Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
nowaa43 / 2008-11-13 11:35 / Idalia
Dzień dobry wszystkim, dziś później niż zwykle..
w Wawie ładnie, nawet troche słoneczka na osłodę
krzysiek29 / 2008-11-13 11:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Juz wiadomo kto wczoraj kupowal ostro na FIXie zagranica.pozdr
Thai / 2008-11-13 11:39 / Bez rangi
Powitania wszystkim,

Milego dnia, powodzenia zycze...
Z slonecznego Wrocka serdeczne pozdrowienia:-)
nowaa43 / 2008-11-13 11:46 / Idalia
witajcie, nawet znalazłam jeden plus mojego wczorajszego wścieku na koniec notowań..
od pewnego czasu patrzyłam na notowania jakby to nie były moje pieniądze, bez emocji...
nawet trochę zaczęłam sie tym martwić..
wczorajsza końcówka uzmysłowiła mi, że chyba ze mną wszystko w porządku:=)
Pozdrówka dla wszystkich
needle / 2008-11-13 10:16 / Bez rangi
wystarczy kliknac
http://s2.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=217582
dokładniejsze info:
http://tnij.com/4Bic

pozdrawiam stałych bywalców (stale) i okazjonalnych (okazjonalnie)

PS orientujecie się o co chodzi na Krośnie, czy warto trzymać?
ciągle coś się dzieje, nie mogę za tym nadążyć
IGła
pietroo / 2008-11-13 10:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podobno zwalniają część pracowników, bo mają mało zamówien.
Pozdr
needle / 2008-11-13 10:44 / Bez rangi
wiem, ze:
1/ sprzedają niepotrzebną działkę
2/nie powiodła się emisja spółki zależnej
3/kurs ich nadal nie zadowala
ale te nowe emiske mnie osłabiają

a z powyższego są pierwsze efekty;-)
needle / 2008-11-13 10:42 / Bez rangi
wiem, ze:
1/ sprzedają niepotrzebną działkę
2/nie powiodła się emisja spółki zależnej
3/kurs ich nadal nie zadowala
ale te nowe emiske mnie osłabiają

a z powyższego są pierwsze efekty;-)
Jarg / 2008-11-13 11:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, eksporter, który nie produkuje artykułów niezbędnych... w recesji nawet wyższy kurs dolara może nie pomóc...
Jarg / 2008-11-13 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Środek jesieni jest we Wrocku naprawdę piękny...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia...

PS. Czwartek, czyli mały piątek :-)
niesmiala / 85.181.185.* / 2008-11-13 10:07
witaj Jarg,czy moglbys zerknac na midasa,ma on podane jakies wyniki za ostatni kw?
dzieki
niesmiala / 85.181.185.* / 2008-11-13 10:11
wczoraj gdy dobieralam ipxa po 142 warren pisal,ze go wezmie po 125 i chyba go dzisiaj siorbna.To jesst stary wyga!
Jarg / 2008-11-13 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, nie spodziewaj się, że Midas pokaże kokosy w raporcie... Będą minusy i to zapewne spore... Midas rósł na fali amoku oczekiwań wobec karkosikowych planów budowy imperium komórkowego...
niesmiala / 85.181.185.* / 2008-11-13 10:25
myslisz,ze te wzosty to chwilowe,czy szykuje sie odpal?
niesmiala / 85.181.185.* / 2008-11-13 10:27
dziwnie sie robi ? stx poszybowalo w gore mocno
niesmiala / 85.181.185.* / 2008-11-13 10:32
ah jestem zla na siebie czailam sie na niego na4,5 juz mi szybuje w gore!
Ciułacz / 2008-11-13 12:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Niesmiała , myślę że jeszcze dokupisz po tej cenie i jeszcze bedzie za drogo.W Stanach się kotłuje i nic dobrego nie bedzie.
pietroo / 2008-11-13 10:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mi też się dzisiaj udało kupić kilka akcji IPX po 1.25
Arnold z Polski / 70.81.92.* / 2008-11-13 01:00
Widze ze na czerwono, Czy dokupowac ´, czy sprzedac i poczekac do wiosny, co mi radzicie. Kiepski zemnie inwestor i niemam czasu aby tego pilnowac.
niesmiala / 85.181.185.* / 2008-11-13 09:31
pobudka spiochy dzis 13 szkoda,ze nie piatek:-)
5424 / 2008-11-12 21:29 / Fan Linuxa Ubu
Ale piękna katastrofa jak to mówił grek zorba pozdrawiam do jutra.
Big Lebowski / 2008-11-12 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nowy prezydent USA - nazywa sie Obama , mysle ze dla naszych rasistow mniej drazni kolor skory a raczej nazwisko prezydenta - kojarzy sie nazwisko z afrykanskim poganiaczem bydla a nie glowa najwazniejszego obecnie panstwa na swiecie - bo gdyby nazywal sie np. Roy Jones jr , bylo by to bardziej do przelkniecia naszym specjalistom od fobi.. Na tym polega piekno Ameryki ze kazdy otrzyma szanse - to czy wykorzysta to inna sprawa .. np. byly mister Uniwersum Arnold - przybyl do USA zostal aktorem - co do jakosci gry aktorskiej mozna sie spierac , poslubil dziewczyne z klanu Kenedych i obecnie rzadzi Kalifornia - ktora wielkoscia odpowiada wielkosci Niemiec , gdyby zostal w Austri to moze by mial domek co nieco na koncie a moze by nie mial . Amerykanom nie przeszkadza ze ktos przybyl z Austrii lub z Afryki - jezeli jest dobry jest akceptowany . ciekawe jaka szanse otrzymali by i jak daleko by zaszli w Polsce..
wasylienko / 2008-11-12 21:32 / portfel / Utracjusz giełdowy
Bigu, przepraszam, ale to co w swej wypowiedzi nazywasz 'pięknem Ameryki' mnie trochę przeraża... nie, nie dlatego, że jestem rasistą, jestem jak najdalszy od takiej postawy i podobnie jak wielu Amerykanów mam pewne nadzieje związane z nowym prezydentem, choć przyznaję, że równocześnie i obawy...
...ale to co mnie w Stanach przeraża to właśnie fakt, że za pomocą dobrego marketingu i PR-u można sprzedać wszystko... przysłowiowe 'gówno w papierku po cukierkach'...
przeraża mnie właśnie przykład jaki podałeś - a mianowicie mister Uniwersum we własnej osobie,
rzecz godna pochwały - fakt, że Amerykanie nie robią problemu z tego, że gość ledwo mówi po angielsku i przyjechał z bliżej nieznanej krainy gdzieś po drugiej stronie oceanu... tylko, którego...? (podejrzewam, że tak właśnie duża część identyfikuje Austrię),
jednak równocześnie jest to człowiek, który kompletnie nie jest przygotowany do tego sprawować jakiś poważny urząd i nie chcę mówić że to on jest winien poważnego kryzysu w jaki wpadła teraz Kalifornia, ale na dzisiejsze czasy potrzeba kogoś kto będzie podejmował tak odważne (w brawurze Arnoldowi nikt nie odmówi prymatu) jak i przede wszystkim rozsądne, a tego już nie wiem czy można się po nim spodziewać... Ktoś może powiedzieć, że ma od tego grono świetnych fachowców i doradców (tak słyszałem) - i OK, ale to niestety czyni z niego wyłącznie maskotkę dla tłumów i potencjalną marionetkę, na Boga! facet podejmuje mega ważne dla swoich krajan decyzje a sam nie do końca potrafi rozstrzygnąć co może mieć dobre a co złe konsekwencje...
a wracając do 'piękna Ameryki' i jej tolerancji to takich przykładów w Europie też kilka się znajdzie jak choćby Marokańczyk burmistrzem Amsterdamu, tylko, że o tym że piastuje swoją rolę raczej decydowały kompetencje i przygotowanie a nie sprawnie skrojony marketingowy garnitur i wykorzystanie ikony popkultury... i mam świadomość, że wszędzie na świecie sprzedaje się wizerunek (sam się tym zajmuję...) tylko, że w Stanach tak jakby nie było nic więcej... ;)

z najlepszymi życzeniami dla Baracka Husaina i Arnolda
;)
Arnold z Polski / 70.81.92.* / 2008-11-13 00:50
Witajcie !
Arnold ten z Austri w Kaliforni to nie taki tam chloptys, zanim zostal Gubernatorem Kaliforni to zrobil sporo kasy , Ma wyczucie w interesach.
Big Lebowski / 2008-11-12 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Widzisz tzn. ja tak uwazam ze Ameryka to nadal kraj pionierow - obowiazuje prawo poszukiwany zywy lub martwy , lowcy nagrod maja wieksze uprawnienia od policji , oko za oko zab za zab, przykladow mozna by mnozyc - marionetki i maskotki mozna wszedzie znalezc - Wlochy , Francja a takze w Polsce - dla mnie najgorsza zniewaga i upokorzeniem bylo wybranie na ministra kombajnisty ktory za pomoca solarium probowal liznac nieco oglady ;-) garnitury na obstalunek zamawial u E. Zegny np. garnitur z Bossa to nie wystarczal - bo to plebs nosi..;-) , dokladnie jezeli masz dobrych doradcow i sobie radzisz to powinno wystarczyc.. wszyscy nasladuja amerykanow - pojedynki politykow w TV obecnie sa w kazdym kraju , doradcy jak maja sie wypowiadac i jak usmiechac podczas kampani wyborczej politycy - to tez przyszlo z USA .. przykladow mozna by mnozyc.. Pozdr.
wasylienko / 2008-11-12 22:02 / portfel / Utracjusz giełdowy
możesz mi wierzyć Bigu, że też nie jestem dumny z ciemnoskórego wicepremiera z północnozachodniej Polski - zgadza się też wypromowany dzięki sztuczkom doradców, ale Polska i Polacy uczą się demokracji a nie szczycą ją od kilku wieków...
czy kraj pionierów? - powiem tak: nigdy nie byłem, nie wiem... oby jeszcze takim krajem była bo jeśli nie to szykuje się nam naprawdę Wielka zmiana na świecie.
Za pośrednictwem mojej kobity znam stamtąd parę osób i wydaje mi się, że niestety siłę 'pionierstwa' ten kraj nieco zatracił, a zatracił między innymi w marketingowo rozbudzonym konsumpcyjnym bagnie...co potwierdzają chyba dane - powszechne życie na kredyt, gdzie kredyty są wielokrotnością PKB. Siłę ekspansywną kapitalizmu upatrywano raczej w zdolności do oszczedzania (gromadzenia kapitału) a nie w konsumpcji (trwonieniu kapitału), a wydaje mi się, że od kilku dekad relacje te mocno się zachwiały, jeśli nie odwróciły...
Jarg / 2008-11-12 21:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Coś się tak przyczepił do Arnolda? Moim zdaniem Szłorci mówi po angielsku zupełnie przywoicie, oczywiście z akcentem - tak jak wielu nawet urodzonych Amerykanów...
Co do zdolności politycznych - trudno mi się wypowiadać, ponieważ nie jestem Kalifornijczykiem, jednak narzekali na Arniego przez pierwszą kadencję, by następnie wybrać go na drugą... Pozdrawiam :-)
niesmiala / 85.182.9.* / 2008-11-12 21:58
Witaj Jargu tyle szumu o ta Ameryke,a od niej przeciez czerwien leci,myslisz,ze jutro tez powtorka z identyczna moca co dzisiaj?
pozdrawiam
Jarg / 2008-11-12 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, SP500 znowu jest na wsparciu... jeżeli wsparcie wytrzyma powinien kolejny raz odbić się w górę... O naszej giełdzie trudno się wypowiadać... raz zachowuje się jak inne rynki wschodzące, a innym razem jak banan...
Pozdrawiam
wasylienko / 2008-11-12 21:48 / portfel / Utracjusz giełdowy
ja bardziej o społeczeństwie amerykańskim niż o Arnoldzie... :)
wasylienko / 2008-11-12 21:39 / portfel / Utracjusz giełdowy
PS Pamniętać trzeba też, że Stany to również kraj, w którym pierwszym rokiem,w którym nie odnotowano zbiorowego linczu na czarnych był 40sty któryś i że wciąż rasizm jest dość powszechny (tradycyjnie demokratyczny elektorat, który deklarował, że nie będzie głosował na Obamę był znaczny)... a Barack mym zdaniem wygrał wybory: a. dzięki kryzysowi, b. dzięki niesamowitej mobilizacji 'kolorowej' części społeczeństwa, c. dzięki sprawnemu (i ogromnemu w skali) marketingowi
Thai / 2008-11-12 21:20 / Bez rangi
Dude wszystko to prawda... Jaka by im dano szanse w Polsce... hm... w dniu, w ktorym Obama zostal prezydentem w radio uslyszalam taka wiadomosc: w Anglii do poradni psychologicznych zglaszaja sie Polacy by leczyc sie z rasizmu... myslalam, ze cos zle uslyszalam... ale niestety nie...
5424 / 2008-11-12 21:23 / Fan Linuxa Ubu
Thai Ku Klux Klan i niewolnictwo w dobie kapitalizmu to dzieło Ameryki
niesmiala / 85.182.9.* / 2008-11-12 21:15
Madrze napisane,Ameryka daje potezne mozliwosci,dlatego wszyscy staraja sie tam byc choc przez chwile.
Tam jest wszystko najwieksze i najladniejsze :-)
niesmiala / 85.182.9.* / 2008-11-12 21:19
No i Kargul z Pawlakiem tam byli:-)
Big Lebowski / 2008-11-12 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Niesmiala Dziewczyno .. to ze tesknilem to wiesz z pewnoscia..:) no fakt te nasze prawdziwki tam byly. ;-) Pozdrowka...
5424 / 2008-11-12 21:11 / Fan Linuxa Ubu
Pamiętasz postać dr. Szumana z Lalki Prusa on pięknie powiedział że dla mądrych jest zawsze czas do robienia dobrych interesów jak ktoś ma w sobie to coś...... to zawsze śię przebije niezależnie od koloru skóry narodowości czy obiektywnych trudności.
5424 / 2008-11-12 21:17 / Fan Linuxa Ubu
pomyliłem utwory Szuman był w Ziemi Obiecanej a nie w Lalce.
Big Lebowski / 2008-11-12 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=yEfSnjL0pd8&feature=related
5424 / 2008-11-12 20:13 / Fan Linuxa Ubu
Wiecie co po prawie 2 latach oprawie codziennego siedzenia na giełdzie powoli zaczynam chwytać o co w tej całej zabawie chodzi ..............szkoda że nie posiedziałem na sucho bez pieniędze ale wtedy to nie było by zabawy. pozdrawiam
Thai / 2008-11-12 19:59 / Bez rangi
Co do dzisiejszego cudofixu... Juz ustalono, ze zlecenia wyszly z jednego domu maklerskiego...

Nie wiem jak skracac te linki ;-(
http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=57488807-8f93-4227-90c7-22361a95cf76&open=sec
Jarg / 2008-11-12 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, KNF pownien przede wszystkim prześwietlić zarząd GPW, a nie jakieś BM...
Dlaczego wstrzymali handel papierami Agory, CEZu i TVN, natomiast puścili PKN... wg GPW - w przypadku PKN wszystko było cacy?
Thai / 2008-11-12 21:00 / Bez rangi
Juz wiem;-)

http://tnij.org/ccoe
Big Lebowski / 2008-11-12 19:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=gh45bBSOhkE&feature=related
Big Lebowski / 2008-11-12 19:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A propo obligacji Cyfra - kupil bys dobrze oprocentowane obligacje obecnie Islandii - mysle ze nie , dla wielu powaznych inwestorow nasze obligacje sa ryzykowne - tak to postrzegaja..
5424 / 2008-11-12 19:39 / Fan Linuxa Ubu
Bigu dla mnie obligacje to tylko papiery skarbowe naszego skarbu państwa innymi fundy nie handluje mam takią pewność.
Big Lebowski / 2008-11-12 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja ci tlumacze mechanizm dzialania - Islandia ma takze rzadowe obligacje z pewnoscia , nasze rzadowe obligacje kupuja nietylko nasze fundusze ale takze inwestorzy z Londynu , Frankfurtu itp. takze oni sprzedaja - to oznacza rzucaja na rynek..
5424 / 2008-11-12 20:04 / Fan Linuxa Ubu
Aha to dlatego obigacje tak poleciały jak się zagranice od nas wynosiła dzięki
Big Lebowski / 2008-11-12 18:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Glowy rozgrzane , nerwy puszczaja , zakupow sie odechciewa- ja jednak uwazam ze nalezy kupowac dobre spolki - co do wigu -20 to przecez wiadomo ze beda sie dzialy dziwne rzeczy , co do kontraktow takze wiadomo ze cuda beda i mozna nabawic sie trwalego urazu do inwestowania jekiegokolwiek - ale dobre spoleczki nalezy kupowac , mysle ze ten rok bedzie mial jeszcze wzrosty - a od nowego roku karty beda rozdawane od nowa.. wowczas beda gieldy wybrane , waluty takze jedne beda wyrzucane inne nabywane - wiekszosc zaklada wieloletni kryzys na swiecie - stara regula mowi wiekszosc nie ma racji..
Jarg / 2008-11-12 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Rzeczywiście, niezły skecz był dzisiaj na fixingu, ale ja również Przyjacielu uważam, że narobili hałasu o nic... Na Dole takie numerki to chleb powszedni... A jak przez całą sesję leciały koszyki na Pekao, który pokazał bardzo dobry raport... jakoś nikomu nie przyszło do głowy, żeby robić zawias... Za to na fixie to już komuś się nie zgadzało? Kupili złe fiuty?...
Zakazać kontraktów i szulernia się skurczy...
5424 / 2008-11-12 20:52 / Fan Linuxa Ubu
Jargu dlaczego to co się stało na końcówce jest takie bulwesujące ktoś miał kase i chęci to sobie kupił co chciał
Big Lebowski / 2008-11-12 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dlatego Przyjacielu powtarzam ciagle - kontrakty to ogromne ryzyko i sa w stanie przewiezc kazdego - tlumaczenie ze stopy , dyscyplina itp.. cale banki , najlepsi fachowcy potrafili pojsc z torbami - a przeciez wszystkie chwyty znaja - ustawianie stopow , dyscypline itd..
Big Lebowski / 2008-11-12 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolki z Wig- 20 mnie nadal nie rajcuja.. sa male i srednie spolki ktore sa dla mnie osobiscie bardzi interesujace i bede dobieral..
5424 / 2008-11-12 18:50 / Fan Linuxa Ubu
Bigu dlaczego lecą obligacje skarbu państwa choć dolar gwałtownie nie skacze w zasadzie jak leci giełda to powinny zwyżkować obligacje.
lawok / 2008-11-12 18:54 / Uznany Gracz Giełdowy
czesc Dude, a co powiesz na 1300 pkt. na SP500 do marca?
Big Lebowski / 2008-11-12 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lawok . nie wiem ile bedzie ale wzrosty i to solidne nastapia.. Pozdr.
lawok / 2008-11-12 18:57 / Uznany Gracz Giełdowy
mysle ze scenariusz bardzo realny, a US to dziś na + obstawiam
lawok / 2008-11-12 19:57 / Uznany Gracz Giełdowy
no cóz,.....kiedyś trafie:-(
Thai / 2008-11-12 20:04 / Bez rangi
Witaj Lawok... z pewnoscia! :-) Pozdrawiam...
5424 / 2008-11-12 19:02 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Lawok ja obsatwiam że giełdy do końca tygodnia zieleni nie zobaczą ale ...kto wie. pozdrawiam
krzysiek29 / 2008-11-12 19:10 / Uznany Gracz Giełdowy
ja rowniez jestem za wzrostami gdzies do 10200 na DJ do konca roku
Big Lebowski / 2008-11-12 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - teraz rozumiesz ze moj olewczy stosunek do obligacji ma podstawy .. rynek wyprzedza przyszle obnizki stop ktore musza nastapic - na wielu rynkach swiata obligacje daja taki zysk ktory wlasciwie pozera inflacja.. Pozdr.
5424 / 2008-11-12 18:56 / Fan Linuxa Ubu
ale mamy na giełdzie taką sytuację jaką mamy a obligacje z tego co wiem są zawsze lepiej oprocentowane niż wypasione lokaty bankowe.
Big Lebowski / 2008-11-12 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obligacje sa obarczone takze ryzykiem - obecnie na rynkach mamy awersje do ryzyka..
Big Lebowski / 2008-11-12 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=VX9cM-Ovm3s Muzyka lagodzi obyczaje..
Thai / 2008-11-12 17:52 / Bez rangi
Witaj Dude, powitania wszystkim wieczorem...

Swiete slowa Dude;-)
Do meskiego kobiecy glos pozwole sobie dodac...
http://de.youtube.com/watch?v=bj1w0vxCC2w&feature=related

Serdeczne pozdrowienia:-)
Big Lebowski / 2008-11-12 18:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza .. tesknilem..:) Pozdrowka..
Thai / 2008-11-12 18:05 / Bez rangi
Dude:) Pozdrowka teskne posylam... i buziaki!;-)
zońka19 / 2008-11-12 17:34 / Tysiącznik na forum
Witam
patrząc na fixing, to strach ogarnia co mozna zrobic z rynkiem
Thai / 2008-11-12 17:55 / Bez rangi
Zosiu,
przeczytalam ponizej, ze zdrowko Ci szwankuje - wszystkiego dobrego zycze:-)

Serdecznie Cie pozdrawiam...
zońka19 / 2008-11-12 17:58 / Tysiącznik na forum
Dziękuję Iza
Rowniez pozdrawiam
Thai / 2008-11-12 18:04 / Bez rangi
Na zdrowie Zosiu,
spodobala Ci sie kiedys ta muzyczka:-)

http://de.youtube.com/watch?v=mVst12PvZJI
Big Lebowski / 2008-11-12 17:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zosiu.. nie rozumie co tak wszystkich dziwi - ogladaja takie numery na Dow - wielokrotnie , jest to chleb powszedni , jezeli Dow tak moze - moze takze GPW.. Pozdrowka..
zońka19 / 2008-11-12 17:57 / Tysiącznik na forum
Witaj
widac , ze moze
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-11-12 17:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystkich zdenerwowala koncowka sesji - zwana cudofixem, co moga powiedziec inwestorzy na Daxie ktorzy widzieli spadki na szerokim rynku po -20% na powaznych spolkach a Dax zakonczyl na plusie dzieki tylko jednej spolce ( VW ) - takie zakonczenie mozna nazwac " usmiech szatana " - inwestorzy dostali potezne baty a index na plusie .. tak wiec nie jestesmy wyjatkiem i nie jest tak zle.. zawsze to spory minus jednak..
Thai / 2008-11-12 18:01 / Bez rangi
Nie wszystkich Dude, nie wszystkich;-) Nie uczestniczylam dzis w sesji - czego oczy nie widza, tego nie zal;-) he, he...
A taka Armatura w plusie, to jest dobra spoleczka:-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy