Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-05-19 12:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu...chyba nie pozbyłeś się CEZ-u widać wyciągnięte mocne dłonie po akcje tej spółki...mocne i wydaje się na dłuższy czas.Pozdr.
Jarg / 2008-05-19 12:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku. Nie pozbyłem się :-) Coś musi trzymać przecież portfel... :-)
barabaszek / 2008-05-19 12:18 / portfel / Tysiącznik na forum
W takim razie gratki za cierpliwość...myślę,że będzie warto :-))...A co myślisz o Nordpolu?
Jarg / 2008-05-19 12:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale co to jest Nordpol?
barabaszek / 2008-05-19 12:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Polnord miało być he he he...
Jarg / 2008-05-19 12:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
:-)))

PS. Jadą po nim chyba po fiasku fuzji z Pol-aquą... Po wynikach kwartalnych nasuwa się wniosek, że cała prawdziwa deweloperka została niesłusznie osądzona o brak perspektyw i przesadnie zdołowana... A poza tym to W20... jak przyjdzie wujek John z wujkiem Wanią na zakupy... to wezmą wszystko jak leci... :-)
barabaszek / 2008-05-19 14:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak właśnie myślałem...w takim razie ...mój krąg zainteresowań właśnie się powiększył :-)).
Big Lebowski / 2008-05-19 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=pTqEW2em0u4 Muzyczka..
Life / 2008-05-19 12:10 / Tysiącznik na forum
witam.
To ja z innej paki:
http://de.youtube.com/watch?v=Y0TEa-Aa4sU
barabaszek / 2008-05-19 11:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Do Biga i Jarga...
Jak dla Was wygląda teraz Nordpol...zjechany na maksa...tak sobie myślę,że może to już firma wykazała jednak zysk w 1 kw....Pozdrawiam.
barabaszek / 2008-05-19 11:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Raport wygląda chyba nieżle jezeli założyć to co mamy + ogólny spadek developerki....
Jarg / 2008-05-19 12:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A co to jest Nordpol?
Thai / 2008-05-19 11:40 / Bez rangi
Powitania Wszystkim..

Ranek pochmurno-deszczowy.. nastroj udziela sie melancholijny... piosenke proponuje... na przekor pogodzie...
http://de.youtube.com/watch?v=W6sE1L2laCc&feature=related

Na GPW... hmm... mial racje VonGluza, tzn. mam podobne wrazenie :-)
...jak zwykle, odstajemy... gieldy w Europie sie zielenia, jeszcze...
Jarg / 2008-05-19 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Akcje spółek Karkosika coraz bardziej zbliżają się wyceną do papieru toaletowego... Aż zaczałem spoglądać na Impexmetal... :-)
krzysiek29 / 2008-05-19 11:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. Nie tylko Karkosika ale jego szczegolnie ceny akcji sa az smieszne i dalej leca juz sam nie wiem co myslec???
Big Lebowski / 2008-05-19 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z Impexmetalem moze byc tak samo jak z Ponarem - ktos bedzie gral przeciw Karkosikowi i spolce..
Jarg / 2008-05-19 11:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu, to miałoby sens tylko pod warunkiem, że Karku ma sporo akcji na lewarze. W przeciwnym razie... wykorzysta to sam Karkosik i skupi sobie tanio akcje (a ma pakiet kontrolny). W Ponarze to miało sens, bo Wiaderek miał lewary, ale przede wszystkim nigdy nie osiągnął pakietu kontrolnego...
Big Lebowski / 2008-05-19 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Calkiem mozliwe Przyjacielu ale Wiaderek tez wiadrami nosil akcje i nic to nie dalo - jezeli zechca grac to beda grac byc moze inny wymiar ale to moze byc karta przetargowa w negocjacjach - gdyz moze chca przejac Impexmetal..
Jarg / 2008-05-19 12:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tutaj Przyjacielu kluczowy jest pakiet kontrolny. Karkosik może nic nie robić, a i tak Imexmetal jest nie do ruszenia... Wątpię, żeby miał lewary na Impexie, bo te akcje już bardzo dawno kupił Boryszew i dopiero po 2 latach przejął je bezpośrednio Karkosik...
Wiaderek był w kiepskiej sytuacji... cały czas obawiał się nielojalności ze strony pozostałych akcjonariuszy i strzaskania lewarów... póki mógł dokupował broniąc kursu... ale nic to nie dało, za dużo akcji było do wyjęcia z rynku... Poległ.
Karkosik chciał sprzedać Impexmetal za bardzo wygórowaną cenę... teraz raczej poczeka. Jeśli bedzie potrzebował gotówki... to raczej odsprzeda swoje trzy badziewia, a zostawi najlepsze... tak sądzę...
krzysiek29 / 2008-05-19 11:28 / Uznany Gracz Giełdowy
A czemu wszyscy graja przeciw naszej gieldzie??? Czy chca przejac za free nasze akcje. Jakies tam infa dochodza ze niby zagranica chce wchodzi i wchodzi ale jakos nie widac
krzysiek29 / 2008-05-19 11:14 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam ale ta nasza gielda to zapyziala. Jeden dzie w gore 4 w dol brak slow caly nasz region dolowany. pozdr
nowaa43 / 2008-05-19 10:47 / Idalia
Dzień dobry wszystkim, mój zaczął się kłopotami z systemem notowań w ING (zewnętrzna awaria już usunięta)..
Pochmurno i chłodno ale taka Trakcja np. ogrzewa moje serce, czego i innym życzę..
Myszacz / 2008-05-19 10:14 / Bywalec forum
Cześć Big. witam Ekipę. mam prośbę mógłbyś napisać nt armatury ostatnio mocno przyciśnięta do desek.... z góry dziękuję
Big Lebowski / 2008-05-19 11:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. Armatura zachowuje sie tak samo jak wiekszosc obecnie malych firm tzn. cierpia.. Pozdr.
młody25 / 212.33.80.* / 2008-05-19 10:35
delikatnie mówiac... przyciśnieta-podłoga pękła
Big Lebowski / 2008-05-19 08:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim. udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2008-05-19 09:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=eYzQspdn4J0
barabaszek / 2008-05-19 09:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich ...powodzenia w podejmowaniu decyzji życzę.
Jarg / 2008-05-19 08:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
PB zauważył to, na co każdy giełdowy inwestor zwrócił już zapewne uwagę - spośród giełdowych potentatów tylko Leszek Czarnecki zanotował poprawę wyników we wszystkich kontrolowanych przez siebie spółkach. Z pozostałych fatalnie wypadł Karkosik w czterech zanotował straty, w dwóch pozostałych - wyraźne pogorszenie zysków. Natomiast Sołowow, Krauze i Jakubas - "w kratkę"...
Jarg / 2008-05-19 08:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie

Deszczowy poranek we Wrocławiu, poniedziałek... Od razu przychodzi na myśl tytuł komedii Tadeusza Chmielewskiego.
Będzie to tydzień danych...
Na osłodę świadomość, że to kolejny w maju "krótki" tydzień kończący się długim, czterodniowym łykendem... :-)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego dnia...
barabaszek / 2008-05-18 21:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dobry wieczór i pozdrawiam serdecznie.W czerwcu w Szczecinie legendarna uważana za najlepszą grupę wokalną świata http://pl.youtube.com/watch?v=0r8286teVgc
anonim_03 / 2008-05-18 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
teź niezły ich numer:
http://pl.youtube.com/watch?v=Q1nj6Yla_Vg&feature=related
Big Lebowski / 2008-05-18 18:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY&feature=related Tradycyjnie zaczynamy bluesem..
Big Lebowski / 2008-05-18 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jako ze nasz wig-20 wzoruje sie na niemieckim Daxie - wiec wypowiem sie na temat Daxa , ostani opor 7100pkt w brawurowym stylu zostal pokonany , nastepny opor jest umiejscowiony na wysokosci 7190pkt - gdy to przebije wowczas index bedzie szukal drogi na 7500pkt - obstawiam ze w tym polroczu to osiagnie , jezeli niemiecki index bedzie wedrowal na polnoc to wig-20 nie bedzie pozostawal w tyle tak uwazam..
nowaa43 / 2008-05-18 17:14 / Idalia
Witajcie Big i Kącikowicze niedzielnym popołudniem (u nas deszczowym ale to przecież maj)...
Pochwalę się... byłam na filmie Rolling Stones w blasku świateł M. Scorsese. Coś niesamowitego!!!!
W ten sposób nie zobaczylibyśmy żadnego koncertu - nawet będąc B. Clintonem z rodziną. Dźwięk, obraz, kipiący energią Mick Jagger i pozostałe 3 stare krokodyle (mówię to z czułością) - wrażenie NIEZAPOMNIANE...
Wielkie gratki dla reżysera za taki film, dla muzyków - wiadomo za talent - i za to, że wytrzymali warunki filmu..
.Pozdrawiam wszystkich w lepszym nastroju o całe niebo niż przed filmem..
Big Lebowski / 2008-05-18 12:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=8rGFfO5fUvE
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy