Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
nowaa43 / 2008-04-06 23:14 / Idalia
Zagapiłam się że już tak późno, to przez tę zmianę czasu siedzę długo a rano ciężko..
Dobranoc wszystkim, miłych snów, mogą być wyścigowe.
Ja zabieram kierownicę...
Jarg / 2008-04-06 23:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc Halinko...
Jarg / 2008-04-06 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo ciekawą opinię usłyszłałem od jednego z ekspertów... Słabsza postawa Mc Larena jest wynikiem... braku Alonso. Prawdziwy mistrz kierownicy nie tylko umie dobrze prowadzić bolid, ale także umie przekazać istotne uwagi inżynierom zespołu w czasie prac testowych. Takim kierowcą jest właśnie Alonso... a także R. Kubica... mówi się, że to jego cenne uwagi tak przyspieszyły rozwój bolidu BMW...
zońka19 / 2008-04-06 22:26 / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór
wszyscy sobie pograli ,popisali
troche widzę było zamieszania "oglądajcie, "olewajcie"
ale jak w rodzinie wszystko się wyjasniło
ja wpadłam i wypadam
miłej nocy Bigu i kącikowicze
Jarg / 2008-04-06 22:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z okazji dobrego wyniku Roberta... coś wyścigowego...
... dwóch szalonych Szwajcarów, czyli Yello... :-))
http://de.youtube.com/watch?v=bGKDm8ZE1GY
nowaa43 / 2008-04-06 22:34 / Idalia
Jakie ładne..
kierownica luzem, to coś dla mnie..
Jarg / 2008-04-06 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie wieczorem

Kubica nie dał rady... ale i tak wielkie brawa... Ferrari były po prostu znacznie szybsze...

PS. Gwałtowny spadek złotego jest obecnie bardzo mało prawdopodobny... z prostego powodu... stopy u nas bedą rosły, a w USA jeszcze spadną... Musiałyby przyjść z naszej gospodarki niespodziewane i bardzo złe dane...

Pozdrawiam serdecznie
anonim_03 / 2008-04-06 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
do gwałtownego i krótkotrwałego osłabienia złotego mogłoby dojść np. w przypadku gdyby zawaliła się jakaś waluta/gospodarka kraju wschodzącego. Coś typu 1997 czy 1998.

Sytuacja Estoni ma pewne podobieństwo z Argentyną sprzed kilku lat.
Big Lebowski / 2008-04-06 22:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wyobrazmy sobie ze nasz rynek i kapital ktory sie znajduje to garnek z z potrawa - im wiecej kapitalu tym potrawa gesciejsza ;-)) w przypadku wycofania czesci obcego kapitalu potrawa staje sie bardziej wodnista - po wycofaniu calkowitym obcego kapitalu mamy wodnista zupke - to tak jak z tymi parowkami z Misia..w tym roku nie nastapi deprecjacja zlotowki i calkiem mozliwe ze i w przyszlym nie nastapi - pewne jest jedno kiedys nastapi..
anonim_03 / 2008-04-06 22:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ale flaszka stoi -- zawalenie się jakiejkolwiek waluty na świecie (o ile będzie miało miejsce) odbje się krótkotrwałym spadkiem złotówki.
anonim_03 / 2008-04-06 22:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Łotwa wygląda jeszcze zabawniej ...
Jarg / 2008-04-06 22:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To są maluchy... Zawał musiał by zdarzyć się w kraju przynajmniej wielkości Czech...
anonim_03 / 2008-04-06 22:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czechy są exprterami netto, więc marne-szanse ;-))
nowaa43 / 2008-04-06 22:26 / Idalia
Witaj , witaj..
Ktoś napisał wcześniej, że Ferrari szybsze na prostej od BMW..
Ja też uważam, że trzecie miejsce to b.dobre miejsce. To przez Was zaczęłam się trochę interesować tym sportem, obleciałam w Googlach stronę R. Kubicy i coś o Bahrajnie ale na tym poprzestanę; najzwyczajniej po babsku boję się że "zaraz coś się s tanie.." Pamiętam twarz Niki Laudy (nie wiem jak go odmieniać). R. Kubicy będę oczywiście kibicować.
Jarg / 2008-04-06 22:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj. To ja napisałem, że BMW jest wolniejsze na prostej, ale szybkie w zakrętach, a "Kuzynx" dodał, że Ferrari jest szybsze o 10 km/h...
nowaa43 / 2008-04-06 22:40 / Idalia
Przepraszam za ktosia, ja tez ciągle bez formy bo z zapaleniem gardła a to jak wiemy - "rzuca się" na oczy też.. Ale już lepiej..
Big Lebowski / 2008-04-06 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=jVSqTHWc6jw&feature=related
nowaa43 / 2008-04-06 19:17 / Idalia
Oddajcie Lebowskiego i wszystkich !!!
5424 / 2008-04-06 21:46 / Fan Linuxa Ubu
parę razy sobie postanawiałem że to zrobię, tzn oleje, ale jakoś nie mogę jakiś sentyment mnie trzyma na tej witrynie. I oczywiście dług wdzięczności ocaliłem parę złotych dzięki Bigowi.
nowaa43 / 2008-04-06 21:58 / Idalia
Tak to jest, ten kącik ma taką moc - powtarzam po innych - że jak się tu zadomowić to nie chce się odejść.
Jest się ciekawym co słychać, co jest grane (z muzyki), każdy z nas ma jakiś swój dług wdzięczności, ja za cenne uwagi, osiągnięcie spokoju w inwestowaniu.
Czytam wszystko....
To zasługa Gospodarza i Ekipy. Przyznasz, że okazuja czasem anielską cierpliwość.
Dlaczego zaraz olewać ?Zaglądać, uczyć się, wyciągać wnioski...
Cieszę się że Ty to mówisz, o tym długu wdzięczności..pozdrówka
5424 / 2008-04-06 21:50 / Fan Linuxa Ubu
Sorry troszkę żle przeczytałem zamiast "oddajcie" przeczytałem "olejcie" czasem wieczorem wzrok szwankuje......... do jutra pozdrawiam wszystkich
nowaa43 / 2008-04-06 22:04 / Idalia
Do jutra, czytaj mniej nerwowo, niezły galimatias by z tego wyszedł...
PS więcej coli mniej tego przezroczystego...
Big Lebowski / 2008-04-06 21:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinka .. Lebowski melduje sie..;-))
nowaa43 / 2008-04-06 21:22 / Idalia
Witaj, przyłączyłam się do żądania innego forumowicza...
Tak się dzieje, że jak Ciebie długo nie ma i nikogo z Twojej ekipy to na nas pada blady strach...
Ale już OK.
Jak by tu powiedzieć... my też tęsknimy..
Big Lebowski / 2008-04-06 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale nie tak mocno jak ja tesknie za Dziewczynami za naszego forum..:) Pozdrowka..
melodyjka / 2008-04-06 21:51
Dobry wieczór Bigu i Szanownych Kacikowców.Z tym strachem Nowa trafiłas w 10. Byłam wczoraj na świetnym koncercie w klubie bluesowym.Gwyn Ashton z bębniarzem zachwycili mnie( zagrali m.in Hendrixa).Co ten człowiek wyprawia na gitarze,To byl cudowny dzien.A tu próbka http://de.youtube.com/watch?v=5ZQ2JmGfQl4&feature=related
Pozdrówka
Big Lebowski / 2008-04-06 22:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Melodyjna Dziewczyno - dobrej muzyki sluchasz (blues ) tzn. czujesz bluesa .. ;-)) Pozdrowka..
melodyjka / 2008-04-06 22:02
To miało być-http://de.youtube.com/watch?v=_X2GxctHJOA&feature=related.Jeszcze raz buziaki i dobrej nocki.Dobrze mi z Wami.
nowaa43 / 2008-04-06 22:13 / Idalia
To miałaś Melodyjko rzeczywiście piękny dzień, oba utworki ok. Dobrej nocki..
nowaa43 / 2008-04-06 21:48 / Idalia
Gorący czas chyba się zrobił, wszyscy bardzo zapracowani i zajęci. I tak powinno być, o to przecież chodzi.
A Dziewczyny z naszego forum mają pewnie też więcej pracy..
Samo życie..
Pozdrawiam wszystkich...
art.pi / 2008-04-06 17:04
Witam w niedzielne popołudnie ;)

Bigu, mam do Ciebie pytanie, czysto teoretyczne.

Czy istnieje taka możliwość, że w wyniku nagłych wydarzeń USD mógłby krótkotrwale np. na kilka dni znacząco się umocnić (załóżmy do 2,7 PLN) a jeśli tak to jakiej rangi, jakiego rodzaju musiałyby być to wydarzenia ?

Dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-04-06 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj..mozliwe teoretycznie i praktycznie - tzn. uwazam ze nie usd by tak wzrosl tylko zlotowka mogla by poleciec na pysk i kiedys to nastapi - nie chce krakac.. Pozdr..
nowaa43 / 2008-04-06 16:08 / Idalia
Dzień dobry wszystkim. Trzecie miejsce Roberta Kubicy to jest niezły wynik, mam nadzieję że się nie martwicie za bardzo.
Ostatnio strasznie byłam zabiegana i zmęczona (pietroo ten koń z westernu to też ja w piątek) ale liczę na uspokojenie .

Na przywitanie adekwatna muzyczka, choć wielu wolałoby szybciej

http://pl.youtube.com/watch?v=5kq_4q_O9FU
Robert222 / 82.210.131.* / 2008-04-06 10:12
Dzień dobry,
Przeczytałem Twoją ocenę sytuacji. Widzę, że nie zakładasz wyjscia USA na prostą w 2 połowie roku? Teraz cały świat notuje pewne spowolnienie, po części związane z tym co się dzije z USA. Osobiście mam nadzieję, że to sytuacja przejsciowa i już niedługo powoli dane z rynków światowych będą się polepszać i to mam nadzije trwale w przyszłym roku także. Zakładasz inny scenariusz?
pozdawiam
Big Lebowski / 2008-04-06 10:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. wszyscy tak zakladaja tzn. pierwsze polrocze wiadomo trupy itp. a pozniej juz gorka - gorka mysle ze bedzie - lecz spadki nastapia w przyszlym roku tak od dawna juz zakladam - jak bedzie pokaze rynek..pozdr.
5424 / 2008-04-06 11:43 / Fan Linuxa Ubu
Pogubiłem się ostatnio na tym forum wyczytałem że będzie dóża górka a teraz
wyczytuję miedzy wierszami że szykują się spady pewnie prawda leży po środku.
Robert222 / 82.210.131.* / 2008-04-06 10:46
Więc jak się domyslam zakładasz w ciągu najbliższych 10mcy taką górkę, żeby odrobić straty i jescze wyjść na swoje? Bo jak się domyslam zamierzasz pozbyc się akcji w tym czasie.
Zastanawiam się tylko czy kryzys w USA jest naprawdę tak poważny, żeby ciągnął cały świat w dół latami (z małymi przerwami)
pozdr
kokar / 82.139.42.* / 2008-04-06 12:01
tego nikt nie wie.nerwowa atmosfera na rynkach udzieliła sie juz wielu Kowalskim,wielu Kowalskich nigdy na giełde już nie wróci ale przyjdzie nowy narybek.Mniej Kowalskich na giełdzie oznacza początki nowego trendu wzrostowego który sądząc po analizie technicznej rozpoczął sie gdy wig 20 odbił od wsparcia 2800.
Big Lebowski / 2008-04-06 09:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-06 09:58
Dzien dobry dude... wczoraj Robert "poszedl jak przecinak"podczas kwalifikcji,trzymamy kciuki za dzisiejszy wyscig,narobil apetytu:-)...pozdrowienia dla calego kacika .
Big Lebowski / 2008-04-06 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Al.. apetyty wzrosly ale nalezy schladzac oczekiwania - gdyz inne auta sa szybsze..,Pozdr.
Jarg / 2008-04-06 10:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie... wszystko bedzie wiadomo po kilkunastu okrążeniach... ile Robert ma paliwa, jak szybki jest bolid BMW... Słyszalem wypowiedź Roberta, że BMW jest bardzo szybki na zakrętach, a wolniejszy na prostych... stąd najbardziej korzystne w sezonie będą dla zespołu kręte tory....
kuzynx / 2008-04-06 11:05 / Tysiącznik na forum
Witam.
Ferrari 10km/h szybsze od BMW na prostej.
Big Lebowski / 2008-04-06 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie ulegly uspokojeniu - nadchodzi czas meldowania wynikow , tradycyjnie rozpoczyna Alcoa - oczekiwania sa negatywne ,osobiscie nie zakladam zadnej majowej zwalki na rynkach raczej sklaniam sie do tezy ze spadki bedziemy mieli tradycyjnie w trzecim kwartale - tak jak zawsze bywalo..mysle ze obecnie bedziemy bedziemy sie wspinac powoli i bez fajerwerkow, zloty sytematycznie sie umacnie co potwierdza ze kapital do naszego kraju naplywa - mysle ze perspektywicznie myslac nalezy sie liczyc ze znaczna przecena zlotego w przyszlych latach, usd w stosnku do innych walut takze bedzie musial sie umocnic , umacniajacy sie jen - za jego umocnieniem stoja takze sami Japonczycy tzn. po znacznym spadku japonskiego indexu akcji - index osiagnol poziom atrakcyjny do zakupow akcji - inwestorzy japonscy operujacy na calym swiecie - wracaja na rodzimy rynek i kupuja akcje .Obecnie wielu specjalistow sie wypowiada o majacych nastapic spadkach hm.. ja obstawiam ze dokonczenie bessy nastapi w przyszlym roku ..
Big Lebowski / 2008-04-06 10:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Spolki z sektora energi odnawialnej godne polecenia Q-cells wkn-555866,Solon wkn747119 spekulacyjnie Conergy wkn604002 o Solarworld wkn 510840 nie musze pisac gdyz widze ze jest znany..
krzysiek29 / 2008-04-06 11:39 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam i dzieki
Lucyper syn szatana / 216.157.21.* / 2008-04-05 21:31
Ten kącik zamiera.Oddajcie Lebowskiego.Pozdr :-)
Big Lebowski / 2008-04-05 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY Dla Szatana - szatanska muzyka , blues.. Pozdr..
TOMOK / 2008-04-05 19:51 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka :-)
Kupiłem dziś trzy tujki malutkie dla szwagra na działkę...i zasadziliśmy
No i z młodym rozpoczęliśmy naukę jazdy na dwóch kółkach...ufff...trza się nalatać z kijem w ręku
Udany dzionek :-)
I jeszcze na wieczór żubry podeszły pod okno :-)
Pozdrawiam
doji / 2008-04-05 22:40 / portfel / Bywalec forum
Miło spędzony dzionek, tak trzymać! pozdr.
anonim_03 / 2008-04-05 18:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
był kiedyś wątek o dziwczynach z gitarami ...
http://www.youtube.com/watch?v=Ax_rrFnLErA&feature=related

ten numer pięknie kiedyś grała orgiestra Radia Jazz w Akwarium ...
Big Lebowski / 2008-04-05 16:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=ISmgOrhELXs&feature=related Sobota .. pudlo nalezalo do Roberta tak wiec trzeba to oblac..:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy