Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-17 22:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=yOtv4kN-PAs Muzyka - ale zdjecia sa przepiekne..
nowaa43 / 2008-03-17 22:39 / Idalia
Dobry wieczów wszystkim forumowiczom. Ale się nadziało i na forum i w niektórych spółkach.
Pani przepiękna!!!
Czego nie można niestety powiedzieć o charakterach niektórych gości.
Pora już się robi późna, dołączę zatem też trochę klasyki.
nowaa43 / 2008-03-17 22:40 / Idalia
http://es.youtube.com/watch?v=w8LL1x6J2rU&feature=related
Jarg / 2008-03-17 22:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Oj, lubię to... bardzo lubię...
Big Lebowski / 2008-03-17 22:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=ysXMAOgEIq4 jakis drink by sie przydal..
Jarg / 2008-03-17 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jak wcześniej wynotował Superman w Ponarze doszło do ciekawych roszad. Wiaderek chyba już ostatecznie zabrał swoje wiaderka (a takie miał plany). Karty będzie obecnie rozdawał zapewne Kalicki. Ciekawe jest zainteresowanie Ponarem przez Z. Jakubasa... on ma przecież Polną, a to ta sama branża. Czyżby kombinowali z Kalickim jakąś szerszą grupę czy nawet fuzję... Ponar + Fam + Polna?...
Big Lebowski / 2008-03-17 22:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ciekawa koncepcja..
Myszacz / 2008-03-17 22:10 / Bywalec forum
Jarg co myślisz o lcc?
barabaszek / 2008-03-17 22:16 / portfel / Tysiącznik na forum
No właśnie ...Jargu co myślisz o LCC he he he he..."kisielec"-"spadalec"....a jak Ci się podoba wizja"orzechówki po fińsku" chyba ten mój post zginął w popołudniowym tłoku he he.
Jarg / 2008-03-17 22:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku napiszę: jest to ze wszech miar słuszna koncepcja :-)
barabaszek / 2008-03-17 22:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Od drugiej połowy czerwca do końca prawie września będę w Dziwnowie.....do zrealizowania :-)))
Jarg / 2008-03-17 22:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To skończony śmieć... szkoda słów :-))
barabaszek / 2008-03-17 22:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Po świętach wielkanocnych być może założę mu stopa zobaczymy czy zostanie połknięty...ale czy dojdzie do realizacji tych planów jeszcze w 100% nie mogę się wypowiedzieć ;-)
Jarg / 2008-03-17 22:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Myszacz, niedawno przyrzekłem sobie, że już nie napiszę nic pozytywnego o LCC...
Ale ogólnie... LCC naprawdę nie jest wyjątkiem... cała branża ledwo zipie na GPW... Musi przyjść totalne zniechęcenie (już blisko), a następnie zapomnienie... A ponieważ wiadomo, że giełda ma krótką pamięć, więc za jakiś czas nastąpi CUDOWNE ODKRYCIE... i juz będzie dobrze...
Big Lebowski / 2008-03-17 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Obecne spadki na rynkach to dla funduszy - wyprawa po zlote runo , ksiegi handlowe byly wyjatkowo przed zakonczeniem roku zrobione a nie jak bylo w zwyczaju w lutym - stad nie bylo rajdu sw.mikolaja oraz efektu stycznia , worki i skrzynie musza byc zaladowane materialem - pamietajmy o tym..
Big Lebowski / 2008-03-17 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=225xi5Ta2WM&feature=related Pink Floyd - inaczej..
Big Lebowski / 2008-03-17 21:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=ZeZm7KQJT1o Po wysypie klonow mam wrazenie ze pelnie mamy - dlatego stosowny film..
Jarg / 2008-03-17 21:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To jeszcze wysypię trochę klonów...

http://de.youtube.com/watch?v=X-mnIgM_KYI

Dobry wieczór
Big Lebowski / 2008-03-17 21:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
usd - swego czasu obstawialem spadek w stosunku do euro na 1,59 dzisiaj juz byl w tej cenie , uwazam ze wiekszosc uczestnikow rynku na usd - zanalazla sie po jednej strone rynku - obecnie obstawiam mocne odreagowanie na usd, jednak zostanie jeszcze kilka miesiecy w trendzie spadkowym - ciekawe czy ECB zmieknie i takze obnizy stopy - komentatorzy juz nie sa tak pewni twardej polityki stopprzez ECB - mocne naciski kladzie Francja - gdyz tani usd dobija export ze strefy euro..mysle ze w ostanich miesiacach roku usd - bedzie rozpoczynal trend wzrostowy..
Jarg / 2008-03-17 21:58 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
... zielony obecnie po 2,24 złociszy... ciekaw jestem, czy dojdzie do 2,00. Jastrzębie z RPP chcą jeszcze przynajmniej dwóch podwyżek stóp...
Big Lebowski / 2008-03-17 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
uwazam ze do 2zl nie dojdzie - 10% przeceny nie przewiduje..ale roznie moze byc ;-))
Big Lebowski / 2008-03-17 21:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://pl.youtube.com/watch?v=d5PoIrcyd34 Boss ..
5424 / 2008-03-17 20:44 / Fan Linuxa Ubu
ale sie ładnie DJ wyciągnął, tak sobie dziś myśłałem czy nie spełnia się diagnoza cieniasa o podaży walorów, jutro pewnie szał zakupów przed wieczornym oczekiwaniem na obniżkę stóp licze że BB zaskoczy wszystkich obniżając o 1% tylko czy tak wielka obniżka jest możliwa, zastanawiam się tylko co potem.
Big Lebowski / 2008-03-17 20:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra.. odsobiscie obstawiam 1% obnizke..
Big Lebowski / 2008-03-17 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
osobiscie - mialo byc..
5424 / 2008-03-17 21:07 / Fan Linuxa Ubu
zauważyłeś taką specyfikę od kilku miesięcy, że zawsze przed ogłaszaniem stóp Fedu wszystkie giełdy lecą a potem odpalają żeby po pary dniach no góra po dwóch tygodniach wrócić do trendu spadkowego, i powielić w cyku takie samo działanie, jak by komuś bardzo zależało na cykicznym osłabianiu dolara, co z tego może się stać.............związek przyczynowo skutkowy zostawiam tobie do zinterpretowania. Do tygodniowego prezentowania swoich przemyśleń co do globalnej sytuacji na GPW przestałem cię namawiać bo gawiedz by nas zlinczowała albo do sądu podała za usiłowanie wyłudzenia.
Jeszcze jedna wielka prośba nie pisz więcej tej formułki o własnych przemyśleniach, kojarzy mi się to z napisem na paczkach papierosów,
Big Lebowski / 2008-03-17 20:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wielkrotnie namawialem i nadal to czynie - polecajcie spolki - naganiajcie.. argumenty mile widziane..
barabaszek / 2008-03-17 21:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobry wieczór wszystkim.
Polecam pod uwagę HTL Strefę jeżeli chodzi o spółkę z dużą przyszłością...tutaj do poczytania....http://www.gpwinfostrefa.pl/palio/html.run?_Instance=cms_gpw.pap.pl&_PageID=6&_EspiID=159378&_DocID=318713&_S
ite=ESPI&_CheckSum=-1511617863 odnośnik trochę długi ale zaprowadzi do listu osoby która żyje od początku dla tej spółki...
Do Biga...bardzo zmniejszono udział rozliczeń w dolarach...znacznie przyczyni się to do wyników spółki ,myślę,że się ze mną zgodzisz.
Big Lebowski / 2008-03-17 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
masz racje Barabaszku - jezeli export do strefy ktora przynosila straty zostal ograniczony - info pozytywne..
barabaszek / 2008-03-17 22:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Bardzo mi się podoba ta firma, mam zamiar stale dokupować jej akcje.
MIMO / 2008-03-17 21:24 / Bywalec forum
Witam ekipę
cały czas polecam Rafamet...argumenty?-dzisiejszy art.w PB,rozpoczęcie produkcji na potrzeby OZE-wiatraki,(obecny czas oczekiwania-dwa lata) ogromne inwestycje na kolej,
energetykę tradycyjną,

http://hutnictwo.wnp.pl/rafamet-liczy-na-ogromna-poprawe-wynikow,45341_1_0_0.html
kamilkaze / 2008-03-17 22:10 / portfel / Bywalec forum
Szukałem informacji na temat produkcji Rafametu elektrowni wiatrowych i nie mogę znaleść nic konkretnego. Możesz mi podesłać linka? Interesuję sie tematyką OŹE, szczególnie energią wiatrową i chętnie bym zdobył dodatkową wiedzę :)
Martinezzz / 2008-03-17 20:45
Witaj Bigu

Jednak stany nie chcą spadać wiec jutro zapewne sporo odrobimy takie moje zdanie.

Co do propozycji to w obecnej sytuacji posiadam centka ktorego nie trzeba polecac oraz energomontaż południe niedawno kupiony. Spółeczka troszkę zapomniana, mająca trudne momenty ale wychodzi na prostą. Do tego dochodzi dywidenda po 10 gr na akcje, od dzisiaj skup własny akcji w ilosci do 10% całości z max ceną skupu 1 akcji na poziomie 5.15. Cena obecna sporo niższa dlatego jest miejsce na wzrost. No i wskażniki mocno niedoszacowane w porównaniu do spółek z sektora c/wk 1,43 c/z=12.
Pozrawiam
mesko / 2008-03-17 21:07 / portfel / Status quaestionis
hmm
A może magme ?
Tak polecam magme, szczerze to nie powiem dlaczego, ponieważ sam nie wiem
może dlatego, że przejęcia ?
Ryzykownie kupiłem przed info. za 2.07 nie dużo ale i tak wzrosty cieszą :)
Atlasest:
Też wydaje mi się, że jest blisko dołka jak już nie wyklepała
(posiadam pakiet)
Oczywiście zrobicie co uważacie, pozdrawiam i do juterka, jutro zapewne krwista zieleń :))))
P.S
Klony nie czytać tego !!!!!!!!!!
mesko / 2008-03-17 21:08 / portfel / Status quaestionis
Big rzeczowo nie wypowiem się
Przyznam, ze się na tym nie znam, ja tylko kupuję i sprzedaję :)
Big Lebowski / 2008-03-17 20:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam Martinez..
Big Lebowski / 2008-03-17 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
bardzo dobrze - kazdy ma prawo tu wstapic i polecac spolki..
Big Lebowski / 2008-03-17 20:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=93ubRaUm2J0 Schody do nieba..pozniej wypowiem sie o walutach - a teraz muzyczka..
Jeck / 2008-03-17 20:09 / "Poławiacz perełek"
Witam Wszystkich!!!

Tak sobie siedzę i czytam...
Cenię sobie ten prywatny wątek za spokój, ciszę, dobrą muzykę i obecność paru osób, które b. poważam!!!
To właśnie większość Tych osób (stojących po obu stronach tej sztucznej barykady) wsparła naszą forumową akcję charytatywną !!!!

W związku z tym, dla wyciszenia atmosfery:
adres do stronki z naszym Marzycielem (zjedź na "spełnione marzenia w 2008roku"):

http://www.mammarzenie.org/ourKids.php?city=wroclaw

A merytorycznie: http://tnij.org/awzg ....
POzdrawiam serdecznie all i miłego wieczora

Ps.co do spokoju, muzyczka. Może nie najwyższych lotów, ale optymistyczna... :-)) http://tnij.org/awz8
TOMOK / 2008-03-17 20:51 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Jeck....obejrzałem stronkę...jest jeszcze wiele marzen do spełnienia...weź się do roboty szczerze proszę :-)
Pozdrawiam
ppprzemo / 2008-03-17 20:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Jacku, a tak z innej bajki - masz jakiś pomysł co zrobić z dwoma worami używanych (ale nie zniszczonych!) zabawek?
Renumious / 2008-03-17 20:35 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam i dołączam się do pytania? :)
ślicznooka / 2008-03-17 20:52 / Uznany gracz giełdowy
jeśli problem w tym, że są niezniszczone, to podeślijcie do mnie. moja Pyza-Demolka niszczy wszystko:-)
A na serio, wpakować w samochód i zawieść do najbliższego Domu Dziecka, albo na wieś.
ppprzemo / 2008-03-17 21:41 / Uznany Gracz Giełdowy
Szczerze się wspólnie z żoną roześmialiśmy :-)))

A co do domu dziecka to... Próbowałem w dwóch i... nie chcą :-(
barabaszek / 2008-03-17 22:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Zapytaj w PCK,Pomocy Społecznej a najlepiej zobacz w szpitalu dziecięcym gdzieś koło Ciebie...jak mają salę zabaw dla dzieci...na pewno nie odmówią.Pozdrawiam...jak byłyby problemy daj znać...na pewno znajdę dobre rece.
ślicznooka / 2008-03-17 21:47 / Uznany gracz giełdowy
Pozdrowienia dla Żony:-))

I ja już wszystkim dobranoc mówię. Muszę odespać gigantyczne wory pod oczami...a może Twoja Żona zna jakiś dobry sposób na pozbycie się ich? pierwszy raz w życiu mam coś takiego...:(
5424 / 2008-03-17 21:18 / Fan Linuxa Ubu
na wsi to cię ze starzyzna pogonią tak jest w tej chwili taki haj laif że bez kija nie dochoć.
ślicznooka / 2008-03-17 21:22 / Uznany gracz giełdowy
na wsi polskiej bywam regularnie i wciąż żadnego dostatku nie widzę, za to masę potrzebujących:(
5424 / 2008-03-17 21:25 / Fan Linuxa Ubu
to bywamy na innych wsiach ja widzę super chałupki nowe samochody markowe ciuchy LSD lub plazmy internet we wszystkich zagrodach do których zaglądam.
ślicznooka / 2008-03-17 21:29 / Uznany gracz giełdowy
chyba faktycznie w innych:-) ale wiesz... takie miejsce, gdzie wyprowadzili się burżuje z miast, to nie jest już wieś, i nie są to też zagrody tylko posesje:-)
5424 / 2008-03-17 21:33 / Fan Linuxa Ubu
Zle mnie zrozumiałaś wszyscy znajomi pracują zawodowo a oprócz tego prowadzą własne gospodarstwa rolne, kiedyś nazywano ich chłoporobotnikami,
dziś można o nich też rzecz że to inteligentochłopi, no jeszcze troszkę agroturystiki i sprawa całkiem jasna.
5424 / 2008-03-17 21:27 / Fan Linuxa Ubu
Lokalizacja tych wsi to centralna Polska
Renumious / 2008-03-17 21:02 / portfel / "GPW Kmiot"
Domy dziecka...i na pewno przyjmą? nie ma na to jakiś przepisów za które później ktoś dostanie po tyłku ze oddał czy ze wziął? Pytam poważnie bo różnie z tym bywa...
ślicznooka / 2008-03-17 21:20 / Uznany gracz giełdowy
nie mam pojęcia, ostatni raz taką akcję robiłam 2 lata temu i po prostu zawieźliśmy worki, zdaje się coś podpisaliśmy i było po wszystkim. ale jak jest teraz to nie wiem...
Renumious / 2008-03-17 21:45 / portfel / "GPW Kmiot"
nic to, po prostu zadzwonię i zapytam...przy okazji przypomniała mi się dziwna afera związana z jakąś piekarnią która regularnie oddawała jakieś "odpady pieczywowe" potrzebującym, a później otrzymała niemałe kary za ten "proceder"...szczegółów nie pamiętam ale było to dość hmmm wstrząsające...
ślicznooka / 2008-03-17 21:49 / Uznany gracz giełdowy
właściciel musiał zapłacić gigantyczny podatek od darowizny (do tej pory jeszcze go nie spłacił), zamknął przez to piekarnię:(
a to Polska właśnie...:(((
Jeck / 2008-03-17 22:49 / "Poławiacz perełek"
Tak, tylko w tym czasie kupił 8 ton mąki i sprzedał chleba za .... 20 k pln!!! (czasami [ierwszą sprzedaż miał o 11:35 - w piekarni !!!!. wszystko poza kasą. Dlatego oni się czepili...widziałem pismo z US. Tak, że kij ma dwa końce...
Renumious / 2008-03-17 21:55 / portfel / "GPW Kmiot"
ach no właśnie...podatek od darowizny, zamknięcie piekarni...niebywałe...wręcz przerażające.
Big Lebowski / 2008-03-17 20:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja dzisiejsza pod wplywem wiesci z USA a konkretnie z sektora finansowego.. GPW - nie mogla sie inaczej zachowac jak np. Dax ktory takze byl przeszlo -4% z tego sam Siemens byl odpowiedzialny za 100pkt. - (korekta prognoz ) , uwazam ze jestesmy blisko odwrocenia trendu - gdyz byly objawy paniki na rynkach co moze oznaczac wytyczenie dna..Jestesmy takze obecnie pod wplywem dzialania wiedzm tak wiec wahania na wybranych walorach - moga miec inna wymowe .. Jutro Fed obdaruje rynki drastyczna obnizka stop a takze banki inwestycyjne beda prezentowac wyniki - oczekiwania sa hehe katastrofalne.. jestem optymista i podkreslalem to wielokrotnie - pyka mnie to czy to sie komus podoba czy nie .. pisalem takze wielokrotnie ze juz w pierwszym polroczu bedziemy wysoko i dalej obstaje przy tym - jezeli to sie jakims klonom nie podoba - to sa miejsca gdzie pisania o spadkach jest dostatek - tu jezeli przebywaja to goscinnie ..
pietroo / 2008-03-17 20:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podoba mi się Twoje poczucie humoru. Jest git.
Pozdrawiam
anonim_03 / 2008-03-17 20:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Siemens zaprzestał korumpowania kogo się da i od razu widać wyniki ...
Big Lebowski / 2008-03-17 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wokash- to ze nie pisze na forum glownym nie oznacza ze sie obrazilem - tylko osiusialem a to juz roznica - tak wiec na przyszlosc przytaczaj to jako fakt..
kazelot / 2008-03-17 19:55 / Tysiącznik na forum
Wynika ,że wielu czyta Twój wątek i trzyma pysk,a wyłażą jak glisty po deszczu i szczekają jak coś się nie sprawdzi.Piaskownica
Big Lebowski / 2008-03-17 20:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Andrzej sa klony - ktorych znam , zarabiali dzieki mnie pieniadze - obecnie wali ich w dekiel ..
EMR100 / 2008-03-17 19:47 / portfel / Walczący z wilkami
POdajcie po pare swoich perełek ktore juz waro zbierac, dla mnie to hawe jest juz bardzo nisko ,ponar wolumen ladnie wzrasta i powinno sie cos dziac lada dzien ??
Kai / 2008-03-17 20:20 / Tysiącznik na forum
Wlasnie jestem w trakcie analizowania One2One... piekna dynamika wzrostu przychodow i zysku... branza tez taka przyszlosciowa (komunikacja mobilna). Zarzad dokupowal akcje w marcu. Kurs dzis tylko niepokojaco mocno polecial w dol. Nie naganiam, bo sam nie mam akcji.
Big Lebowski / 2008-03-17 20:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Kai - wlasnie naganiaj - nie ma w tym nic zlego - argumenty..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy