Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-04-01 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_n3ebuL1cPA King- sily reakcyjne rozsiewaja niczym nie potwierdzone plotki ze jakoby King nie zyje - a przeciez nie tak dawno widziano go Vegas..;-))
Jarg / 2008-04-01 22:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Król jest wielki... :-)) No to moze jeszcze jeden słynny kawałek:
http://de.youtube.com/watch?v=8XA1w90_UpY&feature=related

... i mała zagadka: z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? :)
Big Lebowski / 2008-04-01 22:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyjacielu - oprocz Ciebie specjalistka jest tu Halinka ktora wlasnie ponizej odpisala .. Pozdrowka Halinka..
nowaa43 / 2008-04-01 22:47 / Idalia
A Król żyje.... ku pokrzepieniu naszych serc...
Jarg / 2008-04-01 22:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdumiewasz mnie swoją pamięcią Halinko... przyznam szczerze, że to jet również prawidłowa odpowiedź, chociaż nie pomyślałem, że tę piosenkę śpiewał także Nicolas Cage wlaśnie w Dzikości...
Oryginalne wykonanie Elvisa pochodzi z westernu... "Love Me Tender" :-)

Pozdrawiam sedrecznie Zwyciężczynię :)
nowaa43 / 2008-04-01 22:52 / Idalia
Podskakuję na krzesełku z radości, Dzikość serca to jeden z 3 filmów Lyncha, które lubię bardzo, bardzo...Blue velvet, Dzikość i Mullholland Drive.A piosenka Krola słodka, czuła w zestawieniu z tą dzikością wszystkiego została mi w pamięci już na zawsze. Pozdrawiam w podskokach.
Jarg / 2008-04-01 22:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Poczułem miętę... :) David Lynch jest jednym z moich ulubionych... a serial "Miasteczko Twin Peaks" przyciągał mnie przed telewizor, jak mało który...

No to może temacik z serialu skomponowany przez Angelo Badalamentiego...
http://de.youtube.com/watch?v=7oDuGN6K3VQ

Specjalnie dla Ciebie...
nowaa43 / 2008-04-01 23:02 / Idalia
Dzięki Jarku, za wcześnie pochwaliłes moją pamięć o Twin Peaks prawie zapomniałam, ale to było napięcie i strach, że nie wiem....już odsłuchuję...
nowaa43 / 2008-04-01 23:13 / Idalia
muzyka do tego filmu była równie niezwykła jak sam film , to się rzadko zdarza takie wspaniałe i uzupełnienie i to że muzyka gra swoją rolę w filmie.
Pozdrawiam serdecznie i lecę spać, jutro budzik zadzwoni o 6 ale to na sczęście wyjatkowo. Dobranoc ..
ppprzemo / 2008-04-01 22:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Przy okazji wieczorową porą mam pytanie do fanatyków armaty - po co im emisja skoro Życie nie uporało się z wyjściem z inwestycji?
Jeck / 2008-04-01 21:45 / "Poławiacz perełek"
Witam Wszystkich.

Dzisiaj ostatni dzień przyjmowania deklaracji!!! Dziękuje wszystkim za złożone deklaracje.
Do piątku-niedzieli każdy dostanie maila ze szczegółami dot.przelewu,i wstępne podsumowanie .

Prosze o deklaracje wpłat na Fundację Mam Marzenie na priva: 50pln i wielokrotność. Ci co brali udział w poprzedniej akcji wiedzą o co chodzi, kto nie brał -proszę o maila,albo na forum. W najbliższych dniach mam dostać informacje z fundacji o konkretnej osobie- wtedy podam szczegóły. deklaracje zbieramy do 1 kwietnia.Osoby zdeklarowane dostaną info na maila: co, komu, gdzie, adresy stron, etc.

Mam nadzieję, że Forumowicze znów się spiszą na medal !!! ;-)))

Pozdrawiam

Ps. widzę, że hossę mamy. Tak więc, aby sie nam St Patrick nie skończył za szybko... zieloności
arecki97 / 2008-04-01 21:37 / portfel / "Skurczy.byczek"
witam wszystkich, czy interesuje sie ktos spolka polnord ? zastanawiam sie nad kupnem, w parkiecie napisali ze to najbardziej niedoceniona spolka przez inwestorow a rekomandacja to 240 pln -obecna cena 118...
Jarg / 2008-04-01 21:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, wszystko byłoby cacy, gdyby nie Rysiek...
Ale ponieważ papier jest w W20, to przy kontynuacji wspinaczki SpekWigu20... będą dosypywać koksu i do Polnordu... Myślę, że można zaryzykować... tym bardziej, że obudziła się niemal cała deweloperka...

Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-04-01 21:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór Wam wszystkim.

A odpowiadając na pytanie - głęboko wierzę w to, że kiedyś do tej ceny dojdzie. Może na przykład za kilka lat... Na razie porusza się w kanale a powyżej 110 zakup jest mocno ryzykowny.
Pozdrawiam.
arecki97 / 2008-04-01 22:06 / portfel / "Skurczy.byczek"
Hehe dzieki, widze dwie rozne opinie i badz tu madry teraz i cos wybierz...:) chyba jednak jutro zaryzykuje...Pozdro
ppprzemo / 2008-04-01 22:11 / Uznany Gracz Giełdowy
W tym tkwi siła tego kącika - kulturalne dyskusje różniących się osób (choć co do zasadniczej różnicy pomiędzy zdaniem Jarga a moim to bym się spierał :-)
Jarg / 2008-04-01 21:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Złożyłem właśnie deklarację wpłaty na akcję organizowaną przez Jacka...
I Was też gorąco zachęcam (tych, którzy jeszcze tego nie zrobili)... Tyle możemy zrobić dla maluchów, którym nie poszczęściło się w życiu... nie z ich winy...

Jeszcze raz gorąco zachęcam do datków na ten jakże szczytny cel...
Jeck / 2008-04-01 21:47 / "Poławiacz perełek"
:-) Jarku dopiero teraz zauważyłem , dzieki b. za pamięć i przypomnienie innym !!!

Pozdrawiam serdecznie
zońka19 / 2008-04-01 21:44 / Tysiącznik na forum
ja juz dawno przelewam najpierw na 'Mam marzenie" , a teraz na "Niesiemy nadzieję"
nie dołączę się do Was w związku z powyzszym
syn działa w tych fundacjach , więc pomagam,
czasami tez goszczę u siebie młodych
Big Lebowski / 2008-04-01 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak tylko zadebiutowalem na forum money to ciagle meldunki forumowiczow z notowan miedzi w Londynie lub w innym miejscu mnie zadziwialy - osobiscie nigdy nie sprawdzam notowan miedzi chyba zebym kupil KGHM - to byc moze sprawdzal bym - obecnie czeste meldunki na temat lopow tzn. otwartych opozycji na kontraktach hehe.. moda sie zmienia.. hehe.
nowaa43 / 2008-04-01 21:19 / Idalia
Miedż to potrafi...pamiętacie taki dziwny rok chyba 2005 albo 04 , nie jestem pewna, kiedy KGHM właściwie ciągnęła całą GPW. Prawie wystarczało kupić i czekać..
Big Lebowski / 2008-04-01 21:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=AnYCM86kUVo&feature=related 20 dzikich koni..
Big Lebowski / 2008-04-01 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przed kilku dniami pisalem ze wszyscy sa przygotowani na zle informacje z rynkow - wystarczy jedna dobra informacja i mamy to co mamy wystarczy ze instytucja finansowa LB sprzedala drozej akcje i efekt widoczny - siedzacy na gotowce maja teraz ciezki orzech do zgryzienia ..
Jarg / 2008-04-01 20:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dobry wieczór

JWC nie kazało długo czekać :-) I to chyba jeszcze nie koniec...
O SSI też coś tam wspominałem...
Gratki posiadaczom Próchna... to jest dopiero wańka-wstańka...

PS. Party123, pisząc o Stingu miałem na myśli również płytki nagrane z Policjantami. On był tam głównym "inspiratorem" :-)) Ale zgódźmy się... siła nie w ilości, a w jakości. Nie każdy ma taką wenę twórczą jak Prince, który potrafił nagrać 40 płyt w 20 lat, w tym wiele podwójnych i potrójnych albumów...

Pozdrawiam all
ślicznooka / 2008-04-01 20:55 / Uznany gracz giełdowy
Prince to moja ulubiona muzyka samochodowa:-) i
nowaa43 / 2008-04-01 21:09 / Idalia
Lubię i Stinga i Princa, aż czasem żal że ma się tylko jedną parę uszu..
Jarg / 2008-04-01 21:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Słonko :-)

Polecam album "Emancypation" - trzy płyty świetnej, różnorodnej stylowo muzyki.... Prince w najlepszym gatunku...
ślicznooka / 2008-04-01 21:18 / Uznany gracz giełdowy
Cześć Księżycu:-)
mam, mam, w zasadzie już zdarte:-)
nowaa43 / 2008-04-01 21:10 / Idalia
wiem, wiem to było do Małgosi...
Jarg / 2008-04-01 21:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciebie też bardzo lubię Halinko... i serdecznie Cię pozdrawiam... :-))
nowaa43 / 2008-04-01 21:46 / Idalia
Wszystko z wzajemnością...
5424 / 2008-04-01 21:06 / Fan Linuxa Ubu
witam śliczna jak zdrówko po świętach, wiesz że martwiłem się o twoją podróż bo niesnaski
przed drogą zsyłają pecha, ale widzę jesteś czyli wszystko ok.
ślicznooka / 2008-04-01 21:19 / Uznany gracz giełdowy
dlatego, że nie było niesnasek:-) mieliśmy fajną wymianę poglądów i cieszę się, że zastosowałeś się do moich wskazówek... dziękuję, od razu milej się czyta:-)
5424 / 2008-04-01 21:28 / Fan Linuxa Ubu
Fajnie że doceniasz moje starania, specjalnie dla ciebie zmieniłem formę i styl co się nie robi dla ładnych kobiet, pewnie Jargu będzie zazdrosny .............
Jarg / 2008-04-01 21:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
He, he... nie będę ... na, może trochę :-))

Pozdrawiam, Cyfra
Big Lebowski / 2008-04-01 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=tZn9Oje88KA&feature=related
nowaa43 / 2008-04-01 20:44 / Idalia
Dobry wieczór Dude i forumowicze. Ale w dobrym momencie przychodzę. Co prawda zostałam wypłoszona od tv - mąż ogląda na hbo trzy na jednego (mormoni ale nie całkiem). Dla mnie to gorsze niż piła3., groooza.
Coraz ciekawiej na GPW, tak sie rozochociłam że zabieram trochę pieniążków z tfi, leżą tam i obrastają kurzem, to ja je trochę przegonię. Obiecuję że będę ostrożna i czujna. Złoto i złotka dziś od rana ...Pozdrówka dla wszystkich.
ślicznooka / 2008-04-01 20:48 / Uznany gracz giełdowy
pozdrowionka Halinka:-)
nowaa43 / 2008-04-01 20:56 / Idalia
Trzymam za Ciebie kciuki Małgosiu, tzn. za całokształt. W mojej rodzinie są podobne problemy jakie mają wszyscy młodzi ludzie pracujący intensywnie. Ceną jest siłą rzeczy życie rodzinne. Staramy sie wspierać młodych - wszyscy jesteśmy na miejscu - ale wiesz dzieciaczków jest dwoje: szkoła i przedszkole. Problemów moc ciocia, babcia, wujek - chwilami jest nas nawet za mało, zwłaszcza jak się przyplątują choroby.. a kysz!!
Uściski wspierające.
ślicznooka / 2008-04-01 21:32 / Uznany gracz giełdowy
cudowne słowa wsparcia, naprawdę dziękuję...
Big Lebowski / 2008-04-01 20:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=ysXMAOgEIq4
5424 / 2008-04-01 19:43 / Fan Linuxa Ubu
dlaczego u nas są takie mizerne wzrosty, w porównaniu z innymi giełdami przecież jesteśmy prymusami i wszyscy nas chwalą.
Big Lebowski / 2008-04-01 19:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=8fsbHCaOBrY&feature=related
Big Lebowski / 2008-04-01 18:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa na szerokim rynku - mysle ze nasi inwestorzy tak boja sie 3tys pkt. ze asekuracja widoczna jest golym okiem - natomiast inne rynki notuja w tym czasie dynamiczne wzrosty nie ogladajac sie na negatywne informacje naplywajace z sektora finansowego..Euro mysle ze lada dzien bedziemy placic ponizej 3,50 zl tak wiec obecny sceptycyzm panujacy na GPW - daje powody do optymizmu na przyszlosc, gdyz niewiara we wzrosty jest olbrzymia..Pisalem juz wielokrotnie ze banki nalezy miec obecnie w portfelu - Millenium hehe..
5424 / 2008-04-01 19:45 / Fan Linuxa Ubu
myslisz że wzrosty na innych giełdach w takiej skali wywołuje ichni rodzimy kapitał bez pomocy zagranicy.
Big Lebowski / 2008-04-01 19:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Moja teoria jest taka ze po zakonczeniu kwartalu - fundusze siedza na gotowce i wchodzac w nowy kwartal zostaly uruchomione pieniadze - fundusze zaczely kupowac akcje uznajac ze zle informacje sa raczej znane a na horror infa nie ma co czekac - u nas boja sie nadal wzrostow - czy to fundusze czy indywidualni.. fundusze to zawsze miedzynarodowy kapital..
5424 / 2008-04-01 20:00 / Fan Linuxa Ubu
Posądzasz naszych rodzimych inwestorów o irracjonalny strach, powiedz Bigu czy może się spełnić taki scenariusz że od BB nie są jeszcze wzięte wszystkie pieniądze z obniżki FEDu przez wielkich finansistów, i lada moment mogą oni swoimi działaniami......... przymusić BB do dalszej obniżki stóp, bo skoro mogą mieć cięzkie pieniądze za friko to głupotą był by ich nie wziąśc, dlatego zadawałem pytanie o dalsze obniżki stóp FED.
anonim_03 / 2008-04-01 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
fundusze jak się okazało siedzią (siedziały) na złocie a nie na gotówce. Złoto zaczyna teraz w ręce palić ... W styczniu-lutym ludzie oddawali tanie ale "niebezpieczne" akcje za "bezpieczne" ale drogie i do niczego nie potrzebne złoto.
Big Lebowski / 2008-04-01 20:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zloto jest w trakcie korekty i nadal bedzie roslo i to znacznie - zloto to nie tylko metal ale traktowane jest jako waluta..
5424 / 2008-04-01 20:17 / Fan Linuxa Ubu
Podejrzewam że fundusze siedzą w kruszcach bo są za cienkie Bolki aby podjąć działania i przeciwstawić się kapitałowi z Wall Stret mogą za duzo stracić, a poza tym fundy musiałyby się porozumieć aby przepuścić jakąś skoordynowaną akcję na wzrosty a pewnie tego nie zrobią bo każdy z nich ma własną politykę.
Big Lebowski / 2008-04-01 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
BB- obecnie nie ma potrzeby naciskac na obnizki stop - sam bedzie obnizal az zejdzie do 1%..inwestorzy to wiedza..
5424 / 2008-04-01 20:10 / Fan Linuxa Ubu
Czyli o ile procent mogą być jeszcze opuszczone stopy w USA aby nie zdestabilizować gospodarki, bo mam taką fipotezę że jak nie będzie mozliwości dalszej obniżki stóp to dopiero giełdy odbiją na dobre.
Big Lebowski / 2008-04-01 20:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Cyfra po lebkach czytasz moje wypowiedzi - na Twoje pytanie masz odpowiedz powyzej..
5424 / 2008-04-01 20:56 / Fan Linuxa Ubu
sorry Bigu czytam uważnie jeśli możesz to podawaj łopatologicznie .......... bo nie wszystko łapię, byłem na stronie FED ale nie trafiłem na żadne % czyli jeszcze pozostało jeszcze 1% do obniżki i wreszcie będzie może być wymarzony EDEN aż do odwołania.
xr5pl / 2008-04-01 17:16 / Bywalec forum
Witam
czy ktos moglby mi wyslac arkusz kalkulacyjny ktory pobiera dane np z plikow na bossa.pl ?
I drugie pytanko jakich programow uzywacie pod linuksem by ulatwic sobie gre na giełdzie?
z gory dziekuje za pomoc pozd.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy