Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Money.pl / 2007-02-19 18:20
Komentarze do portfela użytkownika Big Lebowski.

To jest archiwum komentarzy (I) do portfela "Big Lebowski".
Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2008-03-11 20:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=KxJpFM10yxI jeden z moich ulubionych utworkow..
lubiący czytac / 212.244.104.* / 2008-03-11 20:42
Dziękuję za to forum i życzę mistrzostwa gry giełdowej takiej jak w linku
http://de.youtube.com/watch?v=HEZrB_FDw4c
lubiący czyta / 212.244.104.* / 2008-03-11 20:42
Dziękuję za to forum i życzę mistrzostwa gry giełdowej takiej jak w linku
http://de.youtube.com/watch?v=HEZrB_FDw4c
nowaa43 / 2008-03-11 21:17 / Idalia
przydałoby się oj przydało. Ale wiesz ile to trzeba lat ćwiczeń a i tak nie zawsze wychodzi. Tobie też - powodzenia.
5424 / 2008-03-11 19:34 / Fan Linuxa Ubu
Witam wszystkich i proszę jak zwykle o wyjasnienia w czym tkwi fenomen nagłych wzrostów, przecież przez kilka godzin niewiele w gospodarce się zmnieniło kiedy będzie taniec wiedzm..........
Big Lebowski / 2008-03-11 19:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Cyfra . taniec wiedzm oficjalnie ostani piatek miesiaca , co do wzrostow - przyzwyczailes sie do spadkow ze tylko jak spada uwazasz ze jest normalnie - gielda to ulica dwukierunkowa.. Pozdr.
5424 / 2008-03-11 20:03 / Fan Linuxa Ubu
te wiedzmy oznaczają na wzrosty czy na spadki.
Big Lebowski / 2008-03-11 20:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
wiedzmy charakteryzuja sie tym ze przy poteznych obrotach nastepuje wymiana akcji - inwestorzy majacy opcje spadkowe oraz kontrakty pozycje krotkie staraja sie zepchnac indexy na nizsze poziomy celem wygenerowania zarobkow na zajetych pozycjach - natomiast inwestorzy majacy opcje wzrostowe typu call i pozycje na kontraktach dluga staraja sie podniesc indexy na jak najwyzszy poziom - takze celem wygenerowania zarobkow.. generalnie gdy wiedzmy tancza mamy do czynienia z spora zmiennoscia kursow akcji oraz indexow..
5424 / 2008-03-11 20:41 / Fan Linuxa Ubu
To ci inwestorzy robią sobie taką "ustawkę" w każdy ostatnii piątek miesiąca, ale po co to jest robione gdzie tu sens,
Big Lebowski / 2008-03-11 20:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pozyjesz to zobaczysz.. ;-)
5424 / 2008-03-11 20:56 / Fan Linuxa Ubu
co oni z tego mają...................że tak posiłują sie na akcje.
barabaszek / 2008-03-11 21:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Niebotyczną kasę albo niebotyczną wtopę :-))....tu nie chodzi o drobne...to gra na najwyższych obrotach i nie chodzi o ostatni każdy piątek miesiąca tylko o ten w którym gasną kontrakty terminowe...szczególnie jeden..ten na WIG-20.Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-11 21:12 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Barabaszku..o kazdy ostani piatek kwartalu i nie tylko na Wigu 20 ale na wszystkich gieldach swiata.. Barabaszku a powiedz mi czy miales teraz kontrakty ? Pozdr.
barabaszek / 2008-03-11 21:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Oczywiście,że miałem :)...nie długo nimi grałem bo kasy na prowizję zabrakło po moich ostatnich wyczynach ale bycza gra dała dzisiaj zarobić...a z byczą grą to ja problemu nie mam...zaczynają się jak muszę grać niedźwiedziowo bo mam z tym malutkie problemy :-))...także myślę sobie ,że czas dla mnie właśnie nadszedł.Pozdrawiam
5424 / 2008-03-11 21:18 / Fan Linuxa Ubu
dalej nie rozumiem skąd ta kasa się bierze dajcie jakiś link do strony fachowej to sobie o tym zjawisku poczytam
barabaszek / 2008-03-11 21:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyłożę Ci to krótko zwięźle i poetycko.1 pkt przy kontraktach terminowych to 10zł jeżeli zakupisz powiedzmy 1 kontrakt terminowy tzw.długą czyli będziesz przewidywał ,że indeks WIG-20 będzie rósł to w tej samej chwili zakładasz się z innym uczestnikiem giełdy który twierdzi ,że będzie malał....jeżeli robicie zakład na poziomie 2900 pkt i indeks rośnie do powiedzmy 2950 to Ty masz w kieszeni po zbyciu kontraktu 500zł a osoba z którą się założyłeś jest do tyłu 500zł...teraz pomyśl ,że jesteś grubasem który kupuje np 1000 kontraktów na wzrosty WIG-20 to aby szanse Twojego zakładu rosły co robisz?...kupujesz akcje z WIG-20 aby podnosić nimi właśnie ten indeks....to samo tylko w drugą stronę robią osoby które założyły spadki....cały czas mówimy tutaj na przykładzie kontraktu na WIG-20 którym jest obecnie FW20H8...ale dotyczy to również innych kontraktów.
kazelot / 2008-03-11 21:29 / Tysiącznik na forum
http://bossa.pl/edukacja/kontrakty/
5424 / 2008-03-11 21:39 / Fan Linuxa Ubu
dzięki mniej więcej kumam o co idzie, zakładamy się czy na dany dzien indeksy wzrosną czy spadną do pewnego określonego poziomu, nie rozumiem tylko kto kojarzy gości do takich zakładów.
barabaszek / 2008-03-11 21:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Giełda :-)...każdy kto ma otwarty rachunek w BM z kontraktami może na nich grać...ale jak to mi mówił nie tak dawno Big...nie polecam...majątek można stracić ...dodam dla rozwagi,że 95%graczy na kontraktach te majątki właśnie traci...zarabia tak na prawdę tylko 5% ...więc zdecydowanie nie polecam.
Big Lebowski / 2008-03-11 19:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=ZeZm7KQJT1o Dawno film nie lecial..
Big Lebowski / 2008-03-11 19:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
http://de.youtube.com/watch?v=BnRsaHXHznQ&feature=related dodatek do filmu..
Big Lebowski / 2008-03-11 18:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sesja wzrostowa na szerokim rynku - wbrew przewidywaniom analitykow oraz oczekiwwaniom sceptykow - sceptycy wpatrzeni w zapowiadany poziom 2500pkt . pisalem juz dawno ze taki poziom podaje sie dla gawiedzi i wowczas nikt nie przeszkadza w zbieraniu przecenionych walorow , nasi analitycy chyba sa takze zagubieni i nie maja pojecia co sie dzieje - czytaja chyba analityka - elektryka .K.- a gre prowadza gentelmeni ktorzy jedza kolacje przy "szabasowych swiecach " rozdajac karty tak jak im fantazja pozwala - pisalem juz rano ze Nyse - na GPW otworzylo sobie filie gdyz na Dow obecnie trudno o zarobek..to ze moze byc kontynuacja wzrostow pisalem juz wczoraj - gdyz inwestorzy obecnie kupuja jednostki funduszy akcji - i sa to wlasnie inwestorzy a nie jak podaje prasa spekulanci..18 marc posiedzenie FED - i instytucja ta bedzie bez skrupolow ciac stopy - gdyz gospodarka amerykanska ma dla tej instytucji priorytet, banki obecnie przeprowadzaja emisje akcji np. francuski SG- ktore zostaly wykupione na pniu - uwazam ze to jest swiatlo w tunelu..moze byc tak ze inne rynki moga poruszac sie w trendzie bocznym natomiast GPW - moze byc silniejsza i generowac wzrosty.. scenariusza takiego wykluczyc nie mozna..
TOMOK / 2008-03-11 19:25 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć koleś:-) cześć ekipka:-)
Coś takiego między ludzkiego napiszę...

2008-03-10 16:18:13 | *.*.*.* | .......
Warren przestań tego pseudo specjaliste wstawiać na porządne forum

To o Tobie Big :-)
Wykropkowałem autora/kę :-) bo już znieść nie mogę wklejek, pesymizmu...może dziwnej zaiści:-(
Nie podoba mi się to, strasznie nie podoba...
I bardzo lubię Twoje komentarze Big...bardzo....co tam lubię...mądrość w nich znajduję...co tam mądrość...prócz tego ciepło...i parę innych ciekawych rzeczy
Mogę zostać wyklęty przez nie pseudo specjalistów ale nie obchodzi mnie to...
I to nie jest moja wojenka z nikim...piszę co czuję
Jest dobrze :-) pomimo wszystko
Pozdrawiam ciepło
ślicznooka / 2008-03-11 20:11 / Uznany gracz giełdowy
niby "pseudo" a i tak 'porządni specjaliści' z porządnego forum z uwagą czytają:-)

dobry wieczór wszystkim, ale się ubawiłam:-)
kazelot / 2008-03-11 19:45 / Tysiącznik na forum
Witaj,nie podajesz autora,ale ewidentnie jedzie mi to stylem forumowego babochłopa,który wciąż odchodzi i wraca.....
nasze porządne forum-i ta wrodzona skromność
Big Lebowski / 2008-03-11 19:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Tomaszku .. siusiam na to ;-)) Pozdrawiam..
TOMOK / 2008-03-11 19:32 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
no ja też...ale czasem muszę się wywnętrzyć Ty...Ty...pseudo specjalisto :-)))
Pozdrawiam
Big Lebowski / 2008-03-11 19:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to pisala miernota ktora od maja 2006r nic nir robi tylko wyje na forum a zarobki byly ogromne w tym czasie - bufetowa z Napierstkowa - podaje grzane piwo i sledzie ..
TOMOK / 2008-03-11 19:37 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aha...przypominam, że mam Atlantisa w portfelu...pisałem kiedyś...ale jeszcze do dziś nie umieściłem w Money'owym...
Szkoda, że w sumie niedawno a drogo kupiłem :-(
A tak chciałem się pochwalić sukcesem :-)
Pozdrawiam
MIMO / 2008-03-11 19:06 / Bywalec forum
witam wszystkich
FED pomaga .. cóż wg mnie istnieje realna grozba przejmowania tanich aktywów amer..
atrakcyjnie ? wyceniane aktywa b.tani dolar ....
ps .przenoszę się z Astraty na mój ulubiony Rafamet ...Bigu prześwietliłeś spółkę?
Hitem będzie..jest produkcja na potrzeby OZE , wiatraki będą szły jak świeże bułeczki
pozd.
kamilkaze / 2008-03-11 23:53 / portfel / Bywalec forum
Wiatraki cały czas idą jak świeże bułeczki, ale to są głównie sprzęty kilku-kilkunastoletnie, których pozbywają sie Niemcy, Duńczycy i Holendrzy... Przydałby się jakiś Polski producent, coś znacznie większego od Nowomagu.
Big Lebowski / 2008-03-11 19:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj MIMO - spolka warta zainteresowania tylko jeden mankament - obroty sa male.. trudno wejsc i wyjsc z takiego waloru - byc moze to sie zmieni.. pozdr.
MIMO / 2008-03-11 19:51 / Bywalec forum
obroty są masakryczne .. spółka dla długodystansowców- to się zmieni
na Astracie, pół roku temu miałem ten sam problem , wtedy też ciężko było kupic
pozd.
superman / 2008-03-11 17:27 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich,
wielszosc takich wzrostow sie nie spodziewala...
Pan Wiaderek posiada co raz mniej akcji PNF, po rozliczeniu z dnia 4 marca 1.685.226 akcji, które stanowią 4,63%, prawdopodobnie pakietowka wczorajsza na sesji 500kilo to tez jego...
Z drugiej strony Armata strzela infami:-)
Jarg / 2008-03-11 16:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Tak sobie pomyślałem, że my (Polska) płacimy przecież w ratach za "szesnastki". A tu zielony leci... Suma sumarum zapłacimy sporo mniej, niż planowano jeszcze w czasach rządów postkomuchów :)
Jarg / 2008-03-11 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Czas zjeżdżać do domu,
apap
kokar / 82.139.42.* / 2008-03-11 16:18
Psychologiczne wsparcie na 2800 zadziałało.I niech mi nikt nie mówi że analiza techniczna jest do niczego.Te wszystkie formacje W M klina trójkąta prostokata itd nic wspolnego z rzeczywistoscią fundamentalną nie mają ale z psychologią tłumu tak.Grube ryby wiedziały że poniżej 2800 bedzie lawina i chyba bali sie dlatego ruszyli do byczego ataku...i tak trzymac :-)
zońka19 / 2008-03-11 16:16 / Tysiącznik na forum
http://www.neravision.com/
ja uskuteczniam prywatę
moze ktos z Poznania czy okolic potrzebuje zareklamowac swoją firmę ?
Jarg / 2008-03-11 15:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
I jeszcze jeden gitarowy kawałek:

http://de.youtube.com/watch?v=HSECkRnpsDE&feature=related

Z jakiego filmu jest ten temat? Kto odgadnie (ale tak bez grzebania w necie)... :-)
Jarg / 2008-03-11 15:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Przyznam się Wam, że w sumie odczuwam sporą satysfakcję z faktu, iż zjadacze hamburgerów tak ostatnio dostają po tyłku. Przyjeżdża taki buc jeden z drugim do Europy... patrzy, jak tu ku...wa drogo. A właśnie, że drogo Jankesie je...ny. I to jest twoja wina, pasibrzuchu, że satrapie i reżimy wszelkiej maści tuczą się na drogich surowcach, paliwach i taniej walucie.
He, he... mała rzecz, a cieszy...
warren buffet / 2008-03-11 15:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zgadzam sie. dlatego pasozytow nie trawie...
Jeck / 2008-03-11 15:32 / "Poławiacz perełek"
Drogi Jarku, powiem Ci w tajemnicy, że mnie też to jakoś specjalny nie martwi..;-)))
Miałem taki przykład jakiś czas temu (goście zza oceanu) "...ale tu u Was drogo!!!"
A ja na to: się gra , się ma...
Pozdrawiam serdecznie,
miło znów Ciebie częściej czytać!!!
barabaszek / 2008-03-11 15:37 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak się ma silną gospodarkę to się ma :-)))....ciekawe czy teraz są tacy mądrzy i opowiadają "dowcipy o Polakach"....ale niech idą do góry jak dla mnie mogą non-stop...albo jak nie wiedzą co z kasą zrobić niech wrzucą w naszą giełdę...poprawa koniunktury jeszcze nikomu nie zaszkodziła (są jak zwykle dziedziny które są wyjątkami ale przytaczać nie będę)
Jeck / 2008-03-11 16:10 / "Poławiacz perełek"
niestety (dla nich) bohaterów "polish jokes" coraz częściej stać na wyjazd do naszych braci (celowo z małej) nie, żeby sprzątać w domach bogatych -bergów, ale żeby posiedzieć i pozwiedzać przepiękny przecież kraj..
ku rozwadze - następny zjazd może gdzieś w Alabamie? ;-))
Jarg / 2008-03-11 15:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj, napisałem, co mi leżało na wątrobie :-))

Pozdrawiam Cię serdecznie
marboru / 2008-03-11 14:55 / portfel / "Bankier giełdowy"
ferrum stoi, 0 obrotów............a cena poniżej 9 zeta.................hmmmmm
ślicznooka / 2008-03-11 14:46 / Uznany gracz giełdowy
A gdzie sodoma z gomora, ze tak luzno spytam?:-)
Kochanie, faktycznie, chyba portal wzal do serca nasze poprzednie sugestie co do ankiety swiatecznej.

pozdrowinia
Big Lebowski / 2008-03-11 15:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Malgosiu - co slychac w wielkim swiecie ? Pozdrowka..
ślicznooka / 2008-03-11 15:28 / Uznany gracz giełdowy
wszstko ok, jedna z tych osob o ktorych Ci mowilam wczoraj wyleciala, wiec o jedna piranie mniej:-)
pozdrowienia,
a u Ciebie ok?
Big Lebowski / 2008-03-11 15:31 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
U mnie jak zwykle Malgosiu - wieszcze wzrosty .. tzn. wsio okey..
ślicznooka / 2008-03-11 15:36 / Uznany gracz giełdowy
ciesze sie bardzo razem z moim portfelem (ktory rowniez pozdrowienia posyla).
;-)
Big Lebowski / 2008-03-11 15:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Najwazniejsze Malgosiu ze pirani ubylo ..;-)) Pozdrowka..
ppprzemo / 2008-03-11 15:02 / Uznany Gracz Giełdowy
Dzień dobry. Co tam dobry - śliczny :-)
Swoją drogą nie wiedziałem, że tu ktoś oprócz mnie słucha gitary klasycznej... No to może coś co mi wpadło w ucho zeszłym latem: http://www.youtube.com/watch?v=66C1x6Yp_vQ&feature=related

i jeszcze troszkę "rzeźbienia": http://www.youtube.com/watch?v=9cadbYIzhqQ

Pozdrowionka
ślicznooka / 2008-03-11 15:32 / Uznany gracz giełdowy
a tak niezobowiozujaco zapytam - kupiles MSZ jak planowales czy nie?:-)
ppprzemo / 2008-03-11 16:55 / Uznany Gracz Giełdowy
Króciutko, zarobiłem i oddałem w lepsze, silniejsze od moich ręce :-)
Tak samo zrobiłem z armatą. Niech inni nacieszą się kolejnymi wzrostami.

Ja teraz trzymam assecopl, bioton, fasing, milenium, lcc, odlewnie i varianta. Została mi też resztka budvaru i w formie ciekawej zabawy skromny pakiecik bluetaxa.
Za to numerem 1 mojego portfela GPW jest krynicki. Tu widzę... tzn. nie widzę ograniczeń do wzrostów w perspektywie 2020 :-))
A teraz się czaję na jedną małą spółeczkę handlującą samym wyszukanym luksusem. Nie ma na giełdzie konkurenta a i w Europie trudno takiego znaleźć.

Gorące pozdrowionka!
Jarg / 2008-03-11 14:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zapewne Skarbie...
Pozdrawiam nasz nadobny "desant" w kraju mlekiem i miodem (i szmalem) płynącym :-))
ślicznooka / 2008-03-11 15:31 / Uznany gracz giełdowy
a u mnie dla odmiany od tygodnia pada, wiec tez blotem plyniemy:-)
pozdrowienia... najcieplejsze:-)
zońka19 / 2008-03-11 14:45 / Tysiącznik na forum
STX i było mi kupowac , a nie myslec
Jarg / 2008-03-11 14:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
No to może jeszcze sojusz rockmanów z "poważnymi", czyli Bono i Pavarotti...
http://de.youtube.com/watch?v=__giWTjGPm4&feature=related
Big Lebowski / 2008-03-11 14:16 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dzisiaj bedziemy swiadkami paniki kupna na Dow i innych rynkach- zapowiedz bankow centralnych wspierania rynkow spowoduje masowe zamykanie pozycji krotkiej oraz shortow..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy