Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-11-08 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=4T7WaDoEUA0&feature=related
reman / 2008-11-08 21:09 / portfel / Bywalec forum
witaj bigu rzadko tu pisze chociaz czytam to forum codziennie mam pytanie co sadzisz o kursie euro w najblizszym tygodniu musze troche kupic nie wiem czy czekac az spadnie czy ta cena jest juz minimum dzieki
reman / 2008-11-08 22:06 / portfel / Bywalec forum
dzieki bede obserwowal udanego wekendu zycze tobie i calemu foum
Big Lebowski / 2008-11-08 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. w tak krotkim okresie trudno stawiac jakas prognoze - jedno jest pewne bedzie euro wzmacniac w stosunku do usd tak wiec bedzie drozalo z tym ze zloty takze moze drozec hm. brak zlotego srodka..osobisci kupowal bym gdyz euro ma dolek w stosunku do usd i moze gwaltownie odreagowac.. troche to pogmatwane ;-) Pozdr.
Big Lebowski / 2008-11-08 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=Xlef9pDMssw&feature=related Muzyczka..
Big Lebowski / 2008-11-08 18:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli o opcjach mowa polecam opcje put na usd/ euro , usd spadnie w kilka tygodni w stosunku do euro okolo 10%..
Big Lebowski / 2008-11-08 18:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
lawok / 2008-11-08 18:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Czołem Dude, pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2008-11-08 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak Zuzia ? jak wozeczek do zimy przygotowany - siedzenie podgrzewane ? plyn na Borygo wymieniles ? , opony , opony pamietaj !!! Pozdrawiam serdecznie..
lawok / 2008-11-08 18:42 / Uznany Gracz Giełdowy
ty to zawsze czymś zaskoczysz!! O Borygu nie pomyślałem, reszta w należytym pożądku.

Tak sobie myślę, że podczas zimowych spacerów zamiast Boryga należy stosować inne wysoko procentowe środki "przeciwzamarzające":-)
lawok / 2008-11-08 17:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór,
jako sposób na dywersyfikacje swojego portfela polecam zaiteresowanie się opcjami. Taki instrument pozwala na spekulacje zarówno podczas wzrostów jak i spadków. Jest to forma kontraktu, tylko że w tym przypadku niema obawy, że w momencie złej decyzji zadzwoni telefon z DM i poprosi o dopłatę depozytu, więc teoretycznie forma jest "bezpieczniejsza" gdzyż nie można stracić więcej niż się przeznaczyło na inwestycję.

Z moich osobistych doświadczeń(zaznaczam krótkich) wynika, że przy dobrym wyczuciu rynku jest szansa naprawdę nieźle zarobić (!),co ważniejsze opcja "wybacza błędy" (proszę zwrócić na cudzysłów). W moim przypadku kupno opcji OW20L2100 3 dni przed dołkiem z 27 pażdziernika pomimo dużej straty do momentu kiedy rynek zawrócił pozwoliło na sprzedaży tej opcji z 30% zyskiem w zeszły wtorek. Taki zabieg na akcjach pozwolił jedynie na odzyskanie straconego kapitału:-(.

Obecnie jestem w posiadaniu kilku opcji spadkowych które wczoraj momentami dawały prawie 100% zysk (wirtualny, bo nie sprzedane).

Niestety wadą jest dość mała płyność i nie polecam inwestowania dużych kwot. Niemniej jest to ciekawa forma spekulacji. No i forma również zabezpieczenia na wypadek spadków.

Pozdrawiam wszystkich kącikowiczów.
Big Lebowski / 2008-11-08 18:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lawok.. opcje wazna jest plynnosc a to ze zarobic mozna opisywalem opcje call na VW ktore w dwa dni dawaly mozliwosc pomnozenia 1 tys euro okolo 50000 % co dawalo rowno 500000 euro.. :) Pozdr.
lawok / 2008-11-08 18:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Płynność to faktycznie największa wada tego instrumentu. Twój kącik ma dużą siłe oddziaływania i wielu ludzi go czyta więc jest szansa, że się poprawi:-)
I nie piszę tego, żeby kogoś podpuścić, gdyz opcja to forma kontraktu czyli zakładu, gdzie dwie osoby o różnym zdaniu się spotykają. Wygrywa ten kto ma rację,...przegrywa ten kto jej nie ma.
Więc ten post nie ma formy "naganiania na walor":-)
Big Lebowski / 2008-11-08 18:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tu w kaciku mozna naganiac na : akcje , opcje itp. to jest kacik dla doroslych a nie dla maminsynkow.. ;-) , nalezy tylko przestrzegac przed konsekwencjami gry na kontraktach - gdyz tam polegli najwieksi ..
lawok / 2008-11-08 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Dude,
kontrakty to też walor "dla ludzi" tylko trzeba miec żelazną dyscyplinę oraz SL ustawiony.
Big Lebowski / 2008-11-08 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powiem Ci cos Lawok.. cale banki poupadaly - jezeli bedzie wszystko jak nalezy to zrobia 30 sekund zwaly i poplyniesz - akcje zawsze moga wrocic i sa bez lewara - to samo na innych rynkach - w USA Kostolany sobie nie poradzil - wrocil do Europy i zalozyl fundusz ktory dziala do dzis " Fiduka " z dobrym zarzadzajacym ktory byl przyjacielem Kostolanego.. jakas mala kwota mozna sie bawic ale apetyt rosnie w miare jedzenia.. badz ostrozny..
lawok / 2008-11-08 22:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Dude,
pełna zgoda. FW20 to wyższa szkoła jazdy i broń obosieczna, Można dużo zarobic ale i też wiele stracić.
Dla ludzi pracujących zawodowo i traktujących giełde jako forme pomnażania swoich pieniędzy gra na FW20 to samobójstwo.
Ja osobiście nigdy nie kupiłem ani S ani L do tej pory na FW20 , bo nie mam możliwości czasowych pozwalających na grę DT co wydaje się niezbęde. Lewar daje świadomość, że można więcej w krótszym czasie ale to też ułuda prowadząca do katastrofy.
Nie zmienia to faktu, że to FW20 wyznacza kierunki na giełdzie i z tego tytułu trzeba wręcz uczyć się go analizować.
lawok / 2008-11-08 18:13 / Uznany Gracz Giełdowy
mała errata: OW20L8210
krzysiek29 / 2008-11-08 18:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj zapytam sie dlaczego zostaly wziete opcje spadkowe jakas analiza?pozdr
lawok / 2008-11-08 18:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Opcje spadkowe zostały wzięte w środę . Rynek narysował bardzo charakterystyczna formację odwrotu zwaną "The Three Drives Pattern". Końcówka sesji na FW20 wykazywała wyraźną niemoc strony kupującej objawiająca się niemożnością przełamania linii trendu spadkowego rozpoczętego rano. Pachniało luką w dół w czwartek.
krzysiek29 / 2008-11-08 15:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam.Pare tytulow ktore warto ogladnac!!!

"Naftowa katastrofa"-Szokujący i wciągający film opowiadający o tym, jak mieszkańcy planety Ziemia zużywają najcenniejszy i nieodnawialny surowiec naturalny naszej planety: ropę.

"END GAME"-Nowy Porządek Świata, globalny spisek elit, jeden światowy rząd

"Zeitgeist"-Film próbujący przedstawić w 3 częściach tezę iż nasze społeczeństwo jest od wieków manipulowane przez ludzi posiadających ogromną władzę. Każda część porusza osobny temat:
-Religijna - pokazuje astro-teologiczne podstawy chrześcijaństwa. Udowadnia, iż religia chrześcijańska jest jedynie splagiatowaną wersją wcześniejszych mitów, głównie egipskich i opiera się na astrologii.
-11 Września - dotyczy najsłynniejszej akcji terrorystycznej służb specjalnych USA, dokonanej na własnych obywatelach.
-Banki i plan zniewolenia świata – czyli komu zależy na wywoływaniu wojen i komu się to opłaca, oraz kto dąży do wykreowania Jednego Ogólnoświatowego Rządu - globalnego imperium niewolników rządzonych przez garstkę Panów i kontrolowanych totalnie, rodem z Orwellowskiego "Roku 1984".. (brzmi futurystycznie, ale…).

Nie mowie ze to wszystko prawda ale.....................
eee / 83.31.30.* / 2008-11-08 20:36
"Bestie końca czasu" H. Pająka -wydawnictwo RETRO i wiele innych pozycji.
"Rosja we krwi i nafcie" koszmar. Górale z syjonu zaplanowali ten i wszystkie krachy.
Bożyszcze D. Rokefeler zapowiedział" Potrzebny jest nam potężny kryzys i pójda za nami jak stado baranów i będą błagać o przetrwanie"
świadkowie JEHOWY ich tuba od dawna głąszą o nadejściu raju. tzn, "jeden rząd światowy i jedna pogańska religia. Zanim to nastapi to 1. wielki ucisk ekonomiczny 2. Armagedon- czyli unicestwienie 80% populacji. Jak własnie podałeś wyżej - stoi - monument w Georgii , zapisane po angielsku i hebrajsku, iż pozostanie tylko 500mln. usłużnych goj z bioczypem.
5424 / 2008-11-08 17:04 / Fan Linuxa Ubu
Przeczytałem Krzysiu twój wywód i powiem ci że zastanawiam się czy w chwili obecnej włądza absolutna jeszcze kogoś rajcuje bo ile człowiekaowi potrzeba do życia i bycia szczęliwym pare drobiazgów materialnych i kilka bliskich osób......... histoia wyleczyła chyba ludzkośc z dążenia do despotyzmu i tyranii.
Jesli ludzie zdefiniują swoje potrzeby egzystencjonalne to pieniądz równiez przestanie istnieć bo każy weżmie według swoich potrzeb.
krzysiek29 / 2008-11-08 17:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Wywod wywodem o takich rzeczach malo kto wie dlatego manipulacja ludnoscia jest prosta.
Nawet taki Obama(do ktorego nic nie mam) wzial udział w spotkaniu grupy Bilderberg w 2008 roku. Bilderberg mogę-jest to grupa prezydentów, członków parlamentu, rodzin królewskich oraz bankowców i prezesów największych światowych korporacji, która co roku spotyka się na tajnych spotkaniach i ma ogromny wpływ na gospodarkę światową, konflikty zbrojne jak również na wysokość podatków i wiele innych rzeczy, o których myślisz, że nie są kontrolowane. Jeśli wydaje Ci się, że spotykają się oni żeby rozwiązywać światowe problemy zadaj sobie jedno podstawowe pytanie: „dlaczego pierwszy raz o tym słyszysz? Czemu te spotkania są tak tajne a tematy ich dyskusji nigdy nie są publicznie ujawniane.
5424 / 2008-11-08 23:49 / Fan Linuxa Ubu
Krzysiu ty piszesz w powyższym poście o terażniejszości ja tylko próbje przewidzieć dokąð bęðzie zmierzała ludzkość w dalekiej przyszłości. Rewolucja następna nie rozegra się na barykadach ale w świadomości i mentalności każdego człowieka i nie będzie to rewolucja telko ewoluja ( Benstajn II Miedzynaodówka) choć prawdę mówiąc to kiedyś pisał o tym Lenin o ile mnie pamięć nie myli i on wielkim społecznym filozofem był czy to się komuś podoba czy nie. W dzisiejszych czasach już następuje oderwanie kapilału własności od kapitału jako funkcji a tym samym kapitał staje się samodzielnym bytem którego zadaniem jest uszczęsliwainie społeczeńst i narodów najlepszym tego przyladem w chwili obecnej jest Islandia a poza tym dzieiejsi ludzie włady to starannie wyselekcjionowni przewidywalni wylształceni i sprawdzeni funcjonariusze a nie ludzie z przypadku tak jak cała masa dyktatorów z przeszłości pozdrawiam do jutra
5424 / 2008-11-09 10:47 / Fan Linuxa Ubu
Pownno być odwrotnie oderwanie kapitału funcji od kapitału włąsności przepraszam za bład.
Ciułacz / 2008-11-09 01:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do Cyfra,
To co piszesz się tyczy do białych.
Nie zapomnij że kontynent Afrykański istnieje i jeszcze oni mogą nas zdominować, bo biali się niechcą mieć potomstwa.
5424 / 2008-11-09 10:40 / Fan Linuxa Ubu
Nie zgadzam się ze stereotypami biały żółty czarny rewolucja ekamoniczna i przekształcenia swiadomości społeczeństw ogarną cała populację ludzką bo każda zmiana formacji jest bardziej humanitarna.
Ciułacz / 2008-11-09 20:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra z punktu widzenia społecznego to masz rację, ale praktyka może być...

Teorie komunizmu to są bardzo dobre teorie i może się kiedyś sprawdzą. ale puki co to wiemy jak to się skończyło, przerabiałem to teoretycznie i w praktyce.
Mam taką pracę że dziennie odwiedzam 5-10 prywatnych domów ,co rocznie daje ponad 1000 klijentów.Widzę jak mają w domu ludzie wszelkiej nacji.Nikt mi nie powie że powielam jakieś stereotypy zasłyszane na ulicy, bo to widzę na własne oczy.

Ci co w Czechach odgrodzili się murem od dzielnicy Cygańskiej ?
Zgadzam się że wszyscy robią postępy cywilizacyjne ale to nie znaczy żw wszyscy są na takim samym poziomie.
5424 / 2008-11-08 16:47 / Fan Linuxa Ubu
http://de.youtube.com/watch?v=2akIpWSxXoU
Krzysiu coś na uspokojenie ...............
superman / 2008-11-08 11:33 / Tysiącznik na forum
dzien dobry, muzyczka na weekend...:-)
http://www.youtube.com/watch?v=Kz5zumCwZ-0
nowaa43 / 2008-11-08 12:30 / Idalia
Supermanie, masz rację może trochę o czym innym...
njalepiej byłoby sie zakochać wtedy cała reszta nieważna..
dołączam Ettę James

http://de.youtube.com/watch?v=qZgoeKCSTBQ
nowaa43 / 2008-11-08 16:29 / Idalia
Jeszcze o tym samym...

http://de.youtube.com/watch?v=n1aqyabVbK0

"I care not for treasures of silver and gold
I care not for diamonds and pearls
Love may not be measured or traded or sold
And you're all that I have in the world
You're all that I have in the world"
Ciułacz / 2008-11-08 01:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polska pożyczy Islandi $200 milionów
Podoba mi się ta pożyczka. Przeczytajcie dlaczego:
200 milionów. Bardzo niewiele. Czyli żaden koszt. Ale jaka dobra propaganda dla Polski! Tylko kilka państw pożyczy Islandii - w tym Polska.
Efekt drugi - skoro pożycza, to znaczy że może. A skoro może w tej chwili, to znaczy że kryzys jej nie dotknął. A skoro tak, to trzeba szefie jeszcze raz przyjżeć się temu krajowi. Tak ciężko znaleźć pewne miejsce do zainwestowania MILIARDÓW dolarów naszego funduszu szefie... Może by tak w Polsce?

Fundusze emerytalne mają miliardy których nie inwestują bo się boją. Szukają gdzie na świecie je ulokować. Wszystkie oczy patrzą teraz na Brazylię. Hej, czemu nie machać ręką że w Polsce jest bezpiecznie?
Osobiście spodobała mi się ta zagrywka. Może się nawet udać... A jak nie to żadna strata. To nie darowizna. To POŻYCZKA. Isladią ją kiedyś zwróci... z procentem!
nowaa43 / 2008-11-08 12:22 / Idalia
Witajcie Kącikowcy.
Też tak sądze Ciułaczu, że to dobre info dla naszego rynku finansowego, dalej PKO pożycza Ukrainie (tu już bym się bała czy oddadzą :))
Nie krzyczymy już mamy pieniadze i nie potrzebujemy żadnych pożyczek, tylko wyjmujemy portfel i sami pożyczamy
Ciułacz / 2008-11-07 23:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PKO dobrze się spisało i inne polskie banki powinny mieć dobre wyniki.
Opłaty zdzierają wysokie i nie tracą na bankrutctwa i teraz w tym zamieszaniu jeszcze sie bardziej obłowią.W Kanadzie jest to samo, popodnosili opłaty i ludziska to akceptują bo niby kryzys finansowy.W Montrealu spadła sprzedarz domów o 2 % ale ceny wzrosły o 5-7%.Miałem sprzedawać jedną nieruchomość ale chyba poczekam do wiosny albo do nastepnego roku.Nie pilne bo przynosi dochody.
Big Lebowski / 2008-11-07 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=-L9E9f3BOTc&feature=related Tak wiec dalej " Zle Towarzystwo " ..;-)
5424 / 2008-11-07 22:22 / Fan Linuxa Ubu
dlaczego w chwili obecnej spadki i wzrosty są takie gwałtowne indeksy jak lecą to od razu 5% lub 7%
superman / 2008-11-07 22:16 / Tysiącznik na forum
witam "Dude",
jedna spolka z porfela, ktora Ciebie uwiera zaczela ostatnio odbijac po wielu miesiacach spadku, daje nadzieje, ponadto, Gospodarz sobie pewnie przez chlebek znowu Boryszew przepuscil obroty sesyjne wzrosly + pakiet na zime:-)
co za gieldowy tydzien, pelen emocji:-)
http://pl.youtube.com/watch?v=rhOfC4FOaeE
pozdrawiam
superman / 2008-11-07 22:15 / Tysiącznik na forum
witam "Dude",
jedna spolka z porfela, ktora Ciebie uwiera zaczela ostatnio odbijac po wielu miesiacach spadku, daje nadzieje, ponadto, Gospodarz sobie pewnie przez chlebek znowu Boryszew przepuscil obroty sesyjne wzrosly + pakiet na zime:-)
co za gieldowy tydzien, pelen emocji:-)
http://pl.youtube.com/watch?v=rhOfC4FOaeE
Big Lebowski / 2008-11-07 18:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
wyspiarzDK / 2008-11-07 19:05 / Leszcz na dnie
Tak jak przewidzialeś Andrzej to emeryt, trzeba liczyć na młodych, pozdr.
Big Lebowski / 2008-11-07 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. pamietam go gdy nie byl emerytem i takze nakrywal sie nogami.. brak mu ikry.. pozdr.
Thai / 2008-11-07 20:33 / Bez rangi
Witaj Dude, powitania wszystkim pora wieczorowa...

Weekend... widze, cisza... bez muzyczki...
Dla mnie piatek - weekendu poczatek i owszem, ale pracujacego:-(

Tego Dude (chyba?) nie grales... Pozdrowka... :)
http://de.youtube.com/watch?v=oItHH8I59T8&feature=related
Big Lebowski / 2008-11-07 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza.. hm. tesknilem..:) , utworek przepiekny trafiasz w moj gust ;-) - widze ze wyrasta mi konkurencja..:) Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-11-07 21:03 / Idalia
Witaj Bigu, dobry wieczór wszystkim:-)

Thai dzisiaj na muzycznym Olimpie, dzięki Niej jestem od rana "wniebowzięta..."
mam ograniczoną aktywność komputerową wieczorkiem (drugi uzytkownik)
ale duchem z Wami
Pozdrówka:))
Thai / 2008-11-07 21:21 / Bez rangi
:-) Rumiencow nabieram... Ale wiem, ze muzka moze zdzialac cuda :-))) Pozdrowka...
Big Lebowski / 2008-11-07 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. musisz przyznac ze Iza super utworki puscila.. Pozdrowka
nowaa43 / 2008-11-07 21:10 / Idalia
Przyznaję :)
Oba cudeńka:))
Thai / 2008-11-07 20:52 / Bez rangi
Dude... :) Ciesze sie, ze utworek Ci sie podoba;-) Co do konkurencji... hm... gdziez bym smiala... :)
Pozdrowka teskne posylam... i buziaki!
Thai / 2008-11-07 16:10 / Bez rangi
Supermanie,
badziewie nie tylko zaczelo rosnac... ;-)
Na ostatnich sesjach spadkowych nie oddaje calkowicie wczesniejszych wzrostow...
...a na sesjach wzrostowych lub takich jak dzis kwitnaco :-) Ladnie wszystko zbieraja...

Pozdrawiam
superman / 2008-11-07 16:56 / Tysiącznik na forum
prawda, niesamowite i rosnie ze strachem...:-)
pozdrawiam
Thai / 2008-11-07 17:02 / Bez rangi
"Boj sie zawsze, ale nie panikuj!" /A. Kostolany/ :-)
Lubie to powiedzonko... Pozdrowka :-)
5424 / 2008-11-07 16:17 / Fan Linuxa Ubu
Witam wszystkich jednym słowem to nie jest badziewie jak rośnie i nie spada w trudnych czasach, podajcie nazwy tych spółek
Thai / 2008-11-07 16:22 / Bez rangi
Witaj Cyferko,
Badzieiwe to PNF... Pozdrawiam:-)
cheapczad / 2008-11-07 16:50 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czolem ,

Czy masz na mysli Ponar?
Thai / 2008-11-07 16:54 / Bez rangi
Czolem Cheapczad,

Ano... PNF - Ponar ;-)
kokar / 82.139.42.* / 2008-11-07 15:46
Nasz mistrz pokazał po raz kolejny klase...:)
Thai / 2008-11-07 16:04 / Bez rangi
No tak...:) Jak w krotkim czasie zgarnac spora kase...
Jak to Gospodarz napisal wczoraj: "ladnie sie nakrywa nogami" he, he...
nowaa43 / 2008-11-07 14:15 / Idalia
Gdybyście chcieli w nadchodzący weekend przenieść się choć trochę w inny świat, to namawiam na film Herzoga Spotkania na krańcach świata (dokument)
niezwykłe krajobrazy, dźwięki ale przede wszystkim ludzie...
pomyślałam sobie,że gdyby cały świat dotknął jakiś kataklizm a oni tam w wykopanych tunelach (-70) jakoś przetrwali, to byłby to niezły początek

Nie polecam nowego filmu Coenów Tajne przez poufne..
nazywaja to komedią...
dla mnie to dramat społeczno - obyczajowy
ogladać przez 1,5 godz. przepraszam - ale idiotów - to ma być smieszne??

a może nie miałam nastroju...
wasylienko / 2008-11-07 14:33 / portfel / Utracjusz giełdowy
w pełni się zgodzę z oboma komentarzami filmowymi
Herzog wymiata (obraz historia BOHATEROWIE!!!)
Coenowie mnie rozczarowali niestety, co prawda stworzyli postac cool gospodarza dude'a, ale tym razem sie nie popisali...
kazelot / 2008-11-07 14:39 / Tysiącznik na forum
Coen Brothers(nie mylić z Lehman Brothers) to...........................Big lebowski,.....Fargo..
nowaa43 / 2008-11-07 14:46 / Idalia
poprzedni ich film To nie jest kraj dla starych ludzi zachwycił mnie...
mimo że też nie brakowało przerażających postaci..
Bracie gdzie jesteś też ok
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy