Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-10-11 20:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=0UuFJoexdlU Z dedykacja dla Towarzysza Trofima.. Cowboye..
Trofim Łysenko / 2008-10-11 21:06 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dziękuję. Nie znam się w ogóle na muzyce. Mam - jak to się u Was mówi - drewniane ucho (na skutek dzieciństwa spędzonego w pobliżu kołchozowych traktorów w mojej rodzinnej wsi). Lubię proste żołnierskie piosenki oraz jeden balet Sergiusza Prokofiewa.
Kapitalistycznej muzyki rozrywkowej nie lubię. Poza jednym artystą, chyba z Hiszpanii. Nazwiska niestety nie mogę sobie przypomnieć, mnie - biologowi - kojarzy się z drzewkiem szpilkowym. Ale dziękuję pięknie za dedykację.
Trofim Łysenko / 2008-10-11 21:11 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
O właśnie.
Big Lebowski / 2008-10-11 20:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Big Lebowski / 2008-10-11 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
DXziekuje Wszystkim za zyczenia - ale tak naprawde to wlasnie wszyscy tworzymy i udzielamy sie tu w kaciku.. Muzyczka i drinki . http://de.youtube.com/watch?v=TehFZ38kt6o
Trofim Łysenko / 2008-10-11 20:56 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dobry wieczór. Nieczęsto mam okazję spotkać Gospodarza kącika online. Składam więc raz jeszcze gratulacje z okazji jubileuszu. Pisuję od niedawna, ale postaram się (oczywiście, w przerwach między eksperymentami naukowymi) wspomóc forumowe grono w osiągnięciu kolejnego jubileuszu. Mam nadzieję, że opinie inwestora z Moskwy wniosą chociaż skromny wkład w poziom merytoryczny kącika. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-10-11 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziekuje Trofimie - wszyscy wnosimy po cegielce piszac w tym miejscu, mysle ze wszyscy szukamy bratnich dusz ;-) w dobrych i zlych chwilach..
realnyjan / 78.8.122.* / 2008-10-11 20:21
Mam pytanie do gospodarza. Wiele cennych uwag na temat rynku,trendów, spółek. Po prostu pomocny w podejmowaniu decyzji profesjonalizm.... A z drugiej strony portfel, gdzie straty przekraczają 50 %.... Wbrew żelaznym zasadom inwestora, który tnie straty i to jak najszybciej. Jaki jest cel takiego postępowania?. Bo jeżeli edukacyjny li tylko to nie oceniam tego entuzjastycznie. Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-10-11 20:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. portfel moj to dlugoterminowa inwestycja - nie pokazuje np na IPX - dywidendy , pomnazanie akcji taka ma strategie - uwazam ze nalezy dokupowac a nie sprzedawac obecnie.. pozdr.
realnyjan / 78.8.122.* / 2008-10-11 20:21
Mam pytanie do gospodarza. Wiele cennych uwag na temat rynku,trendów, spółek. Po prostu pomocny w podejmowaniu decyzji profesjonalizm.... A z drugiej strony portfel, gdzie straty przekraczają 50 %.... Wbrew żelaznym zasadom inwestora, który tnie straty i to jak najszybciej. Jaki jest cel takiego postępowania?. Bo jeżeli edukacyjny li tylko to nie oceniam tego entuzjastycznie. Pozdrawiam
Thai / 2008-10-11 20:10 / Bez rangi
Witaj Dude, dobry wieczor wszystkim...

Zacny Kacikowy adres... 50 000 - cio tys. wpis!
Gratulacje i zyczenia nastepnych posylam... :-)

Pozdrawiam serdecznie...
Big Lebowski / 2008-10-11 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza .. Dziekuje.. hm. tesknilem.. :) Pozdrowka.
Thai / 2008-10-11 21:12 / Bez rangi
Bardzo prosze Dude... :) Teskne sle pozdrowka... Buziaki!
Thai / 2008-10-11 20:25 / Bez rangi
Dolaczam muzyczke...

http://de.youtube.com/watch?v=qrdyKZcqgXc&feature=related
Trofim Łysenko / 2008-10-11 20:00 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dobry wieczór

Widzę, że niektórym forumowiczkom humor dopisuje po wczorajszym. Pewnie były dzisiaj jakieś poprawiny. Okazji do balowania z pewnością w najbliższym czasie nie zabraknie, chociażby dzisiejszy i środowy mecz piłkarzy z Czechami i Słowakami. Dzisiaj również występ mojego rodaka na ringu. A jutro rano popisy Kubicy na torze Fuji.
nowaa43 / 2008-10-11 17:24 / Idalia
Witam Biga i wierne grono w sobotę po czarnym piątku :))
Wznosiłam wczoraj parę toastów, ale okazało się wcale nie na smutno..

Pierwszy - za sukces Małgosi Ślicznookiej (Bigu... tak pięknie napisałes o Małgosi...)
Drugi za sukces tego Forum (Gospodarz!!! Gospodarz!!!) 50 k wpisów to jest coś...
Trzeci - za rocznicę "Biga Lebowskiego" w naszym p[ięknym kraju - ktoś z Gości zapodał..
Czwarty - to juz troche słabiej pamiętam, bo to był jednak nerwowy tydzień...pewnie za ogólną pomyślność...

Pozdrawiam wszystkich w sobotni wieczór, świat trwa, my też , spekulanci i cfffaniacy się cieszą a muzyka gra...

ttp://es.youtube.com/watch?v=2IpKkS-a00Q
niesmiala / 85.182.13.* / 2008-10-11 19:17
przylanczam sie do nowaa43 z zyczeniami dla Biga-sto lat.
Pozdrawiam wszystkich
krzysiek29 / 2008-10-11 14:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam. Po tygodniu przerwy sytuacja na rynkach finansowych nic sie nie zmienila a wrecz pogorszyla!!! Zlotowka pikuje w dol wylamala sie z kanalu spadkowego i nie bede mowil co to moze znaczyc dla kredytow. To nie tylko dolar sie umacnia ale wszystkie waluty EUR,USD,GBP,CHF i wyglada to na zmiane trendu.
A potega kryzysu jest porazajaca wyglada to na krach a turbulencje w gospodarce rowniez beda ogromne.Fabryki aut zamykane Mittal Steel tez zamyka zaklady, Ukraina wygasila polowe piecow hutniczych i mozna wyliczac bez konca. Czesto bylem posadzany o czarne wizje a niby to co sie dzieje to jak to mozna nazwac. Prognoza dla USA bezrobocia 8% bardzo mozliwa a co ja mowie za niska a odnosnie Polski koniec spadku bezrobocia Konsument siada, sprzedaz siada era kredytowa sie skonczyla? Kto to wie napewno jest duzo do stracenia i bedzie broniony obecy system ale skala spadkow dziwi juz kazdego bo malo kto pamieta rok 1929-:) Sorry ze wprowadzam ten rok. Ciekawe co tak wywolalo az taka fale spadkow czyzby zamykanie pozycji na CDS 2008.10.07 kolejny dzien to 2008.10.17. Teoretycznie wydawaloby sie ze wymazony okres na inwestycje i kupywanie akcji i tu bym sie mocno zastanowil. Co do techniki to zjechalismy do dna poprzedniej bessy a VIX osiagnal nowe rekordy 70 i nic nie wskazuje na zmiane trendu. Pozdrawiam i Milego Weekandu
kazelot / 2008-10-11 15:09 / Tysiącznik na forum
A może zastanawiałeś się kiedyś,że wierchuszka lichwy celowo sprowadziła to wszystko do takiego stanu.Zauważ, ten kawałek keszu tzw.plan.Kto,jak z tego skorzysta.Otóż za te pieniądze można wykupić kilka takich bananowych giełd jak nasza,węgierska itd.Tylko najpierw trzeba te giełdy zdoić i to nie np WIG 20 na 1800,ale lepiej na 800pkt.Potem pompować dalej czekać,aż jelenie zapomną i znowu kryzysik.Prywatny bank jest rezerwą największego mocarstwa....
krzysiek29 / 2008-10-11 17:09 / Uznany Gracz Giełdowy
calkiem mozliwe i nie zaprzeczam takiej ewentualnosci
Trofim Łysenko / 2008-10-11 20:21 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dobry wieczór. Kilka uwag z punktu widzenia przodującego radzieckiego naukowca (i kandydata do przyszłorocznej nagrody Nobla). Na Dow jest rzeczywiście super ważne wsparcie w okolicach 8000. Jak ono padnie - polecieć może i na 4000. W piątek była więc niemal obrona Leningradu na Dow. Rok 1929 jest już w tym obliczu nieadekwatny. Bardziej rok 1938.
Do dna bessy na GPW jeszcze spory kawałek, chyba że miałeś na myśli kraj powszechnej szczęśliwości kredytowej. PLN spada, ale mieści się chyba jeszcze w dopuszczalnym odchyleniu? Ogólnie niewesołe wizje snujesz, ale nie można wykluczyć i takich ewentualności. Pocieszające jest to, że kiedy upadnie już kapitalizm, spełni się wreszcie największe marzenie mojego idola Karola M. i jego znajomego Fryderyka E. Moje również. Pozdrawiam
Trofim Łysenko / 2008-10-11 20:37 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Mała poprawka: powinno być "do dna poprzedniej bessy"
barabaszek / 2008-10-11 11:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Gratulacje za 50.000-cio tysięczny wpis ...myślę ,że jest szansa poprawy sytuacji od poniedziałku po dogadaniu się grupy G8 na jak długo...zobaczymy.Pozdrowienia dla wszystkich.Gratulacje Gospodarzu.
kipitar / 89.78.12.* / 2008-10-11 07:09
_______________________(:)__________________________(:)_____________________
Ciułacz / 2008-10-11 01:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie Gospodarzu i gratulacje!

Widze że musze dokupić KGHM ale tym razem nie po39.90 zł ale po 19.90 zł, ale zato Synthos sie dobrze trzyma bo straciłem tylko 2 gr na kacji.Jestem dobrej myśli i do wiosny powinnienem to wszystko odrobić,a tak w zasadzie bendą mi potrzebne pieniądze dopiero w Listopadzie w przyszłym roku.Gorzej spotkało mojego znajomego farmacełtę bo miał $ 25 tyś na zapłacenie podatku w przyszłym roku ale doradzca finansowy w banku polecił mu na tymczasem wykupić akcje Appels i od 3 miesiecy spadły mo o 60%.Pocieszam go że na biednego nie trafiło.
kazelot / 2008-10-11 00:02 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry.Dzisiaj zaczynam pierwszy.
Jarg / 2008-10-10 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu...

Serdeczne gratulacje jubileuszu 50 000 (pięćdziesięciotysięcznika)... :-))
Pozdrawiam ciepło wszystkich wiernych kącikowiczów...

Świat się nie zawali... przeżyjemy... odrobimy i zarobimy... :-)

Miłego weekendu... odpoczywajcie...
5424 / 2008-10-10 22:20 / Fan Linuxa Ubu
cześc Jargu Bigu obiecywał toster za 50000 tysięczny wpis jestem ciekawy to jest szczęsliwym zwyciężcą, co myślisz o tym całym zamieszaniu kiedy będzie lepiej.....
5424 / 2008-10-10 21:31 / Fan Linuxa Ubu
Czym się ten Dj tak podniecił...........
Marins / 2008-10-10 21:37 / portfel / Tysiącznik na forum
niech chłopak leci wysokooooo
Marins / 2008-10-10 21:46 / portfel / Tysiącznik na forum
no to sobie polecieliiii.....
smooth / 2008-10-10 22:14 / portfel / Tysiącznik na forum
dobrze jest, zawsze to lepsze niż -7%
Big Lebowski / 2008-10-10 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie Ludzie..:)
Marins / 2008-10-10 20:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu ale nam kghm poleciało.....
Big Lebowski / 2008-10-10 20:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - ostrzegalem wczoraj chyba przed wigiem 20 i KGHM szczegolnie - dalej zadna spolka z wigu 20 mnie nie rajcuje a KGHM - szczegolnie.. male spolki mnie interesuja tylko i wylacznie..
Marins / 2008-10-10 20:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Nawet po tej cenie 28,52pln?
Big Lebowski / 2008-10-10 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A co to za cena ?
Big Lebowski / 2008-10-10 20:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
KGHM - to nie jest garnek zlota - na dzien dzisiejszy wole Trakcje jak KGHM..
Marins / 2008-10-10 20:44 / portfel / Tysiącznik na forum
trend może zmienić sie nagle i co wtedy?
Big Lebowski / 2008-10-10 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to i Trakcja skorzysta z trendu..
Marins / 2008-10-10 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Bigu są jeszcze inne spółki....Wokół Trakcji za głośno...
Big Lebowski / 2008-10-10 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pewnie ze sa - dalem tylko przyklad..obecnie jest w czym wybierac..
Marins / 2008-10-10 21:02 / portfel / Tysiącznik na forum
tylko nie mów ze budowlanka?
Big Lebowski / 2008-10-10 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak najbardziej - Budopol np..
Marins / 2008-10-10 21:22 / portfel / Tysiącznik na forum
zaskoczyłeś mnie Bigu ze ten Budopol wybrałeś tym bardziej ze pda bedą wchodzic....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy