Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-12 18:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=H8VlcbndXdM&feature=related
Big Lebowski / 2008-03-12 18:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=lqAuuIDU2sw Czarno bialy blues..
xr5pl / 2008-03-12 18:33 / Bywalec forum
ten zielony tez jest big ;)
xr5pl / 2008-03-12 18:42 / Bywalec forum
cos specjalnie dla Was.
Stevie Ray Vaughan - Little Wing==> http://de.youtube.com/watch?v=UdYRzH10L2M&feature=related
Big Lebowski / 2008-03-12 18:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
zgadza sie..;-) pozdr.
5424 / 2008-03-12 17:56 / Fan Linuxa Ubu
witam Dude myslałem że dzisiejsze wzrosty będą po Byku a tu taka mizeria że szkoda gadać...........z dużej chmury mały deszcze, zgadzam się z tobą w jednym dobrze że rośnie.
Big Lebowski / 2008-03-12 17:47 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa na szerokim rynku - jakie by nie byly te wzrosty to jednak wzrosty, uwazam ze Fed i zaprzyjaznione banki centralne postawily wczorajsza decyzja sciane zaporowa dla dalszych spadkow - i dobrze tak uwazam.. rynki beda jeszcze kilka tygodni zbierac sily oraz material i obiora droge polnocna , GPW - jako rynek oceniam ze jest silny.. mysle ze sytuacja bardziej sie wyklaruje gdy wiedzmy zakoncza taniec.. po przebiciach oporow dynamika wzrostow nabierze tempa - ku radosci bykow a niedzwiedzie beda sie przygladac z zazenowaniem , pisalem juz wielokrotnie ze w pierwszym polroczu bedziemy juz znacznie wyzej jak obecnie jestesmy i podtrzymuje to zdanie..sa inwestorzy forumowicze ktorzy glosza ze maj jest piekny miesiac - zgadzam sie 2007r byl pieknym miesiacem dla akcji 2008r zakladam ze takze bedzie dobry a nawet lepszy gdyz beda inwestorzy gonic swego pawia..2008 r obstawiam jako rok byka - na niedzwiedzia skore mam osobiscie sporo czasu i jak bedzie trzeba to zaloze hm.. musze tylko nauczyc sie pisac niedzwiedzie komentarze ..;-))
barabaszek / 2008-03-12 18:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Dude jak będziesz miał możliwość oglądnij sobie taki brytyjski serial "Life on Mars".Muzyka w tym serialu powinna Ci się spodobać a serialik łatwy i przyjemny.
barabaszek / 2008-03-12 18:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Niezłe teksty i fajne stare bryki tak poza tym :-)).Pozdr.
barabaszek / 2008-03-12 18:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Motyw przewodni z filmu http://de.youtube.com/watch?v=ueUOTImKp0k&feature=related.
Big Lebowski / 2008-03-12 18:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak bede mial moziwosc to obejrze .. dzieki..
marboru / 2008-03-12 17:06 / portfel / "Bankier giełdowy"
witam wszystkich.............
Dude, co z tym Ferrum...............obroty mizerne................przed chwilą info o tym, że członek zarządu zakupił nie mały pakiecik...................a kurs odbić się nie może od 9 złotych............
Po tym info to wnioskuję, że ostatnio na spółce to chandlował sam prezes, ja i dwóch moich kolegów.......i nikt więcej hahaha
wypowiedz się na temat spółeczki, proszę.
marboru / 2008-03-12 17:34 / portfel / "Bankier giełdowy"
handlował - oczywiście.)
kazelot / 2008-03-12 18:20 / Tysiącznik na forum
Kupiłem dziś za 8,65,więc jest nas trzech kumpli :-)
smooth / 2008-03-12 23:09 / portfel / Tysiącznik na forum
hmm to wiele nie kupiłeś po tej cenie. Z tego co widze to po tej cenie poszło dzis 27 szt za całe 233 zł 55 gr :)
marboru / 2008-03-12 22:20 / portfel / "Bankier giełdowy"
no to obroty dzisiaj wykręciliśmy - nie ma co..............to jutro może zaczniemy podbijać kurs?
marboru / 2008-03-12 20:15 / portfel / "Bankier giełdowy"
patrzę na 5 zleceń na s na zamknięciu i widzę, że kwotą ok 12000 zł można by kurs pod 9 złotych podciągnąć,
doji / 2008-03-12 21:08 / portfel / Bywalec forum
zlecenia ukryte też policzyłeś? :D
marboru / 2008-03-12 21:15 / portfel / "Bankier giełdowy"
jeśli są to mogą być po obu stronach....
Big Lebowski / 2008-03-12 17:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. walor obecnie przechodzi faze akumulacji , nie jest to spolka na szybki zarobek tak jak armatura takze nie byla - zarobic da to jest pewne..obecnie mamy czas ze sa proby wywolywania spadkow na dobrych spolkach przy pomocy niewielkich nakladow - wystarczy kilkaset akcji - ferrum sypac nikt przy zdrowych zmyslach nie chce- cierpliwosc wskazana..Pozdr..
marboru / 2008-03-12 17:59 / portfel / "Bankier giełdowy"
a więc akumulować?
no cóż jeżeli up to sell...oby szybko hehehe
jeżeli down to uśrednianie.

fakt jest taki, że ostatnie dni na ferrum - to śladowe ilości.............
na armacie zarobiłem....ale mogłem wiecej............napewno wróce do walorka....................a na ferrum mam nadzieję, że doczekam cierpliwie wybicia chodź..........jak to mój kolega napisał - ostatnio wybieram spółki ok..........tylko za bardzo te akcje palą mi się w rękach, bo zarobić mogłem na prawie każdej ze spółek jakie miałem do tej pory conajmniej dwa razy więcej.....a poczekać było wskazane dzień bądź dwa..........

trzeba się cieszyć z zysków jakie są i nie żałować podjętych decycji.
tak robię i jest ok.

pozdrawiam serdecznie
kazelot / 2008-03-12 16:53 / Tysiącznik na forum
Barabaszku
Porównując dwa Naimiaki i Primarka 31 Najlepszym źródłem jest
X2 Naima to już prawdziwy High End.Jednak zaskakująco dobrze
wypadł Primare.Różnica w oddawaniu precyzji szczegółów i budowaniu
sceny między nim a X2 jest spora,jednak zważywszy na cenę do"tańszych"
systemów jest to świetny CD.Muzykalny,plastyczny,dobra średnica.poprawne
skraje pasma.
"Młodszy" Naimiak wypadł od niego gorzej.
Nadmieniam,że słuchałem na wypasionym zestawie,który pokazuje wszystkie
zalety,ale też wyciąga wszelakie wady.
barabaszek / 2008-03-12 17:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kazelocie!Bez dwóch zdań Ty i Jarg będziecie moimi doradcami przy wyborze klocków mojego nowego sprzętu grajacego.Bardzo Ci dziękuję za zainteresowanie i mam nadzieję,że w najbliższej przyszłości uda się mi zrealizować muzyczne aspiracje.Pozdrawiam serdecznie.
barabaszek / 2008-03-12 15:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Interesujący stop na Hawe... :-))dawno nie widziałem takiego.
Big Lebowski / 2008-03-12 14:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=_n3ebuL1cPA Puscilem wam kawalek z Elvisem - gdyz niczym nie potwierdzone plotki mowia ze podobnno King nie zyje - a przeciez niedawno widziano go w Vegas ;-) - utwor ten chcialem poswiecic afroamerykanom z Bronxu itp. zapomnianym osiedlom przez Opatrznosc i ktos to musi zmienic - tak wiec glosuj na Obame..
nowaa43 / 2008-03-12 14:46 / Idalia
Wyniki prawyborów w Missisipi jeszcze nie potwierdzone ale wg nich Obama dostał ok. 10% więcej niż Hilary.
A Król żyje i jest tu dzisiiaj!!
Elvis Aaron Presley / 217.144.216.* / 2008-03-12 16:02
witam wszystkich
Nowaa43 masz rację, żyje sobie..... tu i dzisiaj :)
specjalnie dla Ciebie

... only you.........
nowaa43 / 2008-03-12 16:26 / Idalia
Witaj.... It's now or never....
Big Lebowski / 2008-03-12 14:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=93ubRaUm2J0 Dawno tego nie puszczalem..
barabaszek / 2008-03-12 13:01 / portfel / Tysiącznik na forum
To co mamy obecnie na GPW nie podoba mi się bardzo i przeczy pewnym instrumentom które raczej się nie mylą...Dude ,Jargu możecie wyjaśnić co się dzieje? Spóźnieni zbierają jeszcze materiał ?
barabaszek / 2008-03-12 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
....cyrk przyjechał.....
barabaszek / 2008-03-12 13:44 / portfel / Tysiącznik na forum
O przepraszam...już się poprawiam...on się już rozstawił dawno...i jezeli to jest to o czym myślę to właśnie zaczęło się przedstawienie...moje wczesniejsze pytania właśnie znalazły odpowiedzi...
bohdan77 / 2008-03-12 14:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a o czym myślisz?
bo ja nie znam sie specjalnie na giełdzie ale tak po swojemu kombinuje sobie, że dziś na początku dnia mający akcje pozbierane w małych pakietach wcześniej je sprzedali bo tzw tłum których wczoraj nie zdążył bądź bał sie kupić (ale wiedząc jak USA skończyło)
dziś bojąc sie że pociąg odjedzie bez nich, zaczął z wysokiego c kupowanie, które po euforii na początku sie skończyło jak kupujący zauważyli że nałykali sie akcji a tu wcale nie chce rosnąć, wiec zaczęli znów sprzedawać bojąc sie że usa zaczną i skończą na czerwono.
coś mi sie wydaje że do wygasania opcji tak będzie tzn wzrosty wtedy gdy sie ich leszczyna - jak ja - nie spodziewa i spadki gdy leszczyna wieści wzrosty (zresztą ten pogląd jest tu wypowiadany)

aha i nie wydaje mi sie, że to wielcy coś kombinują - dobierają, bo żadne obroty, na wybranych spółkach tylko ruch a nie na szerokim rynku.

a właśnie mam taka wizje o LCC powiedzcie na ile jest możliwa, Ktoś regularnie wyrzuca coraz taniej akcje dziś to było widac 1 zlecenie 10 tys grosz wiecej 10 tys i jeszcze jedno. Czy możliwe jest to że zarzad nie pozwala "urosnąć" celowo a po jakims okresie ogłosi wezwanie po średniej cenie z np 6 mcy która wyniesie (po takich działalniach jak teraz) np 3 zł ?

pozdrawiam wszystkich
barabaszek / 2008-03-12 14:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Myślę,że to zjazd po stopy...i to nie krajowej produkcji a subtelność akcji potwierdza tylko to o czym pisał Big czyli zagraniczny kapitał kupuje taniej na naszej GPW...no cóż ja bym się nie spieszył ze sprzedażą swoich walorów a jeżeli się potwierdzi to co piszę to wzrosty się pojawią bardzo szybko i dynamicznie...ale jak zawsze powtarzam ja jestem tylko "zielonym"inwestorem...na tym forum są wieloryby które subtelnie co jakiś czas dają Nam znać jaki może być przyszły scenariusz wydarzeń rozwijając naszą edukację...Pozdrawiam..PS.Co do LCC jak skończy się wyprzedaż jednego ze znaczących akcjonariuszy walor powinien już dojrzeć.
bohdan77 / 2008-03-12 14:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oby tak było
coś optymistycznego na stooq jest nowy dział analiza astrologiczna :) w odniesieniu do położenia gwiazd Pan Redaktor wykreślił sytuację WIG 20 w przyszłości otóż czekają nas wzrosty do 8/2008 potem zjazd poniżej minimum styczniowego :(
nowaa43 / 2008-03-12 14:52 / Idalia
to jeszcze zostają góralskie prognozy... na św. Hieronima dyscyk jest...albo go ni ma Hej!!!
piotr.filip / 2008-03-12 13:59
Barabaszku jak bedziesz latem w Kolobrzegu koniecznie musze Cie poznac. Jesli oczywiscie bedziesz mial taka wole. Te Twoje komentarze to wystarczą za hossę :)
barabaszek / 2008-03-12 14:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj!Jestem osobą bardzo towarzyską więc jest bardzo prawdopodobne ,że sie spotkamy :-))...jak tylko będę planował wyjazd do Kołobrzegu dam znać...podoba mi się jak Kołobrzeg połączył stare z nowym w okolicach mola.Pozdrawiam serdecznie.
piotr.filip / 2008-03-12 14:12
oo Kolobrzeg to dopiero zaczyna. za kilka lat to bedzie prawdziwa perełka
barabaszek / 2008-03-12 15:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Pod warunkiem ,że trochę młodych przedsiębiorczych ludzi w nim zostanie bo jak słyszałem jest z tym mały problem.
needle / 2008-03-12 12:17 / Bez rangi
Najpierw info:
herbaty "na smyczy" nie uznaję...zastąpiłem ją zestawem wata i esencja z moich mieszanek...
...trochę odpoczałem od kompa...sprawy były i oczka w lepszej formie
i dzięki inwestorce Nowaa43
a co poza zdrowiem?
perspektywy naszego rynku
wpisałem 3 kwestie i znalazłem wiele ciekawych spostrzeżeń...
...całość umieściłem u siebie...
...może trochę bałagan...ale jeśli chciałbyś się odnieść, albo Ci Inwesatorzy, co tu zaglądają często, a do mnie rzadko to zapraszam do wpisywania własnych opinii
...czym szersze przemyślenie tym lepiej
Miłego dnia
życzy
IGła
nowaa43 / 2008-03-12 13:24 / Idalia
Waty nie polecam, jak taki waciany paproch wejdzie do oka, to nie masz widzenia w ogóle ani pojedynczego ani podwójnego, herbata ekspresowa jak Big radził i kropelki "Tears naturale II" - moja porada. Pozdrówka.
zońka19 / 2008-03-12 13:36 / Tysiącznik na forum
Witaj Halinko!
myślałam , że Ty znowu w kinie
nowaa43 / 2008-03-12 13:44 / Idalia
Witam a nie, dzisiaj na stanowisku. Obleciałam ostatnie nowości i teraz mogę posiedzieć przy kompie. Co prawda dzisiaj od rana coś się biesiło - ostatnio jakoś dużo tego.
Czytam, że masz dylemat np. z LCC. Ja też miałam. W sumie to mam trochę akcji kupionych w ubiegłym roku na górce (nazywam to starym portfelem) z LCC była tego większość. Ręka mi drżała i owszem ale sprzedałam i kupiłam inne (SNS, PWK. Stx) - wswzystko było w dołku. Liczę że na tych zarobię trochę szybciej, ale wiesz to nigdy nie wiadomo. Zrobiłąm jakieś założenie, a co bedzie czas pokaże.
zońka19 / 2008-03-12 11:49 / Tysiącznik na forum
Bigu , czy nie zakładasz dalszego wzrostu Armatury?
bo widzę , ze sprzedałes
Big Lebowski / 2008-03-12 11:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zoniu - zakladam dalsze wzrosty armatury i dlatego bede kupowal nizej ..
zońka19 / 2008-03-12 12:00 / Tysiącznik na forum
tez za póżno pomyślałam żeby odsprzedac i kupic niżej
teraz to juz nie wiem czy warto
:)
Big Lebowski / 2008-03-12 11:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=2B2clFsLA3w
Big Lebowski / 2008-03-12 10:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestorzy ktorzy maja klopoty z interpretacja ostanich dzialan BB oraz innych bankow centralnych - wedlug mojej oceny to mozna to okreslic dostarczeniem paliwa dla instytucji finansowych oraz uruchomienie carry trade- ktore za jakis czas pozytywnie wplynie na rynki..
barabaszek / 2008-03-12 10:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Przykro mówić ale dziś jesteśmy raczej ogonem Europy Dude....GPW zapomniała chyba o swojej sile dzisiaj.
Jarg / 2008-03-12 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Warto jednak pamiętać, że to GPW rozpoczęła w Europie ruch w górę, kiedy inne parkiety jeszcze głęboko dołowały...
vvv / 83.24.33.* / 2008-03-12 11:30
podobnie było z obaleniem komunizmu...gdzie jesteśmy teraz ??
Jarg / 2008-03-12 11:42 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wiem, co masz na myśli... ale ja nie narzekam...
Big Lebowski / 2008-03-12 10:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Barabaszku - sesja sie jeszcze nie skonczyla , zakupy sa robione nizej a sprzedaz nastepuje wyzej - wszyscy spodziewaja ze w USA nastapia spadki dzisiaj - calkiem mozliwe ze beda wzrosty jednak - jest mocne przekonanie ze wzrostow nie bedzie - dobry grunt do dalszych wzrostow..
barabaszek / 2008-03-12 11:15 / portfel / Tysiącznik na forum
W sumie mądrze prawisz Dude....spokojnie trzeba się kawki napić ,z pieskiem pobawić .Utrzymanie jutro i pojutrze poziomu 3000 byłoby dobrym sygnałem do dalszych zakupów dla inwestorów...tak myślę...no ale juz mogliby go przekroczyć aby choć trochę zrównać się z Europą a i obroty jakieś takie ślamazarne coś.
barabaszek / 2008-03-12 11:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale to matolenie się trzeba przyznać denerwujace na maksa jest...niedźwiedzie jeszcze trzymają mocno łapkami swój łup i nie chcą odpuścić :-))
barabaszek / 2008-03-12 12:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Tym bardziej,że mamy wygenerowany sygnał kupna na WIG-20 od ostatniego sygnału sprzedaży z 29.02 a tu tak spokojnie hmmm....cisza przed burzą...i sprintem na północ mam nadzieję ...co myślicie o takiej sytuacji?
Big Lebowski / 2008-03-12 10:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=dj2Hy9cRX7Q Power , wiecej power nam trzeba ..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy