa na ruch korekcyjny w górę, wsparcia są tylko naruszone. Jednak fundamentalnie rynek powinien poszukać "oczyszczenia" na niższych poziomach, na których mógłby wejść stabilniejszy kapitał, który obecnie pakuje się w złoto i amerykańskie obligacje... Nie widać jeszcze przesłanek wskazujących na osiągnięcie dna kryzysu, a pojedyncze jaskółki nie czynią wiosny...

Trochę domowych porządków i... na obiadek do teściowej...
warren buffet / 2009-02-21 12:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to samo mowi samuraj, a jemu to trzeba wierzyc.... rynek przelazł przed 1400 jak nóż przez stopniałe masło.... oczyszczenie będzie niżej...

ja ci powiem ze sam juz nic nie wiem. czy kupowac pko-sy na longa czy czekac, czy grac DT.... ehh dobrze ze weekend
golden boy / 2009-02-21 12:11 / Bywalec forum
nie tylko Ty nie wiesz,grubsi od Ciebie też nie wiedzą,prawdziwe grubasy nie wiedzą i oto chodzi tym najgrubszym,czasem myślę,że oni też nie wiedzą...
Jarg / 2009-02-21 12:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warrenie, to Samuraj znów pisuje na forum? W takim razie poczytam i pozdrowię...
warren buffet / 2009-02-21 12:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pisuje pisuje, przefiltruj sobie tylko jego wypowiedzi i bedziesz mial wszystko :)
Jarg / 2009-02-21 12:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Golden Boyu... tłuste czasy dla Ciebie nadeszły :-)... Pozdrawiam ciepło....
golden boy / 2009-02-21 12:20 / Bywalec forum
nie cieszy mnie to,że PLN słabnie.:-(
pietroo / 2009-02-21 10:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ależ mam cudowny widok z okna. Pełno śniegu, białe drzewa, słońce....Super!!!
Takiej pogody życzę Wam wszystkim :)
Jarg / 2009-02-21 10:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
My we Wrocku również.... my również! :-)
Miłej soboty...
warren buffet / 2009-02-21 12:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu, rozmawiałem z kolegą z wrocka ostatnio, mowi ze jeszcze z dołu nie wyszli, ale tragedii jeszcze nie ma. czarnecki prawdopodobnie dokonczy tą budowe. tylko pytanie kiedy...
Jarg / 2009-02-21 12:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... Są na poziomie "0". Niedawno zamieściłem w kąciku link do zdjęcia z aktualnym (wówczas) stanem robót. W każdym razie od podstawy fundamentów "wybudowali" już kilkanaście metrów w górę (nie licząc słupów konstrukcyjnych, które wpuszczone są w grunt jeszcze kilkanaście metrów w głąb od podstawy fundamentów)...

Pozdrawiam serdecznie...
Jarg / 2009-02-20 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale głupstwa wygadują goście na CNBC... Najpierw koleś opowiadał o notowaniach i stwierdził, że na Pekao można było zyskać w tym tygodniu 50%... Potem inny opowiadał, że końcówka naszej sesji wyrażała "obawy o kondycję złotego"... Na szczęście inny facio zripostował, że końcówka była dziełem arbitrażu...
golden boy / 2009-02-20 22:04 / Bywalec forum
a gold musnął tauzena,wkrótce będzie drożej
Big Lebowski / 2009-02-20 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Golden Boy . gratki!! a tak ogolnie to wsio wpariadkie ? Pozdr.
golden boy / 2009-02-21 10:48 / Bywalec forum
wczoraj poszedłem lulu,więc odpowiadam dzisiaj.wpariadkie szifo,wpariadkie.jak szakale nie zniszczą świata dla kasy,to już będzie super wpariadke.
smooth / 2009-02-20 21:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszystko to mały pikuś. Patrzcie co znalazłem. Strach sie bać :)

http://urbas.blog.onet.pl/2,ID365440728,index.html
Jarg / 2009-02-20 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sądząc po autobiogramie zamieszczonym z boku strony, gość jest bardzo skromny :-)
Niemniej trudno nie potraktować poważnie owych rewelacji, skoro wychodzą raz po raz kolejne fakty, jak bardzo umoczony jest europejski sektor finansowy w złych kredytach.
Wspomnałem juz kilka dni temu o szacunkowych wyliczeniach naszego Zioma - profesora ekonomii w USA - o wysokości strat amerykańskich banków. Straty europejskich mogą być zbliżone, a nawet wyższe...
smooth / 2009-02-20 22:16 / portfel / Tysiącznik na forum
I jeszcze tu:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=17007&w=91207543
Big Lebowski / 2009-02-20 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj . O poteznych stratach instytucji finansowych w europie wiadomo od dawna - rzady wielu krajow przymierzaja sie do upanstwowienia wielu bankow - gdyz pompowanie pieniedzy w te instytucje nic nie daje - instytucje biora pieniadze i kupuja panstwowe obligacje - majac gdzies cele dla jakich zostaly powolane tzn . udzielanie kredytow.., Pozdr.
smooth / 2009-02-20 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Rownież pozdrawiam i życze udanego weekndu.
smooth / 2009-02-20 22:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam Dude i zycze udanego weekendu.
Big Lebowski / 2009-02-20 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wzajemnie takze zycze udanego weekendu..
5424 / 2009-02-20 22:00 / Fan Linuxa Ubu
Ten Pan Urbaś z tym swoim uśmieszkiem przypomina mi mojego niepełnosprawnego kolegę bardzo duże podobieństwo ...............
Big Lebowski / 2009-02-20 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=u4qX4CHxlZY&NR=1
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy