Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2008-05-30 19:09 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich maj się zakończył tradycyjnie na minusie, zobaczymy co przyniesie czerwiec.......
xr5pl / 2008-05-30 14:51 / Bywalec forum
witam
troszke muzyki
http://uk.youtube.com/watch?v=3fIOp_I-VgI&feature=related

:)))
zońka19 / 2008-05-30 13:54 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich
trochę póżno zyczyc miłego dnia
no to miłego popołudnia i wieczorka
ależ ja dzis zmęczona jestem
trzeba popatrzec co się na giełdzie dzieje
nowaa43 / 2008-05-30 16:03 / Idalia
witaj Zosiu, witajcie ponownie..
też dopiero ściągnęłam po porannym starcie, a tu tak sobie...
życzę Ci odpoczynku przede wszystkim
i wszystkim też już na weekend..
zońka19 / 2008-05-30 16:10 / Tysiącznik na forum
dzieki Halinko
my kobiety to tak mamy ,tu tam
mesko / 2008-05-30 16:25 / portfel / Status quaestionis
zońka, nowa - Dziekuję, również życzę odpoczynku
i wszystkim :)

do usłyszenia
mesko / 2008-05-30 11:57 / portfel / Status quaestionis
Hmm
Sprzedałem ponarka, odkupie chyba taniej :) należy mu się odpoczynek :)
Kupiłem polimex
5424 / 2008-05-30 19:47 / Fan Linuxa Ubu
oj chyba taniej niż sprzedałeś ponarka w przyszłym tygodniu nie kupisz., coś czuję że ten walor pojedzie w górę dzisiaj nie dołował jak wczoraj dużo ludzi którzy kupili tanio wczoraj i dziś się wysprzedawało mimo to papier nie przydołował mocno.
mesko / 2008-05-30 15:48 / portfel / Status quaestionis
i kolasie :P w przyszłym tyg. się odkupi :)
Big Lebowski / 2008-05-30 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=NVBJ5Pfmu5A&feature=related Muzyczki brak... :)
superman / 2008-05-30 10:42 / Tysiącznik na forum
dla spekulantow grajacych "goracymi kartoflami"

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. informuje, iż na podstawie § 2 ust. 3 rozdziału VII Szczegółowych Zasad Obrotu Giełdowego oraz w związku
z Uchwałą Nr 217/2008 Zarządu Giełdy z dnia 25 marca 2008 r. w sprawie zakwalifikowania na Listę Alertów akcji spółki TOORA POLAND S.A.,
począwszy od sesji giełdowej w dniu 30 maja 2008 r. akcje spółki
TOORA POLAND S.A. notowane będą w systemie kursu jednolitego.
krzysiek29 / 2008-05-30 10:29 / Uznany Gracz Giełdowy
Wskażniki rynkowe Złomrexu w zależności od ceny, gdy pojawi sie na giełdzie.
cwk=1 dla ceny akcji nieco powyżej 11..zeta....jezeli bedzie to 100mln (z haczykiem)akcji...kapitalizacja części dystryb.to ponad 1 mld złotych podobno....?.....a jezeli to wszystko będzie nadal dzielone na akcje csg ,35 mln akcji....no to 11X3 cena....!!!!???..dla cwk =1...ponad 30 zeta...!!!?
Big Lebowski / 2008-05-30 10:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku oprocz ksiazki Kostolanego dotyczacej gieldy polecam klasyk " Hrabia Monte Christo " - sa tam miedzy innymi pokazane manipulacje ktore nigdy nie staraca na wartosci - jedno zdanie podoba mi sie bardzo : Brak zysku jest strata..
barabaszek / 2008-05-30 10:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Czytałełem i film oglądałem w dwóch wersjach...brak zysku...ile można w życiu chcieć?...i pytanie...po co?
Big Lebowski / 2008-05-30 10:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powiedz to W. Buffettowi - ktory jest najbogatszy , w podeszlym wieku a jezdzi po swiecie szukajac okazji do pomnozenia majatku..
barabaszek / 2008-05-30 10:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Pytanie czy buduje tym jeżdżeniem coś czy tylko pomnaża majątek bo jak to drugie tylko dla sztuki, to co po nim zostanie?
barabaszek / 2008-05-30 10:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Reasumując jak myślisz Bigu jak to się dzisiaj skończy biorąc pod uwagę Twoje bogate doświadczenie bo powiem szczerze jestem mocno skołowany w tej chwili ...wskaźniki kilku dniowe mówią o tym iż wzrosty powinny nastąpić ....trzymać te moje biedne 2 długie czy dać sobie w takiej sytuacji spokój i czekać na uspokojenie rynku?
Big Lebowski / 2008-05-30 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku dzisiaj jest wzrost takze na kontraktach , podczas sesji bedzie wzrost siee powiekszal i tu musisz sam znalezc odpowiedz.. pozdr.
barabaszek / 2008-05-30 10:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Na razie nie jest żle...będę szukał swojej szansy...dzięki i do usłyszenia wieczorkiem...idę na przedstawienie córeczki z okazji dnia mamy i taty...założę stopa i spokojnie pomaszeruję.
barabaszek / 2008-05-30 11:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Zamknąłem pozycje.Pozdr.
krzysiek29 / 2008-05-30 09:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Wrocław ma już tylko teoretyczne szanse, aby zostać gospodarzem nowo tworzonego przez Unię Europejskiego Instytutu Technologicznego. Finałową batalię stoczył z Budapesztem.-znow porazka
Jarg / 2008-05-30 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Żeby oszczedzić pisaniny, zacytuję poranny post do Biga (wybacz, że cytuję siebie):

...Przyjacielu, nie jest tak źle... Z kuluarowych przecieków z kręgu PO wynika, że minister Sikorski stosuje zagrywkę taktyczną... chce maksymalnie blokować Budapeszt - głównego faworyta do siedziby RZ instytutu... żeby Wrocek uzyskał jedną z placówek badawczych tego instytutu... Dzisiaj w prasie prof. Wiszniewski z Politechniki Wrocławskiej napisał, że ta placówka badawcza jest o wiele ważniejsza dla Polski od siedziby Rady Zarządzającej - w sumie zespołu 80 urzędasów niższego szczebla.... A więc trzymajmy kciuki...
krzysiek29 / 2008-05-30 10:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Oby tak bylo-:)
nowaa43 / 2008-05-30 10:19 / Idalia
Dzień dobry wszystkim, to byłaby bardzo dobra wiadomość jak jeszcze potwierdzi się Korea, to już dzień na plus.Pozdrówka dla wszystkich..
Dziennik.PL podaje też że to był zamach, Korea oczywiście milczy..
barabaszek / 2008-05-30 09:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry.Bigu wczoraj radziłeś mi bardziej profesjonalnie podchodzić do kontraktów ok ....wyjaśnij mi proszę w takim razie sytuację która teraz ma miejsce dlaczego pomimo dobrych sygnałów i wzwyżki WIG20 nie idą za nimi ?Pozdrawiam.
Big Lebowski / 2008-05-30 09:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - gdyz musza uzupelnic koszyczki na odpowiednim poziomie , wlasnie dlatego zorganizowali wczorajsza zwalke , organizowano juz wielokrotnie metodami kryminogennymi powazne zwalki i beda robic to nadal..pozdr
Big Lebowski / 2008-05-30 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku - gdyz musza uzupelnic koszyczki na odpowiednim poziomie , wlasnie dlatego zorganizowali wczorajsza zwalke , organizowano juz wielokrotnie metodami kryminogennymi powazne zwalki i beda robic to nadal..pozdr
barabaszek / 2008-05-30 09:59 / portfel / Tysiącznik na forum
Patrze i widzę dokładnie dzisiaj to samo...jest sygnał wsparcia na kontraktach na WIG20 i nic cisza WIG20 do góry futures jak zaczarowany stoi o przepraszam spada...pierwszy raz jak gram na kontraktach i się nimi interesuję widzę taką sytuację ...to nie jest normalne...wpier....się z butami i niszczą to co miejscowi starali się podnieść od jakiegoś czasu....i to jest kapitał spekulacyjny który z giełdą i inwestowaniem nie ma nic wspólnego....jak dla mnie to bandytyzm....kompletny brak regół...coś jak "Boj bez prawił" u sąsiadów za wschodniej granicy.Za to nasze MiSie mają to w poważaniu i spokojnie się pną ...
kow@l / 2008-05-30 10:23 / Bywalec forum
Barabaszku,
to technika je pcha na dól. Na kontraktach grają ludzie kierujący się głównie techniką.
barabaszek / 2008-05-30 10:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kow@lu ...zdaję sobię z tego sprawę...nie mniej teraz jest dokładnie odwrotnie zauważ ....na sygnały wzrostu następuje spadek...tak jak by grali dokładnie przeciwko wskaźnikom...spójrz na MACD tygodniowy.dniowy i 15-to minutowy +kontrakty....i powiedz co widzisz.
kow@l / 2008-05-30 11:51 / Bywalec forum
Jak równiez uważam, że będzie odbicie. wczoraj kończyli 5 spadkową impulsu. zakresem jest podobna do fali 1 wię może to wskazywać zakończenie impulsu. Co dalej nie wiem.
Podziwiam cię, że masz na tyle odwagi aby grać na kontraktach, tym bardziej z 9 miesięcznym doświadczeniem. toż to wiek niemowlęcy!:-)
barabaszek / 2008-05-31 15:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszystkiego (no może prawie) trzeba w życiu spróbować.Pozdrawiam.
krzysiek29 / 2008-05-30 09:44 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam!!! Wg audytora jest ryzyko, ze Ponar nie spłaci pożyczki!

Wygląda na to, ze manipulowano danymi, aby nie wykazać strat.

Audyor:
"Ponar Corporate Center pożyczył od Panaru 26.6 mln zł. i 7.3 spłacił akcjami Famu i Relpolu. W obliczu spadków na giełdzie istnieje ryzykoże spółka nie będzie w stanie uregulować pozostałej części pożyczki"

Liczne uwagi do raportu dokładnie opisane w artykule!!!
Co tam sie dzieje?
krzysiek29 / 2008-05-30 09:46 / Uznany Gracz Giełdowy
I kolejne info.parkiet
PONAR sporo "pokombinował" w raporcie za 2007r. oraz w raporcie za I kw. 2008r.
Rzeczywista sytuacja spółki jest trudna.
PONAR czeka na przejęcie przez stabilnego inwestora strategicznego.
Najlepszym udziałowcem większościowym byłby L.Jędrzejewski, (zbudował silną grupę kapitałową z KOPEXEM w roli głównej).
L.Jędrzejewski mówi o konieczności odpisów w kolejnych raportach za 2008r. za straty na akcjach RELPOL i FAM.
Oznaczałoby to duże straty i duże pogorszenie wskaźnika C/Z
Jarg / 2008-05-30 09:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Krzychu... spokojnie, na giełdzie wszystkie spółki uprawiają w mniejszym lub większym stopniu kreatywną księgowość... Ponar zatrudnił niedawno nowego speca od ksiąg rachunkwych i konsolidacji wewnątrz grupy :-)... skoro Jakubas i Jędrzejewski interesują się Ponarem, to "Paryż wart jest mszy" :-) Jedrzejewski opowiada takie rzeczy w wiadomym celu...
krzysiek29 / 2008-05-30 10:00 / Uznany Gracz Giełdowy
Jedno trzeba przyznac wokol tej spolki robi sie bardzo glosno!!!
krzysiek29 / 2008-05-30 09:58 / Uznany Gracz Giełdowy
Pewnie masz racje. Ale zawsze i w tym jest jakies slowo prawdy-:) pozdr
Jarg / 2008-05-30 09:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W radiu podali newsa, że ponoć Kim Dzong Il - "ukochany przywódca" wywinął orła... jeśli to się potwierdzi... hmm... może to być zbawienie dla tego umęczonego narodu i wielki pozytyw dla świata...
Big Lebowski / 2008-05-30 09:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=fybexD3uLo0 Utworek na ta okolicznosc.
Big Lebowski / 2008-05-30 09:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jednym slowem przybylo nawozu pod kwiatki.. ;-))
Jarg / 2008-05-30 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-) Oby... W tym kraju takie radosne wiadomości bywają ukrywane miesiącami...
Big Lebowski / 2008-05-30 09:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
W naszym sasiedzkim kraju - nawoz wymoczyli w parafinie i przez kilkadziesiat lat gawiedz robila pielgrzymki z kwiatami , mlode pary malzenskie , z nowonarodzonymi dziecmi oraz szkoly przybywaly zobaczyc zamoczona w parafinie laleczke..Korea mozemy przypuszczac ze narod moze byc niedostatecznie wyksztalcony ale ZSRR toz tam byly uniwersytety z najwyzszej polki..
Big Lebowski / 2008-05-30 09:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.youtube.com/watch?v=ysXMAOgEIq4
Thai / 2008-05-30 09:00 / Bez rangi
Witam Wszystkich.. i pozdrawiam serdecznie.. :-)

...na mily poczatek slonecznego poranka..
http://de.youtube.com/watch?v=dG8giVJKQPI&feature=related
Big Lebowski / 2008-05-30 08:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim . udanych transakcji zycze..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy