Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
niesmiala / 85.182.8.* / 2008-10-07 14:22
witajcie towarzysze,jak ruski wznowili gielde to moze jakos wyciagniemy sie z tego dolka?
Trofim Łysenko / 2008-10-07 14:49 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dzień dobry. Putin trzyma wajchę. Zaraz znowu zgasi światło.
Ktoś policzył, że jak ropa spadnie do 70$ za baryłkę, Ruskom wystarczy rezerw walutowych najwyżej na półtora roku, żeby utrzymać bajzel na powierzchni.
Wodnik Szuwarek / 2008-10-07 14:51 / portfel / Łapacz spadających noży
Błagania Miedwiediewa zaczynają wyglądać komicznie.
Trofim Łysenko / 2008-10-07 15:57 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Moskwa nie wierzy łzom (Putina)
Trofim Łysenko / 2008-10-07 16:07 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Nowy Jork nie wierzy łzom (Bena)
runinggold / 65.61.124.* / 2008-10-07 13:48
jeszcze sie macie ludzie?jeszcze wam zostal jakis kapital?to ratujcie co zostalo.chociaz to nie wodospady,tylko wyprawa po zlote runo
Ciułacz / 2008-10-07 11:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu i reszya gości !
Dzisiaj zerwałem się wcześnie z łoża aby zrobić te zakupu co wczoraj nie zrobiłem.
Na pocieszenie to wam powiem że na koniec dnia lekko podskoczy i jutro małe odbicie, wiec pasowało by to zaraz sprzedać ,bo generalnie to do wiosny może nie być za wesoło.
Trofim Łysenko / 2008-10-07 11:44 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
KGHM mogłeś dzisiaj kupić w wymarzonej cenie.
Ciułacz / 2008-10-07 13:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tak właśnie zrobiłem, wczoraj mi się nie udało kupić po 39,90, ale za to dziśiaj jak już się rozbudziłem to miałem w portfelu.Jeszcze zobaczę co bedzie się dziać w USA, ale chyba wieczorem złożę zlecenie sprzedaży na jutro z ceną 45 zł.
Wodnik Szuwarek / 2008-10-07 11:06 / portfel / Łapacz spadających noży
Big: pisałeś, że na małych i średnich nie będzie wodospadów... Jak to można inaczej nazwać?
samira / 2008-10-07 10:56 / portfel / Małomówny spekulant
Witam,
Dzień taki jak dzisiaj skłania do refleksji. Na rynku chwilowo nie ma czym grać, a na głównym forum padł wczoraj rekord ilości głupstw, jakie można powiedzieć na temat rynku nieruchomości w Polsce. Wypowiadali się "ekonomiści".
Ale ja o czymś innym chciałam napisać. Czytam kącik codziennie, ale staram się nie zaśmiecać drobiazgami.

Chcę się podzielić z Wami uwagami nt. trendu i wig20.
Polecam wykres tygodniowy. Zaczynają się pojawiać pierwsze dywergencje. Warto obserwować STS, rysuje się ale czy wyrysuje? Natomiast bardzo czytelne jest dywergencja na ULT. Zwracam uwagę, że ULT jako pierwszy zareagował b. czytelną dywergencją na lipcowe i październikowe szczyty w zeszłym roku. Mało kto wierzył wtedy w bessę.
RSI i CCI na razie nie dają sygnału. Czekamy.
Luka bessy na tygodniowym nam nie pomoże, światowa gospodarka na razie też nie. Ale sądzę, że warto trzymać rękę na pulsie. Jak będzie, zobaczymy.
nowaa43 / 2008-10-07 11:07 / Idalia
Staramy się Samiro trzymać rękę na pulsie...
mam nadzieję, że nie kupiłaś NWR..
ja byłam b. blisko jak była po ponad 60 zł..
to jeden z moich większych sukcesów ostatnich miesięcy...
samira / 2008-10-07 15:13 / portfel / Małomówny spekulant
NWR - mało wiem o tej spółce, chodziło o typowanie liderów hossy. Bigu twierdził, jesli dobrze zrozumiałam, że to będą nowalijki. Ups. :-) Na razie grane są starocie, głównie karkosiki. Ja gram na Magnie i msx. Ale to nie o to chodzi.
Niżej Bigu pisze, że duże dadzą 100% (one zaczynają pierwsze), ale lżejsze 200%. A my nie kupujemy indeksów (no, nie wszyscy...), ale szukamy tych lżejszych spółek. Lżejszych od helu, oczywiście.
I jeszcze jedno: młoty na tygodniowym wig20u, niestety na razie nie dają zmiany trendu, ale...
Zamiast małomówna, powinnam mieć ksywę niecierpliwa. A cierpliwość dziś droższa pieniędzy.
pietroo / 2008-10-07 10:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wszystkich
co się dzieje z Millenium?
smooth / 2008-10-07 12:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry papier. Dawał troche zarobic nawet w bessie. Teraz przespałem i nie wywaliłem i mam zaswoje. Całe zeszłe zyski z niego poszły w...... Niedługo wyniki, ale czy one maja teraz jakiekolwiek znaczenie.....? Wątpie.

Pozdrawiam
Wodnik Szuwarek / 2008-10-07 13:13 / portfel / Łapacz spadających noży
Mają, a wyniki będą dobre. Millennium ma opinie banku, który daje łatwo kredyty, ale nie jest to prawdą. Na pewno na jego niekorzyść przemawia fakt, że ma bardzo duży udział rynku w kredytach we frankach i być może ma problem w zdobyciu waluty. Trudno mi powiedzieć coś więcej, ale sam bank ma nadal zdrowe podstawy i będzie przynosił zyski.
Trofim Łysenko / 2008-10-07 11:08 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Brzydko wygląda. Na pewno sytuacja całego sektora działa. Może również przekłada się aktualna kondycja właściciela w Portugalii. Może jeden z funduszy postanowił wyjść. Może jest postrzegany jako bardziej kredytowy od innych.
Trofim Łysenko / 2008-10-07 11:20 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
A może zwyczajnie wszyscy postanowili w jednym momencie rozpocząć wyprzedaż, żeby chronić zyski i ograniczyć stratę. Klasyczna panika. Obroty będą podpowiedzią.
Trofim Łysenko / 2008-10-07 10:30 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Wydarzenia ostatnich miesięcy skłaniają do niewesołych podsumowań.
Jest to kompromitacja światowego systemu finansowego, który okazał się w większości spekulacyjny, kompromitacja instytucji nadzorujących i w pewnym stopniu kompromitacja wolnego rynku, który okazał się niezdolny do samoregulacji. Świat został zalany różnymi produktami opartymi na instrumentach pochodnych, które zupełnie oderwały się od namiastki nawet realnej wartości. Wartość aktywów, na których oparte są instrumenty pochodne wynosi podobno10-krotność światowego PKB. Czy to jest do ogarnięcia?
Wodnik Szuwarek / 2008-10-07 10:59 / portfel / Łapacz spadających noży
Ja jestem bardzo ciekawy jak wyjdzie z całej zawieruchy Polski system finansowy. PKO BP może być gigantem na skalę europejską jak ruszy na zakupy...
krzysiek29 / 2008-10-07 11:04 / Uznany Gracz Giełdowy
Wlasnie jak ruszy-:)
xr5pl / 2008-10-07 18:13 / Bywalec forum
A wiecie , nawet przez chwile mi to nie przyszlo do glowy ....
Czemu ma nie ruszac :) .Tylko po co kupowac taką puszke Pandory ?
nowaa43 / 2008-10-07 10:09 / Idalia
Dzień dobry Gospodarzowi, witam wszystkich.
nastrój smętny, pogoda też...
ale tak to bywa, czasem słońce, czasem deszcz...
Trofim Łysenko / 2008-10-07 10:15 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dzień dobry. Proponuję kieliszek wódki na poprawę nastroju. Może być samogon.
nowaa43 / 2008-10-07 10:25 / Idalia
Witam, a jak mi pójdzie na smutno?, to co wtedy? drugi ?
Samogon ma dla mnie za ostry bukiet, może herbata z czymś podobnym...
dziękuję za wskazanie kierunku....
Trofim Łysenko / 2008-10-07 10:39 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
To może koniak? Skoro mowa o bukiecie? Bez względu na rodzaj i gatunek trunku liczy się przede wszystkim moc - dużo pozytywnej mocy, dużo koni, dużo procent.
Trofim Łysenko / 2008-10-07 09:34 / portfel / Przodujący radziecki naukowiec
Dzień dobry
Życzę dobrych decyzji i pogodnego dnia.
Ciułacz / 2008-10-06 23:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Przyczłapałem się już z pracy i widzę że jednak nie załapałem się na 39.90 zł za KGHM oraz Shyntos za 0.89 zł.Może i lepiej bo na jureo chyba nie odbije.
Tu unas bebnili że niestety conajmniej do wiosny bedą spadki bo recesja się zaczęła w Stanach na dobre. W tej chwili w USA około 400 banków ma problemy z płynnością, a przez najbliższe 12 miesiecy 100 z nich zbankrutuje.
Ale nie wszedzie jest zle, np w Kanadzie za miesiąc Wrzesień zmalało bezrobocie i mamy nadwyżkę w budżecie .Dolar kanadyjski tanieje to export po mimo Amerykańskiej recesji powinien się utrzymywać w miarę dobrze.
kazelot / 2008-10-06 23:11 / Tysiącznik na forum
Na dobranoc.
http://pl.youtube.com/watch?v=TroenoOkXHo&feature=related
Life / 2008-10-06 23:04 / Tysiącznik na forum
Gramy po naszemu czyli po polsku !!!
http://pl.youtube.com/watch?v=jNrfHcPdQO4&feature=related
Life / 2008-10-06 22:55 / Tysiącznik na forum
Witam.
Nie było Ciebie w trakcie sesji i miałem obawy że stal się jednak ugina :))
Widzę że jednak nie!
Dobrze.... to dobrze.... jednak chłopaki niepłaczą :)))
http://pl.youtube.com/watch?v=vPnpZFjh6tw&feature=related
warren buffet / 2008-10-06 22:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

2008-10-06 21:38:27 | krzysiek29 [ Tysiącznik na forum ]
Wierzylem w wersje bardziej optymistyczna i mocno zostalem przetrzepany.
Juz tyle razy mielismy odbijac a konca nie widac. Jaki jest sens kupowac
jak non stop spada lapac spadajace noze po co zeby miec ucieche ze kiedys
trafilo sie w dolek. Nie lepiej zaczac kupowac jak rynek sie wystrzela i
zacznie sie konsolidowac zacznie powolne wzrosty.czy nie lepiej jest
mniej zarobic a pewniej. Wiary nie stracilem i bede madrzejszy na
przyszlosc nie bede walczyl z rynkiem i trendem


czemu tak pozno. ale lepiej pozno niz wcale
Life / 2008-10-06 22:58 / Tysiącznik na forum
Wiara ...nadzieja...miłość....
a w zasadzie technika !
Też miałem nadzieję że wsparcie wytrzyma :))
Poprostu nie mamy wszechwiedzącego guru który poprowadzi za rączkę i powie co robić :))
Jarg / 2008-10-06 22:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymajcie się ciepło... dywersyfikujcie portfele... nie walczcie z trendami... nie łapcie spadających noży... nie trzymajcie papierów za wszelką cenę... itd... Bessa nie będzie wieczna... to pewne...

Dobranoc...
barabaszek / 2008-10-06 23:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Duża strata dla tego miejsca ...Pozdrawiam Cię serdecznie Jargu ,życzę dużo zdrowia i pogodnych dni...Napisz coś czasami.Bardzo serdecznie pozdrawiam.
barabaszek / 2008-10-06 23:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam Gospodarza i odwiedzających ten kącik.
niesmiala / 78.53.184.* / 2008-10-06 22:50
Witaj i zarazem zegnaj brakowalo nam ciebie przez te kilka dni,a tym bardziej teraz gdy przepadniesz na przyszlosc!
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy