Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-05-22 14:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=dj2Hy9cRX7Q&feature=related Na pohybel drogiej ropie.. ;-))
barabaszek / 2008-05-22 14:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry.Piękna słoneczna pogoda nad morzem i goście na pokojach...zapowiada się weekend pełen pracy ale i satysfakcji dużo.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego wypoczynku.
barabaszek / 2008-05-22 14:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Gopodarzu! Q-cells AG wzrost od czasu rekomendacji 33,62% reszta też na +...wirtualnie jeszcze niestety ale szacuneczek dla znajomości rynku :-)).
barabaszek / 2008-05-22 23:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Po dzisiejszym dniu już Q-CELLS AG ...wzrost od czasu kiedy mi go poleciłeś o 39,13% !!!!!....myślę,że nie wymaga komentarza...Dude jeżeli nasza GPW ruszy się tak jak przewidujesz za niemiecką to co najmniej 20 % będzie wzrost na dobrych spółkach w krótkim czasie....jestem bardzo spokojny i wyluzowany....żona wzywa - odmówić nie chcę he he.Dobranoc wszystkim.
Big Lebowski / 2008-05-22 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
WQitaj Barabaszku .. jezeli bedziesz chcial kiedys prawdziwy portfel ulozyc to mam kilka ciekawych propozycji.. Pozdr.
barabaszek / 2008-05-22 14:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Dude najpóźniej myślę sobie za2-3 tygodnie już taki niewirtualny....i będę wdzięczny za propozycje :-).Ropa jest w przewidywaniach Saxo Banku do 150 USD za baryłkę...przewidzieli ten wzrost już w październiku tamtego roku kiedy była na poziomie 75 USD...
Big Lebowski / 2008-05-22 14:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Okey - uloze kilka propozycji opisze za i przeciw a Ty sam sobie wybierzesz ..
barabaszek / 2008-05-22 14:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Będę jak zwykle wdzięczny za Twoje sugestie i wybiorę te które wg mojej oceny będą najbardziej rokujące na dłuższe wzrosty....To zdanie jest dedykowane dla wszystkich "wpadających" nielogo...:-))...co by wiedzieli ,że każdy na tym forum decyzje podejmuje sam...
kipciak / 82.139.42.* / 2008-05-22 13:59
http://www.hotmoney.pl/artykul/2354/1/wgpw-fundusze-kusza-drogimi-prezentami.html

hehehe sytuacja zupełnie niepodobna do tej sprzed roku
Big Lebowski / 2008-05-22 11:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_n3ebuL1cPA&feature=related King - niczym nie potwierdzone pogloski mowia ze King nie zyje , pogloski takie rozsiewaja jak zwykle sily reakcyjne , ostani widziano Kinga w Vegas... ;-))
Big Lebowski / 2008-05-22 11:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Niemcy nie przejmują się obawami o wzrost - artykul na onet ktory mowi ze niemiecka gospodarka ma sie znacznie lepiej od wczesniejszych przewidywan , dlatego ze Niemcy zdywersyfikowali export i juz dawno ograniczyli swoj export do USA , w poprzednich latach gospodarka niemiecka exportowala do USA 12% produkcji obecnie okolo 9% - opisuje gospodarke niemiecka gdyz ma ona scisly zwiazek z nasza gospodarka i jezeli niemiecka gospodarka ma sie dobrze wowczas nasza gospodarka ma sie jeszcze lepiej - tak zawsze bylo i mysle ze zawsze tak bedzie..
Big Lebowski / 2008-05-22 10:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecnie wypowiedzi przedstawicieli FED wywolaly nerwowa atmosfere na Dow - mysle ze nawet bez tych wypowiedzi akcie amerykanskie domagaly sie korekty gdyz indexy odnotowaly w krotkoim czasie solidne wzrosty , dodatkowym czynnikiem byla drozejaca ropa , osobiscie obstawiam ze inwestorzy przywyki i pogodzili sie z droga ropa i musza z tym zyc. usd specjalnie nie zareagowal na wypowiedzi przedstawicieli FED i mysle ze nie zareaguje - gdyz wszystko jest juz w cenie , do konca roku usd mysle ze nadal bedzie nastepowac deprecjacja przelom nastapi tzn. tak obstawiam w okresie swiatecznym lub na poczatku przyszlego roku , natomiast nasza zlotowka do pierwszego kwartalu przyszlego roku zachowa swoja wartosc nabywcza tzn. tak uwazam.. Do zakonczenia polrocza spadkow na rynkach mysle ze nie bedzie - obstawiam wzrosty..
Big Lebowski / 2008-05-22 10:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich..
5424 / 2008-05-22 10:57 / Fan Linuxa Ubu
cześć Bigu ładnie odrobiłem stratę i znowu się skiepściło, myśle żę w przysłym tygodniu coś drgnir pozytywnie, nie wiem co dalej z ponarem trzymam ten papier ale bez większego przekonania, zastanawiam się czy nie wrzucić wszystkiego w ferum.
Big Lebowski / 2008-05-22 10:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Patrze sobie na morze i sztormu ani specjalnego wzburzenia nie widze - tak wiec z bursztynu nici ;-)).. Tak wiec z nalewka na bursztynie musze poczekac - bede pil wodeke z dodatkiem swiezego mleka..:)
5424 / 2008-05-22 11:02 / Fan Linuxa Ubu
na to morze to patrzysz przez lornetkę czy wzrokiem nieuzbrojonym w przyrządy, co do Obamy
to ma ode mnie dwa głosy utwierdziłem w przekonaniu znajomych z USA że to ich kandydat, w starciu o prezydenturę.
Big Lebowski / 2008-05-22 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obama o Tobie nie zapomni - mysle ze bilet do kina masz pewny..;-)) do morza mam pare krokow , przy sztormowej pogodzie czuje bryze a przy slonecznej pogodzie to nawet piasek zgrzyta w zebach.. ;-))
5424 / 2008-05-22 11:23 / Fan Linuxa Ubu
nie lubię kobiet za kierownicą ponieważ jeżdzą jak faceci po 80- siątce ale patrząc obiektywnie na mentalność dochodzę do wniosku że kobiety w polityce lepiej sprawdzają się od mężczyzn są mniej agresywne bardziej wyważone wzbudzają większe zaufanie mniej są podatne na pokusy władzy......., zawsze głosuję na kobiety i żałuję że Hilary przegrała.
Big Lebowski / 2008-05-22 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sa kobiety ktore za kierownica spisuja sie znakomicie - calkiem mozliwe ze jedna bedzie jezdzic w F-1 , w polityce takze spisuja sie znakomice chocby np. Zelazna Dama jednak popieram Obame gdyz czas na mlodosc i zmiany a Hillary hm. musi pogodzic sie z porazka ..
5424 / 2008-05-22 11:11 / Fan Linuxa Ubu
zazdroszczę ci tej bryzy ja za dwa miesiące nareszcie zobaczę nasze morze do innych mórz mnie nie ciągnie kocham nasze.
kokar / 82.139.42.* / 2008-05-22 09:03
GPW trwa w trendzie horyzontalnym,jestesmy mniej wiecej posrodku waznego wsparcia i oporu.Uważam ze nalezy kupowac akcje płynnych spolek i obserwowac poziom wig 20.Gdy zjedzie poniżej 2800 od razu sprzedawac bez oglądania sie na wszystko z mozliwoscią szybkiego odkupienia przy ponownym przebiciu i ustabilizowaniu sie.Uważam ze jesli przebije 2800 nawet na chwile to bedzie jeszcze szansa odkupic w okolicach tego poziomu.Rynki mają pamieć i strach obecnie panujący jest na korzysc niedzwiedzi co bedzie przeczyło szybkim wzrostom.
warren buffet / 2008-05-21 23:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu, obysmy sie na tym tvn nie przejechali :)
hey / 83.6.148.* / 2008-05-22 01:16
nie sraj w gacie
człowiek znikąd / 2008-05-22 00:09 / portfel / "Trillium"
Trofeum "Czerwone Diabły" zadedykowały graczom Manchesteru, którzy 50. lat temu zginęli w katastrofie lotniczej.
Piękny gest. Dobranoc
hey / 83.6.148.* / 2008-05-22 01:10
zgadzam się piekna piła nożna,troche brak emocji jak za Dudka
hey / 83.6.148.* / 2008-05-22 01:23
za Dudka większe emocje nasz człowiek kocham noge pozdr.
Big Lebowski / 2008-05-21 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o dzisiejszy spadek na Dow - uwazam ze nie nalezy wyciagac zbyt szybko wnioskow - poniedzialek zdaje sie w USA jest wolnym dniem tzn. tak mi sie wydaje i w piatek obstawiam wzrosty , zreszta Dow generowal solidne wzrosty tak wiec korekta mu sie nalezy - ten rok bedzie w USA wzrostowy z tym ze to bedzie niedzwiedzi rajd..
Jarg / 2008-05-21 23:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

Angielski finał... nawet pogoda się dopasowała...

PS. Ropa... ropa zwala giełdy...
hey / 83.6.148.* / 2008-05-22 01:38
nic na to nie poradzisz ortografia mi umka szok pozdr. dla piły nożnej
Big Lebowski / 2008-05-21 21:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MU:.CH 1:1 - takze piekna bramka..
barabaszek / 2008-05-21 21:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich wieczorkiem i pozdrawiam serdecznie.
Big Lebowski / 2008-05-21 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
MU :CH 1:0 - piekna bramka..
wasylienko / 2008-05-21 21:34 / portfel / Utracjusz giełdowy
już 1:1 :( niestety... a bramka można powiedzieć 'z niczego'...
cienias nr.1 / 83.29.45.* / 2008-05-21 20:56
witam wszystkich wieczorową porą :-)))))
szczególnie witam gospodarza.
dawno tutaj nic nie napisałem ,chociaż czasami was czytam.
Bigu a gdzie twój komentarz?????
jacekk_85 / 2008-05-21 21:01 / Bywalec forum
Cienias Miałeś rację, osuwamy się na MiSiach coraz bardziej. Wyszlo Twoje bingo bo rozmawialiście o akcjach polskich. Jak myślisz ile mozemy jeszcze trwać w tej bessie?

pozdrówki
Big Lebowski / 2008-05-21 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cienias 1 - faktycznie dawno Ciebie nie bylo , brakowalo mi naszych sporow.. komentarz mozna zrobic w dwoch slowach - cuda , cuda.. Pzdrawiam..
cienias nr.1 / 83.29.45.* / 2008-05-21 21:22
ja Bigu z natury jestem realistą ,w cuda nie wierzę chociaż pomarzyć to sobie czasem lubię ,jak chyba każdy czasem :-))))))
nie piszę dużo bo nie zmieniłem toku swojego myślenia.
pyta mnie powyżej jacek_85 ile możemy jeszcze trwać w bessie????????
odpowiadam NIE WIEM , ale myślę że nie jesteśmy jeszcze w połowie drogi.
obecnie zakładam że jednak przebijemy 3150 na wigu 20 , zakładam że mamy teraz do czynienia z pułapką bessy.
szczerze mówiąc nie wciągam się teraz bardzo w gpw. bo uważam że szkoda się szarpać potrzeba teraz mieć duże szczęści żeby dobrze trafić j jeszcze większe żeby wiedzieć kiedy wyjść.
co prawda mam teraz tylko pko bp bo myślę że gra się toczy pod info.
mam na tym parę złociaków, więc nie powinno być źle.
tak więc dbam teraz o zdrowie i nie gorączkuje się.
Big Lebowski / 2008-05-21 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja takze jestem realista - uwazam ze druga polowa drogi bedzie realizowana w przyszlym roku - tak obstawiam juz od dawna i trzymam sie tego - strategie mozna miec rozna - zalezy od charakteru i temperamentu .. majac na mysli druga polowe drogi to oczywiscie dokonczenie bessy..
cienias nr.1 / 83.29.45.* / 2008-05-21 21:47
Bigu w żadnym wypadku nie podważam Twojej strategi.... wręcz przeciwnie staram się ją zrozumieć .
na gpw potrzebni są tacy ludzie jak Ty i ja ( to znaczy mający różne zdanie) w przeciwnym razie nie było by handlu.
jest na 50% prawdopodobne że moja ocena rynku jest po prostu g...o warta :-)))))))
muszę jednak pochylić czoło przed Tobą jeśli chodzi o euro..
obstawiałem że raczej nie spadnie poniżej 3,47---3,45 a jednak . Ty przewidziałeś 3,4 ,naprawdę szacunek z mojej strony.
nie zmieniam natomiast zdania że w tym roku nastąpi zmiana trendu.
Big Lebowski / 2008-05-21 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jezeli chodzi o euro hm. zmiane trendu euro - usd przewiduje na przelomie roku natomiast zloty w stosunku do innych walut uwazam ze w pierwszym kwartale przyszlego roku tzn. zloty bedzie sie oslabial..
5424 / 2008-05-21 22:02 / Fan Linuxa Ubu
Bigu ale pogląd że lada moment będą silne wzrosty na gpw to w dalszym ciągu podtrzymujesz.
Big Lebowski / 2008-05-21 22:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze polrocze na wiekszosci rynkow takze na GPW - musi byc efektownie zakonczone ..
5424 / 2008-05-21 21:06 / Fan Linuxa Ubu
nie było mnie parę dni i widzę że cuda się się dzieją ..................aż mnie zatkało jak odpaliłem kompa, powrót spadów, a tak ładnie rosło.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy