Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
MaxRipper / 2008-07-02 20:22 / portfel / Bywalec forum
2 Lip 2008 - Transakcje: Kopex:
Przewodniczący RN spółki nabył 43,4 tys. akcji po średniej cenie 25,14 zł.

Hmm to chyba juz trzecie czy czwarte kupno z rzedu przez prezesa rady nadzorczej - co to moze oznaczac moze ktos wie?
Big Lebowski / 2008-07-02 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jack .. podstep , zmylka itp. ;-))
MaxRipper / 2008-07-03 18:27 / portfel / Bywalec forum
Powaznie? Czy po prostu ludzie z rady wiedza o dobrym info i kupuja na potege? :)
Big Lebowski / 2008-07-02 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://youtube.com/watch?v=WGvINQNHqw4
party123 / 2008-07-02 19:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blavod
Bo widziałem, że szukaliście, ona się Bigu przecież nie nazywa Blackvood :). Mała literóweczka (litróweczka?)
Big Lebowski / 2008-07-02 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ta ktora ja pilem - przedstawia bialego Dalmatynczyka w czarne laty - i wodka jest czarna w butelka jest przezroczysta.
party123 / 2008-07-02 20:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No właśnie od roku (odkąd napisałeś pierwszy raz) nie mam okazji, żeby kupić. Szkoda bo jeszcze później od paru innych osób słyszałem, że dobra.
Big Lebowski / 2008-07-02 19:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2008-07-01 22:08:10 | *.*.*.* | Big Lebowski [ Portfel ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" (13700 postów) ]
Blackvood
party123 / 2008-07-02 20:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No to masz parę dawnych tekstów. Ale czemu ja się z Tobą spieram, od Ciebie wiem o istnieniu tej wódki :):)

2007-09-08 19:27:16 | *.*.*.* | Big Lebowski
Witaj.. Andrzej.. Blavod.. ile kosztuje - nie wiem znajomy mi
zawsze przywozi..
zobacz dyskusję

2007-09-01 17:41:35 | *.*.*.* | Big Lebowski
Blavod- dobra angielska wodka..
zobacz dyskusję

2007-08-20 20:53:27 | *.*.*.* | Indy
właśnie Blavod ostatnio zauważyłem w monopolu i miałem spróbować
:)
teraz na pewno spróbuję "na weekendzie" :)
Big to czysta vodka jest czy jakaś smakowa ??
zobacz dyskusję

2007-08-20 20:42:59 | *.*.*.* | Big Lebowski
Polecam czarna nalewke" Blavod "..
Big Lebowski / 2008-07-02 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zwracam chonor - faktycznie napisalem z pamieci i butelki juz dawno nie mam ;-))
party123 / 2008-07-02 20:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
:) Ale smak pozostał :)
Pozdrawiam Bigu.
Big Lebowski / 2008-07-02 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
smak jest super - wskazana na Party ( Bibe ) ;-)) znajomy mi z Metro przywozil ale od wielu miesiecy nie moze kupic ..
Pooh / 2008-07-02 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam wieczorkiem.

Bardzo podoba mi się nazwa... Skojarzenia z voo doo...
No to z Twojego miasta:

http://youtube.com/watch?v=WGvINQNHqw4

Pzdr.Q
Big Lebowski / 2008-07-02 20:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj . ogladalem przed kilkoma dniami program o voo doo - na Thaiti jest nawet artykul w prawie karnym dotyczacy praktyk voo doo - pokazali goscia ktory powrocil jako zmarly - rodzina przykula go za noge w dyby - bali sie go , faktycznie twarz bez wyrazu i te oczy - zywy trup..Pozdr.
Big Lebowski / 2008-07-02 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=8LJxN-fH8A4&feature=related
Big Lebowski / 2008-07-02 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem ..
Big Lebowski / 2008-07-02 18:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gorace dyskusje sie odbywaly na temat LC hm. ksieza donosili, biskupi i wielu innych ludzi ze swiecznika - a tu mlody licealista zostal wciagniety przez urzedy ktore powinny stac na strazy prawa i sam byc moze myslal ze przechytrzy system ;-) - jezeli wyplywa takowe info w najmniej korzystnym czasie nalezy wrocic do klasyki typu - Der Graf von Monte Christo i przypomniec sobie jak steruje sie informacja celem osiagniecia korzysci materialnych ..
Big Lebowski / 2008-07-02 19:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W USA - wiekszosc spadkow jest generowana przez tzw. krotka sprzedaz - i tu widze niebezpieczenstwo dla niedzwiedzi ze w momencie gdy byki przystapia do ofensywy - akcje pozyczane beda masowo odkupowane - generujac dynamiczne wzrosty , Chiny tyle sie mowilo o olimpiadzie ze po olimpiadzie nastapia spadki - spadki nastapily wczesniej i uwazam ze nadal beda indexy Chinskie spadac - w Chinaqch obecnie mamy banke inwestycyjna i gdy wzrost gospodarczy obnizy sie np. do 6% bedzie to odbierane jako stagflacja - niestety .. z rynkow azjatyckich wszstko bylo grane za wyjatkiem Kambodzy i tu moze byc kilku letnie Eldorado .. Na GPW - infa negatywne sa rozpuszczane seryjnie ;-) wczoraj LC wczesniej RK - te informacje rozpuszczaja sami poszkodowani ;-) gdyz to wlasnie oni agresywnie skupuja wlasne spolki :)
5424 / 2008-07-02 19:21 / Fan Linuxa Ubu
tylko kiedy nastąpi ten atak byków na krótko ja już tracę nadzieje pewnie nie w tym roku.
mari / 2008-07-02 19:33 / Achi
a co to stało się dziś na elkopie i dlaczego?
a jak to było możliwe przy takich nastrojach?
Przecież bessa pełną gębą. :-))

na maluchach już tak jest że nawet jak przyjdzie hossa to najprawdopodobnie większość zauważy ją pod koniec a część dopiero na początku następnej bessy.
A teraz pytanie :
czy już wszyscy zauważyli że mamy bessę?czy za chwilę nastąpi krach?
jeżeli czujesz że tak to bądź czujny by cię hossa nie ominęła.

żeby było jasne to ja też widzę że mamy bessę i jestem pełen obaw.
mari / 2008-07-02 19:54 / Achi
sorry z tym elkopem to strzeliłem jak juś swego czasu .Nie interesowałem się spółką tylko w serwisie widziałem +50 % a jak akcja kosztowała 2 gr to skok na 3 gr daje 50%..
Niewiele to oznacza niestety :-(
Ale i tak myślę że niewiele papiera zostało na rynku w słabych łapkach.
Niestety silne łapy mogą dusić by wydusić resztki. :-(
Big Lebowski / 2008-07-02 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari .. pozwolisz ze zapytam masz akcje czy tylko opcje ?
mari / 2008-07-02 20:03 / Achi
na krótko z podbieraniem
myślę jednak że opcje są o wiele lepsze w tej chwili.
Big Lebowski / 2008-07-02 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
obecnie mysle ze jest sytuacja patowa - na opcjach mozna sie przejechac , wszyscy widza , oczekuja i nawet sa pewni spadkow - rynek lubi kujawiaczka odstawic.. :)
barabaszek / 2008-07-02 20:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza wieczorową porą i forumowiczów witam.Zgodnie z tym co piszesz Bigu zrobiono dzisiaj na futures sztuczny zjazd aby jak myślę w dniu jutrzejszym zacząć nad kreską...nie mniej uważam,że szkoda dzisiejszego dnia ...nasze szwagry mogły wypuścić trochę rynek na północ bo i był do tego dogodny moment ogólnych wzrostów w Europie....potwierdza się teza o tym iż MiSie zbierane będą do cna (dno dna i jeszcze klepanie).Pozdrawiam serdecznie.
krzysiek29 / 2008-07-02 15:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Bigu co do CEZU i EURO miales racje!!!
ppprzemo / 2008-07-02 14:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Po pierwsze przepraszam za dwuznaczność - nie był moją intencją zarzut żaden wobec Ciebie...

Po drugie - jak to mawiają - emocje są złym doradcą. Tak na giełdzie jak i w codziennym życiu.

Po trzecie - czy powinien się przyznać? A ja zapytam: do czego? Bo przecież swoim kolegom przyznał się od razu. A później zmieniło się tak wiele, że dokładając mechanizm wyparcia ja zapewne nie przyznałbym się...


Pozdrawiam bardzo serdecznie ze strasznie dusznego Poznania :-)
zońka19 / 2008-07-02 14:32 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich
strasznie gorąco
i gorące dyskusje na forum
kazelot / 2008-07-02 14:02 / Tysiącznik na forum

Ale duża forsa daje ten komfort, że mozna sobie
odpuścić rózne machlojki.

I ci co mają tę dużą forsę to tylko tak sobie siedzą,piją szampana,lulki palą?
Nie sponsorują różnych partii,organizacji,instytucji,których interes i program jest akurat ich interesem,a niekoniecznie ogółu......
samira / 2008-07-02 18:35 / portfel / Małomówny spekulant
A więc przyjmujemy dogmat: finansowanie partii jest złem?

partii,organizacji,instytucji,których interes i program jest
akurat ich interesem,a niekoniecznie ogółu

Człowieku, czy ty jesteś jakimś komunistą? A co to jest interes ogółu? I kto go definiuje?
Czy interes ogółu to nie jest przypadkiem wypadkową interesów poszczególnych grup i jednostek.
Jeżeli tak, to wyzwij rolników od buraków, bo przez ich interes (czytaj KRUS) płacisz wyższe podatki.

A komfort zamożności polega na tym, że nie potrzeba się schylać po każdy brudny pieniądz, a i tak na dostatnie życie wystarcza.
superman / 2008-07-02 13:24 / Tysiącznik na forum
Józek sprawdzi się w biznesie..
http://tnij.org/bgas
..."Oleksy będzie doradzał zarządowi w pozyskiwaniu rynków wschodnich pod inwestycje..."
wiadomo, przeciez te rynki zna jak wlasna kieszen...
krzysiek29 / 2008-07-02 11:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Mam pytanko czy aktualny poziom CPE uwazacie za odpowiedni.pozdr
Jarg / 2008-07-02 12:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To zależy, pod jakim kątem patrzeć Krzyśku...
Pomijając zdarzenia nadzwyczajne, za statystycznie atrakcyjne w bessie uchodzą papiery przecenione o 80-90% od szczytu hossy i mające c/wk dobrze poniżej 1... :-)
krzysiek29 / 2008-07-02 12:36 / Uznany Gracz Giełdowy
A odnosnie ipx cos nie sypia. Chyba lewary sa na innym poziomie a moze sam w wyniku skupu kupi od banku-:)
Jarg / 2008-07-02 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To była hipoteza Krzyśku...
Pewnikiem są infa na espi, a i tam są wyjątki :)
Karkosik kupił akcje Impexu od SP w I 2005 za 57,50... po uwzglednieniu splitu - 2,30 ...
superman / 2008-07-02 13:32 / Tysiącznik na forum
jak wszystko szybko sie zmienia, w grudniu R.K. chcial sprzedac impex. 18 zl za walor...
http://tnij.org/bgav
krzysiek29 / 2008-07-02 12:28 / Uznany Gracz Giełdowy
oczywiscie o perspektywy. Powoli sie zblizyla do poziomu c/z-1,4. A z tego co wiem to dzis podpisanie 2 umow w Rosji z duzymi podmiotami zagranicznymi.
samira / 2008-07-02 10:50 / portfel / Małomówny spekulant
Idą lepsze czasy. Zwłaszcza dla tych co działają (inwestują) na przekór tłumowi.
Parę dni temu warren szarpał się z kenobim wulgarnymi słowami. Tutaj trole grasowały na potęgę. A dzisiaj się dowiaduję, że jak sprzedać tłumowi akcje po 5 zł, to żle (bo się donosiło). A związek przyczynowo-skutkowy, ponoć jak na dłoni. Idąc tym tropem, jak się zajumało cegiełki na stocznię, to dobrze (bo się nie donosiło i a teraz kapusiów sie piętnuje).

Zawsze się zastanawiam, ile jest w moich analizach faktów, a ile chciejstwa. Ostatnio słucham uważnie różnych doniesień z OFE i TFI, składam do kupy i widzę nieodległe światełko w tunelu. Widzicie to podobnie?
mesko / 2008-07-02 09:55 / portfel / Status quaestionis
Info o L. C
http://gielda.onet.pl/0,1781048,wiadomosci.html
Pooh / 2008-07-02 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Cześć.
O Leszku - istnieje też możliwość, że człowiek po prostu olał polityków /nie ważne, której opcji/ i jest to po prostu zemsta za brak "dobrowolnych składek" z jego strony.
Vide - Olewnik :(.
Pzdr. Q
kazelot / 2008-07-02 09:49 / Tysiącznik na forum
Witam w ten:

http://pl.youtube.com/watch?v=JhgW-u7A98g
Jarg / 2008-07-02 09:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Bezchmurne niebo w Wenecji... zapowiada się gorący dzień...

Pozdrawiam Was serdecznie...
ppprzemo / 2008-07-02 10:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg, witajcie Wszyscy,
cios? IMHO nie. Ja jestem zbyt młody żeby oceniać tamte czasy i tamte wydarzenia. W 89' dostałem dowód i pierwszy raz poszedłem głosować. Cała moja "opozycja" to roznoszenie ulotek w 7. i 8. klasie podstawówki (SKOS). Żadnych kontaktów z SB. Można powiedzieć, że (nie licząc spisania mnie kilka razy zakończonego wezwaniem rodziców na komendę) miałem sielskie życie...
Czy na miejscu dzisiejszego 40-50 latka postąpiłbym inaczej? Nie wiem. Być może okazałbym się zwykłą kanalią, która bez skrupułów donosiłaby na innych... Nie mnie więc oceniać takie czy inne postawy. Wiem za to, że zmieniły się reguły gry a część ludzi ze smykałką do biznesu zaczęła budować imperia. IMHO to... bardzo dobrze. Bo dla naszego kraju, dla nas wszystkich, nie ma znaczenia jak ktoś zaczął i skąd wziął pierwszy milion. Ważne jest, że postanowił go pomnożyć zostawiając go w Polsce.

Nie wybielam LC. Ale też nie oczerniam. Bo tak normalnie, po ludzku, jest mi żal. Żal, że po tylu latach żądzą nami teczki i chorzy z nienawiści ludzie, którzy zamiast budować kierują się starą polską maksymą: nic tak nie cieszy jak upadek bliźniego...

A fascynatom teorii o gnojkach, kradzieżach publicznych pieniędzy i związkach z obcymi służbami polecam historię pewnego Bawarczyka, który zostawił po sobie m.in. zamek znany z czołówek filmów animowanych Walta Disney'a.


Pozdrawiam serdecznie ze skąpanego żarem Poznania.
P.
ps - coś strasznego wisi w powietrzu... od trzech dni karetki jeżdżą po mieście od rana do popołudnia...
jacekk_85 / 2008-07-02 10:55 / Bywalec forum
Ppprzemo dziękuję za komentarz w moim portfelu.

pozdro
Jarg / 2008-07-02 10:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Staram się zrozumieć Twoje podejście, ale chyba zbyt lekko do tego podchodzisz...
Piszesz, że dla naszego kraju... dla nas nie ma znaczenia, skąd pochodził pierwszy milion. A jeżeli ktoś zginął, został skatowany, okaleczony przy okazji tego pierwszego miliona... to dalej nie robi to na Tobie wrażenia?

Może byłem naiwny, ale sądziłem, że jednak da się w naszym kraju zrobić duże pieniądze bez szemranych układów, bez służb... kolesiów partyjnych... Leszek wydawał się być wzorcowym przykładem... Nawet, jeśli powiedział prawdę w oświadczeniu, to cień wątpliwości pozostanie... niestety...

Pozdrawiam z gorącego Wrocka...
ppprzemo / 2008-07-02 11:24 / Uznany Gracz Giełdowy
chyba zbyt lekko do tego podchodzisz...
Tak może być. Zwróć jednak proszę uwagę, że ja nie bagatelizuję problemu. Dostrzegam go i widzę, że nie umiem z nim walczyć. Sądzę też, że nikt nie umie. Ani LC, ani Ty. Nawet niejaki Macierewicz.

A jeżeli ktoś zginął, został skatowany, okaleczony przy okazji tego pierwszego miliona... to dalej nie robi to na Tobie wrażenia?
Rozumiem, że targają Tobą emocje... Jargu, oczywiście że robi. Dla mnie człowiek, życie, wolność to najwyższe wartości. Dostrzegam jednak delikatną różnicę pomiędzy relatywizmem i racjonalizmem. Być może (przypominam, że opieramy się na ubeckich notatkach tworzonych często przez miernoty chcące się wykazać przed przełożonymi) donosił kiedyś. Wyznał grzech przed przyjaciółmi (tu już mamy bieżące wyjaśnienia) i... co ma zrobić? Rozrzucić swoje pieniądze nad Wrocławiem?
Jak więc przebiegać winna ekspiacja? Jako kahtarsis w płomieniach całkiem realnego stosu? Jako odejście w niebyt schroniska dla bezdomnych? Fascynujemy się (jako naród) dziejami nie tak znów bardzo odległymi ale pamiętajmy, że ta akurat sprawa dotyczy wąskiej grupki osób, które krótko po fakcie o wszystkim dowiedziały się z ust LC.
Dlatego właśnie Jargu nie porównuj proszę tego zdarzenia do masakr urządzanych przez afrykańskich kacyków żadnych pieniędzy za cenę ludzkiego życia...

sądziłem, że jednak da się w naszym kraju zrobić duże pieniądze bez szemranych układów
Parę miesięcy temu w radiowej Trójce słuchałem wieczorem audycji, w której socjolog, antropolog kultury i ekonomista (wszyscy z PAN) rozmawiali o gospodarce, giełdzie, inwestowaniu. Co chwilę pojawiały się głosy o naszym polskim bagnie. Ci właśnie naukowcy dość szczegółowo opisali początki giełdy w USA opisując takie szwindle, przekręty i prywatne i publiczne a nawet morderstwa, że włos mi się na głowie zjeżył. Konkluzja dyskusji była mniej więcej taka: gdy polska giełda i polscy biznesmeni lat będą mieć tyle ile teraz amerykańscy to będzie można mówić o stabilnych podstawach wynikających z mentalności. Dziś to co się dzieje wygląda bardzo podobnie jak wtedy w USA.


Jarg, kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień...
P.
Jarg / 2008-07-02 12:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy

Jarg, kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień...

Z grubej rury przywaliłeś Przemku :)...

Pozostawmy motywy i mało chlubną historię wszelkich biznesów...
Pozostaje jednak pytanie: czy L.C. zrobiłby taką forsę i osiągnął taką pozycję, gdyby to oświadczenie złożył na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy po raz pierwszy pojawiła się kwestia lustracji? Nawet jeśli jest to pytanie w dużym stopniu retoryczne...
kazelot / 2008-07-02 10:54 / Tysiącznik na forum
Jarg,nawet jak ten pierwszy zarobisz uczciwie,to jak rozpali on w Tobie żądze zarobienia kolejnych 100 to mało kto nie zbłądzi ze ścieżki uczciwości,oj naprawdę mało kto.
Jeden da drobną łapówę,inny zabije.....Tak forsa tumani.
Jarg / 2008-07-02 11:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To prawda Kazelocie... Jest to w ogóle problem w kategoriach moralnych. Bo raczej nie sprzedam akcji spółek Leszka tylko dlatego, że był konfidentem, skoro prowadzi świetnie swoje biznesy i widać jak na dłoni, że ma do tego talent. Rozważę tylko, jaki to może mieć wpływ na kondycję jego firm w przyszłości...
samira / 2008-07-02 10:39 / portfel / Małomówny spekulant

od trzech dni karetki jeżdżą po mieście od
rana do popołudnia...

Boże, a kto jeździ po południu?

Witam.
Ogólnie powyższy post, jako niezwykle wyważony popieram w całości.
nowaa43 / 2008-07-02 10:44 / Idalia
Witam, podpisuję się także pod postem Pprzemo...
Jarg nie pisz proszę że Kaczory i kawaler Z są górą, bo to niestety jest jeden wielki, bagnisty dół..
Jarg / 2008-07-02 10:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, wcale nie przychodzi mi to łatwo, tym bardziej, że ich nie znoszę...
Ale to oni potwarzali zawsze jak mantrę, że cały sukces polskiego biznesu w III RP opierał się o dawną nomenklaturę i SB...
nowaa43 / 2008-07-02 11:04 / Idalia
Oczywiście, oni współpracowali tylko ze sobą, rozprowadziwszy swoich ludzi wszędzie tam gdzie były profity..
ale oni są czyści.....
te ich mantry kupujemy w ciemno...
zapominamy np. o przyjażni mniejszego brata z p. Ryśkiem znad morza itd itp....
Jarg / 2008-07-02 11:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie zapominamy Halinko... nie zapominamy co pletli o walce z "układem", a sami zatrudniali bez skrupułów podejrzane typy w rodzaju prezesa Netzla... wchodzili w koalicję z burakami Leppera... itp...
samira / 2008-07-02 11:12 / portfel / Małomówny spekulant
Jargu, ale jaka jest zależność między forsą LC i ewentualnym donoszeniem? Czy jakiś tam studencina, przez którego (według obecnego stanu wiedzy) nikt nie ucierpiał, nie wpadła żadna drukarnia... miałby być nagradzany takimi profitami? Wygranymi w zamówieniach publicznych? A może po prostu był dobry?
W tamtych czasach można było zarobić pierwszy milion na sposobów. Także nielegalnych. Wiesz jaką kasę robiło się na przemycie. Dzisiaj mówi się o tym: transgraniczna wymiana towarowa :)
Jarg / 2008-07-02 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Samiro, jak już powyżej napisałem jest problem przede wszystkim w kategoriach moralnych, który trzeba również rozważyć pod kontem ewentualnych następstw dla jego biznesu w przyszłości (mam tu na myśli przede wszystkim biznes międzynarodowy)...
Wiadomo, to nie tylko jego, ale również moje i zapewne Wasze pieniądze...

Pozdrawiam
samira / 2008-07-02 11:37 / portfel / Małomówny spekulant
Myślę, że to kwestia przesadzona. Koś tam napisał, że forsa zaślepia. Ale duża forsa daje ten komfort, że mozna sobie odpuścić rózne machlojki. Nie ma zasady, ze kto raz popełnił błąd, po tatach też musi byc świnią. A ewentualne następstwa dla biznesu w przyszłości? A kto poza Polakami tak naprawdę rozumie sprawy donosów, tajnych akt itd. Czytelne kategorie to są zysk, płynność, zapasy, nieruchomości, zwrot na kapitale itp. To każdy biznesmen zrozumie.
Jarg / 2008-07-02 11:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na pewnym poziomie biznesu mają znaczenie nawet drobne niuanse...
Arthur Andersen zniknął z powierzchni ziemi nie dlatego, że wykazywał straty, ale dlatego, że podważył zaufanie i nieskazitelną opinię...
nowaa43 / 2008-07-02 10:51 / Idalia
PS. Ciekawa jestem jakie będą komentarze za x lat , gdy będą ujawniane fakty
współpracy z specsłużbami kolejnych rządów....
no bo chyba będą???
Jarg / 2008-07-02 10:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak sobie pomyślałem, że Cyfra może mieć sporo racji... Byłby to wyjątkowy makiawelizm ze strony Leszka... Pewną przesłanką może być wstrzymanie skupu LCC ok 2 tygodni temu... Jeśli wiedział, że będzie taka akcja... to po co przepłacać, skoro można skupić duuużo taniej... Byłby to iście szatański plan...

PS. Koledzy ze studiów potwierdzają prawdziwość jego oświadczenia, ale jeden z nich jest pracownikiem w spółce Leszka...

Porabane to wszystko...
Jarg / 2008-07-02 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jest to ogromny cios dla prestiżu polskiego biznesu... Kaczory i Ziobro górą...

"Czysty" jest chyba tylko taki polski milioner, który lata PRLu spędził na Grenlandii wśród Eskimosów...
kazelot / 2008-07-02 10:19 / Tysiącznik na forum
Tak to już jest na tym świecie,że krezusami nie zostają wolontariusze.
kazelot / 2008-07-02 10:12 / Tysiącznik na forum
W 80 się zmówili,że LC doniesie na Cześka,a za 28 lat Czesiek pracujący u LC-miliardera,będzie go bronił ;-)
Thai / 2008-07-02 10:56 / Bez rangi
Mowisz Czesiek.. mnie ostatnio z tym imieniem kojarzy sie inny.. tez Czesiek ;-)

Tak dla poprawy nastroju.. Czeslaw..
Jak ktos napisal: "slodko-gorzka gra slow rozsmiesza do lez, a moze bawi przez lzy"
http://pl.youtube.com/watch?v=7ZFiYu1e7wg&feature=related

Witam i pozdrawiam..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy