Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-06-07 12:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=2B2clFsLA3w
skotan11 / 82.139.42.* / 2008-06-07 11:20
Obok ponara polecam skotan.ta spółka naprawde mocno sponiewierana i naprawde taniutka obecnie.Moim zdaniem to wielki skarb miec taką spolke w portfelu,nikt tego obecnie nie widzi ale jak akcja bedzie po 40 - 50 zeta to fundusze,nie tylko polskie _ podkreslam bedą sie bic dosłownie o kazdą akcje.Ja mysle ze juz teraz warto zbierac te akcje jak najwiecej a nawet całe portfele.To tylko moja prywatna opinia i tak powinna byc odbierana.

Fakty mówiące za szybkim wzrostem kursu

- akcjonariat
- mocne sponiewieranie
- silna przyszłosciowa branża
- niesamowite wskazniki
- totalny brak wiary we wzrosty

SKOTAN
_K____
__O___ TYLKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
___T__
____A_
SKOTAN
5424 / 2008-06-07 13:58 / Fan Linuxa Ubu
nawet przekonywującą argumentujesz prosiłbym o wypowiedzi doświadczonych.......
Jarg / 2008-06-07 10:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WItajcie

W mieście bardzo wielu mostów, co prawda morza nie ma, ale też jest pięknie... :-)

Serdeczne pozdrówka i życzenia miłego dnia...
Jarg / 2008-06-07 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I piwko Piast też dobre jest... :-)
... choć tak naprawdę to Carlsberg... :-)
Jarg / 2008-06-07 10:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Usłyszałem dzisiaj rano wypowiedź przedstawiciela administracji USA na G8... na temat cen ropy... hmm... rację mają Ci, którzy od dawna powtarzają, że nieszczęściem światowej gospodarki w ostatnich latach jest obecna, kończąca na szczęście rządy ekipa w Białym Domu - najgłupsza od dziesięcioleci...

To, że cena ropy napędzana jest przez spekułę, żerującą na dodatek na różnej maści subsydiach paliw w wielu krajach, dla nikogo rozsądnego nie jest chyba żadną tajemnicą, Gorzej, że zajmują się tym międzynarodowe fundusze emerytalne i inwestycyjne... Przypomina mi się krach w Azji w latach dziewięcdziesiątych...

WIele daje do myślenia artykuł Meghnada Desai z LSE. Oto fragment:-
cytat]
"...Te instytucje finansowe - fundusze indeksowe i emerytalne - nie kupują, ani jej nie sprzedają. Są pasywnymi inwestorami kupującymi surowce. Zainwestowały 260 miliardów dolarów na rynkach surowcowych, w porównaniu z 13 miliardami zaledwie pięć lat temu. Większość tych pieniędzy została zainwestowana w ropę. Goldman Sachs Commodity Index - indeks obliczany przez Goldman Sachs odzwierciedlający zmiany cen różnego rodzaju surowców -jest poważnie obciążony przez ropę - 78 procent, dla porównania metale szlachetne to niecałe 2 procent.

Chodzi o to, że ten papierowy rynek nie jest napędzany presją popytu i podaży, ale wyłącznie oczekiwaniami cenowymi. Podstawowa sytuacja - która może wskazywać na wolniejszy wzrost cen ropy - jest zaostrzana przez rosnące oczekiwania jeszcze szybszego wzrostu cen. To jest dodatkowa warstwa wzrostu cen, która napędza napływ inwestycji w jeszcze odleglejsze kontrakty terminowe. Handluje się już kontraktami na rok 2016, których cena sięga 138 dolarów - tylko astrologowie mogą udawać, że są w stanie przewidzieć tak odległą przyszłość.

Jaką skalę ma aktywność spekulacyjna? Suma otwartych kontraktów - liczba otwartych lub niezapłaconych kontraktów, którymi inwestor jest związany, ponieważ nie doszło do zrealizowania kontraktu - na 2008 rok na dzień 21 maja wynosiła 849,472 kontraktu, co jest równe 849 milionom baryłek, czyli dziesięciokrotności dziennej produkcji ropy naftowej. Dzienny obrót w kontraktach na 2008 na dzień 21 maja wynosił 657,391 kontraktu, co jest równe 657 milionom baryłek, czyli ośmiokrotności dziennej produkcji surowca.

Jest to problem, który wymaga natychmiastowego działania. Najlepszym sposobem zwalczenia spekulacji jest sprawienie, by stały się mniej opłacalne. Pierwszym krokiem powinna być ochrona osób handlujących ropą na rynku realnym (tych, którzy zamierzają zamknąć swoje pozycje dokonując dostawy lub odbioru ropy) i objęcie ich niższą marżą, niż tych, którzy nie zamierzają angażować się w prawdziwy handel. Handlujący wyłącznie na poziomie finansowym, powinni zapłacić odpowiednią cenę za swoje spekulacje. Można tego dokonać zwyczajnie podnosząc marżę z obecnych 7 do około 50 procent..."
5424 / 2008-06-07 13:02 / Fan Linuxa Ubu
Jargu twój długi wywód przypomina mi walkę ze spekulantami w czasie stanu wojennego tam administracyjnie próbowano chronic i zapobiegać.
Recepta jak zwykle jest prosta zwiększyć wydobycie..... kto zabroni drugiemu kupić za własne pieniądze dobro na wolnym rynku i trzymać a że cena towaru rośnie to tylko potwierdza fakt że kupujący umie robić interesy.
Jarg / 2008-06-07 15:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra

Po pierwsze: może niezbyt precyzyjnie to wskazałem, ale chcialem zwrócić uwagę nie tyle na problem samej spekulacji, ile na to , kto się nią zajmuje...
Po drugie: walka ze spekulantami w czasie stanu wojennego ma się do problemu nijak, bo to nie byli żadni spekulanci, a jedynie system był nieludzki...
Po trzecie: choć w zasadzie nie mam nic przeciwko wolnemu rynkowi, przychylam się jednak to opinii, że pewne regulacje powinny istnieć przede wszystkim ze względów moralnych czy humanitarnych... temat rzeka - nie będę go rozwijał...
I wreszcie po czwarte: to nie ja jestem autorem tego " długiego" wywodu... :-)

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-06-07 11:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ropa to tylko jeden z czynnikow obecnej gry - wedlug mojej oceny w momencie uruchomienia carry trade na usd - zainwestowano mase pieniedzy w surowce ( ropa ) usd stoi wlasnie krotko przed odwroceniem trendu - carry trade beda pozycje zamykane na to trzeba czasu i trzeba zamykac na odpowiednim poziomie tzn. zwiekszyc zyski , w 2003 r usd osiagal szczyty i zostal zainwestowany na roznych gieldach np. Dax mial wtedy wartosc okolo 2200 pkt obecnie w przeliczeniu na usd Dax ma wartosc okolo 12tys pkt - tak wiec uwazam ze usd opusci przerozne gieldy pomnozony o kilkaset lub w tysiace procent i wroci do macierzy - Gieldy amerykanskie po wielu latach gorszego bytu na tle innych rynkow maja prawo do lepszego zachowanie na tle innych rynkow - gra ktora sie toczy obecnie to prawdziwe mistrzostwo w wykonaniu gentelmenow z pejsami ktorzy sa zadomowieni na Wall Street..
Jarg / 2008-06-07 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co do mistrzostwa dżentelmenów z pejsami - jest to kwestia nie podlegająca dyskusji :-)
Niepokojący jest natomiast udział funduszy emerytalnych w tym spekulacjnym szaleństwie. Gdyby nastąpiła masowa fala bankructw tego typu instytucji, mogłoby mieć to o wiele poważniejsze konsekwencje od krachu kredytów subprime... Może to zbyt czarne wizje, ale przecież Enron też miał całkiem spory fundusz emerytalny...
W ostatniej dekadzie do zarządów instytucji finansowych trafiła fala młodych "menedżerów" wychowanych już na "bezstresowych" modelach Karen Horny, skłonna do o wiele większego ryzyka i mniejszej odpowiedzialności niż pokolenie chociażby Warrena Buffetta...
W każdym razie... spadek z wyższego wzniesienia jest zawsze o wiele boleśniejszy...
Big Lebowski / 2008-06-07 11:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadza sie - mlode wilki zapatrzone w komputery , tabelki , wykresiki - co jakis czas tacy powalaja powazne instytucje np. ostanio SG.. ;-)) gdyz uwazaja ze rozpracowali kamien filozoficzny ..
barabaszek / 2008-06-07 12:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo poważny problem...wystarczy dziurawy system audytu i konsekwencje takich działań ...spektakularne....chęć zarobienia szybkiej kasy powoduje,że nawet takie firmy audytowe jak Ernst@Young "dają ciała" choćby wspomniany wyżej Enron.Globalizacja i swobodny tryb życia (bezstresowy) powodują,że branie na swoje barki konsekwencji działań w wielkich korporacjach jest tematem który jest "śmieszny" i mało życiowy....liczy się tylko zysk....bardzo źle....Czynnik ludzki,uczciwość,zasady "fair play" staną się w najbliższym czasie wartościami które będą miały decydujący wpływ na wiarygodność firm....przynajmniej należy mieć taką nadzieję.
samdi / 88.156.6.* / 2008-06-07 10:34
Jesli macie jakis problem, badz jakas sprawa nie daje wam spokoju to zaprezentujcie ja w serwisie spolecznosciowym www.tak-nie.pl bardzo fajna strona . Mozecie uzyskac opinie i pomoc ze strony serwisu i poszczegolnych urzytkownikow. Wasza sprawa zostanie naglosniona i nie pozostanie bez echa.
Big Lebowski / 2008-06-07 08:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystki..
barabaszek / 2008-06-07 10:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzień dobry Gospodarzu i forumowiczom dzień dobry.Nad morzem pogoda miodzio,dziwnowska bryza zapewni dobre samopoczucie na cały dzień a wygląda ,że będzie dziś ciepluśko.Miłego wypoczynku wszystkim.
Big Lebowski / 2008-06-07 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - czuje wlasnie ta swieza bryze , pije kawke Tchibo i jest git.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-06-07 08:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecne zachowanie rynkow - zwlaszcza Dow ma gleboka tradycje ;-) tzn. zawsze przed spotkaniem glow panstw stowarzyszonych w G-8 odstawiany jest cyrk , w przyszlym tygodniu takie spotkanie ma miejsce i dlatego rynki juz przygotowuja grunt do dyskusji decydentom z G-8 .. A tematow nie zabraknie , tani dolar ktory obdziela inne kraje inflacja mysle ze to takze szlagier exportowy USA , droga ropa i chwiejne rynki .. Dolar bedzie jeszcze testowal 1,60 w stosunku do euro - calkiem mozliwe ze przebije i calkiem mozliwe ze bedzie 1,64.. Ropa obecnie to goracy temat - mysle ze obecnie trwa walka kontraktow na tym surowcu..
Big Lebowski / 2008-06-07 09:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=Gyq8N3hJeeM&feature=related
barabaszek / 2008-06-06 23:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Zmiana klimatu....numer który miał być tylko żartem muzycznym a wyniósł wokalistkę na wyżyny ...w to lato w Szczecinie jak również najlepsza grupa wokalna wszech czasów(tak mówią) Manhattan Transfer .....widzę ,że zostałem sam na forum więc czas się pożegnać.Dobranoc
http://pl.youtube.com/watch?v=8cy5Xn42Ymo&feature=related
barabaszek / 2008-06-06 23:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Brakuje zdecydowanie muzyczki.....klasyka....
http://pl.youtube.com/watch?v=OV75W2qacDc
barabaszek / 2008-06-06 23:20 / portfel / Tysiącznik na forum
I coś jeszcze tego zespołu ....uwielbiam ten numer....
http://pl.youtube.com/watch?v=xf1IqA9GEVw
barabaszek / 2008-06-06 23:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu zwróć proszę uwagę na teledysk a w szczególności i tutaj sobie pozwolę jak nigdy ...jak Mark za....a na tym basie...i wszystko to w przyspieszonej wersji pod krawatką w gajerku....szkoda ,że jakość nagrania taka słabiutka będę czynił poszukiwania tego koncertu w zdecydowanie lepszej jakości.....
barabaszek / 2008-06-06 23:30 / portfel / Tysiącznik na forum
I jeszcze coś bardzo energetycznego... weekend wreszcie się zaczął :-))....
http://pl.youtube.com/watch?v=gB775nB3YBI
5424 / 2008-06-06 22:09 / Fan Linuxa Ubu
no to skończyliśmy tydzień dzisiejsza sesja w USA ekscytująca, nie mogę sobie jakoś wyobrazić poniedziałku na GPW jestem niedoświadczonym z krótkim stażem inwestorem..............osobićie ineteresuje mnie zchowanie ferum czy będzie stało na 9 zł czy zjedzie.
Pooh / 2008-06-06 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam wszystkich.
Cyfra, spokojnie. Są spółki, które się nie obsuwają lub obsuwają, żeby zabrać stop lossy i natychmiast w górę - jest to kwestia akcjonariatu danej spółki.
Popatrz na wykres ABG vs WIG w okresie koniec stycznia - połowa maja.
Nie wiem, czy śledzisz wydarzenia w tej spółce, ale gdyby nie przejęcie przez ACP z marnym parytetem wymiany, pewnie dalej by szła swoją drogą.
Ja już ją wywaliłem /ze względu na opisywane przejęcie/. Dała jednak zarobić więcej, niż lokata, mimo iż nie wyszedłem na szczycie.
Pzdr. Q
5424 / 2008-06-06 22:39 / Fan Linuxa Ubu
tej spółki nie śledze ale spadek indesków będzie ogromny sledze ponar armaturę i capital i podam typy ponar 2,90 capital 3,3 armatyra 1,1 pokuszę się jeszcze o CSG na poziomie 3,9 to na początek pewnie spadki się pogłebią.
Pooh / 2008-06-06 23:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Każdemu wolno marzyć o tak tanim obkupieniu się ;)....
Pzdr. Q
Jarg / 2008-06-06 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra, co Ty opowiadasz.... takie spadki byłyby rok temu, może jeszcze w styczniu... Ale przy tak skopanym miesiącami parkiecie?.... Będzie więcej krwi na W20, ale na szerokim rynku ok. 1,5 - 2,0%... zobacz zachownie indeksów w Brazylii, Argentynie, Meksyku.... które na bieżąco reagowały na spadek w USA... Pozdrawiam
5424 / 2008-06-06 22:59 / Fan Linuxa Ubu
Jargu ludzie mają w świadomości zjazdy z lutego obawiam się że element psychologiczny zadziałą z większą siłą giełda to chciwość i strach, pewnie strach przed kolejnym mocnym umoczeniem weźmie górę. Zobaczymy w poniedziałek pozdrawiam
barabaszek / 2008-06-06 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj cyfra....jestem odmiennego zdania...dzisiaj założyłem L na futures na poziomie 2880 przy poziomie 2929...troszkę za wysoko he he...poniedziałek myślę,że podniesie WIG i WIG20...rynek pokaże...Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-06-06 23:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu ...co u Ciebie słychać?Jak plany urlopowe na lato?Pozdrawiam serdecznie.
krzysiek29 / 2008-06-06 20:25 / Uznany Gracz Giełdowy
Kolejny raz testuja 1370
Myszacz / 2008-06-06 21:21 / Bywalec forum
Cześć już przebili.... dobrze że to piatek
krzysiek29 / 2008-06-06 21:34 / Uznany Gracz Giełdowy
jeszcze pol godzinki
krzysiek29 / 2008-06-06 21:35 / Uznany Gracz Giełdowy
kolejny przystanek 1330
krzysiek29 / 2008-06-06 21:21 / Uznany Gracz Giełdowy
Fibo to byl koles znow chyba zatrzyma Amerykanow-:)
Myszacz / 2008-06-06 20:24 / Bywalec forum
Cześć Dude....
....a Kanada na plusikach ....
Big Lebowski / 2008-06-06 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj . zwroc uwage na kanadyjska firme Bombardier..
barabaszek / 2008-06-06 20:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Trafiony zatopiony ...bardzo dobry typ Dude....
Dodam coś z życia...ceny materiałów budowlanych spadły w naszym kraju nawet o 40 %....wg mnie dalej bedzie napedzać to popyt wewnętrzny i głosy,że firmy zarobią mniej będą nieuzasadnione...firmy zarobią więcej ponieważ sprzedadzą więcej a niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych będzie tylko sprzyjał dalszemu rozwojowi budownictwa w Polsce....w Polsce jest olbrzymi potencjał wzrostowy jezeli chodzi o mieszkaniówkę ...w najbliższym czasie jezeli ta tendencja się utrzyma, obywatele bedą zamieniać mieszkania z mniejszych na większe, a z mieszkań dużych na własne domy...szukanie lepszej pracy za granicą spowodowało wzrost płac na rynku krajowym i większą stabilizację tych co zostali.Prywatni przedsiębiorcy nauczyli się stawiać na ludzi zaufanych ,związanych z firmą i ich sytuacja życiowa nie będzie przechodzić zawirowaniom.Nasi rodacy wracający z zagranicy dodatkowo wniosą kapitał który w dalszym ciągu będzie napędzał dobrą koniunkturę firm związanych z budownictwem szeroko rozumianych.Tyle moich własnych przemyśleń zachęcam do dyskusji.
Big Lebowski / 2008-06-06 21:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku .. jezeli chodzi o materialy budowlane to sporo tansze sa niestety za miedza - ale fakt budownictwo bedzie sie rozwijac .. Pozdr.
barabaszek / 2008-06-06 21:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Napisałem posta ale mnie wywaliło...napiszę raz jeszcze
Zgadzam się z Tobą Gospodarzu ale myślę,że jest to wynik w dalszym ciągu zdobywania rynków i wcześniejszych umów...zauważ,że na często,gęsto na tych produktach opisanych w języku kraju za miedzy jest również informacja Produced in Poland :-)).
krzysiek29 / 2008-06-06 20:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Zerknalem na wskazniki CSG c/wk-0,6, c/z-7,1 SUPER
5424 / 2008-06-06 20:24 / Fan Linuxa Ubu
to CSG to dobra spółka
krzysiek29 / 2008-06-06 20:28 / Uznany Gracz Giełdowy
jest masa dobrych spolek z bardzo niskimi wskaznikami o ogromnym potencjale wzrostowym i wspanialych perspektywach rozwojowych. Wiem, ze kiedys to sie skonczy i za pare lat beda z tego sie smial ze wiecej nie kupilem ale psychologia robi swoje
TOMOK / 2008-06-06 20:09 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekpika cześć :-)
Giełdowo to boczniak...przynajmniej na fajnych walorkach / do troszkę INF łobzunęły się wczoraj ale tak to trzymały się w tym trędzie jak FER...poważnie porównajcie wykresy /
Jutro EURO 2008...mam nadzieję, że poobstawiamy wyniczki koleś :-)
Do zabawy zapraszam całą ekipkę.
Typowanko zaczynamy jeśli mogę zaproponować w niedzielę o godzinie 0.0
Pozdrawiam ciepło
Big Lebowski / 2008-06-06 20:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku - jak zdrowie Twoje i zdrowie rodzinki ? Pozdr.
TOMOK / 2008-06-06 20:25 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Wiesz jak jest...broda młodego już prawie zagojona także niebawem wznowimy jazdy na roweku...reszta bez zmian :-( już szaaaaaa o tym.
Poobstawiamy w niedzielę ok?
Piwko przeciwko Whisy :-)...tzn. kto wygra otrzymuje od przegranego ulubiony napój przegranego :-)
Pozdrawiam
Thai / 2008-06-06 20:29 / Bez rangi
Witaj Tomku
Napisalam, nie wiem czy otrzymales wiadomosc.. Jutro bede wiedziec wiecej.. i dam znac.. :-)

Pozdrawiam..
TOMOK / 2008-06-06 20:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dostałem...ukłony ślę i wiadomość ślę...i bardzo dziękuję
Pozdrawiam ciepło
barabaszek / 2008-06-06 20:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór Gospodarzowi i forumowiczom....końcówka giełdy myślę,że to dla nie których realizacja zysków ale bez dwóch zdań tak jak napisał Dude wszystko w rękach kontraktowców...dzisiaj udało się wyrwać parę złotych później wpiszę w portfelik miałem zajęty bardzo dzień i gra była szybka....i zyskowna :-)).Pozdrawiam cały kącik.
krzysiek29 / 2008-06-06 19:49 / Uznany Gracz Giełdowy
12% na ropie wciagu dwoch dni to lekka przesada
barabaszek / 2008-06-06 20:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Krzyśku29....czysta spekulacja na olbrzymią skalę....tak właśnie możni tego świata powiększają swoje fortuny a reszta za to płaci.Pozdr.
krzysiek29 / 2008-06-06 20:18 / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadza sie ale ile mozna. Mozna to wytlumaczyc tym ze drobmi tak zwana ulica zaczela pakowac sie na spadki na ropie a tu potezne wzrosty masa kontraktowcow poplynie
barabaszek / 2008-06-06 21:00 / portfel / Tysiącznik na forum
I tak miało być....psychologia tłumu....czesto jej ulegamy....wystarczy popatrzeć na osoby które zainwestowały w fundusze....mamieni zyskami zainwestowali ciężko zarobione pieniadze....pytanie tylko kto w tym czasie zarobił?....teraz obiecują złote góry na lokatach...znaczy będą się ładować w akcje i to nie długo albo już.
krzysiek29 / 2008-06-06 21:06 / Uznany Gracz Giełdowy
pootwierali shortow a teraz pedza barankow w kozi rog!!!
barabaszek / 2008-06-06 21:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Dokładnie tak...z takim kapitałem i powiem to odpowiedzialnie bo doświadczyłem tej gry na własnej skórze można grać tylko z pradem który wyznacza ten właśnie kapitał jeżeli staniesz okoniem ...hmmm...zabiorą Ci dokładnie to na czym im zależy...Twój kapitał...:-))
5424 / 2008-06-06 19:32 / Fan Linuxa Ubu
Bigu czytałeś wczoraj artykuł który pedro wkleił, prognozują w nim zjazd na wigu 20 do poziomu 2500 tys
Big Lebowski / 2008-06-06 19:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - te 2500 pkt juz od roku prawie czytam..
5424 / 2008-06-06 19:48 / Fan Linuxa Ubu
Z całym szacunkiem Dude, już kiedyś pisałem że na zjazdach jesteś oszczędny w słowach.............
Big Lebowski / 2008-06-06 19:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra trzymasz Ferrum czy sprzedales - jezeli trzymasz to co Cie obchodza spadki ?
5424 / 2008-06-06 19:59 / Fan Linuxa Ubu
trzymam ferum i nawet dokupiłem powiem ci że zastanawia mnie fenomen tej spółki stoi jak zaczarowana myślałem że dziś się obsunie i kupię taniej ale nic z tego
Big Lebowski / 2008-06-06 20:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu mysli ze kupi taniej.
Big Lebowski / 2008-06-06 20:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielu mysli ze kupi taniej..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy