Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kleofasionata z gumy / 217.114.211.* / 2008-06-01 19:15
Rozgryzłeś nas,ale my mamy tak nasrane,że będziemy atakować dalej i dalej.Czubki tak już mają.....
Big Lebowski / 2008-06-01 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Historia pokazuje, że do spektakularnych manipulacji na dużą skalę nie potrzeba dużo czasu - wystarczy bowiem 100 sekund. Tyle czasu wystarczyło by 4 lutego 2004 roku wstrząsnąć rynkiem kontraktów terminowych.

W ciągu niecałych dwóch minut, między godz. 15.16 a 15.18, kurs marcowych kontraktów terminowych na WIG 20 spadł o 6,6 proc. do 1526 pkt., a następnie wzrósł o 17 proc., dochodząc do poziomu 1788 pkt. Po godz. 15.18 notowania kontraktów powróciły w okolice 1630 pkt. Tak duże zmiany były efektem dwóch dużych zleceń na zakup i sprzedaż kontraktów na WIG20 po każdej cenie.

Straty inwestorów w wyniku tej manipulacji oszacowano na ponad 5,4 mln zł. W sprawę zamieszany był makler składający zlecenia oraz spółka z Brytyjskich Wysp Dziewiczych, która zyskała na zdarzeniu 2,6 mln zł.
Wkleilem opis zdarzenia ktore mialo miejsce na GPW - dedykuje je grajacym na kontraktach zeby wiedzieli ze sama at oraz wiedza czasem nie wystarcza zeby osiagac zyski..
5424 / 2008-06-01 19:48 / Fan Linuxa Ubu
to nie manipulacja to tranzakcja tak się gra jak przeciwnik pozwala, na tym polega urok giełdy.........
ppprzemo / 2008-06-01 20:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Akurat to zdarzenie to jednak była manipulacja... Sprawa do dzisiaj leży w prokuraturze ale imho dlatego, że po pierwsze nasze organa ścigania nie znają się na tego typu sprawach a po drugie ów tajemniczy inwestor pochodzi z kraju szczelnie kryjącego swoje tajemnice...
5424 / 2008-06-01 23:06 / Fan Linuxa Ubu
Ludzie jaka prokuratura facet nie może sprzedać i kupić kiedy chce i po cenie jakiej chce ..................przecież to podważanie zasad wolnego rynku.
ppprzemo / 2008-06-02 09:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Ano po to ta prokuratura, że maklerzyna z państwowego banku wykreował rynek waląc w niego dwie wywrotki szortów (na dodatek pekacem). Dziwnym trafem, jedynym, który zdążył zareagować był inwestor z raju prawno-podatkowego...

A odnosząc się do Twojego komentarza - insiderów też trzeba zostawić w spokoju, bo przecież każdy może zarówno sprzedać jak i kupić...
barabaszek / 2008-06-02 12:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Przemku.Możesz podać jakieś linki do tego wydarzenia?Szczególnie interesuje mnie mechanizm tego wywrotu...jak technicznie spowodowano taki zwał a później taką górkę...domyślam się jak to zadziałało ale jak bym zobaczył tabelę zleceń tego zdarzenia miałbym pełny obraz. Pozdrawiam.
ppprzemo / 2008-06-02 12:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku, Dude napisał kiedy i ile więc tam szukaj... O sprawie było swego czasu głośno ale... żadne konkretne linki nie przychodzą mi do głowy. A nad mechanizmem głowią się prokuratorzy :-) Technicznie rzecz wyglądała bardzo prosto: wyrzuć pekacem tyle, że zaleje rynek zwalając kurs i odpowiednio dobierz pekacem tyle, żeby "wrócić" kursem do punktu odniesienia... Tyle tylko, że (jak przecież wiesz) w kontraktach nie ma możliwości aby na takiej operacji nie stracić... W tym przypadku straciło PKO BP a zyskał pewien tajemniczy inwestor z terytorium Korony Brytyjskiej.
Pozdrawiam, P.
Baranek Shaun / 2008-06-02 17:47
Makler stracil robote i pewnie teraz siedzi na jakiejs wyspie klepiac murzynki po zadkach i zyjac z procentu odpalonego przez tego przypadkowego inwestora... A my panie Cyfra meczymy sie z trendem bocznym i twardymi prawami rynku... pozdrowki
Big Lebowski / 2008-06-01 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=BJCTrolF3CY
Big Lebowski / 2008-06-01 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=FKIrqC2QUvg&feature=related Prawdziwy klasyk w innym wykonaniu - dzieci kwiaty go znaja.. dzisiaj dzien dziecka tak wiec cos dla dzieci kwiatow..;-))
Thai / 2008-06-01 11:40 / Bez rangi
To ode mnie piosenka tego samego Artysty.. odswierzajaca jak na te upalne dni..
http://de.youtube.com/watch?v=ac8fqSbisqA&feature=related

Witaj Bigu, witam wszystkich :-))
z miasta 500 mostow.. sloneczne pozdrowienia przesylam..
5424 / 2008-06-01 11:48 / Fan Linuxa Ubu
po co wam tyle mostów
Thai / 2008-06-01 11:53 / Bez rangi
... z koniecznosci.. choc, przydalo by sie wiecej...
Jarg / 2008-06-01 12:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tych mostów nie jest aż 500... :-) Jest ich trochę ponad 120... 500 - to by było komunikacyjnie w sam raz... :-)
Thai / 2008-06-01 13:11 / Bez rangi
Zeby sprawa wroclawskich mostow i kladek byla raz i na zawsze porzadnie rozwiazana ;-)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wroc%C5%82awskie_mosty_i_k%C5%82adki

P.S. te 500 to myslenie zyczeniowe, ale dziala na wyobraznie.. prawda ?
ppprzemo / 2008-06-01 13:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry,
no i przybędzie Wam jeszcze jeden - największy :-)
Thai / 2008-06-01 13:33 / Bez rangi
Dzien dobry
..i jaki piekny.. widzialam prezentacje.. :-)
Jarg / 2008-06-01 17:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)) Ta sprawa nie może być raz na zawsze rozwiązana... :-) ponieważ mostów cały czas przybywa... Na przykład jest już gotowa nowa przeprawa równolegle do mostów warszawskich... Będę się upierał, że jest ich obecnie nieco ponad 120... :-) Pozdrawienia dla Obojga... :)
Thai / 2008-06-01 17:21 / Bez rangi
:-)) No dobrze, raz na zawsze nie... ale poniewaz nie przybywa ich w zastraszajacym tempie.. powiedzmy, ze na obecnym etapie... :-) ...sprawa ilosci wroclawskich mostow nie moze byc ostatecznie rozwiazana...

Pozdrowienia serdeczne Jarku :)
ppprzemo / 2008-06-01 20:52 / Uznany Gracz Giełdowy
To ja powiem tak: mnie (jako przyjezdnemu) podobają się niektóre z Waszych ponad stu mostów. A jako zmotoryzowany dodam jeszcze, że życzę Wam wielu następnych (czego przy okazji życzę też poznańczykom).

Pozdrawiam serdcznie :-)
P.
Thai / 2008-06-01 21:03 / Bez rangi
Za zyczenia dziekuje i odwdzieczam sie rownie podobnymi.. Dodam tylko, ze nasze miasta, oprocz rzek i mostow, laczy "cos" trzeciego - Wy i my mamy... Ostrow Tumski :-)

Pozdrawiam serdecznie :-)

a tu piosenka o... moscie :)
http://pl.youtube.com/watch?v=qFruKvAq8PQ
Big Lebowski / 2008-06-01 11:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Iza .. Dziewczyno z miasta 500 mostow...;-)) Pozdrowka..
Thai / 2008-06-01 11:50 / Bez rangi
Bigu.. Jose to jeden z moich ulubionych Artystow.. szczegolnie w piosenkach nieanglojezycznych..
Pozdrowka ;-))
Big Lebowski / 2008-06-01 10:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na onecie przeczytalem katastroficzne wizje na temat TFI , OFE itp. juz przed laty pisalem na money ze fundusze o przroznym profilu typu OFE takze oglaszaly bankructwa na zachodzie juz przed laty i nic naszego rynku przd taka mozliwoscia nie chroni i nie uchroni - takie cos moze nawet nastapic na mocnym rynku byka - normalna rzecz..
5424 / 2008-06-01 11:09 / Fan Linuxa Ubu
Bigu jedno co mogę ci zarzucić to oszczędność w słowach w czasie spadków, zgadza się jak rekomendowałeś kupno walorów to na maksymalnych dołach nigdy nie wchodziły później pod kreskę, super przewidziałeś dno spadków u USA szkoda że nie podawałaeś krótkoteminowych przemyśleń co do wahań indeksów w USA ale wszystkiego nie mogłeś napisać...........też muszę cię zrozumieć.
Big Lebowski / 2008-06-01 11:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra - o jedym nie zapominaj - ja jestem tylko dude forumowicz a nie analitykiem, pisze o gieldzie rynkach itp. bo lubie te tematy czasem sie sprawdza a czasem nie..
5424 / 2008-06-01 11:20 / Fan Linuxa Ubu
Przewidywalność zachowań giełdy masz na poziomie 70% nie jesteś formumowicz jesteś guru...... o falowaniu indeksów w czasie tej zawieruchy wiedziałeś bardzo dobrze szkodza żę się nie podzieliłeś tą wiedzą.
Big Lebowski / 2008-06-01 11:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra jestem tylko dude..
5424 / 2008-06-01 11:29 / Fan Linuxa Ubu
Mogę ci coś zaproponować jak będziesz widział w nadchodzącym tygodniu spadki to na koncu ostatniego niedzielnego komentaża daj jedną kropkę jak wzrosty tygodniowe daj więcej kroper.
Big Lebowski / 2008-06-01 10:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Odniose sie do przeroznych nickow i zagrywek pojawiajacych sie w kaciku - wiem kto pisal pod haslem kleofasjonata , Klasi, liczydlo ,slaczek , usmieszek na 99% wiem kto pisze pod haslem prawdziwa kleofasjonada , takze kto pisal jako prawda , naga prawda itp . obecnie trwa zmasowany atak ktory sam nie wiem jaki ma cel i komu sluzy - moge sie tylko domyslac - zapowiadam ze to na mnie wrazenia nie robilo , nie robi i nie bedzie robic..
5424 / 2008-06-01 10:41 / Fan Linuxa Ubu
Jesteś przwrażliwiony zawsze znajdzie się paru świrów którzy lubią być oryginalni
Big Lebowski / 2008-06-01 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra nie jestem przewrazliwiony - nie moge wszystkiego napisac publicznie co mogl bym napisac..
5424 / 2008-06-01 10:49 / Fan Linuxa Ubu
Masz wielu czytelników krórzy traktują serio co piszesz i za twoimi sugestiami inwestują to może drażnić ludzi, ja ferum kupiłem dlatego że je rekomendowałeś ponar to mój wybór.
5424 / 2008-06-01 10:29 / Fan Linuxa Ubu
Dzięki za przestrogę Bigu odrobie pare złoty i wychodzę z fundów, nie mogę przez 4 miesiące odrobić tygodniowego spaddku z lutego.
Jarg / 2008-06-01 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie w piękny niedzielny poranek...

Ciepło... :)

Serdeczne pozdrówka i życzenia udanego dzionka...
5424 / 2008-06-01 10:16 / Fan Linuxa Ubu
witam nareszcie gorąco jakie prezenty podarowaliście dzieciakom
Jarg / 2008-06-01 10:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moje "dzieciaki" prezenty podarowały sobie same... tata tylko sponsorował...
Ciuchy i kosmetyki...
5424 / 2008-06-01 11:00 / Fan Linuxa Ubu
a moja 6 letnio córcia zarzyczyła sobie z okazji dnia dziecka imperzkę (obiadek) w knajpce..........generalnie dzieciaki nie mają pomysłow na prezenty widać to z okacji I komunii święte.
Big Lebowski / 2008-06-01 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Big Lebowski / 2008-06-01 09:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj Dzien Dziecka - pamietajmy o tym , milego niedzielnego wypoczynku zycze..
Big Lebowski / 2008-06-01 09:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=XjdVOfnYkyA A tu z dedykacja dla dzieci utworek oraz filmik..
Big Lebowski / 2008-06-01 10:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na rynkach obecnie mamy sytuacje zroznicowana , surowce nie prawda jest jakoby ceny spadaly jezeli juz to raczej koryguja wczesniejsze wzrosty , ropa jest ciagle w mocnym trendzie wzrostowym fakt ze obecnie na tym surowcu mamy mniej fudamentalnego wzrostu raczej sporo psychologi- amerykanie placa za litr benzyny 80eurocentow , tyle samo placa mieszkancy Indi , 40eurocentow placa mieszkancy Chin , takie ceny sa marzeniem mieszkancow Europy..Chinczycy masowo inwestuja w Afryce malo tego masowo sie osiedlaja tam - cel jest najwazniejszy tzn. surowce..ML oficjalnie melduje ze rynek niedzwiedzia jest zakonczony - taka informacje uslyszalem na Bloombergu - ja jednak uwazam ze krotkoterminowo moze byc okey - natomiast przyszly rok nie uwazam ze bedzie rokiem byka..Metale szlachetne moga przez jakis czas miec trend boczny tu mysle ze przyczyna jest umacniajacy sie ostatnio usd - to czy usd nadal bedzie sie umacnial jest wielka zagadka - obstawiam ze to bylo by zbyt proste , amerykanom zalezy na tym by usd byl slaby wowczas amerykanski export amortyzuje skutki stagnacji gospodarki amerykanskiej..
barabaszek / 2008-05-31 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Wymiata na maksa http://www.youtube.com/watch?v=AlJ931br8U8&NR=1
człowiek znikąd / 2008-06-01 01:09 / portfel / "Trillium"
Wow, za drugim razem łzy ciekną - doskonała mała
radzę posłuchać
Big Lebowski / 2008-05-31 21:26
no to pod ten bytom muzyczka
http://www.youtube.com/watch?v=vkA9k6lDags
MIMO / 2008-05-31 22:12 / Bywalec forum
Witam
przeglądam tak sobie dostępne na forum portfele(stopy zwrotu ) i dochodzę do wniosku że to przecież niewiarygodne aby spadki trwały nadal ....
aha ..,mam prośbę jeżeli jest ktoś, kto może mi pomóc .


W związku ze spłatą w grudniu 2007 roku przez Rafamet S.A. ostatniej raty wobec wierzycieli, w
ramach realizacji zobowiązań wynikających z sądowego postępowania układowego,
zatwierdzonego dnia 30.01.2003 roku przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Spółka złoŜyła w dniu
8.01. 2008 roku do Sądu wniosek o uznanie postępowania układowego za zakończone. Powołany
biegły rewident weryfikuje dokumentację związaną z realizacją zobowiązań układowych. Spółka
spodziewa się postanowienia Sądu o zakończeniu postępowania układowego na przełomie II/III
kwartału 2008 roku. Kwota umorzenia w wysokości 6 251 tys. zł. zostanie przeznaczona na kapitał
zapasowy i zmniejszy wartość zobowiązań. Sądowym postępowaniem układowym zostało objętych
566 wierzycieli. Łączna wartość wierzytelności układowych wynosiła 16.500 tys. zł.

jak ta kwota 6251 wpłynie na bilans ?. czy zwiększy wk ? z czym to się je ?
pozd
Big Lebowski / 2008-05-31 22:15
wpłynie pozytywnie na wk, dobre info. Pozdr.
MIMO / 2008-05-31 22:32 / Bywalec forum
dzięki Bigu nie byłem pewny .liczę jednak na urealnienie wartości odlewni rafametu bo tu może byc bardzo ciekawie ...spodziewane wpływy z IPO lub od inwestora za częśc pakietu to 20 mln ...teraz kapitalizacja RAF wynosi 65 mln z czego 32 mln to gotówka c/wk 0.87 i masa kontraktów na 2009 r ....ech te euro
barabaszek / 2008-05-31 21:51 / portfel / Tysiącznik na forum
By tom butelczynę z nowym scotchem trzeba byłoby wyciągnąć....czas na odpoczynek...Można pogadać na forum spokojnie.
barabaszek / 2008-06-01 00:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdróweczko Dude....
Big Lebowski / 2008-05-31 20:53
Amigosy nie dają spokoju, tylko bytom i bytom. Na wykresie powstał złoty krzyż harami co może świadczyć o kolejnych mocnych wzrostach tego waloru. Tak sądzę.
Thai / 2008-05-31 20:20 / Bez rangi
Wieczorowa pora witam wszystkich.. :-)

..we Wrocku upalny wrecz dzien byl.. wlasciwie to teraz dopiero mozna udac sie na przejazdzke rowerowa..

P.S. Dziekuje Jarku za podanego linka.. :-)

...dopiero tam znalazlam moja ulubiona piosenke.. pozostawiam do milego posluchania...
(nie jest to stronka YouTube... kliknac nalezy w znaczek "play" mniej wiecej na srodku stronki)
http://mp3.teledyski.info/download-szukaj-Joni+Mitchell+-+This+place.html
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-05-31 20:23
CHLOPIE BYTOM CI ODJEZDZA
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-05-31 20:25
TO TYM BARDZIEJ BYTOM WSKAZANY :)
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-05-31 20:17
KOCHAM BYTOM
człowiek znikąd / 2008-05-31 20:07 / portfel / "Trillium"
"Dla jednych tragedia, dla innych szansa
(Gazeta Finansowa/29.05.2008, godz. 15:33)
Historyczne szczyty cen ropy naftowej powodują, że zaangażowanie kapitału w tradycyjne i alternatywne surowce energetyczne staje się obecnie jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji."
Może trzeba się Pep'ie bliżej przyjżeć?!
barabaszek / 2008-05-31 20:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj człowieku znikąd.Właśnie mi to od kilku dni chodzi po głowie nawet AT sobie sprawdziłem...wydaje się,że może być warto :-))....wzrosły obroty na Hawiku...choć znowu spadł...hmm zobaczymy co się będzie działo w najbliższych dniach ,według mnie walor był delikatnie zbierany ale....:-)) to tylko moja skromna opinia...ostatnio udało mi się wstrzelić tak na chwilę na Próchnie...bacznie będę obserwował ruchy.Pozdrawiam Cię serdecznie.
człowiek znikąd / 2008-05-31 21:07 / portfel / "Trillium"
Takie minusy na Hałwie to jak "plusy" innymi mówiąc słowy "minusy dodatnie" a to stąd że PDA ostatniego dnia skończyły na 2.36 a następnego dnia akcje Hałwy spadły i skończyły na 2,42, więc po spadku o 3,20% zyskaliśmy 6 groszy na akcji, he he.
Ja czekam spokojnie na wybicie, pozdrawiam.
barabaszek / 2008-05-31 21:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie dopadła mnie moja córeczka przy kompie...dziękuje Ci bardzo za kartki i prosi abym Cię serdecznie pozdrowił...najbardziej jej się podoba kartka z Hong Kongu...mówi,że jest piękna :-))
Jeck / 2008-05-31 22:33 / "Poławiacz perełek"
potwierdzam, Hąg Kąg ( na kartce :-) super, zwłaszcza miecz samuraja :-))
pozdrawiam Was serdecznie
barabaszek / 2008-06-01 00:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Heyka Jacku!!! Pokoje już gotowe...w przyszłym tygodniu obgadam sprawę obiadów dla wszystkich.Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny.
człowiek znikąd / 2008-05-31 21:57 / portfel / "Trillium"
bo i Hąg Kąg niczego sobie,
zaproś ją do podróży wirtualnej, na razie "palcem po mapie"
pozdrawiam równie serdecznie malutkie słoneczko
bytomiak / 212.182.117.* / 2008-05-31 20:18
SIORBAJ BYTOM I NIE PITOL
nowaa43 / 2008-05-31 19:17 / Idalia
Dobry wieczór Big, dobry wieczór Kącikowcy..
Jak miło do Was wracać a wracam z mojej Krainy Świetego Spokoju - czyli działki... jest po prostu rajsko.
Nie zaglądałam tam dość dawno bo było zimno i padało, potem byłam potwornie zaziębiona, a teraz po ponad 2 tygodniach - nie do poznania...
Jeśli macie miejsce w ogrodzie/ na działce naganiam kupcie sadzonkę drzewka pn. oliwnik wąskolistny. Wszystko znajdziecie w googlach, a kwiatki tego drzewa, właśnie kwitnącego pachną... upojnie!!

Pozdrówka dla wszystkich i piosenka , wprawdzie nie z łagodnych klimatów ale piękna...
Sinead ma dzisiaj śpiewać...
http://uk.youtube.com/watch?v=gBXtMSAP0EA&feature=related
człowiek znikąd / 2008-05-31 19:54 / portfel / "Trillium"
Czy przypadkiem oliwnik samiec nie potrzebuje w pobliżu oliwnika samiczki?
:-)
nowaa43 / 2008-05-31 20:35 / Idalia
wracam do oliwnika, upewniłam się napewno może być jeden, natomiast dwupienny jest rokitnik, trochę podobny do oliwnika też ma cierniste pędy i podobny, srebrzysty kolor liści), tu muszą rosnąć okazy męskie i żeńskie....ale rokitnik nie pachnie..pozdr.
człowiek znikąd / 2008-05-31 20:57 / portfel / "Trillium"
słusznie pomyliłem oliwnika z rokitnikiem, he he
pozdrawiam
nowaa43 / 2008-05-31 20:15 / Idalia
u mnie rośnie jeden , w polu widzenia nie widzę drugiego a kwitnie i w ub. roku miał owoce, takie coś oliwkopodobne...
barabaszek / 2008-05-31 19:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj nowaa43 fajna muzyczka.Pozdrówka.
barabaszek / 2008-05-31 14:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Gospodarza i Forumowiczów...pozdrowienia...nad Bałtykiem piękna słoneczna pogoda...miodzio...
PS.Do Biga i Przemka...szczerze dziękuję Wam za troskę o moją skromną osobę :-))...wynik grania na futures 24 punkty w ostatecznym rozrachunku na plus...nie lekceważę sobie futures ani trochę i nigdy tego nie zrobię...mój lekki ton wynikał nie z tego,że jestem lekkoduchem który nie wie,że na futures można stracić majątek...cały czas śledzę AT długo,średnio i 15-sto minutowe tiki....więc nie gram a bo się uda...gram niewielkim kapitałem (choć mógłbym większym) ale właśnie ze względu na ryzyko utraty całości kapitału lub nawet popadnięcia w długi tego nie robię....nie jestem lekkoduchem który wygrał w totka i może roztrwaniać ile się da...ciężko pracuję na własnym...często gęsto po kilkanaście godzin...piszę o tym co robię ponieważ jestem szczery i nie ukrywam swoich poczynań na giełdzie...czasami ktoś coś podpowie mając inne spojrzenie i bardzo sobie to cenię...Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i możecie wiedzieć,że pilnuję sie bardzo...a komentarze co do moich poczynań...hmm nie zamierzam płakać jak stracę tylko dochodzić dlaczego i cieszyć sie jak małe dziecko jak się uda...bo dla mnie wtedy życie ma sens...emocje powodują,że czuję się młodym i patrzę na życie spokojnie i raczej radośnie....trudne chwile przyjdą zawsze tak to w przyrodzie jest ale jak jest dobrze należy to doceniać a teraz Was zachęcam wyjść z domku bo pogoda piękna (u mnie na pewno)....a ja cóż ...do pracy he he he.
Big Lebowski / 2008-05-31 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku .. jezeli wynik na plusie tzn. wsio okey ..;-)) mam nadzieje ze Cie nie urazilem - nie mialem takich zamiarow.. Pozdr.
barabaszek / 2008-05-31 19:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Spoko i luzik Dude...dobrze,że dajesz wskazówki tak niedoświadczonym inwestorom...pomaga to zachować dystans do inwestowania i uczy podejmowania przemyślanych decyzji...Ja się posłuchałem i dlatego inwestuję spokojnie na futures,nie daję się ponieść myślom o "szybkim i łatwym" zarobku :-))...po konkursie mam możliwość płacenia za kontrakt tylko 6zł a zakup akcji za 0,29% do końca roku...także nawet niewielkie ruchy mogę wykorzystać przy tak obniżonej prowizji do zarobkowania...ziarnko do ziarnka i.....zbierze się miarka he he.Popatrzyłem sobie na wykresy(dniowe) spółek z WIG20 i jest parę godnych zainteresowania do grania na krótko...Poznałem nowego forumowicza odwiedzając portfel Igły doradził mi jak zweryfikować mój portfel...myślę,że dużo jest racji w jego propozycji...jak znajdziesz chwilkę zaglądnij....parę czynników jest za dość dynamicznymi wzrostami w przyszłym tygodniu także może być to dobry czas na przebudowę portfela...a napisz mi proszę co myślisz o Pemugu strasznie gnije :-))....zastanawiałem się nad zrealizowaniem straty na nim...choć z drugiej strony miałem już tak,że jak tylko wyzbyłem się waloru to zaczął się piąć od razu ładnie do góry he he..także nie wiem...wydaje mi się,że przechodzi okres stagnacji do czasu zamiany pda na akcje...napisz proszę kilka słów o jego obecnej pozycji.Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-05-31 19:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Miało być od
okres stagnacji do czasu zamiany pda na akcje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy