Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Dick Lebowski / 2008-12-31 09:48
siemka owocowy inwestorku lebowski
i kiedy ten dax idzie na 9000
jak tam twoje pewniaki
zapomniałem że pracujesz na stróżówce dziś na pierwszą zmianę, wpadnij wieczorem na forum nasz kochany cieciu
w leb / 83.14.173.* / 2008-12-31 11:39

2008-02-16 20:40:39 | | Big Lebowski
Powiem tak Anonim - bez wszelkich wyliczanek - Dax na koniec roku
9000 pkt..

czas minal
Bik Lebowski / 2008-12-31 10:44
Sie masz dick,dawno nie byłes u nas na strozowce,nie ma kto robic laski palaczowi...wpadnij ciociu.
Big Lebowski / 2008-12-31 12:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ojcowie wasi nie przyznaja sie do was - szumowiny..i wcale sie rodzicom nie dziwie - zespol Downa to juz po twarzy widac..
w leb / 83.14.173.* / 2008-12-31 14:05
hehe, mendo, obnazyles sie od gory po sam dol i kipisz plujac na monitor.
twoj stary wie jaka porazke wyrzezbil ?
Big Lebowski / 2008-12-31 14:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pyka mnie to szumowino - mam ubaw , mysle ze powinienes sie skupic ze swoim kumplem partnerem na tym co robicie - macie szanse zgarnac glowna nagrode z puli przeznaczonej dla pierwszego faceta ktory urodzi dziecko - tak wiec do roboty chlopaki ;-) , jeszcze jedno pytanko ktory z was nosi podpaski :) - mysle ze tobie przysluguja ;-)
w leb / 83.14.173.* / 2008-12-31 14:40
Dick nie jest moim kumplem, ale pewnie jest kolejnym baranem, takim jak ja i wielu innych , ktory sie nabral na Twoje reko. K , ktore nie moglo ci wylezc z ust przez caly rok,sluchajac jak to pieknie o rynku opowiadales, teraz powinienes ze spuszczona glowa przyznac sie , ze ci nie wyszlo (juz nie mowie o przeprosinach- bo to chyba wypaliloby ci struny glosowe) ale ja wiem ze tego nie zrobic, bo twoja duma by tego nie przezyla, miej troche wiecej szacunku do rynku i do innych ludzi, jak widzisz nikt nie wie co przyniesie 'jutro' -ale nie jeden pali sie do tego by to przewidziec

to ze wyzywasz ludkow od Downow ze zwracaja ci uwage to juz znamy, nie potrafisz nic znalezc na swoja obrone, dla mnie jestes najwiekszym przegranym tego forum.
pozdro misiu
Big Lebowski / 2008-12-31 14:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Podarowalemk ci czarnego prezydenta - dlatego musisz byc mi wdzieczny do konca zycia..
Big Lebowski / 2008-12-31 12:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Chlopaki z invitro sie pojawili - ofiary brudnych rak , wasze matki sie was wstydza..
zońka19 / 2008-12-31 09:35 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry
Zyczę Wszystkim , oby ten Nowy Rok
był dużo lepszy od minionego
zysków na giełdzie , zdrowia ,pomyślnosci i dużo miłości
smooth / 2008-12-31 08:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Zielonego roku 2009 życze gospodarzowi oraz jego gościom. A na dziś to oczywiście szampańskiej zabawy, a na jutro .....hmm.... spokoju.
Big Lebowski / 2008-12-30 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=-drPB8dz3XQ&feature=related
nowaa43 / 2008-12-30 22:09 / Idalia
Dobry wieczór Bigu, witam Wszystkich :-))
Zdążyłam jeszcze bo już się niektórzy mogą szykować do jutrzejszych powitań, wyjazdów itd.

Do złożonych już tylu pięknych życzeń dolączam swoje dla Gospodarza i Gości - oby Nowy Rok był Rokiem Obamy , czyli nadziei, że świat może być trochę lepszy, a nam niech da zdrowie byśmy mogli jakoś pokonać ścianę która przed nami wyrosła.

Jutro toast za Wasze zdrowie :-)
Big Lebowski / 2008-12-30 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Taniejace surowce obecnie to balsam dla wielu gospodarek -takze dla naszej , wazniejsze sa tysiace firm z naszego podworka - aniezeli jedyny KGHM , gdyz inne nasze firmy uznawane za surowcowe - takimi nie sa , PKN Orlen hehe powinni sie nazywac , Polskie Hurtownie Naftowe itp, Petoroinvest hm. ostrzegalem przed ta spolka gdy byl po 700 zl , 300 zl i obecnie takze przestrzegam - dla mnie to jest taki FON II o innych np. LOTOS - takze hurtownia - zamiast szukac ropy na Baltyku powinni bursztynem sie zajac i robic niezle nalewki ..;-) , inna spolka gazowa hm. mysle ze tam nadal PZPR rzadzi lub Wrzodak..
Krzych / 2008-12-30 21:38 / Płoteczka na forum
warto zerknąć - dobra strona
http://stooq.pl/n/
w ich wyszukiwarce każdą spółkę prześwietlisz i najnowsz niusy
KGH - np. piszą że dywidendy nie będzie , inwestycje itd.
pozd:)
Big Lebowski / 2008-12-30 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
znam ta strone - rzeczywiscie dobra.. Pozdr.
Krzych / 2008-12-30 20:41 / Płoteczka na forum
Z Nowym Rokiem coś się zmienia,
Każdy nowe ma życzenia,

o o o o o
o o o o
o o o

0 0 0

\\ szczęśliweg //
\\ nowego //
\\ roku //
\\ Krzych //
\\ :::::::::://
\\:::::::://
===
I I
I I
I I
--------
Krzych / 2008-12-30 20:43 / Płoteczka na forum
zniekształciło - musisz się domyślić co było:)
tak bardzo się starałem
Big Lebowski / 2008-12-30 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
niewazne, jest super..;-) Pozdro..
Thai / 2008-12-30 21:39 / Bez rangi
Ja widze powyzej lampke pelna szmpanskich zyczen;-)))
Big Lebowski / 2008-12-30 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=lMLnDuzgkjo
5424 / 2008-12-30 20:13 / Fan Linuxa Ubu
Oglądałem dzisiaj na Tv Biznes wywiad z dwoma analitykami jeden twierdził że 2008 rok był katastroficzny dla giełd na świecie i że 2009 już taki nie będzie, drugi analityk nie miał zdania
jak uważacie czy nadchodzący 2009 może zdołować giełdy jeszcze skuteczniej w długim okresie nie mówię o krótkotrwałych zjazdach ale o trwających tygodniami obsuwaniem się indeksów.
Big Lebowski / 2008-12-30 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. nieruchomosci w USA rozpoczely kryzys i nieruchomosci w USA zakoncza kryzys - a na to potrzebny jest czas , akcje nalezy dobierac ( miedzynarodowe ) z dobra dywidenda - gdyz to bedzie jedyne zrodlo dochodow na gieldzie jeszcze przez jakis czas , dobre firmy moga takze dac zysk ( spektakularne przejecia ) np. BYD po informacji ze WB wykupil 10% pakiet w ciagu sesji skoczyly 300% i takie rodzynki beda takze na GPW - tak uwazam..
5424 / 2008-12-30 21:11 / Fan Linuxa Ubu
Bigu ja nie kupuje akcji ..............i takich jak ja co spekulują na fundach zaczyna być więcej widzę że koleżanka nieśmiała również przesiadła się na fundy dlatego pamiętajcie o nas w 2009 roku i dawajcie więcej sugestii o ruchach indeksów.
5424 / 2008-12-30 20:40 / Fan Linuxa Ubu
Ja mam tylko polsatcyfrowy i przy nim zostanę żałuję że przeoczyłem strojenie okien na koniec tego roku bo przy tych wzrostach które są teraz odrobił bym całą strate na fundzie ale mówi się trudno co się odwlecze to nie uciecze i tak mogę o sobie powiedzieć że jestem niezłym inwestorem ................przy takiej epokowej zawierusze mieć kilka % straty to sukces za podpowiedzi sugestie dziękuję tobie Bigu Krzyśkowi Jargowi i Lawokowi pozdrawiam wszystkich i wszystkie sympatyczne osoby poznane na forum i życzę wam wszystkim w 2009 trafnych decyzji inwestycyjnych a przede wszystkim zdrowia bo jak ono będzie to wszystko będzie dobrze.
Trzymajcie się ciepło super imprezki na sylwestra życzę spotkamy się w 2009 roku.
Big Lebowski / 2008-12-30 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=weT3Z7E1Qts
5424 / 2008-12-30 20:17 / Fan Linuxa Ubu
Bigu daj jakieś własne przemyślenia na początek roku krzychu ma chyba za bardzo rozgrzaną głowę.
5424 / 2008-12-30 20:42 / Fan Linuxa Ubu
Krzysiu Z całym szacunem to nie przytyk ani złośliwość ale mam wrażenie że nie zachowujesz dystansu że emocje tobą targają może się myle ale tak to odbieram
krzysiek29 / 2008-12-30 20:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Emocje mna targaly przez caly rok tego nie zaprzeczam. Ale teraz to siedze twardo na tylku i mysle tez przynajmniej tak uwazam nie robie chaotycznych ruchow. Ten rok tak mi dal niezle popalic jak dla mnie to najgorszy rok w moim zyciu glownie chodzi o finanse. pozdr
5424 / 2008-12-30 20:59 / Fan Linuxa Ubu
Masz Krzysiu rację ten rok był straszy dla wszystkich jestem ciekawy czy ktoś ze znajomych forumowych zamknął go na plus a że nabraliśmy dystansu do giełdy i wydarzeń to rzecz oczywista możemy sobie pogratulować że byliśmy w tych trudnych czasach na rynku i nie dostaliśmy mocno w tyłek, doświadczenie nabyte w tak trudnych czasach przyda nam się w przyszłości a twoje komentarze bardzo mocno cenie przez rok wykonałeś ogromną pracę pozdrawiam do 2009.
krzysiek29 / 2008-12-30 21:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma za co im wiecej komentarzy i sugesti to czlowiek calkiem inaczej patrzy na rozne rzeczy. Caly czas sie ucze i bede dalej sie ksztalcil w tym kierunku. Podsumowujac moj pobyt na GPW ucieczka z funduszy w 2007,07.07 strzal idealny bo to byl strzal. Pozniej jak zaczelem sie szkolic i poznawac AT i inne cuda to mocniej dostalem po tylku i dalej jestem w plecy ale glowny kapital czeka-:) Czlowiek popelnia duzo bledow i podejmuje glupie decyzje pod wplywem sygesti emocji a to musi byc twarda decyzja poparta roznego rodzaju analizami. Dlatego zawsze bede mowil ze nalezy sie uczyc samemu a nie czekac na opinie innych.
5424 / 2008-12-30 21:28 / Fan Linuxa Ubu
Krzysiu ja się ciesze że zostałem w fundzie i nie przeszedłem w akcje po tym letnim mega zjeżdzie dzięki temu nie mam ogromnych strat których pewnie długo bym nie odrobił do obracania akcjami trzeba mieć wiedze charakter i obycie uznałem że jeszcze do tego nie dojrzałem.
5424 / 2008-12-30 21:32 / Fan Linuxa Ubu
Krzysiek dlaczego ostatnio pisałeś nieśmiałej żeby nie przesiadała się na obligacje tylko pozostała w fundzie akcji.
krzysiek29 / 2008-12-30 21:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Rynek funduszy znam bardzo dobrze i dalej sie dziwie ze siedzisz w ING sa duzo lepsze i bez oplat dalej polecam platformy mbank i multifund masa funduszy i za darmo
Big Lebowski / 2008-12-30 20:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prognoza austriackiego banku dla Polski: 3,46 zł za euro w 2009 r.- osobiscie zlotego nieco wyzej widze i obstawiam cene w okolicach 3 zl, ponizej mysle ze nie spadnie..uwazam ze bardzo slaby bedzie CHF to bedzie dobra wiadomosc dla kredytowcow .. przypominam ze sa to moje prywatne przemyslenia i tak nalezy je odbierac..
krzysiek29 / 2008-12-30 20:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.Calkiem mozliwe wtedy to nastapi jak przetrzepia ludzi na kredytach we frankach ludzie zaczna przewalutowywac a tu niespodzianka CHF zacznie spadac a przeciez koszt przewalutowania to tez ladne procenty
Big Lebowski / 2008-12-30 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. przewalutowania tu nie odgrywaja wiodacej roli , raczej gospodarcze wyniki w Szwajcari ( bankiem stoja ) oraz wyleliminowanie tej waluty z carry trade..
krzysiek29 / 2008-12-30 21:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie robilem analizy dla CHF ale czy ja wiem czy to takie wazne wyniki gospodarcze ponoc Polska ma super wyniki a leci jak wszyscy Chiny podobnie i tez leca wazne to co bedzie nowym motorem hossy i ktore rynki. Wystarczy popatrzec na akcje spekulacyjne rosna jak rakieta na odbicjach dobre fundamentalne wcale a nawe spadaja.
Big Lebowski / 2008-12-30 21:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na akcje przyjdzie czas i tym sie nie sugeruj, waluta zloty bedzie mocno grany , wlasciwie juz jest grany - zeby grac trzeba stado pedzic w obie strony a nastepnie obdzierac ze skory..
Thai / 2008-12-30 20:10 / Bez rangi
Witaj Dude:-)

Tobie... a takze wszystkim bywalcom i odwiedzajacym...

Wszystkiego dobrego – normalnosci zycze... Duzo zdrowia, szczescia, swietnej formy, madrych ludzi, korzystnych zmian i szczesliwych zbiegow okolicznosci, i ocalonej milosci wlasnej, na co dzien satysfakcji z pracy, zycia... i kilka szczesliwych momentow na dodatek... Aby dobre uczucia rodzily sie i trwaly, sprawy się zalatwialy a dni biegly beztrosko!

Dobrego 2tysiące9 zycze! :-))) Pozdrowka serdeczne...:)
Big Lebowski / 2008-12-30 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza .. wzajemnie , wzajemnie - oby nam sie lepiej dzialo..:) Pozdrowka..
Thai / 2008-12-30 20:22 / Bez rangi
Muzyczke dolaczam...:)

http://de.youtube.com/watch?v=M75-fKR3a0c&feature=related
Ciułacz / 2008-12-30 12:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !!!
Trochę tu wakacyjnie ,ale na zielono.

Wczoraj zaczął się skup akcji Synthosu.
Skup akcji może odbyć się nawet do 20 % wszystkich akcji co jest całkiem sporym pakietem.
Może trochę odrobię straty na tym papierku.Sam niewiem dlaczego ale się uparłem na niego i nie chciałem go sprzedać, przez co musiałem się gimnastykować i spekulować na innych spółkach aby mi portfel nie zmniejszył.
krzysiek29 / 2008-12-30 12:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Tylko skup potrwa pare lat jak sie nie myle to nie ma co liczyc na kokosy.Przeciez papier bedzie zbierany i celowo zanizany pod skup
Ciułacz / 2008-12-30 13:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Krzysku , zapewne masz rację.
Słyszałem że nawet w takich przypadkach są rozsiewane plotki i sztucznie preparowany bilans( dobra księdowa potrafi), tym bardziej że to początek roku.
Ale to zapewnie tylko plotki.Pozdrawiam
smooth / 2008-12-30 13:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesto po takim info akcje lekko reagują zwyżką a nastepnie lecą w dół i wtedy można liczyc na skup. Już pare takich kwiatków ostatnio było. Niestety i tak może być tym razem choc walor zdołowany totalnie.
krzyniek / 2008-12-30 13:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a to róznie z tym bywa, tez obserwuję
needle / 2008-12-30 12:24 / Bez rangi
...tych, którzy zechcieli sie pofatygowac do mnie składając miłe zyczenia...
...ale równiez tych, którzy nie mogli...
...a nawet tych którzy zapomnieli...
ba ...nawet tych co nie chcieli

DZIĘKUJĘ PIĘKNIE

a Wam ...jako pierwszy zreszta...zyczę:
"oby ten nadchodzący nowy rok...byl lepszy...od ...następnego;-)))
3majcie się
IGła
Ciułacz / 2008-12-30 13:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IGła, fajnie piszesz.
Wszystkiego najlepszego.

Wiesz co IGła ?Tyle już się naskładałem życzeń na necie i poza że już niewiem komu składałem a komu nie.To tak przy okazji jak komuś powienienem , czy wypadało ,a nie złożyłem życzeń to wszystkiego najlepszego na Nowy Rok.Dla tych co jeszcze mają choinkę to wszystkiego najlepszego na Boże Narodzenie.
A teraz to już muszę wyjść z domu i trochę poodśnieżać, bo lokatorzy się bendą żalić.
Thai / 2008-12-30 10:36 / Bez rangi
Powitania wszystkim... miedzyswiateczne;-)

Ostatnie sesje jak na pocieszenie... badziew PNF calkiem niezle!;-)
Zielony akcent na koniec...

Udanego i dobrego dnia... Pozdrowienia sloneczne...
Thai / 2008-12-30 10:40 / Bez rangi
Muzyka...

http://de.youtube.com/watch?v=6tOZdqnWZk4&feature=related
pietroo / 2008-12-30 10:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
warto było kupić Optimus jak był poniżej 1 zł.... parę złotych można było zarobić....
pietroo / 2008-12-30 09:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wszystkich serdecznie z Wawy w ten mroźny, ale piekny poranek :))
spokój dzisiaj.....
zońka nie logo / 83.17.63.* / 2008-12-30 09:00
Witam wszystkich
Zmiana kompa więc jestem odcięta póki co od notowań
Jak IEA się otworzyło?
lawok / 2008-12-30 09:05 / Uznany Gracz Giełdowy
obecnie 1,99
zońka nie logo / 83.17.63.* / 2008-12-30 09:09
dzięki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy