Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
5424 / 2008-05-05 20:21 / Fan Linuxa Ubu
witam wszystkich szkoda że Ponar cieniutko zastanawiam się do jaki będzie jedgo maksymalny dołek
Jarg / 2008-05-05 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorem

Ponar nie tak źle... :-)
GODZI / 2008-05-05 21:17 / Bywalec forum
Witaj , jeżeli pozwolisz to przez chwilkę pobędę tu z wami.....
Podobno tęskniłeś?
5424 / 2008-05-05 21:25 / Fan Linuxa Ubu
kobiety lubią być adorowane..............
GODZI / 2008-05-05 21:28 / Bywalec forum
Tak ,tak to bardzo milutkie....
Jarg / 2008-05-05 21:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, bardzo tęskniłem... Dzisiaj był dzień bez Pań w kąciku :-(
Dobrze, że chociaż zjawiłaś się wieczorem... :-)
GODZI / 2008-05-05 21:25 / Bywalec forum
Mój drogi , jestem Tu zawsze...
Jarg / 2008-05-05 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Naprawdę? Jesteś więc Tajemniczą Obserwatorką :-)
GODZI / 2008-05-05 21:34 / Bywalec forum
Jestem...hm cichym inwestorem astrologicznym /CIA/
Jarg / 2008-05-05 21:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobrze, że nie... kontrolerem giełdowych blogów (KGB)
Jarg / 2008-05-05 21:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Specjalnie dla Ciebie... utworek...
http://de.youtube.com/watch?v=_Xl8YtgDAKc
GODZI / 2008-05-05 21:39 / Bywalec forum
Rozpieszczasz mnie ...ale to cudownie byc tu jedyna dziewczyną
GODZI / 2008-05-05 22:23 / Bywalec forum
http://de.youtube.com/watch?v=wSvfIcWRAj8&feature=related

Dla Ciebie...pozdrowienia
Jarg / 2008-05-05 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielkie dzięki, przywołałaś wspomnienia... miłe... lata temu... inscenizacja Sztukmistrza z Lublina we Współczesnym w mojej Wenecji... z gościnnym udziałem Anny Szałapak... pięknie śpiewała... Pozdrówka Gosiu...
GODZI / 2008-05-05 22:42 / Bywalec forum
Pozdrawiam Ciebie i twoje piękne miasto muszę przyznać ,że Twoja Wenecja
jest bliska memu sercu ....


Co tam Ponar,LCC,JWC i inne
GODZI / 2008-05-05 22:54 / Bywalec forum
Dobranoc Wszystkim.....
5424 / 2008-05-05 21:13 / Fan Linuxa Ubu
nie rozsmieszaj mnie Jargu myślę o sprzedaniu tego papieru tylko nie wiem co kupić..........
Jarg / 2008-05-05 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jaką masz średnią zakupu?
Jarg / 2008-05-05 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spojrzałem do Twojego portfela... 3,70? Trzymałbym...
Moja to 3,85 i ani myślę sprzedawać...
5424 / 2008-05-05 21:21 / Fan Linuxa Ubu
wpisując w portfel pomyliłem się o 5 gr
jacekk_85 / 2008-05-05 21:48 / Bywalec forum
Macie rewelaycjne śednie ceny. Ja mam coś koło 4,80!
Wielu ludzi ma jeszcze gorsze. Nie wiem kiedy i czy wogóle odrobię na nim straty.
rubin33 / 2008-05-05 18:44
cisza zapadła na forum u Biga :D wszyscy czyba na majorkę polecieli albo gdzieś tam ;)


a do pozostałych mam pytanko co kupić na najbliższy czas ??
rubin33 / 2008-05-05 18:43
cisza zapadła na forum u Biga :D wszyscy czyba na majorkę polecieli albo gdzieś tam ;)


a do pozostałych mam pytanko co kupić na najbliższy czas ??
jacekk_85 / 2008-05-05 18:50 / Bywalec forum
ja polecam coś z w20 bo na maluchach to padaka i nie wiadomo kiedy się ruszy
ppprzemo / 2008-05-05 19:39 / Uznany Gracz Giełdowy
odlewnie drgnęły, sygnity też. armatura ładnie zbierana a i lcc nie zawiódł. pepewka się kisi ale daje troszkę zarobić, milena też do przodu mimo zmniejszenia kursu.
maluchy wcale nie padają :-)

ale i w20 ma swoje zalety - szczególnie w takie dni.
Jarg / 2008-05-05 17:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Popołudniowe raporty kwartalne są znacznie słabsze od porannych...
Jarg / 2008-05-05 16:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Żadna dziewczyna nie pojawiła sie do tej pory w kąciku. Wszystkie nasze panie pisały maturę ? :-)

Specjalnie dla Pań, żeby o nas pamiętały... :-)
http://de.youtube.com/watch?v=ipZDG6__Zfc
Jarg / 2008-05-05 16:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jankeski indeks ISM - usługi: 52,0 (prog. 49,5)... good work :)
Jarg / 2008-05-05 16:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
można dodać, że wskaźnik ten znalazł sie ponownie powyżej symbolicznego poziomu recesji, za który przyjmuje się zejście poniżej 50 pkt...
jacekk_85 / 2008-05-05 16:46 / Bywalec forum
witaj
Można również dodać, ze ten wskaźnik dla nas niczego nie zmieni. Coraz mniej nadzieji u mnie, ze los na misiach się odwróci.
Jarg / 2008-05-05 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, to wymaga cierpliwości. Giełda ma zazwyczaj pewien całkiem spory "moment bezwładności"... musi minąć czas, zanim maszyna ponownie zaskoczy i koło zacznie się kręcić we właściwą stronę... Tak naprawdę, trzeba nauczyć sie myśleć o giełdzie w perspektywie kilku, kilkunastu lat, a wtedy giełda będzie przynosić profity bez względu na aktualną koniunkturę. To, co działo sie przez ostatnie trzy lata było swego rodzaju ewenementem spowodowanym specyficznymi okolicznościami... i przypominało pod tym względem lata 93-94 przy zachowaniu wszystkich różnic...
ppprzemo / 2008-05-05 16:51 / Uznany Gracz Giełdowy
u nas będzie dobrze jak inwestorzy zaczną wracać z lanczu...
rano ktoś krzyknął: "do ataku!" i zrobiło się ciekawie. później poszli się najeść i już nie wrócili :-(
jacekk_85 / 2008-05-05 16:56 / Bywalec forum
W tym roku już chyba nic się nie zmieni. Na świecie wzrosty a my się będziemy kisić na naszych misiach.
Jarg / 2008-05-05 13:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zamiast muzyczki taka refleksja: Bill Wyman - basista Stonesów (do 1991) skończy w tym roku 72 lata...
Jarg / 2008-05-05 13:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wieści maturalne... sms: "... Tato, wyluzuj, Lalka... wszystko w porzo... idę na piwo... " :-)
warren buffet / 2008-05-05 13:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jak zdawalem pare lat temu mature to pamietam we wtorek mialem polski a w poniedzialek o 20 00 otworzylem 2 browary :))

ojciec zaiste byl zbulwersowany :))
Jeck / 2008-05-05 13:28 / "Poławiacz perełek"
:-)
pozdrawiam
Jarg / 2008-05-05 13:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z tej okazji to Tato chyba też sobie po pracy sześciopak łyknie :-))
Jutro język... luzik, bo dziewucha jest językowo ukierunkowana, a i stopnie maiła bardzo dobre...

Pozdrawiam serdecznie Was obu... :-)
warren buffet / 2008-05-05 12:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czesc Jargu, co sadzisz o lokacie dolarowej ? nie wiem czy dluzej czekac, nie chce przespac takiego pieknego kryzysu, a jak usa sie dzwignie to dolca po 3 juz bedziemy miec....

co sadzisz ? pozdro !
krzysiek29 / 2008-05-05 12:57 / Uznany Gracz Giełdowy
a z tym dolarem to najlepsze bylyby opcje na dolara pozdr
Jarg / 2008-05-05 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć!

No popatrz, telepatia :-)) Myślę o tym samym... sądzę, że jest już dno i można sie pakować.
Zrewanżuję się pytaniem... co myślisz o naszych spożywczych, zwłaszcza z sektora mięsnego? Według mnie to już jest zupełny dołek... zagranica będzie wysysać nasze mięsiwo i inne wyroby tak jak ju wcześnie żłopała mleko (dlatego sery są takie drogie)...
Warto chyba podbierać ten sektor... Pozdrówka
warren buffet / 2008-05-05 12:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
=) co do żywnosci to powiem szczerze nie ogladalem naszych spolek.... na parkiecie wiele krytyki jest co do tej branzy i to chyba dobrze wrozy.... w ogole to jestesmy w takim strumieniu czasowym moim zdaniem ze dlugo on sie nie powtorzy....

dlatego dzien w dzien glówkuje co by tego nie przespac.... z tych dolcow chyba skorzystam bo jak nie teraz to nigdy. w usa seria obnizek dobiega konca, kiedy bedzie lepszy czas ?

co do spoleczek jadła, mysle ze warto sie im przyjrzec.... przerażają mnie zyski bankow, jest to do utrzymania ?

pozdro !
krzysiek29 / 2008-05-05 12:51 / Uznany Gracz Giełdowy
czyli DUDA i BEEFSAN
warren buffet / 2008-05-05 12:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
na dude to klną.... ale to dobry znak
Jarg / 2008-05-05 13:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sadzę, że się podniesie... i to nie tylko ze względu na obelgi. Rosjanie ze swoim embargiem nie są potrzebni do szczęscia tej branży. Chinole... miliard Chińczyków + miliard Hindusów to są potencjani konsumenci każdej ilości naszego mięsiwa...
K2 / 2008-05-05 13:37 / Tysiącznik na forum
pozwolę sobie wtrącc ,że DUD to tak zbili ,że aż żal a emisja bez pp to już kompletnie rozjuszyła ...ale cena poniżej wk no i co najważniejsze własne zasoby surowca ...tylko ten wykres to tragedia .......jak w grudniu DB wchodził to myślałem ,że to już ten moment a to jeszcze o 50 % poleciało ...ciągle czekam z zakupem ale teraz to już resztkami sił opanowuję się ...zobacze co za 1QW
warren buffet / 2008-05-05 13:32 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tez tak uwazam, nawet przed chwila spogladalem na nia wskaznikowo... wartosc ksiegowa juz ma, nie wiem jakie teraz bedzie miec zyski, warto poczekac do wynikow, natomiast kurs spada jak kamien w wode. na tapecie warto miec. ponar tez po 4,20 wydawalo sie ze to dno.....

ale faktycznie branza wysprzedana to malo powiedziane....
K2 / 2008-05-05 13:39 / Tysiącznik na forum
kurde napisałem to samo nie odświeżając ...co za świat..
krzysiek29 / 2008-05-05 13:37 / Uznany Gracz Giełdowy
ponar jest tak wyklety jak malo ktory mozna dodac do kolekcji fam i relpol-:)
Jarg / 2008-05-05 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Krzyśku, to jedno i to samo... czyli Kalicki. Kto odgadnie, co mu chodzi po łepetynie... ten zgarnie fortunę... (albo uniknie plajty... he, he).
Jarg / 2008-05-05 09:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Żeby początek nowego tygodnia nie był zbyt monotonny... na dzień dobry są problemy z rachunkiem maklerskim PKO BP...
krzysiek29 / 2008-05-05 09:56 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj jakos nasz rynek nie zauwaza techniki(przebicie powaznych wsparc) na innych gieldach dzisjejszy wzrost jak na razie kosmetyczny pozdr
krzysiek29 / 2008-05-05 09:58 / Uznany Gracz Giełdowy
A jesli ISM bedzie kiepski to jeszcze na minusach zakonczymy-:(
Jarg / 2008-05-05 10:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, miałeś na myśli chyba przebicie oporów... :-)

Płacimy wszyscy cenę za nieodpowiedzialną politykę inwestycyjną i propagandową funduszy... tak jak Jankesi i cały świat płacą za nieodpowiedzialną politykę kredytową...

Przypomina mi się emeryt, który jesienią 2007 połamał w jakimś wrocławskim DMie krzesło z wściekłości, że nagonoino go wcześniej na jednostki MiSiów, podczas gdy on przyszedł kupić obligacje... :-)

Obecnie ludzi mami reklama lokaty Getinu na 8%. Pozdrówka
ppprzemo / 2008-05-05 10:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry @ll,
dzionek pięknie się zaczął. Matury (Jarg :-), wzrosty na GPW, słoneczko świeci...

A ja nie wiem dlaczego pogoniłem prawię połowę portfela... Jakiś niewiarek ze mnie?
Jarg / 2008-05-05 10:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, moja córa wygladała rano na wyluzowaną. Nie wiem, co wzięła. Twierdziła jednak, że będzie OK :-)
ppprzemo / 2008-05-05 11:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobre :-)
Z drugiej strony, ja też się luzowałem... Chociaż, jak ja pisałem maturę to nie było cyrków z testami, utajnianiem itp. Pamiętam za to jak wywołałem delikatną panikę w trakcie pisemnego polskiego wychodząc sobie na fajkę :-)
Jarg / 2008-05-05 11:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja natomiast nie. Przede wszystkim musiałem na maturze dobrze wypaść z przedmiotów, ktorych nie planowałem zdawać na egzaminach na studiach (i w trakcie). Następnym problemem był swoisty miecz Damoklesa w postaci ARMII, w moich czasach nawet 36 miesięcy (jak ktoś miał pecha). Takie "przyjemności" czekały w razie ewentualnego oblania. A poza tym w mojej szkole bardzo pilnowali, więc praktycznie nie było ściąg.
Moim zdaniem obecni maturzyści w gruncie rzeczy mają lajt :-))
ppprzemo / 2008-05-05 11:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Ściągi... Pamiętam jak na pisemnej biologii obładowałem się nimi w wewnętrznych kieszeniach marynarki. Komisja jednoznacznie stwierdziła, że "ten pan" może zdjąć marynarkę, bo dziś tak gorąco, że mu będzie przeszkadzać :-)
A co do armii - w naszym (i chyba nie tylko) liceum popularną alternatywą było dziennikarstwo i politologia. Sam byłem o krok od skorzystania :-)
Jarg / 2008-05-05 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wnioskuję, że maturę pisałeś w wolnej Polsce, a nie w PRLu. Czas leci... to już niemal 19 lat od 6 czerwca 1989...
ppprzemo / 2008-05-05 12:05 / Uznany Gracz Giełdowy
Tak. Pierwsza wolna matura :-)
Ale armia i tak się o nasz rocznik upominała...
krzysiek29 / 2008-05-05 10:45 / Uznany Gracz Giełdowy
Masz racje wszystko przez fundusze ciekawe czy powrot nastapi w najblizszym polroczu bo jesli nie to nie bedzie dobrze gdyz przyszly rok nie zapowiada sie dobrze wrecz bardzo zle.pozdr milego dnia
Jarg / 2008-05-05 09:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Straszono pierwszym kwartałem, że wyjdzie słabość naszych spółek... tymczasem wcale nie jest źle, a wręcz jest całkiem dobrze. Z raportów, które dzisiaj przeglądałem sporo jest bardzo przyzwoitych, a niektóre świetne (np. Wielton, Mennica, Qmak). Choć są i denne...
samira / 2008-05-05 09:57 / portfel / Małomówny spekulant
Witam.
Za Gaz. Prawną:
Kontrahenci przedsiębiorstw z branży budowlanej, mięsnej, meblowej czy spożywczej powinni zacząć w tym roku uważniej udzielać im kredytu kupieckiego. Analitycy przewidują, że w tych segmentach rynku pojawią się problemy z terminowym regulowaniem płatności faktur za dostarczone towary czy wykonane usługi. Wystawiający faktury eksporterom muszą pamiętać, że ich kontrahentom nie sprzyja mocny złoty.
Jarg / 2008-05-05 10:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Bardzo asekuranckie zalecenie.
1. Złoty jest faktycznie mocny, ale jeśli USA zacznie wychodzić z dołka (a są symptomy), wówczas dolar zacznie odrabiać do zeta.
2. Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że żywność w tym roku zdrożeje znacznie bardziej niż nawet najczarniejszy scenariusz deprecjacji walut.
3. Meble już od dawna cierpią na silną złotówkę (Swarzędz). Nasze firmy muszą po prostu umacniać krajową "nogę", bo wyłącznie eksportowe aspiracje skończą się nieciekawie...

Pozdrawiam
mesko / 2008-05-05 10:34 / portfel / Status quaestionis
Jargu
powiedz prosze. Czy opłaca sie wziąść kredyt teraz w złotówkach ?
chodzi o około 30.000 zł a kredyt muszę wziąć tylko nie wiem czy w zł czy w obcej walucie
Pytam bo nie bardzo umiem sobie odpowiedzieć jak to sie ma do mocnej złotówy
dzieki za odp
ppprzemo / 2008-05-05 10:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Jam nie Jarg ale... Jeśli chcesz sobie pocarytrejdować to NIE BIERZ kredytu w walucie, która się UMACNIA. Czyli na razie złotówka raczej nie... Ale z drugiej strony oczekiwania umocnienia się USD są silne i niebezpodstawne więc dolary raczej też odpadają (chyba, że to kredyt na 3 m-ce).

Ale... W peelenach weźmiesz, obcy Cię nie zaskoczą. Stopy kredytu wysokie ale złotówka raczej spadać będzie a wibor już uwzględnił następną podwyżkę RPP... Więc pytanie brzmi: jestem spekulantem czy nie?
:-)
Jarg / 2008-05-05 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... może lepiej spytać bankowca. Poproś Marboru, on chyba pracuje w branży bankowej. Istotne jest, na jaki czas chcesz ten kredyt. Na pierwszy rzut oka, lepsze są obecnie kredyty w CHF lub USD.... jednak banki wymagają wówczas zapewne dodatkowych zabezpieczeń, których nie potrzeba przy PLN... Pozdrawiam
mesko / 2008-05-05 11:00 / portfel / Status quaestionis
ppprzemo hehe dzieki lecz ni w ząb nie kumam co napisałeś :)
jarg myślę że 30.000 zł na 3 latka w BPH jest atrakcyjny z oprocentowaniem 13.4 %
Potrzebuje aby zakupic jakies autko i spłacic inny kredyt
prosze pomóżcie jak to widzicie ?
ppprzemo / 2008-05-05 11:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Bo ja dzisiaj w takim nastroju, jakbym sam coś przyjął :-))
A na poważnie:
- bierzesz kredyt w walucie, która słabnie do złotówki = płacisz mniej niż wziąłeś bo zarabiasz na różnicach kursu (usd/pln po 4,- czyli 100.000 usd = 400.000 pln do spłaty. teraz usd/pln po 3,- czyli 100.000 usd = 300.000 pln do spłaty)
- bierzesz kredyt w walucie, która umacnia się do złotówki = płacisz więcej niż wziąłeś.

Do tej pory usd słabł więc się opłacało. Teraz ryzyko zmiany trendu jest coraz większe więc musisz się liczyć z tym, że weźmiesz 10.000 usd (30.000 pln) po kursie 3,- za dolca ale spłacisz np. 38.000 pln po kursie 3,80 za dolca. Oczywiście wszystkie kwoty + odsetki.

Więc:
- waluta = możliwość zarobienia ale też możliwość straty.
- złotówki = brak wpływu wahań kursów (bo tu ich po prostu nie ma skoro kredyt w pln)
mesko / 2008-05-05 11:19 / portfel / Status quaestionis
no jak krowie na rowie hehehe
więc frank odpada i lepiej zainteresowac się w kredycie złotowym ?
Ogólnie tak sądzę gdyz trend złotówki powinien niedługo sie odwrócic, nie ?
ppprzemo / 2008-05-05 11:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Przede wszystkim to... Jarg ma rację - spytaj bankowca.
Ja tylko przedstawiłem Ci zalety i wady carry trade w praktyce :-) A czy trend się odwróci? Ja uważam, że nie. Złoty dalej będzie rósł w siłę ale hamerykański dolar raczej się skorekci.

A na koniec - Twój kredyt, Twój pieniądz. Forum i owszem ale najrozsądniej będzie poprosić o oferty z różnych banków (choćby przez doradców ze złotych jajek czy innych otwartych na pieniądze).
Jarg / 2008-05-05 11:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powtarzam, spytaj Marboru co o tym sądzi. Kredyty konsolidacyjne są popularne w USA i UE... uważam je za rozsądne rozwiąznie, ale pojęcia nie mam, co proponują nasze banki pod tym tytułem...
mesko / 2008-05-05 09:05 / portfel / Status quaestionis
Dzień doberek udanego dnia życze
superman / 2008-05-05 07:39 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
nowy tydzien, nowy pieniadz...
Jarg / 2008-05-05 07:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich i udanej sesyjki życzę...

Poranek niezbyt ładny we Wrocku...
Jarg / 2008-05-04 22:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czeka nas ciekawy dzień. Inne giełdy wręcz odjechały w dal, podczas gdy nasza grillowała sobie łykendowo. Szczególnie zwraca uwagę Brazylia zaliczana również do rynków wschodzących. Czy nasza podąży tym tropem? Pomimo, że wyparowało sporo pieniędzy w ostatnich miesiącach... o ilość gotówki w portfelach "narodu" raczej nie martwiłbym się. Rzeka pieniędzy może szybko powrócić na GPW. Ważniejsza jest psychologia... Po pupie dostało przecież pokolenie "dzieci hossy", które nie zaznało jeszcze poważnego dolowania rynku, takiego jak w latach 2000-2002, nie mówiąc już o wczesniejszym 1994-96...
W każdym razie, jak na byka przystało jestem optymistą. Jeżeli potwierdzą się kolejne, lepsze dane napływające z USA i okaże się, że dno już za nami (przypomnę tylko, jak pisałem o tym, że kryzys finansowy prawdopodobnie jest już na samym dnie albo w pobliżu) - impuls podziała i na WGPW... i pieniądz, jak za dotknięciem czarodziejskiej rożdżki popłynie znowu szerokim strumieniem na parkiet...

Dobrej nocy....
ppprzemo / 2008-05-05 10:52 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja tylko skromnie dodam, że z BRIC Rosja jest passe (co pokazują globalne fundy), Chiny są tak przegrzane, że wchodzenie tam to jak kupno pekacem portfelika, o którym niedawno z Jargiem rozmawiałem :-) a Indie... Dużo ludzi i niewiele więcej...
Jarg / 2008-05-04 21:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór :-)
anonim_03 / 2008-05-04 21:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
siorbaj wiesz co ;-))
Jarg / 2008-05-04 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... dzięki... :-)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy