Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2009-05-04 08:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Chłodniej...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego poniedzialku...
niesmiala* / 85.182.4.* / 2009-05-04 09:22
Jargu,czy prosiaczki w chlewni,czy pogoniles na sped
ja sie zastanawiam,czy nie odstawic poki waga dobra,
bo najgorsze by moglo byc,gdyby zlapawy infekcje i chudly?
czy sadzisz,ze po krajowej paszy przybiora jeszcze na wadze:)
pietroo / 2009-05-04 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć nieśmiała :)
piszesz jak prawdziwy hodowca :))
adrianoo / 2009-05-04 09:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
czesc Jarg
Big Lebowski / 2009-05-04 08:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim.. udanych transakcji zycze..
niesmiala* / 85.182.4.* / 2009-05-04 08:59
witam o poranku...
nie lubie poniedzialkow :)
adrianoo / 2009-05-04 09:01 / 10-sięciotysiącznik na forum
witam Was:)
5424 / 2009-05-03 19:37 / Fan Linuxa Ubu
Słyszeliście prognozy analityków banku światowego dla naszej gospodarki według nich nasza gospodarka ma się skurczyć o -1,7 do końca roku zobaczymy jak to się przełoży w nadchodzącym tygodniu na notowania na GPW
kokar / 2009-05-03 17:45 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Akcje trzeba mieć!!!Ponadto złoto czy nawet nieruchomość byle nie być w posiadaniu gotówki.Piszę to w perspektywie trzech - pięciu lat a dlaczego?

Otóż grozi nam szalona inflacja.Prawdopodobnie nadrukowali już tysiące ton dolarów i euro pieniądze z rajów podatkowych też kiedyś muszą być rzucone na rynek.Nie stanie się to jednak od razu gdyż takie ilości pieniądza bez pokrycia będą stopniowo zalewać rynek a stanie się to m.in przy wymianie waluty w Polsce.Myślę że jeszcze kilka krajów bedą chcieli namówić na euro gdyż jedna Polska nie będzie w stanie przyjąć takiej ilości papieru euro.A potem inflacja poszybuje w kosmos...jeszcze jest czas

To są moje prywatne przemyślenia,wyznaję teorie spisku i bede wyznawał
krzysiek29 / 2009-05-03 17:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Nie ma co popadac w taka euforie kiedy trzeba miec to trzeba ale to nie koniec zabawy na rynkach finansowych.I nie nalezy popadac w skrajnosci w skrajnosc choc cos w tym jest. A rynek derywatyw jest ogromny i ciezko bedzie go nasycic-:)Najwazniejsze strategia i spokoj opanowanie wlasnych slabosci i chciwosci.pozdr
kokar / 2009-05-03 18:24 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Derywaty swoją drogą ale ile jest do kupienia ziem,nieruchomości i to wszystko będzie w pełni legalne już za kilka lat
kokar / 2009-05-03 18:14 / portfel / Cienki gracz giełdowy
Witaj.Zgadza się,emocje to najgorsza rzecz jaką należy się w tej "zabawie" kierować nieraz mnie już zgubiły.Cały czas jednak uważam że ten kryzys to była "operacja" planowana długimi latami i potężne lobbingi zarobiły ogrom kasy.Ale kiedyś ją wydadzą a co wtedy...tego w mediach nie piszą ogólnie jest jeden wielki chaos taki że ktoś tam trafi z prognozą raz jeden potem drugi.Oczywiście że nie każdy bałagan da się szybko posprzątać,ten jednak został posprzątany zbyt szybko pisali o katastrofie na miarę tej z 1929 roku a tak naprawdę nadrukowali kasy i wmawiają ludziom że dno już było.Być może ale to świadczy że ktoś na tym zarobił i to mocno.Takiemu tokowi wydarzeń będę optował i jemu podporządkuję swoją strategię.Pozdrawiam
Ciułacz / 2009-05-03 17:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam wieczorkiem!
Za 4½ h mam odlot to ju chyba powolutku czas na pakowanie walizki, jeszcze chyba sobie zrobie małą siestę przed wyjściem z domu.
Jeszcze tylko złożę zlecenie kupna ale nie PKC tylko z limitem.
Na poniedziałek to powinno być podobnie jak dzisiaj na TASE , czyli będzie sie bujać pomiedzy (-) i (+).Bywajcie
lawok / 2009-05-03 12:54 / Uznany Gracz Giełdowy
"Trzecia wieża" TVN 24 - polecam, oczywiście....uff
lawok / 2009-05-03 12:54 / Uznany Gracz Giełdowy
"Trzecia wierza" TVN 24 - polecam
Big Lebowski / 2009-05-03 09:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystim..
Ciułacz / 2009-05-03 12:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodzrzu i szanowne grono!
Wybrańcy ( TASE ) dzisiaj są na zielono, co prawda nie spektakularnie ale zawsze na plus.
Co dodaje troche optymismu na następny tydzień.
Ciułacz / 2009-05-03 12:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pozostało mi troche kasy po sprzedaniu POLNORD bo nie udało mi sie za wszystko kupić MAGELLAN i na Poniedziiałek już chcę zlecenie złożyć tylko obstawić ?
Muszę sie dobrze zastanowić
Big Lebowski / 2009-05-03 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
70 mld zł od emigrantów
(Dziennik, mp/03.05.2009, godz. 08:13)

Wg danych Narodowego Banku Polskiego od czasu wstąpienia Polski do UE emigranci przysłali oficjalnie do Polski prawie 70 mld złotych - pisze "Dziennik". Ekonomiści szacują, że pieniądze emigrantów stanowią nawet 1,5 proc. polskiego PKB
A nieoficjalnie mysle ze jeszcze wiecej i tu uwazam ze nikt nie docenie tych ogromnych wplywow gotowki na nasz rynek , tu drzemia ogromne mozliwosci dla naszej gospodarki oraz dla naszych firm..Ogromnym plusem naszej gospodarki jest wlasnie popyt wewnetrzny ktory dla porownania z niemieckim rynkiem stabilizuje i umacnia naszea gospodarka - natomiast niemiecka proexportowa gospodarka na wskutek zalamania sie popytu swiatowego cierpi ..
ralf133 / 2009-05-03 10:25
Witaj gospodarzu,podzielam twoją opinię,w końcu nie jesteśmy jakąś pipiduwą ,jesteśmy niemal czterdziestomilionowym państwem,kiedyś kilka lat wstecz rozmawiałem z pewnym Holendrem i mówił mi ,że pozazdrości nam Polakom kraju o takim obszarze i liczbie ludności gdyż to przekłada się na duży potencjał rozwoju gospodarczego.
5424 / 2009-05-03 10:29 / Fan Linuxa Ubu
jeszcze trzeba wziąść pod dochody które nasza gospodarka osiąga z racji handlu przygranicznego szczególnie z sąsiadami którzy są w euro i którzy obecnie mają dużo drożej niż my .......
5424 / 2009-05-03 10:16 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Bigu zgadza się że popyt u nas niezły widać to w marketach chociaż ceny skoczyły w górę szczególnie na elektronike przed kryzysem skadałem kompa i wydłem 300 zł obecnie porównywalny sprzęt wyniesie mnie ok 410 zł............. podaj przognozę na przyszły tydzień
Jarg / 2009-05-03 10:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu, witaj Cyfra...

Jeszcze jeden piękny dzionek... na finał łykendu...

Cyfra, składałeś kompa za 300-410zł? Nie przesadzasz?
5424 / 2009-05-03 10:38 / Fan Linuxa Ubu
dobra płytę OMmówkę na 462 kupisz za 7 dyszek procek za 8 dyszek DDR są drogie dysk twardy 80 Gb za od 1,2 zł grafa za 100 zł obudowa + zasiłka w miarę dobra to ok 200 zł. cały komp złożysz za ok 7 - 8 stówek
5424 / 2009-05-03 10:39 / Fan Linuxa Ubu
za 8 dyszek kupisz nowy procesorek
5424 / 2009-05-03 10:32 / Fan Linuxa Ubu
tak płyta głowna + procek + jakiś DDR pozostałe miałem że starego na sokecie A wszysto było nowe tylko przestarzałe technologicznie kupiłem wszystko na allego
Jarg / 2009-05-03 10:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
OK, teraz rozumiem, o co chodzi...
Jarg / 2009-05-02 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem...

Ach! Co to był za mecz! :-)
Big Lebowski / 2009-05-02 19:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie...:)
Big Lebowski / 2009-05-02 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=_n3ebuL1cPA In The Ghetto
Big Lebowski / 2009-05-02 20:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tymczasem pomimo nawet trzycyfrowych wzrostów kursów mniejszych spółek i tak łatwiej jest tu znaleźć niedowartościowane spółki niż wśród blue chipów.

Marcin Dąbrowski, zarządzający portfelami akcyjnymi w Skarbiec TFI
Powtarzalem wielokrotnie i zdania nie zmieniam tzn. zadna spolka z wig 20 mnie nie rajcuje..;-)
Ciułacz / 2009-05-02 21:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodzrzu !
Odnośnie małych i średnich spółek to napewno niejednokrotnie mają większy potenciał wzrostowy, ale jak sie niezna dokładnie spółki i jej zarządu to zawsze jest wysokie rezyko w manipulacji cyframi manipulacji oraz spółka dobrze funkcjunuje dzięki jednemu człowiekowi, a jak facet sie rozchoruje to nikt nic nie wie.
Big Lebowski / 2009-05-02 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz .. jezeli spojrzysz na historie wig 20 to przewijaly sie tam rozne firmy i tam jest takze ryzyko ze mozesz kupic smiesznego konia ;-) , w czasach gdy wedrowaly tabory byly przypadki ze kupil nabywca pieknego czarnego konia od kogos z taboru a po deszczu okazywalo sie ze tak naprawde ten kon ma inna farbe ;-) - podsumowujac kupujac spolke z wigu 20 obawiam sie deszczu.. Pozdr.
lawok / 2009-05-02 21:47 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobre, masz co raz bardziej metaforyczne komentarze:-)

Pozdrawiam.

P.S. Moje prosiaki to też takie pastowane kabany, jak deszcz spadnie to może byc kiepsko:-))))))
Big Lebowski / 2009-05-02 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lawok.. pastowany kaban byl w jakiejs polskiej komedi - jak pamietam.. Pozdr.
lawok / 2009-05-02 21:57 / Uznany Gracz Giełdowy
No nie!!! Nie pamiętasz? To włącz TVP1 właśnie nadają:-)
Ciułacz / 2009-05-02 13:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie!

Chcialem odgrzać wczorajszy temat, Big pisał :
Indexy w USA pomimo maja rosna , zloto spada hm. mysle ze musimy poczekac na
calkowita kapitulacje niedzwiedzi - gdyz jak wiadomo nie tylko byki kapituluja (
spadki ) ale takze niedzwiedzie kapituluja ( wzrosty ) - wzrosty zawdzieczamy
instytucjom finansowym ktore beda sie tlumaczyc akcjonariuszom z osiagniec na
zakonczenie polrocza.
Obserwacje Biga są zgodne z tym co by wynikało ze statystyk i analiz doświadczonego inwestora.
Troche mnie niepokoi to czrgo nie widzimy w statystykach, a mianowicie niekontrolowane nastroje społeczne.Z histori wiemy że powstanie kraju RAD nie było planowane, ani zmiany po roku 1980 w naszym kraju.
W Stanach powoli robią sie coraz wieksze podziały społeczne.Większość tych co kupili domy i je stracili a na nie niebyło ich stać na taki dom , to teraz sadzą że to wina systemu a nie ich samych.
Jak ludzie w dobrych intencjach wyjdą na ulice to za nimi będą szli anarchiści co lubią palić samochody itd.
Jarg / 2009-05-02 12:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Coraz cieplej...
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanej drugiej połowy długiego łykendu (grillowania itp.)...
ralf133 / 2009-05-02 08:58
witam wszystkich serdecznie,czy mógłby mi ktoś poddpowiedziec jak wpisywac znaki z języka niemieckiego z mojej klawiatury,chodzi mi o ( umlaut,oraz literę s np. z wyrazu hei"s"e),jeśli ktoś zna coś deutch to wie o co mi chodzi.Z śledzenia forum wydaje mi się ,że gospodarz mi w tym pomoże,a jeśli nie to może ktoś inny,z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam wszystkich-ralf133
Ciułacz / 2009-05-02 12:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ralf133, witaj!
Klikać po niemiecku to zapewnie na tej samej zasadzeie co ja po polski z klawiaturą francuską.Chyba w windowsie jest zakłedka językowa i musisz wybrać jezyki jakie chcesz i to będzie w pasku zadań. Ja np. mam polski, francuski, angielski, chiński.Po chisku to nie kumam bo to wyższa szkoła jazdy ale małżonka klika.
Jak nikt sie nie odezwie z dokładnym opisem jak to sie robi to ja w przyszłym tygodniu zapytam mojej siostry, bo ona uczy niemieckiego to chyba powinna wiedzieć.Powodzenia przy remoncie, ja już zakończyłem, bywaj.
ralf133 / 2009-05-02 13:39
Witam Cię Ciułacz w piękną słoneczną sobotę,serdeczne dzięki za instrukcje,ale dopiero wieczorem spróbuję bo niestety remoncik dalej u mnie,właśnie skończyłem malowanko pokoju córeczki,jeszcze pokoik syna ,przedpokuj i klateczka,także majówkę mam wpyte!!!he he..Czy z minionego tygodnia jesteś zadowolony?chodzi mi oczywiście o inwestycje,bo u mnie to mimo takich wzrostów , jestem średnio zadowolony,podpaliłem się za wcześnie na ipx i sprzedałem aby odkupic po wyzszej cenie w piątek.Uciekam do dalszej pracy bo wieczorkiem jeszcze grill,pozdrawiam Cię oraz pozostałychforumowiczów narka
ralf133 / 2009-05-02 13:47
odkupiłem oczywiście w czwartek,to od tego remontu dni mi się pokiełbasiły
Ciułacz / 2009-05-02 14:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ralf133, widzę żę stosujesz stare powiedzenie : znojem i pracą ludzie się bogacą.
Generalnie z ubiegłego tygodnia to jestem zadowolony. podziekowałem Ryśkowi z Polnord i sprzedałem ze stratą,bo chyba jeszcze musimy u niego długo poczekać i na to miejsce zakupiłem Magellan i jeszcze mi trochę kasy zostało to może w Poniedziałek będzie jakaś przecena.
Jarg / 2009-05-02 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj rano dzienniki donosiły, że w Gdańsku posadzono w izolatce (grypowej) Kanadyjczyka (Polaka z kanadyjskim paszportem), który właśnie przyleciał z kraju klonowego liścia... Dobrze, że jeszcze nie wyleciałeś do Polski...
Ale przemknęła mi przez moment myśl...
lawok nielogo / 83.22.11.* / 2009-05-02 12:56
he he....mialem o to samo spytac! Tylko ten Gdansk nie pasowal:)

Pozdrawiam.
Ciułacz / 2009-05-02 13:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie , piszę z izolatki, bo ktos mnie podkablował że miałem kiedyś akcje prosiaka i dowiedziano się że pozostały mi PP i jest obawa że to może być zarazliwe , pod falą nacisków zeznałem że prawie wszyscy na forum coś z tym mieli do czynienia, a jak nie kupili to przesiąkli tym tematem.
Panowie i Panie , bez paniki, to tylko fikcyjny scenariusz, ja dopiero w Poniedziałek powinienem wylądować w Krakowie.
W mojej prowincji ( Quebec ) jest jedna osoba z lekkimi objawami grypy z podejżeniem że to może być szczep tej z Mexyku, ale jeszcze nie jest potwierdzone.
Ciułacz / 2009-05-02 13:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miło mi że pomyśleliście o mojej wizycie.
Inna sprawa że bardzo często zmęczenie lotem,24 godziny bez snu itd to może wywołać stan podgorączkowy, a teraz wiekszość lotnisk jest wyposażonych w kamery do wykrywania gorączki.W dobie histeri grypowej to nikt nie będzie brał odpowiedzialności na siebie za wpuszczenie do kraju jakiegoś zagrożenia.
Ciułacz / 2009-05-01 23:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie ! już po pracy i zaczynam małe wakacje w PL.
W związku z tym chyba kupie tz karte startową do komórki , tylko jaką?Ta moja komórka z Kanady to pracuje w PL tylko musze dokupić kartę, ale jakiego operatora ?
Proszę o poradę.Po tygodniu to zapewne już nie bedzie przydatna
smooth / 2009-05-02 00:43 / portfel / Tysiącznik na forum
W Polsce najtaniej z Play a najdrożej do Play.
Life / 2009-05-01 22:07 / Tysiącznik na forum
Witam szanowne towarzystwo :)
Było grillowo, przyrodniczo....jeziorko, las i wódeczka....
Karczek, kiełbaski idt ... ( Lawok sie ucieszy bo konsumpcja wzrasta więc cena też )
http://www.youtube.com/watch?v=zvSO2beh5sk
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy