Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
zońka19 / 2008-11-17 10:30 / Tysiącznik na forum
Witam
Miłego i owocnego dnia zyczę
Oczekiwałam jakiegos odbicia,
a tu nic
pietroo / 2008-11-17 11:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj,
niezła huśtawka dzisiaj
lawok / 2008-11-17 10:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry,
ech jestem frajer, bankrut znowu +24%

Pozdrawiam

P.S. I jeszcze ciekawostka http://www.elliottfractals.com/Spooky_Fractal_2008.jpg
niesmiala / 85.182.15.* / 2008-11-17 10:18
witajcie,
o jktorym bankrucie myslisz?
pietroo / 2008-11-17 09:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
STX ładnie dzisiaj :)
niech sie podnosi, jego miejsce jest wyżej
krzysiek29 / 2008-11-17 09:35 / Uznany Gracz Giełdowy
Piotrek skorzystales?
niesmiala / 85.182.15.* / 2008-11-17 10:27
Serwus krzysiu,czy twoim zdaniem biezacy tydzien moze zaowocowac wzrostami?
zobacz co dzisiaj sie dzieje na midasie,to sa czary mary
pietroo / 2008-11-17 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie :(
Wodnik Szuwarek / 2008-11-17 09:24 / portfel / Łapacz spadających noży
Nie wiem czy już ktoś gratulował przekroczenia 500 000 wyświetleń właścicielowi :) . W każdym razie sto lat.
kazelot / 2008-11-17 10:36 / Tysiącznik na forum
Cześć.
Jak będzie MILION to wróci hossa.
Thai / 2008-11-17 09:31 / Bez rangi
Wyswietlen... nie, nie bylo gratulacji... rzeczywiscie jest ponad 500 tys.! Ostatnie gratki byly z powodu 50 tys wpisow;-)
Thai / 2008-11-17 09:13 / Bez rangi
Powitania wszystkim...

Zycze dobrego i milego poczatku tygodnia...
...oraz w sesji powodzenia w decyzjach... ;-)

Pozdrowienia wszystkim serdeczne... :-)
Thai / 2008-11-17 09:16 / Bez rangi
W ten chmurny poranek muzyczka...

http://de.youtube.com/watch?v=fCEsKj489_I&feature=related
pietroo / 2008-11-17 09:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niezłe pakiety latają na Biotonie
pietroo / 2008-11-17 08:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam i pozdrawiam z zimnej Warszawy
krzysiek29 / 2008-11-17 08:39 / Uznany Gracz Giełdowy
STX
http://www.dziennik.pl/gospodarka/wsj/article266295/Stalexport_zbuduje_mazowiecki_odcinek_A2.html
pietroo / 2008-11-17 08:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawe czy to coś da kursowi STX? kiedy wróci w granice 2 zł?
Life / 2008-11-17 00:42 / Tysiącznik na forum
Wypiłem to Ci powiem:
Kiedyś jak zaczynałem to mi imponowałeś.
Potem było sruuuu..... i przestałeś....
a że jestem upary i dociekliwy i lubię mieć kontrolę nad tym co robię zacząłem czytać....
dużo czytać...
Uczyć się i jeszcze raz czytać ... i myśleć....
I powiem tak: Ponownie mi imponujesz i nie dla tego że wiesz....że masz rację ale dlatego że wiesz czego chcesz ....że masz strategię!
Nie mam na forum....żadnym forum aurorytetów. Już dawno nie potrzebuję ich mieć.
Wolę mieć kolegów! Jednych lubię czytać innych nie .... Nie ma znaczenie czy moje wybory są słuszne. Wybieram jak lubie i jak czuję....
Mam nadzieję że po Tej wypowiedzi nie pogonisz jak psa....
A jesli nawet i tak będę zaglądał :)))
Stary..... jesteś gościu całą gębą
Obym jutro tego nie żałował ... ale jak myślę tak pisze i koniec....
Life / 2008-11-17 00:00 / Tysiącznik na forum
Tak mnie jakoś naszło...
http://pl.youtube.com/watch?v=lo87RPkAQT0&feature=related
Wybaczcie
Thai / 2008-11-17 09:09 / Bez rangi
Life,
wspanialy utworek...:) Uwielbiam artyste...
http://pl.youtube.com/watch?v=vYCbEXL7P54&feature=related
niesmiala / 85.182.11.* / 2008-11-16 22:32
czy juz ktos korzystal z AmerBroker/web?hl=pl Grzegorz Nowak i ma jakas opinie?
niesmiala / 92.224.161.* / 2008-11-16 18:51
Bigu chodza pogloski,ze akcje ipx moga byc zdolowane ponizej 1zl.Moze to sie sprawdzic?
warren b. / 195.205.143.* / 2008-11-16 19:10
to trzeba organizowac gotówke, jestem za takim scenariuszem
kokar / 82.139.42.* / 2008-11-16 18:58
Witaj
Tego nie wie nikt poza głównym akcjonariuszem który mając taki pakiet akcji może robić z kursem co chce.Ludzie z ulicy tworzą plotki które na giełdzie były są i będą i czasem się nawet sprawdzają ale bardziej to kwestia przypadku niż racjonalizmu czy logiki jakiejś tam.

Pozdrawiam
niesmiala / 92.224.161.* / 2008-11-16 19:33
miejmy nadzieje,ze Romka banki nie zarzna,byloby mi bardzo przykro?
warren buffet / 2008-11-16 22:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakie banki ? czy on ma akcje na kredyt ?
Big Lebowski / 2008-11-16 17:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=EK89EVPRaX4&feature=related hehe..
Marins / 2008-11-16 18:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemka Bigu....
Big Lebowski / 2008-11-16 12:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Należy również podkreślić, że o ile gwałtowne i nieoczekiwane zmiany indeksu WIG20 w przypadku dużych instytucji finansowych nie powodują poważnych, grożących utratą płynności strat w portfelach, o tyle w przypadku mniejszych inwestorów, tego typu zdarzenie często mogą prowadzić do bankructwa, bądź bardzo znaczącego uszczerbku na kapitale zainwestowanym na rynku akcji i instrumentów pochodnych.. Jest to cytat z PB.. pisalem juz wielokrotnie ze kontrakty to wielkie niebezpieczenstwo dla kazdego inwestora hm. kiedys zapytano jednego znacznego inwestora na GPW - jak dlugo mozna strzyc drobnych inwestorow ? odpowiedz byl jednoznaczna - bez konca , bez konca.. !!! dlatego ogladajac cuda na Dow , Dax itp. nie oczekujmy czegos innego na GPW , grajac kontraktami wiemy ze wchodzimy na pole minowe i akceptujemy ryzyko z tym zwiazane..
niesmiala / 85.177.109.* / 2008-11-16 16:02
Witaj gospodarzu,witajcie goscie,wracajac do ponizszego tematu inwestycji,ja osobiscie mimo ze fundy sie wyproznily wrzucilam troszke kapitalu w legga akcji.Nie wiem czy to rozsadne,ale sama sobie nie radze z akcjami.Kupuje na gorce,uciekam w dolku,poprostu cisnienie!I niech sprobuja fachowcy.Piszesz Bigu,ze w tym roku ma byc jeszcze jeden spadek i pozniej do wiosny goreczka i co potem?A najwiecej trzymam ipx ,lcc-choc boje sie ze developerka to nie najlepszy pomysl,co ty sadzisz?
5424 / 2008-11-16 20:30 / Fan Linuxa Ubu
Nieśmiała masz ten sam problem z akcjami co ja na fundzie zawsze ci sprzedadzą nie musisz się martwić kupuj fundy w tzw. parasolu i wtedy ty decydujesz na jakie ryzyko wchodzisz polecam ING raz płacisz i skaczesz po fundach jak chcesz tylko pamiętaj wybierz opcje plus (parasol)
Big Lebowski / 2008-11-16 16:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Niesmiala Dziewczyno..mysle ze Warren dobrze Ci odpisal .. developorka obecnie cierpi ale zawsze tak nie bedzie - LCC tam tez troche szemranego towarzystwa sie zebralo i probowali przewiezc Leszka - on sie jednak zorientowal i sie nie dal.. w Twoim przypadku polecam fundusze systematyczne dokupowanie z mysla o dluzszym horyzoncie inwestycyjnym.. Pozdrowka..
warren b. / 195.205.143.* / 2008-11-16 16:09
czemu nie kupisz akcji tak jak funduszu na 5-10 lat ?

teraz to chyba świetny moment i zasada bu y and hold od tego momentu ( powtarzam: tego momentu ) bedzie swietna. zasada bu y and hold na szczycie hossy nie ma sensu.
hs2 / 2008-11-16 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
skoro akcje są warte połowę swojej ceny księgowej to czemu ich nie kupować?
każda recesja się kończy, wrzucam systematycznie zysk jaki wypracowuję na kontraktach w akcje, w tej chwili można było kupić wiele za pół ceny - tak jak byś za 10 zł dała 5 zł :) sprzedam za 5 lat, po kiego grzyba trzymać papierowy patytet pieniądza skoro można kupić akcje. Prywatnie całość wkładam w zagraniczne spółki które nie padną+ pokrycie kontraktami cfd w momentach gdzie at wskazuje spore prawdopodobieństwo na korektę/spadek, oczywiście założenie że na pewno nie padną może być błędnym ale prawdopodobieństwo że nie padną jest wysokie:) Analizując te zmagania w bessie pamiętajcie o starej wojskowej prawdzie - każdy generał wygrał by uprzednią bitwę/wojnę ale tyko doświadczony w boju wygra przyszłą :) Powodzenia i zadowolenia z gry życzę bo pieniądze to nie wszystko :)
Life / 2008-11-16 23:50 / Tysiącznik na forum
Tanio - drogo....pojęcia względne.
Mają sens gdy są poparte dogłębną analizą fundamentalną i / lub analizą możliwości rozwoju / ekspansji danej firmy.
Wcześniej wydawało mi się że wskażniki są najważniejsze .Obecna sytuacja finansowa firmy itd ....
Teraz wiem że tylko przyszłość ma tak na prawde znaczenie.
Plany rozwoju....zdrowe wizje i twarda strategia....
No właśnie dlaczego nie kupić za 5,- czegoś wartego 10,-?
Ps. Omijasz nasze rodzime podwórko?
A co z powiedzeniem: dobre bo polskie ? :)))
warren buffet / 2008-11-16 22:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie masz racje, a dlaczego nie kupic akcji jak c\wk ma 0,2 :)

itp itp..... akumuluj, recesja ogłoszona jest oficjalnie. dla gieldy super info :)
hs2 / 2008-11-16 22:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no c/wk to jedno ale jeżeli taka firma generuje długi to wk spada więc i ułamek rośnie :)

A tak serio to fibony i gann dają dobre sygnały, jak kto z was gra na kontraktach na s&p to zerkajcie na poziomy:
873,4 - 874,6
885,47 - 886,22

najważniejszy to
910,13 pkt, jego przebicie to droga do dalszej zwyżki

prywatnie po informacji o zwolnieniach w jednej z firm w usa stawiam na całonocny dryf pod 873.4 na terminowym i do otwarcia kasowego żadnych ważnych zmian ewentualnie spadek do 862 - chyba że pojawią się niezdyskontowane dane za dnia lub też ktoś się nagle ocknie i powie jak to buffet (ten z ameryki :P) że w perspektywie kilku lat kupuje akcje. Tak dla innych - stwierdził on niedawno że nie ma już krótkich na dolcu gdy rozliczeniowy był bodajże koło 2.13 zł. teraz jaki jest sami wiecie- + 50%. choć moim zdaniem buffet wie że tak naprawdę pieniądz jest wart tyle, ile rzecz za niego kupiona a że ma już swoje lata i prowadzi dosyć osobliwy sposób życia z tego co mi wiadomo stawiam że ma on swój plan a jego wypowiedź że nie ma już krótkich na dolcu była tylko testem siły jego słowa i podejrzewam że jego plan się sprawdzi ale historia uzna że przyczyną wzrostu był plan pulsona. Tymczasem znikam, z racji że gram uznaniowo nie przebywam na forum, warto być bezpartyjnym - ni bykiem ni niedźwiedziem bo nie ma wtedy kłopotu z odwróceniem pozycji i otwarciem jej w trakcie trendu a moim zadaniem od tego zależy sukces na giełdzie - zainteresowanym polecam artykuł monkey vs profesional traders - nie załamcie się jak to przeczytacie tylko wyciągnijcie wnioski :P
do zobaczenia bigowcy :))
Life / 2008-11-16 23:51 / Tysiącznik na forum

no c/wk to jedno ale jeżeli taka firma generuje długi to wk spada więc i
ułamek rośnie :)
ano właśnie :))
warren buffet / 2008-11-16 23:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrze prawisz
superman / 2008-11-16 13:20 / Tysiącznik na forum
witam,
cos ze stajni Romanowow,
SKOTAN S.A Laureatem Konkursu Innowacja Roku 2008

...Kapituła Konkursu Innowacja Roku 2008 pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz organizator Forum Biznesu przyznało SKOTAN S.A. tytuł Laureata Konkursu Innowacja Roku 2008 za Jednostki unikniętej emisji CO2 powstałe ze zmiany paliwa w sektorze transportowym z oleju napędowego na biopaliwo produkcji SKOTAN S.A. Do konkursu przystąpiło około 300 firm z całej Polski.

he,he
pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy