Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
barabaszek / 2008-03-27 10:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu możesz podać linka do tej przeczytanej informacji?....hmm nie zdziwiłbym się gdyby "kisielec" zaliczył dzisiaj dwucyfrowo...
barabaszek / 2008-03-27 12:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Stało się mamy dwie cyfry :-))...dwójka z przodu to byłaby lekka przesada ale ....:-)))))
barabaszek / 2008-03-27 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzięki Jargu...no cóż WB uważam ,że to było genialne posunięcie...starzy wyjadacze myslą...bedzie kurs leciał...ale w artykule jest wyraźnie napisane,że Czarnecki chciałby aby mali inwestorzy byli zadowoleni z zakupu LCC...a mali myślą inaczej ....najbogatszy Polak chce kupować akcje swojej firmy nie po zecie tylko po kursie jaki będzie za 2-3 tygodnie a to znaczyć może tylko jedno ....opłaca się inwestować w te akcje....
warren buffet / 2008-03-27 11:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niech rosnie do 10. po tyle kiedys bedzie. ale bez wazeliny i sztuczek karkosikowych. bez przesady.... niech nie brudzi tego nazwiska z takiej strony
barabaszek / 2008-03-27 11:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Ostatnio dużo się mówiło o sprzedaży znacznej ilości akcji przez jednego z większych inwestorów który rozkrecał własny biznes...teraz będzie mógł to zrobić szybciej i walor się oczyści z takiego bagażu a to chyba na plus nie sądzisz?
barabaszek / 2008-03-27 11:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Chciałbym zaznaczyć jeszcze jedno...myślisz,że to iż w dniu dzisiejszym jesteśmy najlepsi w Europie to dzieło przypadku?Pokonaliśmy ważny opór na Wigu i to może tylko wróżyć dobrze i za bardzo to Nas chyba nie zmartwi :-))))
Jarg / 2008-03-27 10:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=aef696dd-62a3-47b5-beff-357bf03ab323&open=sec
Bronisław / 2008-03-27 10:47 / portfel / Bywalec forum
witajcie-lesiu jaki by nie był to kurs rośnie-swoją drogą oglądałem na TVN Biznes sylwetkę Tadeusza Gołębiewskiego-biznesmena pochodzącego z mojego regionu-bardzo ciekawa postac wg mnie
warren buffet / 2008-03-27 10:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu nie podobał mi sie wywiad z leszkiem, oj daje dupy.... to nie kaliber karkosika, czyzby bylo inaczej ?
Jarg / 2008-03-27 10:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, właśnie przeczytałem... ogromny szok. Myślę, że to presja wywierana na niego ze strony grubych ryb, które utopiły krocie... Diabli wiedzą, kto w to zainwestował... może wpływowi Rosjanie... Leszek rozwija biznes na Wschodzie... a jak wiadomo: w Rosji bez dobrych układów ani rusz.... Z drugiej strony... on firmuje ten biznes dosłownie swoim nazwiskiem, więc pewnie czuł ten obciach, że firma, która ma być perłą w koronie czołga się (o zgrozo) w ogonie...
warren buffet / 2008-03-27 10:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bardzo mozliwe, ale jak rosjanie tacy madrzy to sami moga kurs podciagnac.... chociaz tam na papierze jest tylu przegranych ze ciezko bedzie wyciagnac z biegu papier na 4 zł....

niepokoje sie bo mi juz karkosik do snu ukladal swoła i przeslania.... co to za brednia do 3 tyg ? a czemu nie dzis ? albo za 4,5 tyg ??

presje musi miec, ale nie podoba mi sie ten artykul . na wzroscie zredukowalem polowe, ale dalej bede akumulowal. tylko niech ludzie ochłona... mam wrazenie ze od 2,20 pod ten artykul podjechalismy......

nic no zobaczymy. pozdrawiam !
Jarg / 2008-03-27 11:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozostaje mało pocieszająca konstatacja, że cały ten wzrost nie wziął się z fundamentalnej analizy i docenienia atrakcyjności papieru, ale był li tylko reakcją na wypowiedzi pryncypała co do dalszych planów odnośnie spółki... przede wszyskim obietnicy zbierania papierów z rynku... :-I

Pozdrawiam również
barabaszek / 2008-03-27 11:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Jargu nie poznaję Cię ;-))...od kiedy wzrosty na LCC tak Cię martwią ?Czy ponad 8 miesięcy spadków na tym walorze to nie wystarczający powód do tego aby zaczął w końcu odrabiać straty?A giełda...jak to Bigu zawsze powtarza w większej części to psychologia...jak inwestorzy chcą wzrostów to tylko się cieszyć.
Jarg / 2008-03-27 12:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przesada, nie martwią :-)) Ale trochę inaczej sobie wyobrażałem podstawy tego wzrostu... Sądziłem, że Kozieja zapewne pozbył się już tych papierów, które chciał sprzedać... a na dodatek komuś z poważnych inwestorów ten papier po prostu wpadł w oko... A poza tym... ile to razy napisałem, że Czarnecki nigdy nie będzie skupował swoich papierów (dotąd tego nie robił), żeby podstemplować ich walący się kurs... że na tym polega filozofia jego strategii, iż nigdy nie interweniuje... albo ceni się ten walor albo nie...
warren buffet / 2008-03-27 12:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dokladnie.... pokazuje bezsilnosc.... no ale spekulantom sie to podoba. kupil po 2,50 - sprzeda po 3
barabaszek / 2008-03-27 13:00 / portfel / Tysiącznik na forum
WB jeżeli zatrzyma się na 3 i będzie już rósł w normalnym tempie...ja się nie pogniewam...a poza tym lepiej jak spekuła gra dobrym papierem bo nawet Ci którzy z nim zostaną mają szanse na zysk...reasumując dla mnie jest super.
warren buffet / 2008-03-27 13:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
absolutnie to nie jest super. nie dla mnie. ja szukam pereł a nie pieprzenia
barabaszek / 2008-03-27 14:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak dla mnie lamentujesz bo nie kupiłeś wcześniej i teraz nie za bardzo wiesz co zrobić...ok jesteś niedźwiedziem..ok...ale patrz może na tych co w dobrej wierze wzieli ten papier grubo drożej i przez prawie rok z bólem serca patrzyli jak ich kapitał zostaje spuszczony do rynsztoka....jezeli nie chcesz tego papiera w cenie 2,89 mysląc ,że za 3-4 lata będzie za 10zł to o co Ci chodzi?>>>>JA NACZEKAŁEM SIĘ WYSTARCZAJĄCO>>>>....i powiem to wprost .....jak ma urosnąć na fundamentach to urośnie...bo jak dotychczas to ten walor przynosił tylko straty....koniec kropka.
warren buffet / 2008-03-27 14:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kupilem. nie tyle co chcialem oczywiscie, ale mialem ponad polowe tego co chce miec na dlugi termin. dzis mam mniej. bo polowe musialem oddac. i tu widze problem. niech ma +100 albo -100.....

mnie to nie rusza. ale musialem oddac bo tak mi nakazuje moj kodeks... to mnie boli. czyli znow szum w mojej glowie. myslenie. a tego nie lubie.
barabaszek / 2008-03-27 14:56 / portfel / Tysiącznik na forum
WB życzę Ci spokoju...pomyśl w ten sposób ...udało Ci się zrealizować plan zakupowy w ponad 50% jest to powód do zadowolenia...zabacz co się będzie działo jutro ,pojutrze i na spokojnie zdecyduj....Wg mnie taniej przez pewien czas być nie powinno ale ja jestem "zielonym" graczem....pisałem o tym ,że chciałem założyć stopa po świętach stało się tak ,że nie założyłem a byłyby to całkiem sporawe jak na moje możliwości zakupy....nie płaczę cieszę się ,że rośnie.Powodzenia i pozdrawiam serdecznie
warren buffet / 2008-03-27 14:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dzieki, ale ja nie placze z powodu wzrostu. ja kupuje LCC bo to wartosc. nie potrzeba tu gadania. a dzis lechu przegial. poprostu przegial. to mnie boli.

pozdrowka
Jarg / 2008-03-27 10:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie...

Cóż można powiedzieć... idzie w jedynie słuszną stronę... :-)

Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę...
barabaszek / 2008-03-27 10:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Jargu i Tobie również miłego....Wiesz co może z naszym Gospodarzem?
Jarg / 2008-03-27 10:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj..., Dude - albo musiał rano pilnie wyjść z domu i nie zdążył przywitać się na forum... albo ma awarię sieci... W każdym razie ja również nie mam go online...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 10:29
Witam wszystkich....jest wywyiad z Lesiem na pb...ma skupowac akcje za pare tyg.jezeli
kurs nie urosnie..znacznie....
Jarg / 2008-03-27 10:41 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Właśnie przeczytałem, Al, jestem w szoku...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 10:46
Nie popisal sie ,fakt....
warren buffet / 2008-03-27 10:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niestety, masakra.... stracił u mnie 2 pkt a wyceniałem go na 10.
barabaszek / 2008-03-27 10:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie szalejmy jak widać kurs rośnie i to znacznie :-))...więc moze to jednak kolejne genialne posunięcie z jego strony...poczekajmy...jak dla mnie może ogłosić wezwanie...ale po cenie emisyjnej :-)))
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 11:00
Barabaszku...Wszyscy czekamy na wzrosty:-)pozdr.
warren buffet / 2008-03-27 10:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mi juz karkosik pisał bajki do snu.... wyleczylem sie z obiecanek. kupuje LCC bo robi swoje. a nie gada
barabaszek / 2008-03-27 11:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Leszek to nie Karkosik...ten ostatni czego się nie dotknął zamieniało się w g...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-27 12:28
....na skotanie juz licza zyski...biopaliw sie zachciewa...
barabaszek / 2008-03-27 09:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam dzień dobry....co za interesujący poranek :-))))....takiego rozwoju wydarzeń to się nawet nasz Gospodarz nie spodziewał..he he...albo spodziewał i zaspał sobie .Udanych transakcji życzę.
barabaszek / 2008-03-27 09:45 / portfel / Tysiącznik na forum
"Kisielec" świętuje he he i bardzo dobrze i bardzo dobrze czas już na niego był...moze cena 3zł bedzie uważana za super okazję ;-))...oby...
nowaa43 / 2008-03-27 09:56 / Idalia
zmierza ku temu bardzo dziarskim krokiem..najwyższy czas...
nowaa43 / 2008-03-27 09:34 / Idalia
Dzień dobry wszystkim i miłego dnia...
zońka19 / 2008-03-27 09:07 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry
miłego dnia życzę
ja znowu na wyjezdzie dzis
mesko / 2008-03-27 08:42 / portfel / Status quaestionis
Witam BIG witam @ll
Miłego dnia wszystkim i zielonosci w portfelach :)
artu / 2008-03-26 23:08

Zarząd Banku Millennium S.A. ("Bank") zawiadamia o otrzymaniu w dniu dzisiejszym pism zawierających oświadczenia o rezygnacji z funkcji członka Rady Nadzorczej Banku, Panów: Christophera de Beck, Francisco de Lacerda, Pedro Maria Duarte oraz Zbigniewa Sobolewskiego, których rezygnacje są skuteczne z dniem 26 marca 2008 r., oraz pisma Pana Marka Furtka o rezygnacji z funkcji członka Rady Nadzorczej...


to chyba nie za dobrze, mógłby ktoś to skomentować ?
superman / 2008-03-26 21:56 / Tysiącznik na forum
witam,
jak widac USA zakonczylo na czerwono ale nie jest tak zle jesli Argentyna, Brasylia, Kanada, Meksyk i oczywiscie nasza GPW na zielono...
pozdrawiam
faluch / 2008-03-26 21:23 / Bywalec forum
Jeżeli mówimy o zdołowanych spółkach to jeszcze RAFAMET i BYTOM.
A z innej paczki przypominam o Pemugu. Zarząd cały czas kupuje i co chwilę podpisują nowe kontrakty. Bedzie dobrze:)
pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-26 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. Pemug musi przerobic historie z pda i bedzie juz dobrze..pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-26 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa -jakie te wzrosty by nie byly to jednak nie sa spadki, na innych rynkach po kilku dynamicznych sesjach wzrostowych - mamy delikatne spadki, pisalem juz wczesniej i nadal tak wazam ze nadchodzacy kwartal nie bedzie blizniaczo podobny do pierwszego kwartalu - obstawiam ze bedzie to kwartal wzrostowy , USA bedzie nadal karmic rynki negatywnymi informacjami zwlaszcza sektor finansowy - czesc odpisow w bankach amerykanskich po jakims czasie ujawni sie jako spory zysk i nie tylko amerykanskich bankach ale takze europejskie banki naduzywaja - dobrego serca podatnikow.My swiata nie zmienimy nalezy swoje robic tzn. inwestowac czy grac tak jak rynek pozwala - BB szef Fed wie co robi a glosy forumowiczow oburzenia ze niby - pieniadze drukuje itp. dyrdymaly to wolanie ktore nie bedzie mialo zadnego wplywu czy to na GPW czy na inne rynki..
Big Lebowski / 2008-03-26 18:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie - mysle ze paleczke po LCC obecnie przejmuje Ponar..
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-26 19:26
Mysle ze do tej listy nalezałoby dołączyc tez enap.Cena nowej emisji 1,95 podczas gdy teraz za akcje placi sie 1,78 a emisja zaplanowana w maju.Jesli ta kasa ma byc przeznaczona na rozwój firmy to współczuje prezesowi,bedą musieli mocno podgonic kursem.
krzysiek29 / 2008-03-26 18:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Witam calkiem mozliwe i na glownym zaczyna sie popyt
Big Lebowski / 2008-03-26 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
naWitaj .. mialem na mysli negatywne cechy.. tzn. spadki i brak checi na odbicie..
Big Lebowski / 2008-03-26 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
naWitaj .. mialem na mysli negatywne cechy.. tzn. spadki i brak checi na odbicie..
krzysiek29 / 2008-03-26 19:04 / Uznany Gracz Giełdowy
spadki to on ma caly czas no stop
Jarg / 2008-03-26 17:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich...
...i pozdrawiam serdecznie...
nowaa43 / 2008-03-26 18:09 / Idalia
Witaj... chyba już nie powinieneś o pewnej spółce mówić tylko źle...
Jarg / 2008-03-26 18:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... i nie mówię wyłącznie źle. Wczoraj wysmażyłem całkiem solidny pościk w jej obronie :-)

Witaj Halinko :)
Falken / 2008-03-26 15:01 / portfel
W końcu sie doczekałem wiekszego ruchu na akcjach spółki Nowa Gala, swoją droga zastanawiam sie z czego to wynika, bo chyba nie z proponowanej dywidendy 10 gr / akcje?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy