Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
faluch / 2008-06-11 21:19 / Bywalec forum
Witam
Sytuacja nie wygląda ciekawie. Polska giełda jest zdołowana najbardziej w Europie zaraz po Chinach i Turcji gdzie wyceny spółek były wręcz absurdalne.
Mam pytanie zarówno do Biga i Cieniasa. Jeżeli zakładamy wzrost gospodarczy w Polsce przez następne 2 lata średnio licząc +5%, bogacenie się społeczeństwa ( na może z wyjątkiem tych co siedzą na GPW:)) dobre firmy nie będą miały wyjścia jak tylko poprawiać wyniki, zwiększać swoją wartość itd.
Wzrost gospodarczy będzie jeden z największych na świecie. Jak w takich warunkach uda się utrzymać absurdalnie niskie wskaźniki na dobrych spółkach? Czy naprawdę nie znajdzie się nikt na świecie co pomyśli że to może dobry interes kupić polskie akcje?
Prawdopodobnie wskaźniki te bedą jedne z najatrakcyjniejszych nie tylko w Europie.
Czy naprawdę wskaźniki dobrych spółek mają zejść do pozimu np: C/Wk -0,5 i C/Z =8 ?
Przecież to byłby ewenement na skalę światową!
pozdrawiam
risky-rainmaker / 2008-06-11 21:49 / Ostatni Optymista
Jako banita chciałem tak przelotem wtrącić 5 gr...w po załamaniu w 2000 r giełdy jej 2 letni wzrost został skorygowany w ciągu 2 lat...teraz 2 letni wzrost został skorygowany w rok...do 2500 na WIG20 zostało już nie wiele...nie wiem co będzie jak padnie to wsparcie..bo jest one dość mocne..z 2005...z końca 1999..a na dodatek...jak dobrze pamięta...94....więc jeśli to wsparcie nie wytrzyma...coż...wtedy się poddam...ale póki co walczę..
Big Lebowski / 2008-06-11 21:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Kostolany pisal np. ze gielda niezawsze przedstawia rzeczywistosc ;-)) czasem piesek zbyt daleko odbiegl od swego pana i musi zawrocic - pies to gielda pan to gospodarka.. Pozdr.
5424 / 2008-06-11 21:11 / Fan Linuxa Ubu
Wnioskuję dla Cieniasa tytuł uznanego gracza giełdowego
Big Lebowski / 2008-06-11 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra - Cienias tzn. tak mysle ze sam przydomek ktory sobie obral mowi ze to skromny czlowiek o rozleglej wiedzy i nie zalezy mu na przypiskach , jest niezalogowany i lubie z nim sie pospierac..;-) cieszy mnie zawsze jego wizyta w kaciku.. :)
5424 / 2008-06-11 21:26 / Fan Linuxa Ubu
ale jak go Bigu uhonorujesz to może częściej będzie wpadał.......
cienias nr.1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 21:25
masz rację BIG wszelkie przypisy nie robią człowieka ani mądrzejszego ani lepszego niż jest
barabaszek / 2008-06-11 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wieczorową porą....nasz rynek spada inne też spadają choć akurat tam było poważne wybicie więc korekta się należy jak psu kość...z moich źródeł mogę powiedzieć,że przez następny miesiąc rynek rozpieszczać Nas nie będzie...pod koniec miesiąca i z początkiem wszystko się wyjaśni...dane z USA zdominują inne giełdy w tym może i naszą która jak to ładnie napisał Cienias może być już przygotowana pod sadzonki...z zachowania inwestorów można wysnuć jeden wniosek ...chcą już do tego czasu by las był wyczyszczony...przewiduję okresowe duże wybicie aby zgarnąć jak najwięcej i zrobienie kompletnej czystki....o tym,że kontrakty ustawiają w chwili obecnej rynek rozpisywać się nie trzeba...dzisiejszy fix był doskonałym przykładem takiej manipulacji....będzie bardzo nerwowo i chwiejnie.Pozdrawiam wszystkich.
Bigu i jakie zdanie o HTLStrefa ?....dla mnie to pewniak na przyszłe czasy.
Big Lebowski / 2008-06-11 21:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku .. HTL reprezentuje dosyc ciekawy profil produkcji , dobry akcjonariat , troche maly zysk na akcje ale mocny zloty odciska swoje pietno na takich firmach , moze to byc rodzynek tak uwazam - dorzuce ci jeszcze jeden typ z rynku niemieckiego - branza medyczna Plasmaselekt AG - mysle ze warto.. pozdr.
barabaszek / 2008-06-11 21:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapisany na jutrzejsze otwarcie na 5k ...myślę ,że jutro dolar się będzie umacniał do zeta ale tutaj to już kompletna loteria jest ...szczerze mówiąc na krótko to jak wróżenie z fusów...jak może przepływać taki kapitał przez tak chwiejne granice i do tego takie lewarowanie...wymyślił to ktoś kto był totalnie znudzony akcjami a futures powodowały ziewanie :-)))...coś dla mnie ale się nie dotknę no chyba ,że za 10-15 lat he he he a może nie?....gra któryś z forumowiczów na forex?
Popow / 2008-06-11 22:10
ja spróbowałem, straciłem połowę i szybko dałem sobie spokój, straszna nerwówa i adrenalina niezła jest (spać nie mogłem przez to draństwo :)) ), teraz sobie dla sportu na sucho pogrywam, raz na plus raz na minus, suma zero, pozdr :))))
barabaszek / 2008-06-11 22:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Bigu grałeś kiedyś na forex?
Big Lebowski / 2008-06-11 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze znam sie troche na walutach ale forex omijam z daleka..
Big Lebowski / 2008-06-11 21:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - przestrzegalem Cie przed kontraktami ale przed Forexem - ostrzegam Cie jeszcze bardziej uwazaj bo to nieprzelewki - doskonali spece od AT polamali sobie na forexie zeby - krotko mowiac nie widze Cie na tym rynku.. pozdr.
barabaszek / 2008-06-11 22:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdecydowanie nie zamierzam...reguły tego rynku przekraczają moje wyobrażenia o jakiś zasadach tam obowiązujących ....zdecydowanie nie moja liga....i to jeszcze długo długo....skąd o tym wiem?....a wniosek wysnułem po tym jak zauważyłem,ze trzymanie jednej pozycji w pewnym okresie czasu może przynieść niezły dochód....jak byłoby to takie proste to wszyscy byliby milionerami he he he a w to to tylko dziecko może uwierzyć ....ale tak wirtualnie to fajne zajęcie patrzeć jak ze 150k$ zrobiłem 200k$ i w jeden dzień się zmienia na 140K albo 210k....cuda.
Big Lebowski / 2008-06-11 20:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Opisales Cienias wlasne przezycia zwiazane z gielda - ja opisze Ci swoja przykra sytuacje - kupilem kiedys bankruta po 70eorocentow za akcje - mialem tego mnostwo akcje nazywaly sie Alstom dosyc fajnie rosly gdy zblizaly sie do ceny 1 euro - tak szacowna instytucja jaka jest Deutsche Bank wydala rekomendacje - dzien przed oglaszaniem wynikow kwartalnych ze uczciwa cena dla tego waloru jest 0,35 euro - nastapila panika - stopow nie mialem ustawionych przychodze do domu a tu cena 0,40 euro - zacisnolem zeby i trzymalem - sprzedalem z zyskiem po 1,5 euro - akcje dzisiaj kosztuja 151 euro - mam zadre i kaca po tym straszna , drugi przypadek akcje ktore takze mialy byc bankrutem Elan Corp. kupilem po 3 euro - sporo tego i sprzedalem po 3,60 - bamnkrut mysle to 20% zysku jest okey - akcje dzisiaj w srodku bessy kosztuja 15,1 euro byc moze popelniam bledy - ale wiem ze znajde rodzynek postawie na niego i juz nie dam sobie wyrwac - obecnie czekam na zakonczenie polrocza byc moze bede robil porzadek w oportfelu lub wybiore inny rynek - mysle ze znalazlem perelke na rynku w Kanadzie o barzo ladnej nazwie Bombardier..
melodyjka / 2008-06-11 20:50
Dobry wieczór Gospodarzowi i Kącikowcom .Mam pytanie Bigu, czy przestałes już wierzyć w swoje spółki ? Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2008-06-11 20:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Melodyjna Dziewczyno - wiesz o tym ze tesknie ? nie - uwazam ze mam wysmienite spolki ale moga taplac sie w blocie - beda spolki ktore przez rok hossy nie zobacza wzrostow - czy takie posiadam nie wiem .. Pozdrowka..
melodyjka / 2008-06-11 21:27
Cały czas jestem, tylko robię to cichutko.Za mało radości we mnie a i nie jestem zbyt śmiała.Co do spółek to myślałam na longa 3-5 lat ,szczególnie chodzi mi o BB i F. W nich utopiłam najwięcej.Armaturę sprzedałam z zyskiem w marcu.Przestraszyłam się nowej emisji.Kupiłam cztery inne. Z dwóch jestem zadowolona, dwie wyrzuciłam ze stratą.Wiem ,ze giełda jest nieprzewidywalna ale bardzo cenię Twoją opinię.Buziaki
Big Lebowski / 2008-06-11 21:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciesze sie ze bywasz tu po cichutku :) na longa warto zainteresowac sie takze Trakcja - na zakonczenie porocza nalezy jeszcze raz zrobic przeglad portfela i w czesci zrealizowac zyski i straty.. troche gotowki trzymac w portfelu.. Pozdrowka.
melodyjka / 2008-06-11 22:06
Coś komputer mi się wiesza i nie mogę szybko odpowiedzieć. Trakcję mam .To jedna z tych dobrych. Myślę o powiększaniu jej udziału w portfelu - tylko- zawsze może być taniej,szczególnie w czasie bessy. Nie przeżyłam jej jeszcze i nie wiem czy wszystko spada czy niektóre się trzymają jak F .Pół roku temu byłam zbyt odważna i wchodziłam dużą ilością kapitału.Teraz zrobiłam się bardzo ostrożna.Problem mam z BB . Czy ma szanse aby byc perełką kiedyś czy skrócic pozycję ze stratą 505. Bo czas mam.Dzięki.
melodyjka / 2008-06-11 22:12
50%miało być. Fajnie też kiedys Jarg powiedział.Dobre spółki schować, zakopać,zapomnieć na jakis czas. Tylko czy może dotyczyc to BB czy będzie następnym Skotanem???
Big Lebowski / 2008-06-11 22:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybacz ale co to jest BB ?
Big Lebowski / 2008-06-11 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BBICAP - siedzi tam Deutsche Bank a oni graj ostro w obie strony - uwazam ze jezeli ta spolka zakonczy spadki to potencjal wzrostu na niej widze ogromny i mowie to jak najbardziej powaznie - tylko czy starczy cierpliwosci oto jest pytanie.. Pozdrowka.
melodyjka / 2008-06-11 22:30
Jestem uparta.Musi . Tylko wiary trzeba . Dzięki. Coś Dude muzyczki brak.
krzysiek29 / 2008-06-11 19:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Wig 67568 jest 42968-------->35000 lub 30000 potencjalny spadek 12,22% lub 14,43
Mwig 5684 jest 2898--------->2500 potencjalny spadek 15%
Swig 21696 jest 11766------> 8000 potencjalny spadek 14,7%
Wig 20 4000 jest 2672--------> 1800 potencjalny spadek 14,8%

Wszystkie poziomy sa hipotetyczne ale wartosci sa tak niskie i przy spadku 15% musi byc dno. Tak czy inaczej DNO jest blizej niz dalej. Jezeli zostalo nam 15% do DNA i to takiego w miare mocnego i na bardzo niskich poziomach to czym My sie martwimy glowa do gory bedzie dobrze.!!!
Popow / 2008-06-11 20:15
witam wszystkich serdecznie :))
a ja mam pytanie co do obrotów, które nie są zbyt imponujące tak myslę ??, to chyba nie ma wielgiego wywalania?? czy nie ma chętnych do kupowania ?? :)) ( cos majaczę :)))) ) tak sobie siedzę, czytam, i zastanawiam sie kiedy moje spółeczki wyjda na plus, rok, dwa latka ?? ale ogólnie fajnie jest, pozagiełdowo !!!!! trzeba poprawiać kondycje przed górami, pojechac, odstresować i na jakis czas zapomnieć, pozdrawiam :)))))
cienias nr.1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 20:03
no krzysiek29 w zasadzie to nie ma się czym przejmować ,zważywszy na to ze większość dzieci hossy straciła już 50% swoich pieniędzy , biorąc pod uwagę że może stracić kolejne np: 25% to faktycznie nie ma się czym przejmować :-(((((((
ja już to przeżywałem i pamiętam bardzo dobrze jak sie nie przejmowałem.
prawda jest taka że będąc dorosłym człowiekiem płakałem jak dziecko w piwnicy , tak żeby żona nie widziała bo się wstydziłem. wynik był taki że z gpw mnie wymiotło całkowicie.
dopiero przypadek sprawił że wróciłem , ale teraz już nie daje się kopać.
takich historii jak moja będzie wiele , i wielu już nigdy nie wróci na gpw .
każdy drobny inwestor przeżywa to po swojemu zwłaszcza jak traci ciężko zarobione pieniądze.
dodam jeszcze że nie chcę być odbierany jak wieszczący spadki
5424 / 2008-06-11 20:59 / Fan Linuxa Ubu
Cienias kto raz spróbował giełdy wróci czy wcześniej czy później będzie wydawało mu że jest bogaty w doświadczenia i że teraz wszystkim pokaże.........
Popow / 2008-06-11 20:25
no własnie jestem takim kopanym, i tak jak piszesz momentami cos mnie sciska w żoładku, ale na ogół staram sie nie myslec o stratach, mam już kilkadziesiat % w plecy i nie widzę juz sensu pozbywać sie tych akcji, więc bedę z tym żył :))))) trudno, ile wytrzymam ..... ??
5424 / 2008-06-11 20:10 / Fan Linuxa Ubu
pomyliłem wpisy opinie masz piętro niżej.
cienias nr.1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 19:17
witam Cię Big oraz wszystkich tu piszących.
większość porównuje gpw do okrętu , ale ja nie lubię takiego porównania ponieważ okręt zatonie i niema już nic. z gpw jest inaczej zawsze coś zostaje (no chyba żeby zbankrutowała)
a to jest wręcz niemożliwe.
dla mnie gpw to las piękny i dojrzały , tak wiec należy przystąpić do wyrębu.
rabie sie tak długo aż pozyska się jak najwięcej drewna , nie niszcząc ogólnie całego lasu , aby móc go odbudować. tak więc jak drzewa znowu wyrosną przystąpić do kolejnej wycinki.
według mnie pozyskano obecnie około 60% drewna , a pozostało do wycinki około 40%. oczywiście są w lesie drzewa które nie będą ścięte a wręcz spokojnie będą sobie rosnąć. ale tych jest myślę około 10%
po zakończeniu wycinki należy przystąpić do sadzenia młodnika ,a ten etap przewiduję na końcówkę 2009r
sadzenie w tym czasie oceniam na bezpieczne.
ale ogólnie mówiąc moje spojrzenie na ten las może być g...o warte i nijak się mieć do rzeczywistości ;-)))))
5424 / 2008-06-11 20:08 / Fan Linuxa Ubu
pewnie to był rok 1998 pamietam też byłem wtedy inwestorem........tylko ja się opiłem ze smutku pozdrawiam
5424 / 2008-06-11 20:04 / Fan Linuxa Ubu
cienias wylicz kilka drzew które nie pójdą pod topór.
cienias nr.1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 20:15
pytasz mnie cyfra o drzewa które nie pójdą pod topór ????
wierzba borówkolistna
jarząb szwedzki
brzoza karłowata
sosna błotna
brzoza niska
wszystkie są pod ochrona :-)))))))))
przepraszam cyfra ale mnie rozśmieszyłeś tym pytaniem
gdybym ja to teraz wiedział to wiedział bym wiele innych rzeczy przez co byłbym okropnie bogatym człowiekiem.
5424 / 2008-06-11 20:23 / Fan Linuxa Ubu
mnie nie chodzi o dendrologie twoja prognoza się sparawdza w sensie globalnym osobiście nie znam się na akcjach i długo byłem daleki od inwestowania w nie ale podaj swoje typy tak dla sporu i zabawy pobędziemuy na forum zobaczymy.
Big Lebowski / 2008-06-11 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias .. milo ze zajrzales :) , jak narazie Twoje przewidywania sie sprawdzaja ( gratki ) - ja obstawialem i nadal obstawiam ze przyszly rok bedzie dla rynkow trudny - wychodzi na to ze rynki moga w przyszlym roku spadac a GPW tak jak piszesz - bezpieczne sadzenie lasu ( dobre okreslenie ) i na to wyglada ze GPW odseparowuje sie od innych rynkow tzn. chce podazac swoja droga.. Pozdr.
cienias nr.1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 19:38
dla mnie jak już wiele razy pisałem rok 2008 to rok straconych nadziei , natomiast rok 2009 to rok rozpaczy , ale zarazem rok odwrotu.
Big Lebowski / 2008-06-11 19:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czy uwazasz ze gdyby inne rynki notowaly wzrosty w tym roku mam na mysli Dow , Dax itp. to GPW - bedzie nadal spadac ?
cienias nr1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 20:21
tak myślę gpw weszła w bessę i według mnie nic to już nie zmieni , co nie znaczy że po spadkach nie będzie wzrostów, ale myślę że to będą to tylko pułapki bessy.
cienias nr.1 / 83.29.26.* / 2008-06-11 19:26
warto sie także określić czy jest się drzewem czy drwalem.
bo tu stawiam na przewagę drwali.
Thai / 2008-06-11 20:36 / Bez rangi
Witaj,

Naprawde piekne porownanie... przemawia do wyobrazni i czyta sie cudnie ;-)))
Pozdrawiam...

P.S. Przewaga ma to do siebie, ze zawiera w sobie swoje przeciwienstwo... sztuka jest odkryc kiedy zacznie sie rozwijac...
5424 / 2008-06-11 19:31 / Fan Linuxa Ubu
jest to rabunkowa wycinka, przecież nasze przedsiędiorstwa w większości są super dochodowe gospodarka się rozwija to spadki do takich poziomów są irracjonalene......
krzysiek29 / 2008-06-11 19:14 / Uznany Gracz Giełdowy
A csg juz calkowiciem mnie zaskakuje. Chyba najtansza spolka na GPW.
Big Lebowski / 2008-06-11 18:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie zblizaja sie do poziomow - prawdy , osobiscie obstawialem i nadal obstawiam ze Dax zatrzyma sie na poziomie 6600 pkt Dow mysle ze takze obroni 12 tys pkt , natomiast GPW zatrzyma sie tam gdzie ustala gentelmeni - decydenci ;-)) , tytuly artykulow w gazetach sa pocieszajace - " Koszmar na GPW trwa , fundusze spadna 35 % itd, itd.. oznacza to ze nadzieja w Narodzie upadla , tylko ciemnosc i czerwien przeslania wszystko - sondaz na rynku niemieckim z ostatniego piatku - mowi ze pesymistow obecnie jest wiecej jak w styczniu - malo tego pesymisci nie widza mozliwosci zarobku przez najblizsze lata - hehe to dopiero ciekawe , to dopiero napawa mnie optymizmem.. Wyniki sondazu zawsze sa komentowane i omawiane w piatki na Bloombergu i n-tv..
5424 / 2008-06-11 18:50 / Fan Linuxa Ubu
Bigu podsumowują twój wywód dochodzę do wniosku że ci decydenci mogą spadki ciągnąć w nieskończoność na minimalnych poziomach skupią co im się podoba i przejmą przedsiębiorstwa.
Big Lebowski / 2008-06-11 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dojdzie do jakiejs spektakularnej wymiany pakietowej - przykladem niech bedzie zachowanie Ponaru i wowczas nastapi panika na GPW.
5424 / 2008-06-11 18:59 / Fan Linuxa Ubu
to inwestownie dziś przypomina przysłowiowe kopanie się z koniem w dalszym ciągu podtrzymujesz że cena fer pozostanie w miarę sztywna zwróć uwagę na interpunkcję.
Big Lebowski / 2008-06-11 19:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zawod inwestor to ciezki kawalek chleba - wielu o tym zapomina ..
5424 / 2008-06-11 19:07 / Fan Linuxa Ubu
dzięki za szczerość...
5424 / 2008-06-11 18:36 / Fan Linuxa Ubu
Bigu szczerze mówisz że odpali czy tylko takie przekomażanie się z jakim Kleocosiem na razie za ferum słowa uznania jestem pod wrażeniem rekomendacji.
TOMOK / 2008-06-11 18:32 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś ekipka cześć :-)

Znowu spadło a ja nic...
Czy ja jestem głupi cyc?
Ja po prostu nie znam się
Ale bywać Tutaj chcę :-)
A giełdowo mocno w bok
I tak siedzę cały rok
I te akcje które mam
To ja SAM kupiłem SAM!!!
Bo enterek wciskam JA
Taka to inwestycja :-)

Wierszyk dla Tych...każdy wie...Oni też
Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-06-11 18:36 / Uznany Gracz Giełdowy
I znowu wychodzi na to, że ja tu jestem najgłupszy bo... nie wiem. Naprawdę...
TOMOK / 2008-06-11 18:45 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Zaistnieć chciałem...wiesz, że giełdowo to nie mogę to choć tak...
Pozdrawiam
Thai / 2008-06-11 18:56 / Bez rangi
Witaj Tomku...

To ja mam dla Ciebie prezent - pewien cytat z pewnej ksiazki...
"Naszym zadaniem nie jest zblizyc sie do siebie tak jak zblizaja sie Ksiezyc i Slonce albo niebo i lad.
Naszym celem jest dostrzec i poznac sie wzajemnie oraz nauczyc sie szanowac u innych to, ze stanowia nasze przeciwienstwo i uzupelnienie"

Pozrdawiam Cie... :-)
superman / 2008-06-11 17:19 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich w kolejny "bloody day",
jak wiadomo Pan K. sprzedal wczoraj w pakietowce 2mln akcji PNF
http://tnij.org/bcdf
P.S.
zostalo mu tez sporo...
krzysiek29 / 2008-06-11 16:49 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzis zatrzymalismy sie na dolku ze stycznia. S&P powinno sie odbic z poziomu 1330 a dax 6600 wszystkie gieldy w jednym punkcie zwrotnym oby tak bylo.
prawdziwa kleofasionata / 83.5.64.* / 2008-06-11 16:33
No to mamy niesamowity odpał. BL jak zwykle sie nie myliłeś tylko troche ci sie kierunki pomyliły, ale cóż zdrza się. Szkoda, że to tak zawsze jest ale był czas sie przyzwyczaić. A tak na marginesie oczywiście dalej przystajesz przy swojej teorii że ten rok będzie bardzo dobry dla polskiej giełdy? Przypominam o twoich grudniowych i styczniowych przewidywaniach co do szybkiego wzrostu na giełdzie. Oczywiście pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2008-06-11 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kleosiu mamy typowe zanizanie przed odpalem - bierz kredyt i pakuj..
prawdziwa kleofasionata / 83.5.64.* / 2008-06-11 17:21
Chyba pakuj i wyjeżdzaj. A kiedy niby ten odpał będzie?
Big Lebowski / 2008-06-11 18:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
kleosiu lada dzien - wowczas sprzedaz za godziwa cene na dzien dzisiejszy pp Alchemi , Oktawe i inne badziewia.. wowczas sie usmiechniesz i powiesz ze swiat jest piekny..;-))
kokar vel kipciak / 82.139.42.* / 2008-06-11 17:39
Prawdziwa Kleofasjonato
Podziwiam Twoj upór w drażnieniu Biga ale on ma racje.Wzrosty BEDA

Pozdro wszystkim
Sancho Panches / 2008-06-11 18:12 / Bywalec forum

Biga ale on ma racje.Wzrosty BEDA


witam wszystkich
Ty również źle podochodzisz do tego forum..
poza jego merytorycznym walorem w postaci rekomendacji rożnych ciekawych spółek i rynków nie ma co się doszukiwać kto ma a kto nie ma racji..
jest to fajny kącik ludzi dobrej woli wyrażających swoje luźne myśli.. zwracałbym raczej na sposób inwestowania a nie o konkretne inwestycje...
a jak za pól roku będziemy na wig20 na 2000pkt?? nie będziesz miał żalu do Biga jak teraz prawdziwa kleofasionata??
ja szanuje ludzi którzy starają sie przewidywać finansową przyszłość. im dokładniej tym lepiej, mimo głupich i szyderczych komentarzy jak sie nie sprawdzi..
a to że sie nie sprawdza to po prostu brutalna statystyka..
kleofasionata z gumy / 88.191.16.* / 2008-06-11 17:59
Prawdziwa to ja jestem,a tamta to pop i e r d ołka.Tacy podczas wojny sa kapo,za komuny szpieguja dla sowietow,podczas zadymy pierwsi wieja.
olajuwan / 82.139.42.* / 2008-06-11 19:59
Jestem bratem kleofasjonaty z bangkoku
Myszacz / 2008-06-11 15:33 / Bywalec forum
Cześć Big
to co w tej chwili się dzieje porównam do pewnej spółki tj spółka ponar zdaje się dobra spółka, wyniki finansowe też , z perspektywami ...
takie wolne przemyślenia...
5424 / 2008-06-11 15:32 / Fan Linuxa Ubu
co sądzicie o bieżacej cenie polimexu zadawaląca czy będzie niższa
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy