Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
cienias nr.1 / 83.29.40.* / 2008-06-18 19:59
napisała poniżej magda kasperska, że coś w niej pękło, że że odchodzi z tej szulerni.
magda jesteś silna , masz odwagę powiedzieć to wprost., masz wszelkie przesłanki żeby kiedyś zostać dobrym inwestorem.
większość odejdzie po cichu , a najgorsze jest to że na samym końcu.
uważam że jest głupie tłumaczenie jakie napisał marius że trzymał do końca msz potem dokupił nisko i wyszedł na swoje .
według mnie stracił czas i pieniądze , ponieważ mógł sprzedać wcześniej aby potem odkupić po te 80gr.
Big Lebowski / 2008-06-18 19:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-wI6uAOHzvo Dzieci kwiaty..
Big Lebowski / 2008-06-18 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na rynkach obecnie szaleja wiedzmy - objawia sie to sporymi wahaniami oraz nieoczekiwanymi spadkami lub wzrostami - gielda to ciezki kawalek chleba ;-)) , zniechecenie jest ogromne wsrod inwestorow - takze znaczni inwestorzy zabawiaja sie kursami niewielkim kosztem tzn. niewielka iloscia akcji poddaja probie wytrzymalosc inwestorow indywidualnych - a ci sa obecnie na skraju wytrzymalosci..GPW obecnie porusza sie w rytm kontraktow - wszyscy tzn. znamienita wiekszosc wie ze musi byc 2500pkt . i mamy stan wyczekiwania - nie widac meldunkow zeby instytucjonalni masowo zmniejszali zaangazowanie w spolkach - masowo zmniejszaja zaangazowanie inwestorzy indywidualni - ten proces jest nieunikniony.. - trzeba to przejsc..
krzysiek29 / 2008-06-18 19:19 / Uznany Gracz Giełdowy
Jankesi robia trzeci dolek na poziomie 1330. Moze wreszcie od tego sie odbije!!!
cienias nr.1 / 83.29.40.* / 2008-06-18 19:18
witaj Big. oraz witam wszystkich piszących i tylko zaglądających.
napisałeś - wszyscy tzn. znamienita wiekszosc wie ze musi byc 2500pkt . i
mamy stan wyczekiwania
co przez to rozumiesz??????????
czy uważasz że z tego poziomu się odbijemy i będzie tylko lepiej????
ja myślę że jeśli chodzi o odbicie , to prawdopodobnie takie nastąpi. (jest to wsparcie)
ale co dalej????? ja uważam że wielu zbyt dużo sobie po tym obiecuje i może się przeliczyć. to jest mój pogląd który nijak może się mieć do rzeczywistości .
Big Lebowski / 2008-06-18 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias 1 - uwazam ze wielu inwestorow czeka na te 2500pkt jednie przystapia do zakupow inni wyznacza nastepny dolek - odbixcia beda i to znaczne beda takze spadki znaczne - jak to na gieldzie , jezeli nastapi hossa keidys nie oznacza automatycznie ze wszyscy zaczna zarabiac - beda tacy co beda nadal tracic , gdyby zarabianie bylo latwe wiekszosc byla by bogata.. ;-)) uwazam ze nastapi odbicie a powazne spadki we wrzesniu nastapia .. pozdr.
Life / 2008-06-18 20:58 / Tysiącznik na forum
Cienias
2500pkt .

jeśli chodzi o odbicie , to prawdopodobnie takie nastąpi

uważam że wielu zbyt dużo sobie po tym obiecuje i może się
przeliczyć

Big
uwazam ze wielu inwestorow czeka na te 2500pkt jednie przystapia
do zakupow inni wyznacza nastepny dolek

uwazam ze nastapi odbicie a
powazne spadki we wrzesniu nastapia

Taka zabawa: zgaduj ....zgadula.....
Tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia czy obstawiamy odbicie od poziomu 2500 czy też zupełnie innego.
Rynek pójdzie własną drogą. Wielkość ruchu będzie i tak ralezna od kontraktów i danych z za oceanu.
Big - wiesz że jestem stałym czytelnikiem i naprawdę czasami niedowierzam własnym oczętą .....
Strasznie śmiałe i zdecydowane tezy stawiasz. Takie jak np: Maj i czerwiec będzie wzrostowy czy
powazne spadki we wrzesniu nastapia
To oczywiście twój kącik i masz do tego pełne prawo ale.....
....
odbixcia beda i to znaczne beda takze
spadki znaczne
Poprostu alchemia....
Odbicia mieliśmy już od wielu poziomów i dla posiadaczy akcji (longtermów z wyboru lub przymusu ) jak narazie nic dobrego nie wynika - zwłaszcza patrząc na ceny akcji.
Poziomy wsparcia i oporu jak na dzień dzisiejszy mają znaczenie tylko dla inwestorów krótkoterminowych czy też jednosesyjnych. Kupić - sprzedać i zapomnieć!
Big Lebowski / 2008-06-18 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Life proponuje poczytac wypowiedzi tak kultowej postaci jaka jest sam A. Greanspan - ktory pisze gospodarka swiatowa wstepuje w gleboka recesje i za dwa tygonie lub trzy pisze gospodarce swiatowej uda sie uniknac recesji , pisalem ze w czerwcu spadkow nie przewiduje gdyz zazwyczaj w czerwcu jest strojenie okien , pisalem ze we wrzesniu beda spadki gdyz co roku we wrzesniu sa spadki czy to bessa czy hossa .. pozdr.
Life / 2008-06-18 21:28 / Tysiącznik na forum
Zgoda.
Greanspan - ktory pisze gospodarka swiatowa wstepuje w gleboka recesje
Tak pisał.......to fakt!
za dwa tygonie lub trzy pisze gospodarce swiatowej uda sie uniknac recesji
To tez prawda!
Jednak po glebszym zastanowieniu jakie to ma znaczemie dla inwestorw trzymajacych akcje na gpw od roznych poziomow.
Mnie bessa nauczyla juz bardzo....bardzo....wiele. I wiele jeszcze przede mna choc jeszcze chwila i zaczne cierpiec na refluks - ladnie ujmujac....
Jedno za co powinni karac chlosta to NIE USTAWIANIE STOPOW !
Life / 2008-06-18 21:44 / Tysiącznik na forum
Co do miesięcy to pewnie tak było....ale czy będzie nadal?
Nie wiem czy dotrwam do następnej bessy.......
ale jeśli mi się uda .....ciekaw jestem czy ją zauważę w porę :))
5424 / 2008-06-18 19:28 / Fan Linuxa Ubu
Ty cienias dajesz do mysłenia ale fajnie że piszesz, studzisz moje zapędy inwestorskie, pewnie, że nigdy nie jest tak nisko żeby nie mogło być niżej, przecież padło dopiero ok 65% stanu zielonego...........
cienias nr.1 / 83.29.40.* / 2008-06-18 19:32
witaj cyfra.
nie zgadzam się z Tobą. """"że nigdy nie jest tak nisko żeby nie mogło być niżej,""""
w końcu jest tak nisko że niżej być nie może ;-)))))
Life / 2008-06-18 21:02 / Tysiącznik na forum
magiczne tutaj jest jeden grosz......
Lub znikające spółki z parkietu - jak toora........
cienias nr.1 / 83.29.40.* / 2008-06-18 21:41
life , ja nie mam na myśli pojedynczych spółek ja pisze o indeksach.
bankruty są na wszystkich giełdach.
5424 / 2008-06-18 19:37 / Fan Linuxa Ubu
I kto to mówi twórca teorii o 65% wycinki ..................
cienias nr.1 / 83.29.40.* / 2008-06-18 19:44
nie rozumiesz mnie. nie ważne ile drzew wycieli a ile jeszcze zostało.
ważne że w końcu przestaną , a jaki to będzie poziom to sam bym chciał wiedzieć :-)))
mogę tylko przypuszczać , jak każdy zresztą.
5424 / 2008-06-18 19:51 / Fan Linuxa Ubu
tak sobie myśle że nasi kapitaliści mogą sobie ciąć i ciąć i ciąć bo niby kto im zabroni narazie nie ma konkurencyjnego kapitału który mógłby stanowić przeciwwagę i konkurencję w walce o akcję a co za tym idzie o przedsiębiorstwa dlatego spuszczanie wigów na coraz niższe poziomy leży w ich interesie bo obkupują sie za grosze i przejmują przedsiębiorstwa.
jesli mijam się z prawdą to mnie sprostujcie ja nie znam się na giełdzie.
5424 / 2008-06-18 19:41 / Fan Linuxa Ubu
cienias przecież 2400 to mniej niż 2600 czyli niżej może być przed chwilą włośnie to dowodziłeś.
krzysiek29 / 2008-06-18 19:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj odbicie nalezy sie jak psu buda. Arbitraz ma juz tyle amunicji ze moze nawet podciagnac rynek pod 3200. Tylko nawet to nie napawa optymistycznie-:(
krzysiek29 / 2008-06-18 19:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Spora rzesza inwestorow czeka na poziom 40000 zostalo tylko 3000 a druga rzesza az na 35000 do tego az 8000 punktow. Teoretycznie jak teraz tak mozno doluja to na wiedzmiach powinni wziac L-KI
5424 / 2008-06-18 19:10 / Fan Linuxa Ubu
jaki czynnik, zdarzenie może być wyznacznikiem trwalszej zmiany trendu.......... napisz Bigu coś więcej przecież widziałeś takie zawirowania w przeszłości.
Kai / 2008-06-18 18:35 / Tysiącznik na forum
Czesc Bigu! Sponiewierali nam Centka, ze ho ho... ale jakie to ma znaczenie czy on kosztuje teraz 4 czy 3 zl skoro kiedys przekroczy XX zl :)) Widze, ze kupiles juz Impexmetal, przymierzam sie do niego, zreszta nie tylko do niego. Nie pekamy! Nabywcy Ganta po 2zl tez rwali sobie wlosy z glowy, ze spadl na 40gr :))))
Big Lebowski / 2008-06-18 18:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. tak jak wiele innych walorow .. pozdr..
TOMOK / 2008-06-18 18:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś ekipka cześć :-)
Zwątpienie dosięga każdego z nas.
Zwątpienie połączone czasami z innymi negatywnymi emocjami.
Zdarzyło mi też się "obrażać" na cały świat za to, że spada.
Jednakże jestem Tu codziennie bo lubię to miejsce i lubię ludzi stąd.
W sumie jestem szczęściarzem bo trafiłem na giełdę w końcówce hossy a nie na samym jej końcu. Myślę, że to pozwoliło mi dotrwać na niej do dziś.

Często gdy piszę coś w myślach mam już jego dalszą cześć...mądrą fajną...może zabawną...
A potem mi to wszystko ucieka...
I jeszcze słowo dla Izy...poczekaj na odpowiedź proszę...

Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2008-06-18 19:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku.. zycze wiele zdrowka.. Pozdr.
Thai / 2008-06-18 19:04 / Bez rangi
Witaj Tomku.. witam wszystkich..

Czasami tak jest jak dzis.. kolejny to raz.. i pewnie bedzie wiele takich nastepnych.. Taki czas..
Trafilam na GPW w pazdzierniku 2006 r, niewielkie doswiadczenie.. ale mimo to z tak niezwykle krotkiej perspektywy czasu gdy sie przygladam dobrze jest uczyc sie gdy jest gorzej niz lepiej.. Gdy jest lepiej sukces czesto usypia.. gdy jest gorzej zachowana czujnosc moze pomoc w podejmowaniu wlasciwych decyzji.. w obu przypadkach zawsze towarzysza silne emocje, jednak najczesciej bywaja kiepskim doradca..

Tomku.. nic sie nie martw.. cierpliwosci jest u mnie az nadto..
Pozdrawiam :)
uczeń przerósł mistrza / 2008-06-18 17:49
poza tym sądze ze poważniejsze tapnięcie czeka nas kiedy nastąpi zwrot na rynku surowców tzn odwrócenie trendu na niektórych surowcach-bigu moze się nie zgadzasz ale... każdy ma swoje zdanie a rynek je zweryfikuje....
magda_kasperska / 2008-06-18 17:05
witaj Dude
Nie pisałam nic od dłuższego czasu chociaż byłam tu wielokrotnie. Mój portfel kurczy się coraz mocniej i nie wiem co mam zrobić. Dzisiaj ostatecznie cos we mnie pękło i postanowiłam sprzedac wszystko, nawet pkc. Tak tylko piszę żeby się pozegnać bo nie będę już wiecej zaglądać. Giełda to szulernia a ja tu nie pasuję.

pozdrawiam
5424 / 2008-06-18 19:22 / Fan Linuxa Ubu
madziu nie przejmuj się tu nie ma nikogo kto byłby w chwili obecnej na plusie wszyscy jedziemy na jednym wózku.
marius / 2008-06-18 19:17
Witam,

Odrzuć emocje, to jest gra. Wywal papiery w które nie wierzysz, skonsultuj z bardziej doświadczonymi co ewentualnie zostawić. W podobnej do Ciebie stresowej sytuacji jest obecnie wielu.
Kiedys miałem dużo MSZ kupionego po ok. 16, zaczął powoli spadać. Spadał i spadał, bez końca, wpędzał mnie w depresję ale nie miałem siły aby sprzedać. Aż w końcu spadł poniżej 0,80 a potem wreszcie zaczęły się wzrosty. Dokupiłem drugie tyle po 0,80 a ostatecznie , po jakims czasie, sprzedałem wszystko (za wcześnie) po ok. 9 zł.
Kiedyś wig20 spadł z 2500 do chyba 1100 ale potem podniósł sie na 3900, obecniene znowu spadł, i pewnie może jeszcze poleci w dól. Ale po burzy przychodzi słońce.
Pozdrawiam Wszystkich.
Big Lebowski / 2008-06-18 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magduniu - emocje sa zlym doradca , na gielde nie mozna sie obrazac - jezeli czujesz zmeczenie materialu :) to wyjdz z akcji odpocznij ale jesienia wroc - gdyz bedzie mozna straty czescowo odrobic , nabierz dystansu i odpocznij.. bede tesknil za Toba.. Pozdrowka..
Big Lebowski / 2008-06-18 19:14
Dziękuję za dobre słowa. Nie wiem jednak czy mam jakiekolwiek szanse na takim rynku. Kupowałam małe spółki pakiecikami pod koniec lutego - marzec, czyli po styczniowym odbiciu. Wczesniej się bałam kupować widząc te styczniowe spadki. Mam wiele spółek, które i Ty masz. Na dzień dzisiejszy straciłam 1/4 wszystkich pieniędzy. Nie liczyłam na strasznie duże profity, liczyłam na troche więcej niż na lokacie, ale się przeliczyłam i to mocno. Czekałam na jakieś odbicie bo iwem, ze tutaj nie ma szybkich zysków, ale w efekcie wyceny spółek się systematycznie osuwały i osuwają nadal. Jeszcze kilka miesięcy i stracę pewnie kolejną 1/4, a wtedy zeby wyjść na zero wszystko będzie musiało urosnąć 100%. Znając moje szczęście to jak to sprzedam i będe chciała znowu wejsc to kupię znowu na lokalnej górce i znowu stracę. Ja dużo czytam i interesuję się rynkiem, ale to mi nie pomaga, a wręcz szkodzi bo tak bym sprzedała wczesniej. Zapewne częśc ludzi nie ma żadnych zdolności do grania na giełdzie i ja do nich należę. Przemyslę jeszcze kilka dni to wszystko, ale czarno to widzę. Dziękuje Dude za wszystko. Innym takze za odpowiedzi i słowa pociechy.
Big Lebowski / 2008-06-18 19:26
No i w sumie przez moje roztrzęsienie wyszło na jaw, że jakiś czas temu przez żart (pewie i torche w złości) założyłam ten login żeby zrobić mały żarcik. Głupie to było, ale okazało się to po fakcie. Po tym poście usuwam ten login, a Ciebie Dude przepraszam za tamten głupi żart. Złość na straty i alkohol, owocem tego może być tylko niesmaczny żart. Przepraszam raz jeszcze, nie gniewaj się.
Big Lebowski / 2008-06-18 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ale przyznam zastanawialem sie i pytalem kilka osob´w jaki sposob ktos mogl zalogowac sie na mojego nicka - uwazam to za dobry zart i w zadym wypadku sie nie gniewam a juz napewno nie na Ciebie.. Pozdrowka.
warren buffet / 2008-06-18 20:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
spacja wystarczy

Big Lebowski_
Big Lebowski / 2008-06-18 20:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Warren .. a gdzie Twoje przypiski ?
Big Lebowski / 2008-06-18 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Magduniu rozbawialas mnie :) pisz pod jakim chcesz nickiem.. ale pisz.. ;-)) Pozdrowka..
hmm / 83.5.97.* / 2008-06-18 20:37
w sumie to dość ciekawe!
warren b. / 195.205.143.* / 2008-06-18 17:55
wlasnie tacy jak Ty wyznaczą dno bessy.... ludzie muszą rzygać gielda, najwiekszi tytani zwątpią..... przykro mi z tego powodu, ulica znow wroci na szczycie.....

powodzenia, szkoda ze tak pozno.... pisalem nawet w styczniu.... wielu ludzi odda za 6-9 miesiecy papiery dopiero....50% taniej niz w styczniu
warren b. / 195.205.143.* / 2008-06-18 17:56
stwierdzenie tacy jak Ty to stwierdzenie pełne szacunku, ubolewania ze ludzie musza tracic swoje ciezko zarobione pieniadze..... nic zlosliwosci
5424 / 2008-06-18 18:05 / Fan Linuxa Ubu
niestety warren ma rację jak madziu tyle wytrzymałaś to trzymaj i nie wychodz ja ci nie jest gotówka potrzebna takie jest moje zdanie ale decyzja należy do ciebie...........
uczeń przerósł mistrza / 2008-06-18 17:46
to smutne co piszesz...jeśli się moge wtrącić w kąciku użytkownika......po prostu rynek kapitałowy surowo każe tych którzy maja nadzieje ze wzrośnie....od dawna widac że sprawy nie idą w dobrym kierunku.pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-06-18 16:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam posesyjnie.. ;-)) pelnia ksiezyca dala znac o sobie - wiedzmy , sabat czarownic , takze czas wilkolaka .;-)) . sesje skomentuje za jakies dwie godzinki... :)
pietroo / 2008-06-18 16:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Biga i wszystkich tu zaglądających.
Znowu spadki dzisiaj. Bigu pozbyłem się Ponaru. Już nie miałem siły patrzeć na niego. Strata na nim, że szok....Ale chyba on już raczej się nie podniesie. Przynajmniej w najbliższym czasie.
Pozdrawiam
5424 / 2008-06-18 17:27 / Fan Linuxa Ubu
dzięki za link do arykuliku o spadkach.............wyciągnołem z niego wnioski i nie pojechałem w dół ze wszystkimi wielkie dzięki.
pietroo / 2008-06-18 17:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:-)))))))
5424 / 2008-06-18 17:37 / Fan Linuxa Ubu
sorry może pomyliłem cię z perdo macie podobne nicki jakiś zagraniczny piotrek
Life / 2008-06-18 16:52 / Tysiącznik na forum
mam wątpliwości co do słuszności decyzji
Pooh / 2008-06-18 17:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Ja również... Jak na ten rynek papier jest bardzo mocny...

Ps. Oczywiście witam i pozdrawiam wszystkich. Q
5424 / 2008-06-18 17:29 / Fan Linuxa Ubu
do chwili gdy kapitał zagraniczny mocnej nie wejdzie na naszą giełdę to nie ma mocnych papierów wszystkie lecą albo polecą.............
pietroo / 2008-06-18 17:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja również poczekam aż spadnie i może wtedy się na niego skuszę. :-)))
5424 / 2008-06-18 16:10 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich widzę że pustki ma witrynie straszne pewnie spowodowane to jest zła koniunkturom .............zawsze lepiej się chwalić sukcesem niż pokazywać swoją porażkę.
nowaa43 / 2008-06-18 11:58 / Idalia
Dzień doberek wszystkim..
życie rodzinne przegoniło mnie trochę po sklepach (koniec roku się zbliża, zaległe urodziny czternastolatka)..
okazuje się że przedmiotrem zachwytu są tenisówki w trupie główki, taka moda teraz wśród młodych???
ledwo się powstrzymałam od komentarza - przypomniały mi się awantury o moje czerwone pończochy...
pozdrawiam....
zońka19 / 2008-06-18 12:26 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich
Halinka Ty to się masz z tymi prezentami
tenisówki w cenie dobrych skórzanych butów ..co za moda
ale i co za cena, a może to trampki
e nie znam się
nowaa43 / 2008-06-18 12:34 / Idalia
witaj Zosiu,
strasznie lubię robic prezenty, to mnie czasem gubi...
a niech tam, dobra ciocia jestem...
Big Lebowski / 2008-06-18 10:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=D_H3IR6XBRI
krzysiek29 / 2008-06-18 10:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Jesli masz chwilke mozesz pare slow o CSG-bardzo mnie martwi-:(
krzysiek29 / 2008-06-18 11:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Wedlug mnie ta cena na CSG jest super niska a do tego Swietna spolka
Big Lebowski / 2008-06-18 08:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim. udanych transakcji zycze..
tomolek / 87.184.120.* / 2008-06-18 09:17
Bigu jak widzisz dalszy los euro; zarabiam w tej walucie i mam bolaczke co z nim robic, trzymac ...?
Big Lebowski / 2008-06-18 09:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj . zakladam ze krotkotrwale wzmocnienie euro tzn. oslabienie sie usd ale od przyszlego roku trwaly wzrost usd a oslabianie sie euro .. ale moge sie mylic..
Big Lebowski / 2008-06-18 08:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moja druzyna wczoraj przegrala ( Rumunia ) ale serce do walki pokazala..
krzysiek29 / 2008-06-18 09:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ja osobiscie zaluje ze Holandia sie nie podlozyla!!!pozdr
krzysiek29 / 2008-06-18 09:08 / Uznany Gracz Giełdowy
A Toora dzis za darmo takie zycie!!!
Big Lebowski / 2008-06-18 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
o Toorze pisalem na biezaco gdy spadla do 14zl , obecnie nie ma zludzen..
ppprzemo / 2008-06-18 09:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude, witajcie wszyscy.
Ja właśnie się zastanawiam nad zakupem maksymalnie dużego pakietu papieru tooaletowego. Bynajmniej nie do odsprzedaży - interesuje mnie troszkę ich terenów...
Big Lebowski / 2008-06-18 09:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przemku .. piszesz szyfrem a ja nie mam pojecia co to za spolka ? Pozdr.
ppprzemo / 2008-06-18 10:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Tak, tak, oczywiście Toora (jakoś mi tak się kojarzy z papierem tooaletowym). Jak spadnie o 20gr. to skupię FF :-)
ppprzemo / 2008-06-18 10:32 / Uznany Gracz Giełdowy
pozdrawiam oczywiście :-)
krzysiek29 / 2008-06-18 09:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Osobiscie nie dotykam sie takich papierow za duze ryzyko.
ppprzemo / 2008-06-18 10:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja też choć kilka udanych spekulacji zaliczyłem w 2007r. Teraz interesuje mnie wariant spadku do dna, wykupienia odpowiednio dużego pakietu i materializacji akcji potrzebnych do udziału w WZA.
Big Lebowski / 2008-06-18 09:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj . druzyny ktore zbyt wiele kalkuluja zazwyczaj sie przewoza - dlatego Holandia grala zeby wygrac.. pozdr.
krzysiek29 / 2008-06-18 09:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale w wyniku tej kalkulacji odpadlby trudny przeciwnik-:)))
superman / 2008-06-18 07:47 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
Począwszy od 1 września sesja na warszawskiej giełdzie rozpoczynać się będzie pół godziny wcześniej - zdecydował ostatecznie zarząd GPW.
barabaszek / 2008-06-18 01:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Pod rozwagę,dyskusję i nadzieje....a ,że nowy całkiem kapitał wszedł na giełdę to bezdyskusyjnie tak myślę....
http://www.gpw.pl/gpw.asp?cel=ogieldzie&i=katarchiwum&nagnaz=Wydarzenia&ktore=012630_2&sky=1....................jezeli będzie ktoś chciał mnie zapytać jak to się będzie miało do przyszłości naszej GPW to proszę niech pyta....
człowiek znikąd / 2008-06-18 08:53 / portfel / "Trillium"
barabaszka link w skrócie:
http://tinyurl.com/5ywayr
Pozdrówka dla Twojej rodziny
waldi42 / 2008-06-17 23:56
Witaj Bigu dawno mnie tutaj u Ciebie nie było zagladam a tu pare postow na krzyz czy to juz jest ta mocna bessa,ulica odeszla malo kapitaku na rynku kto to bedzie pompowal wyzej ,oni wola gre na kontraktach tam jest bitka akcje sa tylko tłem poki ropa drastycznie nie spadnie to o wzrostach mozna pomazyc pozdrawiam
waldi42 / 2008-06-18 00:00
sorki za bład mialo byc rz pomarzyc,ale to zmeczenie wieczorne
barabaszek / 2008-06-18 00:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Nic bardziej mylnego...akcje zawsze są powiązane z kontraktami(kontrakty są zakładami na wzrost lub spadek indeksów ((akcje))lub poszczególnych akcji w zależności od rodzajów kontraktów).....musisz poczytać....nie ma wzrostów lub spadków kontraktów bez wzrostów lub spadków akcji...w skrócie...a jak to się ma do wyceny spółek itd.to inna para kaloszy.Pozdrawiam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy