Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Thai / 2008-12-13 22:24 / Bez rangi
Piosenka na dobranoc...:-)

http://de.youtube.com/watch?v=ZpFYCcSf6ZA&feature=related
Big Lebowski / 2008-12-13 20:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=mlrxyiIVFUU&feature=related Plaza w Szczecinie..;-)
nowaa43 / 2008-12-13 21:14 / Idalia
Witaj Gospodarzu i mili Goście :))
W tej butelce pływa pewnie list do Sw. Mikołaja z prośba o ogólną pomyślnośc

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Big Lebowski / 2008-12-13 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. tez tak mysle a Mikolaj bedzie dobrotliwy i laskawy.. :) Pozdrowka.
krzysiek29 / 2008-12-13 20:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Jargu dzieki za rozmowe z Romanem-:)
Big Lebowski / 2008-12-13 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=YvZ1myREQsM
krzysiek29 / 2008-12-13 19:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. Ostatnio moja uwage zwrocil pewien instrument RCCRUAOPEN uwazam ze aktualny kurs jest bardzo niski z plynnoscia jest Super a ML przewiduje spadek ropy do 25$. Wedlug tych certyfikatow ropa kosztuje 0,77. Mozna zwrocic uwage i co myslicie o tym cudzie-:).pozdr
lawok / 2008-12-13 22:32 / Uznany Gracz Giełdowy
RCCRUAOPEN - Brent Crude Oil

Wady inwestowania w certyfikaty

Brak krótkiej sprzedaży - możliwość zarabiania tylko na wzrostach
Ryzyko kursowe.
Brak dźwigni finansowej występującej w instrumentach pochodnych
Szczegółowe informacje dotyczące standardów poszczególnych certyfikatów.
krzysiek29 / 2008-12-13 22:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Sa dwa rodzaje S i L to po pierwsze czyli mozna w dwie strony.
Big Lebowski / 2008-12-13 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. niewielka suma pieniedzy mozna probowac sil. Pozdr.
krzysiek29 / 2008-12-13 19:59 / Uznany Gracz Giełdowy
na S mozna bylo na tych certyfikatach pociagnac 350% w ciagu 5mc
lawok / 2008-12-13 22:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Sorki miało być tutaj!

RCCRUAOPEN - Brent Crude Oil

Wady inwestowania w certyfikaty

Brak krótkiej sprzedaży - możliwość zarabiania tylko na wzrostach
Big Lebowski / 2008-12-13 20:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ropa bedzie kosztowala w przyszlym roku okolo 50 usd. tzn. tak mysle..
krzysiek29 / 2008-12-13 20:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Tez tak mysle a dno na poziomie 40 nie sadze ze poleci na 30..
CSG- Nie ma już przeszkód prawnych, by gdański Centrostal połączył się ze spółką Złomrex Steel Services SA. - Spółka dystrybucyjna Cognor może powstać jeszcze przed świętami - cieszy się Przemysław Sztuczkowski, prezes Złomreksu.Już kilka tygodni temu szef Złomreksu ujawnił, że skonsolidowane spółki dystrybucyjne zmienią nazwę na Cognor. - Mam nadzieję, że Cognor powstanie jeszcze przed świętami. Byłby to piękny prezent dla naszych akcjonariuszy - powiedział nam szef Złomreksu.
Big Lebowski / 2008-12-13 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja tez sie ciesze.. ;-)
Thai / 2008-12-13 19:09 / Bez rangi
Witaj Dude...:) powitania wszystkim...:-)

Zycze przyjemnego sobotniego wieczoru... Pozdrowienia serdeczne...
Dolaczam muzyczke...
http://de.youtube.com/watch?v=FOkepY_Zj8c&feature=related
Big Lebowski / 2008-12-13 19:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.. tesknilem..:) muzyczka super.. Pozdrowka.
Thai / 2008-12-13 19:22 / Bez rangi
Dude...:) Teskne pozdrowka sle... buziaki takze...;-)
Jarg / 2008-12-13 18:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Karkosik jest the best... :-) Przeczytałem wywiad...
Jarg / 2008-12-13 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Red:
(....) Idą święta, co prawda święta w atmosferze światowego kryzysu. Czy prezenty będą skromniejsze niż normalnie?
R.K:
Ostatnio byłem w sklepie 20 lat temu. Nienawidzę zakupów, więc nie robię prezentów.

I może dlatego nie zostałem jeszcze miliarderem jak Roman :-)
Jarg / 2008-12-13 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Red:
Analitycy krytykują pana imperium, bo tak się rozrosło, że trudno w pana poczynaniach dostrzec jakąś strategię. To dla nich groch z kapustą. Od chemii przez metale kolorowe po telefonię komórkową i bary kawowe. Nie za dużo?
R.K:
Mam prostą strategię biznesową, bardzo logiczną i łatwa dla każdego. Dla mnie ważny jest zysk. Zysk to jest to , o co mi chodzi. A zarobić mozna na róznych rzeczach, to chyba widać. Ale przyznaję, chyba mam ich za dużo. Od pewnego czasu staram się uporzadkować interesy. Podjałem pierwsze próby. Wystawiłem na sprzedaż Alchemię.
Jarg / 2008-12-13 19:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Red:
A ma pan przyjaciół wśród biznesmenów?
R.K:
Nie mam. Nie przyjaźnię się z nikim. Prawdę mówiąc, bywanie to nie mój żywioł, źle czuje się w towarzystwie. Jestem samotnikiem, nie cierpię jednak z tego powodu. Nie mam kompleksów. Powiem tak: gapy chodzą razem, orły latają samotnie. To oczywiście żart, ale coś w tym jest.

:-)) filozof
Big Lebowski / 2008-12-13 19:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze bardziej go lubie.. ;-)
Thai / 2008-12-13 20:07 / Bez rangi
;-) Pewnie zainspirowalo Go nastepujace powiedzenie:

"Kruki trzymaja sie razem... Orzel szybuje sam... Zyjemy tak jak snimy... Samotnie..."
Jarg / 2008-12-13 19:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Red:
(....) Zaczał pan współpracować z ojcem Rydzykiem przy rozkręcaniu biznesu telekomunikacyjnego.
R.K:
Rynek usług telefonii komórkowej jest bardzo trudny. Tu panuje olbrzymia konkurencja. Jeśli znajduje się w nim niszę, to trzeba ją wykorzystać, a nie zostawiać innym. Sądzę, że na tej umowie mogę zarobić. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.(....)
Red:
Jest pan stronnikiem Radia Maryja?
R.K:
Nie jestem niczyim stronnikiem. Umowa z o. Rydzykiem pomaga mi zdobyć klientów. Mnie ten biznes musi wyjść. Ciągle uczę się tej branży. Prace mamy już zaawansowane. W styczniu powinniśmy przeprowadzić pierwsze testy, integrujemy sprzęt.
Jarg / 2008-12-13 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisałem już jakiś czas temu: Roman nie chce już być polskim Buffettem. On chce być drugim potentatem komórkowym, jak ten Meksykanin :-)
Całe imperium stalowo-chemiczne Karkosika pójdzie pod młotek....
Big Lebowski / 2008-12-13 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Calkiem mozliwe ale ja mysle ze ten gosc jest realista i tak jak dlugo z telefoni nie bedzie mial profitow to tak dlugo bedzie przy obecnym biznesie..
Jarg / 2008-12-13 19:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Red:
Nie boi się pan, że straci majątek? Jego wartość kurczy się w oczach.
R.K:
Co z tego, że akcje są teraz gorzej wyceniane? Ja ich nie sprzedaję, więc nie nie tracę. Co więcej - kupuję. Teraz jest świetny moment na inwestycje. Jeśli ktoś ma dzisiaj pieniądze, może budować przyszłą fortunę. Wycena firm na giełdzie jest tak niska, że bardzo dobre spólki mozna przejąć za nieduże pieniądze.
Red:
Czytał pan, co o panu piszą teraz drobni inwestorzy na forach internetowych?(....) Wiele osób pana nie lubi. To eufemizm. Drobni inwestorzy mają żal, że akcje pańskich firm tak pospadały. Oni potracili pieniądze, często oszczędności życia.
R.K:
Akcje Boryszewa na początku kosztowały 30 groszy, teraz 3,5 zlotego (nie zaglada do notowań - Jarg). O jakij stracie tu mówimy? Oczywiście, jak ktoś kupował na górce, gdy akcje były najdroższe, powinien mieć pieniądze do siebie. Ja niczego nikomu nie obiecywałem. Trzeba samemu ruszać głową. Owczy pęd zawsze kończy się rzezią.
Thai / 2008-12-13 19:24 / Bez rangi

nie zaglada do notowań - Jarg

O cala zlotowke i 16 groszy sie pomylil... ;-)

Witaj Jarku... Serdecznie pozdrawiam...:-)
Jarg / 2008-12-13 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Withaj Izabelo :-) wzajemnie... wzajemnie... :-)
Big Lebowski / 2008-12-13 19:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Za to go lubie.. :) Roman , Krzysztof na perezydenta..!!!
Jarg / 2008-12-13 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Red:
To kiedy skończy się kryzys?
R.K:
Jeśli po zniżkach na rynkach akcji zaczną pojawiać się informacje o wezwaniach i przejęciach, to będzie znak, że dno bessy jset blisko. Nie obejdzie się bez spektakularnych bankructw. Nie spodziewam się, by do ożywienia doszło wcześniej niż w połowie przyszłego roku.
Big Lebowski / 2008-12-13 18:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Jarg / 2008-12-13 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...
Dużo statków na redzie portu szczecińskiego? :-)
Big Lebowski / 2008-12-13 18:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu.. Szczecin zapakowany statkami.. ;-) dzisiaj boks przypominam mlodszy kliczko walczy i prawdziwe zwyciestwo w boksie to ko. wowczas sedziowie glosuja jednoglosnie.. hehe. Co Karkosik ciekawego przekazal ?
Jarg / 2008-12-13 19:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zamieszczę kilka ciekawych cytatów...
5424 / 2008-12-13 15:47 / Fan Linuxa Ubu
Obawiam się że któryś z gigantów motoryzacyjnych może iść pod młotek .........pewnie nie będzie to Ford przecież to znak ameryki tak jak Coca Coli i McDonadsa oni kochają swoje marki.
lolek000 / 2008-12-13 17:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Taką markę można kupić jak każdą inną. Swego czasu amerykanie kupili Nissana - też markę. Winiary też marka, choć już nie polska a francuska.
Jarg / 2008-12-13 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napiszcie, jak pamiętacie tamten dzień, tamten czas, co czuliście... nawet, jak mieliście wówczas mało lat... Jakiś ciekawy szczegół, może nawet zabawny...
nowaa43 / 2008-12-13 20:27 / Idalia
Zabawny szczegól...
mój tata wybierał sie 13.XII na polowanie. Wyszedł przed dom w pełnym uzbrojeniu - wygladał jak ochotnik ze strzelbą..opowiadał że stał a do sąsiednie klatki biegali tam i z powrotem jacyś wojskowi.. co przebiegali koło niego to sie gapili..
któryś wreszcie rzucił panie starszy z tego polowanka nic dzisiaj nie będzie prosze wracać do domu..
Tata wjechał na górę a tam mama powitała go zjadliwym " znowu cie twój koleżka wystawił"..
Tata - milcz kobieto wyjrzyj przez okno a tu jakis scott zasuwa...
niesmiala / 85.181.186.* / 2008-12-13 15:06
Witajcie kochani,13grudnia pamietam jak chcialam ogladnac teleranek o 9.00 i byl chygba szum w telewizjibez obrazu.pomyslalam,ze sie antena popsula,ale wkrotce pan general zaczal przemawiac.......byl snieg i mroz.Tyle lat juz minelo..
Pozdrawiam
5424 / 2008-12-13 15:39 / Fan Linuxa Ubu
ja pamiętam że odebraliśmy telewizor z naprawy w sobotę w niedziele 13 włączyliśmy mój ojciec tak się wkurzył jak nie ma obrazu że gałkę urwał bo myślał że telewizor znowu się zepsuł póżniej przyszła sąsiadka i uświadomiła nas że mamy wojnę, pozostałą część dnia grałem z kolesiami w karty.
5424 / 2008-12-13 15:50 / Fan Linuxa Ubu
pamiętasz Jargu w czarno - białych telewizorach do przerzucania programów z boku było takie pokrętło .........
Jarg / 2008-12-13 17:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale to w jakichś starszych modelach...
W tamtym czasie mieliśmy w domu czarno-biały telewizor "Lazuryt". Miał pudło drewniane pokryte lakierem jak ówczesne meblościanki oraz długie, przykręcane nóżki, również lakierowane... panel zmiany programów był z przodu...
5424 / 2008-12-13 17:49 / Fan Linuxa Ubu
to byłeś gość ja dopiero w telewizorze Neptun 411 miałem trzy pśtczki do przełączania programów potem mieliśmy Elektrona radzieckiego co roku był wymieniany w ramach gwarancji bo gubił kolory i z kolorowego po roku robił się czarno - biały to była technika o pilocie nawet nikt nie marzył..........
Ciułacz / 2008-12-13 14:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
13 Grudnia ?
Ja przyszedłem do domu wcześnie rano po nocnej zmianie i spałem sobie w najepsze jak cała rodzinka sie dialektowała Jaruzelem.

Ja po usłyszeniu tej nowiny nie byłem zaskoczony ( tego się spodziewałem), tylko się zastanawiałem jak to przetrzymać aby nie być zgnojonym przez moje nieadekwentne zachowanie.Następnie wzmogłem poszukiwanie kontaktów jak tu wyjechać z PRL.
Jarg / 2008-12-13 15:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Coś wisiało w powietrzu, lecz chyba więcej było wówczas spoglądania na "Wschód", czy nasi "bracia" i towarzysze nie zechcą zaprowadzać porządku w stylu 1968 roku...
Pamiętam, że mojego ojca coś tknęło, kiedy Jaruzel skupił już całą władzę strącając towarzysza Kanię ze stołka... że to może być jednak "polskimi" rękami - takie mial przeczucie...
Ciułacz / 2008-12-13 22:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jargu, nie byłem tym zaskoczony ani zdziwiony, bo tak się składa że w tamtych czasach brałem udział w tz odprawach czy naradach miesięcznych kadry w miom przedsiembiorstwie ( kilku tysiecznym) gdzie nagle zaczęli zabierać głos starzy autentyczni UB-ecy co już byli przed emeryturą.Pamientam jak w lecie czy jesienią jeden z nich powiedział teraz nadszedł czas że bendziemy musieli wybrać ; my albo oni, dyskusje akademickie już się kończą.Dalej powiedział, wszyscy tu obecni coś zawdzieczamy PRL ,w tej chwili to wiemy na czym stoimy, ale jak się zacznie zament to może być już za pózno.
Ciułacz / 2008-12-13 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do powyższego dodam że na tej naradzie byłem najmłodszy i niewiele zawdzięczałem PRL ( z wyjątkiem wykształcenia) nawet mieszkanie własnościowe kupiłem bo z przydziału to bym musiał czekać i czekać.
Jargu , już dawno nikt mnie nie wziął tak na wspominki, jak TY
5424 / 2008-12-13 15:57 / Fan Linuxa Ubu
Jargu nic nie wisiało ............balangi wtedy były takie że hej gorzałka się strumieniami lała osiemnastki odprawy kolegów do woja inne okazje .............osobiście tamten czas wspominam beztrosko czy ktoś z młodszych pamięta co to była.................. meta
Jarg / 2008-12-13 17:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widocznie, moja ekipa znajomych była bardziej politykierska :-) Ale imprezki były... owszem... niczego sobie :-)
Jarg / 2008-12-13 15:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Od poniedziałku zaczęły się ferie, które trwały do stycznia... Kiedy wróciliśmy do liceum, w szkole urzędował już major pionu politycznego LWP, ktory zaczął prowadzić lekcje "wychowawcze"... Rozpoczęły się pierwsze próby protestu.... Mieliśmy duże plastikowe tarcze szkolne... wyciąłem swoją w kształt gitary. Omal nie wyleciałem ze szkoły :-)
5424 / 2008-12-13 16:02 / Fan Linuxa Ubu
Poza jednym kolegą z klasy który był aktywistą KPN nic takiego u nas w budzie nie miało miejsca tylko KBKS nam zarekwirowali z pracowni przysposobienia obronnego. A co do wolnego to tydzień po wprowadzenia stanu nie chodziliśmy do szkoły fajną imprezkę wtedy zrobiliśmy..........
Ciułacz / 2008-12-13 13:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Związkowcy z GM niechcą ustąpić o nawet jednego centa, bo zaproponowano im pomoc na ratunek GM ale jak się zgodzą na cięcia.Jeszcze przed Świentami chyba jednak GM i Chrysler wystąpią do sądu aby się uchronić przed wierzycielami.To zazwyczaj są ostatnie drgawki przed upadłością.Co prawda chcą uszczknąć z poprzedniego pakietu dla banków, ale to może potrwać a kasa już jest pusta.
Ciułacz / 2008-12-13 13:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ostatnio mi niemiłosiernie zdołowało Synthosa.Może się na niego trochę uparłem i co większy spadek do dokupuję.Jak tak dalej będzie to do Marca spadnie na 25 gr, a mnie praknie kapitału i zacznę pracować nadgodziny aby nie oddać grubasom.
Ciułacz / 2008-12-13 14:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przed tygodniem pod Toronto otwarto nową montownię Toyoty, bendą produkować Rav-4.Moja córka na wiosnę (jak ukończy Uniwerek) chce kupić Mazda-3, ale bendę musiał ją przekonać aby kupować auto produkowane w Kanadzie.
Jarg / 2008-12-13 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, Synthos postanowił skupić trochę swojej makulatury... Jak przeczytałem., to pomyślałem początkowo, że chcą na to wydać kupę kasy (bodaj 700 mln?)... ale do 2013 r.... Pozdrówka...
nowaa43 / 2008-12-13 12:46 / Idalia
Witam wszystkich w pamiętny dzień
Idziemy na obiad do znajomych... 12.XII.81 nasi mężowie wrócili z podróży służbowej do Paryża, z lotniska pojechaliśmy do nich do domu, gdzie dzieliliśmy śledzie i różne delikatesy nieobecne na rynku przedtem i długo potem...
przebudzenie nazajutrz podobne ... ja myślałam że to awaria bo już przez kilka dni wcześniej zdarzało się, że przerzucało z trójki na jedynkę...

Przypadek że się dziś spotykamy, nie obejdzie sie bez wspominek...
Jarg / 2008-12-13 14:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko...
Tak... powspominamy wszyscy...
Nawet nie przypuszczałem wówczas, że kiedyś będzie można o tym pisać publicznie... otwarcie... w wolnej Polsce...

Pozdrawiam serdecznie...
Jarg / 2008-12-13 12:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
13 grudnia. Pamiętny dzień...
Był niedzielny poranek. We Wrocławiu... mróz i śnieg. Obudziłem się rano i jeszcze leżąc w łóżku włączyłem radio, żeby wysłuchać ulubionej wówczas audycji satyrycznej "60 minut na godzinę" w Trójce, a tu nic... tylko muzyka Chopina... Pomyślałem, że ktoś umarł... Po kilku minutach jednak odezwał się głos spikera zapowiadający przemówienie Jaruzelskiego...
Przełaczyłem radio na fale krótkie i odszukałem wśród trzasków RWE (Radio Wolna Europa)... i już było jasne, o co chodzi...
5424 / 2008-12-13 12:18 / Fan Linuxa Ubu
Jargu zadam ci jedno niedyskretne pytanie ale facetowi to wypada który jesteś rocznik. bo ja też 13 chciałem słuchać 60dziesiątki
5424 / 2008-12-13 12:19 / Fan Linuxa Ubu
i wile wspomnień z komuny mamy wspólnych
Jarg / 2008-12-13 12:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam 40 i coś tam... piękny wiek :-)
5424 / 2008-12-13 12:24 / Fan Linuxa Ubu
też tak uważam............ witam w klubie
kloszard / 2008-12-13 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witajcie...troche mlodszy jestem, wiec moje wspomnienie jest hm...inne-
bardzo sie cieszylem, bo bylo co najmniej tydzien wolnego ....wiec byl hokej z kumplami, bo wtedy w grudniu byl snieg i mroz, gdyby ktos sie dziwil....
ale atmosfere niepokoju czuje do tej pory gdzies tam wewnatrz....
no i ojciec mial problemy, bo z zakopanego nie mogl wrocic bez przepustki....
pozdrowienia dla gospodarza i calego kacika :-)
i fanow 60 minut na godzine :-)
Jarg / 2008-12-13 14:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrówka serdeczne Kloszardzie...
Jarg / 2008-12-13 12:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widziałem anons obszernego wywiadu z Karkosikem w dzisiejszym wydaniu Dziennika pt. "Kiedyś też byłem leszczem" (coś w tym stylu). Nie kupuję tej gazety, ale dzisiaj zrobię wyjątek :-)
Jarg / 2008-12-13 11:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Kolejny szary, jesienny dzień w mieście wielu mostów...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej soboty...
5424 / 2008-12-13 11:58 / Fan Linuxa Ubu
Co sądzisz o rozwoju sytuacji na rynkach.
5424 / 2008-12-13 11:57 / Fan Linuxa Ubu
cześć Jargu w całej Polsce chyba jednakowa pogoda.
Jarg / 2008-12-13 12:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Napiszę po południu... po powrocie z obiadku u teściów...
Najedzonemu lepiej się myśli... :_)

FMM

Jeck / 2008-12-13 11:12 / "Poławiacz perełek"
Miałem bardzo cięzki tydzień..:-((( (nie giełdowo), w związku z tym zaniedbałem akcję FMM.
Nadrabiam

Witam Wszystkich.
Prosze o deklaracje wpłat na Fundację Mam Marzenie na priva: 50pln i wielokrotność. Ci
co
brali udział w poprzednich akcjach wiedzą o co chodzi, kto nie brał -proszę o maila,albo
na forum. W najbliższych dniach mam dostać informacje z fundacji o konkretnej osobie-
wtedy podam szczegóły. deklaracje zbieramy do 31 grudnia. Osoby zdeklarowane dostaną
info
na maila: co, komu, gdzie, adresy stron, etc.

Mam nadzieję, że Forumowicze znów się spiszą na medal !!! ;-)))
Pozdrawiam all serdecznie

Nasi Marzyciele, którym udało Nam się pomóc:
http://www.mammarzenie.org/wroclaw/2007/kacper2.php
http://www.mammarzenie.org/lublin/2008/ola_ko.php

Ps. Mamy już zdeklarowaną sporą sumę, może uda spełnić się dwa marzenia....zapraszam
Big Lebowski / 2008-12-13 19:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jeck .. czy otrzymales mojego maila ? Pozdr.
Jeck / 2008-12-13 20:10 / "Poławiacz perełek"
Witaj Gospodarzu,
maila dostałem, ale niestety nie mam zwrotnego, więc nie potrafię Ci odpowiedzieć, a bez tego.... :-((...kolejny raz .. Popraw się ;-))

Pozdrawiam serdecznie
Jarg / 2008-12-13 11:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WItaj Jacku... niestrudzony Samarytaninie :-)
Serdeczności...
Jeck / 2008-12-13 12:07 / "Poławiacz perełek"
Samarytaninie..??
Przecież ja to robię dla populatności ;-))

Pozdrawiam Cię serdecznie Jarku !!
Miłego
Thai / 2008-12-13 19:29 / Bez rangi
Witaj Jeck...

Miałem bardzo cięzki tydzień

Zycze udanego weekendowego odpoczynku oraz tygodnia lepszego od poprzedniego:-)
Serdecznie pozdrawiam...:-)
Jeck / 2008-12-13 20:14 / "Poławiacz perełek"
Hey Izo,
dzięki bardzo :-)
Już jest lepiej, o wiele lepiej....

Również życzę spokoju..

Pozdrawiam serdecznie

Ps. konto FMM (deklarowane) puchnie :-))))
Thai / 2008-12-13 20:23 / Bez rangi
Hey Jacku:-)

Piekne wiesci zawsze ciesza...

Ps. konto FMM (deklarowane) puchnie :-))))

To jest dopiero wiadomosc!:-)))
nowaa43 / 2008-12-13 20:44 / Idalia
Witajcie, jakie dobre wiadomości:))

Pozdrówka dla wszystkich dla Poławiacza perełek mocniejsze:))
nowaa43 / 2008-12-12 22:05 / Idalia
Przeczytałam na Money tytuł - Rynek jest zmęczony -
A jak ja jestem zmęczona ....
jest tak, że nawet radość z jakiegoś kawałka torciku szybko mija i przychodzi okropne zmęczenie i zniechęcenie..

przepraszam za mało optymistyczne zwierzenia na koniec tygodnia ale tylko tak mi wyszło Dobranoc wszystkim i życzę odpoczynku
zońka19 / 2008-12-12 22:17 / Tysiącznik na forum
Halinko ja ostatnio tez tak mam
nie cieszą mnie swięta
ale potem jak przyjadą dzieci ( na razie 1 dziecko)
przyjdzie rodzina
czy ja skoczę do nich
to się zmienia
pominę fakt . że wigilia to u mnie zawsze łzy wzruszenia
tak mam....
nowaa43 / 2008-12-12 22:16 / Idalia
Przypomniało mi się,,
to depresja jesienno-zimowa...
zońka19 / 2008-12-12 22:29 / Tysiącznik na forum
Niiieee
to jakaś nostalgia
nowaa43 / 2008-12-12 22:31 / Idalia
I jeszcze TOMOK nie rapuje...
zońka19 / 2008-12-12 22:36 / Tysiącznik na forum
Usmiechnij się
jutro , a najdalej za tydzień będzie lepiej
a własciwie to walnij sobie jakiegos drinka , a moze i dwa
:)))
nowaa43 / 2008-12-12 22:45 / Idalia
co dobra rada to dobra rada, dwóch juz pewnie nie zdąże bo pewnie zasnę ale jeden.....
pędzę do barku....
Dzięki Zosiu i dobranoc
świeżynka / 2008-12-12 22:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Juz niedługo, jeszcze kilka dni i dzień w końcu zacznie się wydłużać
a za kilka miesięcy będzie wiosna:) DAMY RADĘ
nowaa43 / 2008-12-12 22:27 / Idalia
Macie rację, Święta za pasem i do wakacji letnich też coraz bliżej..
No to DAMY RADĘ:)
świeżynka / 2008-12-12 22:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i oby zielona nie była tylko choinka
Czego Wam i sobie zyczę
Dobranoc
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy