Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
TOMOK / 2008-04-03 18:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Cześć koleś i ekipka
Nie ma dziś :-)...ale obiecuję już nie zanudzać
Jestem optymista / giełdowy też / i tak zostanie
Pozdrawiam
pietroo / 2008-04-03 19:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Tom i pozdrawiam wszystkich tu zaglądających.
Super, że jesteś optymistą. Głowa do góry. Jakoś damy radę.
Pozdrawiam
nowaa43 / 2008-04-03 19:21 / Idalia
Cześć Wam, posłuchajcie, ktoś to puścił niedawno, schowałam sobie do kieszonki i puszczam co trochę...pozdrówka

http://pl.youtube.com/watch?v=c5IIXeR5OUI&feature=related
pietroo / 2008-04-03 19:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fajne. Dziękujemy. Miła jesteś.
Jarg / 2008-04-03 16:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kochani, ja już kończę dyżur i będę próbował przedrzeć się przez korki do szanownej małżonki...

Do wieczora
apap
barabaszek / 2008-04-03 19:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki Jargu za emalie...tak mi się właśnie wydawało a co do moich poczynań to się zfadzam z Tobą w 100% zawsze mam w portfelu trochę spekuły...jakoś tak same wchodzą :-))).Dzięki i do usłyszenia.
nowaa43 / 2008-04-03 16:45 / Idalia
A jedź ostrożnie przez te korki, do usłyszenia i zobaczenia..
Jarg / 2008-04-03 15:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I kolejny przebój filmowy... i kolejna zagadka, tym razem znacznie łatwiejsza:
http://pl.youtube.com/watch?v=lHPm0hsSNFo
nowaa43 / 2008-04-03 15:47 / Idalia
2 : 0 dla Ciebie. Próbowałam ściągać/podglądać ale aż nie chce mi się wierzyć że z Batmana 2, jakoś mi się to widzi na starsze, może przez piosenkę??
A Nakarmić kruki tak jakoś wyszło, że nie widziałam...ale nadrobię..
Jarg / 2008-04-03 16:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hmm... piosenka pochodzi z filmu "Butch Cassidy i Sundance Kid" z Robertem Redfordem, Paulem Newmanem i Katherine Ross...

Do trzech razy sztuka :) http://pl.youtube.com/watch?v=8Kd8xp86reY

To kawałek z kultowego obrazu...
nowaa43 / 2008-04-03 16:29 / Idalia
Absolwent!! Ale zdecydowanie jestem bez formy . Film o dwóch panach, którym sie nie powiodło w Boliwii oglądałam całkiem niedawno ...formo wróć!!
Jarg / 2008-04-03 16:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Brawo! Masz u mnie buziaka :-)
Jarg / 2008-04-03 15:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Za niecałą godzinę jeszcze jeden ważny wskaźnik...Indeks ISM - usługi, a jak wiadomo - Stany usługami stoją...
Jarg / 2008-04-03 16:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ISM - 49,6... czyli całkiem nieźle, biorąc pod uwagę prognozę (48,5). Gdyby przekroczył 50, to byłaby zapewne euforia... . Tak więc końcówkę zdołował przede wszystkim kiepski wskaźnik noworejestrowanych bezrobotnych w USA...
barabaszek / 2008-04-03 13:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu LCC zbierane tym razem bez fajerwerków ale za to w niezłej ilości...nasze modlitwy chyba uznały aprobatę u Najwyższego :-)))
zońka19 / 2008-04-03 14:36 / Tysiącznik na forum
Barabaszku jak bys się żarliwiej modlił było by -0,5%
a tak masz ponad 3
nie masz , mamy
Jarg / 2008-04-03 14:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku, jak Lesio przystąpi do zakupów, to od razu pojawi się baton na 5 mln.. :-)
Dzisiaj to kupowały jakieś leszcze... :-)
Pisałem niżęj, że jakoś nie wierzę w szczerość jego deklaracji... przecież on nigdy nie skupował na giełdzie papierów... nie zna się na tym... :-)) Wierzę natomiast w powodzenie przedsiebiorstwa pod nazwą LC Corp...
I chwała mu za to, że obudził pownowne zainteresowanie deweloperką...

PS. Wysłałem emalię...
wieczna_inwestorka / 2008-04-03 13:51
Witam wszystkich serdecznie!
Mam pytanie do tych Uznanych i troszeczkę mniej: co sądzicie o Armaturze? Nie ukrywam,ze stanowi ona 50% mojego portfela i martwię się nieco ostatnimi newsami. Czy nie lepiej uciekać jeszcze przed wejściem na rynek nowych papierów? Wskaźniki nie będą wyglądać już tak zachęcająco..
Moim zdaniem będzie obsuniecie w cenie, więc się martwię :(
Czy możecie wyrazić swoje zdanie na ten temat?
Z góry serdecznie dziękuję!!

P.S.Bigu, zamierzasz sprzedać czy trzymasz na longa?
wieczna_inwestorka / 2008-04-03 13:52
ojojoj - przepraszam za zaśmiecanie, ale miałam problem z łączem!!
nowaa43 / 2008-04-03 14:06 / Idalia
to się każdemu zdarza z łączami kiedy nie wiadomo poszło, nie poszło a jak już pójdzie, to x3.
O Armatce się nie wypowiem (nie mam) ale pozdrawiam ciepło.
Jarg / 2008-04-03 14:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Wieczna Inwestorko

Masz dylemat, który wszyscy często przeżywamy. Jeżeli traktujesz inwestycję długoterminowo... to odpuść te wahania. Za kilka lat i tak będziesz bogata Armaturą... :)
Równie dobrze możesz spróbować zagrywki na zniżkę... i odkupienie taniej. Ale to zawsze kosztuje trochę nerwów. Dużo będzie zależało od kondycji całego rynku, jesli będzie wzrostowy to wejście nowej emisji powinno być lightowe. Trzeba jednak brać pod uwagę również pesymistyczny scenariusz... Chyba niewiele rozjaśnilem :-) Ale tak to już jest na parkiecie... Pozdrawiam
wieczna_inwestorka / 2008-04-03 13:50
Witam wszystkich serdecznie!
Mam pytanie do tych Uznanych i troszeczkę mniej: co sądzicie o Armaturze? Nie ukrywam,ze stanowi ona 50% mojego portfela i martwię się nieco ostatnimi newsami. Czy nie lepiej uciekać jeszcze przed wejściem na rynek nowych papierów? Wskaźniki nie będą wyglądać już tak zachęcająco..
Moim zdaniem będzie obsuniecie w cenie, więc się martwię :(
Czy możecie wyrazić swoje zdanie na ten temat?
Z góry serdecznie dziękuję!!

P.S.Bigu, zamierzasz sprzedać czy trzymasz na longa?
wieczna_inwestorka / 2008-04-03 13:50
Witam wszystkich serdecznie!
Mam pytanie do tych Uznanych i troszeczkę mniej: co sądzicie o Armaturze? Nie ukrywam,ze stanowi ona 50% mojego portfela i martwię się nieco ostatnimi newsami. Czy nie lepiej uciekać jeszcze przed wejściem na rynek nowych papierów? Wskaźniki nie będą wyglądać już tak zachęcająco..
Moim zdaniem będzie obsuniecie w cenie, więc się martwię :(
Czy możecie wyrazić swoje zdanie na ten temat?
Z góry serdecznie dziękuję!!

P.S.Bigu, zamierzasz sprzedać czy trzymasz na longa?
zońka19 / 2008-04-03 13:41 / Tysiącznik na forum
wychodziłam z domu to wyglądało , ze bedzie zielono
wróciłam a tu co?
cos słabo kupujecie
ale się schodziłam
moje nogi przez zimę nie nauczone tak długiego marszu
na wysokim korku w dodatku
nowaa43 / 2008-04-03 13:50 / Idalia
powitanko..no raz lepiej raz gorzej. Ja za bardzo przyzwyczaiłam się do różnych płaskich trepów/tenisówek itp., że jak sie na Święta przebrałam w obcaski, to tak trochę jak ten stróż...
zońka19 / 2008-04-03 14:21 / Tysiącznik na forum
ja zupełnie nie umię chodzic w płaskich butach
nawet takowych nie mam
jak jestem zmuszona ubrac jakies adidasy ,to czuję się fatalnie
Halinko czytałam ze miałas włamanie
przykre , ale teraz włamania , kradzieże to chleb powszedni
za cos muszą sobie kupic "wineczko"
nowaa43 / 2008-04-03 14:27 / Idalia
no niestety, najgorsza w tym wszystkim jest straszna dewastacja. Czas zrobi swoje, moja działka pewnie pójdzie w końcu pod jakąś inwestycję a ja do parku na ławeczkę...
zońka19 / 2008-04-03 14:33 / Tysiącznik na forum
a masz chociaż jakis park blisko domu?
nowaa43 / 2008-04-03 14:43 / Idalia
nawet jest całkiem nieżle pod tym względem, 15 min. marszu do Łazienek, tyleż samo do resztówki po Polach Mokotowskich (póki nie zabudują do końca) no i inne ogródki działkowe też resztówki ( czekam na zakwitnięcie magnolii) .
Jarg / 2008-04-03 13:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Halinka wprowadziła klimaty filmowe... więc będę kontynuował... Może taki temacik:
http://uk.youtube.com/watch?v=OzrGFvI2hS0&feature=related

... a przy okazji stałe pytanko... z jakiego filmu pochodzi ta piosenka?
nowaa43 / 2008-04-03 13:51 / Idalia
muzyczkę znam i lubię bardzo (często w pinie grają) ale film...c.m.
barabaszek / 2008-04-03 14:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiem ,że to nie ten film ale ta muzyczka kojarzy mi się tylko z Emanuelle he he.
nowaa43 / 2008-04-03 14:24 / Idalia
siła skojarzeń to... potęga.
Jarg / 2008-04-03 15:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rozwiązanie zagadki: piosenka pochodzi z filmu "Nakarmić kruki" Carlosa Saury... W jednej z głównych ról wystąpiła Geraldine Chaplin...

Kawał dobrego kina...
Jarg / 2008-04-03 12:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zastępca już wrócił... :-)
barabaszek / 2008-04-03 13:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Wysłalem maila do Ciebie Jargu...jak miałbyś czas i ochotę odpowiedzieć bedę wdzieczny.
Jarg / 2008-04-03 13:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Otrzymalem Barabaszku. Niedlugo odpiszę... Pozdrawiam
Jarg / 2008-04-03 12:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gosiu, wypowiedzi Bena służą przede wszystkim studzeniu nastrojów na rynku, zarówno skrajnie optymistycznych jak i vice versa... Nie jest dobrze, kiedy DJIA skacze na jednej sesji +3, by na następnej zjechać -3. Paradoksalnie to wczorajsza wypowiedź była treściowo pesymistyczna, jednak w swej wymowie raczej optymistyczna. Według Bena bowiem są widoki na poprawę koniunktury już w II połowie 2008... a to oznacza, że praktycznie jesteśmy włąśnie na dnie, lub w jego pobliżu.
W politykę FEDu wpisana jest dyrektywa, wg której priorytetem FEDu jest dbałość i ochrona portfela każdego obywatela USA (czytaj: zamożnego obywatela). Stąd polityka ta jest o wiele bardzej elastyczna niż banków centralnych w Europie i Japoniii (które zwykle stoją na pozycjach monetarystycznych)... Ocenia się, że ok. 60% gospodarstw domowych w USA ma akcje i Ben cały czas musi o tym pamiętać...

PS. Jakiś czas temu wdałem się w krótką polemikę z Topolem, który twierdził, ze nie zna kraju lepiej realizującego założenia ekonomii Miltona Friedmana niż USA. Nic bardziej błędnego. FED od lat jest opanowany przez "gołębie" stoi w skrajnej opozycji do założeń Friedmana, nie mówiąc już o polityce socjalnej w USA... Chyba najbliżej modelu friedmanowskiego są tygrysy azjatyckie, takie jak Singapur, Hong Kong, czy Tajwan...

Pozdrawiam
Jarg / 2008-04-03 12:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Al, jeśli chodzi o Tritona... to dopiero była spekuła... :-)) Ale to juz przeszłość. Technicznie to on się nadaje do wybicia, tym bardziej, że mamy ruch na firmach deweloperskich. Fundamentalnie jednak byłbym bardzo ostrożny. Co prawda Triton chce dzialać w podobnym (przyszlościowym) segmencie co LCC, ale to nie ta skala, nie ta wielkość. A w obliczu ewnetualnych trudności całej branży, szansę na przetrwanie i zyski mają największe i najsilniejsze ekonomicznie przedsiębiorstwa. A tam nie ma nawet nikogo znacznego w akcjonariacie. Ale może się mylę? Mało to ostatnio różnych podejrzanych i śmieciowych papierów wzleciało pod niebiosa? :-)) Pozdrawiam
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-03 13:03
Zerkam na Tupa,bylo brac po 13 zeta jak dawali....dziekuje za odpowiedz.
nowaa43 / 2008-04-03 12:20 / Idalia
witamy, witamy ... u nas spokój, zaraz coś zagramy..

filmowo zagramy

http://uk.youtube.com/watch?v=MUOcnDO80_Y
barabaszek / 2008-04-03 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie no nie mogę...takiej porażki dawno nie zrobiłem ...sprzedałem Żurawie na 10 sekund przed wzrostem ...he he...ale już nie miałem cierpliwości do walora...zwiekszyłem za to zaangazowanie w opaleniówce...lato idzie :-)))
nowaa43 / 2008-04-03 12:32 / Idalia
witaj, mnie to często zdarzało, musiałam zmienić taktykę na mniejszą ilość operacji i wychodzi że robię mniej błędów . Wolno się śmiać.. co to opaleniówka?
barabaszek / 2008-04-03 12:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Nowaa43!Miałem na myśli Kolastyne,walor zbierany sukcesywnie od jakiegos czasu z rynku a i informacja ostatnia przypadła mi do gustu....
Kolastyna planuje podwyższenie kapitału zakładowego w drodze oferty publicznej nowej emisji akcji serii H z pozbawieniem
dotychczasowych akcjonariuszy prawa poboru.
(DM BZ WBK SA)....pozdrawiam.
nowaa43 / 2008-04-03 13:13 / Idalia
dzięki.. Kolastyna to bardzo solidna firma. Przyglądam się jej..jak bedę miała pieniążki - a mam mieć lada chwila - to się będę przymierzać dalej, mam na oku Bomi, Kopex i Kolastynę właśnie...
Jarg / 2008-04-03 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No proszę... JWC już po 37,20...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-04-03 10:57
Witaj Jargu....zawsze przyjemnie czyta sie Twoje komentarze...zapytam jezeli mozna:co sadzisz o Tritonie ,starym poczciwym 7b...Lcc cieszy,dzis chwila prawdy...czekamy na ferrum...pozdrawiam.
nowaa43 / 2008-04-03 10:53 / Idalia
I pewnie będzie lepiej...będzie napewno!! Gratki szczere za LCC!!!
GODZI / 2008-04-03 11:22 / Bywalec forum
Czesc drga nowaa43,co u Ciebie slychac? Nie ma Gospodarza ani Zastepcy
wiec mozemy poplotkowac....
nowaa43 / 2008-04-03 12:15 / Idalia
Witaj Małgosiu, przez ostatnie dni byłam strasznie zabiegana i zaangażowana w mało przyjemne rzeczy : włamanie do domku na działce, zmiana kluczy i te rzeczy...Popsuło mi to trochę radość z wiosennego zrywu natury ale jakoś przeżyję, wolałabym przyjemniej ale cóż...
jak tu jestem, to sama wiesz jak jest miło...
GODZI / 2008-04-03 15:46 / Bywalec forum
Przepraszam ale mam mala awarie i nie moge zostac
jeszcze raz przepraszam pozrawiam serdecznie........
nowaa43 / 2008-04-03 15:54 / Idalia
Leć Małgosiu, rób co trzeba...
Jarg / 2008-04-03 11:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Al... Halinko... odpowiem na Wasze pytania za jakąś godzinkę... Teraz muszę wyjechać z pracy w pewnej, pilnej sprawie... Pozdrówka
Jarg / 2008-04-03 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pytanie Gosi... oczywiście...
GODZI / 2008-04-03 11:09 / Bywalec forum
Dzieki słonko.....
Jarg / 2008-04-03 10:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Posłuchajmy, jak radzi sobie Eric Clapton ze słynnym kawałkiem Marleya...
http://de.youtube.com/watch?v=izUusaToBCM&feature=related
Jarg / 2008-04-03 10:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Podczas ostatniego dnia trzech wiedźm wpakowałem się niefortunnie w CEZ... i teraz nie mogę z niego wyjść po przyzwoitym kursie... Większość papierów z W20 już od tamtego czasu pięknie skoczyła... a ten oscyluje jak zaczarowany w pobliżu 170...
Ech...
barabaszek / 2008-04-03 12:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu ale to chyba dobry znak przed wzrostami...a jak z obrotami na tym walorze bo nigdy sie nim nie zajmowałem?
GODZI / 2008-04-03 10:24 / Bywalec forum
Witaj Dude, witajcie moi drodzy....

Teskniles....hm.....?
Jarg / 2008-04-03 10:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Gosiu, dzisiaj Gospodarz wykonuje jakieś obowiązki z dala od laptopa, ale jak go znam... to na pewno tęsknił... i ja też :-)
GODZI / 2008-04-03 10:55 / Bywalec forum
Witam jako ,ze pełnisz funkcje Gospodarza pytanie do Ciebie
co sadzisz o wypowiedzi Bena Bernake moim zdaniem troche namieszal
tylko nie bardzo wiem dlaczego ?


Wczorajszy utworek Dzemu byl...dla mnie otwarciem wieczoru pt.''Wspomnienia ....................''
nowaa43 / 2008-04-03 10:50 / Idalia
Dzień doberek wszystkim, ja też tęskniłam za Wami.
Lekcje odrobione, czyli wpisy przeczytane, muzyczka odsłuchana - choć nie cała (na youtubie piszą, że konserwacja i że.. wir sind bald zuruck ..).

Wczoraj wieczorem była tu mowa o stanowisku MFW nt kryzysu. Bardzo delikatnie Jargu - jak zwykle zresztą - nazwałeś ich pasibrzuchami. To są książkowi krwiopijcy!!!
Załatwili także Jamajkę, nawet unię personalną tam zrobili wepchnęli na premiera swojego człowieka. Skończyło się jak zwykle : nędza, zwrost śmiertelności dzieci, wzrost przestępczości . To sprzed paru lat jeszcze przed orłem Wolfowitzem. Nie wiem jak jest teraz ale z takich rzeczy trudno się potem wychodzi.

Pozdróka..
nowaa43 / 2008-04-03 11:02 / Idalia
przepraszam za literówki, dodam tylko gwoli ścisłości, że Wolfowitza podałam jako przykład negatywny, wiem że już go tam nie ma jest inny krwiopijca...
Jarg / 2008-04-03 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Halinko... tęskniłem również...
Pozdrawiam :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy