Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pietroo / 2008-08-12 11:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wczoraj przygladałem się Pertolinvestowi. Ale na przygladaniu się skończyło, a dzisiaj.... Gratulacje posiadaczom.
lawok / 2008-08-12 16:50 / Uznany Gracz Giełdowy
dziś kupiłem,....technicznie może się wybić, tak myślę

Pozdrawiam fana FC barcelona. Mam nadzieje, że jak będą walczyć z Wisłą to za naszymi bedziesz , he he
Fawelas / 2008-08-12 11:40 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Ja pogratuluje jak Ryśkowi ropa szyby wywali. Ci co będą mieli wtedy akcje nie pożałują.
Big Lebowski / 2008-08-12 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Posiadaczom LCC- gratuluje , jeszcze raz wychodzi na to ze na zle informacje nalezy kupowac , LCC kilka dni temu podalo informacje o poslizgach przy budowie SKY - ci co wyrzucili akcje po tej informacji zrobili blad - ci co kupili zrobili dobry interes..
lawok / 2008-08-12 11:42 / Uznany Gracz Giełdowy
dzięki, dzięki.... Wujku Dude!

pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-08-12 11:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lawok.. gratki.. :) pozdr.
Fawelas / 2008-08-12 11:38 / portfel / "Jak Feniks z popiołów..."
Witaj Bigu,
znakomita wiekszosc pociadaczy LCC pewnie płacze... kupić pod takie info to jak zagrać w rosyjską ruletkę.
Big Lebowski / 2008-08-12 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. do odwaznych swiat nalezy ;-)) a nie do mazgaji.. pozdr.
ślicznooka / 2008-08-12 10:49 / Uznany gracz giełdowy
Dzien dobry Bigu, milego dzionka:-)
powitania dla wszystkich.

A z cyklu: Poszukiwany, poszukiwana.... gdzie podziewa sie Anonim?
Big Lebowski / 2008-08-12 10:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu.. cieszymy sie ogromnie ze Cie widzimy :) Milego dzionka i slonca zyczymy.. ;-)) sezon urlopowy nie zapominaj.. Pozdrowka..
ślicznooka / 2008-08-12 13:49 / Uznany gracz giełdowy
no tak... zapomnialam:-)
nowaa43 / 2008-08-12 11:06 / Idalia
Witaj, witaj..
pozdrawiam mocno ..
rozumiem że 3 wiedźmy tamtejsze uspokojone...
ślicznooka / 2008-08-12 13:48 / Uznany gracz giełdowy
usciski Halinko.
wiedzmy? oprocz mnie zadnej tu nie widzialam:-)
Thai / 2008-08-12 11:04 / Bez rangi
Powitania Slicznooka..

Tobie takze milego dzionka.. serdecznosci posylam z slonecznego Wrocka :)

Dzien dobry wszystkim, powodzenia zycze..
ślicznooka / 2008-08-12 13:46 / Uznany gracz giełdowy
Serdecznosci Thai.
I sloneczko podeslij bo tu pada non stop:-((
Thai / 2008-08-12 13:50 / Bez rangi
Niedobrze... z tym, ze pada non stop...
...no to slonko muzyczne :-)

http://pl.youtube.com/watch?v=mzNEgcqWDG4
pietroo / 2008-08-12 11:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gosiu,
Na urlopie czy przed? Dawno Cie tutaj nie widziałem.
Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-08-12 13:41 / Uznany gracz giełdowy
Czesc Piotrek, ja Ciebie rowniez dawno nie widzialam:-)
po urlopie juz, minal, ze nawet sie nie zorientowalam kiedy. Pod tym wzgledem zal czasow studenckich - 3 miesiace wakacji...
Pozdrowienia.
Big Lebowski / 2008-08-12 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=Q-g7Q7hXn7o Dla milosnikow motoryzacji...
Big Lebowski / 2008-08-12 09:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..udanych transakcji zycze..
pietroo / 2008-08-12 09:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Gospodarza i wszystkich tu zaglądających
pozdrawiam
pietroo / 2008-08-12 09:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj spróbuję się zasadzić IMPEXMETAL. Wczoraj ustwaiłem się na 2.2, ale nie spadł niżej niż 2.25. Moze dzisiaj się uda...
nowaa43 / 2008-08-12 09:57 / Idalia
Dzień dobry wszystkim..
jedno oko na notowania drugie na piłkę ręczną...
pietroo / 2008-08-12 10:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,
I jak idzie naszym?
nowaa43 / 2008-08-12 10:13 / Idalia
Hiszpanie prowadzą...niestety...
teraz znów my (1 punktem i to grając w piątkę)..
nowaa43 / 2008-08-12 10:16 / Idalia
P.S. A z IMPXem to aż tak losu nie kuś (ha, ha) ja bym wolała żeby urósł
pozdr
pietroo / 2008-08-12 11:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niech juz leci w górę. :-)
Big Lebowski / 2008-08-12 10:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka - jak zwykle gieldowo - sportowo :) Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-08-12 10:34 / Idalia
Pozdrówka Bigu obie dyscypliny są bardzo ekscytujące, pociągające i nerwy szarpiące..
ale spokojne życie za szafą strasznie nudne;-))
pietroo / 2008-08-12 10:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To niech troszkę jeszcze spadnie, ja kupię i niech leci w górę, ok?
nowaa43 / 2008-08-12 10:28 / Idalia
Ok. Zgoda, mogę poczekać..
Z tym, że potem mocno w górę..
wygraliśmy I połowę 17 : 16
Big Lebowski / 2008-08-12 10:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. troche zaplon masz przestawiony - wczoraj byl dzien na kupno IPX - po 2,30 mogles kupic i mialbys prawo do dywidendy 6% .. Pozdr.
pietroo / 2008-08-12 10:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Wiem, dałem ciała. Nie zdązyłem.
zońka19 / 2008-08-11 23:13 / Tysiącznik na forum
Raczej żegnam niż witam
jak ja wejdę na forum to :
jeszcze Was nie ma ,albo już Was nie ma
5424 / 2008-08-11 21:40 / Fan Linuxa Ubu
Panowie skomentujcie raport skotana mam zamiar wejść w walor a nie znam się na na raportach raport jest na money w zakładce giełda
Big Lebowski / 2008-08-11 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra .. Skotan wyniki i moj komentarz podsumowujacy - " he he " Pozdr..
5424 / 2008-08-11 22:00 / Fan Linuxa Ubu
hehe to ...............pozytyw czy negatyw zachwyt czy dezaprobata..
Big Lebowski / 2008-08-11 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyniki - smiechu warte, Cyfra nie mowie ze nie mozna na Skotanie zarobic , tylko uwazam ze wybierasz najgorsza spolke RK, Skotan dawna garbarnia mial byc produkcja bio- diesla czy bio paliwa - wsio ryba :) wszystkie te szczytne hasla typu bio- paliwa to jeden wielki przekret , do wyprodukowania 1 l biopaliwa nalezy zuzyc 0,5 l paliwa tradycyjnego hm. to lepiej w pole nie wyjezdzac ;-)) srodowisko wliczajac srodki ochrony roslin - to bio - paliwo bardziej zanieczyszcza.. do tego dochodzi zabieranie arealu ktore sluzylo pod inne uprawy - stad gwaltowny wzrost cen zywnosci na swiecie i cierpia najbiedniejsi..
5424 / 2008-08-11 22:12 / Fan Linuxa Ubu
Dzięki Bigu wezmę hutmena albo wszystko w Budopol bo to naprawdę pewna spółka ona nie zawodzi dzis bardzo ładnie dała zarobic pozdrawiam i do jutra
Big Lebowski / 2008-08-11 20:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sie macie ludzie..:)
krzysiek29 / 2008-08-11 20:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Sytuacja w Gruzji sie nie zmienia caly swiat gada ale nic nie robi jak zwykle skad my to znamy. A moja perelka duza poprawa wynikow raport duzo lepszy niz zwykle oczywiscie CPE. Raport Trakcji napewno bedzie dobry. Bigu moglbys zreknac na raport Rafako i CPE jak dla mnie moga byc ale chce znac Twoje zdanie z gory dzieki.pozdr
Big Lebowski / 2008-08-11 20:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzysiek - przejzalem pobieznie obydwa raporty i powiem szczerze - zaden mnie nie zachwycil.. Pozdr..
krzysiek29 / 2008-08-11 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Po dwóch kwartałach zysk netto Grupy Rafako przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej wynosił 6,34 mln zł i był o 59 proc. wyższy niż rok wcześniej. Zysk operacyjny wzrósł o 356 proc. do 18,79 mln zł.To nie jest tak zle chyba. A co do CPE tam wyniki beda skokowe ale juz widac duza poprawe wiem duzo ludzi powie ze to badziew ale ja mam odmienne zdanie.dzieki
zońka19 / 2008-08-11 23:04 / Tysiącznik na forum
Miałam Rafako , ta spółka nawet w czasie hossy
za wiele nie urośnie
tak się trzymała trochę w górę trochę w dół
najlepsze infa nie były w stanie jej poważnie ruszyć
Big Lebowski / 2008-08-11 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przychody netto ze sprzedazy wzrosly tylko o 10% - byc moze winna jest nasza mocna zlotowka - fakt zysk netto i brutto sie zwiekszyl - wieksza ilosc akcji to i mniejszy zysk na akcje - wazne ze jest zyk - nie krytykuje Rafako tylko tak jak napisalem nie zachwycil mnie ..
krzysiek29 / 2008-08-11 20:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Faktycznie przychody nie zachwycily i reszta tez bez rewelacji ale nie jest zle do tego dorzuce info-:)))
Enea i elektrownia Kozienice wybudują nowy blok za 4,8 mld zł to i moze Rafako cos z tego wezmie-:)))
Big Lebowski / 2008-08-11 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tajemnicze i gwałtowne wzrosty kursów na GPW Cytat z onetu hm. wczoraj pisalem i nadal podtrzymuje ze stara zasada gieldowa mowi ze " gdy slyszysz dziala to kupuja akcje " i lekcewazyc tego nie mozna..
nowaa43 / 2008-08-11 20:06 / Idalia
Szanowanko Gospodarzu....
Żyjemy sobie, cieszymy się z Twojego powrotu na łamy, wiemy, że obowiązki nie zawsze pozwalają tu być ..ale co robić samo życie
Pozdrówka;-)))
Big Lebowski / 2008-08-11 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko - jestem caly czas z Wami.. Pozdrowka..
superman / 2008-08-11 20:20 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
muzyka:-)
http://pl.youtube.com/watch?v=jQcNiD0Z3MU
nowaa43 / 2008-08-11 21:41 / Idalia
Piękna piosenka Supermanie..
dopiero teraz odsłuchałam bo się skanowało .....
i clip też ,tylu fajnych ludzi..
MIMO / 2008-08-11 19:32 / Bywalec forum
Witam.
List 3.
Jak zapewne wiecie ,rafamet jest producentem specjalistycznych obrabiarek .Wychodząc na potrzeby rynku, rozpoczął produkcję maszyn, wykorzystywanych do produkcji wałów siłowni wiatrowych.
Jak zapewne wiecie, produkcja ta, może okazac się hitem na najbliższe lata ,ze względu na rosnące zapotrzebowanie i dofinansowanie przez UE.
cyt. trochę wyrwany z kontekstu :
Unijne dotacje w ramach tego działania będą mogli uzyskać przedsiębiorcy, którzy chcą budować nowoczesne linie technologiczne, wytwarzające urządzenia do produkcji energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych oraz biopaliw i biokomponentów. Inwestorzy będą mogli także sfinansować budowę zakładów produkujących urządzenia do wytwarzania energii elektrycznej z wiatru, wody, biogazu i biomasy lub energii cieplnej przy wykorzystaniu energii słonecznej, geotermalnej lub biomasy, a także kogeneracji przy wykorzystaniu energii geotermalnej lub biomasy. Ostatnią kategorią zakładów, na budowę których będzie można uzyskać unijne wsparcie, są przedsiębiorstwa wytwarzające urządzenia do produkcji biopaliw i biokomponentów.
Unijne dotacje w ramach tego działania będą mogli uzyskać przedsiębiorcy, którzy chcą budować nowoczesne linie technologiczne, wytwarzające urządzenia do produkcji energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych oraz biopaliw i biokomponentów. Inwestorzy będą mogli także sfinansować budowę zakładów produkujących urządzenia do wytwarzania energii elektrycznej z wiatru, wody, biogazu i biomasy lub energii cieplnej przy wykorzystaniu energii słonecznej, geotermalnej lub biomasy, a także kogeneracji przy wykorzystaniu energii geotermalnej lub biomasy. Ostatnią kategorią zakładów, na budowę których będzie można uzyskać unijne wsparcie, są przedsiębiorstwa wytwarzające urządzenia do produkcji biopaliw i biokomponentów.

http://www.rafamet.com/oferta.php

..: czy kogoś z szanownych ,piszących tu forumowiczów zainteresowałem ofertą rafametu?,jak nie,- to do zobaczenia jutro.
pozd
krzysiek29 / 2008-08-11 20:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ja rowniez ja obserwuje i napewno w nia wejde bardzo ciekawy walor.pozdr
nowaa43 / 2008-08-11 19:53 / Idalia
Witaj Mimo, witajcie odwiedzający.....
ja mogę Ci powiedzieć że włączyłam Rfm do okienka i patrzę. Pozytywne infa o zakończeniu post. ukł. dzisiaj spłata pożyczki, trochę mały obrót. Moim zdaniem spółka dobra ale chyba trochę poczeka na wyklarowanie sytuacji na całym rynku. gdybym była jakimś nadzianym inwestorem to dziś rano na spadku może bym kupiła. Przyglądam się i czekam na rozwój wydarzeń.
Gratulacje za wytrwałość .Pozdr;-))
MIMO / 2008-08-11 20:26 / Bywalec forum
witajcie ...niestety nie mogę sobie przyznac punktów za wasz zakup,ale na zachętę ,na dobrą monetę 1/2 pn . hehe...
To naprawdę dobra firma.. Spodziewam się ok 700 tyś zysku ,może to niewiele, ale bilans firmy to nie tylko pozycja netto.(2 kw 2007r -152 tys).
Obroty rafametu są rzeczywiście bardzo kiepskie - to boli , może temu ,że tak mało inwestorów wie, czym zajmuje się firma(jakieś tam obrabiarki).. profil produkcji może byc" byle jaki,np guziki pinezki kapsle ...frezarki" ja nazywam to "wstydliwymi akcjami"
nowaa43 / 2008-08-11 20:56 / Idalia
obejrzałam sobie te machiny, zwłaszcza tokarki poziome jakoś mi się spodobały a w RN na 5 osób 3 panie - Europa (chociaż nic o nich nie wiem), to też im liczę na +...
krzysiek29 / 2008-08-11 20:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Ostatnio coraz mocniej ja obserwuje perspektywy ma ogromne ale jeszcze troszke poczekam. Uwazam ze przyszla hossa to wszelkiego rodzaju energetyka i firmy z otoczenia wiec i Rafamet. Ostatnio zainteresowalem sie Rafako nastepna w kolejce wlasnie jest Rafamet ale jeszcze nie teraz moze na jesien. Tez przymierzam sie do Zena i to juz byloby trzy firmy z tego sektora-:))) Do tych trzech dorzucam jeszcze Trakcje,CPE,IPX,CSG,STX
Popow / 2008-08-11 19:04
Witam Gospodarza i wszystkich obecnych
Jakie jest wasze zdanie na temat funduszy?? Czy warto juz powoli kupować, czy jeszcze trochę poczekać?? Pozdrawiam :))
krzysiek29 / 2008-08-11 22:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj poczekaj do jesieni i mozesz kupowac. A jeszcze jedno zalezy jakie fundusze ktore rynki itd
Popow / 2008-08-11 22:19
myslę o PKO CS MiŚ i Arka akcje , przeglądałem rankingi i te fundusze są cały czas w czołówce
krzysiek29 / 2008-08-11 22:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Ten MiS jest calkiem niezly Arka tez moze byc ale pomysl tez o innych z innych regionow np.Dws zmian klimatycznych a jeszcze jedno polecam inwestowanie przez platformy inwestycyjne typu mbank multifund zero prowizji i masa funduszy pozdr I jeszcze jedna rzecz nie patrz tylko na stope wzrotu bo pewnie na to zwracasz uwage musisz patrzec na perspektywy funduszy w przyszlosci i wiele innych aspektow
Popow / 2008-08-11 22:38
ok, serdeczne dzięki, wejdę na strone mbanku i poczytam, pozdrawiam, dobranoc
krzysiek29 / 2008-08-11 22:42 / Uznany Gracz Giełdowy
poczytaj i jak cos to pytaj postaram sie pomoc
pietroo / 2008-08-11 10:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam i pozdrawiam wszystkich.
zońka19 / 2008-08-11 10:01 / Tysiącznik na forum
Dlaczego Ferrum tak spadło ?
krzysiek29 / 2008-08-11 10:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj tym sie nie przejmuje ktos specjalnie zanizyl paroma akcjami nie ma co sie przejmowac pozdr
zońka19 / 2008-08-11 14:19 / Tysiącznik na forum
Miałeś rację
nie potrzebnie się martwiłam
Pozdrawiam
pietroo / 2008-08-11 10:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,
PGNiG mocno skupują. Myslisz, że pociągnie w górę? Czy raczej zanurkuje w dół w okolice 3.2-3.3 zł?
Pozdrawiam
krzysiek29 / 2008-08-11 11:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ostatnio nie mialem czasu na analize czegokolwiek wiec sie nie wypowiadam co do przyszlosci pozdr
zońka19 / 2008-08-11 09:43 / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza
Witam Wszystkich
Oj bedzie goraco
cos mi przestawilo i nie moge pisac poprawnie
trzeba poszukac co
Big Lebowski / 2008-08-10 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czytam wiele wypowiedzi forumowiczow i inwestorow - ktorzy twierdza ze male i srednie spolki juz w przyszlej hossie nie beda generowaly znacznych wzrostow hm. - wrecz przeciwnie male i srednie spolki beda przewyzszaly stopa wzrostu spolki z Wig- 20 wielokrotnie w przyszlej hossie i w nastepnej i w nastepnej i tak bez konca , takze nie prawda jest ze w pierwszej fazie hossy beda uczestniczyc tylko spolki z wig -20 , firmy fundamentalnie mocne i plynne beda jak najbardziej braly udzial we wzrostach. beda spolki srednie lub male ktore awansuja lub inaczej wypra spolki z wigu 20 zajmujac ich miejsce . urok malych i srednich firm polega na tym ze szybko reaguja na zmiany koniunktury lub zapotrzebowanie rynku - przeciwienstwo molochow.. ;-))
niesmiala / 85.181.187.* / 2008-08-10 23:23
Bigu,w niektorych wiadomosciach pisza,ze zagranica wchodzi na nasz rynek papierowy,czy mozesz to potwierdzic?
Poradz mi,czy wycofac srodki z fundu na rzecz akcji?Wydaje mi sie,ze nasze fundy maja opozniony zaplon,a straty jakie poniosly ok.i przeszlo 50% nie szybko odrobia.
Big Lebowski / 2008-08-11 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Niesmiala ..:) zagranica jest caly czas na GPW - nie uciekla tak jak chodzily sluchy i ciagle zwieksza zaangazowanie w nasze akcje - nie bardzo lapie Twoje pytanie- chodzi o wycofanie sie z funduszy - jezeli chodzi o fundusze akcji - to powinna byc inwestycja wieloletnia tylko - fachowcy moga sobie pozwolic na samodzielne inwestycje na GPW - jezeli czujesz sie na silach to probuj - jezeli nie zostaw pieniadze w funduszach.. .. Pozdr.
Lechu66 / 2008-08-10 18:38 / portfel / Pecunia non olet
Witam wszystkich !

Poczytałem dziś troche na temat Impexmetu i wydaje się że zakup akcji tej spółki będzie dobrą inwestycją... Co w o tym sądzicie ???
5424 / 2008-08-10 19:44 / Fan Linuxa Ubu
Z tym pytaniem musisz się zwrócić do Romana Karkosika to człowiek najlepiej zorientowany
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy