Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Myszacz / 2008-06-04 22:08 / Bywalec forum
Cześć Dude
nie uważasz że przy obecnej sytuacji giełdy powinny obrać swoją drogę .....
przykład Brazylia, Kanada a może nawet Japonia... sytuacja w stanach widać jaka jest lecz gospodarka Niemiec ... całkiem całkiem
pozdrawiam ... jak korzonki?
superman / 2008-06-04 21:30 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
Armata info o dzialce, ciekawe, ponadto w PNF szykuja sie zmiany w RN,
idzie nowe:-)
http://pl.youtube.com/watch?v=UtqjmuUaYXA
superman / 2008-06-04 21:50 / Tysiącznik na forum
takie "akcje" na basie masterpiece...
http://pl.youtube.com/watch?v=6O9zMnwD65Q&feature=related
Big Lebowski / 2008-06-04 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=TYaZBnPIqxs Witaj . w ramach rewanzu takze gitara..;-))
superman / 2008-06-04 22:10 / Tysiącznik na forum
dobry klimat,
zdrówko
http://de.youtube.com/watch?v=BIvka3SSv9Y&feature=related
Thai / 2008-06-04 21:05 / Bez rangi
Witam wieczorkiem...

Emocji moze dostarczyc - oprocz gieldy - zwykle codzienne zycie... i tych pozytywnych i negatywnych...
Wazne by miec odpowiedni dystans do otaczajacej rzeczywistosci... dla zwyklej higieny psychicznej chociazby bardzo potrzebny...

http://de.youtube.com/watch?v=TeOhPR_0x8E&feature=related

Pozdrawiam wszystkich...
mesko / 2008-06-04 20:17 / portfel / Status quaestionis
Hmm
Witam po raz drugi dzisiaj
Szkoda słów na komentarze jakie kolwiek chyba dzisiaj i wogóle do sytuacji na GPW
Obiecałem sobie na nowy rok (czyli w styczniu) że nie sprzedam ze stratą i nie dam sie odleszczać w błachy sposób, druga sprawa to trzymanie papiera na średni - długi termin. Do tej pory sie tego trzymałem. Żadnej pieprzonej grubej rybie nie udało się mnie odleszczyc z jakiegos walora, lub żaden anal mnie nie przestraszył - byłem twardy, cholera. I źle jednak zrobiłem.
Doszedłem do takich wniosków dlatego, że na moich papierach właśnie wkroczyłem do minimów po których kupowałem, na niektórych papierach już kilka razy tego doswiadczyłem) lub jestem już od dłuższego czasu nawet poniżej :( Więc dlaczego nie realizowałem zysków ?????? np. po osiągnięciu "magicznych" 10% bo bałem sie że już nie wsiąde do tego samego pociagu.
Jest coraz gorzej, napewno zauważyliście, że coraz żadziej się udzielam na forum (zazwyczaj tylko rankiem sie witam) - hmm wiem, wiem i tak nic nie wnosiłem do forum, lecz kiedys dyskusje mnie rajcowały - zreszta teraz już i nie tylko ja ucichłem, widze, że coraz więcej "nas" się nie udziela.
Czym to jest spowodowane ??? Big ?
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko przepudowac portfel, wiąże się to ze złamaniem mojej zasady i poraz którys sprzedania ze stratami i kupić coś co sie tak mocno nie waha. Moze ferrum ??? to dobry wybór
Z giełdy nie wyjdę, za duzo pieniędzy wam rozdałem panowie i panie :)
Swoje musze od Was odebrać :P
Pozdrawiam
Bez odbioru, idę na piwo się zrelaksować, lub zalac smutki jak to moja druga połowa mówi, tzn. się zalać ..... :)
arecki97 / 2008-06-04 20:58 / portfel / "Skurczy.byczek"
podchodze do gieldy psychologicznie i jesli moge cos doradzic ...to na pewno obserwacje siebie i swoich odczuc w czasie duzych spadkow - wtedy wychodzi na jaw do jakich papierow mam zaufanie a do jakich nie....i wtedy podchodze do nich po "przyjacielsku" i daje szanse na odrobienie strat lub wyrzucam szybko bez dawania drugiej szansy. Czyli inwestuje intuicyjnie. Rowniez tak jak gospodarz tego forum zalecam spolke ferrum gdyz jestesmy w fazie duzych wachan na gieldzie a ferrum temu nie podlega, w tej chwili jesli szybko nie realizujesz zysku czesto za tydzien dwa lub nawet kilka dni tracisz tych pare procent zarobku. W tej chwili nie spekuluj ale raczej inwestuj na dlugie lata....
Pozdrawiam
5424 / 2008-06-04 20:47 / Fan Linuxa Ubu
Ochlaj się dobrze to pomaga na stresy ..........wiem z własnego doświadczenia.
TOMOK / 2008-06-04 20:42 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Bez odbioru
eee tamBez odbioru eee tam...
To wszystko jest naturalne...spójrz na to w ten sposób...giełda to skomplikowany mechanizm...
Chyba nie ma nikogo, kto by ją pojął do końca...zrozumiał...
Niewielu jest też, którzy przy całej swojej niedoskonałości a dużej wiedzy na jej temat rozmawiają o niej z tymi, którym do zrozumienia baaaardzo daleko...
A na koniec...giełdowe forum na którym od roku piszę niekoniecznie o giełdzie...to jest dopiero coś!!!
To dobre miejsce...a ten kącik...ciepło Tu po prostu...i giełdowo i niegiełdowo
Głowa do góry kolego :-)
Pozdrawiam
cześć koleś i ekipka :-)
kazelot / 2008-06-04 20:33 / Tysiącznik na forum
Odpocznij.Zrób to co ja.Nie katuj się.Jeśli masz zamiar trzymać i nie oddawać ze stratą to przygotuj sie na to,że jeszcze długo możesz poczekać.Jesteśmy pieruńsko słabi.Jeśli nie wkroczy kapitał zagraniczny,a w moim odczuciu nie wkroczy jeszcze teraz,to znajdziemy się jeszcze sporo niżej.Możesz spróbować to co ja-sprzedaż krótka.Opycham np.Ponar za 4,20 i czekam,aż skisi do 3,10 i odkupuje.Akurat wywaliłem go znowu po 3,9 i znowu czekam.Łyknę za 3,2 wkrótce,jak nie trudno.Jak przeczekasz zarobisz,a odkujesz się na pewno.
P.S
Pozdrawiam Jeff.Ciebie i cały kącik.
Big Lebowski / 2008-06-04 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Andrzej .. pozdrawiam Ciebie i Twoja Rodzinke..
mesko / 2008-06-04 20:21 / portfel / Status quaestionis
pozdrawiam wszystkich sadomasochistów bytomiaków itp.
Wasz (Twój) klan jest upośledzony
i tyle....
5424 / 2008-06-04 20:09 / Fan Linuxa Ubu
mam takie pytanie do wszystkich w jakim miejscu cyklu koniunkturalnego właściwie jesteśmy...........
doji / 2008-06-04 20:40 / portfel / Bywalec forum
hmm...patrząc na świat i Polskę dwa odmienne miejsca widzę...a wniosek może i prostszy jest niż się wydaje - w miejscu wysokich oprocentowań na lokatach bankowych i niestety stopy będą jeszcze podnoszone...
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-06-04 20:04
__B__
__Y__
BYTOM
__O__
__M__
kokar / 82.139.42.* / 2008-06-04 20:14
Moim zdaniem dobra spolka i warta zainteresowania.Inwestycja na długo,polecam

hejah ijjjah
Big Lebowski / 2008-06-04 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nalezy Ci sie krzyz walecznych.. :) pozdr.
pietroo / 2008-06-04 19:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Biga i wszystkich tu zaglądających.
Mam do Ciebie prośbę Bigu powiedz co myślisz o artykułach w stylu:
http://gospodarka.gazeta.pl/Gielda/1,85951,5278567,Gielda_w_dol__Analitycy_ostrzegaja__moze_byc_jeszcze.html
Czy rzeczywiście tak może być? Czy to tylko jak napisałeś strzepywanie reszty słabych rąk?
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-06-04 19:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek .. nie wchodzi mie ten link - na gieldzie wszystko jest mozliwe.. pozdr.
pietroo / 2008-06-04 20:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ten artykuł jest na www.gazeta.pl w dziale gospodarka.
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-06-04 19:16
SIORBAC BYTOM
Big Lebowski / 2008-06-04 18:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki cechuje obecnie spora zmiennosc - mysle takze ze gielda chce strzepnac resztki slabych rak i wowczas obierze kierunek polnocny..wzrosty beda jednak wybiorcze i spolki porzucone i nie bedace na topie na swoja chwile moga czekac nawet 2-3 lata. to ze Dow reaguje tak nerwowo nie powinno nikogo dziwic - zawsze tak bylo ze gdy szef FED przemawial indexy amerykanskie szalaly w obie strony a wraz z nimi inne rynki w tym GPW. usd wzomcnil sie obecnie ale osobiscie obstawiam zeby nastapila trwala zmiana trendu musi powrocic i testowac wsparcie 1,60 usd- euro po tym czasie nastapi tzn. tak mysle zmiana trendu na usd tzn . dolar bedzie sie wzmacnial - fundamentalnie obecnie usd nie ma powodow do wzrostow.. obecnie na gpw - uprawiana jest koszykowka ;-) i musimy do tego przywyknac.. Mamy takze obecnie na rynkach przebudowe portfeli - inwestorzy ktorzy obstawiaja zwyciestwo demokratow stawiaja na firmy zwiazane z energia alternatywna firmy IT itp , inwestrzy ktorzy stawiaja na zwyciestwo republikanow - stawiaja na koncerny naftowe , przemysl zbrojeniowy ma to oczywiscie konsekwencje dla wszystkich rynkow - takze dla GPW. Przypominam ze ostani demokrata ktory byl prezydentem USA - gospodarka a co za tym gieldy przezywaly rozkwit i tym razem tak bedzie..
Kai / 2008-06-04 19:15 / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu... odkupilem dzis Centka (zlotowke taniej)... slizga sie po linii wsparcia, mam nadzieje, ze ma myslacy akcjonariat i uda sie zbudowac podwojne dno. Jezeli zleci nizej, zostawiam na longa.
smooth / 2008-06-04 22:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Szkoda ze schowałes portfel, Kai. Było na co popatrzec i od kogo sie uczyc. Pozdrowienia
Big Lebowski / 2008-06-04 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. dobry wybor.. pozdr..
5424 / 2008-06-04 18:44 / Fan Linuxa Ubu
Bigu ile według ciebie ten marazm może jeszcze potrwać tylko szczerze.
5424 / 2008-06-04 15:46 / Fan Linuxa Ubu
zobaczcie armaturę ja się ładnie zsuwa w dół zastanawiam się jakie będzie minimum dla waloru Bigu skomentuj bo zastanawiam się czy wejśc w papier
Big Lebowski / 2008-06-04 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - jako ze jestes poczatkujacym inwestorem - rekomenduje Ci zakup Ferrum.. pozdr.
5424 / 2008-06-04 18:45 / Fan Linuxa Ubu
Bigu mam ferum ale to taka spółka bez jaj ani rosnie ani spada nie można pospekulować bez codziennej adrenaliny smutno.
Big Lebowski / 2008-06-04 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tu juz byli tac co chcieli adrenaliny ;-)) spokojnie to ze masz niczego nie przesadza Warren Buffett powiedzial - jezeli wiesz co czynisz to nawet 75% portfela mozesz miec w jednej firmie.. i ja rekomenduje Ci 75% portfela wlasnie tej firmy..
kow@l / 2008-06-04 19:09 / Bywalec forum
Bigu,
nadal nie rozumiem fundamentalnych podstaw twojej rekomendacji ale muszę ci oddać, że spółka zachowuje sie niesamowicie na takim rynku. Jakby ktoś zaczarował kurs. Mocne ręce, nie ma co!
Big Lebowski / 2008-06-04 19:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. i o to chodzi szukaj spolek w mocnych rekach a wowczas spac mozesz spokojnie a zyski przyjda - spokojna byla.. pozdr..
kow@l / 2008-06-04 19:42 / Bywalec forum
Nie mam spółki ale kupie na po pierwszym mocnym wybiciu.
Pzdro
nowaa43 / 2008-06-04 16:04 / Idalia
"skomentuj bo zastanawiam się czy wejśc w papier "...
przerwa w kontaktach z formami grzecznościowymy moim zdaniem stanowczo za długa (od przedszkola nic a nic?)
5424 / 2008-06-04 16:46 / Fan Linuxa Ubu
stare moje nawyki i przyzwyczjenia kobiety na tym forum są verbalnymi estetkami zawsze o tym zapominam.......
nowaa43 / 2008-06-04 17:09 / Idalia
Cyfra jeśli już tylko pozostalibyśmy przy estetyce, to chodzi naprawdę nie tylko o słowa..
w wielu miejscach wokól nas wszystkie poprzeczki zostały przesunięte już tak nisko, że czasem można pomyśleć, że już niżej się nie da.. a po jakimś czasie okazuje się, że się da..
od nas samych zależy całkiem sporo, nie obsuwajmy naszej poprzeczki, szacunek dla siebie nawzajem to podstawa...Pozdrówka
5424 / 2008-06-04 17:18 / Fan Linuxa Ubu
braku szacunku dla rozmówców nie możesz mi zarzucić w kontaktach z ludzmi preferuję luz bezpośredniośc i brak sztywności bo kto żyje na luzie tego nikt na bacznośc nie ustawi.
Baranek Shaun / 2008-06-04 17:43
Stary, luz luzem a Big to nie maszynka do komentarzy, nie ma obowiazku na zawolanie komentowac, to jest po prostu niegrzeczne. nowaa43 ma racje. Pozdrawim wszystkich i Ciebie Kolego rowniez
5424 / 2008-06-04 18:25 / Fan Linuxa Ubu
dzięki Baranku...................
barabaszek / 2008-06-04 15:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak zwykle równamy do najgorszych....dziadostwo....że też nie chce nasza zaściankowa giełdzina iść w górę jak inne idą...wyjątkowo nie mam dzisiaj cierpliwości do GPW....Pozdrawiam wszystkich do jutra ...na dzisiaj mam dziadowstwa dosyć.
Thai / 2008-06-04 15:10 / Bez rangi
Witaj Barabaszku.. nie martw sie - jak spadlo to urosnie, nie jutro to w swoim czasie... rozumiem Cie, czasami tak jest...
Pozdrawiam Cie... ;-)
Big Lebowski / 2008-06-04 12:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY
nowaa43 / 2008-06-04 11:26 / Idalia
http://uk.youtube.com/watch?v=W3pNnMA6fig
Jarg / 2008-06-04 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Agata Mróz zmarła.... Dzielna dziewczyna... walczyła jak lwica... jednak tę ostatnią najważniejszą walkę przegrała... [''] ['']... bardzo smutne...
5424 / 2008-06-04 15:56 / Fan Linuxa Ubu
wielki smutek, bardzo dobra srodkowa szkoda dziewczyny życie przed nią się zaczynało.........
mesko / 2008-06-04 11:51 / portfel / Status quaestionis
Taka młoda :(
["]["]["]
Thai / 2008-06-04 11:45 / Bez rangi
Wielki smutek i.. zal..
nowaa43 / 2008-06-04 11:09 / Idalia
Witaj, przed chwilą też to usłyszałam...smutne..
Jarg / 2008-06-04 11:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj... smutne bardzo...
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-06-04 10:57
witom i o BYTOM pytom

zalecam siorbanko
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-06-04 11:00
__B__
__Y__
BYTOM
__O__
__M__
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy