Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
samira / 2008-07-10 11:34 / portfel / Małomówny spekulant
Witam,
miłośnikom knedlików i CEZu zwracam uwagę, że walor oparł się na dolnej granicy kanału. Kto planował kupić, nich się zastanowi, czy to nie jest ten właśnie moment. SL na 182 i TP na 197,50. To tylko moje pryw. przemyslenia.
samira / 2008-07-10 12:51 / portfel / Małomówny spekulant
Bigu, pisałeś, że fruwać będą te, które debiutowały w czasie bessy. Mam kandydata, tzn obserwuję od jakiegoś czasu: New World Resources. Tylko te obroty :(
krzysiek29 / 2008-07-10 10:22 / Uznany Gracz Giełdowy
Wczoraj Pioneer dzis Union wieszcza wzrosty w najblizszym czasie ale nie wielkie a potem kolejna fala spadkow- coraz madrzejsi-:)))
krzysiek29 / 2008-07-10 10:51 / Uznany Gracz Giełdowy
A ostatnio pojawily sie u nas certyfikaty na spadek ropy-:))) chyba wczoraj
krzysiek29 / 2008-07-10 11:22 / Uznany Gracz Giełdowy
A na Trakcji znow umowione transakcje
Polski Związek Transwestytów / 69.90.109.* / 2008-07-10 10:07
Pan Jarg ma rację dosyć rynsztoka.
z dniem dzisiejszym wykluczamy naszego CZŁONKA marbo z naszych szeregów.
Jednocześnie przepraszamy za niego(ale wiecie trudne dzieciństwo,ta probówka....)
P.S.
Ale figlarz to on był niezły.Potrafił wiele.
Jarg / 2008-07-10 09:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie

W Wenecji nad Odrą bardzo przyjemny poranek...
Udanego dnia Wam życzę i pozdrawiam serdecznie...

PS. Ponieważ jest to pierwsza bessa (a wcześniej hossa), która przebiega przy tak znacznym udziale społeczności internetowej ciekaw byłem, jak zareaguje ona na spadki i ogólne pogorszenie koniunktury. Przewidywałem raczej gwałtowny spadek liczby aktywnych forumowiczów i co za tym idzie - wpisów. A tymczasem ilość postów specjalnie nie spadła, spadł natomiast poziom i rynsztok rozlał się szeroką falą...
ostatnio również do Kącika. Myślałem, że w bessie powrócę do pisywania na głównym wątku... hmm, jednak tego nie uczynię...
nowaa43 / 2008-07-10 09:48 / Idalia
Witaj Jargu, witajcie Forumowicze..
znakomity wczorajszy post Biga pod Twoim Ernestowym...
Dobrze jest czasem trochę trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość, mam wrażenie że w przeciwnym razie byłby to triumf dobrze opłacanych młodzieniaszków z pewnego instytutu, a tego w żadnym razie nie chcę...
Liczę po cichutku na uspokojenie/wykruszenie tych najbardziej agresywnych i ordynarnych gości....
POzdrówka .))
Jarg / 2008-07-10 09:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko... Tak znakomity, ja również tak to pamiętam... Pozdrawiam serdecznie...
superman / 2008-07-10 09:42 / Tysiącznik na forum
dopakowales papier swojego ziomka?:-)
Jarg / 2008-07-10 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dopakowałem, wywaliłem... i znowu dopakuję... jak się da...
krzysiek29 / 2008-07-10 09:36 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Dzis potencjalny dzien odwrotu czy sie sprawdzi astrologia i technika zobaczymy. Dzis pewnie ja zapoczatkuje Benek a jutro dolozy swoje GE.pozdr
Jarg / 2008-07-10 09:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, mam nadzieję, że będą jednak pozytywne zaskoczenia... Pozdrawiam serdecznie...
krzysiek29 / 2008-07-10 10:05 / Uznany Gracz Giełdowy
ja oczywiscie mowie o wzrostach
Antybuc / 91.121.7.* / 2008-07-10 09:24
Witam wszystkich na forum


Poniżej tekst dla nieco zapomnianego od czasów Wyścigu Pokoju-"Cudownego dziecka dwóch pedałów"
Nie zrozumiałeś bucu.może masz nawet dużego penisa(to często idzie w parze z małym mózgiem),ale i tak jesteś mały c h u j e k(w dodatku z probówki)
Ale co Ci z niego jesteś strona bierna,dymana w kakao.
No chyba,że lubisz czasem porobić za transwestytę.
superman / 2008-07-10 08:53 / Tysiącznik na forum
ciekawy artykul "Cztery gwiazdy, które zgasły"

http://tnij.org/bhqi
amigo2 / 2008-07-10 08:22 / Regulamin forum!
przywitał jak narazie słoneczny poranek
luda nie wytrzymuja cisnienia bessy,obrzucanie sie wyzwiskami moze swiadczyc tylko
o jednym brak kultury,lub odrobine nabytej
dla mnie SIOK
tez obrywam na głownym tylko dlatego ze jestem miłosnikiem PEREŁKI)))))))
BYTOM)))))))))))
superman / 2008-07-10 08:52 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
"Bytom odlicza dni do kupna Warmi...":-)
amigo2 / 2008-07-10 09:00 / Regulamin forum!
a juz poczytałem))))))))
Antybuc / 207.44.206.* / 2008-07-10 00:28

lecz napadać ludzi na PRYWATNY adres e-meil.

Pan do którego należy ten portfel wielokrotnie dawał Ci bucu do zrozumienia,że nie życzy sobie bucu twojej obecności tutaj.Twierdzisz bucu,że forum należy do money bucu,ale portfel należy bucu do Pana Lebowskiego.Skoro nie życzysz sobie bucu,aby ktoś pisał na Twój adres,to po coś go bucu zamieścił.Teraz bucu należy on do money.Ja nie napiszę nań,bo się brzydzę bucu.


Jego słownictwo zaprzecza jego inteligencji jak również elokwencji.

tchurz,kólturalny,coprawda,mógł bym
Oto słowa inteligentnego i elokwentnego człowieka bucu.

A teraz pozwól bucu,że napiszę Ci od serca(tak z piedestału :)).Ty nie jesteś z probówki,Ciebie nie ma.
marbo / 2008-07-10 00:52 / Tysiącznik na forum
Przestań analfebeto!

Pan do którego należy ten portfel

Jak chce mieć prywatny niech go zamknie

Twierdzisz bucu,że forum należy do money

Tak Twierdzę ale dla ciebie to zbyt skomplikowane miły Panie :)

Skoro nie życzysz sobie bucu,aby ktoś pisał na
Twój adres,to po coś go bucu zamieścił.

Dla tego że tak wypada. Dla tego że nie mam nic do ukrycia i dla tego żeby (oczywiście ironia) frustraci mogli dać upust swoim zwierzęcym instynktom - rozumiesz Sz.Panie antybucu?

:)).Ty nie jesteś z
probówki,Ciebie nie ma.

A jednak jestem :))
I to nie z próbówki ...
Niedowiary?
Cuda Panie. Cuda i dziwy.
Ps. Zwracając uwagę na styl wypowiedzi jesteś z tych jak to Jarg ujął co mało przebywają w towarzystwie intelektualistów :-))
Miłej nocy obrońco, Prawdziwa bestio w dobie minimalizacji :-)
Bubel jak się patrzy !!!
Dobranoc i niech ci się nic nieprzyśni bo i tak nie zrozumiesz :-)
Antybuc / 207.44.206.* / 2008-07-10 00:34
Dla pewności,że zrozumiałeś-mały c h u j e k jesteś.
marbo / 2008-07-10 00:54 / Tysiącznik na forum
I tutaj nie masz racji :-)
C.i p o.
lawok / 2008-07-09 23:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór,
kiedyś znajdę czas, żeby się poudzielać i napiać obiecane emalie. Na razie więcej mojej uwagi skupia się na kolkach i kupkach:-)

Pozdrawiam i dobranoc

p.s. pomimo pory urlopowej i giełdowych smutków forum jak najbardziej interesujące. czasami jak was czytam to przeraza mnie mój brak doświadczenia!
samira / 2008-07-09 22:55 / portfel / Małomówny spekulant

Jestem bardzo mocnym bykiem, ale nadziei sobie nie robie ze dzisiejsza sesja to
przełom.... pare dygresji w punktach

2. hossa sie skonczyla nagle... euforia to straszne wahania, zmiany nastrojów, szampany,
energia, dynamika....
a tego nie cechuje dno bessy, musi byc cisza, musi byc pole walki zmasakrowane. notowania spolek muszą umrzeć. ciagla linia. pacjent zmarł. hossa sie nie rozpoczyna po gwaltownych spadkach... hossa sie zaczyna po marazmie, powolutku do gory...


Ale właśnie o to chodzi. Żeby był marazm, a nie ostatnie 2 tygodnie. LC mówił, że ktoś mu specjalnie spółki zaniżył. Jakby się dobrze rozejrzeć, to wyszłoby na to, że jakieś 20-30 spółek na giełdzie jest własnością LC. Połowa wigu20, msx, msz, police, czcigodne millenium, stx i co tam jeszcze kto chce dopisać.
Mnie to obojętne, że hossa zaczyna się od płaskiej linii. Bo to jest w skali makro. W skali mikro pojedyncze, dobre spółki szaleją i to bez względu na to, do którego indeksu należą. Jedni obstawiają htl-strefę, bo dobrze sobie radzi w bessie, inni msx lub lcc bo zdołowane na maksa. To daję możliwość zarobku. Oczywiście nie tym, którzy miesiącami kiszą jeden walor. Dla nich pozostaje pisanie postów na głównym forum, o tym, że bessa jest, będzie i skończy się kolejna bessą.
barabaszek / 2008-07-09 23:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj samira.Nawet z kiszeniem nie jest tak do końca ...warunek ,że nie kupisz w okresie najwyższej ceny w historii np 50 lat bo generalnie później to Ci powiewa....mająć 75 lat czy 90 jakie ma znaczenie czy jesteś tylko Kowalski czy multimilioner....trzeba by któregoś spytać :-).Pozdrawiam.
samira / 2008-07-09 23:09 / portfel / Małomówny spekulant
Barabaszku, witaj. W tym kontekście jest obojętne po ile kupię. Po to pan bóg wymyślił stop lossy, żeby nie tracić więcej niż X%. Tak, życie jest za krótkie, żeby kisić. To już lepiej kasę przepić w dobrym towarzystwie.
Big Lebowski / 2008-07-09 23:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na rynkach rozwinietych najwieksze zyski osiaga sie w pierwszym etapie hossy gdyz nastepuje dynamiczne wybicie i w ostanim etapie hossy - euforia , pierwszy etap hossy to spolki w krotkim czasie moze np. miesiaca daja 100% zysku lub okolo 100% nastepnie zaczyna sie powolna wspinaczka przerywana korektami.. ale kazdy rynek moze byc inny ;-)
samira / 2008-07-09 23:05 / portfel / Małomówny spekulant

ale kazdy rynek moze
byc inny ;-)

to ja postuluję, umówmy się, że u nas ma być w ciągu miesiąca min. 200% zysku.
;-)
Jarg / 2008-07-09 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rozszyfrowałem Ernesta :-)
To nie imię po Che... ani po Hemingwayu, tylko na cześć Ernesta Malinowskiego - inżyniera, budowniczego kolei w Andach... Dla świeżo upieczonego studenta budownictwa to był nie lada autorytet....

Życzę Wam miłego wieczoru :-)
Big Lebowski / 2008-07-09 22:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jesienia pisalem ze debiut LCC przypomina mi debiut Banku Slaskiego - wowczas nastapil krach na GPW - pisalem ze debiut blizniaczo podobny , ja wiem ze obecnie wszyscy psy wieszaja na LCC, Ernescie ale spolka jest dobra i to jest najwazniejsze - uwazam ze jezeli jeszcze troche zejdzie zakupic i zapomniec - znalazl bym wpisy tych co najbardziej Ernesta blotem obrzucaja - a wtedy pisali za na Leszku stracic nie mozna - tak wiec troche rozsadku i odwagi.. ten post nie jest skierowany do Jarga - gdyz z nim dyskutowalismy prywatnie wielokrotnie - skierowany jest do tych co obrzucaja blotem..
barabaszek / 2008-07-09 22:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Dla równowagi można też prześledzić transakcje pakietowe od sławetnej wypowiedzi o robieniu zakupów akcji własnych...laikiem jestem ale lektura ciekawa szczególnie dla wyrobionych w boju graczy...dbanie o interesy akcjonariuszy...hmm....to już czas i rynek pokaże, masz takie doświadczenie Bigu,że wiesz co mówisz ale co by nie było LC się słowa krytyki należą i nie chodzi o rewelacje ostatnich dni a o całokształt z lewarowaniem akcji LCC swoim bankiem o czym to ostatnio Jargu pisał i nie tylko Jargu efekty znamy wszyscy.
Big Lebowski / 2008-07-09 22:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - sporo inwestorow kupujac LCC oczekuje od LC roli Aniola Stroza - on ma dbac aby LCC budowalo nalezycie zeby spolka sie rozwijala , zeby finanse byly okey i to koniec jego roli - wczesniej Malgosia pisala ze powazny kapital nie wchodzi gdyz maja obawy ze sporo szemranego towarzystwa jest w firmach itp. ze firmom psuje wizerunek - dawne grzechy hm. Bayer firma znana na swiecie byla najwikszym producentem Cyklonu B, Omega produkowala dla niemcow zapalniki do bomb , Krupp co robil to wszyscy wiedza itd. mysle ze gentelmeni z pejsami maja obecnie spore pakiety akcji bylego producenta Cyklonu B ...
Jarg / 2008-07-09 22:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzucę jeszcze, że IBM, GM również pośrednio wspierały nazizm i ludobójstwo w III Rzeszy (są przygotowywane procesy o odszkodowania)...

W obronie Ernesta: nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z innych tuzów naszego biznesu wstawił się za drobnymi w negocjacjach o cenę akcji w ramach wezwania, a on to uczynił (EFL)... Z ostatnich czasów przypomnę, jak potraktowano drobnych przy okazji przejęcia Prokomu przez Asseco (cena dla Ryśka, a cena dla pozostałych)...
Trzeba pamiętać, że to jest jego biznes i Leszek dba przede wszystkim o własny interes, ma do tego pełne prawo... (nawet ja czasem w gniewie o tym zapominam)...
barabaszek / 2008-07-09 22:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja postawiłem na firmę i osobę która firmuje ją swoimi inicjałami....zauważ,że na temat teczki nie wypowiedziałem się ani razu...słowa krytyki kieruję jedynie jako drobny akcjonariusz ,gdybym nie pozbył się w części akcji LCC i nie robił na nim DT tylko trzymał ...to wynikami byłby gorszy niż Hawik w moim portfelu.....ciekawe porównanie jak myślisz?....bez urazy ale w pewnym okresie czasu można na sprawy patrzeć z różnych perspektyw....dla mnie oprócz zrywu do 3,30 LCC nie ma się czym pochwalić...taka jest moja opinia na dzień dzisiejszy...jak będzie w przyszłości ?Nie wiem...mam nadzieję na zmianę mojej oceny...myślę,że jak większość która tej firmie zaufała.
Big Lebowski / 2008-07-09 22:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - wszystkie spolki cierpia a LCC wyjatkiem nie jest , rzuc sobie wykres Infineon debiut chyba 80euro w 2000r obecnie 4 euro - firma matka to Siemens byla w owym czasie i kogo to obchodzi dzisiejsza cena..
barabaszek / 2008-07-09 22:59 / portfel / Tysiącznik na forum
No dobra zakopię ale komfortowo nie jest przyznaję a dorzucać do kupki nie zamierzam ...nie do tej :-)).
Jargu to Ty się denerwujesz?...a ja myślałem,że siła spokoju na tym forum to właśnie Ty ;-))....historia kart drukowanych IBM może być także przedstawiana,że czasami pieniądz przesłania człowieczeństwo ....interes kontra godność...dobry przykład Jargu ...ku przestrodze.
Jarg / 2008-07-09 23:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku, jestem takim samym człowiekiem jak inni :-) Mnie czasem również szlag trafia, jak widzę irracjonalne zachowanie kursu lub całej naszej bananowej giełdy... Staram sie jednak nie przelewać tego zbytnio na papier :-) No, czasami i mnie się coś wyrwie :-))
5424 / 2008-07-09 22:14 / Fan Linuxa Ubu
zuważyłeś że dziś ropa lekko w dół za to USA leci jak przecinak dlaczego tak się stało..........mie rozumiem, jutro pewnie wielkie sady u nas nastąpią rybki się poduszą.
samira / 2008-07-09 22:24 / portfel / Małomówny spekulant
Witam,
wczoraj mówiłeś Bigu o msx. Spółka strasznie zmasakrowana, zleciała z 5 zł na 2 zł w ciągu miesiąca. W mojej opinii bez jakiegoś przekonywującego powodu. Co o tym myślicie?
Czy ktoś wywalał jakieś podprogowe złogi (
Big Lebowski / 2008-07-09 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj MSX - mysle ze sporo spekulantow po Elektrimie usadowilo sie w MSX i beda tam aktywni w obie strony , osobiscie Skrepietow mi sie nie podoba , uwazam ze obecnie czas mlodych i dynamicznych specjalistow nam trzeba a nie betonu ;-)) Pozdr.
samira / 2008-07-09 23:02 / portfel / Małomówny spekulant
Dzięki. Dalszą część postu mi ucięło. Nie używajcie znaków "większy", "mniejszy" bo skrypt czyta je jak tagi.
Jarg / 2008-07-09 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Typowe dla bessy szukanie pretekstu do spadków. Wystarczy mała iskierka, rzucona przelotnie myśl... np. obawa o wyniki kwartalne spółek (wkrótce publikacje w USA), nieurodzaj, tornada... cokolwiek. Ropa miała dziś odpoczynek od dyżurnego straszaka...
5424 / 2008-07-09 22:21 / Fan Linuxa Ubu
nie mogę się doczekać tych transakcji pakietowych które mają nastąpić to będzie jazda......nie mogę sobie tego wyobrażić.
barabaszek / 2008-07-09 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Wielka postać ....tylko myślę sobie ,że skazy nie miała :-))....Witaj Jargu.Czy znasz może (lub któryś z graczy o długim stażu na giełdzie) jakąś ciekawą lekturkę o interpretacji transakcji pakietowych?Poczytałbym coś po nocach :-)).Pozdrowienia.
Amigo11 / 2008-07-09 21:13 / SAMA PRAWDA
BIG LEBOWSKI

SIORBAJ BYYTOM PEKACEM
Big Lebowski / 2008-07-09 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. pekacem mowisz - pomysle .. Pozdr.
TOMOK / 2008-07-09 20:17 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka
Zanotowałem wzrosty więc i humor ciut lepszy choć...w sumie to :-(
Ale :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-07-09 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. to dobrze ze chumor dopisuje.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-07-09 18:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
Thai / 2008-07-09 20:59 / Bez rangi
Witaj Bigu..
wyslalam informacje - mam klopot z zalogowaniem na serwerze poczty, dlatego tak to dlugo trwa..
Pozdrowka ;)
barabaszek / 2008-07-09 19:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i forumowiczów."Ruszyła maszyna, po szynach ospale"...gwałtowne zmiany ciśnienia nad morzem dzisiaj doprowadziły mnie do olbrzymiego bólu głowy więc umysł nie zbyt trzeźwy ale jak na mój gust to dzisiaj całkiem niezłe pakiety śmigały i to na plusach tak więc to chyba świadczy o pewnym ożywieniu na GPW....jak sądzisz Gospodarzu?Pozdrawiam.
Do krzyśka29 obstawiam,że ropa nie dojdzie nawet do 140$/za baryłkę i balonik zostanie mocno dźgnięty ....myślę,że kapitał poważny już z ropy uciekł i właśnie zabrał się za skup akcji od jakiegoś czasu...tak jak pisałem kazelotowi jeszcze tylko jedno drobne wybicie aby zakończyć pozycje i nastaną spadki na ropie (tak myślę)....i czeka Nas myślę jeszcze jedno uderzenie w indeksy aby zebrac jak najwięcej....później juź powinno być z górki....zostanie płacz na ropie drobnych inwestorów i funduszy które mogły chcieć sobie powetować straty na akcjach właśnie przyłączając się do spekulacji na ropie...i płacz tych którzy bedą patrzeć jak oddane z dużą stratą akcje bedą rosły w siłę....podwójny zarobek....mistrzowskie posunięcia....proste i genialne zarazem...wymagające wprawy i czasu ale jak się ma takie pieniadze to i ma się najczęściej dużo czasu...o drobne nie chodzi wszak :-)).Pozdrawiam kącik i komentarze jak zwykle mile widziane.
5424 / 2008-07-09 21:14 / Fan Linuxa Ubu
Barabaszku czyta się twój post jak dobrą beletrystykę i trzymam kciuki że tak będzie pozdrawiam wszystkich.
nowaa43 / 2008-07-09 20:06 / Idalia
Witam Gospodarza i Kącikowców po 2 dniach nieobecności (wyjazdy do rodziny tym razem mężowej)...
Coś w tym jest, że jak się nie ogląda notowań to człowiek się robi trochę spokojniejszy ale za to tęskni....
Patrzę dzisiaj na notowania i cieszę się ale spokojnie...
Barabaszku Twój wywód ma balsamiczne działanie -myślę że nie tylko na moje skołatane nerwy - pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo mocno...
Big Lebowski / 2008-07-09 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka - Ty zawsze na lonie natury i w zgodzie z natura.. Pozdrowka.
barabaszek / 2008-07-09 20:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Halinko...Pozdrowienia przesyłam serdeczne.
nowaa43 / 2008-07-09 21:23 / Idalia
Pewnie do tego czasu dostaniemy jeszcze po pleckach nie raz i nie dwa bo... nie może być za pięknie...
ale się doczekamy, pozdrawiam Cię Barabaszku równie serdecznie.
Big Lebowski / 2008-07-09 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku . Rynki sa mocno wyprzedane tak wiec odbicie mocne jest mozliwe , sporo w Tobie entuzjazmu tak wiec trszke chlodniej podchodz do sprawy ..Pozdr.
barabaszek / 2008-07-09 20:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Dude ja i tak zapakowany jestem po czubek głowy w akcje od dawna tak więc w moim przypadku moze być juz tylko lepiej he he ....rok temu główny analityk ze swoim zespołem pewnego "poważnego banku dla poważnych inwestorów" przewidział i dał rekomendację na ropę po 150$/baryłka...od tamtego czasu rynek zakończył hossę i wszedł w bessę trwającą do dnia dzisiejszego...dane 150$/baryłkę były w ostatnim czasie powtarzane do znudzenia lub jeszcze lepsze o 200$/baryłka ...wiele osób weszło w ropę tak jak wiele osób weszło w akcje w czasie hossy na akcjach (np ja :-))....porzekadło kupuj na złe wiadomości a sprzedawaj na dobre nic nie traci na wartości...stąd i moja wypowiedź....wychodzenie wielkich z akcji nie zostało zauważone....tak samo jak wychodzenie z ropy nie będzie (nie jest jak dla mnie)....zagrania w przerzucanie kapitału trwają i potrwają jakiś czas w myśl,że najlepiej się zarabia na psychologii tłumu....nie mniej najpoważniejszymi sygnałami o tym ,że to już koniec ropienia :-))....to wypowiedź poważnego banku o możliwym bankructwie potentata samochodowego jak i jego kurs który jest niebywale niski...i to jest myślę czas zwrotu i obranie kierunku przeciwnego...jeszcze tylko trzeba wykorzystać cały czas drzemiący strach w inwestorach o dalszych spadkach co będzie bardzo proste jak kapitał będzie mocno skakał a później będzie wielkie bum...i myślę ,że ten scenariusz rozgrywa się właśnie na naszych oczach i myślę ,że w niedługim czasie znajdą się głosy które go potwierdzą ;-))...na kontraktach jestem jak zwykle skoncentrowany ale nie przesadnie aby nie popaść w huśtawkę nastrojów (poważnym graczom o nic innego nie chodzi :-) jak właśnie o to, abym ja zwykły Kowalski popadł w takie nastroje i miotał się w tą i tamtą stronę a oni spokojnie oskubią mnie do cna hi hi) a sam przyznasz ,że trochę optymizmu się przyda bo czasy w dalszym ciągu niespokojne.
Jarg / 2008-07-09 15:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No i odkupuję sobie Ernesta... ech... Ernest, Ernest...
nowaa43 / 2008-07-09 21:27 / Idalia
Witaj Jargu co do Ernesta...
znalazłam coś rozweselającego i na Ernesta czasem przychodzi kryska

http://uk.youtube.com/watch?v=m2cSKC3f2IA&feature=related
w każdym razie patrz mu troszkę na.. zęby
Jarg / 2008-07-09 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i pozdrawiam Halinko...
warren b. / 195.205.143.* / 2008-07-09 19:17
po przełamaniu minimów tegorocznych wiadome było ze poleci. a teraz przy takiej sesji odbił sie od sufitu 2 zł to 1,80 sie raczej nie utrzyma... moim zdaniem bezpieczne zakupy to 1,5 1,6 zł
Jarg / 2008-07-09 21:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warrenie, na tych poziomach niczego nie można być pewnym zwłaszcza, że LCC odkrywa "dziewicze" rejony... Sypanko na 1,90 i wczoraj - wyglądało na kogoś grubszego (Pionier?)... jeśli tak, to może być i 1,30... w każdym razie, jak będzie trzeba - pomogę zrzucić kurs nawet do 1 zeta... :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy