Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2008-05-04 13:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie w końcówce długiego łykendu.
Maj pod tym względem jest wyjątkowo łaskawy. Dwa tygodnie "harówy"... i kolejny długi łykend od Bożego Ciała... :-)

Wskaźniki produkcji w maju będą wyjątkowo kiepskie :-)

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli...
ppprzemo / 2008-05-04 18:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj,
powodzenia w nadchodzącym tygodniu :-)
Jarg / 2008-05-04 21:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powodzenia wzajemnie... :-)

Pozdrawiam serdecznie
ppprzemo / 2008-05-04 21:23 / Uznany Gracz Giełdowy
Ale moje chłopaki do matury to mają jeszcze troszkę :-))
Jarg / 2008-05-04 21:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Powodzenia życzyłem Ci w działaniach rynkowych :-)
A co do matury... uff, temperatura rośnie... :-) WIerzymy jednak, że wszystko pójdzie dobrze...
5424 / 2008-05-04 21:35 / Fan Linuxa Ubu
za naszych czasów matura to była łatwa klasówka
Jarg / 2008-05-04 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Szczerze mówiąc, akurat ja wspominam maturę jako chyba najtrudniejszy, a na pewno najbardziej stresujący egzamin w życiu. Żadnemu egzaminowi na studiach nie towarzyszyły już takie emocje... przynajmniej tak to pamiętam... :-)) Pozdrawiam
pklark / 2008-05-02 23:23 / portfel / -
Coś mrocznego ( jak nasza giełda obecnie) ale w tym mroku mozna znalezc coś dynamicznego,pozytywnego , zmuszającego do aktywnosci:
http://pl.youtube.com/watch?v=awCJpkvZLIs&feature=related
amigo2 / 2008-05-02 23:20 / Regulamin forum!
witam a siorbali BYTOM ze tak zapytam
5424 / 2008-05-02 22:14 / Fan Linuxa Ubu
co to dzisiaj nikt nic nie wpisał na forum wszyscy wyjechali na wekennd
jotzet / 2008-05-02 22:56
Uff ! Co za ulga. A już bałem się, że forum zamknęli ;-)
Jarg / 2008-05-01 22:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem

Wpadłem dosłownie na sekundkę...
Dow pokonał ponownie 13 000... ciekawe, ciekawe... :-)
Ze wspomnień pierwszomajowych przypomniał mi się taki fragment relacji spikera z pochodu, często później wspominany jako esencja fazy realnego socjalizmu w PRL...
"... Wola już przeszła... Ochota właśnie przechodzi... "

Trzymajcie się ciepło i łykendowo... już znikam... :-)
Dobranoc
ślicznooka / 2008-05-01 22:58 / Uznany gracz giełdowy
Pozdrowienia Jarku i dobranoc:-)
ślicznooka / 2008-05-01 19:46 / Uznany gracz giełdowy
Dobry wieczór Ekipo, i jak, pochód pierwszomajowy odbyty?:-)
Pamiętam, że w dzieciństwie je uwielbiałam, zawsze Tata dawał mi ponieść flagę. Ale teraz to już nie te pochody...

Pozdrowienia dla Gospodarza i bywalców.
nowaa43 / 2008-05-01 21:20 / Idalia
Witaj Małgosiu, prawie wszyscy się już rozjechali, ja z całym naszym taborem ruszam jutro na wieś, na Zamojszczyznę..
trochę to będzie podróż sentymentalna , ostatni raz byłam tam jako dziecko na wakacjach, nie wiem czy coś rozpoznam..wtedy to była biedna wieś.
A Ty już w kraju czy zostałaś na miejscu odpocząć?
ślicznooka / 2008-05-01 21:29 / Uznany gracz giełdowy
ach, no tak:-) zatem miłego wypoczynku i Tobie Halinko. ja niestety jutro do pracy:(
nowaa43 / 2008-05-01 21:38 / Idalia
zapomniałam, że nie wszędzie to jest dzień wolny od pracy.....
tak to jest...a co do pochodów, to teraz są już całkiem inne...
trzymaj sie Małgosiu i miłego odpoczynku w weekend
5424 / 2008-05-01 20:02 / Fan Linuxa Ubu
zgadzam się z tobą dla dziecka przyniesienie flagi z pierwszego maja to była frajda pamietam bo też z ojcem chodziłem na pochody.
ślicznooka / 2008-05-01 20:10 / Uznany gracz giełdowy
i jeszcze te smaki z festynu, grochówka wojskowa i wata cukrowa, niezapomniane:-))
5424 / 2008-05-01 20:36 / Fan Linuxa Ubu
oranżada i kiełbasa na gorąco ..............
5424 / 2008-05-01 20:39 / Fan Linuxa Ubu
Sliczna czytałem że pracujeszw jakieś renomowanej firmie za granicą napisz jak
wygląda praca w takim przedsiębiorstwie czy tak jak u nas wszystko ma być zrobione na wczoraj a o pensje nie wypada się pytać, szefowie cię inwigilują itp
ślicznooka / 2008-05-01 21:34 / Uznany gracz giełdowy
hmmm w zasadzie to temat na esej albo na rozprawkę porównującą rynki pracy:-)
u nas wszystko ma być zrobione na dziś, pracujemy na bardzo krótkich terminach, ale taki charakter tej pracy. Kontrolowana jestem na każdym kroku - to też normalka w branży finansowej. Pensje są... charakterystyczne dla branży finansowej:-)
Ale żeby Cię nie zachęcać, to podam taki przykład: ostatnio w moim dziale ktoś spartolił trywialną rzecz i wierz mi, że za żadne pieniądze nie chciałbyś być w jego skórze:(
5424 / 2008-05-01 15:59 / Fan Linuxa Ubu
cześc Bigu jak zdrówko
TOMOK / 2008-04-30 21:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka cześć :-)
Ja jak zwyle niegiełodowo / wybaczcie :-) /...może macie w okolicy swojego miejsca zamieszkania...znane, sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne? Coś co można polecić...
Jeśli ktoś zainteresowany tematem jest...mam też jedno...znane, sprawdzone miejsce...
Pozdrawiam
Kumek / 2008-05-01 22:49
Zadzwoń do sołtysa w Siecieniu, to blisko Ciebie. Dochodziły mnie dobre opinie na temat gospodarzy w tej miejscowości.
Pozdrawiam
rozalia / 2008-05-01 16:38
Pszepraszam że zawracam ci tomok głowę, możesz podać namiary na to gospodarstwo agroturystyczne?. Pozdrawiam.
TOMOK / 2008-04-30 21:43 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Dla przyjaciół...mam pisosnkę na dziś...jutro będzie coś innego
http://www.youtube.com/watch?v=vI8EC2p_Qv0&feature=related
Koleś...to nie jest spokojna muzyczka :-)...Ja Cię jeszcze kiedyśna koncert zaproszę...
Pozdrawiam
superman / 2008-04-30 18:48 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
dla zainteresowancyh jest juz raport kwartalny "armaty" ladny:)
zycze rowniez milego wy[poczynku
ppprzemo / 2008-05-01 11:37 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam rankiem. Opinia być może tu mało popularna ale mnie ten raport nie zachwycił. Szczerze mówiąc to spodziewałem się lepszych wyników...
Poza tym, na mój nos, w tej spółce dzieje się coś niedobrego...
Avia / 2008-04-30 18:01
Słuchajcie panowie profesjonaliści co sądzicie o pamapolu ? Niby dobra spółka c/z 5,6 branza spożywcza tylko niskie obroty czasami nawet nie ma na niej żadnego handlu i to dobija. A wy co sądzicie o perspektywach na najbliższe kilka miesięcy?
ppprzemo / 2008-05-01 11:44 / Uznany Gracz Giełdowy
IMHO zarząd tam troszkę za bardzo przywiązał się do hossy i publikuje prognozy z lekka nierealne. Kończy się ich odwoływaniem a spółka była pierwszą, którą gracze na GPW ukarali za to znaczną przeceną.
Poza tym rynek przerobu padliny jest mocno zależny od ilości trupów rzucanych na rynek przez MinRola i jego agencje co nie pozwala na wygenerowanie dużych zysków.

Co do C/Z to można znaleźć inne spółki o podobnym lub niższym :-)
ppprzemo / 2008-05-01 11:45 / Uznany Gracz Giełdowy
Przypomnę tylko, że drugą spółką ukaraną zwałą za to samo była Mera Schody.
mesko / 2008-04-30 17:51 / portfel / Status quaestionis
Miłego weekendu wszystkim
Jednak zaświeciło trochę słońca dziś :0
cieszy
papa
Big Lebowski / 2008-04-30 17:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A teraz wybywam - milego weekendu zycze ,bawcie sie dobrze..
Big Lebowski / 2008-04-30 16:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa na szerokim rynku -widac na gieldach parcie na wzrosty ,wielu inwestorow instytucjonalnych ( na rynkach rozwinietych indywidualnych inwestorow - prawie nie ma ) tak wiec wielu instytucjonalnych trzymalo znaczne zasoby gotowki oczekujac katastroficznych meldunkow z USA - obecnie muszac sie wykazac w tym polroczu dobrymi wynikami przystepuja stopniowo do zakupow co na gieldach wywoluje automatycznie wzrosty..GPW raczej oplywa w marazmie - aktywni inwestorzy probuja swych sil na kontraktach - akcje obecnie nie sa na topie, na wybranych walorach tocza sie bananowe gierki co jeszcze bardziej zniecheca inwestorow do rynku, polrocze uwazam bedziemy swietowac na znacznie wyzszych poziomach a maj bedzie wzrostowy ..Oczekujacy majowej zwalki musza sie uzbroic w cierpliwosc - majowa zwalka nastapi w innych latach tzn. przesunie sie w czasie..
pietroo / 2008-04-30 17:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
I to jest optymistyczne. Tego się trzymajmy. Teraz czas na wypoczynek. Długi weekend przed nami, więc głowy do góry.
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu.
zońka19 / 2008-04-30 16:32 / Tysiącznik na forum
Wybywam
miłego weekendu wszystkim zyczę
bawcie się i odpoczywajcie miło
do poniedziałku
miejmy nadzieję wzrostowego
chrońcie się przed wszelkim robactwem
pozdrawiam :)
Big Lebowski / 2008-04-30 16:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Baw sie dobrze Zosiu..Pozdrowka..
nowaa43 / 2008-04-30 16:36 / Idalia
Odpoczywaj, niech pogoda Ci sprzyja a wszystko latające i gryzące omija...
proszę jak mi wyszło..pozdrówka Zosiu
jacekk_85 / 2008-04-30 15:07 / Bywalec forum
witaj Bigu
Mam w swoim porfelu min. capital, bbicap, ponar. Mam na nich spore straty. Bbicap p capital potrzebują hossy. Zastanawiam się czy nie uciąć tych strat i zainwestować w coś innego bo przed nami co najwyzej kilkumiesięczne odreagowanie, czyli dla tych spółek raczej małe wzrosty. Na ponarze znowu rozgrywki, które mogą trwać aż do następnego roku, czyli moze wogóle nie urosnąć. Co o tym wszystkim myślisz?

pozdrowienia
Big Lebowski / 2008-04-30 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj . trudno cokolwiek radzic w tej sytuacji ale mysle ze za dwa miesiace jest zakonczenie polrocza i mysle ze rynki beda w tym czasie bardziej aktywne tzn. beda wzrosty- natomiast Ponar hm. mysle ze tylko decydenci wiedza co tam sie dzieje sam mam ten papier i przyznaje ze nie umie sie znalezc w tych bananowych rozgrywkach.. pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy