Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Myszacz / 2008-06-16 20:11 / Bywalec forum
Cześć
oglądacie dzisiaj mecz... ja owszem.... i trzymam kciuki..
nowaa43 / 2008-06-16 21:14 / Idalia
cześć, oglądam ale jednym okiem, drugie ma baczenie na sprawy domowe..
kciuki trzymam
Myszacz / 2008-06-16 21:38 / Bywalec forum
Boruc jest niesamowity.. transfer ma zapewniony....
nasi piłkarze.. kibicuje im do końca ale żal...
Widzieliście co się dzieje w Wiedniu... może i austria sprawi niespodziankę...przy pomocy sędzi czemu nie...
kipciak / 2008-06-16 20:03
Omówie pokrótce dzisiejszą sesje.Rynki boją sie wzrostów,czarna swieca na wigu 20 dobrze nie wróży choć niewielki dolny knotek daje nadzieje na wzrosty.zamkniecie na górnym ograniczeniu kanału w trendzie spadkowycm ale to już nie tak szybko spadało jak ostatniemi dniami.W przyszłosci przewiduje wzrosty gdyz spadająca ropa bedzie napedzac rynki inflacja bedzie spadała wartosc pieniądza rosła wzrosnie atrakcyjnosc akcji i innych papierów wartosciowych kontrakty futures i obligacje.kapitał napłynie do rynków niedoszacowanych a w tym m.in na gpw.Wzrosty nastąpią wówczas nieuchronnie
Big Lebowski / 2008-06-16 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=dj2Hy9cRX7Q&feature=related Autka..
Big Lebowski / 2008-06-16 19:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ropa w najblizszym czasie - jest szansa ze podda sie korekcie ktora moze doprowadzic do kursu 120 usd - wowczas rynki nie beda mialy wyjscia i beda generowaly wzrosty.. pomimo ze wiedzmy obecnie zagoscily na parkietach to jednak nalezy pamietac ze zakonczenie polrocza czesto sie nie zdaza..
Myszacz / 2008-06-16 19:52 / Bywalec forum
Cześć Big witam Ekipę
aż miło patrzeć jak ropa pikuje...
lecz nasza giełda szkoda gadać... tak gra jak nie powiem..(..)
mógłby prezes w końcu wydłużyć sesję ... wiele ciekawych rzeczy dzieje się po naszym fixingu
a w ogóle po co komu ten fixing czy na innych giełdach takich jak niemcy londyn również coś takiego funkcjonuje... Pozdrawiam
Kai / 2008-06-16 20:24 / Tysiącznik na forum
Buduj portfel na 5 lat i nie ogladaj codziennie notowan, bo to nie ma sensu, no chyba ze grasz na krotkim dystansie.
Big Lebowski / 2008-06-16 19:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. na innych gieldach nie ma fixingu i np. na niemieckim rynku jest do 17:30 handel elektroniczna platforma tzw. XETRA oprocz tego handel obsluguja maklerzy na kilku gieldach nawet do 19:30 .. pozdr.
Big Lebowski / 2008-06-16 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=DMYQnpTuXyI
Big Lebowski / 2008-06-16 17:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza sesje na rynkach nazwal bym - Strach ma wielkie oczy.. obecnie mamy sytuacje ze gdy tylko Dow nieznacznie wzrosnie - rynki panicznie wrecz oczekuja gwalownej realizacji zyskow a przeciez Dow nie jest w objeciach bessy i wlasnie ten index ma prawo lepiej sie zachowywac od innych indexow - po wielu latach outperform innych indexow...druga sprawa doswiadczeni inwestorzy wiedza ze obecnie wiedzmy tancza i z kursami roznie moze byc stad czesto w tym czasie spora czesc inwestorow jest malo aktywna..GPW - jak zwykle kontrakty kreuja zachowanie sie gieldy i tu jeszcze dlugo zmiany nie nastapia - na wielu spolkach insiderzy przystepuja do akcji tzn. biora sprawy w swoje rece..
@@@@@ / 83.29.24.* / 2008-06-16 19:04
ble......ble.....ble....!!!!!!!
kuczyński robi trafniejsze analizy.
dozorca / 88.191.79.* / 2008-06-16 19:13
Z krakowskiego zoo s************ małpa
@@@@@ / 83.29.24.* / 2008-06-16 19:18
JAM JEST Z WARSZAWY. nocny portierze.
MaxRipper / 2008-06-16 19:44 / portfel / Bywalec forum
Patrz Bigu - kolejny trol :). Pewnie niedawno dostal neostrade :)
Big Lebowski / 2008-06-16 20:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jack.. dawno Cie nie bylo. :). pozdr.
MaxRipper / 2008-06-16 20:03 / portfel / Bywalec forum
Ja prawie codziennie zagladam :). Swoja droga staram sie zmienic swoj poglad inwestycyjny z bardziej technicznego na bardziej fundamentalny. Pomaga mi ksiazka "Gra gieldowa" Jamesa Cramera :)
Big Lebowski / 2008-06-16 20:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie mamy odpowiedni czas na fundamentalne inwestycje.. kto wykorzysta jego bedzie na wierzchu..
MaxRipper / 2008-06-16 20:20 / portfel / Bywalec forum
Narazie kupilem troche Kopexu na dluzej. Jak da mnie nizki c/z dynaiczny przysrost przychodow i wciaz atrakcyjna cena - co myslisz bigu?
Big Lebowski / 2008-06-16 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze to bardzo dobra spolka i co wazne ma dobrego managera - gdyz np. MSX stara nomenklatura Skriepietow itp.. to jednak juz przeszlosc..
krzysiek29 / 2008-06-16 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
A co myslisz o Fasingu robi sie monopolista na swiecie. Karbon ostatnio przejal konkurenta w Niemczech. Rozwoj na rynku chinskim, wietnamski,rosyjskim duzo wada jest brak informacji???Ale jak sytuacja sie uspokoi na rynkach to pewnie i infa pojda
Big Lebowski / 2008-06-16 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Koronowanym specem od Fasingu jest igla ;-) tak wiec nie bede mieszal w jego krolestwie.. ;-) a na powaznie wiele Slaskich firmy bedzie mialo prosperity i Fasing takze..
krzysiek29 / 2008-06-16 20:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Z igla ciezko sie pisze malo dostepny-:) a Fasing mocno przeanalizowalem musialem az tlumaczyc chinskie strony-:)
Big Lebowski / 2008-06-16 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja Ci juz przepowiadalem i nie ma tu zadnego cukru - jezeli wytrzymasz na rynku jeszcze 1,5 r to zajdziesz daleko.. pozdr.
dozorca / 91.121.204.* / 2008-06-16 19:32
I gada :-0
badchair_nie logo / 83.103.40.* / 2008-06-16 18:08
witam wszystkich

dla zainteresowany na espi dwa ciekawe infa dotyczace MSZ - kontrakt spolki zaleznej plus projekt uchwal na WZA, wsrod nich jedna o podwyzszenia kapitalu zakladowego o 14 mln akcji z wylaczeniem prawa poboru. jednym slowem spora szansa ze wkrotce zobaczymy w MSZ jakiegos instyucjonalnego.

pzdr
Big Lebowski / 2008-06-16 16:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=erJc4dzZ3IA Cos na uspokojenie..
kow@l / 2008-06-16 13:59 / Bywalec forum
Dzień dobry,
dawno niewidziane zjawisko! WIG20 na -, maluchy i średniaki na plus. :-) oby tak dalej
Big Lebowski / 2008-06-16 12:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=IBJTNx5qrVU
Big Lebowski / 2008-06-16 11:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=GkrWqpymXLY&feature=related
nowaa43 / 2008-06-16 11:22 / Idalia
Przeczytałam trochę gazet, dobra wiadomość to ta, że p. Janusz Świtaj był na wycieczce w Krakowie (ma już ten niezwykły wózek, który to umożliwił) a zła jest taka, że nasze dzikie państwo nie zajmuje się ludżmi, którymi powinno i którzy jego pomocy potrzebują, tylko ....tu następuja tzw. wyrazy..
Big Lebowski / 2008-06-16 11:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. zycie jest brutalne a urzedy i banki serca nie maja - wiadomo juz od wiekow.. Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-06-16 12:29 / Idalia
niestety tak, nie mają...
państwo (urzędy) na 2, ludzie na 5...
Pozdrówka
5424 / 2008-06-16 17:22 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich osobiście pragnę aby Państwo odczepiło się od ludzi niech zbierze podatki aby pełnić podstawowe funkcje i niech da ludzią gospodarować i dysponować swoimi pieniędzi osobiście wyznaję doktrynę Panstwa jako stróżna nocnego jestem 100% liberałem
Myszacz / 2008-06-16 12:35 / Bywalec forum
cześć
dziękuję za przepis
pozdrawiam
nowaa43 / 2008-06-16 12:41 / Idalia
cześć, właściwie to podziękowania należą się barabaszkowi..
ja wczoraj byłam tylko posłańcem
pozdrawiam
Myszacz / 2008-06-16 12:45 / Bywalec forum
a jak tak to również i jemy dziękuję
pozdrawiam
katapita / 2008-06-16 10:15
TYYYYYYYYYYLKO BYTOM SIORBAJ NIE PITOL
Big Lebowski / 2008-06-16 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim . udanych transakcji zycze.
nowaa43 / 2008-06-16 09:02 / Idalia
Dzień dobry wszystkim, pomyślnego dnia..
pozdrawiam wszystkich...
szkoda, że ja nic z tego, co pisze TPNMNwE nie rozumiem, za dużo czasu spędzam w kuchni najwidoczniej..
a pisze b. smacznie..
Jarg / 2008-06-16 08:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie w poniedziałkowy poranek...

Udanego dnia Wam życzę i pozdrawiam serdecznie...

PS. Krzyśku, pytałeś o SSI. Napiszę tak: w naszym mieście spółeczka ma bardzo dobrą opinię i wróży się jej świetlaną przyszłość... Pozdrówka...

PS2. Pozdrawiam Tajemniczego Propagatora Nowych Metod Naukawych w Ekonomii(TPNMNwE), a także jego inne wcielenia :-)
Aeromanta / 153.19.42.* / 2008-06-16 11:04
"Naukawych" - widze ze niektorym trudno sie powstrzymac od subtelnych zlosliwosci, nawet w piekny poniedzialkowy poranek. Metody "naukawe" maja to do siebie, ze albo oparte sa na nierealistycznych zalozeniach albo wystepuja w nich bledy logiczne w rozumowaniu. Jako czlowiek obyty z metodami "prawdziwie naukowymi" pewnie nie bedziesz mial zadnego problemu ze wskazaniem tego typu "naukawych" elementow w moich wypowiedziach - czekam z niecierpliwoscia. Na razie przypominasz mi dziecko rechoczace radosnie w grupie rowiesnikow wytykajacych palcami osobe z jakis wzgledow "odmienna" od reszty, i napawajacych sie poczuciem calkowitego zespolenia z grupa i pelnego zaspokojenia potrzeb wynikajacych z silnego wrodzonego instynktu stadnego.

Nie mam na celu propagowania zadnych metod "naukawych" ani naukowych. Po prostu odpisalem na posta uzywajac jezyka, ktory powinien byc znany osobie zadajacej pytanie (tak przynajmniej wywnioskowalem z tresci pytania). Nastepnie probowalem merytorycznie ustosunkowac sie do ironicznych komentarzy odnosnie mojego posta. I tyle. Byc moze weekend nie jest najlepszym czasem na tego typu ciezkostrawne posty, ale pytanie padlo w sobote o ile sobie dobrze przypominam.

Zanim stwierdzisz, ze sam sobie odpisuje na posty, poducz sie elementarnych zagadnien z sieci komputerowych i sprobuj wysledzic adresy ip z ktorych przyszly posty - wtedy bedziesz mogl wysnuwac tego typu wnioski detektywie.

Pozdrawiam.
Jarg / 2008-06-16 11:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No dobrze, skoro tak sprawę stawiasz... wyślij mi więc na priva swój adres emaliowy... to się poważnie "ustosunkuję"... Pozdrawiam
Aeromanta / 153.19.42.* / 2008-06-16 13:04
Z jakis powodow czesc mojego posta zostala obcieta, wiec wysylam calosc jeszcze raz.

Skad ta nagla niechec do publicznej merytorycznej dyskusji? Czyzby moj szanowny oponent ("Uznany gracz gieldowy") obawial sie okrzyku "krol jest nagi"? A moze stwierdzenie "sie powaznie ustosunkuje" oznacza chec nawiazania troche mniej merytorycznej dyskusji.
Pozwole sobie na odrobine antycypacji. Jezeli stwierdzisz ze nie chcesz zasmiecac forum, to ja od razu odpowiadam ze nie chce zasmiecac mojej skrzynki pocztowej. Jezeli masz ochote skomentowac merytorycznie "naukawe" elementy w moich wypowiedziach mozesz to zrobic tutaj. Jezeli uwazasz ze nie warto ze mna dyskutowac, zakonczmy te wymiane, szkoda na to czasu.
Pozdrawiam.
Jarg / 2008-06-16 13:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciesze się, że sam doszedłeś do konstruktywnych wniosków...
Pozostańmy więc przy napisach końcowych...

Pozdrawiam również
czytelnik / 77.91.51.* / 2008-06-16 13:45
To taki kącik- najlepiej wie wszystko tylko BIG i Jarg, nawet jak się mylą.
Aeromanta / 153.19.42.* / 2008-06-16 12:55
Skad ta nagla niechec do publicznej merytorycznej dyskusji? Czyzby moj szanowny oponent ("Uznany gracz gieldowy") obawial sie okrzyku "krol jest nagi"? A moze stwierdzenie "sie powaznie >>ustosunkuje
katapita / 2008-06-16 10:24
Pozdrawiam Jargu niech Twój detektywistyczny zmysł zawsze wskazuje Ci dobrą droge :-)

Pozdrawiam ekipe

Naprawde uwierzcie w sieci neuronowe :-)
krzysiek29 / 2008-06-16 09:02 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Dobre i to troche poszperalem po necie a nawet odkrylem ze prezes w poprzedniej firmie zrobil jakies zamieszanie i nie wiem czy do konca uregulowal zaleglosci to po pierwsze. Po drugie doszly sluchy ze nad zakupem pakietu kreci sie Wasko. A co do wynikow zawieranych umow i perspektyw to rzeczywiscie ladnie to wyglada. pozdr
barabaszek / 2008-06-16 08:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry....powodzenia w podejmowaniu decyzji.Zielonego....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy