Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Jarg / 2008-04-13 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Łoł..., ale minąłem się z Gospodarzem... hmm... bywa :-)
Dobrze, że dał znak życia, bo i mnie zaczęła niepokoić przedłużająca się "reorganizacja" jego sieci... :-)

Piękny dzisiaj dzionek w Wenecji nad Odrą... aż chce się żyć :-)

Witam wszystkich i życzę miłego popołudnia :)
zońka19 / 2008-04-13 17:29 / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu
witajcie wszyscy
dzis nie tylko w Wenecji piękny dzionek
własnie wrociłam ze spaceru
Jarg / 2008-04-13 17:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zońko
To świetnie, że i u Ciebie pogoda dopisuje. Im więcej promieni słonecznych wpada do oka, tym samopoczucie lepsze... :-) Pozdrawiam
5424 / 2008-04-13 16:53 / Fan Linuxa Ubu
Cześc jargu rzeczywiście ładnie dzisiaj choć nigdzie nie wychodziłem po całym tygodniu biegania rozkoszuję się siedzeniem w domku i odrabianiem zaległości domowych.
Jarg / 2008-04-13 17:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cześć, ja wręcz przeciwnie :) Po całym tygodniu siedzenia nad różnymi pracowymi oraz giełdowymi problemami odczuwałem potrzebę ruchu... W dwa dni zrobiłem ładnych parę kilometrów na rowerze... Pozdrawiam
DeTe / 2008-04-13 16:44
Big dzieki za Twoje zdanie na temat walut, spokojnej niedzieli, pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-04-13 15:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak wiec teraz wybywam - mysle ze w przyszlym tygodniu wszystko wroci do normy ;-)) Pozdrawiam Wszystkich..
jacekk_85 / 2008-04-13 15:30 / Bywalec forum
miłego popołudnia, tzrymaj się, hej
warren buffet / 2008-04-13 15:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wracaj szybko.... pozdr...
jacekk_85 / 2008-04-13 15:11 / Bywalec forum
Witaj Bigu
Czytam Twój kacik od dawna. Jakie masz zdanie o spółkach:
Wielton
Trakcja

Trakcja w czwartek dostała duży kontrakt.
Z góry dzięki za odpowiedz.
Big Lebowski / 2008-04-13 15:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj - jezeli chodzi o Wielotonmysle ze w portfelach byl i nadal jest dosc popularny - ja mu sie nie przygladalem, natomiast Trakcja uwazam ze dobra branza i przewiduje staly wzrost ale niespektakularny .. pozdr.
Big Lebowski / 2008-04-13 15:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Uwazam ze nalezy wyszukiwac perelki na gieldzie nie ogladajac sie na wig 20 - najlepszym przykladem niech bedzie ostatnia sesja gdzie byl potezny zjazd na glownym indexie a male spolki i srednie w wielu przypadkach zignorowaly to - podsumowujac to zjawisko zostaly wyprzedane i obecnie sa w dobrych rekach - dodam jeszcze ze sa nadal zbierane z rynku..
5424 / 2008-04-13 15:14 / Fan Linuxa Ubu
Cześć Bigu fajnie żę jesteś
Big Lebowski / 2008-04-13 15:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-04-13 13:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry Wszystkim..
warren buffet / 2008-04-13 14:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
siemano =)
Big Lebowski / 2008-04-13 15:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Warren .. pozdr..
magda_kasperska / 2008-04-13 13:59
witaj Dude :)
Cieszę się, że juz jesteś. Baliśmy się, że odcięli Cię od energii. Dopiero Jarg poinformował, że zmnieniłeś dostawcę netu i to dlatego. Dobrze, ze już jest dobrze.
W piątek zgotowali nam na wig20 niezłą rzeźnię bez wyraźnego powodu. Mam dużą częśc środków w funduszu w20 i zaczynam mieć ciśnienie przed wynikami banków w usa. Nastroje są katastrofalne. BB oświadzył chyba w środę, ze w usa jest juz recesja co wg mnie moze znaczyć, że będą duze spadki, a kolesie się ewakuowali i juz nie czarują. Zła jestem na siebie, że tydzień temu nie zrobiłam redukcji akcji. Byłam zbyt duzą optymistką i chyba dostanie mi się za to. Teraz musisz nadrobić analizy, a co ;)

pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-04-13 14:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Magduniu - tesknie za Wami wszystkimi ale za Toba najbardziej:) tak jak pisalem ponizej wszyscy spodziewali sie wczesniej katastrofalnych wynikow instytucji finansowych w USA a te firmy wzrozly w tym czasie po 40%- obecnie jestto samo na koniec polroczawygeneruja powazne wzrosty..Pozdrowka..
Big Lebowski / 2008-04-13 13:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nadal jestem bez netu a teraz pisze goscinnie- ma to swoje zalety gdyz opoczynek i dystans czasem sie przydaje.. Zauwazyli wszyscy scisle powiazanie naszej GPW z Dow juz dawno - ale ostania sesja potwierdzila to tylko , wiadomo bylo ze przy okazji spotkania G-7 Dow oraz inne rynki nie odmowia sobie zrobienia teatrzyku i nie dadza przywodcom najbogatszych panstw paliwa do dyskusji - na tematy gospodarcze oraz podjecia wspolnego dzialania celem zapobiezenia rozprzestzeniania sie kryzysowi, zwolennikom at proponuje przygladanie sie Dow index transpot - gdyz on bedzie odzwierciedlal prawdziwy obraz rynku - rysuje sie tam formacja RGR i jezeli wybije sie do gory wowczas wygenerowane zostana mocne sygnaly kupna dla rynkow - to ze wyniki podawane obecnie beda kiepskie oczekuje caly swiat i zaskoczenia raczej nie ma i nie bedzie..turbulencje ktore mamay obecnie byly takze przewidywane przez specjalistow i takze momentu zaskoczenia nie powinno byc..
krzysiek29 / 2008-04-13 14:31 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam milo Cie znow widziec co do prognoz nie zmieniles zdania??? Dalej sadzisz, ze w pierwszym polroczu bedziemy duzo wyzej???Czy wynik bankow publikowane w tym tyg moga zaskoczyc pozytywnie? A jeszcze jedno jak na przyszlym posiedzeniu FED nie obnizky stop jak rynki sie zachowaja majac na celu umocnienie dolara i obnizenie tym samym surowcow.pozdr
Big Lebowski / 2008-04-13 14:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I tak jak pisalem jezeli interesujesz sie AT - zwroc uwage na index Dow transport - mamy tam formacje RGR jezeli wybije sie do gory - wowczas wygenerowane zostana mocne sygnaly kupna dla innych indexow- Dow oraz S&P-500 oficjalnie sa w trakcie korekty i o bessie nie ma mowy gdyz zeby mowic o bessie index musi od szczyt zjechac 20% i minimum 2miesiace musi w tym tkwic - a na Dow tego nie ma - tak wiec korekta..
Big Lebowski / 2008-04-13 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. co do prognoz dalej podtrzymuje to co pisalem wczesniej, wyniki bankow moga zaskoczyc pozytywnie a FED na 100% obnizy stopy gdyz rzad amerykanski jednego najbardziej sie obawia tzn. stagflacji i zrobi wszystko zeby temu zapobiec stad mamy agresywne obnizki stop..pozdr.
krzysiek29 / 2008-04-13 14:43 / Uznany Gracz Giełdowy
Ostatnio pisalem z Gabrikiem i na jego wykresach, analizach 29kwiecien to dzien przelomowy albo doloek albo szczyt i wtedy jest posiedzenie FED jedno z drugim sie zazebia. Czy moglbys do tego jakos sie odniesc? Dlatego mysle ze jest niebezpieczenstwo, ze FED nie obetnie stop!!! Ale jestem ciekaw Twojego podejscia? A moze cos innego wymysla
kuzynx / 2008-04-13 15:00 / Tysiącznik na forum
Witam, dla innych 22.04

http://tnij.org/a07n
Big Lebowski / 2008-04-13 14:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
FED - ma na celowniku stopy na poziomie 1% i nie ma czasu na pie.. doly - dlatego obetnie stopy - grajacym na forexie polecal by inwestowanie w dolara australijskiego tzn. gre na jego zwyzke..
barabaszek / 2008-04-13 11:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam dzień dobry.Piękna pogoda w Zachodniopomorskim...czas na wycieczkę nad morze...dzisiaj Międzyzdroje.Do wieczorka pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę.
kazelot / 2008-04-13 11:15 / Tysiącznik na forum
Przebudźcie się

http://de.youtube.com/watch?v=xpQT23QPflI
DeTe / 2008-04-13 01:14
pytanie ogolnie nie tylko do Biga, ale rowniez do reszty forumowiczow tu zagladajacych, a mianowicie
jak myslicie co sie bedzie dalej dzialo z eur w stosunku do zlotego?
zeby nie bylo ze tylko zadaje pytanie to ja uwazam ze w najblizszym czasie na chwilke sie zatrzyma,
moze nawet z powrotem wzrosnie do 3.5 ale nastepnie zacznie spadac dalej
z gory dziekuje za komentarze i pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-04-13 15:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. moze nastapic mocne odreagowanie tzn. wykluczyc tego nie mozna.. pozdr.
Jarg / 2008-04-13 00:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na dobranoc... Franek i "Strangers In The Night" ...
http://de.youtube.com/watch?v=hlSbSKNk9f0

Do jutra
Jarg / 2008-04-12 23:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pamiętacie tę bramkę Maradony na MŚ w Meksyku?...
http://de.youtube.com/watch?v=v8LttAHuYpY&feature=related
anonim_03 / 2008-04-12 23:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ale to nogą ;-))
a nie "palcem Boga i głową Maradony" ;-))
Jarg / 2008-04-12 23:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... tamtą bramkę pomińmy milczeniem, chociaż rozegranie akcji przez Maradonę, zanim otrzymał podanie na "główkę" było przedniej marki... :-)
warren buffet / 2008-04-12 23:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu no spiż ma specyficzne piwa...... trzeba sie przyzwyczaic..... powiem szczerze ze czasem jestem w spizu i kupuje piwo w butelce...
Jarg / 2008-04-12 23:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To prawda. Jest to browar dla zdeklarowanych entuzjastów. Podobnie jak koniak nie jest dla wszystkich... Rzecz jasna, jak jestem w Spiżu ze znajomymi... pijemy tego sikacza. Potrafię go wypić, ale na codzień wolę inne marki... :-)
ninek / 2008-04-12 22:10
dobrywieczór
zauważyłem rozmowę w kwestii optimusa, przyglądam się troszkę tej branży i zauważyłem pewną wojenkę. komputronik, vobis. pierwszy wszedł na gpw chwilę zanim vobis planował. vobis miał chrapkę na karen, ale komputronik był bardziej zdecydowany. Vobis szuka alternatywnych rozwiązań, chwali się, że ma pieniądze na rozwój. Kto wie czy vobis nie chce przejąć optimusa. fabryka pcfaktory produkująca komputery stacjonarne, które kupujemy w media markcie i elektro worldzie, właściwie należy do vobisu, dodajmy do tego notebooki własnej produkcji i mamy polską potęgę rynku it. Takie tylko prywatne obserwacje. Dobrej nocki
Jarg / 2008-04-12 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj

Tak, tak... pomyślałem i o wydmuszce... w końcu Optimus jest obecny na parkiecie, więc można skorzystać z kuchennych drzwi, a cena akcji jest śmieszna. Moment też jest niczego sobie, ponieważ Optimus akurat będzie miał 18 mln z emisji na splatę zobowiazań. Redukcja zapisów na emsję C1 wyniosła 93%. Tak się wszyscy rzucili na bankruta? Jedno jest pewne: Jakubas wie, co się święci i udaje Greka :-)) Pozdrawiam
barabaszek / 2008-04-12 22:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Byłoby to ze strony Vobisa sprytne posunięcie...przejęcie lub fuzja firm i już Vobis jest na parkiecie bez kosztownego przygotowania prospektu i całej reszty...Dobrze wydane pieniądze tak myślę.
Pozdrawiam ninek.
TOMOK / 2008-04-12 21:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka cześć
Jarg ukłony
Wysłałem Koleśiowi fotki z moich pierwszych połowów...ja zacinałem...Kacper kręcił kołowrotkiem i wyciągał rybki...i martwił się, że krawią jak tata haczyk z mordki wyciąga :-)
Było super
Może ktoś chcę jeszcze zobaczyć nasze "sukcesy" ?
Pozdrawiam
Jarg / 2008-04-12 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, chętnie i ja zobaczyłbym Wasze wędkarskie dokonania... prześlij i mnie... Pozdrawiam
TOMOK / 2008-04-12 21:54 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
NIe mam maila Twego Jargu :-(
No i dokonania to za duże słowo :-)
Pozdrawiam
Jarg / 2008-04-12 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Aha, jeszcze adresik... jarg1@tlen.pl
TOMOK / 2008-04-12 21:58 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Proszę...zrobione
Pozdrawiam ciepło
Jarg / 2008-04-12 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na razie nie mogę wejść na skrzynkę :-)
Napięcie rośnie... :-))

... i wzajemnie pozdrawiam :)
Jarg / 2008-04-12 21:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie raz jeszcze...

Co to się porobiło... prezes Comarchu zatrzymany w związku z machlojkami w klubie Cracovia, której jest włascicielem i preziem. Jeszcze trochę, a afery piłkarskie wykończą naszą giełdę :-) Jest parę innych spółek, które w różny sposob powiazały się z futbolem...
Podobno jednak ta afera z udziałem prezia Comarchu nie ma bezpośredniego związku z aferą łapówkarską w polskiej lidze...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy