Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
niesmiala / 85.182.13.* / 2009-01-11 18:54
Witam gospodarza,wszystkie obecne panie i panow w niedzielny wieczorek,ale....kogo ja widze,kto do nas powrocil,taki wypoczety,usmiechniety,naladowany silami witalnymi,ale za to chyba z wiekszym brzuszkiem?....to nasz Jarg.Witaj!!!!
No miniony tydzien moge zaliczyc do nienajgorszych:) Zrealizowane niewielkie zyski z iea.sadze,ze powinna ta spolka nieco odpoczac, oby sie nieprzegrzala! Na probe weszlam w polna,sadze,ze spolka ta powinna w krotkim czasie dac zarobic troszeczke.:)Zawiedziona natomiast jestem z impexu,ktory przy niektorych spoleczkach jest strasznie niemrawy.Krezus przy midasie,ktory otrzymal blogoslawienstwo ojca redaktora tez powinien ruszyc?Najbardziej przeliczylam sie z lcc i optykiem,ktore uciekly mi w przepasc i blokuja kapital.Ale ciesze sie z nadchodzacego tygodnia i wierze,ze bedzie mozna w nim zarobic :=)
Big Lebowski / 2009-01-11 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Niesmiala Dziewczyno.. Pozdrowka..
niesmiala / 85.182.13.* / 2009-01-11 19:03
A dla posiadaczy Ilawki http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=639247&dz=01000
niesmiala / 85.182.13.* / 2009-01-11 19:05
Krzysiu!!! Pelnia ksiezyca,mowi ci to cos?
Big Lebowski / 2009-01-11 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Big Lebowski / 2009-01-11 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=xuRqsVturIw&feature=related
zońka19 / 2009-01-11 15:29 / Tysiącznik na forum
Witam Wszystkich
juz po niedzielnym obiadku,
ale przedtem był spacer
Jarg się wywczasował ...super
Trzeba poczytac co "w świecie"
jutro mnie nie ma , więc...
Pozdrawiam
nowaa43 / 2009-01-11 18:17 / Idalia
Witaj Zosiu, ja juz też po obiadko-kolacji i po marszu z kijkami
czytam co w swiecie ale od strony destylacji .....
dzisiaj było Glenkichie, delikatne mogłoby mieć ciemniejszą barwę...
zupelnie mi wypadło z głowy jak nazywała sie whisky, która w filmie "Między słowami" miał reklamować BiLL Murray - musiałam sobie włączyć płytkę.
Suntory to było...
Pozdrawiam, uważaj na drogach - jesli będziesz jeździć..
krzysiek29 / 2009-01-11 15:13 / Uznany Gracz Giełdowy
A dla poprawy humoru prosze zerknac na Izrael-:)
Ciułacz / 2009-01-11 14:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gispodarzu!

Gigu dzięki za naprowadzenie na Nortel .W Toronto podskoczył o 38%, na Niemieckiej giełdzie trochę mniej .
Big Lebowski / 2009-01-11 14:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciualacz - obserwuj ta spolke bo to z rodzaju upadlych aniolow , wlasciwie ma podobny profil dzialalnosci do Ericssona z tym ze szwedzka firma dodatkowo pracuje dla armi oraz razem z Sony produkuje telefony , jezeli Nortel oglosi program naprawczy i nowa emisje i jezeli ta emisja bedzie przez inwestorow objeta - wowczas kupuj mnostwo akcji tej firmy - obecnie szanuj zyski tzn. realizuj i przygladaj sie.. Pozdr.
Ciułacz / 2009-01-11 14:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Szkoda że nie kupiłem wiecej ale to spekulacyjne ruchy , więc strach. Muszę już wychodzić bo wszyscy już w drzwiach.A szkoda bo tu tak gwarno i bratersko.
Big Lebowski / 2009-01-11 13:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=fDOV3b-iAso&NR=1
Jarg / 2009-01-11 13:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A propos ropy...
Ropa może jeszcze sporo zejść cenowo, choć nie wiem czy do 20$ da radę...
Skoro tak znaczaca obniżka wydobycia praktycznie nie zrobiła na handlowcach wrażenia.
A czekają nas jeszcze bardzo kiepskie dane o gospodarce USA i światowej za IV kw. 2008 i jeszcze gorsze za I kw. 2009...
krzysiek29 / 2009-01-11 14:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.Z tego wszystkiego musze jeszcze raz spojrzec na rope-:) Zakladalem ze 40$ nie peknie lecz poszlo na 35$ i wlasnie to wyglada na 5.Ale trzeba miec drugi scenariusz czyli oprzec sie na lini az z 98r gdzie ropa byla po 11,4$ to wtedy spadek na ta linie wychodzi 25$ i na tym zakoncze nie ma mozliwosci nizej mimo wszystko
5424 / 2009-01-11 14:08 / Fan Linuxa Ubu
to paliwko na stacjach powinno być po 2,8 zł
5424 / 2009-01-11 13:28 / Fan Linuxa Ubu
W tym roku pierwszą głupią wpade mam za sobą wszedłem w szycie odbicia jak kretyn ale piewsze koty za płoty jak początek straszy koniec super
Big Lebowski / 2009-01-11 13:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Waznym wydarzeniem dla inwestorow bedzie prywatyzacja GPW - jezeli jakas wieksza gielda wchlonie nasz parkiet lub dojdzie do polaczenia z inna znaczna gielda wowczas nalezy oczekiwac wzmozonego zainteresowania naszym rynkiem.. czy to akcje czy nasza zlotowka ..
5424 / 2009-01-11 13:24 / Fan Linuxa Ubu
Bigu to oni nie mają zaufania do naszej giełdy co zmieni prywatyzacja ............ myślisz że akcje GPW w chwili obecnej poszły by w dobrej cenia.
Big Lebowski / 2009-01-11 13:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra . tu nie chodzi o zaufanie tylko o interes , albo wiekszy polyka mniejszego albo sie laczy , mysle ze akcje GPW poszly by po dobrej cenie i to natychmiast..
Big Lebowski / 2009-01-11 12:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=Xlef9pDMssw
nowaa43 / 2009-01-11 13:22 / Idalia
Witaj Bigu , witajcie Forumowicze
Fajnie poczytać Wasze dyskusje, wielkie dzieki za to: ))
trochę mi radośc zmąciło zdanie powracającego Jarga o tej bieli...

Gorące pozdrowienia dla wszystkich, zdrówka życzę potrzebującym, a co tam wszystkim...
Big Lebowski / 2009-01-11 13:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko .. ciesze sie ze Ci sie dyskusja podobala .. :) Pozdrowka..
nowaa43 / 2009-01-11 13:45 / Idalia
Bigu jak dla mnie to w Twoim Kąciku jest non stop otwarty uniwersytet .
poczynając od inwestycji giełdowych po muzykę, literaturę, poezję
Ty i Twoi Przyjaciele, Goście dobrej woli, długo by wymieniać

Wszystko mi się podoba:-))
Big Lebowski / 2009-01-11 13:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czasem sa tez teksciki z rynsztoka :) - ale jak to Bukowski powiedzial " prawdziwe zycie lezy na ulicy " ;-) , dlatego nigdy nie mialem ambicji prowadzenie blooga , tylko zycie na goraco.. :)
nowaa43 / 2009-01-11 14:03 / Idalia
sterylnie to powinno być tylko w salach operacyjnych....:))
Jarg / 2009-01-11 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko, witaj Przyjacielu, witajcie Drodzy Kącikowicze...

Niech owa biel nie mąci więcej Twojej radości Halinko...
Teraz biel mam tylko za oknem i piękne słońce na dodatek... i w ogóle pięknie jest :-)

Pozdrawiam Was serdecznie ze słonecznego i topniejącego Wrocka :-)
Big Lebowski / 2009-01-11 13:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. niech moc bedzie z nami ;-) Pozdrawiam serdecznie..
nowaa43 / 2009-01-11 13:33 / Idalia
Jargu....
co tu dużo gadać, strasznie się cieszę że znowu tu jesteś :-)))
Co za nami, to za nami niech optymizm gości

Pozdrawiam serdecznie z topniejącej również Wawy:))
nowaa43 / 2009-01-11 13:25 / Idalia
Jeszcze do MIMO...
nie masz za co przepraszać, Rafamet to dobra spółka i na zjazdach zachowała się całkiem nieżle...
Big Lebowski / 2009-01-11 10:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
Big Lebowski / 2009-01-11 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=NqlfTiYAOHs&feature=related Mewa..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Troche Amerykanie namieszali pod koniec tygodnia ale mimo wszystko to koniec korekty nastepne 2 tyg to wzrosty. Potem niezla korekta i wtedy juz bedzie troche spokoju-:)
Baltic dry index ktory obrazuje ruch statkow a co zwiazane handel na swiecie jakby nie bylo sygnaly kupna na MACD i STOCH. Tylko ten indeks wyprzedza z duzym wyprzedzeniem.
Dalej S&P utworzylo piekne ORGR a co najwazniejsze Volumen jest kluczem Ropa tez ORGR. Czyzby za duzo optymizmu.pozdr
doji / 2009-01-11 12:50 / portfel / Bywalec forum
Witaj, można wiedzieć z czego wychodzą Ci te 2 tyg? Swoją drogą fajnie byłoby ( dla takich pasożytów ja ja i inni:-) jakbyś do opisów wkleił czasem jakąś fotkę...jakbyś założył sobie album można by mieć podgląd w każdej chwili:)
pozdr.
krzysiek29 / 2009-01-11 13:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Jak pamietasz ostatnio zaczelem interesowac sie ASTRO. To tak S&P-ORGR plus Volumen
Ropa-ORGR a z kolei pod wzgledem Astro pozytywne aspekty wczoraj zaciemnienie(z reguly tworzy dolek) a dlaczego 2 tyg pogorszenie na Niebie-:). Mialem zrobic swoj blog i tam wykresy wklejacale nic nie wyszlo moze kiedys. O jakie fotki ci chodzi chyba nie o moje
doji / 2009-01-11 13:28 / portfel / Bywalec forum
Raczej o inne mi chodziło:) Bardziej miałem na myśli jakieś PrintScrn wykresów indeksów z naniesionymi kreskami - np. wskazujacymi na te dwa tygodnie:) Pisałes tez ze odkopałes gdzies AT dla Baltic dry index...fajnie i to byłoby zobaczyc na tle np: S&P...o ile cos takowego gdzies sie doszukałes.
5424 / 2009-01-11 13:04 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Krzysiu mam prośbę jeśli możesz pokarz swój portfel na forum
krzysiek29 / 2009-01-11 13:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Hej nie ma co ukrywac czsto pisze o moich spolkach. cpe,Trakcja,armatura,stx,ipx,csg i ostatnio milenium spogladam na Zena, Kopex, Petrola.Te glownie i wiele innych ale to moi faworyci i tyle
Big Lebowski / 2009-01-11 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ostatnia hossa spowodowana byla nadmiarem gotowki na rynku oraz latwym dostepem do gotowki (carry trade ) - hossa obejmowala doslownie wszystko - akcje ,nieruchomosci ,surowce itd. wszystko to zostalo spalone na stosie ;-) , malo tego zostalo powaznie naruszone zaufanie do calego sytemu finansowego - inwestorzy tzn. dotarlo do nich ze "ryba psuje sie od glowy " , upadek LB podwazyl sens istnienia wszelkiego rodzaju kontraktow , opcji itp. , kredyty suprime udowodnily jak krucha moze byc wlasnosc , na temat akcji mysle ze nie ma powodu sie rozpisywac hehe . inwestorom w ostanim czasie przybylo mnostwo blond wlosow ;-) blond z gatunku tzw. blond cmentarny.. :), mysle ze wahania w tym roku beda nadal , programy podejmowane przez rzady wielu krajow wspierajace koniunkture zadzialaja duzo pozniej aniezeli sie wszystkim wydaje , jezli sytuacja obecna potrwa dluzej - czeka rynki Japonizacja a do tego nikt nie chce dopuscic , niskie oprocentowanie lokat na swiecie zwiastuje niski doplyw gotowki na rynki - dlatego uwazam ze dywidenda bedzie w cenie - oraz wstrzelenie sie w w waluty ktore beda mialy mozliwosc aprecjacji , na spolkach moze dochodzic do ciekawych przejec i polaczen tu takze istnieje mozliwosc zarobku , na hosse poczekamy mysle ze dwa lata ale akcje nalezy dobierac i w miare mozliwosci pomnazac ilosc akcji . Chytrusy ktorzy nie chca oddac akcji beda jeszcze w tym roku zaatakowani konkretnie i do tego inwestorzy powinni byc przygotowani..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Co taki pesymizm???
Big Lebowski / 2009-01-11 12:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysztof.. nie ma tu pesymizmu , realizm , akcje nalezy dobierac kupowac perelki ale na hosse przyjdzie poczekac , to ze 2009 r nie bedzie hossy pisalem juz 2007 r - liczylem tylko ze przed bedzie jeszcze spore wybicie - bessa obecna tzn. jej typ zdarza sie raz na sto lat - tak wiec jest nieco inna ..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Jest inna to bez dwoch zdan a co do Ropy to mnie zaskoczyles. Ten rok powinien byc w miare niezly lecz juz 2010 znow jazda w dol a nawet drugie polrocze 2009.Ale pierwsze polrocze mimo wszystko powinno byc nienajgorsze co sadzisz o indeksie dry baltic
Big Lebowski / 2009-01-11 12:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadzam sie z Toba co do pierwszego polrocza - akcje surowce ..Jezeli chodzi o ten index - to nie mam jeszcze zdania na ten temat.. jednak to ciekawe zagadnienie..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo ciekawe bo on wyprzedza nawet o pol,rok a nawet dluzej. I ladne korelacje z roznymi surowcami a ostatnio znalazlem nawet AT do niego i sygnaly kupna jak na dloni. Przeciez CHINY ,USA kupuja teraz ropa na maksa napelniaja swoje zbiorniki ile sie da. Oczywiscie mowa o rezerwach strategicznych ale nikt tego nie powie.
krzysiek29 / 2009-01-11 12:28 / Uznany Gracz Giełdowy
zwroc uwage wlasnie na korelacje AUD/USD co odzwierciedla handel Australia/Chiny i sam rowniez pisales ze dolar australijski bedzie rosl ale dlaczego wlasnie popyt Chin
Big Lebowski / 2009-01-11 12:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Miedzy innym popyt Chin ale najwazniejsze to jest to ze Australia ma wysokie stopy procentowe , na rynkach wystepuje glod zyskow dlaego kapital globalny wykorzystuje kazda mozliwosc zarobku dlatego - dolar australijski obstawiam..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:40 / Uznany Gracz Giełdowy
To dlaczego zlotowka nie rosnie przeciez stopy mamy wysokie?
Big Lebowski / 2009-01-11 12:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tu inna jest historia , zlotowka bedzie w przyszlosci wymieniona na konkretna walute i dlatego nalezy stado zapedzic w naroznik i obedrzec ze skory ;-), nazywajac rzecz po imieniu nalezy zaopatrzyc sie tanio zeby pozniej drogo sprzedac - to jest gra na wieksza skale..
Big Lebowski / 2009-01-11 12:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o surowce tzn. rope - uwazam ze w tym roku przywita sie z cena 20usd tzn. ponizej30 usd , w czasie ostaniej bessy w 2001r ropa kosztowala 16 usd do tej ceny nie dojdzie ale niewiele wyzej sie zatrzyma..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:16 / Uznany Gracz Giełdowy
nie ma co tu patrzyc na poprzednia besse nie ma juz ropy na latwo dostepnych terenach i glebokosciach lub bardzo malo zostalo taka jest prawda.Bardzo ciekaw jestem kto bedzie wydobywal rope po 20$.
krzysiek29 / 2009-01-11 12:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Ostatni wzrost na ropie to nie przypadek i oczywiscie znow fibo zadzialal na poziomie 50$
Big Lebowski / 2009-01-11 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak ropa byla po 140 usd to mowiono ze nie ma ropy ale tak wlasciwie wpatrywano w kurs i dorabiano legende , ropy jest pod dostatkiem a krach rzadzi sie wlasnymi prawami i dlatego uwazam ze ropa ucaluje sie z cena ponizej 30 usd
krzysiek29 / 2009-01-11 12:35 / Uznany Gracz Giełdowy
To co mowia analitycy mnie nie interesuje bo oni mowia co im karza dla ogolu smutna prawda ale prawda. Na te 140$ dal sie zlowic LOT-:) ale nie ma co jeszcze niczego przesadzac jesli to byla 4 to piatka moze nas wynies nawet na 200$. A gdzie sa te zasoby ropy Brazylia. Spojrz na Arabie czy Norwegie nikt nie mowi o zmniejszaniu sie zasobow. Dalej nasz Krauze meczy sie w Kazahstanie i na jakich wartosciach wierci bardzo gleboko koszt wydobycia barylki mocno leci w gore. To po co wogole wydobywac ;ub cokolwiek produkowac jesli ma sie przedawac za pol ceny bezsens.
Big Lebowski / 2009-01-11 12:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oplacalo sie wiercic i sprzedawac po 16 usd to bedzie nadal sie oplacalo wiercic i sprzedawac ponizej 30 usd - troche ta hossa surowcowapokrecila potentatow i dlatego musza wrocic na ziemie..
krzysiek29 / 2009-01-11 12:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Tylko ze dolar jest caly czas w trendzie spadkowym i jego wartosc jest na niskich poziomach a przyszlosc powiem szczerze wyglada TRAGICZNIE w dlugim terminie. Zadluzenie kolosalne i rosnie i bedzie roslo. A ropa malej i wydobycie drozeje. Ok nie sprzeczam sie milo jest wymienic poglady ostatnio tylko Ty mi zostales-:)
Big Lebowski / 2009-01-11 12:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wymiana pogladow - wazna rzecz a to ze sie troche spieramy jeszcze lepiej :) ..
krzysiek29 / 2009-01-11 13:03 / Uznany Gracz Giełdowy
Tez tak uwazam-:)
Jarg / 2009-01-10 22:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie w Nowym Roku...

Najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności... dużo zdrowia, szczęścia... i giełdowej wesołości...

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dobrej nocy...
Ciułacz / 2009-01-10 22:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Jargu!
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Jak tam było na nartach ?
Ciułacz / 2009-01-10 23:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jargu , wszyscy się dopytywali o Ciebie.
Ciułacz / 2009-01-10 23:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na jutro to chyba zrezygnuję z nart bo mrozik -20C
Jarg / 2009-01-10 23:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciułaczu :-)
I dla Ciebie najlepsze życzenia...

PS. Muszę sprostować... nie byłem na nartach...
Choć tam, gdzie przebywałem kilkanaście dni było nawet całkiem sporo bieli :-)
-20C w Montrealu? Całkiem niezły mrozik.... Idę spać Ciułaczu. Dobranoc
Ciułacz / 2009-01-11 01:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sporo bieli ?Odpukać, ale mam nadzieję że to nie szpital?Tak czy tak to zdrowia życzę.
qwerty4123 / 2009-01-10 22:11
siemka; jestem Wesoły Romek i .. mam takie pytanie; czy to jest dobry znak jak 'idzie' transakcja pakietowa o 12% ponizej kursu na danej spółce? A jeśli tak to t o Radpol jest, żeby nie było że naganiam, z ciekawości pytam tylko..
Jarg / 2009-01-10 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...

Cena w transakcji pakietowej w ogromnej większości przypadków nie ma żadnego znaczenia dla kursu giełdowego akcji spólki. Istotne znaczenie może natomiast mieć (i często ma) wielkość wolumenu tej pakietówki w stosunku do całości wolumenu w obrocie... oraz: kto zawarł tę transakcję, jeżeli zachciał jawnić się... Pozdrawiam
TOMOK / 2009-01-10 20:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Koleś...Tu jestem tak wygladam:-)!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=TaHMG_SvUkw
Takiego mnie zapamietaj
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2009-01-11 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tomaszku i tak wiem ze jestes raperem - mnie niczym nie zmylisz ;-) Pozdr.
nowaa43 / 2009-01-10 22:29 / Idalia
a ja na zakupach, wiem już co wybiorę

http://pl.youtube.com/watch?v=g_2DGAFi8S0&feature=related

Dobranoc kącikowi
Big Lebowski / 2009-01-10 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
5424 / 2009-01-10 17:41 / Fan Linuxa Ubu
cześc Bigu słuchałem i czytałem na kilku portalach wypowiedzu analityków wszyscy przewidują piękne wzrosty do kwietnia swoje spekulacje opierają na słabej gospodarce i planach pomocowych podtrzymujących optymizm wsród inwestorów, jesli programy zadziałają to od połowy roku to dalsza góra jeśli nie to powrót do dna
Big Lebowski / 2009-01-10 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra..wzrosty moga wystapic ale to nie bedzie hossa..
5424 / 2009-01-10 17:53 / Fan Linuxa Ubu
przecież cały świat pompuje gigantyczną kasę w interes to musi to zadziałać.......... powiedz z jakimi swoimi spółkami wiążesz największe nadzieje...........
Big Lebowski / 2009-01-10 17:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra moje spolki hm. wszystkie..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy