Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
pklark / 2008-03-15 12:09 / portfel / -
Witam-co sie tak Kubicą podniecacie .........my Polacy "prawie " codziennie jezdzimy jak w F1 ( patrz Zientarski)-swoją drogą po jego wyzdrowieniu też spodziewam się sądowego cyrku jak z niejaka panna Otylią -mamy przeciez równość wobec prawa WSZYSTKICH obywateli !!!! ...............a na poważnie to BARDZO bym chciał aby Robert pokazał niemiaszkom ,ze jest w tym sezonie lepszy od heidfelda -oj bardzo by ich to bolało -Polak w BMW lepszy od ich ziomka......
Big Lebowski / 2008-03-15 11:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=Vemi01A7eH8 jeszcze jeden stosowny utworek do wyscigow w formule..
kazelot / 2008-03-15 11:14 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich.
Jeff Twoja formuła rusza.
Robert"lwie serce,polska strzała,atomowy start,tytanowy korbowód,śmigłe sprzęgło,dynamiczny spojler,biały Hamilton,Senna ze wschodu,Schumacher Krakowa"Kubica-rulezzzzzzz
Big Lebowski / 2008-03-15 11:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Walter- obecnie start automatyczny zostal wyeliminowany - tu uwazam ze jest korzystna sytuacja dla Kubicy.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-15 09:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=-lFuS-aHOQI&feature=related Dobre miejsce Kubicy nalezy oblac oczywiscie...
Big Lebowski / 2008-03-15 10:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Rynki obecnie zmagaja sie z negatywnymi informacjami z amerykanskiego podworka , FED jak juz wielokrotnie pokazal nie proznuje i wspiera aktywnie - sektor finansowy oraz nieruchomosci - i slusznie , nalezy to do amerykanskiej tradycji , po wielkim pozarze w San Fracisco - kupcy ktorzy utracili praktycznie wszystko dostali kredyty na prowadzenie dzialalnosci - jedynym zabezpieczeniem bylo wowczas dobre imie kupca , obecnie zadne panstwo na swiecie nie moze sobie pozwolic na kryzys w sektorze finansowym - musi interweniowac majac na wzgledzie - dobro wlasnych obywateli , okrzyki naszych sceptykow oraz tych co maja gotowke - malo kogo wzruszy , GPW - pisalem juz wielokrotnie pokazuje sile i oprocz wigu 20 - ktory jak wiadomo kontrakty rzadza sie wlasnymi prawami - mniejsze wigi lekcewaza juz negatywne informacje ze swiata - inwestorzy doszli do wniosku ze akcje sa tanie i brak lepszej alternatywy , takze akcje obecnie sa jednak w mocnych rekach , 18 marca FED obnizy stopy co dodatkowo wzmocni zlotowke , usd uwazam juz uklepuje dno i nalezy myslec powaznie o dolarowych inwestycjach w najblizszych miesiacach..usd - obecnie przejmie role jena w carry trade i naplynie masowo na gpw - sytucja bedzie znacznie jasniejsza po wyczynach dziewczyn z miotlami tzn. juz na dniach..
Jarg / 2008-03-15 14:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Fajnie jest przeliczyć obecne wynagrodzenie w zielonych... tyle dularków miesięcznie... :-)
Coś jednak będą musieli zrobić dla stabilizacji dolara, gdyż dalsze osłabienie grozi szokiem podażowym dla towarów z Azji i Europy sprzedawanych w USA.... Albo będzie interwencja banków na rynku walutowym albo obniżka stóp. Tylko że w Japonii nie bardzo jest z czego ciąć...
krzysiek29 / 2008-03-15 11:12 / Uznany Gracz Giełdowy
Wyjątkowo w czwartek, a nie w piątek wygasają marcowe kontrakty na WIG20. to w ten czwartek
pietroo / 2008-03-15 10:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kubica w tym roku, oby miał dobry samochód, to poszaleje, wspomicie moje słowa
Jarg / 2008-03-15 09:19 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witajcie w sobotni poranek

Robert Kubica pokazał wszystkim, że... Polak jednak potrafi :)
Sportowo będzie to bardzo ciekawy rok... Nie dość, że pierwsze ME z udziałem Polaków, to na dodatek Kubica... Radwańska... Nareszcie nasi zaczynają pojawiać się i odnościć sukcesy w prestiżowych dyscyplinach, a nie tylko w chodzie sportowym (nic nie ujmując Korzeniowskiemu).

Pozdrawiam i udanej soboty Wam życzę
I coś dla ucha: http://de.youtube.com/watch?v=4cPFO5toqVI
Jarg / 2008-03-15 09:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co prawda nie ma w Polsce wyścigu F1, ale naszym to nie przeszkadza... Jak podają media, Zientarski jechał ponoć 300km/h po warszawskiej ulicy, kiedy doszło do tragicznego wypadku. Jak widać, nie potrzeba nam specjalnego toru... zrobimy po prostu GP Warsaw...
kazelot / 2008-03-15 11:07 / Tysiącznik na forum
Ten zientarski to skończony idiota.
Big Lebowski / 2008-03-15 09:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Jarg .. po prostu uznali ze jazda Ferrari zobowiazuje - to ze po terenie zabudowanym i ze mogly wybiec dzieci - malo wazne , obecnie pielgrzymki odwiedzaja miejsce wypadku i ludzie kwiaty znosza - chuliganom drogowym..
Jarg / 2008-03-15 10:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Dude... po prostu ręce opadają... Często można usłyszeć i przeczytać, że na tym feralnym odcinku jest zły profil ulicy. W ogóle wiadukt stoi w złym miejscu... ciągle są tam wypadki i trzeba go zburzyć... Albo takie wypowiedzi: trzba ściąć wszystkie drzewa na poboczach dróg w Polsce... bo one są przyczyną tragicznych wypadków!
Big Lebowski / 2008-03-15 10:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
300km na godzine - taka szybkosc moze sobie pozwolic kierowca rajdowy na torze , zwykly smiertelnik nawet niech nie probuje- chocby nie wiem jakie auto mial..
smooth / 2008-03-15 10:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

Na prawde szkoda mi faceta ale brak mi zroumienia dla takich gierojskich wyczynów. Dodam tylko że gdyby na miejscu kierowcy siedział jakis zwykły dorobkiewicz, nie wspominajac i kims z półswiatka, miedia by go publicznie zlinczowały i ukarały. A tak mamy mniej słynnego synka który ma pstro w głowie bardzej słynnego taty.
Niech wraca do zdrowia a potem zostanie słusznie ukarany. Obawiam sie jednak ze zrobi sie pdobny teatrzyk jak w przypadku Otylii (tak, widze tu róznice) i sprawa rozejdzie sie po kosciach.

Miłego dnia!
Big Lebowski / 2008-03-15 09:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim..
Big Lebowski / 2008-03-15 09:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=dj2Hy9cRX7Q Kubica w czolowce dzisiaj tak wiec stosowny utworek..
mari / 2008-03-15 07:11 / Achi
Witam załogę titanika:-))
Polecam edukacyjnie na łikend
http://money.patrz.pl/
film choćby ze względu na link powinien być siłą na tym portalu wciskany (czytaj promowany)
trwa to 47 minut i pewnie część z Was dokładnie wie o co chodzi...
myślę jednak że większość żyje w błogiej nieświadomości.
Polecam i pozdrawiam

ps.Ja zapisałem sobie i edukacyjnie dzieciom będę wciskał bo w "szkole"im tego jak i wielu innych ważnych spraw nie przkażą.:-)
TOMOK / 2008-03-14 22:14 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
u mmama mamma :-) może ktoś się skusi by posłuchać :-)
a jak żońka nie śpi jeszcze to...dla niej najcieplej :-)
http://www.youtube.com/watch?v=rI596yCT3sI
uuuu...creazy ...ja:-)
Pozdrawiam
zońka19 / 2008-03-14 21:57 / Tysiącznik na forum
Miłej nocy zyczę wszystkim
idę przytulic policzek do poduszki
moze to pomoze
nowaa43 / 2008-03-14 22:08 / Idalia
Ja też już idę, Spij spokojnie.
Giełdowy tydzień z głowy, mało komu przyniósł jakieś większe sukcesy. Dziwię sie tylko że niektórych drażni to, że inni reagują inaczej niż oni a jeszcze inni najchętniej obciążyliby za swoje niepowodzenia kogoś innego a nie siebie.
Dobranoc wszystkim.
Big Lebowski / 2008-03-14 21:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=2ojNhtQOsHk&feature=related Zosiu to dla Ciebie...:)
zońka19 / 2008-03-14 21:48 / Tysiącznik na forum
Bigu muzyczka kojąca
dziękuję wszystkim za współczucie
fakt , ze ból zęba dla mnie jest najgorszy
nie da się tego pomasowac , poggłaskać etc
party123 / 2008-03-14 21:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jak nic nie działa to spróbuj uciskać.
Nie wiem który to, ale albo dziąsło pod/nad zębem albo na łuku dolnej szczęki, tam wyżej, bliżej uszu. Trzeba wypróbować i dobrać częstotliwość ucisków, mnie łagodziło ból takie co-sekundowe. Tamtędy idą jakieś nerwy, nie wiem dokładnie, w każdym razie magii w tym nijakiej nie ma :)
zońka19 / 2008-03-14 21:08 / Tysiącznik na forum
Witam wieczorową porą
tak dbam o ząbki , a tu pozornie zdrowy tak mnie zaczął nap...
jutro 8,30 dentysta,a noc ?
Boże mój,jak to mam wytrzymać?
nowaa43 / 2008-03-14 21:29 / Idalia
Wiesz Zosiu zęby potrafą robić zmyłki jak nie przymierzając spólki giełdowe, np. boli na dole a do leczenia jest ząb na górze. Jak nie da żyć to może coś przeciwbólowego.
Trzymaj się.
TOMOK / 2008-03-14 21:23 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
te zęby to nie wiadomo po co mamy...chyba w sumie po to żeby nas bolały:-)
Trzymaj się ciepło
Pozdrawiam
zońka19 / 2008-03-14 21:50 / Tysiącznik na forum
fakt Tomaszku
odrastają włosy , paznokcie , a ząbki nie chcą
ale co tam taki ból,Twój jest większy
nie jedno dniowy
Big Lebowski / 2008-03-14 21:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Zosiu.. no to przykre - kontuzje dzisiaj dominuja na forumm .. jakis utworek znajde ci na oslode.. Pozdrowka ..
party123 / 2008-03-14 21:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://pl.youtube.com/watch?v=Pm02dZdF76g
Big Lebowski / 2008-03-14 21:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mettalica party.. ;-) Pozdr.
party123 / 2008-03-14 21:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak nie jak tak :)
I na ból zębów uważam jak znalazł. I tytuł i wykonanie.
Swoją drogą facet wiedział, z której strony trzymać ten instrument...
5424 / 2008-03-14 20:42 / Fan Linuxa Ubu
co z tą giełdą szkoda Bigu że nie powiedziałeś przy tym gigancie wzroście w USA żę to jednorazowy pogrom shotowców był,
Big Lebowski / 2008-03-14 20:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=4LNH27s5ULE&feature=related Takze niezle autka.. ;-))
Big Lebowski / 2008-03-14 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=vkA9k6lDags Czarna Bety..
TOMOK / 2008-03-14 19:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś i ekipka :-)
Na rybki nie mogę z młodym się wybrać bo znów gorące czoło a i aura nie pozwala...trza czekać...nie tylko na brania trza czekać:-)
Pozdrawiam ciepło
zońka19 / 2008-03-14 20:58 / Tysiącznik na forum
Tomaszku jak tam Twoje zmartwienia?
TOMOK / 2008-03-14 21:07 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
są...ale już o tym sza...
z :-)
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-14 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku .. dbaj o Kacperka - na ryby przyjdzie czas .. Pozdr..
TOMOK / 2008-03-14 20:16 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
:-)
a poza tym nie giełdowo jest :-(
a giełdowo w boczek :-)
a ja na giełdzie już prawie roczek :-)
Ale w duszy nadal :-)
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy