Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2008-12-15 09:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Azjaci mnie zaskoczyli... Miałem obawy, że kolejna afera na WS podkopie notowania... a jednak nie...
lawok / 2008-12-15 09:47 / Uznany Gracz Giełdowy
też się bałem, swoją drogą, słowa naszego gospodarza wydają się święte. inwestuj sam!

P.S. 3 raz IMMO obroniło 1,93, może znowu coś pograć na nim?
lawok / 2008-12-15 09:47 / Uznany Gracz Giełdowy
P.S. już nie akltualne:-)
niesmiala / 85.182.3.* / 2008-12-15 09:44
Jarg,wchodzisz w immo?spada niesamowicie
Jarg / 2008-12-15 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na razie jeszcze nie spada niesamowicie...
Jarg / 2008-12-15 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wow... już spada powaznie...
pietroo / 2008-12-15 09:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wszystkich serdecznie
zaczęliśmy na zielono :)))
STX dawaj na 2 zł!!!!!!!!!!!!!
lawok / 2008-12-15 09:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry,

pyta analityk analityka:
- nie rozumiem co sie dziś stało na giełdzie?

- nie rozumiesz? moge ci wytłumaczyć!

- wytłumaczyć to zawsze ja potrafie!

Optimus Prime atakuje! Transformersi dziś z rana wylazują pewną przewagę nad Deceptikonami:-)

Pozdrawiam i życze zielonego dnia
lawok / 2008-12-15 09:10 / Uznany Gracz Giełdowy
miało być wykazują...oczywiście!!
niesmiala / 85.182.3.* / 2008-12-15 09:37
lawok,jak w boksie:-)komu punktujesz dzisiaj optykowi,czy stalkowi
lawok / 2008-12-15 09:43 / Uznany Gracz Giełdowy
nie czuje stalka. poza tym znajduje sie na linii długoterminowego trendu spadkowego i musi mocno wytężyć muskuły, żeby coś z tego było. Na optimusie po obrotach widać, że zabawa będzie!
Jarg / 2008-12-15 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... Optyk jak na razie... nie zawodzi :)
Jarg / 2008-12-15 09:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Ładny poniedziałkowy poranek...
Serdeczne pozdrówka i życzenia miłego dnia...
niesmiala / 85.182.3.* / 2008-12-15 08:52
Witam o poranku :-)
krzysiek29 / 2008-12-15 08:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj jesli moge poprosic o notowania paru spolek bylbym wdzieczny-:)Notowania mi siadly
CSG
STX
Trakcja
CPE
IPX
Armatura
Jarg / 2008-12-14 22:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Izabela zaraziła mnie sennością, więc i ja udam się już na spoczynek...
Do jutra, dobranoc...
apap
Big Lebowski / 2008-12-14 21:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=tt0hL05aAPQ&feature=related
Thai / 2008-12-14 21:22 / Bez rangi
Przepiekny utowrek:-))) Tobie Dude oraz wszystkim pozdrowienia niedzielne posylam...:-)
Big Lebowski / 2008-12-14 21:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza .. to z mysla o Tobie ten utworek ... tesknilem.. :) Pozdrowka.
Thai / 2008-12-14 21:32 / Bez rangi
Dude...:) serdecznosci sle, dziekuje za mile slowa... lacze pozdrowka teskne, buziaki takze;-) Uklony...
Jarg / 2008-12-14 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Withaj Izabelo... Późnowieczorne pozdrówka dołączam... :-)
Thai / 2008-12-14 22:19 / Bez rangi
Jarku... pozdrowka:-) Dla mnie prawie jak srodek nocy, weekend pracujacy mialam;-)
Dobranoc wszystkim... milych snow zycze...:-)))
Jarg / 2008-12-14 22:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Izabelo... słodkich snów :-)
Big Lebowski / 2008-12-14 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=XZQL22xOmUM
Big Lebowski / 2008-12-14 20:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BRE Bank dostał 1 mld CHF pożyczki od Commerzbanku - niby taka zwykla optymistyczna wiadomosc , jezeli jednak przyjzymy sie blizej to Commerzbank sam potrzebuje na gwalt gotowki gdyz przejmuje inny spory bank ( Dresdner Bank ) , wyciagnol reke do panstwa niemieckiego o wsparcie 8 mld euro - co wiaze sie z wielkimi wyrzeczemniami dla szefa banku tzn. zarobek roczny nie moze przekroczyc 0,5 mln euro co dla takich ludzi jest katastrofa ;-) gdyz szef porsche zarabia 80 mln euro - do czego zmierzam skoro matka firma pomimo wlasnych potrzeb znajduje dla firmy corki 1 mld CHF to oznacza ze widzi wielka przyszlosc na naszym rynku i patrzy dalekowzrocznie na inwestycje hm. nie przeszkadzi to jednak na przeprowadzenie jeszcze jednego zdecydowanego ataku na chytrusow ktorzy nie chca oddac akcji ;-) , nastapi to mysle ze w pierwszym kwartale przyszlego roku..
Jarg / 2008-12-14 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tylko 0,5 mln euro rocznie? To jak nasza kominówka :-)
Big Lebowski / 2008-12-14 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dla tych ludzi to tragedia - dlatego szef Deutsche Banku nie chce pomocy panstwa uwaza ze firma poradzi sobie bez pomocy panstwa..
Jarg / 2008-12-14 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No tak... przecież roczny karnet w ekskluzywnym klubie golfowym moża kosztować kilkanaście tysięcy euro... Przypomnieli mi się znękani szefowie AIG, którzy zaraz po zatwierdzeniu zastrzyku finansowego dla ubezpieczyciela pojechali leczyć skołatane nerwy do najdroższego SPA...
Big Lebowski / 2008-12-14 19:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=RMP10siqqgU&feature=related Witam wieczorem.. muzyczka..
Jarg / 2008-12-14 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...
Serdeczne pozdrówka od portu rzecznego dla portu morskiego.... :-)
Big Lebowski / 2008-12-14 19:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu .. Niech zyje i umacnia sie Przyjazn Wielkich Portow..:) Pozdrawiam serdecznie..
Big Lebowski / 2008-12-14 19:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walka wczorajsza dr Klitch KO - byla nudna malo krwi p, przeciwnik pomimo bunczucznych zapowiedzi cienki ;-) hm brak ostanio prawdziwych mistrzow w boksie oprocz Adamka.. :)
Jarg / 2008-12-14 19:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Była zbyt "naukawa" :-) Doktorzy powinni sparować przynajmniej z magistrami... :-)
Big Lebowski / 2008-12-14 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Potrzeba nam ulicznikow takich jak zelazny Mike..;-)
Jarg / 2008-12-14 19:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
O tak! Mike to był młot na przeintelektualizowanych akademików :-)
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 19:43
Albo jak za dobrych czasow Dariusz.
Big Lebowski / 2008-12-14 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Niesmiala Dziewczyno .. Dariusza zgubila kobieta - ogladalem jego przygotowanie do walki w Zakopanym i pokazywano jak wspolna kapiel z Patrycja hm. a do walki wyszedl jako tluscioch.. zpapral sprawe a mogl jeszcze wiele dokonac..Pozdrowka.
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 19:56
mogl przejsc do historii jako niepokonany,ale na pocieche,to i Masce tez nie wyszlo i ostatnia walke spapral
Jarg / 2008-12-14 15:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Minął ciekawy tydzień, przed nami zaś tydzień równie ciekawy, kończący się w dodatku dniem trzech pań z miotłami, które upichcą nam (inwestorom) jakieś danie w kotle...

Co jeszcze będzie kręcić rynki...
Nadal będą trwały negocjacje w sprawie pomocy dla wielkiej trójcy z Detroit, czyli szantażu ciąg dalszy. Osobiście jestem przekonany, że nie upadnie żadna z firm. To są przecież miliony ludzi zatrudnionych w samych fabrykach, a przede wszystkim w setkach poddostawców. Wiedzą o tym związki zawodowe, więc nie zgadzają się na zadne ustepstwa w kwestiach płacowych i socjalnych - co bylo głównym powodem przepadnięcia projektu pomocy finansowej w Senacie USA. Poza tym Barack Obama chciałby zapewne rozpoczać swoje urzędowanie od miłego akcentu "jednoczącego naród", jakim moze być uratowanie symbolu Ameryki. Będzie mu o tyle łatwiej, że Demokraci przejmują wkrótce kontrolę również nad Senatem...

Poza tym - decyzja FEdu w sprawie stóp (0,5%?)
A także posiedzenie OPEC (17 XII) - ostatnio prezes mocno się odgrażał perspektywą drastycznych cięć limitów wydobycia... zobaczymy, co z tego wyniknie...
I jeszcze parę innych "drobiazgów"...
Ciułacz / 2008-12-14 18:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !

Odnośnie Detroit to byłbym zdania że, Jak fabryki bendą zamkniente w styczniu a może i Lutym, ludziska bendą w domach a w tym czasie nastąpi przejęcie i fuzja pomiędzy GM i Chryslerem.Nowe przedsiębiorstwo przejmie stare śmieci na nowych warunkach, bo muszą zaoszczedzić 20-30%.Jak związki się nie bendą chciały zgodzić to w zasadzie strajk nikomu nie przeszkadza, bo firma i tak już leży.Dla Obamy czym to wcześniej tym lepiej,bo rozpoczyna władzę chyba 20 Stycznia, to będzie miał okazję udzielić kredytu na start nowej spółce.Co do miejść pracy to jak będą zamówienia to bedzie praca dla wszystkich.
Mam nadzieję że Obama posłucha mojej rady.
Pozdrawiam
Jarg / 2008-12-14 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... ciekawa konkluzja...
PS. Dzisiaj usłyszałem w radiu, że u Ciebie (tzn. gdzies w kraju klonowego liścia) jakiś Polak zameilował, że u niego w nocy było -37 stopni... też macie takie mrozy w Montrealu?
Czy też gość mailował z Arktyki :-)
Ciułacz / 2008-12-14 20:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !!!

Jargu, w Montrealu to tak nie bywa, ale to mogło być w Winipeg, lub Regina.
Montreal jest jeszcze za blisko oceanu, oraz często przychodzą masy ciepłego i wilgotnego powietrza z Mexyku przez dolinę Misisipi na północ do Toronto a następnie na wschód na Montreal.Montreal jest na wysokości jak Kraków i zapewne Wrocław.
Kiedyś przez rok czasu pracowałem 1300 km na półnoć od Montrealu nad zatoką Hudsona ale tam jeszcze nie było białych niedzwiedzi.W lecie to tylko przez dwa dni dało się wyjść w szortach bo było cieplutko +22C.
Pozdrawiam
Jarg / 2008-12-14 21:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Znacznie niżej Ciułaczu, Montreal leży poniżej 46 równoleżnika, a więc mniej więcej na wysokości Mediolanu. Ale oświeciłeś mnie w kwestii klimatu, bo tak jakoś wybrażałem sobie, że u Ciebie jest już ostrzejszy klimat kontynentalny...
No tak... przecież tam nie ma żadnych pasm górskich od strony oceanu... Pozdr.
Ciułacz / 2008-12-14 22:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jargu , masz rację, Kraków leży na 50-tym równoleżniku, jak Winipeg a Montreal o 5 niżej.
Powinno być cieplej ale niestety te lodowce co zatopiły Tytanika z prądem płyną na południe i to bardzo wychładza.
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 21:25
Jargu pieknie opisales dzis kilka spolek.Ja chcialabym zwrocic mala uwage na echo.Spolke,ktora tak na marginesie,w niedawnej przeszlosci sprawila mi sporo przyjemnosci w postaci profitow.Nie jestem zadnym analitykiem,ale z moich skromnych obserwacji widze,ze spoleczka ma niezle wyniki,ostatnio sporo spadla,a i tam gdzie niegdzie ma lub ubiega sie o zlecenia i przetargi na budowe dworcow.Co sadzisz lub co sadzicie panowie o wejsciu na krotko w te spolke?Jak ja wy oceniacie?
Jarg / 2008-12-14 22:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obserwuję ją również. Nawet przez moment miałem ją w portfelu kilka tygodni temu, licząc na odbicie podobne do innych deweloperów. Jednak dalej była spuszczana w dół...
Spółka należy do stajni Sołowowa, lecz nie ma on w niej większości... więc może nie przeszkadzał, a nawet pomagał w tym spadku, żeby tanio uzupełnić portfel... Choć nie wiem, czy tu nie obejdzie się już bez wezwania. Ostatnio największy "farciarz" TFI, czyli Pioneer ujawnił przekroczenie 5% progu... Finansowo jest to solidna firma, jak chyba wszystkie Sołowowa. Chce skupić do 210 mln własnych papierów (do 2013 r), a więc prawie połowę z całości wolumenu - to ewenement. Naprawdę warto przyglądać się bacznie, bo to może być niedługo kura, która znosi złote jaja...
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 22:11
Jarg a jakie znaczenie na kurs akcji ma wezwanie?Co sie w tym momencie moze stac?Pytam bo chodza sluchy,ze Romcio moze zrobic wezwanie na niektore swoje akcje.
Jarg / 2008-12-14 22:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To zależy od ceny wezwania... Bierze się średnią z ostatnich 6 miesięcy... Spoglądając na wykres Echa od razu widać, że taka cena byłaby bardzo atrakcyjna w porównaniu do aktualnego kursu. Sprawdziłem, jednak Sołowow ma ponad 33% więc niespiesznie może nabywać akcje do 66%, kiedy to ponownie musiałby ogłosić wezwanie. Nie może jednak, o ile pamietam, nabyć więcej niz 10% w ciągu 12 miesięcy...
Big Lebowski / 2008-12-14 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz .. po Twoim opisie przypmnial mi sie ruski kawal z Syberi , mowi mieszkaniec Syberi . u nas w roku jest 10 miesiecy zima a patom lieto i lieto !!!! ;-) Pozdr.
Jarg / 2008-12-14 21:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... Przyjacielu... 2 miesiące - dzień polarny - to się liczy podwójnie :-)
5424 / 2008-12-14 17:34 / Fan Linuxa Ubu
Jargu jesteś optymistą czy pesymistą co do ruchów giełdy w przyszłym tygodniu..........
Jarg / 2008-12-14 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... raczej optymistą...
Chociaż.... piątek tym razem może być gwałtowny... bo dawno taki nie był...
Jarg / 2008-12-14 17:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
LC CORP - chyba wszyscy czekają na 0,40 PLN... albo na rekomendację jakiejś "uznanej" agencji ratingowej, która wysmaży reko dla LCC na 0 PLN...
niesmiala / 85.177.110.* / 2008-12-14 17:19
Przewidujesz taki zjazd dla lcc?
Jarg / 2008-12-14 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, to był sarkastyczny żart... z elementami prawdopodobieństwa... :)
Jarg / 2008-12-14 17:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PONAR - "badziewie" ma świetną passę. W niecały miesiąc wspiął się z ok. 1,04 na 2 PLN. Z ostatniego raportu wynika, że kasie spółki leży(ało) 32 mln PLN - jest to mniej więcej połowa wartości rynkowej Ponaru. I zapewne właśnie "badziewie" miał na myśli Jakubas mówiąc, że są na GPW spółki, których kapitalizacja jest zbliżona do ilości posiadanej przez nie gotówki w kasie (wypowiedź sprzed kilku tygodni). Nic dziwnego, że "spólka osoby blisko związanej z Doradcą Zarzadu Emitenta" cały czas podbiera papier. Przypomniała mi się inna, pamiętna osoba, która mniej więcej trzy lata temu również dobierała Ponar windując kurs na niebotyczne rejony wykresu... :-)
Jarg / 2008-12-14 16:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
STALEXPORT - w mijającym tygodniu miało być tak pięknie, a wyszło...
Ale chyba ogólnie nie ma co narzekać. Papier jeszcze niedawno był po 1,17 złocisza.
Trwa czekanie na Godota, czyli na rozstrzygnięcie przetargu, o którym prasa donosi, że negocjacje trwają nawet do drugiej, trzeciej w nocy (karty i żyto?). Konsorcjum z udziałem STXa ma ponoć lepsze możliwości finansowania budowy, deklaruje wcześniejszy termin ukończenia, ale chce większych dopłat za przejazd auta. Negocjacje więc nadal trwają. Do wzięcia jest 1 mld EUR z czego na sam STX przypaść może 30% + profity z eksplatacji gotowej drogi... GDDKiA twierdzi, że nieprzekraczalnym terminem wyboru firmy, która zbuduje autostradę, jest koniec grudnia...
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 20:00
Jarg,ja po tych wzrostach na stx myslalam,ze ten przetarg juz sie odbyl ?
Jarg / 2008-12-14 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie, on cały czas jest w toku...
Jarg / 2008-12-14 16:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
IMMOEAST - najbardziej gorący kartofel mijającego tygodnia przykuwał uwagę niemal całej giełdowej kompanii szukającej szybkiego zysku, wspartej na dodatek przez szwagrów z parkietów w Wiedniu, Frankfurcie, Londynie, Berlinie, Stuttgarcie... na tym walorze trzeba mieć refleks i podzielność uwagi. Puszczane są również fałszywki, jak rzekoma piątkowa konferencja zarządu. Natomiast raczej na pewno ukaże się raport półroczny (18 XII). Koksu do pieca będzie nadal dostarczać oczekiwanie na plan restrukturyzacji przygotowywany przez zarząd, od ktorego zależeć może pomoc dla bankruta z Austrii, a także spekulacje na temat możliwego przejęcia spółki, która ze względu na nieruchomości w centrach kilku miast, ciągle moze być atrakcyjnym kąskiem.
Nie wiadomo, co odkryje jeszcze kontrola finansowa w księgach spółki...
niesmiala / 85.177.110.* / 2008-12-14 17:13
Witaj Bigu,witaj Jarg,witajcie dziewczyny.
Przeczytalam ponizsze fragmenty wypowiedzi Romka samotnika. No nie ma za wielu przyjaciol,bo odwrocili sie od niego,nawet ten najlepszy kompan do spraw biznesu ze stolicy kujawsko-pomorskiego.Od wiekow jest wiadome,ze przyjaciele rozstaja sie przez pieniadze,kobiety i wladze.
IEA jest bardzo ciekawa spoleczka,juz wczoraj ktos zwrocil uwage,ze prawdopodobnie bedzie potrzebowac malego odpoczynku.
Ale w zastepstwie ma chyba rownie dobrego zastepce,mam na mysli ptyka,po kilkudniowych zjazdach pewnie znowu zwroci na siebie uwage?
niesmiala / 85.177.110.* / 2008-12-14 17:21
optyka;)
lawok / 2008-12-14 17:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie,
odnosząc się do "optyka" to powiem, że o walorze wiem mniej więcej tyle co Jarg o Immoeast w zeszłym tygodniu. Walor jest bardzo spekulacyjny i nie wiem czy jest obecnie (vide IEA) powód fundamentalny takiego zachowania, więc to bardziej należy patrzeć na wykres i co kreski pokazują oscylatory i volumen

A wykres moim zdaniem pokazuje, że jeżeli uda się się na początku tygodnia(mam nadzieję, że już w poniedziałek) zatrzymać spadki to spekulacja może się skończyć w okolicach 2,2-2,3 co daje od obecnego poziomu ponad 100% zwrotu z kapitału zainwestowanego!!

Moim zdaniem sytuacja jest bardzo zbliżona do tej która wystąpiła w ostatnich dniach czerwca 2007.

W piątek przepakowałem część kapitału z CZP i IEA na OPT, co będzie rynek pokaże.

Pozdrawiam
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 19:50
Lawok ty miales do tej pory dobrego nosa :=)
lawok / 2008-12-14 19:54 / Uznany Gracz Giełdowy
ciekawe co byś powiedziała gdybym ci powiedział ile razy ten nos zawódł:-) co bedzie, sie zobaczy!
pozdrawiam
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 20:12
To co lawok atakujemy jutro optyka ,czy czekamy do wtorku?:)
Jarg / 2008-12-14 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj...
... nie Ciebie jednego :-) W owym wywiadzie, którego fragmenty przytaczałem, Karkosik zauważył np. błędy swojego dotychczasowego idola (tak się wyraził), czyli Warrena Buffetta. Zaliczył do nich dystans Buffetta do wspólnych interesów z Gatesem (chodziło o udziały w Microsoftcie)... Karkosik tłumaczył to słabym zrozumieniem Buffetta dla nowych technologii, choć dzięki temu Buffett akurat uniknął wtopy w czasie bańki internetowej, gdyż nie miał żadnych akcji z sektora IT...
Tak więc "towarzystwo omylnych jest zacne" :-))
Pozdrówka...
niesmiala / 85.181.189.* / 2008-12-14 20:44
Lawok,czy sadzisz,ze optyk moze byc jeszcze sprowadzony do wakacyjnego dolku ok 0,92zl?
Jarg / 2008-12-14 13:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Było kilka godzin naprawdę pięknej pogody we Wrocku... teraz niebo bardziej pokryło się chmurami, ale nadal jest bardzo przyjemnie... Tak przyjemnie, że nawet budowlańcy drogowi ochoczo zabrali się do roboty... i na wielu wrocławskich ulicach praca wre... aż nie można przejechać...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej niedzieli...

PS. Jednak nie umiem jak Karkosik... byłem już dzisiaj na zakupach zaciągnięty przez żonę... Okropne doznania... :)
zońka19 / 2008-12-14 11:56 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry
Witam w niedzielne słoneczne południe
Big Lebowski / 2008-12-14 12:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zosiu.. jak Ci wiadomo - tesknilem.. :) Pozdrowka.
Big Lebowski / 2008-12-14 11:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=W3zIfO-YOzg
Big Lebowski / 2008-12-14 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
5424 / 2008-12-14 11:27 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Bigu jakie prognozy na przyszły tydzień czy w piątek może zdarzyć się coś niemiłego.
Big Lebowski / 2008-12-14 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. piatek duze wahania ale obstawiam wzrosty w przyszlym tygodniu.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-12-14 11:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Amerykanska waluta ulega ostatnio ostrej przecenie a raczej wraca skad przybyla ;-) , mysle ze jeszcze w tym roku w stosunku do euro nastapi deprecjacja okolo 5 % - usd wyprzedza juz nastepna obnizke stop ktora niewatpliwie nastapi w przyszlym tygodniu ( posiedzenie FED ) . ECB pomimo bunczucznych zapowiedzi z poczatku roku - pojdzie ta sama droga ( dalsze obnizki ) i dolacza rzady poszczegolnych krajow obnizajac podatki zeby odciazyc przedsiebiorstwa i konsumentow. RPP pojdzie ta sama droga - gdyz innego wyjscia nie ma ..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy