Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
nowaa43 / 2008-03-13 09:11 / Idalia
Dzień dobry wszystkim forumowiczom
kazelot / 2008-03-13 09:00 / Tysiącznik na forum
Witam Jeff,witajcie Inwestorzy.
BOLESŁAWIII / 2008-03-13 08:52
Witam ,Bigu jak myślisz co będzie z milenium?
Big Lebowski / 2008-03-13 08:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj.. kurs bedzie rosl..pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-13 08:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzien dobry wszystkim.. udanych transakcji zycze..
kamilkaze / 2008-03-12 23:53 / portfel / Bywalec forum
Z nadzieją na lepsze jutro pozdrawiam wszystkich kącikowiczów... Niech moc będzie z wami ja juz zapakowałem się do pociągu i czekam na odjazd ;)
kazelot / 2008-03-12 23:42 / Tysiącznik na forum

2008-03-12 23:09:00 | *.*.*.* | smooth [ Portfel ] [ Bywalec forum ]
hmm to wiele nie kupiłeś po tej cenie. Z tego co widze to po tej cenie
poszło dzis 27 szt za całe 233 zł 55 gr :)

Dokładnie hehe-ustawiłem zlecenie i wybyłem,a tylko tyle się złapało.
Ale mogę powiedzieć,że wziąłem na dołku.
smooth / 2008-03-13 00:00 / portfel / Tysiącznik na forum
gratuluje wyczucia:)

Swoja droga zdarzyło mi sie kiedy kupic 5 akcji za koło 6 zł plus 5 zł prowizji. Od tamtej pory zawsze stawiam zlecenie na kilka dni. Zawsze mozna anulować.

pozdrawiam i dobranoc!
marboru / 2008-03-12 23:12 / portfel / "Bankier giełdowy"
Nie wiem, czy czytaliście.....................???

Właściciel Banku Millennium w opałach przez brak gotówki

Akcje Banco Comercial Portugues mocno wczoraj taniały po tym, jak zapowiedział on emisję nowych papierów i zrezygnował z planów wypłacenia dywidendy - informuje "Parkiet".

"Największy prywatny bank w Portugalii cierpi na brak gotówki. Spadek zysków za 2007 r. skłonił jego kierownictwo do dość spektakularnych kroków. Planowana jest m.in. emisja nowych akcji wartych 1,3 mld euro. Kłopoty te nie powinny zaważyć na losach polskiego Banku Millennium, będącego perłą zagranicznych aktywów Banco Comercial Portugues. Kurs akcji BCP spadł wczoraj o ok. 4,5 proc, na otwarciu sytuując się nawet 7 proc. poniżej wtorkowego zamknięcia. Tak zareagowali giełdowi gracze zarówno na słabe wyniki finansowe, jak i na zaprezentowane przez zarząd plany załatania dziury w budżecie.", pisze "Parkiet".
"We wtorek drugi pod względem aktywów portugalski bank poinformował o pierwszym od pięciu lat spadku zysków. W 2007 r. zarobił 563,3 mln euro, czyli o 28 proc. mniej niż w poprzednich dwunastu miesiącach. Przychody z prowizji i odsetek wprawdzie wydatnie wzrosły - do 5,53 mid euro z 4,77 mld euro - ale szybowały też koszty [...]", podaje gazeta.

"Dlatego zarząd kierowany przez wybranego w styczniu dyrektora generalnego Carlosa Santosa Ferreirę poszukuje dodatkowych źródeł finansowania. Aby poprawić współczynnik wypłacalności, bank przeprowadzi do maja sprzedaż akcji dla dotychczasowych udziałowców [...]. Bank nie wypłaci też 90 mln euro dywidendy. Jak powiedział Ferreira, nie będzie za to pozbywania się \'pod presją\' aktywów. Nic może się nie zmienić w sytuacji polskiego Banku Millennium, w którym BCP posiada 65,5 proc. udziałów. - Nie będą sprzedawać filii w Europie Wschodniej. Przecież w długim terminie oznaczałoby to poważny spadek zysków - mówi \'Parkietowi\' Ignacio Ulargui, analityk sektora finansowego w ING Wholesalebanking w Madrycie. [...].", czytamy.

Więcej na ten temat w "Parkiecie".
gabrik / 2008-03-12 22:49 / portfel / Wierny Forumowicz
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3627ec8ad5be9443.html

to tak na dobranoc a dlaczego tak "widzę" pokazują wcześniejsze wykresy jakie popełniłem
kazelot / 2008-03-12 23:36 / Tysiącznik na forum
Mały czerwony prostokącik.......
Pozdrawiam
ślicznooka / 2008-03-13 08:53 / Uznany gracz giełdowy
i tak oto powstaja nowe formacje:-)
pozdrowienia.
kazelot / 2008-03-13 09:03 / Tysiącznik na forum
Są poziomy Fibonacciego,fale Eliota,to mogą być i prostokąciki Gabrika :-)
Big Lebowski / 2008-03-12 22:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jutro nowy dzien , nowy pieniadz - gielda od godz 9:30 dziala.. wszystkie moje wypowiedzi zawieraja prywatne przemyslenia i tak nalezy je odczytywac , kopiowanie , przenoszenie na inne fora surowo zabronione .. Dobranoc wszystkim..
Kane / 2008-03-12 23:02 / portfel / Pirania - obserwator giełdy
od 9:00 Bigu, od dziewiątej :) Dobranoc
Big Lebowski / 2008-03-13 08:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
akcje mozesz kupic od 9:30 od 9:00 kontrakty a o kontraktach pisze moj brat blizniak Gabrik.. Pozdr.
Big Lebowski / 2008-03-12 22:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=UIqYn_1IdZU
Big Lebowski / 2008-03-12 21:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdyby szef Fed nie reagowal tak jak reaguje ostanio to moglo by dojsc do prawdziwego krachu - a wowczas zegnaj hosso na dlugie lata - na wiekszosci rynkow , ci co mieszaja BB z blotem nie wiedza co czynia , gdyz poprzednik zapewnil strumien pieniedzy ktory pozwolil sie inwestorom tuczyc przez wiele lat hossy , i obecne dzialania BB takze pozwola wrocic na odpowiedni tor , mowa o drukowaniu pieniedzy jest mowa laika ktory uwaza ze sporo wie - a w rzeczywistosci g... no wie , zaden bank centralny nie drukuje dodatkowych pieniedzy z wyjatkiem takim jak np. NBP to zrobil gdzie wydrukowal takowe na kiepskim papierze celem skupienia dewiz na czarnym rynku i obslugi zadluzenia - pamietamy te dwusetki szmaciane.. na calym tym procederze tylko aferzysci wyszli na swoje miedzy innymi byly szef Uniwersalu D. Przywieczerski , zaden powazny bank nie jest w stanie wydrukowac - dodatkowych pieniedzy - moze najwyzej przesunac pule jaka ma na ratowanie zagrozonych sektorow - co obecnie czyni i za co chwala mu.. Kryzysy jaki mamy obecnie wystepuja cyklicznie i samoczynnie i trzeba to akceptowac - rynki dokonaja samooczyszczenia i wszystko wroci do normy..
nowaa43 / 2008-03-12 21:54 / Idalia
Witam wieczorową porą. W Wawie dzień był dzisiaj ponury a i noc kiepska niże, wyże, fronty i co tam jeszcze...A w efekcie niewyspanie.
Pewnie było tak w wielu miejscach. Ale to mija a jutro zobaczymy.
Lecę spać i nie czekam na koniec w USA.
PS . Dla mnie 200 mld usd to jest jednak coś.
Jarg ustawił wczoraj poprzeczkę bardzo wysoko i z muzyką filmową (cavatina ?) i z zupą energetyczną też.
Pozdrawiam wszystkich i do jutra.
Big Lebowski / 2008-03-12 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
200 mld to bardzo duzo ale najwazniejszy jest sygnal dla inwestorow - jak bedzie trzeba to i wiecej sie znajdzie .. inwestorzy musza uwierzyc ze wszystko zmierza w odpowiednim kierunku i wowczas powroca na rynki..
nowaa43 / 2008-03-12 22:02 / Idalia
No więc właśnie ..
Chodzi o to, że podejmowane są działania naprawcze a takie gadanie, a co tam taka sesja to byle co, a co tam 200 mld usd to byle co, z tym właściwie nie ma jak dyskutować....
brzęczyszczykiewicz / 2008-03-12 22:13
A świstak siedzi i zawija w te sreberka..........
nowaa43 / 2008-03-13 09:16 / Idalia
O, to b. miło z jego strony...
pietroo / 2008-03-12 20:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Gospodarza i wszystkich tu zaglądających,
Bigu co się stało, że sprzedałeś Armatę? nie wierzysz w jej dalszy wzrost?
Big Lebowski / 2008-03-12 20:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Piotrek.. armature zamierzam odkupic ciut nizej.. czy z Millenium jestes zadowolony ?
pietroo / 2008-03-12 20:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oczywiście, że tak. :-))) Millenium dobrze pnie się w górę. Jest jedynym zielonym punktem w moim portfelu.
Ty widzę codziennie coś trzaśniesz na dt. Gratuluję.
Jak wyjdę troszkę na swoje z Armaturką, to zrobię podobnie jak Ty.
krzysiek29 / 2008-03-12 19:47 / Uznany Gracz Giełdowy
Deflation, Stagflation, Hyperinflation, Recession

http://www.google.com/trends?q=deflation,+stagflation,+hyperinfl
ation,+recession+&date=ytd&geo=usa&ctab=0&ctab=0&sa=N

Witam wedlug tych wykresow Twoja prognoza na najblizszy rok sprawdzialby sie idealnie.pozdr
Sancho Panches / 2008-03-12 18:50 / Bywalec forum
witam w kąciku:)
zeby nie bylo ze pojawiam sie jedynie przy spadkach napisze teraz:))
czuje w kosciach ze to nie koniec spadkow:)) twoje komentarze Bigu są jak najbardziej prawdziwe... beda wzrosty ale na konkretnych wybranych walorach.......... reszta pewnie bessa.... czyz nie jest tak w bessie??
a USD/JPY zjedzie ponizej 100...... a moze nawet 90??
bez urazy ale skora niedzwiedzia przykleija sie do mnie i nie chce odczepic..
pozdr
Big Lebowski / 2008-03-12 18:54 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj .. czas w ktorym meldowano usd/ jen to przeszlosc - mozna osiusiac ten termin, obecnie BB dostarczyl paliwa dolarowego na rynki.. pozdr.
Sancho Panches / 2008-03-12 19:09 / Bywalec forum
niby tak, ale paliwo marnej jakosci 70 oktanow to max co bym dal:)))
trudno mi o tym dyskutowac bo to 200mld nic mi nie mowi..
duzo czy malo???
wystarczy?? czy dodrukuja dodatkowe 200??
stopy juz sa ujemne..
szanuje twoj optymizm ale ja go nie mam..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy