Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
superman / 2008-06-12 17:04 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
ciekawe ile gosci siedzi ponizej 5% w PNF?....

http://tnij.org/bci3
krzysiek29 / 2008-06-12 16:11 / Uznany Gracz Giełdowy
Piekny dzien tylko Trakcja mnie zawiodla a tak super-:)
Big Lebowski / 2008-06-12 16:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gratki Krzysiek , gratki.. :) pozdr.
barabaszek / 2008-06-12 18:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Gratki ...na Trakcji ktoś dzisiaj mocno wywalał albo stara się zaniżyć kurs...ciężko wyczuć ale obroty na papierze duże...martwi mnie to czy nie będzie się chylić ku zniżce i wpaść w okres konsolidacji ...miejmy nadzieję,że nie ...jutro się okaże tym bardziej ,że zanosi się na sesję wzrostową również jutro.Pozdrawiam.
nowaa43 / 2008-06-12 18:24 / Idalia
witaj, ja zrobiłam wczoraj małą przebudowę, zamieniłam Stx na Trakcję..
tak jak piszesz TRK dzisiaj tak średni0, ale Big radził wczoraj Melodyjce Trakcję na longa, ja z tej rady też skorzystam..pozdrówka..,
Pooh / 2008-06-12 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witajcie.
Trakcję mam na celowniku. Wydaje się, że na longa będzie to bardzo dobra spółka.
Myślę, że firma będzie miała bardzo dużo pracy w nadchodzących latach - kolej po latach zapaści wydaje się wychodzić na prostą. Projekty przebudowy i przyspieszenia linii kolejowych ze stolycy do Łodzi i Gdańska /na razie są na etapie Nasielska ;)/ zaczynają nabierać rumieńców.
Natomiast nie podoba/podobała mi się jej nadmierna popularność na forach - dużo słabych rączek. I łatwość odebrania dobrego papieru - taka moja teoria spiskowa. ;)
Na razie czekam na sygnał zakupu.
Pozdrawiam. Q
nowaa43 / 2008-06-12 19:53 / Idalia
Witaj, też miałam podobne odczucia, tzn. chciałam przeczekać szum n/t Trakcji ale on nie ustawał, jedno info za drugim o nowych kontraktach...
kupuję już któryś raz, zdążyłam sprzedać z zyskiem, odkupić pda, wczoraj dobrałam i dzisiaj też troszkę..
nie wydaje mi się żeby w tej spółce było dużo słabych rączek, nawet jeśli będzie teraz konsolidacja, to i tak to jest spółka z pewna przyszłoscią, pozdrawiam
barabaszek / 2008-06-12 18:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Cześć nowaa43 w TRK wszedłem najpierw delikatnie później po porządkach w portfelu więcej....jeżeli będzie spadać uśrednię i też na dłużej raczej...pozdrówka...W dalszym ciągu polecam HTLStrefę na spadkach zachowywała się bardzo dobrze a i firma ciekawa dobrze zarządzana z pasją i oddaniem...i potentat na skalę światową w swojej produkcji do tego stopnia,że partnerzy handlowi zwrócili się z prośbą o nie przejmowanie już konkurencji aby nie dyktować ceny na rynku...osobiście z całym przekonaniem polecam tę spółkę...ja w nią wierzę jak w żadną z mojego portfela.
nowaa43 / 2008-06-12 20:01 / Idalia
witaj barabaszku, Niemcy jednak nie dali rady...
co do HTL, to jestem tego samego zadnia co Ty, znam troche tę spółkę, miałam jej akcje w ub. roku. W tej chiwli nie mam ale śledzę wszelkie informacje na jej temat i mam ogromny szacunek dla p. Czerneckiego (uważam że jest z trzech panów na Cz najbardziej kontaktowy, mam na myśli akcjonariuszy. Pamiętasz zapewne jego list otwarty).
Mam jeszcze jedną "sprawę do załatwienia" z IDm, tzn. jak tylko wejdą pp a liczę że panowie trochę podciągną kurs, sprzedaję i zapominam o tej spółce. Jeśli HTL będzie jeszcze wtedy na zbliżonym poziomie to kupuję, ch
nowaa43 / 2008-06-12 20:03 / Idalia
uciekło mi a miało być dalej "chwilowo brak środków". Pozdrówka
barabaszek / 2008-06-12 20:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Zamierzam dobierać, przez najbliższe pół roku powinna być w moim portfelu a później zobaczymy jak się będzie giełda zachowywać...dodam ,że po splicie cały czas mocno obserwuję Żurawie i ostrzę sobie pazurki ...lubię tą spółkę daje zarobić a i solidna firma która bardzo ładnie się rozwija.Znikam przygotować się do spotkania ...piwko z lodówki ,oscypek i tantum verde na gardło :-)...do usłyszenia po meczyku.
krzysiek29 / 2008-06-12 16:37 / Uznany Gracz Giełdowy
przebudowa pomogla!!! pozdr
Big Lebowski / 2008-06-12 14:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Gyq8N3hJeeM&feature=related
krzysiek29 / 2008-06-12 15:13 / Uznany Gracz Giełdowy
ale cisza znow kiepskie info z LB
krzysiek29 / 2008-06-12 12:38 / Uznany Gracz Giełdowy
Jargu to chyba Ty interesowales sie SSI ciekawa spoleczka o cnie aktualnej juz nie mowie
Jarg / 2008-06-12 12:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak, tak... bardzo dobra...
krzysiek29 / 2008-06-12 13:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Cos rzadko bywasz szukam typow na NC moje typy to
SSI
LUG
jak moglbys 2 slowa obie za rok zobaczymy na GPW
Jarg / 2008-06-12 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...
barabaszek / 2008-06-12 11:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu...wsparcie tak jak dyskutowaliśmy na CEZie nie było jednorazowe ...walor skupowany z rynku konkretnymi środkami.Pozdrawiam serdecznie.
Jarg / 2008-06-12 11:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sprzedałem wczoraj CEZ Barabaszku...
barabaszek / 2008-06-12 11:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem Twoją decyzję choć myślę sobie,że trochę przedwczesna jest ....wsparcie cały czas jest na walorze ale wiadomo czasy niepewne :-)).
mlody79 / 2008-06-12 10:24 / Tysiącznik na forum

2008-06-11 20:23:13 | *.*.*.* | Big Lebowski [ właściciel portfela ] [ "Uznany Gracz Giełdowy" (13100 postów) ]
Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski" [10]
... obecnie czekam na zakonczenie polrocza byc moze bede robil porzadek w oportfelu lub wybiore inny rynek ...


Witam, jak rezygnują najwytrwalsi to chyba dobry znak, pozdrawiam:)
Big Lebowski / 2008-06-12 09:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=7sjSHazjrWg Witam przemile Dziewczyny a tu utworek na dzien dobry.. Pozdrowka
Thai / 2008-06-12 10:26 / Bez rangi
Witaj przemily Bigu... uklony dla wszystkich...
...takze na dzien dobry... Pozdrowka :)
http://de.youtube.com/watch?v=qj0zGxDxXVM&feature=related
barabaszek / 2008-06-12 09:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry ...powodzenia w podejmowaniu decyzji..
Bigu określenie dzisiaj złotego całkiem nieźle mi poszło :-))...przewiduję też umocnienie się Cad do USD jakie Twoje typy na dzisiaj widzę ,że bacznie obserwujesz rynek kanadyjski i zdecydowanie jest on tego wart ...Kanada to potęga jeżeli chodzi o wykształconych ekonomistów.Pozdrawiam.
zońka19 / 2008-06-12 09:16 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry wszystkim
miłego dnia zyczę
strach się bać każdego rozpoczynającego się dnia na GPW
Big Lebowski / 2008-06-12 08:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim. udanych transakcji zycze..
ppprzemo / 2008-06-12 09:09 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry,
Dude - znów wstało słońce! Pozdrawiam więc słonecznie z Poznania.

P.
ps - faluch - napisałeś, że polska giełda jest najbardziej zdołowana... Twierdzę, że nie i polecam do porównania (specjalnie wybrane giełdy "starej europy i HEX "po przejściach"): http://stooq.pl/q/?s=wig20&d=20080611&c=5y&t=l&a=lg&b=1&r=cac40+dax+hex+ftse250
Big Lebowski / 2008-06-12 09:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przemku.. mysle ze wielu indywidualnych inwestorow patrzy na gielde przez pryzmat malych i srednich spolek - Wig 20 nie spadl az tak znacznie do tej pory spadly male i srednie spolki ale to nie reprezentuje calej gieldy.. Szczecin pozdrawia Poznan..
ppprzemo / 2008-06-12 09:23 / Uznany Gracz Giełdowy
ale to nie reprezentuje calej gieldy..
Zgadzam się w pełni. Wielu też ma jeszcze "syndrom boga" z I połowy 2007 (a nawet jeśli nie to mają troszkę kupionych wtedy akcji), część pewnie zauroczyła się kontraktami...

Moim zdaniem (jak mniemam podobnym do Twojego) - jednym z kluczy jest wyznaczenie poziomu cen, przy którym zawierucha inwestorowi nie straszna... Nawet jeśli trwa dłużej niż się spodziewaliśmy.
kow@l / 2008-06-12 10:12 / Bywalec forum
a w tym pomaga analiza fundamentalna. Dzień Dobry.
Big Lebowski / 2008-06-12 09:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=D_H3IR6XBRI
nowaa43 / 2008-06-12 09:23 / Idalia
Dzień dobry Big, witajcie Kącikowcy
słoneczne pozdrowienia z Wawy...
Big Lebowski / 2008-06-11 22:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=-uSKSR0Vh64 Melodia na dobranoc..:) Przypominam ze wszystkie moje posty zawieraja prywatne przemyslenia i tak nalezy je odbierac .. Dobranoc wszystkim..
melodyjka / 2008-06-11 22:33
Dobrej nocy Dude i Kącikowicze.Czytasz mi w myślach. Właśnie napisałam niżej ,że muzyczki brak
reman / 2008-06-11 22:07 / portfel / Bywalec forum
wlasnie sie tego obawiam cos niezdecydowanie sie zachowuje kurs kghm nie wiadomo w ktora strone pojdzie jak spadnie ponizej 100 chyba zaryzykuje zycze udanych inwestycji w tych trudnych dla gieldy czasach
reman / 2008-06-11 21:43 / portfel / Bywalec forum
Witam jestem tu nowu czytam wasze wypowiedzi i sa bardzo pouczajaca mam pytanie do gospodarza co myslisz o zakupie kghm pod dewidende czy cena jest atrakcyjna czy jeszcze spadnie dzieki
reman / 2008-06-11 21:40 / portfel / Bywalec forum
Witam jestem tu nowy czytam wasze wypowiedzi i sa bardzo pouczajace szczegolnie gospodarza i cieniasa mam pytanie co myslicie o zakupie kghm pod dewidende i czy ta cena jest juz do kupna czy jeszcze czekac nizej
Big Lebowski / 2008-06-11 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. przyzwaczailismy sie ze po dywidendzie kurs natychmiast wraca do ceny zakupu i mamy dwie pieczenie na jednym ogniu - wcale tak nie musi byc tzn. dywidenda bedzie odliczona od kursu a akcje moga spadac - dzisiaj na rynku niemieckim spolka ProsiebenSat 1 wyplacila 10% dywidendy a kurs spadl -17% , nie oznacza to ze tak bedzie z KGHM - jest ryzyko jest zabawa , mysle ze sam musisz wyznaczyc sobie kurs ktory uznasz za atrakcyjny i zamykasz oczy - wrzucasz do portfela.. Pozdr..
5424 / 2008-06-11 21:39 / Fan Linuxa Ubu
powiedzcie kto teraz wywala akcje przecież ulicy już nie ma indywidualni którzy zostali są na ogramnych dołach i oni nie sprzedadzą po żadnej cenie skąd więc te akcje.
smooth / 2008-06-12 00:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Wywalają ci którzy tną straty i maja nadzieje odkupic taniej lub pożegnac sie na długo z giełdą,
barabaszek / 2008-06-11 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj cyfra...od indywidualnych,funduszy,akcjonariuszy,decydentów....Pozdrawiam.PS. ode mnie też choć niewiele :-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy