Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
warren b. / 195.205.143.* / 2008-07-01 17:44
Mysle ze jutro dalej bedzie smród na spolkach leszka, mysle ze jutro mozna LCC podkupić na jakichś -5%...
5424 / 2008-07-01 20:43 / Fan Linuxa Ubu
myślenie warenie b. nie jest twoją najmocniejszą stroną jutro pojutrze spółki pana L zanotują duże wzrosty wyleszczyli towarzycho prowokacją..........
barabaszek / 2008-07-01 17:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Gospodarzu pozwolę sobie na małe spostrzeżenie...Jutro widzę testowanie poziomu 2500 i wybicie ostre w górę to raz...CEZ w dalszym ciągu ma wsparcie (muszę się pochwalić,że na temat ceny i wsparcia tego waloru moje spostrzeżenia sprawdziły się)...i ostatnie pewnie zaskakujace dla licznych...przyszedł wg mojego skromnego zdania czas na Polnord....jak tylko środki wpłyną na czas jutro na nim zakupy zrobię.Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2008-07-01 16:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=DNjzzDNIJWw&feature=related
Big Lebowski / 2008-07-01 16:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Piatek w USA jest swietem narodowym 4 lipca i Dow oraz inne amerykanskie indexy beda swietowac - ciekawe czy beda smutno swietowac czy byc moze nieco radosniej..
lawok / 2008-07-01 16:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie śmiało stwierdzę, że dziś był b.dobrzy dzień na zakupy!
barabaszek / 2008-07-01 16:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj lawok...mozesz śmiało powiedzieć ,że był to wybitnie dobry dzień na zakupy...a ja dodam,że jutro bedzie Nas czekał jeszcze zjazd po stopy rano ale to już moje skromne zdanie...czekam na komentarz Gospodarza odnośnie dzisiejszej sesji.Pozdrawiam i uściski dla córeczki....szkoda,że się nie odezwałeś jaki to problem ...mam bardzo bardzo podobny jak wnioskuję z wypowiedzi na forum w rodzinie...jak byś chciał cos się jeszcze dowiedzieć to napisz a odpowiem jak się sprawy rozegrały po kilku miesiącach(pozytywnie piszę tak abyś się nie przestraszył :-)))
lawok / 2008-07-01 16:47 / Uznany Gracz Giełdowy
napiszę barabaszku
lawok / 2008-07-01 16:33 / Uznany Gracz Giełdowy
ja to sie musze cierpliwości nauczyć do giełdy! 2540 sobie narysowałem na WIG20 2 tygodnie temu! Ale nie wytrzymałem i w zeszły piatek już kupowałem, durak ze mnie i tyle.
Ogólnie myślę, że pójdziemy teraz do góry....przynajmniej WIG20 i wybrane maluchy i średniaki. Co będzie rynek pokaże, nic dziś nie sprzedałem choć leszek dał popalić! Ale zagryzłem zęby. Jeśli WiG20 pójdzie w dół w cenie close, to znów będę straty księgował i może w 2012 jakiś podatek od zysków zapłacę:-)
barabaszek / 2008-07-01 17:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Wstrzymałbym się z tym księgowaniem strat...wiem,że nawet Dude troszkę zniechęcił się co do obecnej sytuacji ale ten rok jeszcze pozytywnie zaskoczy (tak myślę :-)).
Big Lebowski / 2008-07-01 16:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Lawok - jak ma sie Zuzia i cala Rodzinka ? Pozdr.
lawok / 2008-07-01 16:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Ech...z jednej strony twardziel, buntownik z ciepłą wódką w garści, z drugiej gołębie serce:-)

Jak się nic nie zdarzy (tfu,tfu...) to jutro ją przywitam w domu! Wszystko idzie ku dobremu!
barabaszek / 2008-07-01 16:30 / portfel / Tysiącznik na forum
I tak trzymać.Pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2008-07-01 16:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to sie ciesze - cieplej wodki sie napijemy.. ;-)) bedzie dobrze Lawok..
lawok / 2008-07-01 16:39 / Uznany Gracz Giełdowy
tak apropos wódki! ta czarna wódka to jak się nazywała?

Z mojej strony mogę polecić, również Paniom ,znakomitą brazylijską wódeczkę, która nazywa sie Cachasa. W drinku pije się ją z dużą ilością rozdrobnionego lodu, sokiem z limonek i brązowym cukrem. Znakomita na takie dni!

Polecam
Thai / 2008-07-01 16:48 / Bez rangi
znam Cachase w skladzie jaki podales ;-))

Ale takze w innym - zamiast soku z limonek z sokiem z bialego grejpfruta.. lod i brazowy cukier obowiazkowo..
Polecam..
lawok / 2008-07-01 16:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj dobra duszo:-)

Napewno spróbuję! Wódeczka od jakiegoś czasu należy do moich ulubionych. Dla mnie właśnie gniecenie limonek było największą przeszkodą częstszego delektowania się tym specjałem. Dlatego grejpfrucik to doskonały pomysł:-)
Thai / 2008-07-01 17:08 / Bez rangi
Witaj Lawok ;-)

Takich limonek to trzeba sie "nagniesc" a grejfrut.. jeden, za to pokazny i jest ok :-)

Pozdrawiam Cie serdecznie.. usciski dla Zuzi :)
barabaszek / 2008-07-01 16:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu posłałem emalię do Ciebie.
Jeck / 2008-07-01 16:34 / "Poławiacz perełek"
a ja cholera nie zdążyłem..:( po urlopie-łikendzie przedłużónym kupa roboty.
wieczorkiem skrobnę też coś miłego dla oczu i uszu :-)))

pozdawiam
barabaszek / 2008-07-01 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jeck...ja w innym temacie he he...Pozdrówka serdeczne.
Big Lebowski / 2008-07-01 15:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dax - obchodzi dzisiaj 20 letni jubileusz , hm. jak na urodziny przystalo -2,2% ..
rsiky bez logowania / 85.128.111.* / 2008-07-01 15:48
Następne mocne wsparcie gdzieś...1000 pkt niżej... :///
Big Lebowski / 2008-07-01 15:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=lqAuuIDU2sw Bluesik..
Thai / 2008-07-01 15:26 / Bez rangi
http://de.youtube.com/watch?v=wqs3-aRAdac
:)))
risky bez logowania / 85.128.111.* / 2008-07-01 15:14
Jargu....kiedyś już pisałem, że mnie dziwi obecność pewnego lekarz L. w radzie nadzorczej Getin holdingu....bo jego były teść pan profesor G. właściciel kliniki/szpitala brał udział w prywatyzacji Cefarmu...w którym siedziało WSI....a teraz już wszystko jasne...Gdzieś w duchu myślałem...to nie to...on pewnie będzi ebudował prywatne kliniki ...hahah

Jargu...ja dalej szukam bogatych ludzi..którzy nie ukradli...nie polecieli po układzie...nie byli SB...UB...oficerami...nie mieli wsparcia politycznego...a miałem okazję dużo więcej widzieć...o wiedzieć...i narazie...nie znalazłem takich osób...No moze twórcy naszej klasy...choć kto wie, czy nie był to pomysł jakiś służb... ;)))
mari achi / 77.112.167.* / 2008-07-01 17:36
a ja znam takiego :-)
risky bez logowania / 85.128.111.* / 2008-07-01 15:22
"Jesteś młody Warrenie, ale to nie takie proste jak myślisz... przeczytaj oświadczenie
LC które dzisiaj opublikował...
Pamiętam tamte czasy... Jestem niewiele młodszy od L.C..." Czasy był takie jakie były..ale zupełnie inne niż...np. lata 70....więc Jarku jak ktoś miał słaby kręgosłup i był gotów podie....lić kolegów , żeby wyjechać do USA...to w obecnych czasach jest wstanie zrobić to samo...żeby dostać np. kontrakt rządowy...albo inne gwarancje....Jarku...jak ktoś się taki rodzi...to taki jest...i taki umiera ...bez względu na czasy....
mari achi / 77.112.167.* / 2008-07-01 17:53
Może szumowiny należałoby szukać po stronie urzędników którzy dają takie kontrakty?
Ale masz rację urzędnik państwowy w tym grajdole jest w stanie nakłonić do wszystkiego aby osiągnąć szeroko rozumianą korzyść finansową a najgorsi są skarbowi bo działają jak psy ogrodnika i to za kość lub byle ochłap łamiąc często prawo .Jest to nagminne.
dochodzenie swoich praw to droga przez mękę.
A czy obecnie urzędnik państwowy też zakotwiczony jest w tamtym systemie?
Odpowiedź brzmi TAK.Mętalność się nie zmieniła.Tutaj w tym grajdole.Obywatel złodziej.(patrz swoja wypowiedź)Urzędnik ten rycerz który broni dobra publicznego i mówi co wolno a co nie wolno.
Żenada i tyle.
Prawda jest taka że urzędnicy są wielką grupą społeczną która jest potrzebna bandzie polityków w utrzymaniu obywateli w ryzach.A obywatele często nie widząc innej możliwości muszą kombinować.Oczywiście nie muszą ale tego nie widzą.Nakłania się ich do kombinacji .Jak ktoś tego nie rozumie to ...porażka.
Uznany inaczej / 87.106.27.* / 2008-07-01 14:24
Bessa lubi się karmić takimi info(na zamówienie).Jakby napisali,że w ogólniaku był harcerzem i w oazie,uzdrawiał dotykiem,spał na styropianie,opluł breżniewa podczas wizyty i odręcznie napisał 100k ulotek to kurs może drgnąłby z 0,5 procka w górę.a tak.......
warren buffet / 2008-07-01 14:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Bagno, GPW to jedno wielkie bagno. po mega hossie bedziemy sie dlugo tarzac we wlasnym pocie
Jarg / 2008-07-01 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prawda Warrenie, w normalnych kasynach jest bardziej uczciwie...
Giełdy to taki rodzaj szulerni, w których cześć uczestników gra znaczonymi kartami...
barabaszek / 2008-07-01 14:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu.Pamiętasz moją emalię kilka miesięcy temu?Poczekali na doskonały moment spuścili powietrze z LCC i będą zakupy na LCC i Geting ...duże zakupy....szmaciarskie ale właśnie tak nie którzy robią majątki....Pozdrówka.
Jarg / 2008-07-01 14:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku

Wszystko pasuje jak ulał... To miała być mega bomba zawarta w aneksie do raportu Macierewicza.. A ponieważ kilka dni temu Trybunał Konstytucyjny zakazał publikacji tego aneksu... zaczęto wypuszczać materiały po cichu - jako przecieki...
barabaszek / 2008-07-01 15:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Przykra ta nasza rzeczywistość...okrótnie ale powiem,że nad rolanym mlekiem nie ma co płakać....giełda ma słabą pamięć...po obrotach na Getin i LCC mozna stwierdzić,że należałoby wyciągnąć zaskórniaki na czarną godzinę i dokupować na longa :-)).
mari achi / 77.112.167.* / 2008-07-01 14:22
niestety warenku niestety.
nowaa43 / 2008-07-01 13:56 / Idalia
Panowie, przeczytałam Waszą dyskusję i powiem, że to wszystko jest ogromnie smutne...
od razu powiem, że nie mam pomysłu jak powinno się takie sprawy załatwiać, ale na pewno nie tak. Widzę jasno, że robi się to " na zamówienie", za pośrednictwem wybranych mediów i wobec wybranych osób..
Jarg / 2008-07-01 13:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
KU....WA, TRZEBA OTWORZYĆ I UPUBLICZNIĆ WSZYSTKIE ARCHIWA SB DOTYCZĄCE 100 000 TW! CAŁY CZAS TOCZY SIĘ GRA I SZANTAŻ TYMI TECZKAMI...
_wookash_ / 2008-07-01 14:06 / Bywalec forum
dokladnie.. popieram.. ale kto tak movi, to ciemnogrod i inkvizycja...
Jarg / 2008-07-01 14:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Teraz rozumiem, dlaczego tak zdecydowanie trzymał się z dala od polityki... gdyby było inaczej, to te mikrofilmy już dawno ujrzałyby światło dzienne...
warren buffet / 2008-07-01 14:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to fakt... wszystko trzeba otworzyc a nie tylko gnoic wybiorczo... ale LCC poraz drugi mnie zawiodł...
pklark / 2008-07-01 14:00 / portfel / -
to byłoby NAJROSĄDNIEJSZE rozwiązanie........ale nigdy do niego nie dojdzie......przynajmniej ja tak sądze......
krzysiek29 / 2008-07-01 13:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale sytuacja LC zrobila duzo zamieszania nie ma co. Czemu nikt nie zwroci uwagi na Kaczynskich ojciec zniby sluzyl w AK potem wykladowaca na uniwersytecie synowie dostaja role w filmie naprawde ciekawe a to wszystko zlonierz AK-::)))
warren buffet / 2008-07-01 13:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak czarnecki zaczal walic o skupie akcji LCC to napisalem, ze
zrownał sie z karkosikiem. teraz, to karkosikowi moze buty od
spodu pucowac.....a mosce moze okulary przecierac..


tak sie w polsce robi miliardy

1. donosi
2. siedzi w rzadzie
3. siedzi w mafii
4. kradnie
Jarg / 2008-07-01 13:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jesteś młody Warrenie, ale to nie takie proste jak myślisz... przeczytaj oświadczenie LC które dzisiaj opublikował...
Pamiętam tamte czasy... Jestem niewiele młodszy od L.C...
warren buffet / 2008-07-01 13:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dostawał za to pieniadze. to jest poprostu sprzedanie siebie. a potem bajki ze LC jest geniuszem biznesowym. daj mi 2 mld zł i tez pomnoże je i kiedys bede mial 10
_wookash_ / 2008-07-01 13:39 / Bywalec forum
moglbys vkleic linka do tego osviadczenia ?
co nie jest proste ?
tak sie sklada, ze tez pamietam te czasy, ze szkoly...

"Miał 18 lat, gdy podpisał zobowiązanie do współpracy. SB wskazywała m.in., że agent ten "umożliwił kontrolę sytuacji w III LO we Wrocławiu "."
jesli to pravda, to co tu nie jest proste ?:]]]
Jarg / 2008-07-01 13:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.rp.pl/artykul/156705.html
_wookash_ / 2008-07-01 14:03 / Bywalec forum
no.. jesli z kolei pravda jest co napisal v osviadczeniu.. no to ok..
ja v kazdym razie, pod vplyvem impulsu, svoj skromny pakiecik vyvaliem PKC,
ale lepiej by bylo dla vszystkich, zeby jednak nie byl szuja,, takze oby pravde movil...
pzdr:]
Jarg / 2008-07-01 13:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no właśnie... dodałeś "jeśli to prawda..."?
krzysiek29 / 2008-07-01 13:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Jargu napisz co myslisz o tej sytuacji czy to jest okazja na zakupy
Jarg / 2008-07-01 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak, to jest okazja do zakupów...

PS. Leszek mógł przyznać się wcześniej, to prawda... ale to jest trudna decyzja dla każdego... przypomina mi się oświadczenie Michała Boni...
Uznany inaczej / 69.90.109.* / 2008-07-01 13:46
Jedyna kwestia,to czy podpisał dobrowolnie w pełnym tego słowa znaczeniu,czy został przymuszony przez zastraszenie za.....
krzysiek29 / 2008-07-01 13:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale jazda malo ze bessa to jeszcze do tego TO-:(
Warren co robisz z Leszkiem
warren buffet / 2008-07-01 13:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
trzymam, dobiore ponizej 2 zł

gielda nie ma pamieci, na szczescie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy