Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2008-06-11 14:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystko to jakies bardzo dziwne tylko my spadamy pozostale gieldy jakos sie trzymaja
jett / 83.24.28.* / 2008-06-11 15:24
jak mówiło Słońce Kaszub GPW odzwierciedla stan naszej gospodarki...PO ile marycha?
Big Lebowski / 2008-06-11 15:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
GPW - blizej do zachowania gield afrykanskich a nie do europejskich lub innych a juz na pewno nie do gield rozwinietych.. pozdr.
jacekk_85 / 2008-06-11 15:09 / Bywalec forum
witaj
sami spekulanci u nas, żadnych poważnych inwestorów, tylko gówniażerka
Big Lebowski / 2008-06-11 15:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To jaka mamy gielde - odpowiedzialni sa znaczni , co jakis czas pompuja a pozniej oglaszaja ostatni gasi swiatlo i po jakims czasie oglaszaja ze teraz juz bedzie cacy - brak inwestowania dlugoterminowego..
Thai / 2008-06-11 15:08 / Bez rangi
Bo GPW jest rozwinieta... "inaczej"...
faluch / 2008-06-11 12:04 / Bywalec forum
Witam,
Ktoś wywala strasznie duże ilości Pemuga, zarząd odbiera wszystko. Ja tez troche dokupuje. Z reguły jest dobrze jak zarząd bierze swoje akcje, tylko zastanawiam się dlaczego nie wie o tym wywalający...
pozdrawiam
kow@l / 2008-06-11 11:30 / Bywalec forum
Cześć Dude,
odkupione BBC po mojej cenie docelowej! Zobaczymy co będzie dalej. Jest obrót linia wsparcia długoterminowych wzrostów.

A tak w brodę plułem sobie jak stop mi wywalił cały papier po 4,93.

Pzdr.
el pozero / 2008-06-11 11:12 / portfel
Witaj Bigu, mam takie pytanie. Czy uważasz, że dzisjesze wyhamowanie indeksów i lekki plus na WIG-u 20 to korekta spadków z kilku ostatnich dni, czy też, że nadal mamy do czynienia ze spadkami, i że WIG-i będą dzisiaj dalej się obsuwać, a korekta ostatnich spadków (rozumiana jako kilkuprocentowy wzrost) dopiero przed nami?

Pytam, bo zamierzam powymieniać papiery, i nie wiem, czy dziś jest dobry moment na pozbycie się paru papierów bez perspektyw, czy lepiej poczekać kilka dni.
Big Lebowski / 2008-06-11 11:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. trudno powiedziec gdyz nasza gielda jest porownywalna z gielda w Ghanie - moge Ci tylko powiedziec ze przewiduje na Daxie spadek do 6600 pkt i nastapi mocne odbicie.. pozdr.
krzysiek29 / 2008-06-11 11:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Na podstawie kontraktow mozna zauwazyc pewne oznaki( iskierki) swiatelka w tunelu na wzrosty.
barabaszek / 2008-06-11 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
W taki dzień jak dzisiaj przydałoby się jakieś dobre info na WIG-u 20...byki nie zamierzają dzisiaj kapitulować bez walki ....dobrze.
Big Lebowski / 2008-06-11 11:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - dzisiaj wieczorem odniose sie do Twego pytania.. pozdr.
krzysiek29 / 2008-06-11 11:13 / Uznany Gracz Giełdowy
GPW znosi podatek od zyskow-:)
smooth / 2008-06-11 13:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ahh, żeby GPW o tym decydowało a nie politykierzy :)
barabaszek / 2008-06-11 11:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj krzysiek29.....to byłoby wspaniałe info ....dałoby giełdzie kopa jak nic...
krzysiek29 / 2008-06-11 11:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Widzisz ale o tym nie pomysli!!! Wtedy nie tylko dla gieldy daloby kopa ale dla calej gospodarki inwestycje szlyby szeroko rzeka ale co wymagac od naszego rzadu. Jak zwykle obiecanki a prawdopodobienstwo zniesienia podatku mysle pod kolejne wybory kielbaske rzuca ludziom.pozdr
barabaszek / 2008-06-11 11:37 / portfel / Tysiącznik na forum
A wiesz co Ci powiem ...byłoby to mistrzowskie posuniecie szczególnie właśnie w tym momencie naszej gospodarki ....nowe środki dla naszych firm....czego oni się boją oddaliby później w podatkach ...ech...
krzysiek29 / 2008-06-11 11:42 / Uznany Gracz Giełdowy
Dokladnie a tak wiekszosc lepszych firm znajac zycie zakupi zagraniczny kapital za grosze.
Dziwie sie ze takie glowy tam glowkuja i tak prostej rzeczy nie moga wymyslec. Pewnie jest nacisk korporacji TFI, OFE ktore sa corkami spolek matek zagranicznych. Rostoski tez chyba pracowal dla jakiejs korporacji
barabaszek / 2008-06-11 11:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Powiem tak...pajace...choć sam wybierałem obecną partię rządzącą i dalej myślę,ze to dobry wybór....ale za mało zdecydowanego działania jest....za mało konkretnych rozwiazań ...osiedli na laurach wygranej....
barabaszek / 2008-06-11 11:51 / portfel / Tysiącznik na forum
I trzeba niestety przyznać,że obóz przeciwny pod tym względem sobie lepiej radził....tylko te łapska po wszystko wyciągnięte....gdyby zostały odcięte he he he...rzadziliby jak nic.
krzysiek29 / 2008-06-11 11:56 / Uznany Gracz Giełdowy
PiS trafil w koninkture idealnie oddawal wladze jak wszystko ladnie roslo. A PO zaczelo od spadkow i pogarszania sie sytuacji makro. Do tego brak prywatyzacji za czasow PiS a teraz jak sytuacja coraz gorsza to beda prywatyzowac na gwalt. Zniesienie podatkow od zyskow to bylaby zagrywka pokerowa SZACH i MAT.
Big Lebowski / 2008-06-11 11:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=KvTpHrtC600 Muzyczka w odpowiednim tonie oraz kolorze..
barabaszek / 2008-06-11 10:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Niezły pakiet na tvn-ie poszedł
barabaszek / 2008-06-11 09:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry ...pogoda nad morzem się wyklarowała choć trochę wieje...ale jak się człowiek przejedzie w taki dzień do dużego miasta to od razu docenia nawet jak wieje :-)).......Powodzenia w podejmowaniu decyzji.
nowaa43 / 2008-06-11 10:28 / Idalia
Witaj Barabaszku, duże miasto w upalne dni to b. nieprzyjemne miejsce....
pozdrawiam nadmorskie okolice..
barabaszek / 2008-06-11 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj nowaa43 Pozdrowienia dla Ciebie i wiem doskonale o czym mówisz...spędziłem kilka lat w Szczecinie...latem masakra..
barabaszek / 2008-06-11 09:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry ...pogoda nad morzem się wyklarowała choć trochę wieje...ale jak się człowiek przejedzie w taki dzień do dużego miasta to od razu docenia nawet jak wieje :-)).......Powodzenia w podejmowaniu decyzji.
barabaszek / 2008-06-11 09:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak tam Gospodarzu miałeś chwilkę aby przyglądnąć się Strefie...ciekaw jestem Twojej opinii co do tej spółki w chwili obecnej...Pozdrawiam.
Jarg / 2008-06-11 09:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie o poranku...

Dzisiaj chyba ulga od upałow...

Wypowiedź sekretarza generalnego OPEC - LIbijczyka Al-Badri - dobrze wpasowuje się w cytowany nie dawno przeze mnie tekst profesora z LSE:

"(...) Za bardzo panikujemy. Sytuacja jest nie do zniesienia, przynajmniej jeśli chodzi o nas. Chcę powiedzieć, że nie ma braków obecnie i nie będzie ich w przyszłości" - powiedział al-Badri na zorganizowanym przez Reutera Globalnym Szczycie Energetycznym w Londynie.
"Nie jesteśmy uszczęśliwieni obecnym poziomem cen z jednego powodu. Nie ma on nic wspólnego z kwestiami podstawowymi. Spekulanci odegrali znaczną rolę w doprowadzeniu do wysokich cen ropy. Istnieją tutaj również inne czynniki, (obniżona) wartość dolara i sytuacja geopolityczna" - dodał sekretarz generalny naftowego kartelu.
Według niego, rzeczywisty popyt pozostaje bez zmian. "Nikt nie prosi nas teraz o ropę. Sprawdzamy to w naszych krajach członkowskich. Nie ma kolejki po ropę" - podkreślił al-Badri.
(...)Jak podał raport IEA, globalne zużycie ropy zwiększy się w bieżącym roku o 800 tys. baryłek dziennie - czyli o 230 tys. baryłek dziennie mniej niż prognozowano wcześniej.(PAP)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego dnia...
Big Lebowski / 2008-06-11 08:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim . udanych transakcji zycze.
Big Lebowski / 2008-06-11 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj na Bloombergu uslyszalem ze liderem wzrostow w tym roku jest gielda w Ghanie hm. pisze o tym gdyz to nasza bratnia gielda - Niech zyje i umacnia sie bratnia przyjazn Polsko - Ghanska..
amigo2 / 2008-06-11 08:17 / Regulamin forum!
przywitał
siorbac perełke BYTOM to dobra społka
Big Lebowski / 2008-06-11 08:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bezwstyniku .. :) propozycja calkiem, calkiem.. ;-))
nowaa43 / 2008-06-11 09:06 / Idalia
Dzień dobry Bigu
witajcie forumowicze, gratulacje dla Ghańczyków..
Big Lebowski / 2008-06-11 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. jak wiadomo nie od dzisiaj Polak - Ghanczyk dwa bratanki ;-) chociaz matka nie ta sama laczy nas braterska sztama :) Pozdrowka
estevez gajos leos muczaczos / 82.139.42.* / 2008-06-11 07:03
Bronimy oporu 2800
5424 / 2008-06-10 21:40 / Fan Linuxa Ubu
lekcję od rynku dostajemy niezła jak za każdą naukę należy zapłacić i właśnie to robimy przed nami jeszcze kilika takich zawirowań więc głowa do góry jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenie.
5424 / 2008-06-10 20:26 / Fan Linuxa Ubu
wytłumaczcie mi z jakiej przyczyny biorą się takie spadki swego czasu DJ przydołował do 11700 wiadomo dlaczego to u nas tąpnęło ale nie tak, te spadki wyskoczyły jak diabeł z pudełka pewnie u podstawy leży wysoka cena ropy.....
Baranek Shaun / 2008-06-10 21:34
Dobry wieczor wszystkim, czy ktos moglby podzielic sie swoimi przemysleniami nt dywidendy - jaki jest sens zainteresowania papierami jak niektorzy mowia, jesli cena akcji zaraz po dywidendzie spada o jej rownowartosc? I jeszcze zastanawiam sie godzinami nad wplywem tego manewru na AT. Odciecie paru zlotych w dol robi przeciez troche zamieszania na wykresie? Jakby ktos byl laskaw cos sądzić na ten temat i naskrobac... pozdrawiam
warren buffet / 2008-06-11 00:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
od 5 lat np zywiec ma dywi 30 zl a kurs wraca na swoje miejsce... chcialbys tak nie ?
Baranek Shaun / 2008-06-11 00:10
nie chodzi mi o to co bym chcial tylko o interpretacje AT po takim nurku w dol, oraz o opinie anali ze gra toczy sie pod dywidende - po prostu ciezko mi pojac o co ta gra sie toczy skoro dywidende sie odcina...
warren buffet / 2008-06-11 01:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
toczy sie o to ze zywiec ma pare lat na 50 zł kurs i ciagle jest 30 zł... kurs ciagle sie odnawia a nawet szuka na 700 poziomow =)

chodzi o dobry papier ktory dywidende daje za free =)
warren buffet / 2008-06-11 01:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
errata 500 zł kurs
doji / 2008-06-10 23:04 / portfel / Bywalec forum
Witam...bardzo dobrze myslisz:) Zapomniałeś jeszcze o splitach, które jeszcze więcej zawirowań robią. Dlatego też coraz częściej wiele biur maklerskich niweluje efekt splitów czy dywidend - poprzez korygowanie wykresów wstecz do aktualnych wycen ( dane te podaja już poprawione np: w plikach do metastocka) ...przypuszczam, że co sprytniejsi czynili to wcześniej.

Pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy