Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
amigo2 / 2008-07-07 08:10 / Regulamin forum!
przywitał
zdziebeczko pochmurnego bałtyku))))))))
teraz juz tylko BYTOM
EMR100 / 2008-07-07 07:51 / portfel / Walczący z wilkami
Witam
Moze dzisiaj,bedzie ten dzien zwrotu,jestesmy przeciez juz na zakrecie!!
major Major / 2008-07-07 08:01 / Bywalec forum
witam również Gospodarza i Gosci.
Azja zieloniutka jak szczypiorek na wiosnę, ropka i złoto czerwone...
Nie wiem, czy to może być dzień odwrotu, ale jest szansa na ukojenie nerwów :)
pozdrawiam i udanej sesji życzę
warren buffet / 2008-07-07 01:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hossa niedaleko juz
Obcy / 2008-07-06 21:44
Dobry wieczor
ja nie pisze tak ciekawie jak inni odwiedzajacy,
wiec jesli gospodarz tego kacika sie nie obrazi
to sobie glownie poczytam.
Big Lebowski / 2008-07-06 21:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Obcy - witamy w gronie , czuj sie jak u siebie w domu.. Pozdr.
MaxRipper / 2008-07-06 21:31 / portfel / Bywalec forum
Na zakonczenie dzisiejszego dnia powiem cos co moze zabrzmiec śmiesznie dla coraz szerszej grupy pesymistow. Otoz juz teraz smiem twierdzic ze bessa ma sie ku koncowi :).
Big Lebowski / 2008-07-06 21:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jack .. tylko gdyby sie nie sprawdzilo - to przypadkiem nie bierz brzytwy i nie wychodz na ulice robic porzadek ;-)) pozdr.
MaxRipper / 2008-07-06 21:43 / portfel / Bywalec forum
No wiesz co :P :). Ja? :)

A tak powaznie - Bigu sam wiesz ze jest sporo symptomow zblizajacego sie konca - ostatnie spadki to juz objaw kapitulacji. I co ciekawe ludzie wyrzucaja papiery bo tak zanizonych cenach ze czasem az sam oczy przecieram ze zdumiena. Teraz znaleźć spolke z dobrymi wynikami i relacja C/Z w granicach 3-8 jest banalanie proste. Malo tego - wiele instytucji zapycha sobie kieszenie akcjami. A to oznacza ze za jakis czas podaz akcji bedzie drastycznie spadac. Popyt bedzie musial windowac coraz wyzsze ceny :). Tak bylo zawsze :).
Big Lebowski / 2008-07-06 21:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nawiazujac do Twego nicka - to Jack Ripper to nikt inny tylko Kuba Rozpruwacz , ktory w swoim czasie wziol brzytwe i wyszedl noca na ulice Londynu robic wlasny porzadek.. ;-))
Big Lebowski / 2008-07-06 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dorzuce ze jednym z glownych podejrzanych o to ze jest Kuba Rozpruwaczem - byl czlowiek o swojskim brzmieniu nazwiska - niejaki Kozminski ..
MaxRipper / 2008-07-06 22:04 / portfel / Bywalec forum
Wiem :) - chyba nawet juz kiedys pisales cos podobnego i rozmawialismy o prawdopodobnym znaczeniu mojego nicka :)
Big Lebowski / 2008-07-06 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Maxiu - te wyrzucanie akcji organizuja sobie sami inwestorzy wiekszosciowi , przykladem niech bedzie LC - ktory zorganizowal sobie wystep w TV zeby zorganizowac rajd niedzwiedzia z 2,20 zl na 3,60 zl - obecnie skupi ponizej 2 zl , to samo robi np. RK ktory rozpuszcza wiesci o wlasnym kryzysie - zwala kursy z wlasnej stajni nastepnie skupuje za grosze , DB - robi to samo . mamy czas obecnie ze niewielkimi nakladami pinieznymi mozemy zwalac kursy do cen wymarzonych i podstawiac koszyki - bessa konczy sie wlasciwie kapitulacja zarzadzajacych funduszami - objawia sie to potezna wymiana pakietow akcji - ale GPW to taki troche inny rynek i np. haslo ostani gasi swiatlo - obowiazuje.. Pozdr.
abcabc / 87.207.227.* / 2008-07-06 22:40
jasne, ujawnili teczke 'miszcza' od lcc po to by sie tanio obkupic - lecz sie czlowieku
Big Lebowski / 2008-07-06 22:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To jest dyskusja miedzy mna a Maxem - ciebie cieciu nikt nie zapraszal do dyskusji - wiec spadaj..
yocelyn / 2008-07-06 23:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oho, poszla krytyka na Big mastera i obraza

po pierwsze szmatlawcu nie wysylaj mi maila bo bede je tu wklejal

Tresc wiadomości:

----------------------------------------------------------------------

Jestes pierwszym osobnikiem w kraju poczetym w probowce - tzw. invitro,
mamusia nie miala przyjemnosci w poczeciu ciebie tatus natomiast pobrudzil rece ,
jako dziecko z probowki - potrzebujesz duzo milosci - tak wiec idz do
mamusi na kolana pedale..

----------------------------------------------------------------------



Nazwa użytkownika: Big Lebowski
Big Lebowski / 2008-07-06 23:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Strasznie mnie zmartwiles ta wklejka Korki - mysle ze jeszcze bardziej mi dolozysz gdy na forum glowne podrzucisz ;-)).
yocelyn / 2008-07-06 23:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
po drugie - wzrosty ? czy juz ci sie znudzilo naciaganie ?
nie jedna juz osoba umoczyla dzieki tobie fiucie
aneka / 85.193.237.* / 2008-07-07 09:06
Rzadko piszę, bo uważam , żesą ciekawsze wypowiedzi od moich,i nwiekszośc podziwiam i lubiee wirtualnie. Uważam ,że forum jest po to ,żeby pomagac , a nie obrażac innych , to wbrew zasadom etycznym. Większośc ma straty jest stresowana , wię przyda się troche życzliwości . wieksza częśc ją wykazuje. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania , ani sprzedaży wolny wybór , no i oczywiscie trocę rozumu. Pomagajmy sobie , a nie dołujmy się , bo i iak jest zle. Pozdrowienia dla wszystkich życzliwych i miłych , a jest ich dużo.
aneka / 85.193.237.* / 2008-07-07 09:05
Rzadko piszę, bo uważam , żesą ciekawsze wypowiedzi od moich,i nwiekszośc podziwiam i lubiee wirtualnie. Uważam ,że forum jest po to ,żeby pomagac , a nie obrażac innych , to wbrew zasadom etycznym. Większośc ma straty jest stresowana , wię przyda się troche życzliwości . wieksza częśc ją wykazuje. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania , ani sprzedaży wolny wybór , no i oczywiscie trocę rozumu. Pomagajmy sobie , a nie dołujmy się , bo i iak jest zle. Pozdrowienia dla wszystkich życzliwych i miłych , a jest ich dużo.
abcabc / 87.207.227.* / 2008-07-06 23:13
to jest forum publiczne buraku - pamietaj o tym !
Big Lebowski / 2008-07-06 23:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szumowino - pomylilo ci sie - to nie jest forum publiczne..
MaxRipper / 2008-07-07 07:03 / portfel / Bywalec forum
Big-u nie zwracaj uwagi i nie daj sie wciagnac balwanom w glupie dyskusje. Szkoda nerwow. To sa ludzie ktorzy za wlasne bledne decyzje inwestycyjne obwiniaja innych. Swoja droga jeszcze paru takich troli i pewnosc mijajacej bessy bedzie u mnie wzrastac :). Desperacji to jeden z wielu sygnalow :)
MaxRipper / 2008-07-06 22:03 / portfel / Bywalec forum
:) - Pozostaje mi powiedziec: szanuje opinie i bede mial to na uwadze :).
nowaa43 / 2008-07-06 21:19 / Idalia
Dobry wieczór wszystkim..
Z powodu braku czasu zaglądałam do Kącika tylko późnym wieczorem, ale już się sprawy wyprostowały..tzn. z czasem będzie jeszcze krucho. Z tychże powodów stan portfela bz. Nic nie sprzedałam nic nie kupiłam..
Przygladałam sie NWR a ona spadała i spadała, po rekomendacji G&S kupuj (przy cenie 78) dwa dni później spadła jeszcze o 15%. Siła rażenia takich rekomendacji jest ogromna..Juz się nie przygladam.Nastrój taki sobie ale zero lamentu..
Pozdrówka dla wszystkich..
nowaa43 / 2008-07-06 21:20 / Idalia
Wyszłam z wprawy, przepraszam..
Big Lebowski / 2008-07-06 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. jaki ciekawy niebieski dopisek masz ? ;-)) Pozdrowka .
nowaa43 / 2008-07-06 21:46 / Idalia
Kazik wiecznie żywy i jego Tata też...
..."a ciotka Idalia jeść kurkom sypie
brutalne metody nie są w jej typie..."
- a w międzyczasie prawie rewolucja..
ciotkę sobie darowałam za dobre sprawowanie no i rewolucje się zawsze żle kończą..

Pozdrówka Dude i Kącikowcy..
nowaa43 / 2008-07-06 21:18 / Idalia
Dobry wieczór wszystkim..
Z powodu braku czasu zaglądałam do Kącika tylko późnym wieczorem, ale już się sprawy wyprostowały..tzn. z czasem będzie jeszcze krucho. Z tychże powodów stan portfela bz. Nic nie sprzedałam nic nie kupiłam..
Przygladałam sie NWR a ona spadała i spadała, po rekomendacji G&S kupuj (przy cenie 78) dwa dni później spadła jeszcze o 15%. Siła rażenia takich rekomendacji jest ogromna..Juz się nie przygladam.Nastrój taki sobie ale zero lamentu..
Pozdrówka dla wszystkich..
Big Lebowski / 2008-07-06 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Robert - pechowiec !!!!!
_wookash_ / 2008-07-06 19:29 / Bywalec forum
nie viem dlaczego na drugim stopie nie zalozyli mu opon na duze opady, takich jak Barichello mial... inaczej mogloby to vygladac...
Big Lebowski / 2008-07-06 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. kolega klubowy jechal na takich samych oponach i zaliczyl podium - Robert chcial zbyt wiele hm. pozdr.
_wookash_ / 2008-07-06 20:14 / Bywalec forum
zdarza sie... jechal dobrze.. a taki blad- to jest moment i po zavodach

tez pzdr
Thai / 2008-07-06 15:53 / Bez rangi
Ech.. szkoda ;( W pewnym momencie bylo dosc ciekawie..

Biegne na zajecia.. Zycze milego popoludnia i wieczoru :)
lawok / 2008-07-06 13:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry,
szkoda, że muszę pisać nad takimi wulgaryzmami. Ech... może wreszcie administratorzy podumaliby trochę!

Ale coż, na dworze (dworzu, polu, etc) pięknie. Szczęśliwa gwiazda nie zgasła! Księżniczka w "karecie" zawieziona do kościoła.Wszystko idzie ku lepszemu.

Szkoda, że na giełdzie zamiast gwiaździstego nieba tylko chmury i gromy i błyskawice. No ale coż dla niej może kiedyś przyjdą dobre dni.
lawok / 2008-07-06 13:41 / Uznany Gracz Giełdowy
P.S. Dzis żona poprosiła o nową karetę:-) Jest kłopot:-)
Thai / 2008-07-06 13:29 / Bez rangi
Witaj Lawok,
mile i piekne co piszesz, cieszy mnie niezmiernie radosc Taty, calej Rodziny-razem.. serdecznosci posylam z slonecznych gor..

Pozdrawiam..
lawok / 2008-07-06 13:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Pięknej pogody i wspaniałego wypoczynku!
Thai / 2008-07-06 14:07 / Bez rangi
Pogoda jest piekna, wypoczynek bedzie w srode jak bede miala przerwe w szkoleniu-pojdziemy w gory ;)
Wakacje.. w sierpniu beda ;)

PS. W sprawie nowej karety-sluchaj zony.. kareta ma sluzyc dlugo, mozesz miec spokoj.. dlugo ;)))
Big Lebowski / 2008-07-06 13:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza . hm. tesknilem:) Pozdrowka.
Thai / 2008-07-06 13:59 / Bez rangi
Witaj Bigu :)
Tydzien szybko mija, korzystanie z internetu w tel. kom. jest - niestety - czasochlonne ;)
Przesunelam godz. szkolenia by moc ogladac F1 ;)

zycze emocjonujacego wyscigu! Pozdrowka :)
..zdazylam!
Big Lebowski / 2008-07-06 13:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lawok .. ciesze sie ze wszystko idzie ku lepszemu :) i to jest najwazniejsze " Ksiezniczka " i cala Rodzina - na gielde przyjdzie czas ;-) Pozdr..
liberal_conservatist / 2008-07-06 11:57 / portfel / GREEN CHIP
i czekaj na gotówkowym na odbicie
zygam jak czytam smieci / 88.198.102.* / 2008-07-06 12:54
Liberalny p o j e e b i e,przeczytaj to szybko bo zaraz ktos to zaznaczy do usuniecia.Przepraszam wszystkich za slowa ale g o w n o inaczej nie zrozumie.
Jestes p i z do w a t y m wymoczkiem zrobionym przy pomocy miekkiego c h u j a.W d u p e to takiego jak ty nie w y r u c h a l b y nawet tredowaty kundel.S p i e r d a l a j cioto.J e b i e ci z ryja s p e r m o m.Przynosisz wstyd braci pedalskiej bo z polykiem to robisz nawet zarazonym hivem Afrykanom.
liberal_conservatist / 2008-07-06 11:56 / portfel / GREEN CHIP
lebowski o tobie świadczy twój pedalski portfel jakbyś miał jaja to wszedłbyś na fundusz gotówkowy
Big Lebowski / 2008-07-06 11:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mamusia zalozyla ci ladna sukieneczke - wiec popraw makijaz i idz na spacer - szkoda niedzieli.
liberal_conservatist / 2008-07-06 11:55 / portfel / GREEN CHIP
sprawdzałem tylko czy jesteś na forum hahahaha
liberal_conservatist / 2008-07-06 11:55 / portfel / GREEN CHIP
sprawdzałem tylko czy jesteś na forum hahahaha
liberal_conservatist / 2008-07-06 11:37 / portfel / GREEN CHIP
może być ciężko
Big Lebowski / 2008-07-06 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.
Big Lebowski / 2008-07-06 11:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki sa obecnie nerwowe i podlegaja sporym wahaniom - zdania wsrod analitykowi fachowcow sa podzielone - co do przyszlej konunktury , wsrod moich ulubionych fachowcow Gottfried Heller uwazaja ze obecne spadki to okazja do zakupow i tak jak wspomniala Malgosia Slicznooka - ktora pracuje w odpowiedniej instytucji - finansowi potentaci robia zakupy na potege.. Sa wsrod analitykow takze sceptycy i uwazaja inaczej - jak to na gieldzie . Obecne spadki na rynkach spowodowane sa takze tym ze czesc zyskow zostala odprowadzona z rynkow akcji i zainwestowana w surowce - ktore obecnie bija rekordy cenowe - rynek nie znosi prozni i gdy brak zyskow na akcjach - szuka innej alternatywy. Sporo zalezy obecnie takze od wyborow w USA - jezeli wygra Obama nadejdzie nowe - moda na inwestycje w energie alternatywna - dostanie po grzbiecie przemysl zbrojeniowy oraz koncerny naftowe - tu tez zdania sa podzielone - sceptycy widza taki wybor czarno ;-)..
krzysiek29 / 2008-07-06 11:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie. Obama bylby cos na wzor Kenediego a wiemy jak skonczyl. Czy korporacje dadza mu wolna reke.
Big Lebowski / 2008-07-06 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kenedego - zabila mafia a nie jakies korporacje czy CIA.. tylko mafia..
denis / 83.31.32.* / 2008-07-06 19:48
TAK mafia z Syjonu- Obama jest ich psem łańcuchowym.
Big Lebowski / 2008-07-06 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyzwyczajaj sie do tego ze bedziesz musial nazywac Obame - Prezydentem i musisz polubic jego naturalna opalenizne.. pozdr.
krzysiek29 / 2008-07-06 11:40 / Uznany Gracz Giełdowy
Mafia czy korporacja to bez znaczenia fakt ze zginal. Analizowales PLN. Bo mi wychodzi dolek lub jego okolice i zastanawiam sie nad USD i szukam ciekawych inwestycji na dolarze moze jakies propozycje.
Big Lebowski / 2008-07-06 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o zlotego - sam spodziewalem sie oslabienia zlotego , jednak przy obecnej awersji do ryzyka zloty moze byc dobra inwestycja dla kapitalu ktory goraczkowo szuka schronienia - dlatego zloty moze dalej sie umacniac albo przynajmniej zostac na obecnym poziomie - mysle ze gwaltowne zmiany mogly by nastapic gdyby rynki akcji gwaltownie ruszyly na polnoc - wowczas zlotemu grozilo by porzucenie a co za tym idzie spadek..
krzysiek29 / 2008-07-06 11:55 / Uznany Gracz Giełdowy
A jakie produkty inwestycyjne polecilbys oparte na USD i jeszcze jedno jak widzisz zakres naszej gieldy.
Big Lebowski / 2008-07-06 12:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobre amerykanskie akcje z dobra dywidenda - polecam..
krzysiek29 / 2008-07-06 12:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj sie Milej niedzieli.pozdr
Big Lebowski / 2008-07-06 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj sie Krzysiek - milej niedzieli . Pozdr.
krzysiek29 / 2008-07-06 11:19 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Troche dzis pokreslilem na wykresach i albo to jest koniec umacniania zlotowki albo jestesmy bardzo blisko. Wiec trzeba sie zastanowic nad USD. A co do wykresow indeksow rynek jest tak wyprzedany mozna powiedziec blisko zeru ale zawsze moze byc nizej.
Dalej obstawiam 35000 na WIGU a na wig20 2200 najbardziej szkoda mi maluchow a mianowicie mwig na 2000 a swig 8000. I mam takie male pytanko co myslisz o dolarach i jakie instrumenty najlepiej wybrac.pozdr
5424 / 2008-07-06 11:25 / Fan Linuxa Ubu
Krzysiu nie przesadzj zaczynają wchodzić silni na mocne giełdy wyjdą w przyszłym tygodniu do nas u nas większe perespektywy zarobku i mocno wyprzedany rynek pozdrawiam jade piec grila i pić piwko w cieniu czereśni.
krzysiek29 / 2008-07-06 11:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Tez myslalem ze 40000 tys to bedzie koniec ale teraz juz nie jestem taki pewny. Mwig ucierpial najbardziej-:( pozdr
krzysiek29 / 2008-07-06 11:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Chociaz aktualny poziom to juz jest niziutko wig na poziomie 40000. Bardzo mnie martwi wykres wig 20 dolarowy. Pewnie juz Grubaski szykuja sie na short na zlotowce-:)
5424 / 2008-07-06 11:18 / Fan Linuxa Ubu
cześc Bigu co dzisiaj porabiasz
Big Lebowski / 2008-07-06 11:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. formula dzisiaj..
liberal_conservatist / 2008-07-06 09:59 / portfel / GREEN CHIP
ciekawe kiedy będziesz miał -40% :(
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy