Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-06-05 19:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=lMLnDuzgkjo Czarna Betty.
krzysiek29 / 2008-06-05 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
W takim tempie 1,6 na parze eur/usd to szybciutko nastapi a ropa odrabia straty. Nasz szef banku centralnego zrobil tylko zamieszanie!!!
Big Lebowski / 2008-06-05 20:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. nic nie spada jak kamien - takze ropa musi odreagowac spadek , uwazam ze ropa bedzie spadac co dostarczy paliwa do wzrostow na rynkach akcji.. pozdr..
ponar kupsic / 82.139.42.* / 2008-06-05 19:52
PONAR
O_____________
N____________
A____________
R___________

TYLKO PONAR!!!!!!!!!!!!!!
Big Lebowski / 2008-06-05 19:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Toora hm. mysle ze wiele tu mowic nie trzeba , szkoda tylko inwestorow ktorzy naiwnie liczyli na zmartwychstanie trupa..
Big Lebowski / 2008-06-05 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiejsza wypowiedz szefa ECB o mozliwej interwencji banku centralnego tzn. mozliwosci podwyzki stop w strefie euro zbiegla sie z wczesniejsza wypowiedzia szefa FED o mozliwosci wzmocnienia dolara - obie wypowiedzi inwestorzy odebrali jako mozliwa i rychla podwyzke stop - osobiscie obstawiam ze zaden z tych bankow podwyzki stop w najbizszym czasie nie zrobi - byly to tylko uzgonione wczesniej na wspolnym spotkaniu wypowiedzi.. USA poprzez tani usd podzielila inflacje miedzy inne kraje obecnie mysle ze carry trade bedzie powoli zamykane a surowce beda spadac - uwazam jednak ze dolar bedzie jeszcze raz testowal cene 1,60 do euro i to w niedlugim czasie - obecnie motorem napedowym amerykanskiej gospodarki jest export a nie jak dawniej bywalo popyt wewnetrzny - ceny domow w USA spadna jeszcze okolo 15 % co wlasnie odbije sie na kondycji usd - dlatego na wzmocnienie dolara poczekamy jeszcze jakis czas..
Big Lebowski / 2008-06-05 19:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=W3zIfO-YOzg Spokojna muzyczka..
superman / 2008-06-05 18:09 / Tysiącznik na forum
nowe informacje o PNF...
"Jędrzejewski przejmuje Ponar"?
http://tnij.org/ba9n

ladnie mieszaja...
kow@l / 2008-06-05 19:09 / Bywalec forum
Kopex to lepsze ręce od "ocynkowni". Lepiej pasuje do profilu działalności Ponarka. Kwestia pozostaje dlla nas istotna! Za ile Kalicki opchnął/opchnie pakiecik. Tam cena będzie zmierzać, tak myślę.
Jakby jeszcze pozbyli się developerki to firma wraca do korzeni. I tam drzemie jej potencjał.
superman / 2008-06-05 19:12 / Tysiącznik na forum
mamy odpowiedz
...Przedmiotem umowy jest zobowiązanie do sprzedaży przez Bystalen Investments Limited na rzecz Pana Leszka Jędrzejewskiego 2.000.000 (dwa miliony) zdematerializowanych akcji na okaziciela Ponar Wadowice S.A. w cenie 5,00 zł (pięć złotych) za akcję, tj. za łączną kwotę 10.000.000,00 zł (dziesięć milionów złotych). Strony ustaliły, że transakcja zostanie przeprowadzona w dniu 10 czerwca 2008 r.
Big Lebowski / 2008-06-05 19:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. mysle ze czesciowa odpowiedz mozna znalez we wczorajszej transakcji pakietowej Ponar 500tys szt po 5,36zl .. pozdr.
kow@l / 2008-06-05 19:30 / Bywalec forum
Dude,
z Jędzejewskim droga otwarta na Hydrotor! A potem to niech Hydac, Parker, i inne się boją!
Jak Ponar Silesia się otwierał to ludzie z Hydaca popodpisywali 10 letnie lojalki z gwarancją zatrudnienia! A i tak najbardziej wartościowi ludzie paracują dla Ponar:-)

Wierze w tą firmę nie mniej niż Jarg w LCC i tu pozdrowienia dla wymienionego!

Pozdr K.
kow@l / 2008-06-05 19:10 / Bywalec forum
jestem głębokim zwolennikiem Core Business!
superman / 2008-06-05 18:56 / Tysiącznik na forum
kolejne roszady w Relpolu spolki zaleznej od PNF...
http://tnij.org/bbaf
Big Lebowski / 2008-06-05 17:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=SFP5afPweVI&feature=related
Big Lebowski / 2008-06-05 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa dzisiaj na wig-20 i wig , obroty symboliczne dlatego ze inwestorzy kupuja z pewna doza niesmialosci ;-)) ,rynki zapotrzone jak zwykle na amerykanska gielde - dzisiaj nie wiedzialy jak sie zachowac -niewiara we wzrosty jest ogromna :) , USA obecnie gielde bedzie napedzac kampania wyborcza oraz zamykanie carry trade na usd- gdyz uwazam ze gdy uruchomiono carry trade na usd zainwestowano glownie surowce ( ropa naft. ) - uwazam ze obecnie jestesmy w trakcie zamykania pozycji carry trade i potrwa to jeszcze kilka miesiecy - wowczas dolar wroci do ojczyzny .. dla przykladu powiem takze ze dolar wowczas gdy swietowal zdobywanie szczytow zostalzainwestowany na przeroznych gieldach swiata i np. Dax w przeliczeniu na usd wynosi obecnie okolo 12 tys pkt. - mysle ze do konca roku rynki beda podbijane a kapital dolarowy bedzie wycofywany - dlatego przewiduje przyszly rok na gieldach jako trudny.. jest szansa ze GPW - byc moze bedzie w marazmie ale spadac nie bedzie - taka mozliwosc istnieje..
zońka19 / 2008-06-05 15:40 / Tysiącznik na forum
Dzien dobry wszystkim
rano nie dane mi było się przywitać
chociaż o 6 rano mogłam
dzień juz mija ,więc miłego popołudnia i wieczorka
nowaa43 / 2008-06-05 16:01 / Idalia
Witaj Zosiu, widze, ze zaczynasz coraz wczesniej. czcionka mi zwariowala ,pozdr.
zońka19 / 2008-06-05 16:14 / Tysiącznik na forum
Witaj Halinko
ja roznie raz z rana raz po południu
Pozdrowka
krzysiek29 / 2008-06-05 15:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie ma jak nasz szanowny ECB a juz byloby dzis pieknie a tu wcisnal pare zdan nawet o podwyzce stop i znajac zycie pewnie skonczymy na minusie. Jak spadnie popyt to beda myslec odwrotnie-:)
krzysiek29 / 2008-06-05 15:10 / Uznany Gracz Giełdowy
Wczesnie dane z USA nas dolowali teraz pora na EUROPE a pozniej na wlasne-:(
barabaszek / 2008-06-05 16:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Końcówka sesji wydaje mi się ,że właśnie zdyskontowała te dane ale poczekamy na komentarz Gospodarza.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-06-05 14:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Coś mnie widzę ominęło....zjazd po stopy był widzę konkretny tzn.tak przypuszczam widząc MiSie spuszczone konkretnie a WIG20 na plusie...panika ostra była?
Big Lebowski / 2008-06-05 13:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moja rekomendacja dla Toory 0,34 zl sprzed kilku miesiecy powoli staje sie rzeczywistoscia - uwazam ze gdy spadnie do tej ceny mozna chwilowo spekulowac na tym walorze inwestujac ponizej 1 tys zl tak zeby zarobek cieszyl natomiast strata nie byla bolesna - nalezy pamietac ciagle ze to jednak bankrut..
barabaszek / 2008-06-05 16:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Bigu rozumiem ,że zamiar przejęcia przez Armaturę nie doszedł do skutku?....bankrut jak nic....hmm
kokar / 82.139.42.* / 2008-06-05 12:20
Gratuluje wszystkim ponarowcom tak jak pisałem wzrosty nastąpiły,kto posłuchał ma niezły zysk.Proponuje kupowac nadal ten papier ale już za chiny nie pozwolic by sprzedać ze stratą,tzn proponuje grac za darmo,jakie to proste a jakie tresciwe heheheh:)

A Ci co kupowali powyzej obecnej ceny,mysle ze sie odkują ale potrzeba wielkich jajec i cierpliwosci

hejah ijjjah
barabaszek / 2008-06-05 11:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Co do rekomendacji podtrzymuję swoje 3 spółki HTLStrefa,Kolastynę i Igroupa który również jak Ferrum zachowuje się bardzo przyzwoicie na spadkach ...z nowych Trakcję.Do usłyszenia popołudniem....pozdrawiam Gospodarza i forumowiczów.
PS.Bigu Twoje rekomendacje walut mnie powalają na kolana ...co za wiedza...aż prosi się aby skorzystać :-)).Pozdrawiam bardzo serdecznie.
barabaszek / 2008-06-05 18:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak sobie właśnie przeczytałem swój komentarz i stwierdziłem,ze może być odbierany dwojako....tak więc napiszę jaśniej....
Bigu Twoje rekomendacje walut potwierdzają wiedzę na temat giełdy,jej znajomości i znajomości rynków globalnych....a co najważniejsze nie są w trakcie zmiany pozycji...tylko przed....i dlatego aż prosi się aby z takich informacji skorzystać....szacunek dla trafności oceny zachowań inwestorów....powiem wprost... budzi podziw po prostu....mam nadzieję,że kiedyś będę mógł skorzystać z Twoich przemyśleń a o wynikach dam znać.Pozdrowienia Dude.
Big Lebowski / 2008-06-05 11:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=0SlKA2Rgq20 Sciana..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy