Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-04-11 17:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Czas zacząć jedzonko robić.Do usłyszenia i miłego weekendu Wam życzę.
Jarg / 2008-04-11 17:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Smacznego Barabaszku... Trzym się :)
Bessowiec2 / 62.69.200.* / 2008-04-11 17:02
PGNiG 2zl, PKN 10zl, KGHM 10zl. Dziekuje.
ppprzemo / 2008-04-11 17:47 / Uznany Gracz Giełdowy
po KGHM za dychę to wziąłbym nawet getinowski lewar x99 (spłata tuż po dywi) :-)
simeonePKO / 2008-04-11 19:09 / portfel
lewar?
Chcesz kupić akcje, a masz np: 10zł to bank Ci daje kredyt na zakup większej ilości akcji, jeśli lewar wynosi 10:1 to pożycza Ci 100zł na zakup, jeśli 99:1 to 990zł...
Jarg / 2008-04-11 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Masz fantazję brachu... nie powiem :-))
Jarg / 2008-04-11 16:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie dalej jak przedwczoraj przejechałem się trochę po karkosikowej stajni... i proszę, wziął sobie chłopisko do serca... :-)) Bo papiery karkosikowe dzisiaj całkiem nieźle... Zwłaszcza Krezus i Midas... Nawet ostatnie zakały: Hutmen i Skotan spadły niewiele, a Skotan zaskoczył obrotami, jakby co najmniej sama Karinka Wściubiak zaczęła dokupować :-)
nowaa43 / 2008-04-11 16:41 / Idalia
Koniec zabawy, pędzę do lekarza, coś mi nie chce przejść zapalenie gardła.
ale nastrój mam poetycko-filozoficzny i zagram Wam takąż pioseneczkę

http://pl.youtube.com/watch?v=NkzB5Ys8xCI

życzę wszystkim spokoju ducha i odpoczynku ..
Jarg / 2008-04-11 16:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Trzymaj się ciepło Halinko... Pozdrówka
Jarg / 2008-04-11 16:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ostatnio w końcówkach notowań LCC chyba sam Leszek osobiście pilnuje kursu... i wyciąga na fixingu :-)
barabaszek / 2008-04-11 16:42 / portfel / Tysiącznik na forum
A Jargu mam coś jeszcze dla Ciebie...Twój CEZ się na końcówce zachował bardzo ładnie ...tylko Asseco na plusie skończył a Twój walor spadł najmniej...wracajac do tematu to jeszcze nic...kiedyś wziąłem Orco po 415 zeta dzisiaj są po....197zeta ...to dopiero byłaby wtopa gdybym się ich nie pozbył na stosunkowo lekkiej stracie...choć ostatnio jakimś dziwnym trafem zostały zapisane do zakładki obserwowane-do zakupu....:-)))
krzysiek29 / 2008-04-11 16:42 / Uznany Gracz Giełdowy
to samo z getinem-:)
Pooh / 2008-04-11 16:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
W ogóle mam wrażenie, że na niektórych papierach "duzi" mają kapitalną okazję na zakupy.
Przyglądając się końcówce notowań mam wrażenie, że na niektórych spółkach stoją sobie koszyczki, zachęcając wystraszonych inwestorów do pozbycia się akcji... ;).
Swoją drogą, ciekawe czy KGHM obroni 100 w najbliższych dniach... Wygląda na solidne wsparcie...
Pzdr. Q
Bessowiec2 / 62.69.200.* / 2008-04-11 16:59
Ktos sprzedaje drugi kupuje. Spolka leci w kierunku 10zl :D
Pooh / 2008-04-11 17:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Hm... Ponad 50 % dywidendy ;)...
Lokaty są bez sensu ;)...
Pzdr. Q
Jarg / 2008-04-11 16:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Celna uwaga. Na kilku papierach rzeczywiście podejrzanie wzrosły obroty. A przy tym kursy jakoś specjalnie nie spadły. Nie podejrzewam nagłego wysypu jeleni (nawet na skutek cieplejszych, wiosennych dni :-) NIc, tylko grubaski zbierają papier do wora...
zońka19 / 2008-04-11 16:38 / Tysiącznik na forum
mógłby tal przypilnowac zeby poszedł na 5 zł
pozdrowka
ide na babski piątek
oj będzie wesoło....
Jarg / 2008-04-11 16:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Miłej zabawy Zońko... Pozdrówka :)
barabaszek / 2008-04-11 16:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Dołączam się.Pozdrówka
zońka19 / 2008-04-11 16:20 / Tysiącznik na forum
chyba przy piątku trzeba pod jakis prąd się podłączyc...
humorek poprawic
barabaszek / 2008-04-11 16:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Zdecydowanie zońka19,zdecydowanie...dzisiaj będę testował pomysł Paskala i zrobie sałatkę http://poprostugotuj.home.pl/home/kuchnia/videoprzepisy/204....śwagier :-)przyjeżdza i coś mi tam nadawał przez telefon,że ochote wypić ma...hmm dużo mi mówić nie trzeba :-)))...dobre jedzenie ,trunek i w kąt smutek....bo życiem trzeba się cieszyć ile się tylko da ..czego i Wam serdecznie życzę...
zońka19 / 2008-04-11 16:36 / Tysiącznik na forum
masz rację Barabaszku
zyciem nalezy się cieszyc
no to miłej degustacji ze szwagrem
Jarg / 2008-04-11 15:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zauważyłem, że kiedy tylko zaczynają sie gwałtowniejsze spadki, często wówczas wysiada mój serwis transakcyjny. Pech? Czy podstępne działanie określonych kół :-)
Też zdarzają Wam się takie przypadki?
Pooh / 2008-04-11 16:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam.
W BGŻ się zdarzało. Teraz sprawdziłem - chodzi, znaczy się spadki nie są poważne ;).
Pzdr. Q
nowaa43 / 2008-04-11 16:05 / Idalia
w tym roku b. rzadko, ale w ubiegłym np. w dniach 3 wiedźm to była plaga., co chwila zerwanie połączenia i kategoryczny komunikat "proszę czekać!!!"
Oczywiście podejrzewałam określone koła, które odcinały drobnicę gdy duże wilki przychodziły na żer...
barabaszek / 2008-04-11 16:00 / portfel / Tysiącznik na forum
A taki stan rzeczy by mnie doprowadził do szału :-))...choć z natury raczej spokojny i kulturalny jestem choć na pewno nie aniołek.
zońka19 / 2008-04-11 15:08 / Tysiącznik na forum
Enap spada , az prawie 6%
po co mi humor psuje i tak zepsuty ?
nowaa43 / 2008-04-11 15:45 / Idalia
już niedługo Zoniu koniec tej zabawy, przyszły tydzień przyniesie coś nowego, ba... ale co???
Jarg / 2008-04-11 14:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze trochę nastrojów w ten refleksyjny dzień... Leszek Możdżer i imresja na temat Chopina... Zwłaszcza pięknego mazurka C-dur z op. 24...
http://pl.youtube.com/watch?v=aC5uRc9g4jE
ppprzemo / 2008-04-11 16:07 / Uznany Gracz Giełdowy
Super. Jakiś czas temu wpadł mi w ręce wywiad, w którym stwierdził, że jeszcze nie czuje Chopina. Ale wariacje - dlaczego nie :-)

A ja dziś w nastroju ani to summer ani (jeszcze) night ale za to przynajmniej city
http://pl.youtube.com/watch?v=5ZQ6b9Y-8lg
barabaszek / 2008-04-11 14:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich dzień dobry ...co za dzień...przed wizytą u stomatologa było przyjemnie zielono...a po wizycie jak już trochę doszedłem do siebie po znieczuleniu (choć nie całkiem-jeszcze się ciężko mówi)...zaczerwieniło się na szerokim rynku i to mocno...juz wczoraj coś mi się nie podobało ale po takiej sesji w USA myślałem o bardziej pozytywnej końcówce tygodnia...no cóż trzeba będzie czekać dalej.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
melodyjka / 2008-04-11 15:34
Spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji Twego święta.Wszystkiego dobrego izielonosci w portfelu.Pozdrówka
melodyjka / 2008-04-11 15:40
Pozdrówka oczywiscie dla całego kącika i wspaniale p.o. gospodarza Jarga. Dzięki ,że nie zostawileś nas na pastwe losu i za muzyczke.
Jarg / 2008-04-11 15:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pięknie dziękuję za uznanie, ale gdzie mi do Biga...
A swoja drogą mógłby już wrócić nieborak... Straszne tam w Szczecinie procedury mają...
Takiego providera-guzdrałę, to ja już dwa razy pogoniłbym, gdzie pieprz rośnie... :-)

Pozdrawiam serdecznie
barabaszek / 2008-04-11 15:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj melodyjka! Dziękuję Ci bardzo serdecznie i Tobie również zieloności wszelakiej :-)) (nie mylić z jakością potraw w domowej spiżarni he he).
Jarg / 2008-04-11 14:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku...
barabaszek / 2008-04-11 15:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu!
Brzydko się korekci choć nie tragicznie :-))
barabaszek / 2008-04-11 15:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu mam nieodparte wrażenie ,że w najbliższym czasie Twój nieszczesny CEZ się odbije :-))
Jarg / 2008-04-11 15:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku, ja już położyłem palec na spuście... w końcu uwolniłbym niemałą gotówkę.
Ale jakoś nie mogę zdecydować się na oddanie strzału :-(
Jarg / 2008-04-11 15:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Natomiast na LCC ktos nie wytrzymał nerwowo i odpalił klocek...
Jarg / 2008-04-11 15:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale popyt jest...
barabaszek / 2008-04-11 15:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Daleko mi do doradzania takiemu graczowi jak Ty Jargu ...ale nie wiem czy to nie byłoby przedwcześnie z tym CEZ-em na cięcie strat...ale to tylko moje zdanie "zielonego" he he...a nerwy widzę dzisiaj zawodnikom puściły ale od razu znaleźli się nabywcy więc nie powinno to wróżyć źle.
barabaszek / 2008-04-11 15:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Pomimo takiego dalszego rozwoju wypadków ...dalej podtrzymuję swoja opinię.
barabaszek / 2008-04-11 15:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Trzy pakiety zakupowe za prawie 2,5mln zł z takich szybkich obserwacji...potwierdzają w pełni moją opinię...znaczy tak myślę :-)).
Jarg / 2008-04-11 16:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ech, Barabaszku... doświadczenie doświadczeniem, a jednak w ciągu ostatnich miesięcy popełnilem sporo prostych błędów... Chętnie czytam opinie innych, bo nie ma to jak świeże spojrzenie... A CEZ kupiłem zupełmie bez fundamentalnego oglądu, jeno z technicznej pazerności. Złamałem przy tym swoją zasadę, żeby nie pakować się w papiery notowane na kilku parkietach. Ale cóż, nie planowałem tak długiego postoju... :-)
barabaszek / 2008-04-11 16:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatnie pół roku dla wszystkich myślę było niezłym poligonem nerwów...potwierdza to regułę,że każdy popełnia błędy...myślę sobie,że ten dzisiejszy brak możliwości ruchu akurat powinien Ci wyjść na dobre ale jak będzie?...jak to mawia Big rynek pokaże.
mesko / 2008-04-11 14:16 / portfel / Status quaestionis
skąd te spadki ???? co sie dzieje, giełda potrafi nawet najwytrwalszych wypedzić
życie nie jest łatwe
Jarg / 2008-04-11 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A tego akurat można bylo się spodziewać. Te kiepskie obroty w ostatnich dniach nie zwiastowały niczego dobrego... Ale jeśli spadek odbywa się również na małych obrotach, to nie ma jeszcze powodu do większego niepokoju... Jest koniec tygodnia, a w ostatnim czasie na giełdzie aktywny jest głównie kapitał krótkoterminowy...
Jarg / 2008-04-11 14:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pisałem już, że rynek pozostaj pod presją danych z USA (jak zwykle) i dodatkowo wyników kwartalnych koncernów... w zależności od publikacji będą wahnięcia w doł lub w górę... dzisiaj General Electric przechylił wajchę w doł...
mesko / 2008-04-11 14:39 / portfel / Status quaestionis
Dzięks chłopoki :)
Więc do Poniedzili - czyli poniedziałku, jaaa musze eh... odpoczać
Miłego popołudnia...koniec odbioru :)
Jarg / 2008-04-11 13:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zatwierdzona została znaczna podwyżka cena gazu. Szykują się podwyżki energii elektrycznej. Warto przyjrzeć się posiadanym papierom spółek pod względem energochłonności produkcji... Oczywiście, teoretycznie spółki mogą sobie wrzucić w koszty te podwyżki, ale na konkurencyjnym rynku są gracze, którzy ulokowali zakłady w krajach, gdzie energia jest tańsza... i z tym trzeba się liczyć...
Jarg / 2008-04-11 13:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekawe dane napłynęły wczoraj od wuja Sama... zaintrygowały mnie zwłaszcza dwa wskaźniki:
1. Deficyt budżetowy spadł w marcu z 96,3 mld do 48,1 mld (przy prognozie 70 mld) - co spowodowało ten skokowy spadek?
2. Deficyt w handlu zagranicznym wzrósł natomiast z 58 do 62 mld - jak widać, pomimo tak drastycznego spadku dolara nikt nie chce amerykańskiego chłamu. Za żadną cenę...
krzysiek29 / 2008-04-11 13:37 / Uznany Gracz Giełdowy
kolejne już wstępnie zapowiadane emisje bedą tak robione aby hiszpanie najwięcej zgarnęli, niemcy też chcą te akcje więc walka odbędzie się między nimi,
niemiecki potencjał drogownictwa i kolejnictwa czeka na wyzwania w kierunku wschód z oczywistych wzgledów. Kontrakty w Polsce to zalążek do kontraktów w przyszłości na Rosję, Ukrainę... Kto pierwszy tan lepszcz i silniejszy.
Ponieważ niemcy nają udziały u hiszpanów dlatego też niemcy nie są na straconej pozycji jeśli chodzi o kształtowanie polityki spółki. Ciężko liczyć wzajemne powiązania i zależności kapitałowe bo podmiotów zależnych jest b.dużo i nie jest powiedziane że po podsumowaniu niemcy mają już wiele do powiedzenia, a po kolejnych emisjach ukłąd sił się zmieni.
a na podwieczorek pytanie:
dlaczego subemitentem dyła Austria / BACA ?

możecie tu na forum na to nie odpowiadać bo to koronkowa robota, i odpowiedź nie jest wygodna,
jakby nie patrzeć, to niewielu bedzie posiadaczami polskiej spółki

taka wstawka zapozyczona-:)
Jarg / 2008-04-11 12:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Krzysztof Moska czyli Mosiek - postrach naszej giełdy od lat stosuje te same chwyty w spółkach, które miał okazję nawiedzić. Są nimi split i emisja. Teraz chce przeforsować split w Novicie. Mosiek w ten spsób wykończył już kilka papierów (zwłaszcza Lubawę i Sanwila). Ratuj się, kto może... :-)
nowaa43 / 2008-04-11 13:27 / Idalia
co ja się nagimnastykowałam żeby się wyratować z Lubawy,.... rozwadniałam, kupowałam duże ilości i wyprzedawałam po kawałeczku stare, straszne to było..
jak to jeden kuzyn potrafi napsuć....
mesko / 2008-04-11 13:30 / portfel / Status quaestionis
Nawet pojawiła sie reko od wielce szanowanego prokuratora - kupno novice
nowaa43 / 2008-04-11 13:47 / Idalia
to jakaś dziwna postać, kiedyś zajrzałam bo mnie nick zafrapował, ale to jakieś nieporozumienie...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy