Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Bronisław / 2008-03-25 21:27 / portfel / Bywalec forum
Bigu mam pytanie-znpwu pomęcze cię o armaturze-piszą ze cena nominalna nowo wprowadzanych do obrotu akcji wyniesie 1 zł to oznacza że np PZu przejmie te pakiety czy bedą pda notowane a moze pp?Jesli tak to w jakiej cenie?
Big Lebowski / 2008-03-25 21:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Bronislaw - widze ze masz problem z cisnieniem , 1zl wartosc nominalna takie ceny ma chyba nawet MSZ i wiele innych spolek z parkietu ktore obecnie sa w cenie 10zl. , herbatke pij- wszystko bedzie gucio..pozdr..
Bronisław / 2008-03-25 21:51 / portfel / Bywalec forum
oj mam bigu.... dzieki pozdro
nowaa43 / 2008-03-25 20:20 / Idalia
Dobry wieczór wszystkim. Ładnie, zielono ale coś nie mogłam się dzisiaj "wdrożyć". Pewnie 4 dni przerwy mnie osłabiły.
Może to i dobry objaw trochę spokojniej patrzeć na..giełdowy ranek...
Big Lebowski / 2008-03-25 20:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=8LJxN-fH8A4
Big Lebowski / 2008-03-25 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zloty nadal sie umacnia - mysle ze ten rok bedzie nadal rokiem naszej waluty lecz nalezy pomyslec o wejsciu w inne waluty gdyz obecnie mamy czas gdy wszyscy uwierzyli - w moc zlotego a to juz moze byc zapowiedzia zmiany trendu..kiedy nastapi zmiana trendu tego nikt nie wie - wiadomo tylko ze kiedys nastapi..
Big Lebowski / 2008-03-25 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=QJqdI3Q6M4Y Muzyczka..
Big Lebowski / 2008-03-25 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa - szczerze mowiac nikt nie wierzy we wzrosty hm. wzrosty beda i to dlugotrwale tzn. tak obstawiam ,na GPW - trupow nie ma w szafach - chyba ze w smieciowych firmach - tam trup scieli sie gesto.. ;-)) , wzrosty obecne to nie jest zwykle strojenie okien na koniec kwartalu raczej obstawiam ze trwaly wzrost na Dow , gdyz index amerykanski oficjalnie nie jest w rynku niedzwiedzia tylko w korekcie , zeby oglosic rynek niedzwiedzia na Dow to musi byc wiecej jak dwa miesiace od szczytu ponizej 20%- tego warunku Dow narazie nie spelnia , korekty maja to do siebie ze szybko sie koncza.. uwazam ze gielda amerykanska wlasnie konczy korekte i obecnie obiera kierunek sluszny - GPW wyboru nie bedzie miala tylko bedzie wtorowac innym rynkom- oczekiwanie na trupy dobra rzecz tylko czasem sie dluzy.. ;-)) .. male obroty na wzrostach nie sa wcale zmartwieniem - martwic sie nalezy gdy gwaltownie wzrosna..
barabaszek / 2008-03-25 19:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy dobrze myślę,że będzie wtedy czas na wyjście?Pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-25 19:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak - uwazam ze luty bedzie dobrym momentem do wyjscia..
barabaszek / 2008-03-25 18:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich popołudniową porą...już w domku po świątecznych wojażach...dzień na GPW całkiem ładniutko zakończony a i bardzo miłą niespodziankę "kisielec" zrobił ,warto byłoby też wspomnieć o ferrum :-))
barabaszek / 2008-03-25 18:57 / portfel / Tysiącznik na forum
PS.Co do "kisielca" to nie wiem czy czekałbym do spadku po niżej 2 zł :-)) ...nierealne....a myślę ,że nie długo może się okazać i 3 za bardzo dobrą cenę...ale poczekamy zobaczymy.
anonim_03 / 2008-03-25 19:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przezabawna nazwa jak na spółkę która spadła o 60% od debiutu ;-))
barabaszek / 2008-03-25 19:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Prawda :-)))...bo można ją różnie interpretować ;-))...np.tanie prawie jak kisiel (z cukrem te są trochę droższe ).Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-25 16:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY Muzyki nam trzeba..
warren buffet / 2008-03-25 12:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Jargu, nie jestem pocieszony LCC :( walora nie skompletowalem jeszcze :(
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-25 12:11
Ten sam problem... niby cieszy ale przeciez chce dobrac:-) pozdr.
warren buffet / 2008-03-25 12:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
chcialbym miec srednia walora ponizej 2 zł..... zakopalbym i oddałbym w swietlanych czasach gieldy...

ale nie wszystko sie ma co sie chce
Jarg / 2008-03-25 13:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
facta sunt verbis difficilora... :-)
anonim_03 / 2008-03-25 12:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
lato 2007 r. to był świetny czas dla giełdy ...
... ale bioton był dużo poniżej szczytu
następna hossa nie musi być budowlana.
warren buffet / 2008-03-25 14:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie potrzeba bańki zeby dana branża urosła baaa spolka.... ja bym nawet nie chciał szumu wokol developerki juz....
Jarg / 2008-03-25 13:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Słuszna uwaga. Ale ja liczę po prostu na dynamiczny rozwój samej firmy, a ma ku temu wszelkie predyspozycje. Jeżeli będzie rozwijać się prawidłowo pod okiem pryncypała, to za jakiś czas powinna osiągnąć obecną wartość rynkową GTC... bez udziału hossy deweloperskiej.
anonim_03 / 2008-03-25 13:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
warto pamiętać że LCC kupił grunty na tak zwanej górce. Jeżeli mieszkania będzie sprzedawał po rozsądnej cenie (nie mówie w dołku) to z rentownością może być cieniutko ... Pryncypał, co warto zauważyć, nie ma szczególnego nabożeństwa do developerki -- a do tego co robi się modne, jak będzie trzeba otworzy telewizję albo fabrykę baterii.
warren buffet / 2008-03-25 14:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
widzisz.... tylko ze ty patrzysz na C\Z na WK a ja patrze na cene.... i przedsiebiostwo

ulica nie patrzy na wskazniki. a sprzedam LCC wlasnie ulicy za lat pare.
Jarg / 2008-03-25 14:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Anonimie, twierdzenie, że LCC kupił grunty na tzw. górce jest nieuzasadnione. LCC wybierał najbardziej spektakularne lokalizacje w centrach aglomeracji, które prawdopodobnie jeszcze podrożeją, a na pewno nie potanieją. Weźmy najbardziej kontrowersyjny (rzekomo) zakup parceli w okolicach centrum Katowic. Za 10 ha LCC zapłacił 114 mln zł. Ponad rok temu Wrocław sprzedał bardzo atrakcyjnie zlokalizowaną parcelę o pow. 4,5 ha hiszpańskiemu inwestorowi... za 369 mln zł. Aglomeracja górnosląska jest obecnie najszybciej rozwijającym się ośrodkiem miejskim w Polsce. Szybciej nawet od Wroclawia. Na dodatek jest planowane powołanie jedniolitej administracyjnie jednostki o roboczej nazwie Silesia, która stanie się największym miastem w Polsce. Śmiem twierdzić, że ta działka w Katowicach za jakiś czas znacznie przebije wartością tę wrocławską. LCC na najdroższych działkach planuje budowę wysokich budynków, w których najlepiej rozkłada się wysoki koszt działki. A jak ze sprzedażą gotowych "wyrobów"? W kwietniu lub w maju LCC oddaje do użytku pierwsze osiedle... sprzedano 100% apartamentów po cenie, jakiej sobie zażyczył deweloper...

PS. Czy pryncypał nie ma nabożeństwa do deweloperki? Hmm... od dawna powtarza, że w tym biznesie czuje się najpewniej... ma również kierunkowe wykształcenie. Nie obawiam się o kondycję LCC. Jeżeli już, to obawiam się o zdrowie pryncypała, oraz żeby nie wyszła niespodziewanie jakaś afera z jego udziałem, bo to byłby mocny cios dla biznesu zważywszy, ile znaczy w cenie jego nazwisko.
warren buffet / 2008-03-25 15:46 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ta działka w katowicach to bomba..... lepszej lokalizacji nie mogl kupic.... przejezdzam dziennie tamtedy do pracy - to wiem.

1. zjazd na A4 niedaleko
2. centrum
3. zaraz obok park kosciuszki - ciche, czyste miejsce
4. niedaleko przebiega linia tramwajowa....

ciche miejsce, zarazem z wieloma mozliwosciami i atrybutami....

ps. co do posta - zgadzam sie wpełni
anonim_03 / 2008-03-25 14:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie patrzę za mocno na C/Z
patrze na Z za ostatnie powiedzmy 5 lat ...
i oceniam jakie Z będzie w najbliższych powiedzmy 10-ciu latach.
a najważniejsze dla mnie to być dumnym ze spółki ;-))
(LCC akurat ma się czym w tej kategorii pochwalić)
warren buffet / 2008-03-25 14:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz jak to jest gdy nastaje goraczka zlota.... wtedy nikt nie patrzy tylko kupuje... a my bedziemy wtedy sprzedawac.
pietroo / 2008-03-25 14:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Warren
jak zyjesz po świętach?
chyb masz portfel pełen akcji?
pozdrawiam
warren buffet / 2008-03-25 15:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziekuje. bardzo dobrze. choc teraz dieta :)

nie, pelnego portfela nie mam i dlugo nie bede mial.... za duze ryzyko jeszcze teraz. ale akumuluje małymi partiami akcyjki
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-25 12:16
racja,cieszmy sie wzrostem:-)
Jarg / 2008-03-25 10:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Taki radosny poranek jest w sam raz okazją na nasz giełdowy hymn :-)
http://pl.youtube.com/watch?v=BCmWa2N4ZPY
piotrek326292 / 2008-03-25 11:15
Witam wszystkich po Świętach,jak tu dzis pięknie jest aż oczom nie wierze,ale moje opone kicha.
nowaa43 / 2008-03-25 10:53 / Idalia
Pracujemy, pracujemy a potem przebudzenie na plaży, co Mari wczoraj pokazał...
jakaś jestem ospała, chyba jednak troche przejedzona...albo trunków za mało....
tomciar / 2008-03-25 10:26 / portfel
Witam wszystkich poświątecznie, chciałbym zapytać bardziej doświadczonych - czy jak składam zlecenie ze stopem czy w jakikolwiek sposób jest ono pokazywane dla kogokolwiek?
Pytam ponieważ już 5-ty raz zdarzyło mi się uruchomienie takiego zlecenia i moja cena była najniższa danego dnia na sesji? Wartość limitu sam sobie wymyślam, jak to jest możliwe że schodzi do tego poziomu i ani grosza niżej - i to już któryś kolejny raz?
Pozdrawiam
barabaszek / 2008-03-25 18:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Jest widoczne jeżeli nie określisz od którego momentu ma zostać uruchomione...w momencie uruchomienia sprzedaży jest widoczne jak najbardziej...normalnie widoczne jest pięć bidów i asków czyli wystawionych cen zakupu i sprzedaży on-line (na bieżąco podawanych).Pozdrawiam
pietroo / 2008-03-25 10:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wita wszystkich serdecznie po świętach :-)
ależ mnie boli gardło
pietroo / 2008-03-25 10:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj nawet moja Mewa zwyżkuje
miło się na to patrzy
nowaa43 / 2008-03-25 11:04 / Idalia
Twoja Mewa to już w ubiegłym tygodniu fruwała.. nie tylko dzisiaj...
Bronisław / 2008-03-25 09:52 / portfel / Bywalec forum
witajcie-niesamowite człowiek mysli ze wybrał dobrą spółke patrzy na notowania i odnosi zupełnie inne wrażenie
Jarg / 2008-03-25 09:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich...

hmm... nie jest najgorzej... skoro nawet LCC zwyżkuje? :-)

Pozdrawiam all
warren buffet / 2008-03-25 09:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
normalnie rajd :)
Jarg / 2008-03-25 10:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
he, he... to rzeczywiście niezwykłe uczucie... pierwszy raz od miesięcy jestem kilkanaście procent na plusie na części posiadanego pakietu...
warren buffet / 2008-03-25 12:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrze ze dobierasz nisko. to zawsze usrednia
zońka19 / 2008-03-25 09:33 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry
udanego inwestowania zyczę
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy