Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-06-19 22:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WZA Ferrum zgodziło się na skup do 2.454.000 akcji własnych 18:25 18.06.2008
środa

18.6.Warszawa (PAP) - Akcjonariusze Ferrum SA upoważnili zarząd spółki do przeprowadzenia skupu akcji własnych w celu umorzenia. Spółka skupi do 2.454.000 akcji - poinformowała spółka w komunikacie.

"Zarząd jest upoważniony do realizacji zakupu akcji własnych w celu umorzenia od dnia powzięcia niniejszej uchwały nie dłużej jednak niż przez rok od tej daty" - napisano w komunikacie.

Spółka podała, że środki przeznaczone na zakup akcji będą pochodziły wyłącznie z własnych środków. (PAP)
krzysiek29 / 2008-06-19 23:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Jedno mnie martwi jak dlugo sie trzymala Armatura na poziomie 2zl a potem poleciala ciekawe czy to samo spotka spotke Ferrum. Jedna i druga z silnym akcjonariatem, bardzo dobrymi perspektywami.Jedna i druga ma na sprzedaz ladne dzialki piekny zastrzyk kasy. Bardzo slaba plynnosc. Piersi do zakupow rzucili sie insajderzy z tego co pamietam rozpoczal Czarnecki. A teraz wiekszosc spolek zaczyna wprowadzac skup akcji i dywidendę. Jak narazie to nic nie pomaga.Nasz rynek zostal zniszczony przez fundusze i glupie obietnice..
Jesli firmy zaczynaja wprowadzac skup dywidende to ograniczaja inwestycje. W wyniku tego jakby nie patrzyl spowolnienie jak nic. Przyszlosc to kolej, budownictwo przemyslowe i drogowe i oczywiscie energetyka pod kazda postacja te dziedziny nie powinno dotknac spowolnienie. Szkoda ze na naszym rynku nie ma firm energetycznych a pewnie jak wejda to cena bedzie kosmiczna.pozdr
nowaa43 / 2008-06-19 22:51 / Idalia
to dobra wiadomość ..
o dzisiejszym dniu ciekawy jest też komentarz p. Jacka Tyszko z BOSia na Money - Poranna pułapka, warto poczytać

do jutra , dobranoc wszystkim..
Big Lebowski / 2008-06-19 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ceny ropy maja takze zwiazek z zapotrzebowaniem obecnie Chiny podniosly ceny paliw we wlasnym kraju co ograniczy zapotrzebowanie - waznym czynnikiem nakrecajacym sa wlasnie ceny, a wlasciwie roznice cen w poszczegolnych krajach i np . mieszkancy USA placa 80centow za litr , mieszkancy Indi takze 80 centow , natomiast mieszkancy Chin placili do dzisiaj 40 centow - o takich cenach mieszkancy Europy moga pomazyc..
5424 / 2008-06-19 22:12 / Fan Linuxa Ubu
mam dylemat napisz coś i ujmij na końcu odpowiednie znaki interpukcyjne.
5424 / 2008-06-19 21:47 / Fan Linuxa Ubu
co sądzisz o cenie armatury
Big Lebowski / 2008-06-19 22:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze cena Armatury jest atrakcyjna na dlugi termin..
człowiek znikąd / 2008-06-19 21:13 / portfel / "Trillium"
Nie kibicuję Niemcom, ale pierwsza akcja zakończona bramką piękna.
1:0
a już 2:0
Big Lebowski / 2008-06-19 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dobry Czlowieku - ja takze nie kibicuje Niemcom ale kibicuje Podolskiemu a to z jego podania..
5424 / 2008-06-19 21:44 / Fan Linuxa Ubu
Bigu skąd wiesz pod iloma nickami ludzie piszą
Big Lebowski / 2008-06-19 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - nie jest trudno takie typy rozszyfrowac - zaden problem.. Pozdr.
5424 / 2008-06-19 21:52 / Fan Linuxa Ubu
bo te typy to głąby nie znają się na sieci..........
Myszacz / 2008-06-19 21:30 / Bywalec forum
Cześć Wam
... ale już 2:1
a może będzie 2:3 i portugalczycy wygrają
nowaa43 / 2008-06-19 21:13 / Idalia
jeszcze trche i zacznę żałować Portugalczyków..
2 piekne bramki...
Big Lebowski / 2008-06-19 20:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=pUDeOpn0tKE Dawno nie grane..
nowaa43 / 2008-06-19 20:41 / Idalia
Miód i jeszcze raz miód,...
nic bym Bigu dzisiaj na giełdzie nie zwojowała , to zamiast się denerwować ewakuowałam sie pod śliwkę..
chyba mecz będzie znówu ciekawy.
Pozdrówka.
nowaa43 / 2008-06-19 19:54 / Idalia
Dobry wieczór Big i Forumowicze...
Ktoś mówił chyba nawet na Money, że wiedżm nie ma a przecież gołym okiem widać..
ja dzisiaj odpoczywałam .. przy koszeniu trawnika
no i ptaszki, kwiatki.. te rzeczy
Big Lebowski / 2008-06-19 20:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. jednym slowem mialas spotkanie z natura.. :) Pozdrowka..
Big Lebowski / 2008-06-19 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co jakis czas bede rekomendowal ciekawe spolki z innych rynkow dzisiaj chcialem polecic spolke chinska z branzy solar energy : Suntech Power Hldgs wkn-A0HL4L - jest to solidna spolka notowana na wielu rynkach od Frankfurtu po Nyse, jezeli demokraci wygraja wybory a wygraja - czytaj Obama to wowczas firmy energi alternatywnej beda mialy preferencje ..
Big Lebowski / 2008-06-19 18:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa na GPW - dzieki kontraktom oraz wiedzmom , obecnie rynki reaguja generalnie na dwa czynniki - ropa i usd , ropa tradycyjnie i co roku przed sezonem urlopowym bije rekordy cenowe i tu zaskoczenia nie powinno byc , usd wiekszosc obstawia podwyzke stop w USA w najblizszym czasie - ja obstawiam ze podwyzki nie bedzie i usd jeszcze raz przywita sie z cena 1,60 za euro ,wielu mowi ze grane bylu u nas przyjecie do strefy euro i gra sie skonczyla hm. nie uwazam tak gdyz bedzie grane przyjecie waluty europejskiej - Slowacja i Czechy od przyszlego roku maja zezwolenie UNI i nalezy obserwowac tamtejsze indexy - a wnioski nasuna sie same .. Wiekszosc rynkow obecnie znajduje w poblizu waznych wsparc i mysle ze to wlasnie wiedzmy albo wsparcia zlamia albo nastapi odbicie - calkiem mozliwe ze polaczone ze strojeniem okien..Ropa calkiem mozliwe ze w najblizszym czasie wzrosnie do 150usd ale fachowcy twiredza ze nastapi gwaltowna realizacja zyskow i moze spasc ponizej 100usd ..
barabaszek / 2008-06-19 18:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i forumowiczów.Widzę ,że dyskusja na temat strategii inwestowania naszego gospodarza przybrała mało merytoryczny charakter....Gospodarz jak mi się wydaje zleceń za nikogo nie puszcza ...więc decyzja zawsze zależy od Nas i do Nas....ja jestem spokojny i nastawiłem się na to,że zyski przyjdą za jakiś czas i tyle....spółki które są w Bigowym portfelu to nie jakieś śmieci i nie znalazły się tam przypadkiem...sytuacja jest jaka jest i wylewanie pomyj na głowę Biga jest dziecinne...do osób które to robią...jeżeli przewidzieliście taki stan rynku i zakładaliście inną niż Gospodarz strategię inwestycyjną trzeba było się nią w sposób merytoryczny z nią podzielić...post factum to każdy potrafi...Big nie jest właścicielem wszystkich giełd świata i nie decyduje o światowej sytuacji gospodarczej więc kreować jej nie może...Ja się wiele od niego nauczyłem i jego spostrzeżenia nauczyły mnie w miarę świadomy sposób inwestować moje środki za co mu bardzo dziękuję...w trakcie podejmowałem swoje decyzje jedne lepsze drugie gorsze...a nawet jak się nie do końca zgadzałem z jego opinią pisałem o tym...przykład HTLStrefy i nigdy mnie za moje decyzje nie wyszydzał czy obrażał jak to czynią tutaj nie którzy na jego osobie...wręcz zachęcał do dzielenia się opiniami i ich motywowaniem....na jego rekomendacjach można było sporo zarobić,można było (w przypadku realizacji straty) również i stracić....będąc konsekwentnym raczej zarobić i to w trudnym okresie bo na kilkuletniej hossie to każdy może łatwo zarobić....z mojej strony...duży ukłon dla Ciebie Bigu za wiedzę ,wyrozumiałość i spokojne podejście do nowicjuszy którzy nie raz nie dwa paplali koszmarne głupoty (jestem na czele tej listy :-))....ja do czasu kiedy ten kącik będzie przez Biga prowadzony na nim będę...moja aktywność obecnie sporo zmaleje ale to ze względu na charakter pracy którą się zajmuję i niczym więcej....a poza tym na Tym forum poznałem wielu ciekawych i serdecznych ludzi których życzliwie i serdecznie pozdrawiam a z nie którymi z nich będę miał przyjemność poznać się osobiście co mnie bardzo cieszy.Sfrustrowanych również serdecznie pozdrawiam i spokoju ducha życzę i im dedykuję słowa poety...."Spieszcie się kochać ludzi...."
xtrail / 83.8.131.* / 2008-06-19 19:43
Ty i BL to chyba jakaś parka
zońka19 / 2008-06-19 17:01 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich ciepło
część odbiła , ale większość jeszcze bardziej do dołudo dołu

Większość ekonomistów podziela opinię, że amerykańskiej gospodarce uda się uniknąć recesji. Ale do końca przyszłego roku rozwijać się ona będzie w tempie 1 procenta
GODZI / 2008-06-19 17:33 / Bywalec forum
Cześć kochana !
No i mamy problem...
5424 / 2008-06-19 17:56 / Fan Linuxa Ubu
"nasze problemy kończą się z naszą śmiercią" więc dobrze że je mamy, witam wszystkich USA jak narazie........ nie chce się mówić.
barabaszek / 2008-06-19 18:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Już po zielonej stronie i przewiduję również takie zakończenie....jeszcze dzisiaj się okaże.Pozdr.
Big Lebowski / 2008-06-19 16:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesje skomentuja za dwie godzinki..
marbo / 2008-06-19 16:59 / Tysiącznik na forum
:-)
~Pozdrawiam~
GODZI / 2008-06-19 16:42 / Bywalec forum
Witaj Dude ! Witajcie Dziewczynki..obiecałam
Big Lebowski / 2008-06-19 16:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gosiu .. milo Cie widziec - tesknilem.. :) Pozdrowka..
GODZI / 2008-06-19 16:56 / Bywalec forum
Bardzo się ciesze ,że jesteś ....................wystarczy
marbo / 2008-06-19 13:18 / Tysiącznik na forum
Dzien dobry.
- Jak leci?
- Rowni leci psze Pana :-)
marbo / 2008-06-19 13:19 / Tysiącznik na forum
malo byc : rowno leci....
sic / 206.222.28.* / 2008-06-19 15:32
I co cieszysz sie plebsie,ze ktos traci?Miales juz tu nie pisac-obiecywales.Ale slowo gowna jest gowno warte.Taplaj sie dalej w gownie-gowniarzu.
marbo / 2008-06-19 16:56 / Tysiącznik na forum
Widzisz gdzieś chamstwo-chamie w moim poście? zasrańcu w obszczanych gaciach!
Nie cieszę ze strat innych buraku!
Sam straciłem w zeszłym roku.
W tym porfelu nie widzę aby ktoś zarabiał ale bałwochwalstwo i wiare w święte krowy!
Bez odbioru pajacu :-)
GODZI / 2008-06-19 17:06 / Bywalec forum
Witam chamie w chamskim świecie1
Nie ciesz się ze straty buraku !
sama zyskałam w zeszym roku.
Ja zarobiłam a Ty jeżeli nie TO...................................przykre
marbo / 2008-06-19 17:14 / Tysiącznik na forum
Witam chamie w chamskim świecie2
Nie chwal się buraku !
Ja zyskałem w tym .
Odrobiłem wszystko z nawiązką i nie dzieki Tobie.................. i wcale nie jest mi przykro :)

Jako wzór polecam portfel Gabri i morfi - to są zawodowcy a nie fantaści :)
Mimo wszystko powodzenie Gosiu , Bigu i inni
GODZI / 2008-06-19 17:24 / Bywalec forum
Witam chama ...!..........ale w moim świecie
Cieszą mnie TWOJE zyski buraku !
Ja ciesz sie tym co mam ............


Inne portfele są ,może???? mocne ..............ale ja i tak zostaje tutaj
kazelot / 2008-06-19 10:49 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry.
Wczoraj byłem na koncercie Kultu.Profi i super w każdym calu.Super setlista.
Piepszyć bessę.Pamiętacie-Żelazo nie klęka.
Cienias jak będę chciał odejść(klęknąć) to napiszę.
Pozdrawiam
krzysiek29 / 2008-06-19 10:51 / Uznany Gracz Giełdowy
Kult jest super!!!
nowaa43 / 2008-06-19 10:56 / Idalia
ale coś ostatnio Kazik się pochorował..
miejmy nadzieję, że to chwilowe ale o zdrówko trzeba dbać..
ppprzemo / 2008-06-19 10:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry @ll,
Jargu - Twoja ulubiona, fundamentalnie wspaniała spółka PCG właśnie skorygowała swój raport. To nie 64k PLN w Q1 a... 6k PLN :-)) Ale przecież obaj wiemy, że przy takiej ilości papieru na parkiecie to i tak nie ma żadnego znaczenia.

Pozdrowionka ze słonecznego Poznania.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy