Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
kow@l / 2008-04-02 11:59 / Bywalec forum
Dzień dobry,
obserwuje od jakiegoś czasu BBC. Dużo się dzieje wokół tej spółki obecnie. Jednak płynność b.kiepska. Dziwi mnie, że ktoś ma ochotę grać dwoma, pięcioma akcjami aby ustawiać kurs tak aby technicznie dobrz/źle wyglądało.

Fakt, że jak DB lub BBI zdecyduje, że kurs ma iść up to tak będzie, i będzie szybko, jednak ta sama zasada może zadziałać w druga stronę

Może ktoś się podzieli swoimi refleksjami na temat ruchów kursowych? Proszę o interpretację

Pzdr
magda_kasperska / 2008-04-02 12:23
witaj
Na bbicap od dłużeszego czasu widzę takie zagrywki jakiegoś dowcipnisia, który ustawia kurs kilkoma akcjami. Mam bbc i męczy mnie ten papier.

pozdrawiam
barabaszek / 2008-04-02 12:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!!Po dzisiejszych ruchach na giełdzie wydaje mi się,ze nie ma co zajmować się spółkami na których nie jesteś pewien co się wydarzy...nie lepiej zainwestować w spółki o dużej płynności które są jeszcze w na prawdę dobrej cenie i mieć święty spokój?Pozdrawiam
kow@l / 2008-04-02 12:21 / Bywalec forum
Z jednej strony masz rację, ale z moim portfelem ostatnio jakoś nie mam problemu:-) Siedzę na du...ie i nic nie robie. a tu wszystko pięknie rośnie! W akcjach jestem na 100% i czuje, że to krok w dobrą stronę.

Czytam na głównym "sprzedałem po... kupiłem po...pozbyłem się kupie coś innego. 15 operacji na dzień! Ja nie mam ani czasu ani energii do tego, więc powiedziałem sobie "masz dobre spółki, to siedź i patrz jak rosną".

O BBC spytałem z ciekawości.

Pzdro
kow@l / 2008-04-02 12:24 / Bywalec forum
P.S. Kupiłem ten WDM po 1,57. płynność kiepska, wykres lezy...ale mi się nie spieszy:-)
barabaszek / 2008-04-02 12:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwości :-)) a zgodzę sie z Tobą,że teraz najgorsze co można zrobić to jakaś gwałtowna sprzedaż...w tym tygodniu będziemy mieli jeszcze korektę ale to naturalne a najważniejszym wydaje mi się w tej chwili obranie kierunku...a jest to kierunek na północ :-))).....czas w którym można było tanio kupić zaczyna się mocno skracać.Powodzenia
Big Lebowski / 2008-04-02 10:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Euro kosztuje juz obecnie ponizej 3,50zl - tak wiec magiczna cyfra zostala zlamana..
Jarg / 2008-04-02 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zatrzymałem się wczoraj koło placu budowy Sky Tower... robota aż huczy, zgiełk na budowie, ruch... pomimo, że było dobrze po 18-tej... Wylewają już rodzaj ław fundamentowych (bo normalne ławy fundamentowe to chyba nie są)... żurawie, dźwigi... Leszek traktuje tę inwestycję naprawdę poważnie...
I jeszcze ciekawostka... najdroższy apartament: dwupoziomowy z tarasem i basenem o pow. 670 m kw! (54/55 piętro) kosztuje... 27 mln zł.... jeszcze jest do nabycia :-)
Big Lebowski / 2008-04-02 10:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY
zońka19 / 2008-04-02 10:29 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich serdecznie
miłego dnia zyczę
Jarg / 2008-04-02 10:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się ostatnio w JWC...(NWZA)
Wojciechowski postanowił chyba trochę rozruszać rynek...
Nie traktujcie tego jako próby nagonki... ale może warto przeprosić sie z deweloperką... kursy akcji wciąż są niezwykle atrakcyjne...
Pod rozwagę.
Jarg / 2008-04-02 09:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie

Udanego dnia Wam życzę... nie tylko na giełdzie...

Pozdrawiam
krzysiek29 / 2008-04-02 10:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam co myslisz o tym nieszczesnym Ponarku. Jak wystrzelil to wystrzelil a teraz dzien w dzien sie kisi przy bardzo duzych obrotach info zadnych ciekawych nie ma pozdr
Jarg / 2008-04-02 10:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj
Jak kisi się przy dużych obrotach... to znaczy, że ktoś umiejętnie pakuje papier do wora...
Można by również założyć, że to dystrybucja... ale przetasowania akcyjne w firmie raczej wykluczają taki scenariusz.... Pozdrawiam
krzysiek29 / 2008-04-02 10:35 / Uznany Gracz Giełdowy
dzieki czyli caly czas ktos skupuje tylko czekac na info.
GODZI / 2008-04-02 10:05 / Bywalec forum
Witaj Dude witajcie moi mili.....Jargu witam serdecznie ..
tylko trafnych decyzji zycze ...mily pan z tvncnbc stwierdzil przed chwila .,
ze na GPW widac chec do handlowania....pozdrawiam
Jarg / 2008-04-02 10:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gosiu, witam z serdeczną wzajemnością...
GODZI / 2008-04-02 10:39 / Bywalec forum
Jargu czy ,,rozruszanie Wojciechowskiego'' polega tylko na skupie akcji?
podobno robi to od kilu miesiscy/ a kurs jaki jest sam widzisz ...
wiem ze ich debiut przypadl w nieodpowiednim momencie ,tak mi sie wydaj .
bo praktycznie na samym szczycie a wycena tez byla zawyżona.
Jarg / 2008-04-02 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gosiu, w piątek reklamowałem JWC do zakupu... można było nabyć po 32,30... technicznie to mi wyglądało wówczas na spodek... dzisiaj jest po 35,70...
A co do Wojciechowskiego... nie będę oceniał jego moralności... Ale chce zmodernizować tachnologię... podobno koszt m kw. spadnie w Warszawie dzięki temu poniżej 6 tys.
Robi też jakieś sprytne zabiegi własnościowe w obrębie spółki, które znacznie poprawią wskaźniki C/Z i C/WK (już i tak bardzo przyzwoite).
GODZI / 2008-04-02 11:56 / Bywalec forum
Jargu dziekuje za odpowiedz tyle,ze ja nabylam te akcje dawno,dawno temu
a chec zysku/wiekszego/ przyslonila mi racjonalne zachowanie czyli sprzedaz w dniu debiutu...Na swoje usprawiedliwienie moge dodac ,ze dopiero zabieralam sie
za gielde i nie mialam doswiadczenia .

No i podatek do zaplacenia na pit-38 jest jedynym podatkiem w tym roku ,ktory niejako
cieszy choc ,,boli".
GODZI / 2008-04-02 12:04 / Bywalec forum
Przepraszam mam problemy na łaczach i musze sie odmeldowac pa.....
Big Lebowski / 2008-04-02 08:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=INVx1wlnVBI
Big Lebowski / 2008-04-02 08:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
Big Lebowski / 2008-04-02 08:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wczorajsze wzrosty na rynkach tozaden jednodniowy wyskok - wedlug mojej oceny rynki obecnie sa mocne i nakarmione negatywnymi informacjami ktore sie przejadly,sceptykow nie brakuje - zwykly kowalski czynny inwestor obecnie ma gotowke i oczekuje paniki hm. od kiedy to zwykly Kowalski w trakcie paniki ma gotowke ?...
Bronisław / 2008-04-02 08:23 / portfel / Bywalec forum
witajcie -warto chyba dzisiaj zaopatrzyc sie w kghm
Big Lebowski / 2008-04-01 23:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wszystkie moje wypowiedzi zawieraja prywatne przemyslenia i tak powinny byc odbierane.. Dobranoc wszystkim..
Jarg / 2008-04-01 23:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobranoc wszystkim :-)

Słodkich snów...
Big Lebowski / 2008-04-01 22:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY Na dobranoc bluesik..
nowaa43 / 2008-04-01 22:59 / Idalia
Dobranoc Dude, dobranoc wszystkim i miłych snów..
Big Lebowski / 2008-04-01 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=pY-rPDwzM9M Apache..
Big Lebowski / 2008-04-01 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dow obiera kierunek 13500pkt na poczatek tak to oceniam i teraz inne rynki musza dolaczyc - GPW wyjatkiem nie bedzie - pytanie czy na rynku jest wystarczajaca ilosc gotowki - dodam od siebie gotowki ci u nas dostatek..wzrosty w USA - nie wywolali inwestorzy indywidualni - gdyz takowi siedza wystraszeni z dala od gieldy , u nas w kraju sytuacja podobna , mysle ze obecnie na GPW - fundusze przejda do ofensywy..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy