Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
zońka19 / 2008-04-30 14:21 / Tysiącznik na forum
Bigu , a jaka pogoda nad morzem ?
zastanawiam się czy się tam jutro nie wybrac
Big Lebowski / 2008-04-30 14:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zosiu podobno pogoda zawsze jest dobra tylko odzienie niezawsze jest odpowiednie :) ,ogolnie to wiosne mamy.. Pozdrowka..
zońka19 / 2008-04-30 16:28 / Tysiącznik na forum
dla mnie, jak pada deszcz to w płaszczu i pod parasolem
to pogoda i tak jest nie odpowiednia
ładnie synthos nie którym rośnie
Big Lebowski / 2008-04-30 12:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY Dawno nie grane..;-))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-30 14:05
Witaj dude,brak netu...hm...wydmy ida w zaparte?:-)))
Big Lebowski / 2008-04-30 14:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Alfonso Capone :) jutro wyjazd mam na kilka dni tak wiec net i tak by mial urlop, wydmy jednak daja sie we znaki..;-))) Pozdr.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-30 14:55
rowniez jutro wybywam,oby pogoda dopisala....dane z US pozytywne ,obstawiam
pozostawienie stop% bez zmian....przyjemnego weekendu:-)
Big Lebowski / 2008-04-30 15:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Milego weekendu Al.. :)
Big Lebowski / 2008-04-30 12:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecny tydzien charakteryzowal sie tym ze- wielu inwestorow bylo pasywnych robiac sobie urlop i ustawilo stopy w portfelach , czesc inwestorow byla jednak aktywna i wedrowala po te ustawione stopy - stad mielismy spadki gdy inne rynki jednak juz nie spadaja a raczej generuja wzrosty, zblizajace sie zakonczenie polrocza zwiastuje pewna aktywnosc inwestorow instytucjonalnychi raczej rynki w tym czasie beda generowac wzrosty - mam na mysli rynki dojrzale..
online / 2008-04-30 13:30 / Bywalec forum

rynki w tym czasie beda generowac wzrosty - mam na
mysli rynki dojrzale..

wreszcie przyznales, ze na naszym smieciowisku nie ma czego szukac
ppprzemo / 2008-04-30 13:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Big!
jak widzisz - od pewnego czasu naganiam :-) Dzięki Twojej uprzejmości naganiam na zieloną energię w aspekcie nieco innym niż giełdowy - bo ten kącik nie samą giełdą przecież żyje a warto pomyśleć o swojej emeryturze (niższe rachunki!) i potomkach w zieleńszym świecie.
A do tego co pisałem dzisiaj Jargowi dodam jeszcze, że oprócz potentatów na naszym rynku będących zaledwie oddziałami niemieckich central mamy też rodzime firmy np. www.makroterm.pl (warto tą nazwę zapamiętać bo za jakiś czas... :-) Warto też dywersyfikować źródła pozyskania energii. Już dzisiaj, za mniej niż 10.000,- można bez formalności założyć sobie na dachu małą turbinę zasilającą przynajmniej kilka odbiorników. Dokładając wymianę zwykłych żarówek energooszczędnych na LEDy rachunki staną się jeszcze niższe. To może zrobić każdy właściciel domu!

Pozdrówki,
ps - na marginesie DI BRE zabrakło skali na wyrysowanie strzałki wzrostu na GPW w najbliższym czasie :-)
Big Lebowski / 2008-04-30 13:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. sam namawiam ludzi zeby propagowali spolki , technologie i ciekawe rozwiazania - uwazam ze madra dyskusja merytorczna - daje przewage na tekstami typu siorbaj tam cos ! , tak wiec pisz naganiaj jak najwiecej.. Pozdr..
Big Lebowski / 2008-04-30 10:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam Wszystkich.. Nadal netu uzywam goscinnie ale dzisiaj bede z Wami..:)
mesko / 2008-04-30 11:40 / portfel / Status quaestionis
Witaj Big Lebowski :)
Big Lebowski / 2008-04-30 10:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co do wypowiedzi na temat Ponaru to wedlug mnie na Ponarze ,Famie i Relpolu jeszcze dlugo inwestorzy beda cierpiec , powodem jest nie brak pieniedzy na rynku tylko nadmiar ich , uwazam ze w tych firmach usadowili sie kolesie ktorzy oplywaja w gotowke i graja przeciw spolkom oraz inwestorom indywidualnym - jak doswiadczenie wskazuje tam gdzie macza palce takze IDM - niczego dobrego nie wrozy..
Jarg / 2008-04-30 11:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pomijając grubych... drobny akcjonariat jest tutaj wyjątkowo spekulacyjny, nietrwały. Drobnica przyzwyczaiła się do jazd na papierze... Grubsi co jakiś czas "potrząsają gałęzią" i kolejni "akcjonariusze" niczym zwiędłe liście odpadają... :-)
Big Lebowski / 2008-04-30 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To samo bylo w wielu innych spolkach - jednak decydenci nie graja juz do wlasnej bramki ani pod czyjes stopy i pakiety z tym zwiazane- jezeli trzy spolki mniej wiecej jednakowo ichkursy sie zachowuja to oznacza ze graja tam jedne skrzypce bo tak chca..nestety bananowe rozgrywki..
nowaa43 / 2008-04-30 11:32 / Idalia
A Mesko się pytał rano czy zdarzy się coś optymistycznego...
I to jest właśnie to, po pierwsze wiedzieć...a po drugie omijać takie spółki...
Jarg / 2008-04-30 11:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Halinko, każda sytuacja ma swoich amatorów... jest inwestycja i jest gra... Im większe ryzyko, tym większa zwykle stopa zwrotu. Nie tak dawno Toora - skończony bankrut skoczyła w dwie sesje z 0,80 na 2,50(?)
Warto dodać, gra często nieuczciwa... Chodzą słuchy o wykorzystywaniu wiedzy bankowej o lewarach, poziomach stopów... wszystko jest na sprzedaż.... Mroczne wizje :-I
Big Lebowski / 2008-04-30 11:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zgadza sie Halinko tylko czasem czlowiek wdepnie w takie lajno i sie pobrudzi - zadnych trupow w tych firmach nie przewiduje - zwlaszcza ze pojawili sie nowi znaczni inwestorzy ktorz wiedza co kupuja - maja natomiast mnostwo gotowki i chca sie tanio obkupic , gielda zawsze sprowadza sie do jednego - wszyscy czy to znaczni czy drobni chca kupic jak najtaniej a sprzedac jak najdrozej ..;-))
zońka19 / 2008-04-30 10:41 / Tysiącznik na forum
Witaj Bigu
Ty to się nagoscisz
pozdrowka :)
Jarg / 2008-04-30 10:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu :) Widzę, że znowu korzystasz z netu u jakiejś pięknej sąsiadki :-)
Jak tak dalej pójdzie, to pewnie nigdy tego przyłącza nie załatwisz, skoro masz takie możliwości... :-) Pozdrawiam serdecznie...
Big Lebowski / 2008-04-30 10:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Przyjacielu .. ach te sasiadki..:) Pozdrawiam serdecznie..
nowaa43 / 2008-04-30 10:48 / Idalia
Ooooooo, witamy!!! I cieszymy się!!!!
Big Lebowski / 2008-04-30 10:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zosiu.. Pozdrowka..
mesko / 2008-04-30 10:10 / portfel / Status quaestionis
Witam wszystkich
spekulacyjnie wczoraj kupiłem magme
wrrrrr...... błąd
mesko / 2008-04-30 10:36 / portfel / Status quaestionis
Powiedzcie prosze
W jakim celu ktoś cały czas sprzedaje po kilka sztuk papiera magma ?
Czemu to służy ?
mesko / 2008-04-30 10:18 / portfel / Status quaestionis
zońka jak zdrówko ?
zońka19 / 2008-04-30 10:30 / Tysiącznik na forum
mesko moje krosteczki przestały swędziec i piec
po posmarowaniu maścią fenistil
moze jutro będą juz mało widoczne
bo uroku to one mi nie dodawały
dzięki za troskę
pozdrowka
nowaa43 / 2008-04-30 10:38 / Idalia
gratki Zosiu!!! Czyli to jednak jakiś owad a nic alergicznego. Fenistil dobry jest też na "po komarach".
Jarg / 2008-04-30 10:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kilka słów o Ponarze

Tak się składa, że właśnie "osiągnął" cenę nominalną (3,47) za papier - rzecz dość rzadką na parkiecie...

Nie zagłębiając się w analizy i wskaźniki nasuwa się taka konkluzja: 15.05 okaże się, ile w tym spadku było rozgrywki między bossami w akcjonariacie, a ile "wiedzy" na temat obecnej sytuacji finansowej grupy...
A wtedy... albo Hutmen... albo... no właśnie, jednak lepiej, żeby to drugie...
nowaa43 / 2008-04-30 10:17 / Idalia
Parę dni temu toczyła się tu ciekawa dyskusja o różnych układach personalnych m.in. w Ponarze....dla inwestorów szaraków takich, jak ja jest to wiedza nie mniej tajemna niż analiza techniczna..
Nie będąc na rynku przez lata i nie śledząc tych roszad można czasem wdepnąć a właściwie przykład Ponaru pokazuje, że i to nie zawsze się sprawdza..
Jarg / 2008-04-30 10:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Halinko, takie rzeczy po prostu zdarzają się, gra rynkowa ma różne oblicza. Nawet najbardziej rozwinięte rynki doświadczają takiego zjawiska jak "wrogie przejęcie". To zdarza się i zdarzać się będzie.
Inna sprawa to zamiatanie brudów pod dywan. czyli mydlenie oczu akcjonariuszom, opóźnianie i przemilczanie złych informacji o stanie spółki. Jak widać przykłady Enronu, a może nawet bardziej Arthura Andersena niczego większości decydentów nie nauczyły...
mesko / 2008-04-30 10:14 / portfel / Status quaestionis
Jarg prosze nie osłabiaj mnie juz wiecej
i tak już jestem podłamany i bez tego :(((
czy coś sie zdarzy dzisiaj optymistycznego wogóle ??
cholera ale mam doła
mam dół doła
nowaa43 / 2008-04-30 10:20 / Idalia
nadejdzie poniedziałek, zrobi się jakiś ruch, dół da się zakopać..
mesko / 2008-04-30 10:23 / portfel / Status quaestionis
wiem nowaa, dzieki za pocieszenie
lecz im głepszy dół tym trudniej zakopać
nowaa43 / 2008-04-30 10:29 / Idalia
i ja wiem niestety, mój dół jest też dość głęboki..
a na zielono świeci tylko ostatni nabytek czyli Trakcja
krzysiek29 / 2008-04-30 10:13 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj mam pytanko co myslisz o najblizszych uchwalach CPE
Podjęcie uchwały w przedmiocie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze
emisji akcji serii I w formie subskrypcji zamkniętej z prawem poboru dla
dotychczasowych akcjonariuszy. Planowany dzień ustalenia prawa poboru 2 lipca 2008
roku.
Podjęcie uchwały w przedmiocie dematerializacji akcji serii I, praw do akcji serii I
oraz praw poboru akcji serii I.
Jarg / 2008-04-30 11:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, firma potrzebuje kasy na inwestycje. Wymyślili więc nową emisję, ale ona nie wygląda groźnie dla kursu (chyba wyciągneli jednak wnioski z tego, co dzieje się na rynku)... I niewielka i zamknięta... Choć pewnie drobni woleliby kredyt od emisji...
krzysiek29 / 2008-04-30 11:11 / Uznany Gracz Giełdowy
PP przewidziane na 2 lipca a podpisanie umow w Rosji 3 lipca. To teraz beda se robic jaja na kursie. PP chyba ma byc 5:1 czyli zarzadowi bedzie zalezalo o jak najwyzeszej cenie akcji chyba ze sie myle dzieki i pozdr.
zońka19 / 2008-04-30 09:40 / Tysiącznik na forum
Dzien dobry
u mnie niebo zachmurzone to w Wenecji nad Odrą pewnie tez
dzis pewnie nudy i spadki , oby nie za duże
miłego dzionka
Jarg / 2008-04-30 09:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie

Jednym zaczął się długi łykend, innym nie. Należę (niestety) do tych drugich.
Niebo nad Wenecją zachmurzone, ale warstwa chmur jest dość cieńka i mamy lekką słoneczną "poświatę" :-) Jest za to dość ciepło...

Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dzionka życzę...
ppprzemo / 2008-04-30 09:57 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry (chyba),
- ja zakatarzony,
- chłopaki się chyba szaleju najedli,
- dopiero teraz otwarły się moje spółki,
- pogoda... Nie może się zdecydować,
- wczoraj na 400 kilometrach uśmierciłem cztery ptaki...

Pozdrawiam :-|
nowaa43 / 2008-04-30 10:06 / Idalia
- ptaków szkoda..muszą się biedaki nauczyć omijać te wstęgi szos,
- mnóstwo infekcji wszędzie,
zdrówka życzę wszystkim potrzebującym
nowaa43 / 2008-04-30 09:10 / Idalia
Dzień dobry wszystkim, Krzysiek29 wygląda na to, że długi weekend już się zaczął, pozdr.
krzysiek29 / 2008-04-30 09:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj pustak na forum do tego problemy z portalem Money
krzysiek29 / 2008-04-29 19:11 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam co myslicie o przyszlych uchwalach CP ENERGIA SA Jargu jak mozesz napisz kilka slow
krzysiek29 / 2008-04-29 19:19 / Uznany Gracz Giełdowy
Podjęcie uchwały w przedmiocie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji akcji serii I w formie subskrypcji zamkniętej z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Planowany dzień ustalenia prawa poboru 2 lipca 2008 roku.
Podjęcie uchwały w przedmiocie dematerializacji akcji serii I, praw do akcji serii I oraz praw poboru akcji serii I.
Jarg / 2008-04-29 13:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przemku, dobrze orientujesz się w najnowszych rozwiązaniach energetycznych. Czy jest to wiedza wynikająca z praktyki? Pomyślałem sobie, że może już czas, żeby urozmaicić źródła we własnym domu i trochę zejść z gazu...:) Znasz może jakieś strony www dobre w temacie technologii i producentów?

Pozdrawiam serdecznie

PS. Sorry za poufałość, nawet niie wiem, czy masz na imię Przemek :-)
ppprzemo / 2008-04-30 09:54 / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć Jarg,
doświadczenie praktyczne (prywatne) mam z Poznania, teoretyczne z mojej politechnicznofizycznej lepszej połowy :-) a praktyczne (zawodowe) z konsultingu dwóch projektów farm wiatrowych i jednej MEW.

Jeśli interesuje Cię zmiana we własnym domu to mogę polecić katalogi budowlane Muratora. Kosztują coś około 65,- a w jednym miejscu (trzy grubaśne tomy) masz opisanych producentów i możliwość zamówienia katalogów specjalistycznych. Możesz też spróbować na http://bank.muratordom.pl/ ale ja nigdy nie miałem cierpliwości do wersji internetowej :-(

A co do domu. Szukaliśmy z żoną różnych rozwiązań próbując wyznaczyć środek między kosztami budowy a kosztami eksploatacji. W pewnym momencie trafiliśmy na chałupę w Irlandii Północnej zbudowaną według założeń "domu zerokosztowego". Po ponownym przemyśleniu postanowiliśmy zwiększyć koszty budowy (ew. wzrost oprocentowania kredytu i tak nie przekroczy wzrostów cen mediów w skali 30 lat). Tak powstał projekt następujący:
Prąd:
- dwie małe turbiny na dachu o średniej dobowej produkcji 10 kWh każda zamontowane po dwóch stronach dachu (+ w projekcie jeszcze jedna na budynku gospodarczym) i połączone przez inwerter z siecią elektryczną,
- przyłącze elektryczne z ZE
koszt budowy wzrósł o około 15.000,- Średnie miesięczne rachunki spadły do około 100,-

Woda:
- własna studnia + kolumna filtracyjna
- brak przyłącza wodociągowego
koszty budowy większe o około 10.000,- Rachunków brak, wymiana filtra to około 100,- rocznie

Ścieki:
- przydomowa oczyszczalnia z bioreaktorem i rozsącznikiem,
- brak przyłącza kanalizacyjnego
koszty budowy (zależą bardzo od warunków na działce) u mnie to około 10.000,- Ale za to brak rachunków i problemów z wodą zasilającą rośliny :-) Nie do przecenienia jest brak kosztów przyłącza (w moim konkretnym przypadku szacują na około 8.000,- ale to i tak za dwa - trzy lata jak gmina podciągnie sieć)

Gaz:
brak :-) A to oznacza oszczędność na przyłączu. U mnie koszty przyłącza to około 12.000,-

Ciepło:
- pompa ciepła z wymiennikiem gruntowym. Moje koszty to około 60.000,- ale tu wszystko zależy od budynku i działki więc tym się nie sugeruj. Niższe koszty będą mieli ci, którzy dopiero myślą o budowie i potrafią zaplanować prace zgodnie z regułami zarządzania projektowego :-)
- wymiennik ciepła z dolotem prowadzonym przez 12 metrów rury na głębokości 4,5m. Nawet przy -27 powietrze na wlocie ma +7. Koszty takiego cacka to nieco ponad 25.000,- (z instalacją) ale odpowiednie przygotowanie pozwala uniknąć kosztów wersji z klimatyzacją
- panele solarne na dachu
- turbokominek z płaszczem wodnym (kupione jako całość za ~29.000,-)
- wodne ogrzewanie podłogowe.
Całość jest spięta w jeden system dlatego każdy z elementów może dostarczać tylko części potrzebnego ciepła. Ponieważ wszyscy w mojej rodzinie są alergikami to zdecydowaliśmy się na wodne ogrzewanie podłogowe. + duży boiler i ciepło (z CWU włącznie masz nawet w pochmurne dni).
Koszty roczne to serwis pompy i rekuperatora - na poziomie kosztów serwisu pieca gazowego (polską metodą można go nie robić ale...) i filtry do wymiennika ~250,-

A na koniec moje dwie rady z obserwacji budów (brata, kolegi z liceum i mojej) położonych dość blisko siebie, korzystających z podobnych technologii: warto wybierać rozwiązania systemowe bo nie tylko wszystko do siebie pasuje ale też jest wzajemnie przygotowane do współpracy.
Druga dotyczy ekip - ja zdecydowałem się na autoryzowanych przez producenta. Drogo, ale mają doświadczenie, odpowiednie narzędzia, nie tracą czasu na zastanawianie się co z czym podłączyć i, w odróżnieniu od pana Józia, Kazia czy innego Henia, po ich wyjściu sprzęt działa prawidłowo :-)

Pozdrawiam :-))
ps - nie przepraszaj, a na imię faktycznie mam Przemek.
Jarg / 2008-04-30 10:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzięki, wielkie dzięki :) Pozdrówka
Jarg / 2008-04-29 13:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No i zachmurzyło się w Wenecji nad Odrą...
Thai / 2008-04-29 13:53 / Bez rangi
Witam Wszystkich, Witaj Jarg..

Potwierdzic musze.. niestety.. chmury, chmury i.. chmury.
Na reszte udanego dnia..
http://de.youtube.com/watch?v=HRKmT2gV-W8&feature=related

P.S. Co do Lavazzy, zanim wroci jej oryginalny smak - polecam Pellini
Pozdrawiam serdecznie..
Jarg / 2008-04-29 14:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, piękną muzyczkę wybrałaś... właśnie czegoś takiego było mi trzeba... :-))

Pozdrawiam serdecznie tajemniczą Krajankę... :)

PS. Kawa Pellini jest bardzo dobra...
Thai / 2008-04-29 14:55 / Bez rangi
Dziekuje.. :-)) Daby - nie do zdobycia w naszym kraju, plyte sprowadzalam..

"Wielkie przemija, Przemijajace sie oddala, Oddalajace powraca.."
pewien cytat.. dla mniej cierpliwych na GPW..

Pozdrawiam serdecznie Krajana.. :)

P.S. Pyszne esspreso parza w Amalfi, jak w Wenecji.. nie tej nad Odra.. czy w Rzymie.. :)
mesko / 2008-04-29 13:47 / portfel / Status quaestionis
Jarg
A moze ty cos wywróżyłeś
może jakies optymistyczne zakończenie dzisiaj ?
Jarg / 2008-04-29 13:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Myślę, że są jeszcze szanse na popołudniowy powrót słoneczka we Wrocku :-)

Pozdrówka :)
mesko / 2008-04-29 11:45 / portfel / Status quaestionis
Powiedzcie prosze czy dzisiaj juz tak na czerwono cały dzionek bedzie ?
Wróżył ktoś z fuzów z kawy dzisiaj ?
krzysiek29 / 2008-04-29 11:50 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj raczej tak wszyscy czekaja na jutro wazne dane: pkb, deflator, ADP i decyzja FED pewnie obetnie o 25pb i na tym sie skonczy. Jutro u nas ostatni dzien w tym tyg dopiero az w poniedzialek to bedzie otwarcie albo luka w dol lub w gore jestem za UP.pozdr
mesko / 2008-04-29 11:52 / portfel / Status quaestionis
pewnie jak dziesiatki byczków i "byczyc" z tego forum hihiih
ja tez byk
krzysiek29 / 2008-04-29 11:57 / Uznany Gracz Giełdowy
ja jestem posrodku miedzy bykiem a niedzwiedziem-:)
Obroty na spolkach prakatycznie siadly masa spolek o tej porze nawet sie nie otworzyla jak by teraz wywolac panike ale bylby zjazd.
nowaa43 / 2008-04-29 12:38 / Idalia
fajne te byczyce, myślę że one zjazdom mówią nie i nie...
ale póki co cała Europa tak ma..pozdrówka
zońka19 / 2008-04-29 10:36 / Tysiącznik na forum
Witaj Halinko
witaj Jargu
witajcie wszyscy ktorzy sie pojawicie
fakt nie mozna było od rana tu wejść
u mnie pogoda zawsze taka jak u Jarga
miłego dnia zyczę
nowaa43 / 2008-04-29 10:46 / Idalia
Witaj Zosiu, jak Twoje "ukąszenia", czy się poprawiło? Nie zabierałam głosu w sprawie domowych metod leczenia, bo załatwiłam męża kompresem na szyję (zapalenie gardła) ze spirytusu kamforowego - miał być olejek - ale już mu przechodzi, tylko swędziało i było fioletowe..ale troche miałam stracha..
zońka19 / 2008-04-29 10:52 / Tysiącznik na forum
no to ładnie go urządziłaś
a moje ukąszenia nic mi nie przechodzą rozlało mi się na lewą stronę szyi
ramię i trochę na łopatkę
piecze i swędzi jak ch...ra
a dzis nie przyjmuje dermatolog , dopiero jutro
mesko / 2008-04-29 11:19 / portfel / Status quaestionis
Witajcie dziewczyny
zońka próbowałaś z tym octem ?
Ocet jest na 100 % na np. bąble od komarów, użądlenia przczół - wyciąga opuchlizne
Miłego dnia wszystkim
zońka19 / 2008-04-29 11:32 / Tysiącznik na forum
robię raz octem , raz maścią
ale nie wiem jaka zaraza mnie pogryzła
bo w sobotę się kładłam i było ok
a w niedzielę rano wstałam i powoli zaczęły mi wyskakiwac bąble
nic takiego nie jadłam , żadnych nowalijek
męża nie było , więc to nie on mnie pokąsał
nowaa43 / 2008-04-29 09:57 / Idalia
Dzień dobry wszystkim, coś się pokiepściło i dopiero teraz udało mi się wejść do Money, dobre i to...a już mi było smutno bez Was, pozdrówka..

W Wawie dziś pochmurno i trochę chłodniej..
Jarg / 2008-04-29 10:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko, witajcie Kącikowicze...

We Wrocławiu za to piękny, ciepły poranek...

Pozdrawiam serdecznie i ze wszech miar udanego dzionka życzę... :-)
barabaszek / 2008-04-29 00:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich nocną porą....Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie...praca mnie dopadła bezwzględnie i nie ma czasu nawet na spanie prawie...dobrze ,że alkohol jest dla ludzi :-)))....Sklecę cosik rankiem jak wstanę :-).
Do Biga....Twoja znajomość niemieckiego rynku eko jest dla mnie co najmniej imponująca...wirtualnie na firmach poleconych przez Ciebie....Zainwestowane 48 k Euro przyniosłoby zysk rzędu 0,4k Euro razem na wszystkich 3 wymienionych przez Ciebie firmach...pełen szacunek za znajomość zagadnienia.Pozdrawiam serdecznie (dodam,że raptem minęło jakieś 3 tygodnie?)
barabaszek / 2008-04-29 00:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Pomyłka pisarska dopada mnie koszmarne zmęczenie...zysk rzędu 4,4k Euro miało być :-)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy