Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Bronisław / 2008-04-01 07:55 / portfel / Bywalec forum
witajcie-hm jakos nie podoba mi sie sytuacja na armaturze-powolutku aczkolwiek konsekwentnie spadamy a jak nie patrzec lada chwila wprowadzą do obrotu nowe akcje czyli sprawy mogą nabrac przyspieszenia

MM

Jeck / 2008-03-31 21:53 / "Poławiacz perełek"
Witam wieczorkiem

Ogłaszam!!!: zbieramy na wyjazd dziecka nad polskije morje- Dziwnów-koniec czerwca..
Z poprzedniej akcji zostało nam 540 zł. Nasz forumowy Kolega daje pokój w swoim domu gościnnym w Dziwnowie. Nam pozostało opłacić przejazd i wyżywienie dla Marzyciela oraz jego opiekuna.

Prosze o deklaracje wpłat na Fundację Mam Marzenie na priva: 50pln i wielokrotność. Ci co brali udział w poprzedniej akcji wiedzą o co chodzi, kto nie brał -proszę o maila,albo na forum. W najbliższych dniach mam dostać informacje z fundacji o konkretnej osobie- wtedy podam szczegóły. deklaracje zbieramy do 1 kwietnia.Osoby zdeklarowane dostaną info na maila: co, komu, gdzie, adresy stron, etc.

Mam nadzieję, że Forumowicze znów się spiszą na medal !!! ;-)))
Pozdrawiam all

Ps. Dziękuję za liczne deklaracje !!!:-))))

Ps. Mamy już chętną osobę. Jest to mała Ola z okloic Lublina: http://www.mammarzenie.org/lublin/2008/ola_ko.php
Pooh / 2008-03-31 22:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Witam wszystkich.

Jeck, sprawdź maila - zdążyłem przed 1 kwietnia. ;)
Umieszczam na forum, bo moja e-poczta działa jak tradycyjna, czyli nie wiadomo, czy dotrze....
Pzdr. Q
Big Lebowski / 2008-03-31 20:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczorkiem..
marika74 / 62.87.169.* / 2008-04-01 08:13
Witam Wszystkich
Byłabym ogromnie wdzięczna gdyby Pan doradził mi coś w następującej kwesti.
W zeszłym roku wziełam kredyt hipoteczny na 30 lat w pln. Od połowy roku rosna stopy i końca nie widać. Czy warto spłacić ten kredyt( pokrywając oczywiście prowzję za wcześniejszą spłate i prowizję od nowego kredytu) i zamienic go na franki?
Z góry dziękuję za opdowiedz?
Big Lebowski / 2008-04-01 08:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marka .. trudno cokolwiek radzic w inwestycji trzydziestoleniej, w zeszlym roku radzilem kredyt brac w usd - obecnie wszystko moim zdaniem dochodzi do granic ktore beda zwiastowaly odwrot tzn. zlotowka ciagle nie bedzie zyskiwac na wartosci i jezeli nastapi odwrot inwestorow zagranicznych od zlotego wowczas majac kredyt dewizowy mozesz popasc w powazne klopoty- trudno mi cokolwiek radzic w tej sprawie.. Pozdr.
marika74 / 62.87.169.* / 2008-04-01 09:58
Dziękuję za odpowiedz.
Pozdrawiam
5424 / 2008-03-31 22:01 / Fan Linuxa Ubu
widzę że balowałeś dzisiaj cały dzień.
Big Lebowski / 2008-03-31 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=Gyq8N3hJeeM&feature=related
nowaa43 / 2008-03-31 19:58 / Idalia
Na razie witam się wieczorową porą po całym dniu na działce, bez dostępu do kompa.
Jest pięknie w kilku miejscach mam kobierzec kwitnących kwiatków i już. Nie będę nudzić wystarczy że w rodzinie mam ksywę "małorolny". Jak fajnie jest poczytać ciurkiem co się działo przez cały dzień i jak szło ku lepszemu. Gratki dla próchnikowców, ppwkowców - to ja też!! ja też!!!!. Jarg pięknie grałeś - jak zwykle zresztą. Pozdrówka dla wszystkich! Padam z nóg...ale zielono mi!~!
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-31 19:47
Jesli moge coś zareklamowac nagonic to chciałbym nagonic na enap.W maju nowa emisja cena emisyjna 1,95 pln za akcje obecny kurs nieco poniżej.Są dwie drogi albo lipa z emisji i zarząd bedzie musiał obejsc sie smakiem albo...+30% do maja.To tyle.Róbta co chceta :-)
anonim_03 / 2008-03-31 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Enapowi interesy nie idą najlepiej ...
przez ostatnie 5 lat zarobił poniżej 1 mln zł
ale inwestorzy dołążą się do interesu i nowego wózka dla prezesa
i uwierzą w kolejne bajki.
Jarg / 2008-03-31 17:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jakoś tak bez echa przeszło, że definitywnie pożegnaliśmy Prokom.
Było... minęło... http://pl.youtube.com/watch?v=iXgxemYiXQ4
Jarg / 2008-03-31 17:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Z okazji dobrej postawy PPWK na dzisiejszej sesji... piosenka :)
http://pl.youtube.com/watch?v=gVNVPnJR2P8
kuzynx / 2008-03-31 18:52 / Tysiącznik na forum
ladny wykres do wybicia.
kuzynx / 2008-03-31 18:53 / Tysiącznik na forum
wlasciwie juz po... :)
Jarg / 2008-03-31 15:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Na piękne popołudnie... Kasia Krzak...
http://de.youtube.com/watch?v=IRHA9W-zExQ&feature=related
mesko / 2008-03-31 13:48 / portfel / Status quaestionis
Jeszcze będziemy na plusie dzisiaj na WIG 20 hehe
Jarg / 2008-03-31 14:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bardzo prawdopodobne...
mesko / 2008-03-31 14:15 / portfel / Status quaestionis
barabaszek gratki za prochniczka
barabaszek / 2008-03-31 14:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Do końca sesji jeszcze trochę ale myślę ,że już nic złego nie powinno się wydarzyć... tak myślę.Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-03-31 15:22 / Uznany gracz giełdowy
Barabaszku, a Prochno to ot tak sobie, czy z jakiegos powodu?
barabaszek / 2008-03-31 15:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Walor był zbierany z rynku jak zaobserwowałem...sprzedałem go za 0,75..poczekam co będzie dalej jak rajd to wrócę jutro ...o i widzę ,że ktoś powiększył grono posiadających Blutax :-)))
barabaszek / 2008-03-31 15:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Jakoś tak mam przeczucie ,że urośnie w ciągu kilku dni a ty Ślicznooka po ile go brałaś jeżeli mogę wiedzieć..ta cena w portfeliku aktualna?
ślicznooka / 2008-03-31 15:38 / Uznany gracz giełdowy
Blue? w zasadzie wlozylam do portfela w momencia jak sprzedalam, bralam po cenie jak widac, sprzedalam delikatnie powyzej 0,30, ale nie wiem czy odkupie... tyle dobrych papierow lezy i czeka na wyciagniecie reki:-))
i gratki z prochna:-) widze, ze kolejna moja "super-trafiona" inwestyja, IBsyfek, tez sie rusza:-))
barabaszek / 2008-03-31 16:05 / portfel / Tysiącznik na forum
A co do Blue to tak sobie AT zrobiłem i to chyba właśnie był dobry czas na zakup tak mi sie wydaje ,że czołga się właśnie po dnie ale nigdy z AT nie byłem "orłem"...poczekamy zobaczymy.
ślicznooka / 2008-03-31 16:21 / Uznany gracz giełdowy
Kochany, dno to takie miejsce, gdzie nie oplaca sie juz sprzedawac, bo nie ma zysku, w przypadku tej spolki, to ponad 30% nizej:-)
barabaszek / 2008-03-31 16:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgadzam się z Tobą Ślicznooka ...nie mniej na końcówce 50k po obecnym kursie zostało kupione i nie maczałem paluszków akurat w tym zakupie :-)))
ślicznooka / 2008-03-31 16:34 / Uznany gracz giełdowy
zarowno na blue jak i ssi cos sie kroi, tez to widze... ale co? tego moja kula nie widzi:-)
barabaszek / 2008-03-31 16:33 / portfel / Tysiącznik na forum
PS a i jakby 100k z ceny 0,27 nagle zniknęło...hmm...jak to mówi zawsze Bigu ...rynek pokaże prawda?Uściski.
barabaszek / 2008-03-31 15:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Miałem się dzisiaj zagazować ale poczekam jeszcze chwilkę a i telewizję sobie pooglądam czas jakiś :-)
barabaszek / 2008-03-31 16:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Rzuciła mi się jeszcze jedna akumulacja z NC w oczy,spółka co to ostatnio jakiś fundusz zakłada :-)) no i jest w moim portfeliku od początku zmagań na giełdzie...obroty jeszcze mizerne ale cały czas ktoś ja skupuje na stałym poziomie...tak więc szansa na podobny do LCC ostatnio scenariusz jest i niespekulacyjny a i zyskami może się pochwalić już w pierwszym roku pobytu na NC.
Jarg / 2008-03-31 17:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mnie ciekawi Barabaszku, dlaczego Lesio C. wolał spółeczkę o takim samym profilu z Krakowa, a nie właśnie rodzimą, ziomską, wrocławską :-) Co mu, u licha nie pasowało?
barabaszek / 2008-03-31 17:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Na prawdę nie wiem Jargu!!!Nie mniej firma wykazuje zyski i to rosnące o LCC także można parę słow gorzkich bardzo powiedzieć nie sądzisz?A poza tym Lesio mógł chcieć mieć darmo :-)) a interes to interes...jeżeli wiesz więcej proszę o maila :-)
ślicznooka / 2008-03-31 17:11 / Uznany gracz giełdowy
Jargu, Ty tu jestes od odpowiadania na takie pytania. Nie wiem, ktoz moglby to uczynic bardzej wnikliwie...
Jarg / 2008-03-31 17:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Skarbie, to było pytanie poniekąd... retoryczne, hmm...
barabaszek / 2008-03-31 17:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Upss czyżbym odpowiedź właśnie dostał :-(...no cóż ja w nią jednak wierzę nadal czytam o tym jak kolejne spółki wprowadza na NC i jakoś mi się klei ta ich działalność...najważniejsze aby i reszcie akcjonariuszy się też kleiła w sumie,nieprawdaż ?:-)
Jarg / 2008-03-31 17:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Prwadaż, Barabaszku, prawdaż... :-)
barabaszek / 2008-03-31 18:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Pomęczę Cię jeszcze Jargu troszeczkę jeśli pozwolisz :-)...rozumiem ,że zdecydowanie nie zaangażował byś się w tą spółeczkę?
Bronisław / 2008-03-31 12:29 / portfel / Bywalec forum
witajcie kącikowcy-Armatura zamarła-obrót 666 czy to coś zwiastuje?
anonim_03 / 2008-03-31 12:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nową emisję ;-))
w ostateczności split.
Bronisław / 2008-03-31 13:04 / portfel / Bywalec forum
nowa emisja juz przesądzona
Jarg / 2008-03-31 12:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bronisławie
Miejmy nadzieję, że nie zwiastuje to nadejścia antychrysta... :-)
Jarg / 2008-03-31 12:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Również ten kawałek zalicza się zapewne do jazdy obowiązkowej Gospodarza... :-)
http://de.youtube.com/watch?v=G6x8GGXrCFQ
Jarg / 2008-03-31 11:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przypuszczam, że ten kawałek również znajduje się w fonotece ulubionych numerów Biga :-)
http://de.youtube.com/watch?v=4Ny5ajCn0xw
zońka19 / 2008-03-31 10:47 / Tysiącznik na forum
Witam kącikowiczów
dzień jest piękny , słoneczny
a i moj portfel nie wygląda najgorzej
Witaj Małgosiu dawno Cię "nie widziałam"
ślicznooka / 2008-03-31 10:58 / Uznany gracz giełdowy
witaj Zosiu, faktycznie, malo mnie ostatnio. ale jak mam chwilke, albo chce sie odstresowac, to czytam Was po cichutku:-)
Jarg / 2008-03-31 11:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zauważyłem Skarbie, że masz w portfelu Buciora. W Protektorze trwa obecnie spór zbiorowy. Pracownicy (a raczej pracownice) domagaja się podwyżek. I słusznie, gdyż zarabiaja bardzo mało. Doradzam jednak trzymanie, firma posiada wyjątkowo stabilny i zdyscyplinowany akcjonariat. W obliczu tych niezbyt fortunnych wydarzeń kurs właściwie utrzymuje się w ryzach, spadły jedynie obroty. Spółkę czeka wg mnie świetlana przyszłość... :-)

PS. A Trigon nie ma Buciora w portfelu... Gdzie oni uczyli się inwestowania? :-))
Jarg / 2008-03-31 10:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dude, gdyby był obecny, to zaproponowałby zapewne taki utworek...
http://de.youtube.com/watch?v=K_8kkuekS5A&feature=related
ślicznooka / 2008-03-31 10:28 / Uznany gracz giełdowy
Barabaszku, a gdzie mnie widziales?

Powitania wszystkim, slonka duzo:-)
barabaszek / 2008-03-31 10:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj dzień dobry!!!Tajemnica Ślicznooka :-))...powiem tak postawiłem VaBank...i myślę ,że trafiłem...Ciepłe pozdrowionka dla Ciebie...widzę,że mój Próchniczek się sprawdził....mam drania he he :-)
ślicznooka / 2008-03-31 10:59 / Uznany gracz giełdowy
;-))))
ja sprzedalam to badziewie/ odleszczylam sie:-) zbyt duzo matactwa i niespelnionych obietnic... taka marke marnuja...:(
barabaszek / 2008-03-31 11:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja sprzedałem o wiele wiele za późno ale cóż cały czas się uczę...strata była duża ale zmniejszyłem ją kupiłem więcej i jestem 8% na plus i będę sobie trzymał i trochę nimi pogram jak zajdzie taka potrzeba....jak tam w pracy wykańczająca bardzo?
mesko / 2008-03-31 10:38 / portfel / Status quaestionis
ślicznooka, powiedz proszę co sądzisz o blu z NC, widze że masz w swojej "stajni"
ślicznooka / 2008-03-31 10:43 / Uznany gracz giełdowy
pojecia nie mam, kupilam bo spadl ponizej ceny debiutu i liczylam na szbki zarobek - tak na chlopski rozum:-)
Jarg / 2008-03-31 10:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I bardzo dobrze. Widzę, że masz SSI... trzymaj, ja również mam i dobieram... tę spółeczkę czeka w niedługim czasie kilka pozytywnych wydarzeń... firemka, że tak powiem... z mojego podwórka... :-))
ślicznooka / 2008-03-31 10:57 / Uznany gracz giełdowy
to ciesze sie niezmiernie, ze jestesmy wspolakcjonariuszami:-)) tez tak uwazam, widze, ze jest zbierana, a papieru na rynku niewiele, wiekszosc w mocnych rekach... tu moze sie dziac:-)
mesko / 2008-03-31 10:46 / portfel / Status quaestionis
Buhehehe
To mi wystarczy - jesteś widze tak samo spontaniczna jak ja, tzn spontaniczne podejscie do gieldy :)))
Jarg / 2008-03-31 10:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Skarbie...
Jestem bardzo rozczarowany, ponieważ wczoraj minęliśmy się o włos... i nie zdażyłem słówka zamienić... Pozdrawaim Cię najserdeczniej :-))
ślicznooka / 2008-03-31 10:40 / Uznany gracz giełdowy
Witaj Dorogoj,
dzis powinnam miec troche czasu na pogaduchy, pracy jakby mniej...
co u Ciebie, jak zdrowie i samopoczucie? po wpisach widze, ze tryskasz energia:-)
Jarg / 2008-03-31 10:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A dziękuję, nie narzekam... chociaż w zeszłym tygodniu byłem lekko zaziębiony, ale to naprawdę drobiazg w obliczu trosk tego świata... :-))

A jak Pyzunia? Żłobek jej służy?
ślicznooka / 2008-03-31 10:54 / Uznany gracz giełdowy
Jarku, nie wiem, czy sluz, mam wrazenie, ze nie szkodzi... ale jestem dosc rozbita tym, ze calymi dniami jej nie widze... trace z nia kontakt, ktory mialam:-((
barabaszek / 2008-03-31 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Ślicznooka też się kiedyś z żoną martwiłem o to mam taką pracę,że przez 4 miesiące żyję jak w transie 16-18 h na dobę ale kiedyś usłyszałem bardzo mądre słowa od takiej znajomej która powiedziała,że samym kontaktem z dzieckiem buźki jej nie napełnisz,nie ubierzesz ani do dobrej szkoły nie wyślesz...tak więc jak to w życiu coś za coś...i jeszcze bardzo ważna sprawa...dziecko uczy sie samodzielności od najmłodszych lat i daje sobie później w życiu doskonale rade..wiem to z doświadczenia.
Jarg / 2008-03-31 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To jest jednak stąpanie po cieńkiej granicy... Przebywanie dziecka w grupie jest bardzo ważne dla rozwoju społecznego, ale prawidłowy, stały kontakt z rodzicami jest nie mniej ważny... Coś niecoś się orientuję, bo moja żona jest psychologiem... specjalizuje się co prawda w dzieciach upośledzonych, ale i o normalnych wie sporo...
barabaszek / 2008-03-31 11:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgadzam się Jargu ...należy czas po pracy bezwzględnie poświęcać dziecku choć wiadomo człowiek zmęczony jest i czasami tylko świętego spokoju chce dlatego weekend staram się poświęcać tylko dla rodziny i to jak się da to w ruchu,spacery ,morze ...jednym słowem aktywnie jak się da.Pozdrawiam
Jarg / 2008-03-31 11:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam również, Barabaszku
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy