Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2009-04-12 14:13 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Igla.. pare drineczkow sie zaliczylo ? ;-) hehe.. Pozdr.
needle / 2009-04-12 14:16 / Bez rangi
no tak...Advocat...ale zapewniam, że to nie ta przyczyna;-)
Big Lebowski / 2009-04-12 14:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No tak Advocat - nie jest w stanie tego uczynic.. ;-)
Big Lebowski / 2009-04-12 12:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Swiateczny dziendoberek..
Big Lebowski / 2009-04-12 12:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dziennikarze F1.com dokładnie przepytali kierowcę BMW Sauber Roberta Kubice o jego pasje i w tych tematach Polak był niemal bezbłędny. Co oznacza termin "ducks" w pokerze? - To łatwe! Para dwójek - odpowiada Kubica. Który kręgiel jest nazywany "królem"? - Kolejna łatwizna. To centralny kręgiel - mówi bez wahania. Nie wiedział natomiast kto grał główną rolę w filmie "Big Lebowski". "Kolesia", który całe życie najchętniej spędziłby na kręgielni ... hm Robert , Robert popraw sie... ;-)
Ciułacz / 2009-04-12 13:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu !
W domu jeszcze śpią, a ja sobie klikam.
Big Lebowski / 2009-04-12 13:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz.. Swiatecznie pozdrawiam.
Ciułacz / 2009-04-12 13:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak tu cichutko.Bigu jak masz trochę czasu to może mi powiesz , od strony technicznej jak odbywa się realizacja złożonego zlecenie .np
GKHM zamknął sie po 50zł .ja składam jedno zlecenie kupna o godzinie 17:00 po 51zł

następne zlecenie o tej samej godzinie PKC.
Rano przed otwarciem jeszcze składam trzecie zlecenie PKC.
Na otwarciu cena KGHM została ustalona na 54zł

Teraz pytanie jak może wyglądać realizacja tych zleceń.
Big Lebowski / 2009-04-12 13:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie lapie dlaczego o godz 17tej - to juz po sesji , a jezeli zlecenie jest na nastepna sesje to jezeli jest po 54 zl powinienes miec pkc zrealizowane o ile jest taka ilosc w sprzedazy..
Ciułacz / 2009-04-12 13:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dlatego po sesji bo ja często, właśnie po sesji składam zlecenia, bo w czasie sesji jestem w pracy i mam ogranicząny dostęp do komputera.Moja praco to serwis
do domu do klienta i kręcę się po mieście cały dzień.
Zastanawiem się czy po zakośczeniu sesji ma znaczenie godzina składania zlecenia.
Big Lebowski / 2009-04-12 13:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Po zakonczeniu sesji to- to co bylo sie nie liczy tylko co bedzie tzn. nastepna sesja i jezeli otwarcie jest po 54zl a zlozyles pkc powinienes kupic o ile jest taka ilosc w sprzedazy..
Ciułacz / 2009-04-12 13:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki !
al_capponi / 77.114.37.* / 2009-04-12 09:56
Zdrowych,radosnych Swiat dla calego kacika:-)))
dianthus / 2009-04-11 22:14 / portfel
Mam małe pytanko.
Na co najlepiej zwracać uwagę analizując spółkę?
Big Lebowski / 2009-04-11 18:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
--------------------------------------------------------------------------------
Deutsche Bank radzi nam przyjąć euro

MD
Puls Biznesu, pb.pl,10.04.2009 15:37
Czytaj komentarze(39)
Zobacz na forum ({PostCount})

Polska powinna posłuchać rady MFW i zastąpić złotego euro nawet przed formalnym wejściem do eurolandu, twierdzi Norbert Walter, główny ekonomista Deutsche Banku.
Podobna tematykaMFW: Kraje Europy Środkowej i Wschodniej powinny przyjąć euro


Walter powiedział, że zdaje sobie sprawę, iż jest jednym z niewielu w Europie zwolenników takiego rozwiązania.

- Byłyby problemy z tak nagłym przyjęciem euro, ale twierdzę, że w ostatecznym rachunku okazałyby się mniejsze niż spowodowane przez pozostanie na łasce zmienności rynków – powiedział w wywiadzie dla Bloomberg News
Cenie sobie wyjatkowo zdanie tego jegomoscia.
Ciułacz / 2009-04-11 19:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Bigu! Waltera nieznam, ale myśl przyjęcia € dla Polski zapewnić powinna stabilizację finansową.Pozostają do rozegrania przeliczniki.Zapewnie zamieszania i rozdzierania szat będzie sporo i mała inflacja ale po 5 latach to pozostanie wspomnienie.
Big Lebowski / 2009-04-11 19:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Ciulacz .. tego procesu nikt juz nie zatrzyma .. Pozdr.
5424 / 2009-04-11 19:29 / Fan Linuxa Ubu
Jak by wprowadzili takie przeliczenie jak w niemczech to mamy duże zamieszanie społeczne i demolki sklepów........... jesteśmy za biedni narazie na zmianę waluty musimy jeszcze popracować i się wzbogacić.
Big Lebowski / 2009-04-11 19:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra - uwazasz ze Slowacy ktorzy juz wprowadzili euro , byli bardziej majetni ? Pozdr.
5424 / 2009-04-11 19:55 / Fan Linuxa Ubu
dlatego wykupują w chwili obecnej całe nasze sklepy a turystyka przeżywawa u nich ciężkie chwilie bo stali sie bardzo drodzy słyszałem że u nich funcjonują dwie ceny w euro i dla Polaków.
Big Lebowski / 2009-04-11 20:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pewnych procesow nie da sie zatrzymac i beda wygrani jak i przegrani..
5424 / 2009-04-11 20:33 / Fan Linuxa Ubu
To zależy co uznamy za zwycięstwo Buzek urodził Lepera z nieprzemyślanego wprowadzenia euro może urodzić się gorsza ekstrema np socjalista utopijny Ikonowicz nie mylić z Kononowiczem
Ciułacz / 2009-04-11 19:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra , witaj.Nie bardzo rozumiem , co to zmienia?
5424 / 2009-04-11 19:47 / Fan Linuxa Ubu
Cułacz będziemy mogli mniej kupić za euro niż za złotówki średnia pensja w Polsce netto to ok 1700 zł. W niemczech wprowadzili przelicznik wymiany 2 marki = 1 euro a w towarze zrobili 1 marka = 1 euro niemcy dostali strasznie w tyłem po wprowadzeniu euro znajomi strasznie bluźnili i płakali
Ciułacz / 2009-04-11 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra, dajmy na to że zmiana dzisiaj po dzisiejszym przeliczniku. To wczoraj jak mogłeś kupić za swoją wypłatę np 1 sztabkę złota o 10 uncjach to zapewnie jutro za rą samą wypłatę powinieneś kupić dalej taką samą sztabkę.Chyba że ceny światowe sie pozmieniają to nie.
Ciułacz / 2009-04-11 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W praktyce to po zmianie waluty to zapewnie wystąpi trochę inflacja, taki mały skok cenowy, ale jak ktoś na tym zarobi to nie sąsiad z Niemiec czy Francji tylko inny Polak, czyli zostanie w rodzinie.Wole żeby tak było , bo jak do teraz to obce banki i fundusze ciągną niezłe zyski na polskim złotym i te pieniądze nie pozostają w kraju.
5424 / 2009-04-11 19:58 / Fan Linuxa Ubu
Osobiście jestem euroentuzjaztą i uważam że wprowadzenie euro jest przesądzone ale na dobrobyt trzeba zapracować, przewalić kryzys przygotować społeczeństwo żeby nie było wybuchu.........
Ciułacz / 2009-04-11 21:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cyfra , jakoś nikt się nie przyłączył do naszej dyskusji.
To co piszesz o wymianie w Niemczech to chyba ktoś Ci naopawiadał bajek.Bo to jest niemożliwe aby do wypłat zrobili 2=1,a inny przelicznik jak do towaru. 1=1.Uwierzę np że w sklepach podnosili ceny bo klienci w tym zamieszaniu nie awsze sie połapali.
5424 / 2009-04-11 21:57 / Fan Linuxa Ubu
Ciułacz mówili mi to wiarygodni znajomi może ktoś z forum mieszka w niemczech i był świadkiem wprowadzania euro to niech potwierdzi lub zaprzeczy temu co napisałem
niesmiala* / 85.181.187.* / 2009-04-11 12:10
I ja przylaczam sie do zyczen swiatecznych
spokojnych,zdrowych i pogodnych
http://www.youtube.com/watch?v=KX4RUFu8YIw
Pooh / 2009-04-11 12:09 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Spokojnych Świąt życzę Wszystkim. Q
el pozero / 2009-04-11 11:34 / portfel
Z okazji Świąt życzę wszystkim mokrych jajek i rozczochranej rzeżuchy :) pozdrawiam serdecznie
tolezak sobtchak / 85.222.86.* / 2009-04-11 11:33
Najlepszego.Zdrowia,Szczęścia w rodzinie.Miłości.Dystansu do bogactw wszelakich(i to dużego)
ralf133 / 2009-04-11 10:31
Zdrowych ,wesołych Swiąt Wielkiej Nocy oraz mokrego dyngusa zyczyę GOSPODARZOWI oraz wszystkim pozostałym forumowiczom

~Rafał
modliszka / 2009-04-11 09:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Radosnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych rodzinną atmosferą a także mokrego śmigusa dyngusa i niezapomnianego zająca :-)

życzy

modliszka
superman / 2009-04-11 09:00 / Tysiącznik na forum
dzien dobry,
Zycze wszystkim zdrowych i radosnych Swiat Wielkiejnocy...
dianthus / 2009-04-11 06:17 / portfel
Witam wszystkich.
I życzę przyjemnych i szczęśliwych świąt.

A ze jestem dziś po Leszku, to chciałbym się podzielić pewna refleksja.
Po któtkiej chwili olśnienia zrozumiałem ze giełda to pewnego rodzaju samopowtarzalna piramida finansowa.

Nie żeby zaraz to było cos złego. O nie!! To tylko zrozumienie mechanizmu. Wiedza taka sama jak to ze woda może napoić spragnionego, jak i to spragnionego można w wodzie utopić. (Wiem wiem to może trochę nietrafne porównanie...)

Czy więc jeżeli wykorzystujecie tą wiedzę zarabiając na giełdzie, nie zabieracie pieniędzy "słabszym" graczom?
qwerty4123 / 2009-04-11 19:36
A było to tak: bociana drapał szpak. A potem była zmiana i to szpak drapał bociana. I były jeszce takie 3 zmiany.


Pytanie: Ile razy szpak byl drapany?
Ciułacz / 2009-04-11 22:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kiedyś to było moje ulubione bytanie.
Ciułacz / 2009-04-11 12:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dianthus !Dzieki za życzenia i wzajemnie .Piszesz , cytuję : wykorzustujecie. Koniec cytatu. Z tego wynika że Ty tego nie robisz ? jak tego nie robisz to ten portfel co masz jest wirtualny?
Piszesz że dostałeś olsnienia gdy się zorientowałeś na czym kapitalizm polega ?System trochę dziki ale jak dotąd najlepiej się sprawdza ze względu na naturę ludzką. Socjalizm byłby dobry jakby był sterowany przez komputery a my ludzie byśmy byli robotami.Pozdrawiam
dianthus / 2009-04-11 20:40 / portfel
Zwykle jestem niemym obserwatorem tego forum, ale skoro powiedziałem A to powiem też B.

W pewnym stopniu zazdroszczę wam wiedzy(doświadczenia). Jeśli chodzi o giełdę oczywiście.
Dopiero zaczynam.Trzeci miesiąc "inwestowania".
I uczę się. Ciągle sie uczę.
I pożądam waszej wiedzy.

Wiele osób na tym forum mówiło a szczególnie Big, że nie bierze odpowiedzialności za rekomendacje spółek.
Nie na tym rzecz polega zeby słuchać wyroczni.
Lepiej przecież samemu zostać wyrocznią. :)))
I właśnie tego chcę/chciałbym.
Nauczyć się wiedzy która pozwoli mi po prostu zarabiać kasę.
A jeśli sie uczyć to od wiadomo że od najlepszych. (tu wam trochę słodzę:P)

To może trochę nie po kolei, ale w tym akapicie napiszę słówko o sobie. Mam na imię Tomek, latek 29, mieszkam sobie w zachodnio-pomorskim i jest fanem potraw mięsnych (mniam-mniam):)))

PS. Ciułaczu, nie oceniam kapitalizmu. Na dane potrzeby mamy dane rozwiązania. A wszystko ma swoje wady i zalety.
A jeśli chodzi o "wykorzystywanie" to jest to jedna perspektyw spojrzenia na giełdę. Czy kontrowersyjna? To zależy od osoby.

Pozdrawiam wszystkich.
Ciułacz / 2009-04-11 23:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tomek ( dianthus) jesteś na dobraj drodze. Z giełdą to tak z prowadzeniem samochodu, z czasem robisz ruchy automatycznie a pewne sprawy wymagaja koncentracji.Można być świetnym kierowcą ,ale marnym instruktorem, i odwrotnie.Bądz aktywny na forum to łatwiej dostaniesz porady na czasami sprawy proste ale wymagające wyjaśnienia.
Life / 2009-04-11 01:26 / Tysiącznik na forum
Big zdrowia....big szcęści i big fantazji...
Wszystkim udanych, pogodnych, radosnych świąt.
Dystansu do siebie i pieniędzy....
Smacznego jajka, bogatego zajączka i mokrego dyngusa.
Wesołych świąt! :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy