Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-06-29 21:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ole, Ole, Ole !!!!!
Big Lebowski / 2008-06-29 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem..
Kai / 2008-06-29 19:25 / Tysiącznik na forum
Czesc Bigu! Ostatnio sporo insektow biega po Twoim pokoju, wiec i ja rzadziej zagladam, coby mnie jakas zaraza nie dopadla. Moze wrocisz na glowny? Gieldowo doszlismy do ciekawego momentu... teraz to albo wóz albo...
Big Lebowski / 2008-06-29 20:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. na insekty jest muchozol.. ;-)) pozdr.
nowaa43 / 2008-06-29 17:30 / Idalia
Dzień dobry Gospodarzowi i Kącikowcom...

Pobyt na łonie natury udany - na szczęście dzionek bez upału. Czytam że wojen ciąg dalszy na forum...
Skończyłam właśnie książkę węgierskiego autora Sandora Maraia pt Żar, napisaną w 1942 r.
Wybacz Bigu ale parę linijek muszę zacytować..
"Pragnienie bycia kimś innym, niż tym, kim jesteśmy:silniejsze pragnienie nie może zapłonąć w ludzkim sercu. Bowiem życia nie można znosić w inny sposób, niż ze świadomością, że godzimy sie z tym wszystkim, co znaczymy dla siebie i dla świata."...

Dedykuję te zdania tym wszystkim niepogodzonym ze sobą...

Pozdrówka, i co kibicujemy Hiszpanom??
Big Lebowski / 2008-06-29 20:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. Viva Espania... Ole !!! Pozdrowka.
5424 / 2008-06-29 19:05 / Fan Linuxa Ubu
Pewnie że Hiszpanie ja sobie postanowiłem że robie sobie mały odwyk od netu bo dochodze do wniosku że się użależniłem Bigu proszę napisz coś na przyszły tydzień.................
Big Lebowski / 2008-06-29 10:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=mJS8j9YYB9w A teraz troche motoryzacji..
Big Lebowski / 2008-06-29 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.
Big Lebowski / 2008-06-29 09:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=D_H3IR6XBRI
Big Lebowski / 2008-06-29 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prawdopodobnie jeszcze w tym roku czeka nas, powiedzmy panika popytowa - uważa Alfred Adamiec, główny ekonomista Noble Bank. - Podobnie było w maju 2003 r., gdy przez kilka miesięcy indeksy zyskały kilkadziesiąt procent.
- Przyczyn jest kilka. Polska giełda jest tania w porównaniu do innych. Nasza gospodarka, w porównaniu do zachodnich, rozwija się bardzo szybko. I to mimo obniżonych prognoz przez Międzynarodowy Fundusz Walutowy - mówi Alfred Adamiec. Według niego niewykluczone jest również, że jeszcze w tym roku na WIG20 padną historyczne rekordy.

- Układ wskaźników technicznych sugeruje, że jeszcze w tym roku indeks WIG20 może pokonać historyczne szczyty. Ciężko określić ten moment w czasie, ale impulsem będzie pojawienie się jakiegoś dużego inwestora - mówi Money.pl Adamiec. - Myślę, że instytucje zagraniczne wkrótce zaczną kupować nasze akcje. Widać to chociażby po pozytywnych rekomendacjach przez nie wydawanych.
Big Lebowski / 2008-06-29 10:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
2008-04-24 10:30:56 | *.*.*.* | Big Lebowski [ "Uznany Gracz Giełdowy" (13100 postów) ]
Re: Adamiec: Czeka nas panika popytowa [2]
Witam i Pozdrawiam.. Opisywany przez Pana scenariusz mozna
znalezc w moich postach juz przed wielu tygodniami tzn. podobnie
opisywalem sytuacje i ze tak moze nastapic - uwazam ze GPW moze
byc obecnie rodzynkiem posrod innych gield..rekomendacje
wydawane przez znanych analitykow na swiecie nie pozostana dlugo
bez reakcji - mysle ze obecnie kapital swiatowy szuka wlasnie
takich rynkow jak nasz gdzie bezpiecznie moze zarobic na
inwestycjach w akcje i nie straci na walucie..
Big Lebowski / 2008-06-29 10:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozwolilem sobie wkleic artykul P. Adamca ktory byl exponowany na Money , pod artykulem jest takze moj post ktorym komentowalem wypowiedz P.Adamca , wlasciwie caly ten artykul mozna znalezc w moich wypowiedziach znacznie wczesniej i mogl bym oskarzyc - pracownika Noble bank o plagiat ;-) nie chodzi mi tu o to zeby dyskutowac nad artykulem i kto ma racje tylko chodzi mi o to ze pod tym artykulem - nie zanalzlem wypowiedzi - wysmiewajacyvch czy krytycznych , czy domagajacych sie przeprosin od P. Adamca - takich przemadrzalkow i szumowin jak yocelyn itp.dlaczego ? - bo to dzieci z probowki - invitro poczete , miekim palcem robione - czytam Bukowskiego ; Kosinskiego i Hlaske - dlatego nie mam problemow udzielic odpowiedniej odpowiedzi szumowinom..
jacekk_85 / 2008-06-29 11:22 / Bywalec forum
witaj Big
Pamiętam ten scenariusz pisany przez Adamca po tej kwietniowej zwale. Wydawało mi się, że spółki odbiją i niestety się nie doczekałem. Kolejne zwałki okazały się jeszcze gorsze, a zwłaszcza te czerwcowe, eh szkoda gadać. Napływu pieniądza z zagranicy absolutnie nie widać na gpw. Pewnie jest, ale tak mały, że nic nie zmieni. Prawda jest taka, że nikt nie chce naszych akcji. Podejrzewam, ze MISie nasze będą przez wiele lat czołgać się na niskich poziomach. Zawsze tak jest, ze największe pierwsze rosną, czyli w20. Zagranica nie będzie kupowała maluchów tylko duże sprawdzone firmy. Ja sam czekam na jakieś odbicie zeby wyjsc z akcji i wstaję od stolu na co najmniej rok. Pewnie pojawi się jeszcze jakieś odbicie zeby wciągnąć niedoświadczonych graczy i ich szybko skasować. Wystarczy tak niewiele kasy by powstrzymać te spadki, ale niestety nikt nie ma interesu jak widać w tym. Wszystkim dużym jest to na ręke. Zgnieść szarą masę i dopiero wejsć po absurdalnych cenach. Zastanawia mnie tylko to, że jakieś 90% forum czeka na zwrot i wtedy planują się obkupić. Wszyscy są ostrożni i cwani, więc czy tak będzie. Stąd myślę, ze będzie jakieś fałszywe duze odbicie zeby wciągnąć ludzi. No przecież nie moze być tak, że 90% forum zrobi zakupy niemal na samym dołku. Chociaż miałem też taką torię, ze właśnie z tego powodu nie bedzie 2500 na w20 bo każdy mówił już dawno o tym poziomie. Jak widać mitam się z tymi teoriami i jestem zdezorientowany. Jak będzie rynek wskaże. Dostałem solidne baty i wiem, ze priorytetem jest chronić kapitał bo do rozpoczęcia hossy mogę jeszcze wszystko stracić. Dlatego apeluję do forumowiczów - w dzisiejszych czasach priorytet to ochrona kapitały, ryzykować można w hossie.

pozdrówka
jacekk_85 / 2008-06-29 11:34 / Bywalec forum
Jeszcze wkleję jeden ciekawy według mnie post forumowicza

2008-06-27 12:52:01 | *.*.*.* | Krzych

Re: Przecena na Wall Street
Zagraniczne fundusze inwestycyjne zwolnione z podatku?
piątek, 27 czerwiec 2008, 11:14
źródło: Przegląd prasy Taxonline.pl

Dochody zagranicznych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych osiągnięte w Polsce nie będą
opodatkowane taki zapis wprowadzi zmiana ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
przygotowana na początku czerwca przez Ministerstwo Finansów.



Artykuł pochodzi z "Podatkowego przeglądu prasy" przygotowanego przez
PricewaterhouseCoopers

Puls Biznesu

Dochody zagranicznych funduszy inwestycyjnych i emerytalnych osiągnięte w Polsce nie będą
opodatkowane taki zapis wprowadzi zmiana ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
przygotowana na początku czerwca przez Ministerstwo Finansów.

Tym samym fundusze zagraniczne dostaną takie samo zwolnienie, jakie przysługuje polskim.
Właśnie to zwolnienie powoduje, że są wehikułem inwestycyjnym. Zmiana nie wynika z dobrej
woli polskiego rządu, lecz z konieczności.
Komisja Europejska (KE) zarzuciła Polsce dyskryminację w traktowaniu funduszy objęcie
zwolnieniem funduszy polskich i pominięcie funduszy z innych krajów europejskich. W
przypadku niedokonania tych zmian KE mogłaby wnieść sprawę przeciwko Polsce do Europejskiego
Trybunału Sprawiedliwości mówi Anna Łukaszewicz-Obierska, radca prawny w kancelarii WKB,
Wierciński, Kwieciński, Baehr.
Zagraniczne firmy zarządzające funduszami cieszą się ze zmiany, ale przyznają, że nie ma co
się spodziewać fali napływu inwestycji na polską giełdę.

i myślicie że będą spadki - Ken
katapita / 2008-06-29 08:31
Przeprosiłem już w którymś z postów za zaśmiecanie forum.Uważam że kulturalne rozmowy są potrzebne i wskazane a każde inne,niestety każdy z nas sie gubi,każdego z nas w pewnym momencie sytuacja na giełdzie może przerosnąć.Ale nikomu nie ubliżałem bo uważam ze gospodarzowi i powaznym forumowiczom należy sie szacunek.

Przepraszam raz jeszcze
chief100 / 2008-06-28 23:45 / portfel
Witam Gospodarza i kącikowiczów. Dziwią mnie trochę dzisejsze komentarze. W końcu decyzje co do zawartości portfela każdy podejmuje indywidualnie. Ze skutkami decyzji wychodzi różnie, ale są to nasze wlasne decyzje, Bigu mam pytanie dotyczące spólki Armatura. Czy wydanie 600 000 akcji w pakiecie menadzerskim nie jest zbyt wysokie w wstosunku do wyników spólki. Czy jest normlne aby tak wysokie kwoty szły dla menadzerów za bądź co bądź nie za wysokie wyniki w tak trafiony rynek jak armatura łazienkowa. Proszę o komentarz i pozdrawiam.
mari / 2008-06-29 00:25 / Achi
właściwie to jak na forum pojawiają się komentarze świadczące o złości, rozpaczy(związanej ze stratami na giełdzie),obwiniające cały świat za swą głupotę bądź nieudolność to należałoby zacząć się cieszyć.(bynajmniej nie ze strat poniesionych przez kogokolwiek)
yocelyn / 2008-06-29 00:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jasne, wtedy wierzysz, ze skonczyla sie bessa, a Twoje ciezko zarobione pieniadze zaczna przynosic profity - jak to ci Twoj mistrz Big kiedys napisal - hehe, ludzie to sobie widze kazde niepowodzenie lubia tlumaczyc - optymisci ci nasi rodacy
arecki97 / 2008-06-29 01:07 / portfel / "Skurczy.byczek"
Człowieku idz sie wyspij bo zaczynasz obiwiniac innych za swoje niepowodzenia kiedys przyjdzie hossa i sie odkujesz ...tylko nie pytaj nikogo co masz kupic bo bedziesz musial mu dziekowac rownie "goraco" jak teraz. Jak masz rozum to go uzywaj a jak nie to idz graj w totolotka...tylko nie na chybil trafil bo wtedy bedziesz mial pretensje do maszyny losujacej...jesli nic nie trafisz.....mysl sam
yocelyn / 2008-06-29 01:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gadal dziad do obrazu
arecki97 / 2008-06-29 01:20 / portfel / "Skurczy.byczek"
przeciez nikt nie kaze Ci czytac jego opinii a tymbardziej sugerowac sie nimi...jesli nie umie przyznac sie do bledu to...tak naprawde kogo to obchodzi heheheh co Ty koles wyluzuj
mari / 2008-06-29 00:51 / Achi
co ty ja nie taki głupi żeby inwestować swoje ciężko zarobione pieniądze.Ja w ogóle nie inwestuję tylko spekuluję.Na dodatwk zdziwisz się może ale robię to tylko z KREDYTU!!!
Tak tak i powiem ci jeszcze że idzie mi ostatnio średnio bo jestem na tyle głupi że słucham ciągle podszeptów chciwości zamiast realizować plan.Bessa czy hossa nie ma dla mnie znaczenia.może być też boczniak.
Nie rozumiem pretensji jakie masz do Biga czy kogokolwiek innego.Giełda nie jest dla wszystkich.Jeżeli inwestujesz zgodnie z podszeptami kogokolwiek to w rezultacie nie możesz zarobić.I wcale nie dla tego że ktoś źle Ci podpowiedział.Nie ma innej drogi jak samodzielne myślenie i realizacja własnej strategii.Własnej bo każdy uczestnik rynku ma trochę inną strategię .Ta sama strategia dobra np. dla Biga dla Ciebie może być nie do przyjęcia.Jak takich podstawowych rzeczy nie rozumiesz to nie wchoć w ogóle na rynek.A forum takie jak to może być miejscem wymiany poglądów.Jak widać obelg też.
Ale po co?Komu to ma służyć?
yocelyn / 2008-06-29 01:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Nie rozumiem pretensji jakie masz do Biga

ja do niego pretencji nie mam, ale powiedz to wielu innym...........................
yocelyn / 2008-06-29 01:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
najlepsze jjest to , ze jutro zabierze ON swoj glos, i wciaz nie napisze , ze sie pomyli, ze jego rynek tez wydymal, tylko napisze, ze to moja wina, ze wierzgam nogami itd. itd.
dla mnie koles jak wielu indywidualistow tego forum nie potrafi sie przyznac do bledu/

i zaloze sie o grube pieniadze, ze on nigdy tego nie zrobi.
a jutro napisze, ze go ludzie nawiedzaja :), albo jeszcze cos i nnego - porazka
yocelyn / 2008-06-29 01:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Jeżeli inwestujesz zgodnie z podszeptami kogokolwiek to w
rezultacie nie możesz zarobić
mari / 2008-06-29 01:18 / Achi
Dokładnie tak co nieoznacza że nie można zasięgać opini innych nawet na forum,ale wszystko należy sprawdzać w jak najszerszym zakresie.A ponadto trzeba sprawdzać czy porady jeżeli nawet takie są ,są zgodne z obraną strategią poza tym zawsze trzeba mieć plan " B" i dobrze oprócz tego mieć plan awaryjny.
Naprawdę dużo można by pisać ale to takie podstawy że nie chcę nikogo nudzić.
To miejsce jest kącikiem pod portfelem Biga.Tak należy to traktować.Co prawda nie czytam od deski do deski ale nie zauważyłem żeby Big kazał komuś coś kupować czy sprzedawać.Podpowiadać można ale tak jak pisałem wcześniej każdy sam musi podpowiedzi skonfrontować z własnymi ocenami i swoją strategią.Inaczej się nie da.
To takie oczywiste że aż nie wiem jakich słów użyć żeby być zrozumianym.To nawet nie przedszkole giełdowe a żłobek.
yocelyn / 2008-06-28 23:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Dziwią mnie trochę dzisejsze komentarze

a mnie nie, chlop wyobrazal sobie , ze pozjadal wszystkie rozumy, wiec nie wiem o co masz pretensje
chief100 / 2008-06-28 23:50 / portfel
Nie mam żadnych pretensji. W przypadku zakupu akcji słucham różnych doradców, ale decyzję podejmuje sam i ponoszę sam skutki tych (dobrych lub złych) decyzji,
yocelyn / 2008-06-28 23:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

ponoszę sam skutki tych (dobrych lub złych) decyzji,

jasne , ale zawsze kierujesz sie 'jakmis radami'
chief100 / 2008-06-29 00:03 / portfel
Dokładnie, słucham przede wszytskim "podszeptów" dotyczących spólki którą warto się zainteresować. Póxniej staram się zanalizować jej wyniki finansowe i przyszłościowy rozwój i próbuję znaleźć moment na jej zakup. Obecnie wkurza mnie, że w stosumku do spółek mniej płynnych wystarczą naprawdę niewielkie środki, żeby spuścić spółkę o 10%. Pozdrawiam
yocelyn / 2008-06-29 00:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

i próbuję znaleźć moment na jej zakup.

w hossie moze tak, ale nie teraz - BESSA cala geba, nawet jak nastapi wybicie , to wielu uzna to za nowa hoossa, zamiast wjsc z malyymi stratami - zaloze sie, ze tak bedzie.

ale sek w tym , ze jest tu taki jeden mistrz, ktory nie da sobie nic powiedcziec, i nawet jak brniemy dalej w ta udrege to on dalej jest najmadrzejszy, to naprawde jest zadziwiajace do jakiego poziomu mozna sie znizyc by tylko nie przyznac sie do bledu
nowaa43 / 2008-06-28 22:37 / Idalia
Nie mogę się dziś oderwać od tych krajobrazów i od tego głosu..
ale już na dobranoc...

http://fr.youtube.com/watch?v=cK19S67BNuw&feature=related
yocelyn / 2008-06-28 23:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
na powaznie - cienias1 - probowal wybrnac z glupiej sytuacji i wymislij bardzo absurdalana historie - najbardziej idiotyczna jaka mozna sobie wyobrazic''

Big - jestes w kropce, jak nie przepproszisz wszystkich wciaz bede cie uwazal za kawal chhhuuujja.

i co tam ? zmieniasz zdanie ?
yoc. / 83.26.207.* / 2008-06-28 23:07
nie wkleje maila, ktorego do mnie wyslales - nigdy tak obrazliwych slow nikt mi nigdy nie wyslalem, a widzisz buraku, ja cie nie wyzywalem, tylko czekalem na slowa..... - niewazne, i tak do ciebie to nie dochodzi prostaku, teraz mam ochote cie zbesztaqc, ale ci nie pojade, mam nadzieje, ze wreszcie zrozumiesz, ze rynek i ciebie w******** pucu, a teraz tazaj sie w swoim ggoowniee , teraz mam ochote cie wyzwac - pajacu !!!!!
yocelyn / 2008-06-28 23:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
skuuurwwyyyzyn
yocelyn / 2008-06-28 23:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jednak nie moglem sie powstrzymac :

Reprezentujesz zespol Downa - zwany mongolizmem , tak wiec mozna smialo
nazwac cie przyglupem.. prostactwo i cechy buraka wygladzic sie nie da tak wiec
do konca zycia bedziesz Korki.. Dorzuce jeszcze jedno jak cie nie p******* to
nie wierzgaj nogami pedale..

----------------------------------------------------------------------



Nazwa użytkownika: Big Lebowski
----------------------------------------------------------------------
i co baranie ?
Big Lebowski / 2008-06-29 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciesze sie szumowino i buraczku - ze pochwaliles sie mailem ;-) to dobrze , mysle ze dobrze by bylo gdybys na forrum glownym tez sie pochwalil.. ;-))
yocelyn / 2008-06-28 23:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wydaje mi sie , ze zespol downa to choraoba, a ten baran wyszkorzystuje to do walki wrecz, chlopczyku - dla mnie jestes piiiizzda - mam cie na muszcze
nowaa43 / 2008-06-28 21:52 / Idalia
na cześć Afryki - muzyka...
inny kraj ale muzyka piękna i okładka płyty też

http://uk.youtube.com/watch?v=jZM4NIVIOUI
mari / 2008-06-28 19:20 / Achi
kilka praw Murphiego.
Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś :-)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.:-)
Wszystkie sprawy szlag trafia jednocześnie.:-)
Jeśli coś się wydarza to znaczy, że jest to możliwe. Zatem w walce między tobą, a światem, stań po stronie świata:-)
Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.:-)
Prawdopodobieństwo wydarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do życzenia:-)
Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób:-)

:-))))))))))0
Big Lebowski / 2008-06-28 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Mari . co tu sie dziwic jakims dzieciakom - jak tu wydawalo by sie ze dorosli - ktorzy dzieki moim typom zarabiali - pisali do mnie maile - pozamieniali sie w kleszcze i kanalie - wydaje im sie ze sa tak przebiegli i reprezentuja taki poziom ze to niemozliwe zeby ich namierzyc - pycha , pycha - gubi tych mieczakow , ktorzy nawet mieli przypisek ugg.. Pozdr.
krzysiek29 / 2008-06-28 21:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj pisalem do redakcji zeby cos z tym zrobili. Zeby forum wrocilo do wczesniejszego stanu. Ale jakos dalej nie widze zmian i interwencji moderatora. Co zrobisz tacy sa ludzie jesli im pomozesz a pozniej cos nie wyjdzie to tak Cie zbesztaja z blotem. Nikt nie jest doskonaly kazdemu mozna sie pomylic. A do tego to Twoj kacik to po co sie te TYPY tu pokazuja. Sam duzo razy zadawalem Ci pytania duzo razy ponioslem mocne baty ale co moge powiedziec trafilem w okres bessy i wiele sie nauczylem. I nigdy nie mialem do Ciebie pretensji i nie mam bo caly czas sie ucze i wierze ze to zaprocentuje.pozdr
amigo2 / 2008-06-28 21:34 / Regulamin forum!
pycha,pycha
a to prawda i z ugg tez
ale jak to pisze to jezdza po mnie)))))))))
nowaa43 / 2008-06-28 21:13 / Idalia
Podobno Bigu niektórzy ludzie najbardziej nienawidzą tych, którym coś zawdzięczają....
dla mnie to s.f...
Porządki zrobione, toasty za zdrówko Zuzi Lawoka wypite..
i za wszystkich, także ..
Nelson Mandela skończył 90 lat - zdrówko , aż się nie chce wierzyć, po takim ciężkim życiu..
Big Lebowski / 2008-06-28 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=WYty0JXvf6M&feature=related Boczniak.. ;-)
Big Lebowski / 2008-06-28 18:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=CS6nimAK1dw Mysle ze to dobry utworek na dzien dzisiejszy..
prawdziwa kleofasionata / 89.106.244.* / 2008-06-28 18:31
pojawie sie poxno i przedstawie wyniki moich badan i znikam z tego forum(za podszywaczy nie recze)
nowaa43 / 2008-06-28 18:23 / Idalia
Piosenka na dzisiejszy dzień, posłuchajcie proszę...

http://uk.youtube.com/watch?v=lXFuMLBxjPI
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy